TON de nieuwste vinding van RALSTON 't Nut op excursie Vandaag laatste dag van Bedrijfssportcompetitie Officiële mededelingen Vliegtuig voor Amsvorde-junioren T.B.S. winst schoolkorfbaltoernooi Laatste wedstrijd in derde klasse SOESTERBERG Icarus' clubwedstrijden Drie punten voor pupillen Trouwcirculaires trouwkaarfen Drukkerij Smit W. H. A. Steen, donderdag 12 juni GEEN SPREEKUUR. H. J. Stroband, AFWEZIG vrijdag 13 juni a.s. J. Kuipers, AFWEZIG van 13 juni t.e.m. 5 juli. C. B. Sillevis Smitt, AFWEZIG van 12 te.m. 29 juni. Gevestigd per 1 juni a.s. P. J. H. M. RUPERT, H. G. RUPERT. De lichtst strij kende deklaag ter wereld! Om Vader te verrassen vindt u bij ons een modieuze collectie Fablo en Kenmore 1969 in weekenders, overhemden en sporttruien. Het ideale geschenk voor vaderdag, om zijn vrije tijd sportief door te brengen. Geef vader een plezierig geschenk; uit De Ster, want er is zo veel keus VAN WEEDESTRAAT 5A-B - SOEST - TEIEF. 2504 DINSDAr 10 JUNI 1969 GcmCCntCrfladsVCrffHdcrin? °p de voordracht staan: Bruin; 2. M. de Groot. De gemeenteraad van Soest komt in openbare zitting bijeen op woensdag 18 juni a.s., 's avonds 19.30 uur, in de zaal van de brandweerkazerne, ter behande ling van de navolgende agenda: Ingekomen stukken: a. Controlerapporten van het Centraal Bureau voor Verificatie en Financiële Adviezen der Vereniging van Nederland se Gemeenten, met voorstel deze voor kennisgeving aan te nemen. b. Toezending ingevolge artikelen 19, 20 en 21 van de gemeenschappelijke rege ling van de schoolartsendienst van de jaarrekening over 1968, alsmede de eerste begrotingswijziging over dat jaar met voorstel deze voor kennisgeving aan te nemen. c. Schrijven van het Gasbedrijf Centraal- Nederland d.d. 5 mei 1969, inhoudende toelichting op de bemerkingen en vragen met voorstel deze voor kennisgeving aan te nemen. d. Toezending ingevolge artikel 20, lid 1, van de Gemeenschappelijke Regeling van de A-kring Utrecht-C. bescherming be volking van: a. de rekening en het verslag over het dienstjaar 1967; b. de tweede wijziging begroting voor het dienstjaar 1968 en c. de eerste wijziging begroting voor het dienstjaar 1969, met voorstel deze voor kennisgeving aan te nemen. e. Brief d.d. 21 mei 1969 van het Cen traal Bureau voor Verificatie en Finan ciële Adviezen der Vereniging van Ne derlandse Gemeenten betreffende de con trole van o.a. de administraties van de woningbouwverenigingen met voorstel deze brief voor kennisgeving aan te ne men en geen wijziging te brengen in de controleregelen voor de woningbouwver enigingen. De voorafgaande correspondentie is te vens ter inzage gelegd, f Brief d.d. 29 mei 1969 van de heer P. C. Pieren inzake de uitvoering van de Algemene Bijstandswet, met voorstel deze brief om advies in handen te stel len van burgemeester en wethouders. g. Brochure van de stichting waakzaam heid drinkwater met o.a. het verslag van de zitting van de Raad van State op 14 februari 1969 inzake de fluoride ring van drinkwater met voorstel deze brochure in handen te stellen van de gezondheidscommissie. h. Besluit van de raad der gemeente Riissen van 7 mei 1969, waarbij aan de minister van Volkshuisvesting en Ruim- teliike Ordening wordt verzocht maatre gelen te nemen met betrekking tot de grondprijzen voor woningwetwoningen, met het verzoek aan alle gemeentebe sturen in Nederland adhesie te willen betuigen, met voorstel het besluit van de raad van Rijssen voor kennisgeving aan te nemen. i. Toezending ingevolge artikel 24, lid 2, van de gemeenschappelijke regeling van