«nniBP n.v. INTER-TUFT all round loonadministrateur Garage Stam Raad voor de Bejaardenzorg - Soest W arme-maaltijden-voorziening GEYTENBEEK T©W SmtLEIWEF WD MEN F 'J G E RS U KUNT MET ALLES WETEN M. TIJSSEN FEIJENOORD VERVING COACH BEN PEETERS DOOR ERNST HAPPEL EEN STAP TERUG I. D. VAN VUGT PSYCHOLOGISCHE RAKETTENSTRUD MEDISCHE DIENST PREDIKBEURTEN Loodgietersbedrijf («as-Service-Dienst .Soest' Antofinanciering Hypotheken Persoonlijke leningen ÜSEH ELEKTRISCHE WEKKERS Repareert u zelf heeft alles voor uw fiets Rodenstoik Rouw- en Trouwkleding Spiegeltje aan de wand, wie is de beste van 't land Venda Sprits 49 ct. Chewing Toffees 59 ct. Pitmoppen WETERINGPAD 7 SOEST Ten behoeven van onze moderne tapijtfabriek vragen wij een Wij bieden u een goed gehonoreerde funktie met eventueel reis kostenvergoeding en opname in het pensioenfonds. De funktionaris zal ook andere verantwoordelijke taken krijgen op administratief gebied. Enige kennis van mechanisatie strekt tot aanbeveling. Met de band geschreven sollicitaties te richten aan de direktie, Postbus 85 te Soest. R.K. Kerkdiensten VRIJDAG 15 AUGUSTUS 1969 De mededelingen in de editie van augustus van dit blad inzake de warme maaltijden-distributie voor bejaarden, hebben vele telefonische reacties opge leverd bij de verschillende wijkraad- vertegenwoordigers. Waar toch misschien vele anderen, in verband met vakan tie, het artikeltje niet gelezen hebben en zich toch graag alsnog zouden wil- len melden, herhalen wij in grote lij- len de verstrekte bijzonderheden De maaltijden kunnen worden bereid door de gediplomeerde dieetkok, de heer P. Beijer, Nieuwerhoekplein, die ook voor de thuisbezorging kan zorg dragen. Men zal naar keuze 1, 2 of 3 maaltijden per week kunnen ontvangen; hetzij op maandag, woensdag en vrij dag, hetzij op dinsdag, donderdag en zaterdag, afhankelijk van de wijk waarin men woont. De maaltijden zul len tussen 12 uur en 1.15 uur wórden bezorgd en zullen dan een tempera tuur van rond 65 graden hebben. Er zullen 4-delige pannensets met beu gel worden gebruikt; het geheel in 'n dubbelwandige isolatiemantel met heng sel, alles in aluminium-uitvoering. ASSURANTIËN ANNO 1958 Beethovenlaan 13 - Baarn - Telet. 3879 speciaaladres in ruime sortering binnen-en buitenlandse Laanstraat 39 Soest Tel. 337S 'Bij aflevering van een maaltijd moet de afgewassen lege set van de vorige maaltijd mee terug gegeven worden. De maaltijden zullen voldoende zijn voor 1 persoon voor 2 dagen. Zij zul len bestaan uit soep, vlees of vis, aardappelen en-of rijst; groenten. Sa menstelling en hoeveelheden in over leg met specialisten. Alle maaltijden zullen zoutarm zijn bereid. Afzonderlij ke zoutloze, vetarme, galblaas- en suikerziekte-diëten zullen, tegen bijbe taling van ƒ0.25 per maaltijd verkrijg baar worden gesteld. De prijzen zullen in drie klassen ver deeld zijn. Klasse A komt op ƒ4,50; klasse B op ƒ3,—; klasse C op 1,50 per maaltijd thuisbezorgd. Eventueel verhoogd met 0,25 voor dieetmaaltijden. Bij de prijsbepaling wordt rekening ge houden met dezelfde normen die de gemeente hanteert bij de reductie-rege ling voor de ziekenfondspremie. De maaltijden zijn in alle klassen precies gelijk. Betaling van de maaltijden zal vooraf moeten plaatsvinden; medewerkers uit de wijkraden zullen wekelijks de wen sen