15 JUNI - VADERDAG Ijzerhandel D. Waal 79.95 Oiek**^ VAN DEN BREEMER'S Bouwfonds Informatie Bouwfonds WIJN- en GEDISTILLEERDHANDEL S0ESTERRF.RG ANTI-FIETS MEDISCHE DIENST I. D. VAN VUGT PREDIKBEURTEN '»ScUosmaker: Morgen opening kinderpsychiatrische buitenkliniek Vosseveld Uw Recorder staat klaar bij Je Gouden Snaar" Naast een grote sortering gereedschappen op velerlei gebied, een unieke aanbieding Originele TIMMERMANSDUIMSTOK, r -jr fabrikaat Rabone üafü Star Master BOORMACHINESET met accessoires. Fabrikaat v. d. Heem Koninginnelaan 22 - Telefoon 02155-2963 Groen van Prinstererschool Vult u alstublieft uw naam en adres in I— 3 mode Meningen van lezers Snelverkeersweg over de Eng? Tempo-successen in de Ronde v. Midden-Nederland Gevonden voorwerpen Grote Ober Bayernavond S.E.C. Soester basketbalveren. The Red Stars heft ledenstop op BADSTOF Japonnen Rokken Jumpers Shirts J. Hoppenbrouwers Bouwfonds Informatiecentrum Amersfoort, Zonnig weer - Zonnig wijntje - Zonnig prijsje Griekse Wijn1,75 - Rosé Wijn2,70 Chianti Mazonni, bem. fles, 2,1 Itr6,20 15e Avondvierdaagse Geslaagd R.K. Kerkdiensten VRIJDAG 13 JUNI 1969 PHILIPS SPECIAALZAAK Van Weedestraat 72 - Tel. 2792 In huize Vosseveld aan de Birkstraat te Soest zal morgen een psychiatri sche buitenkliniek van het Stads- en Academisch Ziekenhuis te Utrecht worden geopend. Deze buitenkliniek is een afdeling van de kinderpsychia trische kliniek binnen het Academisch Ziekenhuis, waar prof dr. L. N. J. Kamp meer dan 25 jaar lang twaalf psychisch gestoorde kinderen heeft on derzocht, geobserveerd e behandeld. Inmiddels zijn reeds op enkele plaat sen kinderpsychiatrische klinieken ge opend. maar de mogelijkheid om in Nederland een kind met psychiatrische stoornissen op te nemen, zijn tot dus ver beperkt gebleven en moest de op name van ernstig zieke kinderen afge wezen worden wegens plaatsgebrek. Maar niet alleen aan uitbreiding van het aantal bedden was dringende be hoefte, doch ook aan differentiatie van werkgebieden. Het is in de praktijk goed gebleken om afdelingen voor ob servatie en behandeling te scheiden. Eind 1968 kwam het buitengoed Vos seveld ter beschikking voorde Utrecht se Universiteit, voor de vestiging van een afdeling, gericht op een langere behandeling. Tn januari verden reeds de eerste patiënten opgenomen. Het buitengoed is eigendom van Trein 8.28 H.IJ.S.M en wordt door het Stads- en Academisch Ziekenhuis ge huurd, omdat in Utrecht zelf geen ge schikt pand en terrein was te vinden. De vereniging Trein 8.28 deed hier ja renlang goed werk. eerst voor licha melijk verwaarloosde kinderen; later werd hier een behandelingshuis begon nen. Door het vroegtijdig overlijden van de intiatiefneemster, dr. De Lee- no-Aalbers. kinderpsychiater uit Am sterdam. kwam dit project niet tot een einde. In de loop van 1968 werden de lra^te patiëntjes ontslagen, maar nog in datzelfde jaar konden de eerste voorlopige voorzieningen voor de her ooening als kinderpsychiatrische be handelingskliniek worden getroffen. De doelstellingen van deze buitenkli niek zijn het op universitair niveau toepassen van kinderpsychiatrische be handeling. het opleiden van kader (kin derpsychiaters. waaraan een groot te kort is, ortho-peadagogen. leidende f" nktionarissen