r t SEIZOEN - OPRUIMING mmtrn i I Garage S' tam DE EUROPACUP TOM STMEM KRANTEN WERDEN DUUR BETAALD ENGEL SOESTERBERG NU koopjes halen bij VRIJ ENTREE VRIJ ENTREE MEDISCHE DIENST PREDIKBEURTEN Feijenoord al met een been in de volgende ronde van Europacup I voor landskamoioenen Zo vlogen de duiven Domino's 200 gram "t'30 Aardbeitjes Droprolfen 89 ct. Europacup II voor bekerwinnaars Voor uw razendsnelle 1 S.E.C. Honkbal Uw succes is onze reclame Auto- en Vraehtwagen- rijschool Goed Wonen brengt Heinrich Franger •r (Sc/tcemafcer -.ir-ÏTl.. r« begint 17 juli SCHOENEN - TASSEN LAANSTRAAT 47 - TEL. 02154-2672 - BAARN R.K. Kerkdiensten VRIJDAG 18 JULI 1969 De loting voor de Europese bekertoernooien op 8 juli in Genève heeft maar heel weinig sterke clubs tegenover elkaar gebracht in de eerste ronde. Een vry groot aantal sterke clubs heeft uitgesproken zwakke tegenstanders geloot. Daartoe be hoort ook de Nederlandse kampioen Feyenoord, dat het moet opnemen tegen K.R. Reykjavik, de kampioen van IJsland. P.S.V. krtfgt het echter bepaald hard te verduren. De Eindhovense club krygt de winnaar uit de voorronde tussen Torpedo Moskou en Rapid Wien te bekampen. Hieronder volgt het resultaat van de beide lotingen. Standaard Luik (België)Nandori Tira na (Albanië). K.R. Reijkjavik (IJsland)Feijenoord (Nederland). Bayern München (west-Duistland) St. Etienne (Frankrijk). Real Madrid (Spanje)Olympia Nicosia (Cyprus). A.C. Milaan (Italië, bekerhouder)F.C. Avenir Beggen (Luxemburg). Austria Wien (Oostenrijk)Dynamo Kiew (Rusland). Leeds United (Engeland)Sky Og Lynn (Noorwegen). Rode Ster - BelgradoLinfield (Noord- Ierland). Uta Arad (Roemenië)Legla Warchau (Polen). Galatasaray (Turkije)Waterford (Ier land). Vorwarts Berlin (oost-Duitsland)Pana- thinaikos (Griekenland). De eerstgenoemde clubs spelen op 17 september thuis en de returns vinden op 1 oktober plaats. Feijenoord en Reijkjavik hebben op verzoek van de IJslandse club hun programma omge draaid, omdat de IJslands hoofdstad slechts één klein stadion heeft en in het toernooi voor de bekerwinnaars Valur Reijkjavik ook een thuiswedstrijd moet spelen. Voor de Nederlandse voetbal fans is het jammer dat er geen directe televisieverbinding met IJsland mogelijk i VoorrondeTurku (Finland)B.K. Ko penhagen (Denemarken). Eerste ronde Hibernian (Malta)Spar- tak Trnava (Tsjecho-Slowakije). Benfica (Portugal)winnaar Turku Kopenhagen. C.S.K.A. Sofia (BulgarijeFerencvaros (Hongarije). Celtic (Schotland)F.C. Basel (Zwit serland). Fiorentina (Italië)Oeste Vaexje (Zwe den) t Waarom wachten bij de kapper? Maak een (telefonische) AVJA DIENSTEN CENTRUM "DE KORTE 'DÜINEN" AFD. KAPSALON EN. SHOP' BIRKSTRAAT 108 SOEST TELEFOON {0Ü551 5442 De vereniging „De Zwaluw" nam met 1120 duiven deel aan dr wedvlucht van af St K. Wa/ei. afstand 136 km. De duiven werden gelost te 8 10 uur. De eerste duif arriveerde te 10.08.51 uur en de laatste prijsduif te 10.55.22 uur. Dt uitslag was H. Voskuilen 1 12 47 58 67 74 78 126 182. J. v. d. Belt 2 109 115 122 130 162 166 174 215 C. v d. Lucht 3 8 48 53 152 i73. C. v. d. Hoek 4 40 101 154 155. M. v. d. Wielen 5 94. R. Voskuilen 6 44 69 73 91 92 103 134 157 208 H. Gorissen 7 9 38 45 86 110 A. v. Riet 9 13 96 97 150 151 159 176. G. Rijksen 10 18 57 63 89 93 112 121 163 167 183 187 189. C. Huijskes 11 66 68 70 85 99 116. H. v. Hengstum 14 17 125 179 180. M. de Ruiter 15 20 26 27 54 E. de Goede 16 71 