voor de komende week opvragen en de benodigde bonnen voor de maaltij den voor de vastgelegde prijzen „ver kopen. Er a.s. beginnen. Onder het WESTCLOX - REMMINGTON JUNGHANS - KIENZLE Go nqarSP'JKER SOI TEL.2982 ESTERBERGSE5TR 26 Kerkstraat 3, telefoon 2030. voorbehoud van het tijdig verkrijgen van de onontbeerlijke subsidies, die inmiddels bij het college van B. en W. van de gemeente Soest zijn aangevraagd. Indien u zich alsnog wilt opgeven voor deze voorziening of zo u nog nadere bijzonderhede zoudt wensen, kunt u zich verstaan met de volgende wijkraad medewerkers Soestdijkmevrouw A. M. Mulders, Kerkpad N.Z 54, telefoon 3662. Soest-Midden: de heer C, Coster, Van Goyenlaan 116 en mevrouw J. W. M. wordt naar gestreefd in oktober Gemen, Kerkpad ZZ. 84, telefoon 2947. met de maaltijden-distributie te Soest-Zud mevrouw N. Nagtegaal uitdrukkelijke Plasweg 52, telefoon 3202.' Neem zo veel mogelijk verse groen ten en maak ze schoon, zo kort moge lijk vóór het gebruik. Schrap of schil niet weg wat goed eetbaar is. Boen jonge worteltjes, schrap ze niet. Gebruik ook de buitenblade ren van slakropjes en andijvie. Was de groente vlug en laat ze niet te lang in het water staan. Gebruik een deel van de groente rauw. Snijd spinazie en raapsteeltjes zeer fijn en rasp de worteltjes. Kook spinazie, stoofsla, raapsteeltjes, peulen en doperwtjes met slechts zeer weinig water. Breng de groenten snel aan de kook en zet ze met kokend water op, zo kort mogelijk voor de maaltijd, roer ze even om en temper daarna het vuur, maar houdt de pan gesloten. Gooi afgietwater van groente niet weg maar verwerk dit in soep, jus of saus. Vermeng uw gehakt eens met fijn pQhakte ui en peterselie, het geeft een pittig smaakje en het is gezond. Ge bruik in plaats van azijn citroensap on uw sla, er zit veel vitamine C in citroenen. Geef groenten bij de boterham tij dens de zomer. Sterrekers, radijs, in p'akken gesneden komkommer, rame- nas. worteltjes, komen er voor in aan merking. Let er op in de winkels dat u groenten koopt die in dit jaargetijde er het meest zijn. Laanstraat 55 Telefoon 2783. Het probleem waar men bij Feijenoord mee kampte aan het einde van het afge lopen voetbalseizoen was, dat de Rotter dammers nu wel landskampioen waren geworden, maar dat Ajax zelfs door de spelers en een groot deel van de suppor ters van de stadionclub de beste club van Nederland werd genoemd. Buiten beschouwing gelaten of dat juist ls, staat Bu de Rotterdamse landskampioenen betaald voetbal geeft men niet graag toe, dat het vertrek van de man die Feijenoord naar het Nederlands kampioenschap coachte, is om van het „Ajax-complex" af te komen. Het heeft enige verwondering gewekt, dat Feijenoord Ben Peeters, die uitstekend met de spelers en het bestuur kon samenwerken, aan de kant zette en in zijn plaats de Oostenrijkse coach van ADO uit Den Haag Ernst Happel aanstelde. Het valt te begrijpen, dat het in het algemeen zeer ongebruikelijk is, dat de man die een team naar een kampioenschap voert aan de kant wordt gezet, omdat men voor het daaropvolgende seizoen geen vertrouwen in hem zou hebben. als een paal boven water, dat zoiets bij de „eeuwige" tweede van de laatste ja- ren een defaitistische houding oproept. Waarschijnlijk zou coach Ben Peeters niet in staat zijn geweest om van Feije noord