SEIZOEN - OPRUIMING BUDGET-SHOP "3T Voor u marken peseta's en lires en voor u Arnould G. Diepeveen 40 °/o korting Gemeenteraadsvergadering KaVe doe liet zelf-centrum opent showroom aan de Kerkstraat D00RSMFRE!N C\R\0E BOSBOOM Burgerlijke stand DE SNIPPERENDE SNÏPPERAAR VRIJ ENTREE Krabbels van Knelis VESPA ClflO De Witte Pompen VRIJ ENTREE de bank waar ook; u zich thuis voelt NU koopjes halen bij SCHOENEN - TASSEN Normaal op alle artikelen Alle resterende hoeden ƒ10,— IKKVEROI. SMEERSTATION Bromfietsers bij aanrijding gewond begint 17 juli DINSDAG 15 JULI 1969 De gemeenteraad van Soest komt woes- dag 23 juli a.s., 's avonds in openbare zitting bijeen in de zaal van de brand weerkazerne, ter behandeling van de navolgende agenda 1. Vaststelling van de notulen van de raadsvergadering, gehouden op 19 fe bruari, 19 maart, 16 april, 21 mei en 18 juni 1969. 2. Ingekomen stukken. a. Jaarverslag over het schooljaar 1967- 1968 van de stichting Amersfoortse Mu ziekschool met voorstel dit jaarverslag voor kennisgeving aan te nemen. b. Verslag en rekening over het jaar 1968 van het Kompostbedrijf Soest-Baarn met voorstel dit jaarverslag voor ken nisgeving aan te nemen. c. Brief d d. 18 juni 1969 van mevrouw R. Kamphorst-Van Stijn te Soest, in zake een kwestie met betrekking tot de uitvoering van de Bijstandswet, met voorstel deze brief ter afdoening in han den te stellen van de directeur van de gemeentelijke sociale dienst. d. Brief d.d. 20 juni 1969 van het be stuur van do stichting „Van der Hucht- scholen" waarbij de brief d.d. 28 april 1969 in zake reservering van grond in de nieuwe wijk Nieuweweg/Klein Engen- daalweg wordt ingetrokken, met voor stel deze brief voor kennisgeving aan te nemen. e. Brief d d. 21 mei 1969 van de fractie van de Partij van de Arbeid, inzake het scheuren van woningen op de Eng, met de brief d.d. 11 juli 1969 van he+ college van burgemeester en wethouders, inza ke de beantwoording van de gestelde vragen, met voorstel deze stukken voor kennisgeving aan te nemen f Mededeling betreffende de kosten van controle van de administraties en de jaarrekeningen van de woningbouwver enigingen, met voorstel geen wijziging te brengen in de tot nu toe gevolg Geen langdurige wachttijd, daar er 2 smeerhruggen ten dienste staan. VAKKUNDIG PERSONEEL. klaar terwijl u wacht Eerste klas smeermiddelen Birkstraat 165 Soest - Telefoon 3256 GEBOREN Susanna Willemina, dochter van M. D. J. van Schalk en M. Plooij, Ant. van Leeuwenhoeklaan 145, Soesterberg. Reindert Willem, zoon van R. W. Brink en A. M. Meijer, Varenstraat 88. Sa- bine Sara Everdien Marie, dochter van F. W. J. Spanjer en M. H. Roeland, Smitsweg 367. John Paul Christiaan, zoon van B. A. M. Verschoor en A. M. Boeren, Chr. Huygenslaan 53, Soester berg. Bianca Pauline, dochter van D. Duits en N. van Eekeren, Saenre- damplarïtsoen 15. Martine Charlotte, dochter van E. Hollander en J. M. Swan- born, Baarn, Bilderdijklaan 48. Astrid Maria, dochter van E. J. van Beek en J. Adler, Plesmanstraat 321, Soesterberg. Vincent Jan, zoon van D. E. van 't Slot en S. W. J. Kloosterman, Rubens laan 9. Johanna Maria, dochter var» R. J. H. Beijer en G. M. van den Brink, Korte Hartweg 16. Ate, zoon van S. Dijkstra en M. Hol, Gen. Winkelman straat 9, Soesterberg. Miriam Jeanine, dochter van M. R. Harrison en J. Nagte- gaal. Veenbesstraat 342. Nadine Jo- sette. dochter van J. P. Kosterman en M C. G. Schimmel, Bosstraat 90. Marco Gerardus Cornelis, zoon van G. M. van de Grift en R. L. M. Hilhorst, Vondellaan 25. Linda Maria Adriana, dochter van C. G. Wildenburg en J. M. P, G. Bunnik. Varenstraat 274. Nancy, dochter van H. C. Beers en G. de Wolf, Buntweg 8. Jan, zoon van A. J. ten Caat en G. O. Groenendijk, Pelikaan- weg 