114 164 219 B. Roest 19 51. J. Croon 21 30 37 55 59 76 108 123 131. H. Woudstra 22 65 118 120 141 i68 169 177 181. J. de Bruijn 23 98 117 137 172 193 207 216. C. Dijkman 24 34 46 49 52 56 84 111 G. Visser 25 105 138. Sj. Blokland 28 H. Rauch 31 33 79 165. C. v Brummelen 32 153 191. J. v. d. Bra- kel 35 43 62 129 139 175 190 204 205 223. G. Zeijpveld 36. K den Dekker 79 85. H. Smit 41 127. P Rauch 42 142 144 170. Jac. Stalenhoef 50 77 87. H. Bosman 60 119 178 199. G. Sikkelbein 61 90 158 188. A. Hooijer 64 102 128 136 J. Ottens 72 218 226. J. Knoops 75 95 100 A. v. Dor- restein 80 133. A. de Bes 81 203. W. Grift 82 88 124. W. de Bree 104 107 J Groenestein 106 209 213. O. Zimmer- man 113. G. Hilhorst 132 186 222 224. C. v. Klingeren 135 140. A. v Dijk 143 184 202. J. Casander 156. P. Duijst 160 185 198 200 201 212. Jac. Wijnands 161 217. L v. 't Klooster 171 225. G. v. d. Deijssel 192 196 210 211. Th. Wigtman 194 195 197. J. Verwoerd 206. P. Wagner 214. C. de Goede 220 221. De vereniging „De Zwaluw" nam ook deel aan een wedvlucht vanaf Limages, afstand 770 km. In concours waren 61 duiven, die gelost werden zaterdag te 6 00 uur. Aankomst eerste duif zondag 7.33.29 uur, laatste prijsduif maandag 13.57.43 uur. Uitslag R. Rauch 1. A. v. Dorrestein 2 5 9. R. Voskuilen 3 6 13. B. Roest 4 14. Sj. Blokland 7. G. Rijksen 8 15. C. Dijk man 10. J. v. d. Brakel 11 12 Heerlijk gevulde chocolade, deze week extra voordelig. Lonka gevulde aardbeitjes. Zak 4 200 gram 69 Zak met 10 rollen zoute drop. VROOM DREESMANN Faforieten Evenals Feijenoord menen we, dat Spar- tak Trnava, Benfica, Celtic, Bayern München, Real Madrid, A.C. Milaan, Leeds United en Rode Ster-Belgrado makkelijk de tweede ronde zullen be reiken. Voor dit toernooi zouden we de aandacht wilen vestigen op Ferencvaros uit Boedapest, dat met een enorme voor sprong Hongaars kampioen is geworden en gemiddeld ongeveer 3Vt doelpunt per wedstrijd scoorde. C.S.K.A, is een moei lijke tegenstander, maar toch achten we de Hongaren favoriet. Fiorentina mag favoriet worden geacht tegen Oester Vaexjoe, maar zal het van de Zweden bepaald niet cadeau krijgen. In eenzelfde situatie verkeert Standaard Luik tegen de Albanese kampioen.. De topper van deze ronde zouden we Aus tria Wien, dat verrassend vóór stadsge noot Rapid Oostenrijk kampioen werd, tegen Dynamo Kiew willen noemen. Over de laatste drie wedstrijden van het schema zouden we geen zinnig woord durven zeggen. Voorronde Rapid Wien (Oostenrijk) Torpedo Moskou (Rusland) Eerste ronde Cardiff City (Wales) Mjoendalen I.F. (Noorwegen). Maagdenburg ^oost-Duitsland)M.T.IT. Boedapest (Hongarije). Dukla Praag (Tsjecho-Slowakije)Mar- seille (Frankrijk). Glasgow Rangers (Schotland)Steaua Boekarest (Roemenië). Dynamo Zagreb (Joego-Slavië)Slovan Bratislava (Tsjecho-Slokakije, beker hou der). Slima Wanderers (Malta)Norrkoeping (Zweden), Goztepe Izmir (Turkije)U.S. Luxem burg (Luxemburg). Winnaar Rapid-TorpedoP.S.V, (Neder land). Ards (Noord-Ierland)A.S. Roma (Ita lië). Lierse S.K. (België)Haopoel Nicosia (Cyprus). Valur Reijkjavik (IJsland)Lcvski Sofia (Bulgarije). Frem Kopenhagen (Denemarken)F.C. Sankt Gallen (Zwitserland). Bekerwinnaar GriekenlandGornik Zabrze (Polen) Academica Coimbra (Portugal)Kuopio (Finland). Atletico Bilbao (Spanje)Manchester City (Engeland). Shamrock Rovers (Ierland)Schalke '04 (west-Duitsland). Als de onbetwiste topper mag de strijd