m W EG vSETTEN TOff ITALEI Besluiten in de gemeenteraadsvergadering Officiële mededelingen Meisje van geschrokken paard geworpen 11 i sl j non^ S RRÖÖEI S.E.C.-honkbal wint van Blauw Wit W.I.S.0. autotocht bijna volgeboekt Meningen van lezers Duplo Oublies 98 ct. Gevulde Vruchten Mokkawafels 69 ct, Krabbels van Knelis Geslaagd ÏVOLVOl VRIJDAG 25 JULI 1969 In de woensdagavond gehouden gemeen teraadsvergadering werden door de le den de navolgende besluiten genomen 2. Vaststelling van de notulen van de raadsvergadering, gehouden op 19 fe bruari, 19 maart, 16 april, 21 mei en 18 juni 1969. Door de raad ongewijzigd vastgesteld. 2. Ingekomen stukken. a. Jaarverslag over het schooljaar 1967- 1968 van de stichting Amersfoortse Mu ziekschool met voorstel dit jaarverslag voor kennisgeving aan te nemen b. Verslag en rekening over het jaar 1968 van het Kompostbedrijf Soest-Baarn met voorstel dit jaarverslag voor ken nisgeving aan te nemen. c. Brief d.d. 18 juni 1969 van mevrouw R. Kamphorst-Van Stijn te Soest, in zake een kwestie met betrekking tot de uitvoering van de Bijstandswet, met voorstel deze brief ter afdoening in han den te stellen van de directeur van de gemeentelijke sociale dienst. d. Brief d.d. 20 juni 1969 van het be stuur van dc stichting „Van der Hucht- scholen" waarbij de brief d.d. 28 april 1969 in zake reservering van grond in de nieuwe wijk Nieuweweg/Klein Engen- daalweg wordt ingetrokken, met voor stel deze brief voor kennisgeving aan te nemen. e. Brief d.d. 21 mei 1969 van de fractie van de Partij van de Arbeid, inzake het scheuren van woningen op de Eng, met de brief d.d. 11 juli 1969 van het college van burgemeester en wethouders, inza ke de beantwoording van de gestelde vragen, met voorstel deze stukken voor kennisgeving aan te nemen. f. Mededeling betreffende de kosten van controle van de administraties en de jaarrekeningen van de woningbouwver enigingen, met voorstel geen wijziging te brengen in de tot nu toe gevolde gedragslijn betreffende het in rekening brengen van de controlekosten. g. Brief d.d. 11 juni 1969 van het be stuur van de V.V.D., afdeling Soest, in zake de weg over de Eng, met voorstel te antwoorden conform de ter inzage liggende concept-brief. h. Brief d.d. 13 juni 1969 van het be stuur van de kunstenaarsvereniging Ar- tishock, inzake de weg over de Eng, met voorstel te antwoorden conform de ter inzage liggende concept-brief. i. Brief d.d. 18 juni 1969 van de Winke liersvereniging Soest, inzake de weg over de Eng, met voorstel deze brief om advies in handen te stellen van bur gemeester en wethouders. j. Brief d.d. 13 juli 1969 van de besturen van de A.B.T.B. en C.B.T.B., inzake de weg over de Eng, met voorstel deze brief voor kc. lisgeving aan te nemen, k. Brief d.d. 29 mei 1969 van de heer P. C. Pieren inzake de uitvoering van de Algemene Bijstandswet, met de brief d.d. 17 juli 1969 van het college van burgemeester en wethouders, met voor stel deze stukken voor kennisgeving aan te nemen. 1. Brief d.d. 26 juni 1969 van het be stuur van het Kompost- en Rioolwater- zuiveringsbedrijf, inzake de bouw van een rioolwaterzuiveringsinstallatie voor de gemeente Soest en Baarn, alsmede uitbreiding van het vuilverwerkingsbe- drijf met een bunker en een grofvuil- verbrandingsinstallatie, met voorstel de. ze brief voor kennisgeving aan te ne men. BRANDTLAAN 18 - TEL 02155-4785 TIJDELIJKE AFSLUITING VREDE HOFSTRAAT. Burgemeester en wethouders van Soest brengen ter openbare kennis, dat met ingang van 11 augustus de onderstaan de weggedeelten voor de daarachter vermelde verkeersdeelnemers zullen zijn gesloten gedurende de tijd die nodig zal zijn voor de aanleg van een riolering in de Vredehofstraat nabij het Nieuwer- hoekplein te Soest 1. De fietspaden ter weerszijden van het Nieuwerhoekplein resp. vanuit de rich ting Soest, vanaf het Nieuwerhoekplein tot aan de Noorderweg en vanuit de richting Baarn vanaf het kruispunt „Trier" tot aan de Koninginnelaan voor alle fietsen en bromfietsen. Dit verkeer komende uit de richting Soest wordt omgeleid via de Dokter Rupertlaan en de Noorderweg naar de Vredehofstraat, en wordt vanuit de richting Baarn omgeleid via het park Vredehof en de Regentesselaan naar de Koninginnelaan. 