de schoolartsendienst van het jaarver slag over 1968, met voorstel dit verslag voor kennisgeving aan te nemen, j. Brief d.d. 28 april 1969 van het be stuur van de Stichting „Van der Hucht- seholen" inzake het reserveren van grond in de omgeving Nieuweweg-En- gendaalweg voor de bouw van een twee de Van de Hucht-kleuter- en lagere school, met voorstel deze brief om ad vies in handen te stellen van burge meester en wethouders, k. Brief d.d. 28 april 1969 van het Cen traal Instituut voor het midden- en kleinbedrijf inzake de stichting van zgn. verbruikersmarkten, met voorstel hierop het Centraal Instituut te berichten con form het ontwerp-schrijven van het col- |egBrief d.d. 21 mei 1969 van de fractie van de Partij van de Arbeid inzake het scheuren van de galerijen van de wo ningen aan het Saenredamplantsoen, met voorstel deze brief om advies in handen te stellen van burgemeester en wethou- 1. Vaststelling van de notulen van de besloten vergadering van 16 april 1969. 2. Voorstel tot het benoemen van een plaatsvervangend lid in het bestuur van het Kompost- en Rioolwaterzuive- ringsbedrijf Soest-Baarn. Ter afsluiting van het seizoen houdt 't Nut zaterdag 21 juni a.s. een excur sie naar de oude stad Culemborg, waar op de markt o.a. het mooie uit 1534 daterende stadhuis staat, alsmede een huis met Louis XIV-XV versierin gen, dat in de 17e eeuw door een oom van Van Riebeek, de stichter van de Kaapkolonie, werd bewoond. Daarna wordt een bezoek gebracht aan het eveneens oude stadje Buren, waar behalve de mooie Hervormde kerk, het in 1613, op last van Maria van Nassau gebouwde Kon. Weeshuis staat. Via de Wageningse berg en Arnhem wordt daarna een bezoek gebracht aan het Leeuwenpark, waar in gesloten bussen de leeuwen kunnen worden ga degeslagen. De terugreis voert over de Veluwe en langs het Uddelermeer. 3. Voorstel tot ruiling van grond, gele gen aan de Vondellaan met mevrouw R. Th. Heinhuis-Keja. 4. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor de aanschaf van een verrijdbare hefbrug voor de politie. Kosten 4.531,40. Voorgesteld krediet 4.550,—. 5. Voorstel tot het verlenen van een zakelijk recht aan de P.U.E.M. N.V., voor het leggen van een hoogspanningskabel langs de Fokkerstraat en de Prof. Lo- rentzlaan te Soesterberg. 6. Voorstel tot verkoop van grond, gele gen aan-nabij de Amersfoortsestraat te Soesterberg aan de Staat der Nederlan den. 7. Voorstel tot aankoop van grond met opstallen gelegen aan: a. de Middelwijkstraat van R. J. Stalen hoef; b. de Molenstraat van G. A. Hilhorst; 8. Voorstel tot het verlenen van mede werking als bedoeld in artikel 72 van de Lager-onderwijswet 1920 aan het bestuur van de stichting Van der Huchtscholen te Soest: a. voor het aanschaffen van een nieuwe geschiedenismethode ten behoeve van de Van der Huchtschool voor gewoon lager onderwijs. Kosten ƒ450, b. voor het aanbrengen van een doelma tige verlichting in de Van der Hucht school voor gewoon lager onderwijs. Kosten 2.320, 9. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor het aanbrengen van luxaflex zonweringen in vier lokalen van de openbare school voor gewoon lager onderwijs te Soesterberg. 10. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor het aanbrengen van een afrastering op het terrein be horende bij het St. Josephgebouw. Kosten ƒ5.300, 11. Voorstel tot het verbinden van een bijzondere rente-clausule aan het be sluit tot aankoop van grond, vermeld onder punt 7a en 7b. 12. Voorstel tot het verstrekken van een uitkering ineens van 2 procent van het salaris over het eerste halfjaar 1969 aan het daarvoor in aanmerking komende gemeentepersoneel. 13. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor het aanschaffen van een schrijfmachine. Gevraagd ƒ3100, 14. Voorstel tot het verlenen van een bijdrage in de kosten van restauratie van de kerktoren van de H.H. Petrus en Paulus Kerk aan de Steenhoffstraat. 15. Voorstel tot het verlenen van een renteloze geldlening aan het R.K. Kerk bestuur van de Parochie St. Petrus en Paulus. 16. Voorstel tot aankoop van grond en toren van het R.K. Kerkbestuur. 17. Voorstel tot wijziging van het Alge meen Ambtenarenreglement. 1. J. K. de 18. Voorstel tot wijziging van de begro tingen 1968 van de algemene dienst, het gasbedrijf en de gemeentelijke sociale dienst. 19. Voorstel tot verdaging van de beslis sing omtrent de vaststelling van het bestemmingsplan „Industrieterrein". 20. Voorstel tot het nemen van een be slissing op het beroepschrift van A. Adelaar te Soest tegen weigering van een door hem gevraagde bouwvergun ning. 21. Voorstel tot het aangaan van een gemeenschappelijke regeling met de ge meenten Baarn, Bunschoten. Eemnes en Hoogland inzake de instelling van een schoolpsychologische dienst. 22. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor de aankoop en plaatsing van een kunstwerk. 23. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor de aanleg van rio lering in en verbetering van de Barto- lottilaan. 24. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor het veranderen van de verlichting in de openbare Prins Willem-Alexanderschool voor g.l.o. te Soestdijk. Gevraagd krediet ƒ5.000, 25. Voorstel tot het benoemen van een hoofdleidster aan de openbare kleuter school te Soest-Centrum. 26. Voorstel tot het benoemen van een hoofd aan de openbare Rinke Tolman- school voor gewoon lager onderwijs. Voorgesteld wordt de heer H. Nieswaag te Creil, gemeente Noordoostpolder, te benoemen. 27. Voorstel tot aankoop van grond, ge legen aan: a. de Vondellaan hoek Soesterbergse- straat van G. Wanzing c.s.; b. de Smitsweg van W. Flaman; c. de Den Blieklaan van mevrouw P. de Ruygt-De Jong en C. P. de Ruygt; d. de Beukenlaan van de Firma Gebroe ders De Bruin en Co; e. de Vondellaan van C. A. J. Boom gaard. 28. Voorstel tot het vaststellen van het bestemmingsplan „Maatweg II". 29. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor het aanbrengen van centrale verwarmingsinstallaties in gemeentewoningen. 30. Voorstel tot het verlenen van me dewerking als bedoeld in artikel 72 van de Lager-onderwijswet 1920 aan het be stuur van de vereniging „De School met den Bijbel" te Soest: a. voor het aanbrengen van enkele voorzieningen in de Savornin Lohman- school voor g.l.o., alhier; b. voor het uitbreken van de bestaande raamstellen en het inbrengen van nieu we in de „Savornin Lohmanschool" voor g.l.o., alhier, alsmede voor het verande ren van de verlichting van de leslokalen van deze school en het aanbrengen van enige vaste beplanting bij de school. WEDEROPBOUWWET Burgemeester en wethouders van Soest maken bekend, dat zij voornemens zijn om aan de gemeente Soest, op haar daar toe gedaan verzoek op grond van het bepaalde in artikel 20 van de Weder- opbouwwet, vergunning te verlenen voor het bouwen van een tweeklassige kleu terschool, op het perceel, gelegen aan de Nachtegaalweg, kadastraal bekend ge meente Soest, sectie H nr. 8745, zulks in afwijking van het bestemmingsplan voor gronden gelegen in Soestdijk-'t Hart. Burgemeester en wethouders van Soest maken bekend, dat zij voornemens