SCHATGRAVERIJ SEVEN-UP en V.V.V. SOEST HOOFDPRIJS: VOUWFIETS PONTIAC WFSPA MO De Witte Pompen Tweede team LT.C. - Soest kamoioen R.K. Jongerensociëteit „Soestdijk" Eerste Bedrijfsprijs voor Garage Stam organiseren op ZATERDAG 28 JUNI een in de SOESTER DUINEN voor kinderen van 6 t.m. 12 jaar. Aanvang 14.00 uur - Toegang gratis en nog honderd andere mooie prijzen Geslaagd Diefstal uit kampcerluiisje Artishock wil hearing over de Engweg De Duinkikkers Water van de Eem wordt zuiverder Provinciale bijdrage van één miljoen voor zuiverings-technische werken blije gezichten, fijne horloges natuurlijk bij: RINGENOLDUS Geslaagd Stroper aangehouden Opbrengst Rode Kruis-collecte Morgenavond Nachtzwaluw-excursie Winkeldiefstal of onnozelheid Vleesverkoop Diefstal in natuurbad Twigg in Pekingtuin S.E.C.-softball Zo vlogen de duiven Duinkikkers-jongens wonnen de eerste prijs Lawn Tennis Club „Soest" SOESTERBERG 70 Bejaarden op stap Burgerlijke stand Eerste Soester Begraïenis-ünderneming Jeugd van Soesterberg schaakte Officiële mededelingen DINSDAG 24 JUNI 1969 Het 2e team van L.T.C. Soest, dat de promotiewedstrijd tegen Egmond II met 6-2 won en daardoor promoveerde naar de 3e klas van de K.N.L.T.B. Op de foto v.l.n.r.P. J. Janssen, A. Janssen, N. Siemers en G. W. Geitenbeek. Het einde van het seizoen 1968-1969 na dert. A.S. zaterdag 28 juni, 's avonds 8 uur, wordt in het Ludgardisgebouw een groot slotbal gehouden m.m.v. de in Nederland bekende groep „Tricks on the Hill". Deze band geniet grote populari teit, mede door het optreden op de te levisie. Bij het einde van het oude seizoen gaan de gedachte van het bestuur al weer uit naar het nieuwe seizoen, dat met een groots openingsbal op 28 augustus a.s. van start zal gaan. De houders van een indentiteitskaart kunnen deze reeds op 28 juni laten verlengen en wel van 19.00 tot 19.45 uur aan de zaal. Zij zul len een zegel op de kaart krijgen. Ook op het einde der avond zal er gelegen heid tot verlenging zijn n.1. van 23.15 tot 23.45 uur. Zij die voor het eerst een kaart willen hebben kunnen deze op dezelfde avond bestellen Pasfoto's die nen door de nieuwe houders meegeno men te worden. J. Paauw (Mercurius) het dichtst bij het Nederlands rekord. Tijdens de slotavond van de zevende Soester bedrijfssportcompetitie zijn vrij dagavond in het officierscasino te Soes- terberg de bedrijfsprijzen uitgereikt. Dat gebeurde door de heer G. Krui- mer, voorzitter van de Evenementen commissie, die de hem in code ver strekte prijswinnaars vertaalde. Een commissie van vijf onder leiding van de heer Spiering heeft de resultaten van de verschillende bedrijven beoor deeld, daarbij tevens de grootte van de bedrijven, het aantal inschrijvingen e.d. in aanmerking genomen hebbende. Aldus kwam garage Stam als winnaar uit de bus. Foxboro, het bedrijf met de meeste inschrijvingen, werd tweede, terwijl Coca Cola op de derde plaats eindigde. De vierde plaats was voor het architectenbureau Van Wijk, terwijl Avia Nederland vijfde werd. Tevens werd vrijdagavond de dr. M. van Driel-wisselbeker, genoemd naar de verleden jaar plotseling overleden voor zitter van de Evenementencommissie van de Soester Zakenkring, die een belangrijk aandeel heeft gehad in de opbouw van de bedrijfscompetitie, uitgereikt Deze beker was voor het team van