in de voorronde tussen Rapid Wien en Torpedo Moskou worden beschouwd. Als P.S.V. tegen de winnaar daarvan de eerste ronde overleeft mogen de Eindhovenaren tot de sterke clubs in dit toernooi worden gerekend. Eveneens in teressante duels zullen te zien zijn bij DuklaMarseille, Glasgow-Rangers Steaua Boekarest, Dynamo Zagreb Slovan Bratislava en Atletico Bilbao Manchester City. Een plaats in de twee de ronde verwachten we zeker voor Cardiff City, Norrkoeping, Goztepe Izmir, A S. Roma, Lierse S.K., Levski Sofia, Academica Coimbra en Schalke '04 Ook de clubs in het toernooi van de bekerwinnaars moeten hun wedstrijden op 17 september en 1 oktober spelen. Voor de t.v.-kijkers is het gunstig, dat Feijenoord op 17 september thuis speelt en P.S.V. op 1 oktober. De Rotterdam mers moeten met zeker 4 a 5 doelpun ten verschil kunnen winnen van de IJsIanders. Het Eindhovense stadion zal zeker vol zijn om hei drastisch ver sterkte P.S.V. tegen één van de beroem- ste clubs Rapid Wien of Torpedo Mos kou in actie te zien. Een hart onder de riem moge zijn, dat de Russische clubs nooit veel hebben gepresteerd in de Europese bekertoernooien en Rapid Wien, dat in het afgelopen seizoen Real Ma drid voor de Europacup I uitschakelde en in de kwartfinale moest buigen voor Manchester United, heeft na een ge- welding inspannend seizoen met een te rugslag te kampen. Maar toch, P.S.V. zal van zeer goede huize moeten komen om de eerste ronde al te overleven. Nicuvuerhoekplein A Soestdijk - tel. 02155 - i Een zeer gespannen en geladen team vertrok zondag met de bus naar Breda. Daar zou tegen Jeka gespeeld worden. Jeka staat op de één na onderste plaats in de tweede klasse, een overwinning was dus ook voor Jeka van het groot ste b- lang. Voor S E.C. was dit belang nog groter, want S.É.C. staat op de laat ste plaats. Jeka heeft deze wedstrijd gewonnen, maar helaas niet door haar spel. Het was de veldscheidsrechte., die de overwinning aan Jeka gaf. Het is erg jammer voor de honkbalsport, dat men vaak moet spelen met scheidsrechters, die bepaald de capaciteiten niet hebben om een wedstrijd in goede orde te lei den. Tegen een beslissing van een scheidsrechter kan zeer moeilijk gepro testeerd worden. Met zijn feitelijke waarnemingen, die hij doet en als de hoofdscheidsrechter zijn veldscheidsrech- ter zelfs met een belachelijke beslissing steunt is er weinig aan te doen Maar nu het verslag van deze enerve rende wedstrijd In de eerste inning kon S.E.C. niet scoren. Toch kreeg S.E.C. door een honkslag van J. Hofman en een vier wijd van N. Harrison twee mensen op de honken Jeka daaren tegen kon door honkslagen op de goede momenten gegeven één run scoren. Voor S.E.C. was het echter een mentale opkikker, want het realiseerde zich, dat er gewonnen moest worden. S.E.C. hield het veld goed dicht en in de vierde in ning kon S.E.C. scoren. Allan Ilarris kwam door een fout op de honken, door een opofferingsslag van J. Gregory kon hij op het tweede honk komen en door een geslagen bal van Mc Allister. de tweede honkman van S.E.C. kon hij scoren. Mc Allister ging later echter uit. De stand was nu dus 1-1. In de vijfde inning kon Jeka weer sco ren, S.E C scoorde in de zesde inning twee runs. N. Harrison sloeg een honk slag en kon op het tweede honk komen. De volgende slagman van S.E.C. ging uit, maai daarna kwam J Gregory aan slag. Hij sloeg een prachtige tweehonk- slag en N. Harrison