zijn om aan G P. de Ruijgt, Beckeringhstraat 33 te Soest, op zijn daartoe gedaan ver zoek op grond van het bepaalde in ar tikel 20 van de Wederopbouwwet, ver gunning te verlenen voor het bouwen van een dubbel woonhuis met garages, op het perceel, gelegen aan de Den Blieklaan, kadastraal bekend gemeente Soest, sectie G nr. 4099. zulks in afwij king van het bestemmingsplan voor gronden gelegen in het landelijk gebied van Soest. Alvorens een definitieve beslissing te nemen stellen zij belanghebbenden in de gelegenheid om binnen een termijn van twee weken na de dagtekening van deze bekendmaking hun eventuele bezwaren schriftelijk bij hen in te dienen. De op deze bouwaanvragen betrekking hebbende stukken liggen gedurende die zelfde termijn ter gemeentesecretarie ter inzage. Soest, 10 juni 1969. Vanavond wordt het laatste onderdeel van de zevende Soester bedrijfssport competitie, het zwemmen afgewerkt. Op het pragramma staan een groot aantal nummers- Gisteren zijn de voetbalfinales gehou den, waarover wij vrijdag nader zullen berichten. Voor de finales plaatsten zich vrijdagavond tijdens de derde voetbaldag de P.T.T., Van Asch 2, Zon negloren, Foxboro 1, v. d. Dijssel, Van Hengstum, d'Huy, De Munt, Van Kooy 1, Avia en Van Kooy 2. Slechts drie elftallen bleven in hun poules zonder puntenverlies, te weten de PTT., Avia en Van Kooy 2, welke beide laatste teams daarvoor overigens maar twee wedstrijden behoefden te w' inen en de P.T.T. 3. In verschillende gevallen moest een be ter doelgemiddelde de beslissing bren gen. De resultaten van de arm aan doelpunten en rijk aan gelijke spelen zijnde laatste wedstrijdavond waren: Branson-P.T.T. 0-4, Branson 2-Van Asch 2 0-0, Mercurius 1-Zonnegloren 0-0, Ar- co-Stam 1-0, Foxboro 2-Klomp 2 0-0, Klomp 1-Lindner 1 2-0, De Arend-Ge meente 5-0 (reglementair), Lindner 2- De Munt 0-0, Arma-Van Kooy 1 1-2, Brandweer 1-Avia 0-2, Brandweer 2- Van Kooy 2 2-4, Procar-Stork 0-0, Mer curius 2-Stam 2 1-0, Coca Cola-Van Asch 1 01, Pribor-Foxboro 1 1-1, Ra- demaker-v. d. Dijssel 0-1, Van Heng- stum-Bosman 0-0, Treling Suik-d'Huy 0-0, v. d. Pol-Gemeentewerken 0-0 en Dalco-Houdijk 0-0. Van de twintig wedstrijden eindigden er tien in een gelijk spel en daarvan ne gen in 0-0. In totaal werden op de laatste dag in de poules maar 28 doel punten gescoord, een gemiddelde van ruim één per wedstrijd. Daarbij zijn dan bovendien nog vijf treffers voor De Arend inbegrepen, die echter in het geheel niet werden gescoord, maar wel op rekening van dit bedrijf kwamen, omdat de tegenstander (Gemeente) niet of onvolledig kwam opdagen en daar door werd geconfronteerd met een re glementaire 5-0 nederlaag. Inmiddels is ook het atletiekprogramma geheel afgewerkt. De honderd meter heren eindigde in een zege voor J, aPauw van Mercurius in 11,6 seconden. Tweede werd J. v. d. Burg van de P.T.T. in 11,8 sec. en derde C. Broek- huysen van Dalco in 12,0 seconden. Ook de 800 meter heren eindigde in een zege voor J. Paauw van de atletiekver eniging B.D.C. en Mercurius. Hij had er 2.10,6 min. voor nodig. Tweede werd opnieuw J. v. d. Burg van P.T.T. en derde ditmaal F. Rijntalder van Mer curius. Hun tijden waren resp. 2.27.3 min. en 2.30.9 min. J. Paauw toonde zich afgelopen dins dag wel een allround atleet door ook het hoogspringen op zijn naam te bren gen. Hij liet de lat op 1.50 liggen en behaalde daarmede een eerste plaats. Tweede werd R. H. Stam met 1.45 me ter en derde v. d. Boomgaard van Van Wijk, ook met 1.45 meter. Het lot ver wees hem echter naar de derde plaats. De eerste