in het nieuwe seizoen een zeer zelfbewust team te maken, dat van zijn kracht en kans om weer landskampioen te worden overtuigd zou zijn. Een ge zonde opvatting van het Feijenoord-be- stuur, want een ploeg die niet in eigen kracht gelooft, kan uiteindelijk net niet dat beetje extra kracht opbrengen om kampioen te worden of een tegenslag te verwerken. Inmiddels mag men natuurlijk wel de vraag stellen of Ernst Happel dan de juiste man bij Feijenoord is. De afgelo pen zeven jaar heeft de Oostenrijker ADO getraind, dat in die tijd een bloei periode doormaakte. De Hagenaars be schikten niet over de klasse om kam pioen te worden en niet over het geld om zoveel kwaliteit aan te kopen, dat het zich met Ajax en Feijenoord op één lijn zou mogen stellen. Slim aankoopbeleid Toch kan Happel in die zeven jaar ge makkelijk besmet zijn met het idee van de onoverwinnelijke klasse van de be roemde Amsterdamse club. In elk geval is het aankoopbeleid van spelers in de afgelopen transferperiode, dat al door Happel werd bepaald, psychologisch heel slim geweest. Vooral de aankoop van de Amsterdamse linksachter Theo van Duivenbode mag in dit verband genoemd worden. Van Duivenbode speelt typisch het door de Ajax-coach Michels geprefereerde spel, dat op techniek en opbouw van de aanval is gericht zonder harde tack les, die het spel ontsieren. Het aan kopen van een speler uit de Ajax-selec- tie kan bij Feijenoord al een belangrijk deel van het „Ajax-complex" wegnemen. Bovendien heeft Ernst Happel al enige jaren gelonkt naar de positie van oefen- meester bij de grote Rotterdamse club. Bij ADO vond hij het mooi, maar bij Feijenoord mooier. De eer In ons land zijn Ajax en Feijenoord en in iets mindere mate ook PSV en Twen te de clubs waarbij het door veel voet ballers en trainers als een eer wordt be schouwd om te werken. Vooral de Am sterdamse en Rotterdamse club beschik ken over de accommodatie, het spelers materiaal, het geld en de naam, kortom over de mogelijkheden internationaal Pak k 10 grote spritsstuk- ken, heerlijk bros, oven vers. Per pak Lonka fruittoffees, diverse vruchtensmaken. 200 gram Oven verse koekjes, opge legd met croquante noot. Pakje 200 gram 59 ct. VROOM DREESMANN Een ochtend, een middag, een avond en ook nog eens een nacht heeft de Europese ministerraad vergaderd om te besluiten dat Frankrijk door de deva luatie van de frank voorlopig wat de landbouw betreft niet meer helemaal met de E.E.G. meedoet. Vooral de Belgen, Duitsers en Nederlan ders viel dit een beetje zwaar. Natuur lijk moest iets gebeuren, maar zij had den liever dat de Fransen dit intern opknapten. Dat was niet uit gebrek aan gemeenschapszin, integendeel zij menen juist dat door heffingen op agrarische produkten die de Franse grens passeren, een stap teruggezet zou worden. De EEG is toch bedoeld om juist de grensforma- liteiten, zeker voorzover daarbij de beurs moet worden getrokken, geheel en al te laten verdwijnen. Aan Parijs werd geraden door subsidies aan de consumenten en enige gema noeuvreer met de B.T.W. die daar T.V.A. heet, de klap op te vangen. Ook niet helemaal de gelukkigste oplossing, want het is ook de bedoeling dat de E.E.G.