de P.T.T. De pechprijzen - twee bekertjes - gin gen naar Joke Veerman er. W Rijnden,, respectievelijk van Procar en V; Wijk. Door een vergissing was de Evenemen tencommissie vergeten, hen bij het zwemmen in de volgende ronde te plaatsen ofschoon zij daai op grond van hun prestaties wel recht hadden. De wisselplaquette voor degene, die pro centueel een Nederlands record het dichtst benaderde, was voor de atleet Jan Paauw. die diverse atletieknum- mers (waaronder de vijfkamp) won. Hij kreeg de prijs echter voor zijn pres tatie op de 100 meter, die hij aflegde in 11,6 seconden. De winnaar van verleden jaar, Piet Majoor, die de onderschei ding toen kreeg wegens zijn prestatie op de 1500 meter, kon de prijs wegens een blessure dit jaar niet verdedigen. De slotavond, bijgewoond door verschei dene honderden deelnemers aan deze ze vende bedrijfssportcompetitie werd ge opend door vice-voorzitter van de Soester Zakenkring, de heer Th. de Muinck, die de heer A. H. Hoegen Dijkhof wegens verblijf in het buiten land verving. Hij wees in zijn openings woord op de grote verdienste voor de bedrijfssport in Soest van de heer M. van Driel, die daarop werd herdacht. De verdere verzorging van het pro gramma was in handen van Cees de Lange, het trio Joop Reynolds, het mu zikale duo Jane and John, de accroba- ten The Hadory's, Lucy Stein en zan geres Janette van Zutphen, die de we gens een songfestival in Bulgarije ver hinderde Connie van Bergen waardig verving. De slotavond werd besloten met een bal. Burgemeester mr. S. P. Baron Bentinck en echtgenote en wethouder mevr. Wal- ter v. d. Togt waren bij de slotavond aanwezig. (Ingang Sparrenlaan) rian Thie, die de drie doelpunten voor haar rekening nam, maakte weer gelijk, waarmee het einde kwam. Zaterdagavond vond in het Natuurbad een dames-waterpolotoernooi plaats, ge organiseerd door De Duinkikkers. Deel nemende verenigingen waren Bran denburg uit Bilthoven, Flevo uit Nijkerk. V.Z.C. uit Veenendaal en de dames van De Duinkikkers. Voor dit toernooi stond de grote „Tou wen-beker" op het spel, die vorig jaar door de dames van Duinkikkers was gewonnen. Uitslagen van gespeelde wedstrijden V.Z.C.Flevo 1-2. DuinkikkersBran denburg 4-4. V.Z.C.Duinkikkers 2-7, FlevoBrandenburg 5-3. V.Z.C.Bran denburg 3-9 DuinkikkersFlevo 4-2. Voor Duinkikkers moest de wedstrijd tegen Flevo de beslissing brengen. Het werd 4-2, zodat Duinkikkers wederom beslag legden op de beker. Einduitslag 1. De Duinkikkers. 2. Flevo. 3. Brandenburg. 4. V.Z.C. Na afloop werd de beker door de heer Touwen aan het winnende team uit gereikt. Hij noemde het toernooi bij zonder geslaagd, temeer, daar het weer ditmaal geen roet in het eten gooide. Aan de Rijksopleidingsschool voor on derwijzers en onderwijzeressen te Amersfoort slaagden bij de gehouden examens Aantekening Nuttige Hand werken de dames A. Bartstra en C. A. de Wolf alhier. De 64-jarige mevr. A. van S.