prijs bij het kogelstoten ging naar F. Bosman. Hij kwam tot een afstand van 11,95 meter. Tweede werd J. v. d. Meent van Lindner met 10.55 meter en derde Broekhuijsen van de Dalco met 9.75 meter. Bij de dames gaven vooral C. Scheur water (Foxboro), K. Maaswinkel (Ge meente) en C. Verwoerd (Mercurius) de toon aan. Coby Scheurwater won de 100 meter in een tijd van 16,2 secon den, voor J. Huigen van Avia in 16,4 seconden en J. Ansems van Foxboro in 17.0 seconden. Het vérspringen dames leverde een overwinning op voor K, Maaswinkel, Zij kwam tot een sprong van 4.12 me ter. Zij bleef daarmee C. Scheurwater twee deelnemers uit Soesterberg, G. A. Tammer en T. Pleiter. De toegang ter plaatse is gratis en de wedstrijden beginnen om 8.30 uur. Het Soesterbergse Vliegtuigtoernooi A3 (voor junioren) is zaterdag gewonnen door Amsvorde uit Amersfoort, dat in de finale S.D.O. uit Bussum met 3-1 versloeg. De Soesterbergers kwamen op de vierde plaats door van het sterke K.V.V.A. met 3-2 te verliezen. In poule A werd Amsvorde winnaar (5 pnt.); 2. K.V.V.A. (4 pnt.); 3. E.M.M (2 pnt.); 4. De Meero (1 pnt.). In poule B won S.D.O. (6 pnt.); 2. Soesterberg (4 pnt.); 3. Hoogland (2 pnt.); 4. V.V.Z.A. (0 pnt.). Evenals de Carolusschool in 1967 en de Christelijke school vorig jaar heeft de Titus Brandsmaschool het dit jaar ge presteerd om behalve schoolvoetbalkam- pioen ook nog schoolkorfbalkampioen te worden. Tijdens het door K.V.O. zo goed geor ganiseerde schoolkorfbaltoernooi 1969 werd door de vier scholen in drie poules gespeeld, waarvan de totaal uitslag be palend was voor het behalen van de K.V.O.-wisselbeker. Resultaten in poule 1 waarin de sterk ste schooltwaalftallen uitkwamen): 1. T.B.S. (5 pnt.); 2 en 3. C.L.S. en O.L.S. (3 pnt.); 4. Carolus (1 pnt.). Poule 2 1. O.L.S. (4 pnt.); 2. en 3. Carolus en T.B.S. 3 pnt.); 4. C.L.S. (2 pnt.). Poule 3 1. T.B.S. (4 pnt.); 2. en 3. C.L.S. en O.L.S. (3 pnt.); 4. Carolus (2 pnt.). Einduitslag1. Titus Brandsma (kam pioen) 12 pnt. 2. Openbare school 10 pnt. 3. Christelijke school 8 pnt. 4. Carolus school 6 pnt. Na afloop van de geslaagde schoolkorf- baldag reikte K.V.O.-voorzitter C. Ver- heus de wisselbeker en de andere prij zen uit aar» de aanvoerders van de twaalftallen, terwijl de jongens en meis jes aangespoord werden om lid te wor den van de korfbalvereniging „Oranje", die deze dag zo goed georganiseerd had in het eigen fraaie sportpark. WONINGRUIL. Aangebo den te Baarn nieuwe 5-kamer woning, gr. zolder met vaste trap etc., grote tuin. Huur. 115,p. mnd. Gevraagd eengezins woning of vrij huis in Soestdijk of Soest. Brieven onder letter A.W. bur. S. Crt. of telefoon 02154-6452. 9 centimeter voor. Derde werd C. Ver woerd van Mercurius met 3.84 meter. Bij de 400 meter ging C. Verwoerd als eerste over de finish in een tijd van 1.20.0 min., hier werd C. Consem van Stam tweede in 1.21.2 min. en J. Huigen van Avia derde in 1.22.8 min. De organisatie van het onderdeel atle tiek was in handen van de sinds een half jaar bestaande atletiekvereniging B.D.C. De heren Brink en Eiderman reikten na afloop de prijzen uit. Het volleybaltoernooi is donderdag avond gewonnen door de P.T.T., ge volgd door het eerste en tweede zestal van Foxboro. Bij de dames gingen de eindoverwinningen opnieuw naar l.et team van de Gemeente. Op de tweede plaats eindigde hier Stam, terwijl Pri- bor dankzij een slechter setgemiddelde, op de derde plaats terecht kwam. Het zestal van de Gemeente overwon eerst Stam met 2-0 en versloeg daarna met dezelfde cijfers het team van Pribor. Stam