13. Karin, dochter van G. Wal et en M. Blankestijn, Veenzoom 10. Mar- cus Wilhelmus Hendrikus. zoon van W. Spijker en M. J. Warmerdam, Birk straat 142. Marcel, zoon van A. Ver hoeve en I. Schildmeijer, Gen. Winkel manstraat 73, Soesterberg. Menno, zoon van K. T. van der Schoot en W. Sijbolts, Ir. Menkolaan 71. Anneke Maria, dochter van R. M. J. Krop en A. G. J. de Graauw. Kerkstraat 78. ONDERTROUWD Petrus Aloysius Cle- mens Marie van Hofwegen, Van Nispen straat 10, Nijmegen en Ingrid Evelijn Schouten, Vredehofstraat 17. Arie El- bertus Hazeleger, Raadhuisstraat 19. Wil- nis en Elisabeth Pieternella Bremer, Al- bert Cuyplaan 30. Willem Zaalberg. Burgwal 81, Kampen en Elisabeth Derk- je van den Berg, Soesterbergsestraat 125. Sjerp Wierda, Veldm. Montgomery- weg 2 en Rieke Yolanda Tjong-A-Hung, Jacob van Lenneplaan 28. Zeist. Roe lof Antoon de Zoete, Soesterbergsestraat 48 en Yolanda van der Mijn, Nieuwe- weg 100. gedragslijn betreffende het in rekening brengen van de controlekosten. g. Brief d.d. 11 juni 1969 van het be stuur van de V.V.D., afdeling Soest, in zake de weg over de Eng, met voorstel te antwoorden conform de ter inzage liggende concept-brief. h. Brief d.d. 13 juni 1969 van het be stuur van de kunstenaarsvereniging Ar- tishock, inzake de weg over de Eng, met voorstel te antwoorden conform de ter inzage liggende concept-brief. i. Brief d,d. 18 juni 1969 van de Winke liersvereniging Soest, inzake de weg over de Eng, net voorstel deze brief om advies in handen te stellen van bur gemeester en wethouders. j. Brief d.d. 13 juli 1969 van de besturen van de A.B.T.B. en C.B.T.B., inzake de weg over de Eng, met voorstel deze brief voor kennisgeving aan te nemen, k Brief d.d. mei 1969 van de heer P C. Pieren inzake de uitvoering van de Algemene Bijstandswet, met de brief d.d. 17 juli 1969 van het college van burgemeester en wethouders, met voor stel deze stukken voor kennisgeving aan te nemen. 1 Brief d.d. 26 juni 1969 van het be stuur van het Kompost- en Rioolwater- zuiveringsbedrijf. inzake de bouw van een rioolwaterzuiveringsinstallatie voor de gemeente Soest en Baarn. alsmede uitbreiding van het vuilverwerkingsbe- drijf met een bunker en een grofvuil- verbrandingsinstallatie. met voorstel de ze brief voor kennisgeving aan te ne men, 3. Voorstel tot aankoop van grond, gelegen aan a het Kerkpad N.Z. van E. C. Higler b de Lange Brinkweg en het Kerkpad Z.Z. van G Espeet c. de Klein Engendaalweg van A. Groot d. nabij het Oude Grachtje van mevrouw A. M. van Asch-Van Geenen met vast stelling van de desbetreffende begro tingswijziging. 4. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor de aanschaffing van een patemosterkast voor de op berging van dossiers voor de afdeling Interne Zaken. Totale kosten 12.500,-. 5 Voostel tot verpachting van een per ceel grond, gelegen nabij de Lange Brinkweg aan P. G. Kok. 6. Voorstel tot het verlenen van mede werking als bedoeld in artikel 50 van de Kleuteronderwijswet aan het bestuur van de Vereniging de School met den Bijbel a. voor het aanschaffen van een stof zuiger ten behoeve van de kleuter school aan de Buntweg. Kosten f330.-. b. voor het aanleggen van een gasge stookte centrale verwarmingsinstallatie in de kleuterschool aan de Nieuwstraat. Kosten geraamd op 12.000.-. 7. Voorste] tot het beschikbaar stellen van een subsidie aan het aktie-comité „Schoon-Soesterberg" Voorgesteld wordt een subsidie van 250,-. 8 Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor het aanschaffen van materialen ten behoeve van het aanleggen van riolering in de Vrede- hoffstraat, nabij het Nieuwerhoekplein. Kosten geschat op ƒ11.700,-. 