- leden hun belastingheffing een beetje harmoniseren, wat zij bijvoorbeeld al doen door het systeem van de belas ting op de toegevoegde waarde in te voeren. De oplossing die nu gevonden is, komt inderdaad neer op een tijdelijk de klok der landbouwintegratie terugzetten. Tot 1 januari voorlopig en dan zolang nodig, eventueel op een wat andere ma nier. En dat zal niet gaan zonder enig extra-heffingswerk op E.E.G.-produkten aan de Franse grens. Dat is inderdaad een stap terug. Maar dat is in wezen niet zo'n drama. De in tegratie is een zaak van lange termijn; er is een einddoel gesteld en om dal te bereiken mag best af en toe eens een omweg worden gemaakt. Daar steekt niets ernstigs in. Maar wel ziet men nu dat een economische zaak van één der lid-landen, zoals de Franse devalua tie, door de E.E.G. ook directe konse- kwenties gaat krijgen voor alles zes. In wezen komt het erop neer dat de Europese rekeneenheid voor de land bouw, die ongeveer overeenkomt met de dollar, opeens in Frankrijk aanzienlijk meer franken waard wordt. Dat wil zeg gen dat de Franse boeren relatief een inkomensverhoging krijgen van de E.E.G., die hun regering niet bedoeld heeft. En omgekeerd dat de Franse con sument een prijsstijging mag incasseren die de regering evenmin beoogd had. Het is logisch dat daaraan iets wordt gedaan. En het is evenzeer logisch dat de ministers van de zes landen de hoof den bij elkaar steken om er wat aan te doen. Men zou ook kunnen zeggen dat het nog logischer zou zijn als men in de E.E.G. dermate verder integreerde dat ook fi- nancieel-economisc'ne en monetaire puz zels als waarvoor Frankrijk kwam te staan niet meer door Parijs alleen wor den opgelost, maar eveneens door de gemeenschappelijke organen in Brussel. Maar zoiets zal nog een lange weg blij ken. Ook met af en toe een stap terug. een rol te spelen. Dat heeft de eerzuch tige Oostenrijker getrokken. Eerzucht en kwaliteit kenmerken Ernst Happel, die vroeger in het Oostenrijkse elftal en zijn club Rapid Wien grote triomfen vierde. Hij is met het voetbal over de hele wereld bekend. Dat alles heeft hem tot een aan de ene kant har de, maar aan de andere kant zeer goede leider van de onder zijn leiding trainen de en spelende elftallen gemaakt. Hij houdt niet van halve maatregelen. Mooier voetbal Het voetbal bij Feijenoord is de laatste jaren teveel op kracht gebaseerd ge weest. Ook vindt Happel het A-elftal van de Rotterdammers te oud. Om beide redenen moest Cor Veldhoen voor Theo van Duivenbode wijken. Meer snelheid en variatie moet er in het spel van Feijenoord komen. Bovendien moet er fraaier, meer op de techniek gebaseerd voetbal komen. In dat verband is de aankoop van de Oostenrijker Hasil van de Duitse club Schalke '04 heel begrijpelijk. Op die aankoop is enige kritiek geweest tot men in de kuip de rappe en schotvaardige technicus aan het werk had gezien. Het zou best eens kunnen zijn, dat de bou wer van Feijenoords aanvallen Wim van Hanegem zijn plaats aan de Oostenrijker zal moeten afstaan. Want Happel vindt Van Hanegem niet snel genoeg en ook nog te dik. De hardheid van Happel is niet zo groot als die van zijn landgenoot Max Merkel, die de F.C. Nürnberg naar grote hoogten en diepe dalen voerde. Toch weten de Feijenoorders al, dat zij allen heel hard voor hun plaats in het eerste elftal moe ten knokken. De nieuwe coach eist een onvoorwaardelijke gehoorzaamheid. Naast Veldhoen is doelman Eddy Pieters Graafland al