-van E. uit Utrecht heeft aangifte gedaan van in braak en diefstal in haar kampeerhuisje aan de Soesterbergsestraat. Via een opengerukt raam is men het kampeer huisje binnengedrongen. Uit een kast werd een bedrag van tien gulden ont vreemd. Van de dader(s) ontbreekt elk spoor. De kunstenaarsvereniging Artishock heeft zich met het navolgende schrijven gericht tot het gemeentebestuur „Nu na de voorlichtingsavond blijkt, dat de aanleg van de weg over de Eng is te verwachten, verzoeken wij u een hear ing te willen houden over het tracé van deze weg. Het door de deskundigen ont worpen tracé zoals deze nu voorkomt op de voorlichtingskaart. en de bestaan de maquette mist naar onze mening elK gevoel voor vindingrijkheid, inzicht en voorstellingsvermogen. Het ontworpen stadspark wordt hierdoor gedegradeerd tot een comfortabele gelegenheid voor bermtoerisme. Er van overtuigd zijnde, dat betere oplossingen mogelijk zijn, lijkt het ons alleszins redelijk, dat de Soester bevolking in de gelegenheid wordt gesteld, zich hierover uit te spre ken". Vrijdagavond speelden de dames van het eerste team van De Duinkikkers een competitiewedstrijd in het Natuurbad tegen de dames van V.Z.C. uit Veenen daal. De uitslag werd 3-3. Aan beide zijden werd fel gestreden, maar voor de rust konden beide par tijen slechts eenmaal het net vinden. Rust 1-1. Na rust namen de Soester dames de leiding, maar V.Z.C. maakte gelijk. V.Z.C. nam toen de leiding, maar Ma- Gedeputeerde Staten van Utrecht hebben provinciale staten voorgesteld, de bij dragen aan de verschillende Eemland- gemeenten voor de uitvoering van zui- veringstechnische werken ten behoeve van de Eer., met ruim een miljoen gul den te verhogen. Met oog op de belanger van het in stand houden van het Eemmeer voor re creatief gebruik is in de afgelopen jaren onder meer aandacht besteed aan de kwaliteit van het water in dit meer. Daarbij is gebleken, dat deze water kwaliteit de laatste jaren iets slechter is geworden. De oorzaak moet voorna melijk gezocht worden in de slechte kwaliteit van het in het Eemmeer stro mende water van de Eem en de lozing op het meer van Bunschoten en Spa kenburg. Sinds in 1968 de zuiveringsinstallatie voor Laren, Blaricum en Eemnes in be drijf werd gesteld, is de kwaliteit van het water in de Gooijergracht (die ook in het Eemmeer uitmondt) verbeterd. Om de nadelige beïnvloeding van de kwaliteit van het water in het Eem meer te beperken, hebben Gedeputeer de Staten in nauw overleg met het rijk zich beraden op maatregelen, waarmee een verbetering van de waterkwalit' '.t in de Eem en beëindiging van de lozing van Bunschoten en Spakenburg bereikt zou kunnen worden. Dit overleg heeft er tce geleid, dat de minister van verkeer en waterstaat zich bereid heeft verklaard om de reeds in het uitzicht gestelde subsidies in de kosten van zuiveringstechnische wer ken voor de gemeenten Bunschoten, Spa kenburg, Baarn, Maarn en Woudenberg te verhogen tot 75 van de helft der kosten, mits met de daadwerkelijke uit voering van die werken voor 1 januari 1970 een begin wordt gemaakt en mits ook de provinciale bijdrage wordt ver hoogd van 25 °/n van een kwart van de kosten tot 25 van de helft der kosten. Daartoe zullen de reeds in uitzicht ge stelde bijdrage aan de verschillende ge meenten van provinciewege worden ver hoogd met 237.500 voor de gemeente Bunschoten, met ƒ250.000,- voor Baarn, met 251.560,- voor Woudenberg en Maarn en met 333.720,- voor de ge meente Veenendaal. In totaal is dat een verhoging van de provinciale bijdrage aan de zuiveringstechnische werken van 1.072.780,-. OPTICIEN - JUWELIER HORLOGER Van Weedestraat 12 Aan de Landbouw Hogeschool te Wa- geningen is voor de afdeling