voor behandelingste huizen. e.d het onderwijs aan medi sche studenten, via colleges, stages en excursies en het verrichten van weten schappelijk werk betreffende oorzaken en behandelingsmethoden van het psychisch gestoorde kind. De staf van de kliniek bestaat uit een hoogleraar-directeur, een hoofd van de orthopaedagogische dienst, die voor de gehele gang van zaken zorgt, een hoofdleidster en een hoofdleider, die het werk van de groepsleiding steunen en structuur geven. In de buitenklinie- ken is plaats voor achttien kinderen, die worden verdeeld in drie groepen van zes. Per groep zijn er een leider en twee leidsters beschikbaar. Van de vier psychotherapeuten vervult één de functie van beleidspsychiater, een co- ordinerende functie met algemene me dische en psychiatrische verantwoor delijkheden. Bij het leven in drie groepjes van zes kinderen wordt door daartoe geschool de groepsleiding een milieu geschapen waar tolerantie, steungevende aanwe zigheid en gedoseerde stimulering de achtergrond vormen voor het gewone dagelijkse leven De groepsleiding is aanwezig van voor het opstaan tot enige uren na het naar bed gaan. Moeilijke momenten voor de patientjes zoals het opstaan maar vooral ook het begin van de nacht, waarbij hun angst vaak erg hoog oploopt, bieden extra moge lijkheden tot het aangaan van een goede band met de groepsleiding. Er wordt vooral veel aandacht aan de vrijetijdsbesteding geschonken. Verschil lende lokaliteiten zijn daartoe inge richt. Vier psychotherapeuten zorgen op Vosseveld voor de individuele be handeling. Groepstherapie en gedrags therapie worden als mogelijkheden on derkend. In de individuele psychothe rapie wordt in de vorm van gesprek ken en spel een intensief contact met het kind opgebouwd. Het doel van deze behandeling is het aan het licht bren gen van de problemen, die zijn ont staan in het leven van de patientjes en het bieden van hulp om deze proble men verder emotioneel te verwerken. Naar op een gisteren gehouden pers conferentie werd medegedeeld, vindt 75 °/n van de patientjes genezing na verloop van trd. Door veel met hen over hun problemen te praten, verliezen zij hun kracht en behoeven ze een verdere ontwikkeling niet meer in de weg te staan. De patientjes, die kunnen worden ge karakteriseerd als zeer moeilijk opvoed baar, hebben overigens een goede in telligentie Het onderwijs gaat in Vos seveld door. De patientjes krijgen in dividueel les. Een maatschappelijk werkster zorgt voor de contacten met de ouders. De yerplegingsduur van de kinderen, die in Vosseveld worden opgenomen, varieert van een half jaar tot enkele jaren. Bij de opening zal morgen onder meer ook prof. Fritz Redel, een sinds jaren in Amerika wonende Wener, die baan brekend werk heeft verricht op het ge bied van de zeer jonge wetenschap der kinderpsychiatrie. Prof. Redel heeft in 1947 in Detroit een eigen kliniek ge opend en een eigen behandelingsmetho de tot ontwikkeling gebracht. Geslaagd voor het toelatingsexamen van het Corderius College te Amers foort Alice Blankenstein, Herma Fran- kena, Jantien Frijlink en Wim Floor en voor het Baarnsch Lyceum Martin van Hornsveld, Hans Haessig, Anja van Hornsveld en Anton van der Neut. Van de Wiro-organisatie bereikte ons het verzoek om de