kon scoren. Honkslagen van Mc Allister en W. Brugman zorgden er weer voor, dat J. Gregory kon scoren. De stand was nu dus 3-2 in het voordeel van S.E.C. Jeka kreeg in de volgende innings geen kans meer. Het veld van S.E.C. verde digde zich goed en ook pitcher Allan Harris draaide goed. Tot de beruchte negende inning stond het dus 3-2 voor S.E.C. S.E.C. had in de slagbeurt van deze negende inning niet kunnen scoren en was het dus de beurt aan de Jeka slagploeg om te pro beren nog punten te maken. Met twee uit kwam de derde slagman voor Jeka aan slag. Hij kreeg vier wijd en kon dus naar het eerste honk gaan. De volgende slagman was aan de beurt en op dit moment kwam de vreemde beslissing van de veldscheidsrechter, de heer Detiger, en schonk hiermee de overwinning aan Jeka. De Jeka slagman sloeg de bal in de richting van korte stop J. Gregory. Deze verwerkte de bal goed en stapte met bal en al op het tweede honk en gooide de bal daarna naar het eerste honk. om zo te proberen een dubbel spel te maken. De veldscheidsrechter besliste echter heel anders dan venvacht werd. De man op het eerste honk was safe, maar vreemd genoeg was de man op het tweede honk ook safe. De scheidsrechter redeneerde namelijk zo, onze korte stop had wel keurig over het tweede honk gelopen, maar de bal had hij niet in zijn handen. Voor ieder een een raadsel waar J. Gregory dan de bal vandaan getoverd heeft toen hij naar het eerste honk gooide. De veld scheidsrechter had echter zo beslist en de hoofdscheidsrechter durfde zijn col lega niet af te vallen. Het is prachtig, dat men zo collegiaal is voor elkaar, maar deze keer was het beslist niet op zijn plaats. Het was gewoon belachelijk en het honkbalspel zeker niet waardig. De verslagenheid was groot bij S.E.C. en het was voor Jeka niet moeilijk met behulp van de scheidsrechter nog één run te scoren en zo de wedstrijd met 4-3 te winnen. speciaaladres in ruime sortering binnen-en buitenlandse Laanstraat 39 Soest Tel. 337S Voor S.E.C. was dit de zevende neder laag, die met één run verschil verloren werd. Het team staat onderaan in de competitie, maar naar het spel dat S.E.C. speelt, verdienen zij zeker een plaats tussen de koplopers Pitcher Allan Harris van S.E.C. had weer betere cijfers dan de andere ploeg. Hij gooide 11 maal drie slag, drie maal vier wijd, kreeg vier honkslagen tegen en het S.E.C.-veld maakte drie fouten De pitcher van Jeka gooide maar acht maal drie slag, één maal vier wijd, kreeg maar liefst negen honkslagen te gen, het Jeka-veld maakte drie fouten. De hoogste slaggemiddelden waren deze keer voor J. Hofman en Mc Allister. Beiden hadden 0,500, daarna kwam J. Gregory met 0.300. Aanstaande zondag speelt S.E C. tegen Blauw-wit uit Amsterdam. De wedstrijd begint om half drie en er wordt zoals gewoonlijk gespeeld op het honkbalveld aan de Bosstraat en de wedstrijden zijn nog steeds gratis te bekijken Komt U allen, de S.E.C.