Tuin- en Landschaparchitektuur geslaagd de heer A. G, Hosper, alhier. Zondagnacht, te ongeveer 3 uur, werd door de politie, op de Middelhoekseweg een zich aldaar op verdachte wijze op houdende persoon aangehouden. In zijn auto vond de politie een buks en een dood konijn, welk dier hij, volgens zijn zeggen, had gevonden. Het bleek te zijn H. W. te Amersfoort. De politie heeft het dier in beslag ge nomen om de doodsoorzaak te laten vaststellen. De jaarlijkse inzameling ten bate van het Nederlandsche Roode Kruis, afd. Soest/Soesterberg is weer afgelopen. Ook dit jaar mag men als afdeling zeer verheugd zijn over het grote bedrag, dat van de inwoners van Soest en Soes- terberg mocht worden ontvangen. Op iets minder dan 150 gulden na, gaf deze collecte een resultaat van tien duizend gulden. In Soest en Soestdijk werd ingezameld ƒ8.200,10 en in Soesterberg 1.651,70, totaal ƒ9.851,80. Behalve een woord van hartelijke dank aan de bevolking wordt grote dank ge bracht aan de vele dames en heren, die er iedere dag weer op uittrokken om te collecteren. Zoals te doen gebruikelijk wordt voor iedere afd. een streefbedrag berekend en dat was voor dit jaar voor afd. Soest/ Soesterberg ƒ7.580,-. Werd vorig jaar een bedrag van 26,7 ets. per inwoner behaald nu Ligt dit op 30,8 ets. Voor hen, die afwezig waren of hebben meegedeeld een bedrag per giro of bank genheid, dit te doen op girorekening 466784 t.n.v. penningmeester Ned. Roode Kruis te Soest. Dit gironummer geldt over te zullen maken, bestaat de gele- ook voor inwoners van Soesterberg. Maakt U het bedrag liever per bank over, dan gaarne op de rekening van het Ned. Roode Kruis bij de Ned. Mid- denstandsbank N.V. te Soest. De Natuurbeschermingswacht „Eemland" afdeling van het Instituut voor Natuur beschermingseducatie, heeft voor woens dagavond, 25 juni, een kleine excursie (hooguit een uur, waarvan niet meer dan een half uur lopen) op het pro gram gezet. Ze gaat alleen door bij droog en warm weer. Bij minder goed weer uitstel tot donderdag of, zo nodig, tot vrijdag. Iedereen is welkom. Graag niet te licht gekleurde kleding. Start op 2 plaatsen om 21 20 uur te Soestdui- ncn, einde Beaufortlaan bij het fietspad richting Hees (paddestoel nr. 56), bus richting Soesterberg, vertrek busstation Soest-Zuid om 21 uur en om 21.10 bij de spoorweg-overgang in de lijn Baarn- Utrecht bij de Wieksloterweg en het fietspad naar de Beaufortlaan (padde stoel nr. 1676), bus richting Hees, ver trek busstation 20.30 uur. We volgen genoemd fietspad. Het komen per fiets of auto is aan te bevelen. Wie twijfeld of het doorgaat, belle (na ,o30 uur) 5473 of 2877 (Soest). Vorige week werd in de zaak van Al- bert Heijn een 85-jarige dame aange houden, die voor ongeveer 25,- aan boodschappen had meegenomen zonder te betalen. Woensdagmiddag 2 uur, heeft aan het slachthuis vlëesverkoop 'Maats aan de houders van gele kaarten, genummerd van 101 tot 250. Ten nadele van mevr. A. v. d. B.-W. is in het afgelopen weekeinde een dames horloge uit een badtas ontvreemd. Na het succesvol optreden op 7 juni j.1. heeft de Stichting Pekingtuin besloten de Bleus Group Twigg opnieuw te en gageren en wel voor zaterdag 28 juni a.s. De avond duurt van 20 tot 23 uur. De S.E.C.