vele Wiso zegel- soaarders en -sters te verzoeken, om indien zij een volgeplakt boekje inle veren, dit op de hiervoor aangewezen ruimte te voorzien van volledige naam e~ adres. Door het niet invullen van deze gege vens is het voor de organisatie niet mogelijk om bij speciale acties de ei genaar van het boekje te vinden, waar door in sommige gevallen de kans op een presentje onopgemerkt voorbij gaat. Amalialaan 19-2) Telefoon 02154-2323 Zo de (zeil)boot in Allerlei vakantie- kleding in sportieve vrüe-tydscreaties hebben wü in grote veelheid. U kunt er weer alle weer mee trotseren SOESTERBERGSESTRAAT 51 - SOEST Het gemeentebestuur van Soest verdient lof voor het initiatief de bevolking in kennis te willen stellen van ingrijpende bestuursaangelegenheden, die zoals de plannen voor verkeersverbeteringen alle ingezetenen ten hoogste interesse ren. Een bijeenkomst zoals dinsdagavond in de keurige brandweerkazerne was be legd, zou van een moderne, democra tische geest getuigen, wanneer men deze niet bij voorbaat tot een voorlichtings avond, lnstede van een „hearing" zou hebben gedevalueerd. Nu immers ont brak de mogelijkheid tot democratische „inspraak", tot nadere opinie- en be sluitvorming bij B. en W. en gemeente raad. Nu kon men luisteren, hoogstens wat vragen, kritiek of protesten laten horen, maar een ieder begreep, dat de beslissing al gevallen was en wel op de weinig zakelijke en ondemocratische wijzezonder formeel raadsbesluit en zonder afweging van kosten van de al ternatieve plannen. Afgezien van deze wrevel opwekkende gang van zaken, die dat was in de bijeenkomst duidelijk voelbaar niet zonder meer zal worden geaccepteerd, is het te betreuren, dat deze in wezen niet politieke zaak, nu toch in de poli tieke sfeer zal worden getrokken. Men mag althans veronderstellen, dat de V.V.D., gezien de uitlatingen van de fractie hierover in het verleden, dit stukje gemeentepolitiek wel ir> zijn pro gramma zal opnemen en zich tot voor vechter zal maken van twee zaken, t.w. 1. de 2 alternatieve plannen snelver keersweg over de Eng (dus dwars door de gemeente) of om de Noord (dus bui ten de kom van Soest) zullen volle dig ter kennis van de Soester bevolking dienen te worden gebracht d.m.v. een nota met objectieve toelichting van alle pro's en contra's (graag waar mogelijk gekwantificeerd, zoals in verschillende opzichten dinsdag ook reeds gebeurde). Na kennisneming van deze nota dient een officiële „hearing" te worden geor ganiseerd. Eerst nadien zullen de frac ties hun stellingen kunnen betrekken, uiteraard na consultatie van de leden vergaderingen der politieke partijen die zij vertegenwoordigen. Tenslotte kan hierop dan in een raadsvergadering een keuze worden gemaakt d.m.v. een for meel raadsbesluit. 2, De gemeenteraad zal dit besluit niet kunnen nemen dan nadat de volledige financiële konsekwenties van belde plannen tegenover elkaar zijn afgewo gen. Voor beide projecten zullen inves- terings- en beheers/onderhouds-begrotin- gen ter tafel dienen te komen. Indirecte kostenfactoren zullen daarbij niet mogen worden vergeten. Natuurlijk had de burgemeester gelijk toen hij opmerkte, dat er eerste plannen zullen moeten zijn, alvorens men over dergelijke zaken met de ingezetenen kar» gaan