wz EGvSETTEN 18WmtesL*. ÏL SEC (zaterdag) oefende met matig succes tegen Rood-Wit D00RSMEREN BEVEROL SMEERSTATIOIV G4RAGE B0SR00M Eerste nederlaag wedstrijd van BDC ging niet door Heren 1 van MHC „Soest"' sparring-partner van Kampi ong Hel geboortekaartje Drukkerij Smit Paleistocht op radio ■k Zo vlogen de duiven Bekerhouder SLT0 in eerste nederlaag- wedstrijd met 7-3 door SEC teruggewezen Soester successen op Concours Hippique in „De Boshoeve" C, Koster moest na 35 kilometer marathon- strijd in Enschede opgeven wegens tijdoverschrijding Gaat u trouwen Inlichtingen over alle verzekeringen J. L. M. van Hal-Zonderop Clubmatch Duitse Herders SEC 2-SLTO 21-2 ADE-touruooi uitgesteld houdt beker nog een jaar SEC-juniorentournooi werd door Baarn gewonnen SEC (zat.)-SVM Boys 2-2 Botsing np Soester Hoogt DINSDAG 19 AUGUSTUS 1969 S.E.C.-zaterdag heeft dit weekend met twee elftallen geoefend tegen Rood- Wit uit Putten. Het tweede elftal ver loor met 5-0, het derde speelde met 2-2 gelijk. Het tweede elftal speelde tegen Rood-Wit 1 (derde klasse afde ling zaterdag) een nogal onfortuinlijke wedstrijd. De Soestenaren waren een groot deel van de wedstrijd duidelijk sterker. Vooral in de beginfase had S.E.C. een duidelijk overwicht, maar de Puttense doelman voorkwam herhaal delijk bijna zekere doelpunten van Nij- huis en Luytelaar. Het eerste doelpunt viel aan de andere kant. Doelman Mayer werd verrast door een afstand schot. S.E.C. bleef in de meerderheid, ook na rust, maar doelpunten bleven uit, mede door onnauwkeurigheid van de voorhoedespelers, maar vooral door het goede werk van de Rood-Wit doelman. Geen langdurige wachttijd, daar er 2 smeerbruggen ten dienste staan, VAKKUNDIG PERSONEEL. klaar terwijl u wacht Eerste klas smeermiddelen Birkstraat 105 - Soest - Telefoon 3256 Wegens de overvloedige regenval is de eerste nederlaagwedstrijd van B.D.C. tegen het Hilversumse Donar om de Zil veren Ploeg zondag niet doorgegaan. Tot elf uur had het doorlopend geregend, maar om half twaalf, toen de wed strijd moest beginnen, was het water nog onvoldoende weggezakt om het veld redelijk te kunnen bespelen. Besloten werd van het spelen van de wedstrijd verder af te zien, ofschoon later op de dag het veld weer in een goede staat verkeerde. Komende woensdagavond speelt B.D.C. de eerste nederlaagwedstrijd tegen K.V. V.A. uit Amersfoort. De wedstrijd begint om kwart voor zeven. De opstelling zal nog nader be kend worden gemaakt. B.D.C. 2 en 3 spelen die avond tegen resp. K.V.V.A. 2 en 3. Aanstaande zaterdag wordt de vol gende nederlaagwedstrijd gespeeld en wel tegen Mijdrecht. Volgende week woensdag wordt het tournooi om de zilveren ploeg besloten met een wedstrijd tegen A.P.W.C. uit Amersfoort. Die zondag daarop zou aan vankelijk tegen het Utrechtse K.D.S. worden gespeeld, maar omdat die dag voor B.D.C. al de competitie begint, zal ook die ontmoeting geen doorgang kun nen vinden. Woensdagavond fungeerde het dit jaar gepromoveerde le heren team van de M.H.C. „Soest" als sparringpartner van het in de hoofdklasse van de K.N.H.B. spelende Utrechtse Kampong, waarin ondermeer de van Soest afkomstige An- dre Bolhuis een dominerende rol speelt. De einduitslag van 9-0, ruststand 5-0, doet vermoeden dat de Soester formatie volledig is overspeeld, dit is niet juist. Met werkelijk goed hockey stelde de Soesters de hoofdklassers op de proef. Geen defensief spel, maar aanvallend open hockey, precies wat men van een goede sparringpartner mag verwachten. Zoals de uitslag laat zien, waren de Utrechters beslist niet naar Soest ge komen, voor een genoeglijk spelletje zomeravond-hockey de wedstrijd te gen Soest vormde de start van een im- possant oefen-schema, dat de Utrechtse formatie voor de aanvang van het nieu we seizoen af gaat werken, om te pro beren