9. Voorstel tot het verlenen van mede werking als bedoeld in artikel 72 van de Lager-onderwijswet 1920 aan a. het bestuur van de Vereniging „De School met den Bijbel" te Soest voor het aanschaffen van leer. en hulpmid delen voor het eerste leerjaar ten be- mei. Marlies Hek kantoor Roosendaal REMBRANDTIAAN 18 TEL. 02155-4785 hoeve van de Groen van Prinsterer- school voor g.l.o. Kosten ƒ1100,-. b. het R.K. Schoolbestuur Soesterberg voor het aanschaffen van een nieuwe leesmethode en nieuw meubilair ten be hoeve van de Carolusschool voor g.l.o. Kosten ƒ11.600,-. c. het R.K. Schoolbestuur Soesterberg voor het aanschaffen van een nieuwe leesmethode ten behoeve van de Titus Brandsmaschool voor g.l.o. ƒ1.050,-. d. het bestuur van de Vereniging „De School met den Bijbel" te Soest voor het aanschaffen van meubilair, leer- en hulpmiddelen, alsmede het verbeteren van de verlichting ten behoeve van de Insingerschool voor g.l.o. Kosten ƒ5.700,- e. het bestuur van de Vereniging „De School met den Bijbel" te Soest voor de bouw van een noodlokaal ten be hoeve van de Da Costaschool voor g.l.o. Kosten geraamd op ƒ40.000,-. f. het bestuur van de Vereniging „De School met den Bijbel" voor het inrich ten van een noodlokaal ten behoeve van de Da Costaschool voor g.l.o. Kosten ƒ7.300,-. 10. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor het aanleggen van parkeerhavens langs de Beetzlaan Kos ten ƒ28.500,-. 11. Voostel tot het beschikbaarstellen van een krediet voor het wijzigen van de bestrating van het Dorpsplein te Soes terberg. Kosten 15.000,-. 12. Voorstel tot het benoemen van een plaatsvervangend lid in het bestuur van het „Kompost- en Rioolwater- zuiveringsbedrijf Soest-Baarn". Voorgedragen worden 1. de heer M. de Groot, 2. de heer J. R. van Poppe- len. 13 Voorstel tot verlenging van de ont ruimingstermijn van de onbewoonbaar verklaarde woning Kolonieweg 1. 14 Voorstel tot het verlenen van een subsidie aan de voetbalvereniging „Hees" in de kosten van aanleg van een tweede voetbalveld. B. en W. stellen voor een bedrag van 13.675,- beschikbaar te stellen. 15. Voorstel tot het verlenen van een subsidie in de kosten van cursussen aan de Soester kunstenaarsvereniging Artishock. B. en W. stellen voor een subsidie van 1,096.06 beschikbaar te stellen. 16. Voorstel tot het verlenen van een krediet voor het aanleggen van een riool in de Lindenlaan, alsmede voor het ver beteren van deze laan Kosten ƒ23.000.-. 17. Voorstel tot het verlenen van ont heffing als bedoeld in artikel 1 van de ..Zoneverordening Hinderwet" voor het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een herstelinrich ting voor motorvoertuigen in'op het per ceel Postweg 44 te Soesterberg. 13. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor het treffen van voorzieningen met betrekking tot de voetgangersoversteekplaats nabij het ge meentehuis. 19. Voorstel tot het aangaan van een ge. meenschappelijke regeling met de ge meente Baarn. Bunschoten. Eemnes en Hoogland inzake de instelling van een schoolpsychologische dienst. 20. Voorstel tot het in beroep handha ven van een besluit van burgemeester en wethouders van Soest, waarbij aan F. H. Adelaar, Lange Brinkweg 15, al hier een vergunning als bedoeld in ar tikel 55 van de Woningwet (woonver gunning) werd geweigerd 21. Voorstel tot verkoop van grond, ge legen nabij de Kamperfoeliestraat aan C M. Gori. 22. Voorstel tot aankoop van grond met opstallen, gelegen aan a. de Ringweg van J. W. Versteeg b. de Wilhelminalaan van mevrouw M. G. Feiker-Guldemond, VOOR DE BALIE „Me snipperdag wier versnipperd, edel achtbare" klaagde de lamenterende los- werkman, terwijl hij versnipperende handgebaren maakte en oplettend rond keek of iedereen wel begreep wat hij bedoelde. „U hebt er ook een paar kleren bij ver snipperd" constateerde de politierechter