praten. Dat praten moet dan echter niet zijn„vertellen over een uitgemaakte zaak", maar „voorlichten en dan luisteren naar hetgeen de direct belanghebbenden erover hebben te zeg gen, voordat besluiten zijn gevallen". Deze zaak, waar iedereen in Soest, om welke reden dan ook, warm voor loopt, is nu een typisch voorbeeld voor hoe een modern gemeentebestuur en raads fracties, die zich de vertegenwoordigers voelen van politieke groeperingen, een beleid zouden moeten voeren. Daarbij bedenkende, dat zij het bestuur hebben over een mondige bevolking, anno 1969. J. H. FABER Foekenlaan 5, Soest. Door de Wielrenvereniglng „De Vol harding" te Utrecht werd woensdag avond een klassieker voor nieuwelin gen verreden over een afstand van 77 kilometer. De start had plaats op de Utrechtse stadionbaan, waar ook de finish was. Voor „Tempo" kwamen aan de start Harry de Boer, Jos Schippers. Ton Lankreijer, Kees Bokma en Gerrit van de Hoef. Aan de start verschenen 116 renners, waarvan slechts een 60-tal finishte. Na 3 kilometer ontstond reeds een koo- groep van 11 man, waaronder Harry de Boer en Jos Schippers, die na on geveer 20 kilometer nog een kleine voorsprong had. Daarna volgden ongeveer 30 renners, waaronder Kees Bokman en na pl.m. 1 minuut een kleine groep met Gerrit van de Hoef. De volgende groep bestond uit 12 man, waaronder Ton Lankreijer. die, gezien zijn nog geringe ervaring, zeer goed meekwam, als men weet, dat met een gemiddelde van 42 km per uur gereden werd. Vanaf Amerongen ging ende renners over Renswoude. Scherpenzeel, Wou denberg. Zeist en Bunnik weer naar het stadion, met nog steeds 11 man op kop, waaronder Harry de Boer en Jos Schippers. De eindspurt moest de be slissing brengen. Harry de Boer werd zesde, Jos Schip per negende, Kees Bokma eenentwin tigste, Gerrit van de Hoef zesentwintig ste en Ton Lankreijer dertigste. Door deze klassering mochten de Tem po-jongens de tweede groepsprijs (een prachtige beker) in ontvangst nemen. Bij het bureau van politie zijn als ge vonden voorwerpen aangegeven: tran- sirtorradio. panty nylons en b.h., brom fiets, wit bab.schoentje, huis- of auto sleutel groene jurk, jongenshorloge, broche met steen, houten klosje met twee sleutels, bromfietssleuteltje, brom fietsplaatje, damesbril in etui. sleutel aan ring. gouden ketting, herenhorloge, bos sleutels, twee bossen sleutels, dou blé dameshorloge, wit babymutsje. Bel gische nummerplaat, rood kindertasje, driewielig kinderfietsje, schroevendraai er, 25 kg. aardappelen in zak, rekenli- neaal. bankbiljet, gasaansteker, auto sleutel. bruine portemonnaie met in houd, sleutel, bankbiljet, plastic bal, twee sleutels, autowieldop. regenjas met sleutels, tas met badgoed. bromfiets sleuteltjes, zilverkleurig medaillon, tran sistorradio, bromfietsplaatje, beige re genjas, blauw kinderjack, paar motor handschoenen. herenpolshorloge, fietstas met inhoud, kist met planten. Aan komen lopen: klein bruin jong hondje, zwarte hond (reu) met gele halsband, zwarte hond met rode hals band. leurgesteld, waarbij men deze personen slechts kon mededelen in jui- zich op nieuw aan te melden. Per 1 juli is de ledenstop, die de bas ketbalvereniging in haar groei erg be lemmerde, opgeheven. Het gereed ko men van de sporthal heeft hieraan ook medegewerkt. Deze sporthal heeft n.1. de mogelijkheden voor de zaalsporten aanzienlijk vergroot. De Soester basketbalvereniginb ver wacht in de komende maanden een grote uitbreiding van haar ledental, het geen tevens een vergroting van het aan tal teams inhoudt. Zoals ieder jaar organiseert de evene mentencommissie van S.E.C ook dit maal weer een grote feestavond ter afsluiting van het seizoen. Deze avond wordt morgenavond, te 8 uur, gehouden in de S.E.C.