-dames speelden een wed strijd tegen U.V.V. in Utrecht. Het was een spannende wedstrijd, hetgeen wel blijkt uit de einduitslag 4-3 voor S.E.C. Daarna moest S.E.C. weer een wedstrijd spelen tegen U.V.V. en weer in Utrecht. In het begin van de wedstrijd stond S.E.C. vóór en wel met 9-2 in de 4e inning. Toen werd plotseling de veldscheidsrech- ter verwisseld en ging het bergafwaarts met S.E.C. Er wordt wel gauw gezegd dat de scheidsrechter partijdig is, maar de eind uitslag 17-13 voor U.V.V. geeft wel te denken. De hoofdscheidsrechter had zo nu en dan een wat vreemde kijk op de ballen, geworpen door de pitcher, maar dit was zowel op S.E.C. als U.V.V. van toepassing. Afgelopen vrijdag speelde S.E.C. weer thuis tegen H.C.A.W. uit Bussum. Het was een wedstrijd van aan elkaar ge waagde teams. Spannend en sportief werd er gespeeld. Er was echter één ty pische uitspraak. S. Sprink was aan het einde van een inning aan slag, maar tijdens haar slag beurt werd L. Jak uitgemaakt, dus werd er gewisseld. Toen S.E.C. weer aan slag was, werd het meisje na Sonja aan slag geroepen. Dit was Marjan Steevert, die er meteen maar een home-run van maakte. Na haar was ook weer een meisje aan slag geweest en de volgende kwam er aan lopen, toen plotseling een protest kwam van de scoorder van de tegenpartij. Het bleek dat de slagbeurt van Sonja niet afgelopen was en na veel geharre war maakte de scheidsrechter plotseling uit dat de home-run niet telde. Zo'n uitspraak na zo'n grandioze klap is wel wat raar. Maar al met al werd het een overwin ning van S.E.C. met 11-10. Eigenlijk is dit een dubbele overwinning, want H.C.A.W. staat bovenaan de lijst en S.E.C. deelt een 2e en 3e plaats met U.V.V. Als S.E.C. verder alle wedstrijden wint, is er een goede kans op de le plaats. De vereniging „De Vriendschap" nam met 282 duiven deel aan een wedvlucht vanaf Surv. Fossen, afstand 395 km. De duiven werden om 5 uur 50 gelost met zuiden wind. De eerste duif arriveerde te 10.45.26 uur en de laatste prijsduif te 11.06.38 uur. De uitslag was C. Vaessen 1 37. A. Meesters 2 10 36 45. Altenaar-Reijerse 3 14 18 33 38 43. J. Kamerbeek 4 7 13 23 30 41. E. Daatselaar 5 25 47 53. J. van Klooster 6 26 50. H. Strumpel 8. S.K.B. 9 20 24 35 44 48. J. Wijnands 11 19 28 31 54._ J. van Groningen 12 39. C. Bok- ma 15 22 29 52. H. Verkerk 16 55. E. Groenestein 17 34. J. Rijksen 21 40. B. Schimmel 27. W. van Breukelen 32 42. J. Ruttenberg 46. C. Jak 49. A. Grift 51. H. Ketelaar 56. Ook de vereniging „De Zwaluw" nam met 244 duiven deel aan de wedvlucht vanaf Surv. Fossen. De eerste duif arriveerde te 10.44.01 uur en de laatste prijsduif te 11.08 29 uur. De uitslag was G. Rijksen 12 6 7 8 11 20 23 28 29 31 36 37 42. J. v. d. Brakel 3 22 24 34 38 46. L. vah Klooster 4 18. R. Voskuilen 5 17. B. Roest J 14 30 F. Reijerse 10 13 41. H. Gorissen 12. A' van Dorrestein 15 19 40 43 45. Th. Wigt- man 16. C. v. d. Lugt 21 25. J. Knoops 26 27. J. Casander 32. Jac Wijnands 33. J. Ottens 35. G. Visser 39. H. van Heng- stum 44. P. Rauch 47. A. v. Riet 48. C. v. Brummelen 49. De jongens-adspiranten van De Duin kikkers namen zaterdag deel aan het waterpolotournooi, georganiseerd door de zwemvereniging Forellen te Rhenen. Deelnemende verenigingen warenVa- halis uit Tiel, Zeist, De Duinkikkers en de Forellen. Duinkikkers wonnen gemakkelijk met 6-0 van Zeist. De Forellen bleven de baas over Vahalis. Bij de verliezers won Zeist van Vahalis er in de finale tussen de Forellen en de Duinkikkers, bleken de Soester jongens over betere conditie te beschikken en wonnen met 3-1. Einduitslag: 1. Duinkikkers. 