met een half oog in het dossier. „Ken wézen, ken best wezen, maar 't ls een vakantiedag minder." „En wie z'n schuld is dat dan?" En toen volgde het verhaal van een ge tergd man over tergend langzame vrou wen, die 's morgens vroeg al gepakt en gezakt gereed zouden staan voor het ge zellige dagje uit. Met prille zonnestra len, picnick-koffer, zwempakken, zonne brandolie en een weekblad om lui te liggen lezen. Maar even tergend tijdro vend vertelde deze verdachte van zijn vrouw en zijn clochtcr die uien nodig hadden om uit hun bed m haar kleren Zonder overdreven feestgedruis is zater dagmorgen de nieuwe showroom van het Soester doe het zelf centrum „KaVe" aan de Kerkstraat 28 officieel geopend. Negen maanden geleden werd het in tussen tot het grootste doe het zelf cen- tum van Midden Nederland uitgegroei de KaVe-centrum aan de Veldweg ge opend en vrij spoedig na de start bleek dat het centrum,, dat opvalt door zijn originele aanpak, in een behoefte voor ziet. Jammer was het voor vader en zoon de Vries dat de in de enorme hal gecreëerde hobbyruimte onvoldoende be langstelling genoot, waardoor deze hobbv-mogelijkheid voor hen die thuis de nodige ruimte misten, bij de be drijfsruimte getrokken kon worden. Deze ruimtewinst was van harte wel kom, want het sortiment werd steeds meer uitgebreid en tientallen nieuwe ar. tikelen verschenen aan het doe het zelf front. Vooral de doe het zelf meubelen van het bekende merk C+l hebben een groot gedeelte van de beschikbare showroom-ruimte ingenomen. Ondanks het feit dat men de enorme groei bijzonder tevreden was, vormde het nadeel van „achteraf" zitten toch een onbevredigende zaak. Een lichtbak, te stappen. ..Een optutterij van heb ik jou daar .edelachtbare. D-r most nog gedoest worden, d'r hele vel ingewreven met zonnebrand, d'r gezichten mosten tot en met geschilderd v/orden, en wenk brauwen geplukt, neusharen gekort wiekt, ogen beschaduwd en héle benen gebruind. Toen mosten ze zich nog mèt d'r bikini in zo'n foltercorset wringen en al die andere fundamenten omgord den. Edelachtbare, ik had al drie uren op 't strand kennen leggen, voor die trutten an d'r ontbijt begonnen. En toen mosten ze nog d'r lippen verven en d'r haar gaan doen. „Bent u toen begonnen met snipperen?" „Nee, allenig met opheuen. Dat snippe ren kwam pas toen ik lekker lui lag te wezen en me dochter lui lag te lezen. Ze verrekte 't om mij m'n eigen lijfblad terug te geven. Je begrijpt niet, waar ze het lef in d'r lijf vandaan haalt. Ik zei hier dat blad en ik greep het. Nou, en toen scheurde het." „Jawel, maar er is méér gescheurd." „O. dat overhempie var» die knul be doelt u. maar dat is de moeite niet „Dat was de moeite wel. want dat was een nieuw en nogal duur overhemd." „Dan mottie aan 't strand maar niet zulke dure spullen dragen." „Nee, dan moet u uw vingers thuishou den en niet andermans kleding gaan vernielen." „Hij wou mij m'n blad weer afpakken, en wat had ie er eigenlijk mee van doen 't Was mijn dochter, en mijn weekblad en mijn hand die dat blad greep en mijn vaderlijk gezag om die dochter van mijn manieren te leren." „Deze jongeman wilde u manieren leren geplaatst op de Kerkstraat moest van hogerhand worden verwijderd, dus men keek reikhalzend uit naar een goede maar vooral legale oplossing, die zich plotseling aandiende toen de heer Val- kenet besloot zijn zaak op te heffen en zijn ^and te verhuren. Dit pand op de hoek van Veldweg en Kerkstraat stond er als het ware voor KaVe geplaatst. In vrij korte tijd werd van de haardenzaak en prachtige show room gemaakt, deels als uitwijkmogelijk heid voor de grote hoeveelheid zelf- bouw-meubelen, maar vooral ook als niet te missen oriëntatie-punt ten be hoeve van het centrum aan de