één van de slachtoffers, De beroemde Eddy zal zijn plaats moeten afstaan aan de tien jaar jongere talent volle Eddy Treytel, overgenomen van Erxes/DHC toen dat geen geld meer had om in het betaalde voetbal te blij ven spelen. Het is overigens nog een vraag in wiens plaats Hasil zal komen. Van Hanegem maakt een kwade kans, maar ook Geels en Wery zijn gegadigden als midden veldspelers. Nu Feijenoord zowel het landskampioenschap als de KNVB-beker heeft gewonnen, heeft Ernst Happel als de nieuwe coach van de Rotterdammers een zware taak. Hij zal moeten waarma ken, dat Feijenoord hem van ADO over nam om de successen uit het begin van de zestiger jaren te doen herleven. Dat verlangen de supporters en ook het be stuur. Zowel de strijd om de Europacup als de nationale competitie zijn van groot belang. Happel heeft geen keus gemaakt wat eventueel voorrang verdient. Als Feijenoord de kwart-finale om de Euro pacup bereikt, zal hij daar misschien an ders over denken. Zeker in de competitie zal Feijenoord te maken krijgen met een Ajax, dat vóór alles uit is op het behalen van het landskampioenschap. En het lijkt haast ondenkbaar, dat de Rotterdammers in een zo korte tijd een geheel nieuw spelpatroon zo goed beheersen, dat zij het toch duidelijk versterkte Ajax van een kampioenschap af kunnen houden. De beide grote matadoren van de ere divisie hebben zich versterkt met dure aankopen. Tussen hen zal het duel om het kampioenschap gaan. Typisch is wel, dat Ajax naar een harder speltype gaat en Feijenoord het krachtvoetbal wil ver vangen door aantrekkelijker spel. Vooral dat laatste zal waarschijnlijk wel meer dan één seizoen vergen. VOOR AL UW SCHOOLKLEDING 8PORTHUIS Nieuw Baarnstraat 39 - Tel. 02154-2490 BAARN Op het nippertje krijgt president Nixon zijn zin de V.S. gaan een stelsel van anti-raketraketten bouwen het A.B.M.- systeem. De stemmenverhouding in de senaat van 49 tegen 51 toont al, dat het plan onder de politici niet erg populair is en onder de bevolking al helemaal niet. Maar dat heeft niet zozeer te maken met wat het A.B.M. beoogt. Dat is dit. De grote nucleaire machten beschikken nu elk en in de toekomst moet men wellicht zeggen alle drie, vier of vijf over de middelen elkaar uit te roeien Aan weerszijden is bovendien ijverig gewerkt aan geprefectioneerde methoden om de atoomkoppen naar hun doel te brengen, o.a. door de zogenaamde M.I.R.V.'s die in één raketkop vijf of tien of meer kernbommen vervoeren die op een gegeven moment elk hun eigen weg gaan naar verschillende doe len. Tot op heden was er een zogenaamd evenwicht in afschrikkingskrachtwie een aanval begon kon rekenen dat altijd wel enige onderzeese of in diepe bun kers opgeslagen raketten van de andere partij voor vergelding zouden zorgen. Maar zo langzamerhand krijgt men de vrees dat militairen wel eens kunnen gaan denken dat ze door de geraffineer de rakettechnieken toch met één klap de tegenstander voorgoed kunnen uit schakelen. Evenwicht SOEST. De artsendienst wordt dit weekeinde waargenomen van zaterdagmorgen 12.00 uur tot maandagmorgen 8T)0 uur door M. H. Oeberius Kapteyn, W. de Zwij gerlaan 21, telefoon 4545 en J Kuipers, Middelwijkstraat 34, tel. 2815. SOESTERBERG. Tijdens dit weekeinde wordt de artsen- dienst waargenomen door W. F. v. d. Helm, Prins Alexanderweg 82, Huis