2. Fo rellen. 3. Zeist t 4. Vahalis. SOEST II PROMOVEERT NAAR DE 3e KLASSE. SOEST IGRIFFENSTEYN II 1-7. In de beslissende promotiewedstrijd van Soest 1 tegen de degradant Griffensteijn II (Zeist), dat met een 7-man sterke ploeg kwam opdagen, bleek de hogere klasse-ervaring van oudere spelers een te groot obstakel voor ons team. In eerste instantie gingen de le dames single van Mej. Hofman en de 2e heren- single van R. Oosterman tegen de Heer Brugman verloren. Beide partijen had den in winst voor Soest omgezet moe ten kunnen worden, maar de zenuwen speelden een grote rol. Dit zou een ge heel ander verloop van de wedstrijd te zien hebben gegeven. Daarna moesten Mevr. Felix en de heer van Breukelen tegen de sterke routi niers resp. Mevr. Vermue en de heer van de Grijp. Mevr. Felix vocht voor wat zij waard was, maar moest uitein delijk haar meerdere erkennen in Mevr. Vermue (4-6, 6-8). De heer van Breu kelen miste elke touch op het spel en capituleerde snel tegen v. d. Grijp (0-6, 1-6). Na de 0-4 achterstand kon Soest alleen nog haar promotie waarmaken indien alle dubbelspelen in 2 sets gewonnen zouden worden. Dit bleek echter, be grijpelijkerwijze, een te grote opgave. Ondanks het feit dat Soest I de promo tie niet heeft kunnen bewerkstelligen, kunnen de dames Felix en Hofman en de heren ven Breukelen en Oosterman met een afdelingskampioenschap en een eerste gewonnen promotiewedstrijd te gen een collega-kampioen op een zeer succesvol competitieseizoen terugzien. SOEST II—EGMOND II. Het tweede team van L.T.C. Soest heeft de afgelopen competitie en j.1. zondag laten zien, dat de promotie bij keuze van de 5e naar de 4e klasse zeker venant- woord was. Na het veroveren van het afdelingskampioenschap hebben zij in de wedstrijd tegen Egmond 2, zondag j.1., ook nog de promotie naar de 3e klasse waargemaakt. Door dit resultaat zal de L.T.C. Soest het volgende seizoen met 2 teams in de 3e klasse uitkomen, waar door de opbouw van de vereniging weer meer perspectief krijgt. Ook hier werd gestart met het le da mes- en het 2e herenenkelspel. Zowel mej. Siemers tegen mej. Portegies als de heer G. Geijtenbeek tegen de heer Bakker wisten hun partij in winst orr te zetten (2-0). Daarna moest mej. A. Janssen haar partij tegen mej. Kareis prijsgeven doel. haar broer P. Janssen wist met 8-6, 6-3 tegen de heer E. Groot de winst binnen te halen. De stand was hiermee 3-1. Nadat de dames Siemers e Angèle Janssen hun damesdubbel hadden ge wonnen tegen de dames Kareis en Por tegies (4-1) zou de herendubbel de be slissing kunnen brengen. De heren Geij tenbeek en Janssen lieten deze kans niet schieten en wonnen dan ook overtuigend van de heren Groot en Rother (6-3. 6-2). K.ïrdoor was de promotie een feit. Proficiat. H.L.T.C.