Veldweg. Uiteraard was men verheugd met het gereedkomen va i dit informatiecentrum en de vele bezoekers die gehoor hadden gegeven aan de uitnodiging om eens een kijkje te komen nemen in het centrum en de nieuwe showroom, waren vol lof over de vindingrijkheid van de heren De Vries. Tijdens de eerste dagen van de opening ontving elke koper, ongeacht de grootte van zijn aankoopbedrag, een echte Mak. kummer tegel Met deze uitbreiding zijn vader en zoon De Vries belangrijk tege moet gekomen aan de wensen van veel Soester doe het zeivers. en heeft daar mishandeling van uw dochter weten te verhinderen. En we gens mishandeling zou u nog erger ge straft zijn dar> nu voor deze vernieling, dus houdt u nu uw mond maar." De getuigen vertelden nog enkele pi kante bijzonderheden. De snipperende vader zou teveel bier hebben gedron ken ,h\j had luidkeels op z'n dochter gescholden omdat ze met deze jonge mannen praatte en zij gezamenlijk in zee doken, hij had een paar kleine ste nen naar hun hoofden gegooid om ze weg te krijgen van zijr» plekje, dat ze toch bleven aandoen vanwege die doch ter, en hij had niet alleen een overhemd verscheurd, maar bovendien een zonne bril vertrapt van z'n eigen echtgenote en een pakje brood in zee gegooid. De officier sprak een vernietigend re quisitoir uit. Hij achtte deze loswerk- man totaal niet geschikt voor los werk en vrije snipperdagen, maar ried hem aan een vaste betrekking te zoeken als hij niet vast wou komen te zitten. Z'n handen zaten namelijk te los aan de werkman. Omdat hij het overhemd niet had willen vergoeden, eiste de officier nu veertig gulden boete, waarvan twin tig gulden voorwaardelijk, of vier da gen. Toen de scheurende snipperaar wat be teuterd het laatste woord kreeg, kon hij alleen maar uitbrengen „Zal ik die mooie toga nou 's effetjes aan flarden scheuren?" De parketwachter loodsde hem de zaal uit, terwijl de politierech ter het vonnis uitsprak. Met de extra bepaling, dat het overhemd door de ver oordeelde moet worden betaald. Ajje ut rning vraog dan mok zeige daat ok teugeswoordug ur> mins nog veur vur- raasinge ken kom me te staon. Nog nie zo heul laang geleje waore der un heule kwak manne druk bezug om de rieksweg vaan un nieuwe laog te veurzien, en nog maor net binne aal die gevaorlukke kleine steentjes opgeveeg, ofter binne aal weer plaanne om ut nog maor un keer te doen. Noeng bink geen deskundugge en ut ken heul bes weze daat ut nodug is. maor jie krieg as buutestaander tocht idee, daat die luu vaan Riekswaoterstaot, waant das de baos vaan de weg. un kwak cente over hebben en zullie maor waat opzeuke omt an uut te geve. Die niewe laog geef un bietje te denke, maor der binne toch ok wel dinge waor zullie geliek mee hebbe, aal binne der ok genog minse die daat nie vingde. Aal jaore laang waster op de Biltseweg un bar gevaorlukke oversteek veur min se die op de fiets zaote. Zo gevaorluk datter un bar groot bord sting, waorop mit koeje vaan letters geschrieve stong, fietsers motte ofstaape en de meeste deeje daat dan ok wel. Maor ut waas un bar gevaorlukke toestaand, die ellek jaor arruger wier, omdatter ok ellek jaor weer un heule kwak otoos bie kom- me. Maor daat heule prebleem is noeng in een keer en raozend vlug opgelos. As wullie nog effe de ouwe toestaand veur oge neme. toeng ut fietsepaad nog vlaak laangs de peleistuun liep, daan kenne wullie gerus zeigc datut un heul mooi stukkie weg waas, en deur de bome die der laangs staon ok veilug. Maor sings kort is daor geen plaots meer veur fietsers, zullie motte noeng over de paralelweg naort kruuspunt biet veurmaolige Trier. Geen fietsepaad, maor in de waore zm vaar* ut woord un parralelweg. waant presies tusse de Biltseweg en de Koo- ninginnelaon hebbe de manne