het kampioenschap ditmaal in Utrecht te houden. Voor de Soester formatie betekende de wedstrijd, na de vakantie-periode, de eerste gelegenheid om de goede vorm te vinden van het vorig seizoen. Een naam voor uw Kind behoeven wij niet te bedenken I verzorgen wij wel, g jed en snel I Uitgebreide er. moderne collectie ter Inzage. Van Weedestraat 29a - Soest Telefoon 02155-2566-5154 In de tweede helft namen Nijhuis, Kraay en Luytelaar het doel van de tegenstander opnieuw herhaaldelijk on der vuur, maar opnieuw hadden de gastheren met een uitval succes2-0. Bij die stand raakte doelman Mayer ge blesseerd. Hij werd in het doel ver vangen door Nijhuis, die voor het eerst van zijn leven onder de lat stond. Voor Rood-Wit was het toen niet al te moeilijk meer om in enkele minuten tijds naar een 5-0 voorsprong uit te lopen. Niettemin verrichtte Nijhuis ook nog een paar goede reddingen. S.E.C. slragde er echter niet in, de eer te red den. Iets beter verging het het derde elftal, dat tot een puntenverdeling kwam tegen Rood-Wit 2. Overigens stond S.E.C. al na tien minuten met 2-0 achter door een paar fouten in de verdediging. Hodde, Vink en De Bruin probeerden het nodige om de achterstand in te lopen, maar verder dan een serie hoek schoppen, die lang geen half doelpunt bleken te zijn, kwam S.E.C. niet. Ook hier bleek de doelman de grootste hin derpaal te zijn. Bij de rust stond S.E.C. dan ook nog altijd met 2-0 achter. Het duurde tot twintig minuten in de tweede helft, alvorens Vink uit een voorzet van rechtsbuiten De Bruin ein delijk succes had. Een kwartier later kreeg S.E.C. loon naar werken, toen Vink zijn aanvoerder Piepenbroek op maat bediende 2-2. S.E.C. trof nog wel een paar keer het houtwerk, maar kwam niet meer. tot doelpunten. Het bleef bij 2-2. Komende Zaterdag komt het eerste elftal in actie op het door de zaterdag- afdeling te organiseren tournooi. De twaalfde door de chr. wandelsport vereniging „Olympia" georganiseerde Paleis Soestdijk-tocht zal mede door de radio in de landelijke belangstelling ko men te staan. Bij deze praktisch tot traditie geworden wandeltocht kunnen belangstellenden zich opgeven voor de 5, 10, 15 of 20 kilometer. De heer P. van Soest, medewerker van de „weekendtips voor het midden des lands", in het programma Z.O. 135, zal de luisteraars het een en ander ver tellen over de aktiviteiten van Olympia. Het programma van de VARA wordt uitgezonden op zatrdag 23 augustus, via Hilversum 1, van 8.15 uur tot 10.30 uur voormiddag. Ook Radio Veronica zal haar luisteraars Ondanks dc handicap, dat de wedstrij den binnen moesten worden gehouden, was er voor de toeschouwers van goede paardesport te genieten. attent maken op de Paleis Soestdijk- tocht. Zij doet dat een hele week lang en wel van 18 tot en met 22 augustus, in de agenda van het programma „Van Jan en alleman", van 12 tot 13 uur. De vereniging „De Vriendschap" nam met 302 duiven deel aan een wedvlucht vanaf St. Ghisl. Hornu, afstand 219 km. De duiven werden te 9.30 uur gelost met n.w. wind. De eerste duif arriveerde te 13.03.13 uur, de laatste prijsduif te 13,33.41 uur. Uitslag J. Kamerbeek 1 34 60. T. Kok 2. C. Bokma 3 47. W. van Breukelen 4. H. Verkerk 5 15 26 28 33 40. J. Rijksen 6 14 55. E. Veerman 7. J. Wijnands 8 37 46. Altenaar-Reijerse 9 20 54 56. J. Kruseman 10. J. Ruttenberg 11. S.K.B. 12 16 18 22 27 29 45. C. Vaessen 13 48 49 52 57 59. E. Daatselaar 27 30 36. F. Groenestein 19 21. A. Grift 23. R. Koster 24 51. D. de Zoete 25 35 42 58. J. van Groningen 31 41. H. Ketelaar 32. J. Muis 38 39. J. Huurdeman 43. W. Roest 44 50. A. Hooijer 53. REMBRANDTLAAN 18 - TEL. 02155-4785 Het Amsterdamse S.L.T.O., uitkomende in de derde klasse en houder van het Koningin Emma-monument van S.E.C., heeft Zondag een gevoelige nederlaag van S.E.C. te incasseren