ter Heide, tel. 03404-31571. SOEST. Tandartsen Zaterdag en zondag van 13.00 tot 13.30 uur A. J. Janus, de Genestetlaan 15. Apotheek Zaterdag en zondag is geopend apotheek „Soestdijk". Apotheek „Soest-Zuid" ge sloten. Avond- en nachtdienst tot en met 22 augustus apotheek „Soestdijk". Oranje-Groene Kruis Zuster Kropff, Middelwijkstraat 36, tel. 2902. Wit-Gele Kruis Zuster M. van Loon, Van Marnixlaan 26, Amersfoort, tel. 03490-17172. Groene Kruis Zuster T. Beima, telefoon 2427. de Genestetlaan 3B, Interpar. Charitatief Centrum Maatschappelijk werk en Gezinszorg. Mej. M. F. M. Elsenburg en mej. H. B. te Lintelo, maandag t.m vrijdag, 9.30- 10.30 uur en donderdag 19.00-19.30 uur, Mop istraat 11, tel. 4040 In Soesterbr-g dinsdag 18.30-19.00 uur in de Hoeksteen. De Russen hebben om Moskou heen al een soort A.B.M.-systeem gebouwd en Nixon en het ministerie van defensie, het Pentagon willen daarom iets derge lijks om de Minuteman-raketten te be schermen, Amerika's grootste nucleaire aanvalswapen. Met als doel het even wicht in de afschrikking weer te her stellen. Het gaat dus niet om de verde diging van burgers daaraan valt niet te beginnen maar om de verdediging j ïj uur zondagsdub. van de Minuteman-raketten. Ondanks1 dat een zaak die miljarden dollars gaat kosten. De tegenstanders hebben van alles aan gevoerd. Tegen de tijd dat de A.B.M. er is zullen de biologische en chemische wapens het angstwekkendst zijn en daartegen helpen geen raketten. En de logische stap die nu moet volgen is de ontwikkeling van een systeem dat de A.B.M.'s weer werkloos maakt. Zo spiraalt de prijs voor de veiligheid maar omhoog zonder dat er ooit een eind aan komt en ook zonder dat de beoogde veiligheid ooit wordt bereikt. Tegenover elke verdediging wordt im mers weer een nieuw aanvalswapen ver zonnen. Met andere woorden die A.B.M. is alleen maar geld verspillen. HERVORMDE KERKEN Oude Kerk, Kerkstraat. 9 uur Gezinsdienst. 10 uur ds H. Roest. H. Avondmaal. 19 uur ds D. H. Bosma. Tijdens de morgendienst kinderoppas. Emmakerk. Regentesselaan. 9 uur ds D. H. Bosma. H Avondmaal. 19 uur ds J. Mettau. Tijdens de morgendienst kinderoppas. Jeugdgebouw Emmakerk. De voorspellingen Nieuwerhoekplein 1 Soestdijk - tel. 02155-2850 E. G. KERKHOF G AS-INSTALLATIES WATERLEIDING - SANITAIR LOOD EN ZINKWERKEN Wasautomaten - Centrifuges Vaatwasmachines - Koelkas ten, Diep vrieskasten enz. OUDE GRACHTJE I4a SOEST TELEFOON 02155-4332 Maar het belangrijkst is de psychologi sche kant van de zaak er wordt aange voerd dat het A.B.M.-plan weer iets is van het „militair-industriële etablish- ment" de wapenindustrie plus de mili tairen zijn altijd maar bezig iets te vin den dat veel geld kost en moet dat nu allemaal altijd maar. En dan herinnert men zich dat de generaals van het Pen tagon alsmaar opgewekte voorbeschou wingen hebben gegeven over de strijd in Vietnam en daar klopte dan steeds niets van. Bij senatoren als Kennedy (een der anti- A.B.M.-voormannen) en bij menige bur ger is een gevoel van verzet aan het groeien om voortdurend maar iedere cent te geven aan de generaals die al zo vaak hebben bewezen de plank mis te slaan. Men voelt zich bedrukt onder een soort militaire dictatuur op het fi nanciële vlak het Pentagon eist maar geld met de boodschap dat het voor de veiligheid hoognodig is, maar zijn de ge neraals nu zulke heldere voorspellers als ze beweren te zijn Nixon ((en het Pentagon, zullen de te genstanders zeggen) heeft gewonnen. Met de kleinst mogelijke meerderheid. Eigen lijk is dat al een verlies, zeggen de anti- A.B.M.