-ploeg heeft uw steun nodig. VOOR DE BALIE Normale mensen plegen op ongeregelde tijdstippen hun oude kranten weg te doen. Niet aldus deze verdachte, die terecht stond omdat hij teveel kranten in huis haalde. En als hij zich nu op die kranten geabonneerd hadnee, hij stal ze van de krantenbezorger. „Als ik het goed begrijp" aarzelde de politierechter, „greep u geregeld een hele bos kranten van de zelfde datum?" „Jawel, van de vrijdag, edelachtbare." We hadden al eens een zielig marsnetje voor de groene tafel gezien, die elke maandagmorgen één krant uit een brie venbus graaide om de sportuitslagen te kunnen volgen. Maar die liet het bij die ene krant en had geen heel pak no dig. „Kon u dan niet langs de huizen gaan en de oude kranten ophalen „Nee edelachtbare, dan krijg je ze van allerlei andere dagen erbij en dan is juist de belangrijkste pagina van de vrijdag er uit." ..Wat zocht u dan in die vrijdagse kran ten „De puzzel, edelachtbare. Dat blad had elke vrijdag een reusachtige puzzel met enorme prijzen. Ik heb al drie keer een prijs gewonnen. Eén keer honderd gul den, edelachtbare." „En kon u dan van die honderd gulden en van die andere prijzen niet een abonnement op die krant betalen „Wel één abonnement, edelachtbare, maar dat zet geen zoden aan de dijk! hè. Als je aan dét soort puzzels mee doet, komt 't er op aan zoveel mogelijk oplossingen in te sturen. Dan mot je wel een beetje gokken op de uitslag." VAN LENNEPLAAN 47 TELEFOON 6621 De rechter keek verbaasd in het dos sier. „U wilt daarmee zeggen, dat u elke vrijdag zo'n veertig a vijftig oplossingen inzond op die ene puzzel „Zaterdag, edelachtbare, uit de krant van vrijdag. Eén keer wel tachtig. Toen won ik een fietstas." „Ja, die had u dan wel nodig ook. Dus u knipte elke week zo'n veertig, vijftig of tachtig diagrammen uit en die stuur de u naar de redactie van die krant. En daar moest natuurlijk een postzegel op. Waar hebt u die postzegels vandaan gehaald „Van me kantoor, edelachtbare." „Als niemand keek, zeker." ..Ook as ze wél keken. Ik zorg altijd voor de post. edelachtbare." ..O. dat was dus gemakkelijk. U deed uw brieven bij de post van kantoor en plakte overal postzegels van de zaak op. Dat is dus diefstal van kranten en nog eens diefstal van postzegels, bij her haling gepleegd." „Die kranten heb ik nou betaald, edel achtbare. Uit me eigen zak." „Had u dat geld dan uit iemand anders zak willen halen?" informeerde de offi cier van justitie, een tikkeltje korzelig omdat er een tweede diefstal aan het licht kwam waar hij nog niets van af wist. „Ik had in dit geval wegens tendiefstal tachtig gulden boete ■willen vragen. Ik kan dat doen en verdachte nog eens opnieuw dagvaarden wegens diefstal van postzegels. Het lijkt mij ef ficiënter als ik een hogere straf eis we gens verzwarende omstandigheden, dan zijn we in één keer klaar en behoeven we deze man niet een tweede keer aan te horen. Daarom heb ik de eer te re- quireren honderdvijftig gulden boete of vijftien dagen hechtenis." „Da's nog meer dan de prijzen die ik er uit gesleept heb schrok de stelende puzzelmaniak. „Dat zal u dan leren dat gestolen goed niet gedijt" sprak de politierechter en hij vonniste conform met de extra be paling, dat de gestolen postzegels bin nen drie maanden betaald moesten zijn, daar verdachte anders nog eens wegens diefstal van die waardepapieren kon worden vervolgd. „Hallo" zei de krantenpikkeneur, ..da's zeker de censuur omdat ik een puzzeltje uit de krant oplos. Kén 't onschuldiger BELGISCH RIJBEWIJS. Kan een Ne derlander een Belgisch rijbewijs halen als hij in Nederland is ontzegd van de rijbevoegdheid wegens een verkeers overtreding Antwoord Als regel wordt in België een rijbewijs uitgereikt aan ingezetenen, dus in België wonenden. Als U niet in België woont, kunt u vrij gemakkelijk een Belgisch rijbewijs krijgen op ver toon van uw Nederlandse rijbewijs. Onder de door