-kantine, terwijl ook het terras feestelijk zal wor den versierd en bovendien twee harren geplaatst zullen worden. De muziek zal worden verzorgd door een grote band. Alle leden, zowel van voetbal-, soft- als honkbalafdeling worden verwacht alsmede de vaste bezoekers van de kla ver jasavonden. De Soester basketbalvereniging The Red Stars heeft met ingang van dit jaar, begin januari, moeten overgaan tot een ledenstop. Dit was de vierde achtereen volgende ledenstop die de vereniging heeft moeten instellen in haar vierjarig bestaan. Elk jaar moest, door gebrek aan ruim te een aantal mensen worden teleurge steld. Ook dit jaar weer. doch deze ledenstop heeft veel langer geduurd dan alle andere, n.1. van 1 januari tot en met 30 juni. zodat een half jaar lang geen enkel nieuw lid kon worden aangenomen. In deze zes maanden waren er 58 per sonen die hierdoor moesten worden te- Van Weedestraat 80 - Soest SPAREN VOOR UW EIGEN HUIS VIA de RIJKS-POSTSPAARBANK, veilig en met 5% rente. BOUWFONDSHUIZEN met de unieke schriftelijke kwaliteitsgarantie in praktisch elke gemeente. HYPOTHEKEN. Veilige Bouwfonds hypotheken tot max. 90% van de totale stichtingskosten van uw wo ning. Ook bij overname woningwet woningen en bestaande panden. BELEGGING van uw spaargelden in Bouwfondscouponschuldbrieven. rente 7)4%. INFORMATIE, geheel vrijblijvend, bij Regentesselaan 14, telefoon 03490-10943. NEDERLANDS! OIMSENTIN KORTE MELMWEG 15-17 - SOEST - TELEFOON 2502 Inrijden tegenover het politiebureau Ruime parkeergelegenheid 1 juli a.s. accijnsverhoging. ZORG DAT U GOED ZIT I JONGE JENEVER 8,65 CITROEN JENEVER 7,85 OUDE GENEVER VIEUX, drie sterren Kwaliteitsprodukten uit eigen distilleerderij van de eerste klasse 9,00 9,00 BESSEN CITROEN BRANDEWIJN 7,85 7,25 Voor de 15e maal is de Avondvierdaag se in Soesterberg van start gegaan met een totaal van 718 deelnemers, waarvan 218 individuelen. Op deze eerste avond ging de route voor de junioren door de bossen via Wallenburg en de schietbanen; de tweede avond liep het Soesterbergse wandellegertje naar Zeist en de derde avond stond de Vlasakkers op het pro gramma, terwijl voor de laatste avond een gezamenlijke route c een défilé op het programma staan. De Soesterbergse verenigingen en scho len waren weer goed vertegenwoordigd bij deze avondvierdaagse, goed georga niseerd door de plaatselijke regelings commissie onder leiding van de heer F. J. Hagmeijer, voorzitter P.R.C. De deelnemende groepen zijn: A.G.A.- V.S. (47), Laetitia (58Fakkeldraagsters (14), welpen St. Michaelgroep (21), K.V O. (26), Willemijntje (14). Johannes- stichting (53), Christelijke school (101), Openbare school (82), Carolusschool (48), Titus Brandsmaschool (36), in totaal 500 wandelaars in groepsverband. Verder zijn er bij de 218 individuelen 122 junioren en 96 senioren. Bij de grote intocht vrijdagavond werd muzikale medewerking verleend door de muziekvereniging Soesterberg en de drumbands van A.G.A.V.5. en Laetitia. Mej. H. Kruitbos alhier is geslaagd voor de I.N.AS.