en Pribor hielden elkaar in de strijd om de tweede en derde plaats in evenwicht: l-l. Het setgemiddelde gaf echter de doorslag ten gunste van Stam. De poulewinnaars bij de heren speel den eerst een eliminatie-ronde alvorens tot een finalepoule te komen. In die finalepoule plaatsten zich tenslotte de beide teams van Foxboro (wat niemand verwonderde, omdat dit team aan de NeVoBo-competitie deelneemt) en de P.T.T. Het eerste team van Foxboro won met 2-0 van Stam, terwijl het tweede zestal met 2-0 van Howson won en tegen Van Kooy 1 gelijk speel de. Aangezien Van Kooy ook tegen Howson gelijk speelde, kwam dit team met verder. De P.T.T. tenslott® ver sloeg Lindner 1 met 2-0 In de finale poule won de P.T.T. tamelijk verras send zijn beide wedstrijden tegen de Foxboro-teams. Daar Foxboro 1 met 2-0 van het tweede won werd de eind stand: 1. P.T.T. 2. Foxboro 1. 3. Fox boro 2. De paraclub „Icarus" zal op 28 en 29 jurri de jaarlijkse clubwedstrijden hou den op de Leusderheide bij Soesterberg. Onder de parachutisten bevinden zich Het was voor de zaterdagvoetballers van .Soesterberg" een erezaak de laatste competitiewedstrijd tegen het eveneens gedegradeerde Dolderse Boys te win nen. Soesterberg had in deze uitwed strijd een groot overwicht, doch voor de rust ontbrak elke afwerking en werd er niet gescoord (0-0). Na de rust een fel aanvallend Soester berg, totdat met een afstandsschot van aanvoerder Bouma op de halfplaats de score eindelijk werd geopend (0-1). De Dolderse Boys kwamen gelijk met een aanvechtbaar doelpunt, vanwege hands (1-1), maar de geelzwarten na men weer de leiding via jeugdspeler Geurtsen (1-2), die ook het volgende doelpunt op zijn naam bracht (1-3). Het laatste doelpunt van de competitie op zaterdagmiddag werd gescoord door WïIIigenburg (1-4). In het D.O.S.C.-toernooi om de Bobel- dijkbeker in Den Dolder hebben de pu pillen van „Soesterberg" drie punten weten te behalen, die om een stevige aanvulling vragen van de aspiranten op zaterdag 14 juni en van de junioren op zaterdag 21 juni. Van D.O.S.C. werd met 0-2 verloren, van B.D.C. met 2-1 verloren, op Bloemenkwartier werd een 4-0 overwinning behaald en tegen S.V.M.-Boys werd 0-0 gelijkgespeeld. en Snelle en correcte levering en tot In depuntjes verzorgd 1 Uitgebreide collectie Klassiek en modern Van Weedestraat 29a - Soest Telefoon 02155-2566-5154 20 juni 1969 hopen onze geliefde ouders W. DERKS en J. H. DERKS-REULEN, de dag te herdenken dat zij 25 jaar geleden in het huwelijk traden. Dat zij nog lang voor elkaar gespaard mogen blijven is de wens van hun dankbare kinderen. Receptie van 16.00 tot 18.00 uur, in zaal „De Rank", Soest-Zuid. Soest, juni 1969. Soester Engweg 46. TANDARTS, Te koop V.W.-BUSJE. Billijke prijs. Vinkweg 21. Net meisje, 24 jaar, zoekt KENNISMAKING met jongeman. Br. met foto op erew. retour onder nr. 1358 bur. S. Crt. WONINGRUIL. Aange boden 4-kamer flat voor zien van c.v. Vrij uitz. voor en achter. Gevraagd eengezinswoning of iets dergelijks. Rubenslaan 107. MEI S JESBEL ANGEN, Informatie Centrum jon geren biedt kamers aan. Koninginnelaan 13. telef. 3725, b.g.g. 5261. Gevraagd voor direkt nette MEISJES. Hoog loon. Chemische Wasserij „Super Cleaner", Konin ginnelaan 42, telefoon 4302 Echtpaar zonder kinderen vraagt HULP in de huis houding, 2 dagen in de week. Sparrenlaan 1, Soest, telefoon 3410, na 6 uur. Te koop aangeboden prachtige RENAULT Caravelle met zomer- en winterkap, bwj. 1964, kleur wit. Telefoon 5207. Te huur BENEDEN VERDIEPING met over name van stoffering. Br. onder nr. 1359 bur. S. Crt. Te koop FIAT 1100 D 1966. Lindenlaan 4 A. Gevraagd: A. leerling banketbakker of 3e be diende; 2. Ie bediende. Banketbakkerij Dogterom, Torenstraat 6, Soest, telef. 