2. Het gedeelte van de Regentesselaan vanaf de Vredehofstraat tot de Emma- kerk gedurende de bedoelde tijd voor alle verkeer in beide richtingen Het overige verkeer zal, zonder grote moeilijkheden vrijwel ongehinderd de bestaande rijbaan kunnen volgen. Er wordt echter op gewezen, dat enige vertraging niet altijd zal zijn te onder vangen. Soest, 25 juli 1969. HINDERWET. Burgemeester en wethouders van Soest brengen overeenkomstig het bepaalde in art. 9, Hd 1, sub b, der Hinderwet ter algemene kennis, dat ter gemeentese cretarie van Soest ter inzage zijn ge legd verzoeken met bijlagen van a. Eurowoningen N.V., Nieuwe Parklaan 81 te 's Gravenhage, om vergunning tot het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een hydrofoorin- stallatie in flatgebouwen, in het perceel Veenbesstraat 4 t.e.m. 770. b de beer F. van Klooster, Veldweg 12 te Soest, om vergunning tot het opric.h- tcn, in werking brengen en in werking houden van een herstelinrichting voor motorvoertuigen, in het perceel Veldweg 12, kadastraal bekend gemeente Soest, sectie H, nr. 7708. Gedurende tien dagen na dagtekening van deze bekendmaking bestaat voor een ieder de gelegenheid schriftelijk be zwaren tegen het verlenen dezer ver gunningen in te brengen b ijhet gemeen tebestuur. Bovendien zullen op dinsdag 12 augus tus a.s., des voormiddags, resp te 9.30 en 9.45 uur. in het gemeentehuis open bare zittingen worden gehouden, alwaar mondeling bezwaren tegen de inwilliging van deze verzoeken kunnen worden in gebracht. Soest, 25 juli 1969. De ingekomen stukken werden behan deld overeenkomstig voorstellen van B. en W., met uitzondering van de brief aan de V.V.D., waarvan de vaststelling op verzoek van de heer De Bruin, tot de volgende vergadering is aangehou den. 3. Voorstel tot aankoop van grond, gelegen aan a het Kerkpad N.Z. van E. C. Higler b. de Lange Brinkweg en het Kerkpad Z.Z. van G. Espeet c. de Klein Engendaaiweg van A. Groot d. nabij het Oude Grachtje van mevrouw A. M. van Asch-Van Geenen met vast stelling van de desbetreffende begro tingswijziging. Aldus besloten. 4. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor de aanschaffing van een paternosterkast voor de op berging van dossiers voor de afdeling Interne Zaken. Totale kosten ƒ12.500,-. Overeenkomstig besloten. 5. Voostel tot verpachting van een per ceel grond, gelegen nabij de Lange Brinkweg aan P. G. Kok. Aldus besloten. 6. Voorstel tot het verlenen van mede werking als bedoeld in artikel 50 van de Kleuteronderwijswet aan het bestuur van de Vereniging de School met den Bijbel a. voor het aanschaffen van een stof zuiger ten behoeve van de kleuter school aan de Buntweg. Kosten ƒ330,-. b. voor het aanleggen van een gasge stookte centrale verwarmingsinstallatie in de kleuterschool aan de Nieuwstraat. Kosten geraamd op 12.000,-. Overeenkomstig besloten. 7. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een subsidie aan het aktie-comité „Schoon-Soesterberg". Voorgesteld wordt een subsidie van 250,-. Subsidie verleend. 8 Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor het aanschaffen van materialen ten behoeve van het aanleggen van riolering in de Vrede hof f straat, nabij het Nieuwerhoekplein. Kosten geschat op 11.700,-. Krediet gevoteerd. 