-opleiding aan de Chr. Huishoudschool te Amersfoort. Honderden reizigers hebben dagelijks hun fiets op een trein gezet, zijn dan zelf ingestapt en konden op de plaats van bestemming op hun fiets verder rijden. En in de vacantie waren er duizenden, die zo van de trein en van hun fiets profiteerden. Ondanks de opkomst van autovervoer en autobus sen, is er toch nog altijd een belang rijke groep trekkers die graag per fiets van vrije dagen profiteren. Helaas heb ben de Ned. Spoorwegen een streep gezet onder deze vorm van recreatie. Juist nu de rijwielfabrikanten met nieuwe modellen fietsen, o.a. de vouw fiets. en met sportievere uitvoerigen weer meer belangstelling voor dit ver voermiddel kweken, blijven de deuren van de bagageruimten in de gewone personentreinen hiervoor gesloten. De fietsen zijn nu naar de goederentreinen verwezen. Het is een wel wat rigoureuze maat regel. Omdat er op de drukste lijnen rissen fietsen moeten worden in- en uitgeladen op bepaalde stations, mogen op de stillere trajecten andere reizi gers niet eens meer één enkele fiets in de bagage-afdeling neerzetten. Bovendien stoten de spoorwegen nu weer vele klanten af, die een andere vervoers- mogelijkheid gaan zoeken. Daarom zou een tussenweg verstandier zijnbepaal de stations geven de grote hoeveelhe den fietsen mee aan goederentreinn en alle rustige stations blijven open voor de fietsliefhebbers. SOEST. De artsendienst wordt dit weekeinde waargenomen van zaterdagmorgen 12.00 uur tot maandagmorgen 8.00 uur door J. C. Rip, Soesterbergsestraat 16, tele foon 2423 en H J. Stroband, Henr. Blaekweg 14. tel. 2434. Voor het weekeinde van 21 tot en met 22 juni: W. J. Schutte, Burg. Grothe- straat 65, telefoon 2333 en H. G. Ru- pert, Burg. Grothestraat 49, tel. 2388. SOESTERBERG. Tijdens dit weekeinde wordt de artsen- dienst waargenomen door J. C. Lucas, Prof Lorentzlaan 21, Soesterberg, tel. 03463-1200. Voor het weekeinde van 21 tot en met 22 juni. A. W. Moll van Charante, Paltzerweg 299, Den Dolder, tel. 030- 784555. SOEST. Tandartsen Zaterdag en zondag van 13.00 tot 13.30 D. J. Notterman, Julianalaan 47a. Voor zaterdag en zondag 21 en 22 juni: J. Oosterveen, Beukenlaan 84. Apotheek Zaterdag en zondag is geopend apotheek „Soest-Zuid". Avond- en nachtdienst tot en met vrijdag 20 juni Apotheek „Soest-Zuid. Apotheek „Soestdijk" za terdag en zondag gesloten. Weekeinde 21-22 juni is geopend Apo theek „Soestdijk". Avond- en nacht dienst tot en met vrijdag 28 juni apo theek „Soestdijk". 21 en 22 juni apo theek „Soest-Zuid" gesloten. Oranje-Groene Kruis Weenkend 14-15 en weekend 21-22 juni: Zr. Kropff, Middel wijkstraat 36, teL 2902. Wlt-Gele Kruis Zr. J. Postma, Van Weedestraat 2, of briefje in de brievenbus. In noodgeval telefoon 4444. Weekend 21-22 juni: Zr. Van Vloten, Veenbesstraat 544, tel. 3627, Groene Kruis Zr. M. de Haan, Alb. Cuyplaan 118, telefoon 6906. Weekend 21-22 juni: Zr. M. G. Boom, Braam weg 51, telefoon 4365. Interpar. Charitatief Centrum Maatschappelijk werk en Gezinszorg. Mej. M. F. M. Elsenburg