-ASoest A (veteranen). Zaterdag j.1. speelde het veteranenteam van L.T.C. Soest, bestaande uit de da mes D. van Breukelen en L. v. d. Berg met de heren J. Esendam en M. Haal op het bekende Hilversumse ?nnispark ,,'t Melkhuisje" in de tweede r. le om het uiteindelijk districtskampiöenschap, tegen het A-team van H.L.T.C. Ook in deze wedstrijd bleek weer dat het gemengd dubbel voor het Soester team de sleutelpartij is. Tegelijk werden de damessingle en het gemengddubbel verspeeld, waarvan de eerste verloren, de tweede gewonnen werd (1-1). De heer M. Haal wist overtuigend zijn enkelspel te winnen, maar daar tegen over stond het verlies van de dames- dubbel (2-2). De heren dubbel van de heren J. Esendam en M. Haal, welke de wedstrijd besliste, werd snel ir. wmst omgezet. Aanstaande zaterdag speelt Soest A de finale tegen het 2e veteranenteam van H.L.T.C. Deze thuiswedstrijd voor Soest zal uitmaken, wie de districtsbeker voor een jaar in haar bezit zal mogen hebben. Het afgelopen jaar heeft de beker bij Soest gestaan. Uitslagen Soest IGriffensteijn II 1-7. Soest IIEgmond II 6-2. H.L.T.C A—SOEST A 2-3. I-Iet was voor de 70 bejaarden een stra lende dag, toen de jaarlijkse bejaarden- tocht werd gehouden. Vanaf het Dorps plein vertrok men naar Harderwijk, waar het gezellig ko. .edrinken was. Via Zwolle ging de reis verder naar het roemruchte Staphorst, waar in „Sprook jeshof" het lunchpakket werd gebruikt. Via Ommen. Coevorden ging de gezellige tocht naar Holten en de onvermijdelijke Holterberg. In het hotel „De Wielewaal" genoten de reislustige bejaarden van een kostelijk diner. Mevrouw Willemsen was GEBORENMervin Osmond, zoon van A G. B. Verheij en M. A. Bakker, Smitsweg 517, Anna Maria, dochter van G. J, C. de Ruijgt en M. G. Buur man, Beetzlaan 70. Edwin Geertru- dus Johannes, zoon van A. W. Plekke- poel en M. H. C. Koelink, Heuvelweg 46. Gert-Jan Willem Marinus, zoon van J. P. Schuier en M. Dullemond, Beatrixlaan 21. Harm Bernard An- toon, zoon van H. B. M. Luijkx en M. A. M. Renckens, Van Straelenlaan 20. Marcel, zoon van W. G. Teerlink en B. W. Goethart, Chr. Huygenslaan 70, Soesterberg. Richard Frans, zoon van J. F. Voortman en M. M. B. van de Vel den, Varenstraat 80. Carolyn, dochter van G. S. Martin en G E. Glencross, Aagje Dekenlaan 1 Tatiana Bianca, dochter van E. H. W. Baumunk en J. M. Jansen, wonende te Osterholz-Scharm- beck, Duitsland. Irene Anna Francina, dochter van C. M. Lensink en F. M. Kosterman, Prof. Lorentzlaan 65, Soes terberg. Pascale, dochter van J. J. J. van der Steen en M. van Rhenen. Simon Stevinlaan 54, Soesterberg. Vanessa Viola, dochter van A Tjoa en O. J. Manuhutu, Smitsweg 477. Jan Hen drik Hubertus, zoon van P. Nieuwelink en G. W. F. H. Reit, Veenbesstraat 768. Gerardina Antonia, dochter van E. H. J Butselaar en W. M. Gieskens, Va renstraat 232. Johanna Adrianr Fran. cisca, dochter van B. D. F. van Gardin- gen en C. M, J. Tabak, Smitsweg 399. ONDERTROUWDWilhelmus Lamber- tus Maria Epskamp, Kerkpad N.Z. 14 en Maria Christina Kok, Kerkpad N.Z. 14. Willem Barend Koeleman, Nieuw- poortslaan 190, Alkmaar en Jantje Wil- helmina van Ginkel, Soesterbergsestraat 125. Theodorus Lambertus Berendsen, Verl. Talmalaan 35 en Geertruida van Essen, Molenstraat 89. GEHUWDBerend Trip, Slootweg 6. Huizen en Geertruida Gijsbertje van Dijk, Laanstraat 33. Gerrit Johan Baas, Frans Halslaan 10, Baarn en As- trid Helena Regnerij, Pelikaanweg 18. Cornelis Johannes de Winter, Van Len- neplaan 37 en Gerarda Majoor, Van Lenneplaan 73. Frans Sing Wong, Kerkstraat 28a en Neeltje Vos, Kerk straat 28. Eduard van Surksum, Ko- ninginnelaan 104 en Maria