vaon Riekswaoterstaot die weg angelegd. Ut gevaorlukke vaan die weg is noeng datter ok otoos op magge komme; vaan un veilug fietspaad is geen spraoke. Ut is breed genog veur otoos. maor veur de fietse ister bar wienug plaots meer over. Ant end vaant paad, biet kruuspunt, zit ut heulemaol effe muujeluk. Daor magge allenug de fietse en de bromfietse naort kruuspunt rieje en motte de otoos viejao de Regetesselaon naor de Vredehofstraot om biet kruuspunt te komme. Ut zit daor heulemaol nog nie goed In mekaor, waant der loop ok nog un weg rech deur, maor die loop dood, bie de flet Daat staot nie angegevr maor daat marruk jie wel vaanzelluf, waant ant end is un klein pleintje, en daor ken jie daar» effe un rongdje om heen maoke. Watter mit ut ouwe fietsepaad gaot beure hek nog nie kenne ontdekke. Ik gloof nie dattut biet peleis komp in ruul veur ut stukkie dat de keuningin is kwiet geraok an de veurkaant Derris nog un kaans daat ut un ruuterpaad gaot worre en eerluk gezeit liek ut daor wel un bietje op. waant die wegwarru- kers vaan waoterstaot birwie noeng me- raokels druk bezug om mit grote me- sjienes de bestraoting vaant paad weg te haole, en das un heule klus. Watter overblief is naor ming bescheije mening veuls te wienug om der un niewe ri*- baon vaan te maoke. Ut ken netuurluk ok weze daat aal die mooije bome die daor staon der vaan- daog of marrege ok mit un bar groot kruus gekleurd op komme te staon. Daat zouw daan heulemaol in de kraom vaar» de pretest-minse in Baorn te paai komme. Zuliie kenne daan van de aak- tie vaan de weg naor Hilleversum over staappe int vollegende prebleem vaan wel omhaakke of nie omhaakke waani die weg is ok vaan Baorn. De straote in en om Soes geve waat daat angaot prebleme genog. Bie ongs hoor jie noeng meer vaan straotenood as woningnood. Een ding hebbe zullie echter gemeen. Ze koste allebie bar veul cente. Al mok der wel bie zeige dat Riekswaoterstaot kenne- luk niet ut slechtste bie kaas zit. waant aors deeje zullie wel waat aors mit der- luu geld as om weer un niewe laog op de Rieksweg an te brenge. Zaterdagmorgen om elf uur reden twee jongens per fiets op het fietspad langs de Soesterbergsestraat. Zij werden inge haald door de bromfietser J. H. G. uit Soest. Bij het passeren raakte de brom fietser de linksrijdende jongen, L. S. uit Lemmer. Zowelij de brommer als de fietser vielen, waarbij de bromfietser er het ergst aan toe was. Hij moest met verwondingen naar Zonnegloren worden vervoerd. De jongeman uit Lemmer kon zijn reis vervolgen. GEHUWD: Rudolf Constant von Gel- dern, Redmond, in de Verenigde Staten van Amerika en Saskia Ellen Erica Ba rones Bentinck, Vosseveldlaan 56. Jo- han Herman van Gijn, Van Goyenlaan 108 en Vivian Linda Vanenburg, Var» Lennepweg 44. Den Haag. OVERLEDEN Johanna Maria Schalkx, 85 jaar, weduwe van P. J. Rademaker. Nieuwerhoekplein 10. Teetske Gul- denarm. 86 jaar, weduwe van W. van Gorcum, Insp. Schreuderlaan 2. Ger- harda Warnera Immink, 88 jaar, we duwe van W. van Wettum. Insp. Schreu derlaan 2. Gijsbertus Theodorus Suk kel, 71 jaar, gehuwd met E. M. van Achthoven, Van Lijndenlaar» 11. Wil- helmina Cornelia Baselmans, 55 jaar. ongehuwd, Soesterberg. Gen. Winkel manstraat 145. Lerste Soester Begrafenis-Onderneming nir H W VEU.INGA Begrafenis. Crematie, Transport (Rouwkamer) Korte Brinkweg 28 - Soestdijk Telefoon 273) f Goede koers: naar de NMB voor uw buitenlands geld. U wordt snel, accuraat en voorkomend geholpen. En u kunt er ook te recht voor andere reisdiensten, zoals een bagageverzekering. Want ook dat is een bij uw va kantie passende zonnige kant van de NMB: de persoonlijke service! NEDERLANDSCHE MIDDENSTANDSBANK 270 vestigingen In Nederland

Soester Courant | 1969 | | pagina 9