en mej. H. B. te Lintelo, maandag t.m. vrijdag, 9.30- 10.30 uur en donderdag 19.00-19.30 uur, Molenstraat 11, tel. 4040. In Soesterberg dinsdag 18.30-19.00 uur in de Hoeksteen. WAAR VINDT U EEN MOOIERE EN BETERE COLLECTIE ZOMERGOED ALS BIJ SPORTHUIS Nieuw Baarnstraat 39 - Tel. 02154-2490 BAARN PAROCHIE SOEST Oude Kerk, Torenstraat. H. Mis op zaterdag te 19 uur. Zondag 7.45 en 11.30 uur. Wljkgebouw Talmalaan. H. Mis op zondag 8 45 uv en 11.30 uur. Voormalige v.g.l.o. sehool Steenhoffstr. H. Missen maandag 9 uur en 19 uur. Dinsdag 8 en 9 uur. Woensdag 9 en 19 u. Donderdag 8 en 9 uur. Vrijdag 9 en 19 uur. Zaterdag 8. 9 en 19 uur. PAROCHIE SOESTDIJK Burgemeester Grothestraat Zaterdag H. Mis 19 uur. Zondag H. Missen 9 uur en 11 uur. hoogmis. Maandag geen H. Mis. Dinsdag 19 uur avondmis, woensdag 8 uur, donderdag 19 uur avondmis, vrij dag 8 uur. PAROCHIE SOEST-ZUID St. Willibrordusstraat. Zondag H. missen te 8 en 11.30 uur. 9.30 uur hoogmis. In de week H. missen te 8 uur, woens dag 19 uur (gezinsdienst), zaterdag 8 en 19 uur. SINT-CAROLUSKERK, Soesterberg. Zaterdag 19 uur avondmis. Zondag H. Missen 7.30 en 11 uur. 9 I uur hoogmis. HERVORMDE KERKEN Oude Kerk, Kerkstraat. 9 uur gezinsdienst. 10 uur ds H. Roest. Dienst van Woord en Tafel. 19 uur ds D. H. Bosma. Tijdens de morgendienst klnderoppa», Emmakerk, Regentesselaan. 10 uur ds D. H. Bosma. Dienst van Woord en Tafel. 19 uur ds J. Mettau. Tijdens de morgendienst kinderoppa». Jeugrtgebouw Emmakerk. 12 uur zondagsclub. Gebouw Middelwük. Picter de HoogkL 10 uur ds J. Mettau. Dienst van Woord en Tafel. 10 uur zondagsschool. Zonnegloren. Soesterbergsestraat. 10 uur ds L, de Ru. Tijdens de morgendienst kinderoppas. Ichtuskerk. Alb. Cuyplaan. 10 en 17 uur ds J. Smit. EIthcto-Drlftje. 10.15 uur jeugdkerk. Groen van Prinstererschool. 10 uur zondagsschool. De Sav. Lohmanschool, Driehocksweg. 10.00 uur zondagsschool. Intcrkcrkcltfkc zondagsschool. Da Costaschooï, Prins Bernhardlaan. 10 uur zondagsschool. GEREFORMEERDE KERKEN Julianakerk 9 30 en 5 uur ds M. Wilschut. Wilhelminakerk, Soesterbergsestraat 18. 10 en 5 uur ds D. H. Borgers. Kerkgebouw N.P.B., Rembrandtlaan 20. 8.30 uur ds C. Bijl, Hilversum. 14.45 uur ds R. Houwen, Utrecht NAV. Gebouw Eltheto. Verplaatst naar gebor Nationaal Chr. Belangen te Baarn. 10 en 5 uur Dienst. CHR. GEREFORMEERDE KERK 10 uur ds P. de Smit. 7 uur ds M. Baan, Zeist. GEREFORMEERDE GEMEENTE Dahveg, hoek Beukenlaan. 10 en 5 uur Ieesdienst. Vrijdag 20 juni. 19.30 uur, ds. Van Ha ren, Amersfoort. VER. v. VRIJZ. GODSDIENSTIGEN Afd. van de Ncd. Protestantenbond Rembrandtlaan 20. 10.15 uur ds L. Doorn, Amsterdan- Wükgcbouw Soest-Zuid. 10.15 uur klnderdienst. ADVENTSGEMEENTE 10 uur bijbelstudie. 11 uur Ieesdienst. SOESTERBERG Gereformeerde kerk. 10 en 17 uur ds C. B. Bavinck. Doorn. Hervormde kerk. 10 uur ds J. van Willigen v. d. Veen, luchtmachtpredikant. Enschede. 12 uur Interkerkelijke zondagsschool. BAARN DOOPSGEZINDE GEMEENTE Eemnesserweg 63 B. 10.30 uur de heer De Goede. Amsterdam Volle Evangelie-gemeente „Baarn-Soest" Burgemeester Penstraat 4, Baarn. Elke zondagmorgen 10 uur. EVANGELISCH LUTHERSE GEMEENTB Kapelstraat 7, Baarn. 10.30 uur drs. G Fafié. 10.30 uur kinderkerk.

Soester Courant | 1969 | | pagina 7