-senatoren en -burgers tevreden. De generaals hebben voor het eerst sinds zeer lange tijd te horen gekregen dat ze maar niet zonder meer en vlot iedere dollar krijgen die ze vragen. De 49-51 van nu in de sa at betekent in ieder geval dat het Pentagon voortaan met heel goede motieven moet komen om zijn miljardenbudget te verdedigen en dat is iets waaraan de generaals wel even zullen moeten wennen. Wat Ken nedy en de zijnen alleen maar een zegen zullen vinden. Gebouw Middelwijk, Pieter de Hooghl. 10 uur ds J. Mettau. H. Avondmaal. Tijdens de morgendienst kinderoppas. 10 uur zondagsschool. Zonnegloren, Soesterbergsestraat. 10 uur ds li. de Ru. Ichthuskerk, Alb. Cuyplaan. 10 en 17 uur ds J. Smit. Eltheto, Driftje. 10.15 uur jeugdkerk. Groen van Prinstererschool. Zondagsschool vakantie tot 31 augustus.. De Sav. Lohmanschool, Driehoeksweg. 10.00 uur zondagsschool. Interkerkelijke zondagsschool. Da Costaschool, Prins Bernhardlaan. 10 uur zondagsschool. Evangelie-Centrum „In de Ruimte". Klein Engendaalweg 52. Zondagmiddag 4 uur mej. Corrie ten Boon. GEREFORMEERDE KERKEN Julianakerk 9.30 en 5 uur ds G. Rang. Wilhelminakerk, Soesterbergsestraat 18. 10 en 5 uur ds J. Thomas, Amersfoort. Kerkgebouw N.P.B., Rembrandtlaan ML 8.30 uur ds J. P. Moerkoert. 14.45 uur ds C. Bijl. Gebouw Eltheto. Verplaatst naar gebouT" Nationaal Chr. Belangen te Baarn. 10 en 5 uur Dienst. CHR. GEREFORMEERDE KERK 10 uur Dienst des Woords. 7,15 uur ds Brons, Veenendaal. GEREFORMEERDE GEMEENTE Dalweg. hoek Beukenlaan. 10 en 5 uur leesdienst. VER. v. VRIJZ. GODSDIENSTIGEN Afd. van de Ned. Protestantenbond Rembrandtlaan 20. 10.15 uur ds L. S. Blom (em. N.H.), Bussum. ADVENTSGEMEENTE 10 uur bijbelstudie. 11 uur Leesdienst. SOESTERBERG GEREFORMEERDE KERK 10 en 17 uur ds J. van Eijk.' HERVORMDE KERK. 10 uur ds F. J. Th. van Boven. Voorbereiding H. Avondmaal. BAARN DOOPSGEZINDE GEMEENTE Eemnesserweg 63 B. 10.30 uur ds H. C. Valeton. Volle Evangelie-gemeente „Baarn-Soest" Burgemeester Penstraat 4, Baarn. Elke zondagmorgen 10 uur. EVANGELISCH LUTHERSE GEMEENTE Kapelstraat 7, Baarn. 10.30 uur ds J. W. Sepmeyer, Hoofd- vlootpredikant. PAROCHIE SOEST Oude Kerk, Torenstraat. H. Mis op zaterdag te 19 uur. Zondag 7.45 en 11.30 uur. Wykgebouw Talmalaan. H. Mis op zondag 8.45 en 11.30 uur. Beide diensten alleen zondag 17 aug. niet in het wijkgebouw, maar in het St. Jozefgebouw. Voormalige v.g.Lo. school Steenhoffstr. H. Missen maandag 9 en 19 uur, dins dag 8 en 9 uur, woensdag 9 en 19 uur, donderdag 8 en 9 uur, vrijdag 9 en 19 uur, zaterdag 8, 9 en 19 uur. PAROCHIE SOESTDIJK Burgemeester Grothestraat Zaterdag H. Mis 19 uur. Zondag H. Missen 9 uur en 11 uur. hoogmis. Dinsdag 19 uur. Woensdag 8 uur. Donderdag 19 uur. Vrijdag 8 u. PAROCHIE SOEST-ZUID St. Willibrordusstraat. Zondag H. missen te 8 en 11.30 uur. 9.30 uur hoogmis. In de week H. missen te 8 uur, woens dag 19 uur (gezinsdienst), zaterdag 8 en 19 uur. ST. CAROLUSKERK. Soesterberg. Zaterdag 19 uur avondmis. Zondag H. Missen 7.30 en 11 uur. 9 uur hoogmis.

Soester Courant | 1969 | | pagina 3