Theodora Schaefer, Koninginnelaan 123. Theo Thannhauser, Veenbesstraat 294 en An na Maria van Hilst, Rooseveldlaan 220- huis, Amsterdam. Cornelis van der Lee, Looierstraat 13 bis, Utrecht en Jo- sina Marlinde de Haan, Pr. Lorentzlaan 108. Marinus Wilhelmus Kok, Ossen- damweg 38 en Gerritje Geertruida Knoops, Krom me weg 22. OVERLEDENJohanna Vermeulen, 70 jaar, weduwe van M. H. C. Herman, Eikenlaan 55. Flora van As, 80 jaar, weduwe van P. A. Boone, Baarn. Ko ningsweg 2. Willemina Johanna Mol, 87 jaar, weduwe van C. Klomp, Dalweg 42. Anna Maria Petronella van Breu kelen, 46 jaar, Gen. Winkelmanstraat 88, Soesterberg. Gerrit van Wouden berg, 90 jaar, weduwnaar van J. M. Melgers, Molenstraat 33. Johannes Gerardus Josephus Visser, 94 jaar, ge huwd met J. F. Lomans, Rembrandt- laan 1. Hendrik Russcher, 44 jaar, gehuwd met G. C. Schuiten, Hobbema- laan 46. Hendrik Petrus Johannes Beuke, 69 jaar, weduwnaar van E. Cohen, Troelstrastraat 22. Pieter Aris )?las, 71 jaar, ongehuwd. Eigendom weg 98. Wilhelmina van Schaffelaar, 76 jaar, ongehuwd, Julianalaan 34. Dir. H. W. VELLINGA Begrafenis, Crematie, Transport (Rouwkamer) Korte Brtnkweg 28 - Soestdijk Telefoon 2731 de goede gevers bijzonder dankbaar, tef^ wijl de heer Seysveld namens de te vreden bejaardn het echtpaar Baars bij zonder bedankte voor de goede organisa tie. De heer J. Baars, al jaren de pro motor van deze bejaardentochten onder auspiciën van het Oranjecomité, heeft deze tocht voor het laats' georganiseerd. De jeugdschakers van de Schaakvereni ging „Soesterberg" behaalden een hoop vol gelijkspel (4-4) tegen de jeugd uit Bilthoven. Tegen Amersfoort stelde het achttal enigszins teleur door met 6-2 te verliezen. De eerste borden zagen door minder doortastend spel de winst ontglippen. UitslagenA. P. TaalS. Móhlmann 1-0 H. HuismanF. van Schoonhoven 1-0 B. DibbetsM. Bloem 1-0 P. Zijl straF. Schriecken 1-0 S. JessynJ. Venema 0-1 H. Bugel—G. Zuidema 1-0 F. H. TaalA. Mulder Vs-Vs M. Dijken H. Beumer Vi-Vs. Deze jeugdwedstrijden zijn georgani seerd door jeugdleiders van verenigin gen aangesloten bij de Stichts-Gooise Schaakbond, teneinde de jeugd actief tot wedstrijdschaak te kunnen brengen. Tot nu toe waren alleen interscolaire ontmoetingen de enige mogelijkheid om de jeugd tegen elkaar uit te laten ko men in wedstrijdverband. O ONTGRONDING. Burgemeester en wethouders van Soest brengen ter openbare kennis, dat bij be sluit van 21 maart 1969 nr. 2596/68RO/873 gedeputeerde staten van Utrecht aan de Staat der Nederlanden (defensie, domei nen) tot wederopzegging ontheffing heb ben verleend van de verbodsbepalingen, genoemd in artikel 2 van de verordening op de ontgrondingen Utrecht voor het afgraven van een gedeelte van het per ceel kadastraal bekend gemeente Soest, sectie E nr. 2729 te Soesterberg. Het besluit ligt vanaf 25 juni a.s. gedu rende dertig dagen voor belanghebben den ter gemeentesecretarie ter inzage. Ingevolge artikel 6 van de „Verordening op de ontgrondingen Utrecht" staat van bovengenoemde beslissing beroep open op Hare Majesteit de Koningin binnen vorengenoemde termijn. Het adres van het beroep, gericht aan Hare Majesteit de Koningin, moet wor den ingediend bij de Cwimissaris der Koningin in de provincie Utrecht Soest, 24 juni 1969. I 1

Soester Courant | 1969 | | pagina 7