9. Voorstel tot het verlenen van mede werking als bedoeld in artikel 72 van de Lager-onderwijswet 192n aan a. het bestuur van de Vereniging „De School met den Bijbel" te Soest voor het aanschaffen van leer- en hulpmid delen voor het eerste leerjaar ten be hoeve van de Groen van Prinsterer- school voor g.l.o. Kosten 1100,-. b. het R.K. Schoolbestuur Soesterberg voor het aanschaffen van een nieuwe leesmethode en nieuw meubilair ten be hoeve van de Carolusschool voor g.l.o. Kosten ƒ11.600,-. c. het R.K. Schoolbestuur Soesterberg voor het aanschaffen van een nieuwe leesmethode ten behoeve van de Titus Brandsmaschool voor g.l.o. 1.050,-. d. het bestuur van de Vereniging „De School met den Bijbel" te Soest voor het aanschaffen van meubilair, leer- en hulpmiddelen, alsmede het verbeteren van de verlichting ten behoeve van de Insingerschool voor g.l.o. Kosten ƒ5.700,- e. het bestüur van de Vereniging „De School met den Bijbel" te Soest voor de bouw van een noodlokaal ten be hoeve van de Da Costaschool voor g.l.o. Kosten geraamd op ƒ40.000,-. f. het bestuur van de Vereniging „De School met den Bijbel" voor het inrich ten van een noodlokaal ten behoeve van de Da Costaschool voor g.l.o. Kosten ƒ7.300,-. De gevraagde medewerking werd door de raad verleend. 10. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor het aanleggen van parkeerhavens langs de Beetzlaan Kos ten ƒ28.500,-. Krediet beschikbaar gesteld. 11. Voorstel tot 't beschikbaarstellen van een krediet voor het wijzigen van de bestrating van het Dorpsplein te Soes terberg. Kosten ƒ15.000,-. Krediet door de raad gevoteerd. 12. Voorstel tot het benoemen van een plaatsvervangend lid in het bestuur van het „Kompost- en Rioolwater- zuiveringsbedrijf Soest-Baarn". Voorgedragen worden1. de heer M. de Groot, 2. de heer J. R. van Poppe- len. De heer De Groot door de raad be noemd. 13. Voorstel tot verlenging van de ont ruimingstermijn van de onbewoonbaar verklaarde woning K^lonieweg 1. Aldus besloten. 14 Voorstel tot het verlenen van een subsidie aan de voetbalvereniging „Hees" in de kosten van aanleg van een tweede voetbalveld. B. en W. stellen voor een bedrag van 13.675,- beschikbaar te stellen. Subsidie verleend. 15. Voorstel tot het verlenen van een subsidie in de kosten van cursussen aan de Soester kunstenaarsvereniging Artishock. B. en W. stellen voor een subsidie van ƒ1.096,06 beschikbaar te stellen. Subsidie verleend. 16. Voorstel tot het verlenen van een krediet voor het aanleggen van een riool Terwyl de jonge amazone, ondanks de trappen op stond om zich evenals de an dere ruiters in veiligheid te stellen rende het paard de spoorbaan op. in de Lindenlaan, alsmede voor het ver beteren van deze laan. Kosten ƒ23.000,-. Aldus besloten. 17. Voorstel tot het verlenen van ont heffing als bedoeld in artikel 1 van de „Zoneverordening Hinderwet" voor het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een herstelinrich ting voor motorvoertuigen in/op het per ceel Postweg 44 te Soesterberg. De kosten worden geraamd op 15.000, Conform besloten. 18. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor het treffen van voorzieningen met betrekking tot de voetgangersoversteekplaats nabij het ge meentehuis. Overeenkomstig het voorstel besloten. 19. Voorstel tot het aangaan van een ge meenschappelijke regeling met de ge meente Baarn, Bunschoten, Eemnes en Hoogland inzake de instelling van een schoolpsychologische dienst. Aldus besloten. 20. Voorstel tot het in beroep handha ven van een besluit van burgemeester en wethouders van Soest, waarbij aan F. H. Adelaar, Lange Brinkweg 15, al hier een vergunning als bedoeld in ar tikel 55 van Je Woningwet (woonver gunning) werd geweigerd. Conform het voorstel van B. en W. be sloten. 