u vermelde omstandig heid achten wij het uitgesloten, dat u kans heeft een Belgisch rijbewijs te krijgen. INVALIDITEITSRENTE Ik ben al zes jaar invalide en mijn vrouw 20 jaar. Nu krijgt zij van de Raad van Arbeid 7,60 per maand voor indertijd geplak te zegels. Vervalt dit bedrag als ik 65 jaar wordt Mijn vrouw is 10 jaar jonger. Antwoord De invaliditeitsuitkering aan uw vrouw blijft gehandhaafd tot haar 65e jaar en daarna tot ongeveer het vierde deel verlaagd gedurende haar verdere leven. UITLOTING OBLIGATIES In 1961 heb ik door bemiddeling van mijn bank drie obligaties a 1000,- gekocht. Enige tijd geleden kreeg ik bericht dat er per 1 augustus 1967 een obligatie was uit geloot. Het gevolg daarvan is dat ik twee jaar rente gemist heb. De directie van de bank verklaarde dat zij niet verplicht is tot het bijhouden van de uitloting. Hoe zit dit eigenlijk Ik heb mijn waardepapieren in een safe van de bank en knip ~e zelf af. Antwoord Daar u uw obligatie in ei gen beheer hebt gehouden, hebt u in zo'n geval geen recht op mededeling door de bank bij uitloting. Wij adviseren u derhalve de twee stukken, die u nog over hebt, in open bewaring te geven. Dat brengt wel enige kosten met zich mee, maar die wegen niet op tegen de rentederving die u nu opgelopen hebt. RIJKSDAALDERS. In welk jaar zijn de laatste zilveren rijksdaalders gesla gen Deze vraag in erband met het gerucht dat er van wege de hoge prijs van zilver nikkelen rijksdaalders zou den worden geslagen. Antwoord Thans geldige zilveren rijks daalders zijn geslagen in 1959, 1960, 1961, 1962, 1963, 1964 en 1966. Inderdaad zijn, tegelijk met de zilveren guldens, ook de zilveren rijksdaalders uit de muntwet geschrapt, en vervangen door nikkelen exemplaren. De nikkelen gul dens zijn reeds in omloop, de nikkelen rijksdaalders zullen wel volgen. Er is een interessante expositie geopend in de toonzaal van „Goed Wonen" te Soesterberg. De lakschilderijen van Heinrich Franger, die al veel opzien ge baard hebben in steden als Parijs, Bar eel ona en München, worden hier ten toongesteld. De werken zijn van een originele laktechniek van eigen vindin: „lak op linnen, lak op glasemaille en lak op karton." „The Daily Bulletin" schrijft over Fran- ger's schilderijen „The Concrete natu- ralism of an abstract artist." Dit is de juiste typering voor het fantasierijke werk van Franger, waarbij het vooral hierop neerkomthet in elkaar vloeien van de vele kleuren, die een fijn kon trast vormen en waardoor de vormen vaak grillig aandoen. Zijn werk is niet voor 100 expressionistisch te noemen, meer concreet en naturalistisch. De expositie van de lakschilderijen van Heinrich Franger duurt tot 13 augustus. PHILIPS SPECIAALZAAK -"wirssKBïnasg!- Van Weedestraat 72 - Tel. 2792 SOEST. De artsendienst wordt dit weekeinde waargenomen van zaterdagmorgen 12.0U uur tot maandagmorgen 8.'>0 uur door M. H. Oeberius Kapteijn. W. de Zwij gerlaan 21, tel. 4545 en H. 