2050. Bij vonnis der Arr. Recht bank te Utrecht is WILLEM MULDER, van beroep aannemer, wo nende te Soest, F. C. Kui perstraat 28 (achter) d.d. 4 juni 1969 in staat van faillissement verklaard, met benoeming van de E.A. Heer Mr. R. J. F. M. Lissone tot rechter-com- missaris en van onderge tekende tot curator. Mr. JOH. GROOTEN. curator. Baarn, 7 juni 1969. Nassaulaan 42. Postbus 101. MEISJE gevraagd voor halve dagen of werkster voor 2 dagen per week bij alleenwonende dame. Na 19.00 uur bellen no. 5345. 1 of 2 x per week HULP (Va dag) gevraagd in de huishouding in gezin zon der kinderen. (Flat). Hoog loon. Varenstraat 318, Soest. Gratis 5-daagse VAKAN TIE voor 17 tot 18-jarige. Belangstelling voor kin deren vereist. Begin juli. Brieven onder no. 1356 bur. S. Crt. ARTS, wegens familieomstandigheden Plaatselijke artsen nemen waar. KINDERWAGEN te koop. Hoog model. Geheel uit- neembaar. Billijke prijs. Verl. Talmalaan 11. TE KOOP i.g.st. verke rende bromfiets 150,en Hoover wasmachine met pomp ƒ75,Kamperfoe liestraat 20, tel. 6362, na 19.00 uur. Te koop Zündapp-Bella SCOOTER. Een aardig object voor een handige knutselaar, ƒ25, Telefoon 3377. HULP gevraagd voor 1 a 2 ochtenden per week. Dr. Rupertlaan 38, telefoon 2127. ARTS, Plaatselijke artsen nemen waar. ZENUWARTS, P. de Gruyter en Zn. n.v. vraagt MEISJES voor het klaarmaken van bestellin gen voor onze bezorg- klanten. Tevens magazijn bedienden. Wij bieden u een goed loon en een vrije zaterdag. Aanmelden bij de heer Jebbink, bezorgcentrum, Dorresteinweg 71, Soest. Dagelijks van 9.00 t.e.m. 18.00 uur. Telefoon 02155- 2008. Te koop goede HAND NAAIMACHINE. ƒ35,— Thorbeckestraat 16. ARTS, Ossen damweg 33e, Soest, telefoon 2395. Spreekuur 7.45 - 9.00 uur en volgens afspraak. In samenwerking met ARTS, Burg. Grothestraat 49, Soestdijk, telefoon 2388. Spreekuur 8.30 - 10.00 uur en volgens afspraak. Meisje, 24 jaar b.z.a. als HULP in de huishouding voor hele of halve dagen. Br. onder no. 1357 bur. S. Crt. Te koop BUITENBOORD MOTOR Seagull, 4 p.k., prima conditie, ƒ275, Gratis af te halen 3 poesjes. Peters, Torenlaan 110, Baarn Telefoon 02155-3792. BAARN'S TUINCENTRUM voor tegels, flagstones, lavasteen, gele okersteen, turf, compost, mest, grond. FA. L. KUIJER, Berkenweg 32, tel. 02154- 3077. Ook ingang Zand- voortweg. Boomkwekerij - Tuin architectuur. OCCASION. RENAULT 4 L Super '63. Autobedrijf PETERS, Torenlaan 110, Baarn (bij de Naald). TE KOOP. Noten salon- kast, als nieuw 225,-. Oud-Holl. broodkast, als nieuw 475,-. Mechelse eiken glazen kast 345,-. Antiek kabinet 245,-. Modern bankstel met losse kussens ƒ65,-. Mo dern bankstel 185,-. Modern kuipbankstel ƒ195,-. Modern bankstel, bekl. met orlon 295,-. Modern bankstel, zitting met skai bekleed (iets moois) ƒ325,-. Klassiek Queen Anne bankstel 185,-. Windsor eethoek, best. uit 4 eiken stoelen en ronde tuimeltafel ƒ225,-. Moderne stoelen in diverse modellen 40,-, ƒ60,-, ƒ80,-, ƒ95,-, ƒ140,-, 160,-. Per 4 stuks. Bandrecorder, Grundig, als nieuw 225,-. Woont u op een flat T.V.-meubel met le en 2e net 125,-. Wat u niet leest vraagt het op LAANSTRAAT 46, SOEST. Ook 's avonds. (Van 1.30 - 3 uur gesloten.) Aangeboden prachtige STOFFERING uit flat, met 25 tot 50 korting. Varenstraat 178. Voor DAMESHAND SCHOENEN is uw adres: FA. HUISSTEDEN, Soesterbergsestraat 28. k

Soester Courant | 1969 | | pagina 3