21. Voorstel tot verkoop van grond, ge legen nabij de Kamperfoeliestraat aan C. M. Gori. B. en W. stellen voor de grond te ver kopen. ƒ1.500, Aldus besloten. 22. Voorstel tot aankoop van grond met opstallen, gelegen aan a. de Ringweg van J. W. versteeg Langs de spoorlijn Soest-ZuidDen Dolder is woensdagmiddag de 12-jarige Linda Sikkens (Hartmanlaan) van een geschrokken paard geworpen en ge wond geraakt. Aanvankelijk liet het zich vrij ernstig aanzien, maar nadat zij door omstanders naar huis was gebracht, constateerde de dokter een bloeduitstorting in een van de spieren. Een paar trappen, die het meisje nog van het paard had gekregen, bleken vrij goed terecht te zijn gekomen. Linda Sikkens maakte deel uit van een groep ruiters van de manege aan de Bosstraat. Ter hoogte van een van de spoorwegovergangen bij de Zoom schrok het paard van een passerende trein en een auto en sloeg op hol. Het meisje werd afgeworpen en kreeg bovendien een paar trappen. Het paard rende, wild met de benen schoppend, de spoorlijn op, waar het dier wat heen en weer rende en tenslotte van een struik begon te eten. Na korte tijd lukte het de begeleider van de ruiters, het dier wat tot kalmte te manen en mee te nemen. Overigens was het niet de eerste keer dat Linda, die nu drie jaar paard rijdt, van een paard werd geworpen. Ditmaal had zij het overigens wel zien aan komen. Het paard had al enkele dagen op stal gestaan en stond bovendien als zeer moeilijk bekend. Linda voelde er aanvankelijk dan ook niets voor om het paard te beklimmen, maar aangezien zij de oudste van de groep was, werd het dier toch aan haar toevertrouwd, met uiteindelijk de door het meisje zelf voorziene gevolgen. speciaaladres m m U in ruime sortering binnen-en buitenlandse taanstraat 39 Soest Tel. 3378 b. de Wilhelminalaan van mevrouw M. G. Feiker-Guldemond. De raad besloot tot aankoop van de grond. Alleen de V.V.D. was tegen de aankoop van de grond aan de Wilhel minalaan. Eindelijk is het de S.E.C.-honkbalploeg gelukt de zo lang verwachte en ver diende overwinning te behalen. Het slachtoffer was Blauw-Wit uit Amster dam. Onder voor honkbal tamelijk goede weersomstandigheden werd om half drie met de wedstrijd begonnen. De ploeg van Blauw-Wit kwam het eerst aan slag. De eerste slagman kreeg drie slag en ook de tweede slagman ging uit door een aktie van onze tweede honkman, W. Brugman, die de bal naar eerste honkman N. Harison gooide. De derde slagman van Blauw-Wit kon door een fout en gestolen honken scoren. Zo was het dus al in de eerste inning 1-0 in het voordeel van Blauw-Wit. De volgende slagman ging echter weer uit. S.E.C. kon in de eerste innings niet scoren. Geslagen werd er wel, maar de ballen werden goed verwerkt door het Blauw-Witveld. De Blauw-Witploeg kon niet meer scoren, S.E.C. deed dit echter wel. In de derde inning kwam voor S.E.C. T. Kellner aan slag, hij kwam door een fout op de honken. De volgende slagman ging uit, maar T. Kellner kon op het tweede honk komen. S.E.C.-slag- man J. Bosboom sloeg een honkslag en de pitcher van Blauw-Wit bleek duide lijk onder de indruk van het offensief van S.E.C. Hij gaf de volgende S.E.C.-slagman ook vier wijd. Hierna kwam voor S.E.C. J. Hofman aan slag. Hij sloeg een mooie honkslag en zowel J. Bosboom als M. Rosario konden hier op scoren. De stand was dus nu 2-1 in het voor deel van S.E.C. Beide ploegen konden hierna niet meer scoren, wel waren er nog enkele mooie honkbalslagen van de Soester slagploeg, waaronder een tweehonkslag van M. Corane. Het veld van S.E.C. weerde zich ook zeer goed. Toch moeten wij nog vermelden dat korte stop J. Gregory een zeer goede wedstrijd speelde en ook de jonge W. Brugman liet zich gelden. Pitcher Allan Harris gooide voor S.E.C. zes maal drie slag, een maal vier wijd en hij kreeg één twijfelachtige honkslag tegen, dus bijna een no-hitter voor onze jonge pitcher. De Blauw-Wit werper gooide vijf maal drie slag, twee maal vier wijd en kreeg vijf honkslagen tegen. De hoogste slaggemiddelden waren deze keer voor N. Harrison, M. Corane en J. Bosboom, elk met 0,333, daarna kwam J. Hofman met 0,250. Zaterdag speelt de Soester honkbalploeg uit in Amsterdam tegen Watergraafs meer. Deze ploeg heeft slechts enkele punten meer dan de S.E.C.