'J. Stroband, Henr. Blaekweg 14, tel. 2434. SOESTERBERG. Tijdens dit weekeinde wordt de artsen- dienst waargenomen door W. F v d. Helm, Pr. Alexanderweg 82, Soesterberg, tel. 03404-31574. SOEST. Tandartsen Zaterdag en zondag van 13.00 tot 13.30 uur. W. H. A. Steen, Oranjelaan 11. Apotheek Zaterdag en zondag is geopend apotheek „Soestdijk". Avond- en nachtdienst tot en met vrijdag 25 juli Apotheek „Soestdijk". Apotheek „Soest-Zuid" za terdag en zondag gesloten. Oranje-Groene Kruis Zr. Kropff, Middelwijkstraat 36, tel. 2902. Wit-Gclo Kruis Zr. Hives, Van Goyenlaan 195, tel. al leen voor dringende boodschappen poli tiebureau. Voor alle boodschappen W. G. Hives tussen 1 en 2 uur tel. 2001, bij spoed 03490-17172. Groene Kruis Zr. M. de Haan, Alb. Cuyplaan 118, tel. 6906. lnterpar. Charitatief Centrum Maatschappelijk werk en Gezinszorg. Mej. M. F. M. Elsenburg en mej. H. B. te Lintelo, maandag t.m. vrijdag, 9.30- 10.30 uur en donderdag 19.00-19.30 uur, Molenstraat 11, tel. 4040. In Soesterbcg dinsdag 18.30-19.00 uur in de Hoeksteen. HERVORMDE KERKEN Oude Kerk, Kerkstraat. 9 uur Gezinsdienst. De heer J. H. If. Velthuysen. Soest. 10 uur de heer S. van Gorkum, Soest Emmakerk, Regentesselaan. 10 uur ds D. H. Bosma. 19 uur dr. L. Terlaak Pool, Amersfoort. Jeugdgebouw Emmakerk. 12 uur zondagsclub. Gebouw Middclnvyk, Pieter de HooghL 10 uur ds. J. Mettau, H. AvondmaaL 10 uur zondagsschool. Zonnegloren, Soesterbergsestraat. 10 uur de heer G. Mol Iehthuskcrk, Alb. Cuyplaan. 10 uur de heer L. v. Herk, Gouderak 17 uur ds. C. van Dop, Amersfoort Eltheto, Driftje. 10.15 uur jeugdkerk. Groen van Prinstererschool. Zondagsschool vakantie tot 31 augustus.. De Sav. Lohmanschool. Driehocksweg. 10.00 uur zondagsschool. Interkerkelijke zondagsschool. Da Costaschool. Prins Bernhardlaan. Vakantie tot 17 augustus. GEREFORMEERDE KERKEN Julianakerk 9.30 en 5 uur ds. A. Rang, Oosternijkerk. Wilbelrainaberk. Soesterbergsestraat 18. 9 uur ds D. A. Zijlstra. Amersfoort. 5 uur ds. E. Brunsting. Soest. Kerkgebouw N.P.R., Rembrandtlaan M. 8.30 en 14.45 uur ds. G. A. Jansen, Lop- persum. Gebouw Eltheto. Verplaatst naar gebo«W Nationaal Chr. Belangen te Baarn. 10 en 5 uur Dienst. CHR. GEREFORMEERDE KERK 10 uur Dienst des Woords. 7 uur ds. Van der Weele, Huizen. GEREFORMEERDE GEMEENTE Dalweg, hoek Beukenlaan. 10 en 5 uur leesdienst. VER. v. VRÏJZ. GODSDEENSTIGEN Afd, van de Ned. Protestantenbond Rembrandtlaan 20. 10.15 uur ds P. J. van der Vange (N.H.), Zutphen. Wykgebouw Soest-Zuid. 10.15 uur kinderdienst. Evangelie-Centrum „In de Ruimte". Klein Engendaalweg 52. 16.00 uur, gezinsdienst. ADVENTSGEMEENTE 10 uur bijbelstudie. 11 uur Leesdienst. SOESTERBERG GEREFORMEERDE KERK 10 en 17 uur ds. P. C. Koster, Monster. HERVORMDE KERK. 10 uur dr. J. Riemens, em. predikant, Zeist. BAARN DOOPSGEZINDE GEMEENTE Eemnesserweg 63 B. 10.30 uur ds. H. Bremer, Amsterdam. Volle Evangelie-gemeente ^aam-Soest" Burgemeester Penstraat 4, Baarn. Elke zondagmorgen 10 uur. EVANGELISCH LUTHERSE GEMEENTE Kapelstraat 7, Baam. 10.30 uur Drs. G. Tafié PAROCHIE SOEST Oude Kerk, Torenstraat. H. Mis op zaterdag te 19 uur. Zondag 7.45 en 11.30 uur. Wykgebouw Talmalaan. H. Mis op zondag 8.45 en 11.30 uur. Voormalige v.g.l.o. school Steenhoffstr. H. Missen maandag 19 uur. Dinsdag 9 uur. Woensdag 19 uur. Donderdag 9 uur. Vrijdag 9 uur. Zaterdag 8 en 19 uur, PAROCHIE SOESTDIJK Burgemeester Grothestraat Zaterdag H. Mis 19 uur. Zondag H. Missen 9 uur en 11 uur. hoogmis. Maandag geen H. Mis. Dinsdag 19 uur. Woensdag 8 uur. Donderdag 19 uur. Vrijdag 8 uur. PAROCHIE SOEST-ZUID St. Willibrordusstraat. Zondag H. missen te 8 en 11.30 uur. 9.30 uur hoogmis. In de week H. missen te 8 uur, woens dag 19 uur (gezinsdienst), zaterdag 8 en 19 uur. SINT-CAROLUSKERK, Soesterberg. Zaterdag 19 uur avondmis. Zondag H. Missen 7.30 en 11 uur. 8 uur hoogmis.

Soester Courant | 1969 | | pagina 5