-ploeg en een overwinning is voor S.E.C. dus erg be langrijk. Harrison faalde niet. Voordat de Blauw- witten terug was op het le honk, was de bal veilig in zijn handschoen. Dc honkloper had iets te veel risico geno men en was uit. j'-. Rït - - ,'^j De organisatoren van de WISO auto tocht, welke op 30 juli wordt gehouden, zijn verheugd over de grote deelname. Het aantal deelnemers, dat geraamd werd op 250, is bijna bereikt en men verwacht, dat maandagavond a.s. de reis zal zijn volgeboekt. Tot en met maandag bestaat n.1. nog de gelegenheid tot opgave van deel name aan de tocht bij de kantoren van de Raiffeisenbank en bij drogisterij Kok, Nieuweweg 12. Om teleurstelling te voorkomen raden wij belangstellenden aan zich ten spoe digste voor deelname te melden. Soest, 22 juli 1969 Geachte Redaktie, Fijn dat we een zwembad hebben. Nog fijner Is het dat we er een goede gar derobe bij hebben. Daarstraks kwam mijn broer thuis, zonder kleren, in zwembroek. Mijn zusje liep erbij te hul len. Kleren gestolen. Zijn broek, nog vrij nieuw, en zijn truitje, waar hij zo blij mee was, toen hij het 19 juli voor zijn verjaardag kreeg. In zijn broekzak zat nog zijn abonnement en wat klein geld. Iedereen thuis natuurlijk verontwaar digd. Het brutaalste vonden we dit. Hij vond zijn haak, met onderbroek en schoenen. Dit was zeker te min. Een mevrouw met een klein kind liep ook te zoeken. Dit kan toch niet langer zo. Er MOET een betere garderobe komen. Iedereen kan iedereen's kleding meene men. Of moet heel zwemmend Soest er soms in lompen bij gaan lopen, zodat niemand die vodden meeneemt B.M. De KAMER VAN KOOPHANDEL EN FABRIEKEN te AMERSFOORT houdt woensdag a.s.. van 14 tot 17 uur, voor het verstrekken van Inlichtingen, zit ting ten gemeentehuize alhier. Een kombinatie van melk en pure chocolade. 150 gram Vruchtendrops met een fijne fruitvulling. 200 gram 59 ct. Venda croquante mokka wafels. VROOM DREESMANN SAJje ut ming vraog dan mok zeige dak altied aopegroos bin aster deur de een of aore mins waat word uutgevongde of ont dek, of waat heul bezongders word edaon. Daat binne daan vaok dinge die zogezeit aktuweel binne, maor noeng ut zo meraokels waarm is, kompter veuraal een ding naor veure, daat in ongze oge niks be zongders is, maor waor wullie mit zun allen noeng heule maol nie buut kenne. Ut heule doodgewone waoter uut de kraon. Un mins staoter nie meer bie stil, om- daat ut de gewoonste zaok vaan de wè- ruld is. Effe de kraon ope draoije, en daor komp de laofenis an. Ut is ok heul nie noodzaokeluk om daor altied bie stil te staon, maor noeng mit die waarmte vaalt ut nie zo moejeluk om der is effe over deur te zaoge, as un soort afkoeling meschien. Ajje aalle dinge op de wèruld op zouw motte schrieve waor waoter an te pas komp, daan heije wel effe de tied. As we de indestrie der nog buute laote en aallenug maor naor ut zogehiete huus- en tuungebruuk kieke, daan word ut nog un heule lange liest. Ut begint aal smarruguns vruug, bie ongs teminste, mit waasse ent vruuge koppie tee. Daan mot de ofwaas worre edaon en soms ok nog effe de gewone waas. Noeng ut zo bar waarm is, ent midde in de vekaansie-tied is, mot ok ut baad vaan de kleine kingders vol mit waoter, zodaat ok die un bietje of kenne koele. Waat daat angaot binne wullie minse toch vaan un bar mooj gevuul bezete, waant nie allenug ongs zelluf en de kleine kingders, maor ok de tuun word nie vergete. Mit meraokelse duure ap- paraote zorrege wullie derveur, datter geen droge plek vaalt te zien. Ik hep nie zo bar veul verstaand vaan zaoke doeng, maor ik schaat zo daat as ik arruguns un kraom op un bietje drukke plaots neer zouw zette en ik gong daor teuge un scharpe pries koel helder watter gaon verkope, dak aal heul gauw un paor vriejers vaan fris- draankfebrieke op me daak zouw kriege, om ming te vertelle daat daat verkope vaan heul gewoon waoter nie deur de beugul ken. Noeng zouk der netuurluk wel veur ge- zorrug hebbe dak vaan de gemeente de juuste pepiere in ming zaak heb, dus die luu die kongde ming waat. Maor die liemenaode minse hoeve zich nie on- gerus te maoke; mit die waarmte zouw daat heulemaol niks veur Kneliao en ming weze. Meschien hak dat beter nie kenne schrieve en waore ze wel met een veurstel tot fusie gekomme. Der zaal vaan die nattughied wel un heule kwak in veurraod weze, maor waor ofgaot en nie biekomp, daat min dert heul gauw, veuraal as de kraaje vaan de waarmte vaant daak vaale. Wullie motte in de geschiedenis wel effe trug om zukke tropiese waarmte teuge te komme en omdaat ut maor zo zelde zuk waarm weer is, komme der noeng prebleme naor veure waor de minse in de waareme laande altied mee te maoke hebbe. De minse vaan de waoterleiding binne baang geworre en vraoge heul beleet om toch vooraal nie zo rojaal mit ut kosbaore naat te weze. As wullie niet met vekaansie motte, vraoge zullie om rege. De minse vaan gemeen te warruke hebbe alle spulle die nodug binne om in de winter de gladde straote te bestroaije, hebben die spulle noeng te veurschien motte haole om zaand te gaon strooije op de straote, omdaat aors de otoos in de teer van de weg blieve steke. De minse die straote hebbe gemaok, hebbe der vaan zu leve nie angedaent daat ut ok wellis zouw kenne beure, daat daat spul zaacht zouw kenne worre bie un zoemer als wullie aal jaore nie meer hebbe gehaad. Maor an alles komp un end, ok ant mooije weer. Ut is dak ut nie veurt zeige hep, maor aors zouk der veur zorrege daat alle minse vaan de bouw, die der veur gaon zorrege daat maor un heul klein bietje minse in ongs laand blieve, bar goed weer zalle hebbe. Der magge dan me schien minse weze, die zeige. daat je krieg wajje verdient hep, maor daat vink maor gezwaam. Waant daan zouwt ok wellis motte regene, of ut zouw zo motte weze daat wullie allemaol vaan die veurbeeldugge minse binne. Ik kent ming haos nie veurstelle. Maor un mins is nooit te ouwd om te lere en vandaor uut bekeke, zouwt best is waor kenne weze. Maor laote wullie de weergode maor nie verzeuke, ut mooje weer zouw wel is un vergissing kenne weze. Der is noeng eenmaol niks aors op de weruld daat zo bar gauw verveeld as rege, al kompt er vaok zonneschien nao. Voor rijbewijs B.E. en CE. D,E. slaagden onderstaande dames en heren. Voor B.E. B. Akkerman, S. G. M. Boomhouwer-v. Hattum, P. v Brienen, G. L de Bruin, J. Boshuizen, J. A. Bosch, J. T. Cremer, C. J. Diksen, J. L. C Fraai. P. A. H. Hofslot, R. ten Hove, n! J Hogeveen, C. M. Heuts. P. R. Koopman, F. Korving, M. C. van 't Klooster, C. M. Lenarduzzi, G. Meye- rink, C. T. J. Meinen, H. Spek, Y. E. G. Schut. G. Smid, W. Schut-Kool. L. C. M. Schoondebeek-Trapp, H. T. P. Tie- lemans, H R. Thomas, C. Voogd, L. v. d. Valk-Exter. W. Verkaik, E. M. H. Verwoerd-de Beer en E. M. Wolfsen. Voor C.E. D.E. J. van 't Net, T. J. Westeneng. Allen werden opgeleid door Auto- en Vrachtwagenrijschool Engel. Van Len- neplaan 47. Amalialaan 19-21 Telefoon 02154-2323

Soester Courant | 1969 | | pagina 7