gekregen. De ploeg, die verleden jaar nog met 5-0 van S.E.C. won, moest nu met een 7-3 ne derlaag genoegen nemen. Opnieuw dus weer een groot aantal treffers, waarvan Michel Struik er weer drie voor zijn rekening nam, terwijl hij twee andere voorbereidde. Vervloet kwam tweemaal tot een treffer, Woudenberg (uit een strafschop) en Aalberse ieder eenmaal. Zondagmorgen zag het er allemaal erg somber uit. De regen viel met bakken uit de hemel en op het veld namen de plassen voortdurend in omvang toe. Men besloot echter - mede gezien de verwachtingen voor de verdere dag - met het afkeuren van het veld tot het allerlaatste moment te wachten, voor al ook omdat S.L.T.O bekerhouder was en er geen andere mogelijkheid meer was om de wedstrijd tegen de Amsterdam mers te spelen. Achteraf blijkt men goed gegokt te hebben. Toen het omstreeks elf uur ophield met regenen, zakte het water zeer snel weg en toen er om half drie eindelijk gevoetbald kon wor den, bleek het veld er voortreffelijk bij te liggen. Al na vijf minuten nam S.E.C. door Michel Struik de leiding, maar een blunder van de overigens zeer redelijk spelende doelman Smink leverde S.L.T.O. een paar minuten later alweer de ge lijkmaker op. Een zeer fraai doelpunt van Struik, met het hoofd in de uiterste hoek gescoord, en nog een derde tref fer van de ex-K.V.V.A.-speler brachten S.E.C. op 3-1, een voorsprong, die bij rust nog maar 3-2 bedroeg. Ook in de tweede helft was S.E.C. be duidend sterker, wat ook wel in doel punten werd uitgedrukt. Eerst eiste Ver vloet zijn aandeel in de score op. Met twee fraaie doelpunten bracht hij de stand op 5-2, waarna Aalbers door Struik in staat werd gesteld om er 6-2 van te maken. Een strafschop gaf S.L.T.O. nog even de kans om terug te komen (6-3) maar in de slotfase stond Struik opnieuw op het punt om te scoren. Hij was de gehele verdediging reeds gepasseerd, stuurde ook de Am sterdamse doelman nog de verkeerde kant op, maar werd toen onderuit ge haald. De toegekende strafschop werd door Woudenberg zonder veel moeite benut. Het elftal draaide goed alleen waren in de verdediging nog wat zwakke plek ken. Van Remmerden en Jasperse (inge vallen voor De Rooy) speelden bepaald geen sterke partij, in tegenstelling tot Krijt, die bijzonder goed in vorm bleek. Het middenveld bleek bij Woudenberg en v. d. Burg in goede handen .Wel is gebleken, dat Beijer op de rechtsbuiten plaats niet thuishoort. Hij kwam er zon dag niet helemaal uit de verf. Met zeventien doelpunten uit drie wed strijden heeft trainer van 't Klooster alle reden om de komende competitie met optimisme tegemoet te zien. Eerst speelt S.E.C. echter nog een paar neder laagwedstrijden. Komende woensdag avond wordt de tweede wedstrijd op het Kon. Emmamonument gespeeld tegen H.V.C. 2 uit Amersfoort. De wedstrijd begint om half zeven. te wasa fetëSu at Van het concours hippique, dat de heer J. Lasseur zondag vanaf tien uur zou organiseren in zijn manege „De Boshoeve" aan de Koninginnelaan leek niet veel terecht te komen, toen uit een loodgrijze hemel een hoeveelheid water naar beneden kwam, die nauwe lijks meer voor mogelijk was gehouden. Weliswaar had de heer Lasseur uitwijk mogelijkheden voor wat betreft de wed strijd zelf, maar men vreesde, dat de deelnemers zich met hun kostbare paar den niet op de grotendeels onbegaan baar geworden wegen zouden wagen. Het hele wedstrijdschema dreigde aar dig in de war gegooid te worden, maar naarmate het tijdstip van de opening naderde (tien uur), begon men wat ge ruster te worden. Er was nog geen en kele afschrijving binnen en er kwamen er ok geen, al regende het bij de aan vang van het concours nog altijd even hard. Het openluchtterrein bij de mane ge was inmiddels uiteraard onbegaan baar geworden, maar men beschikte over voldoende overdekte ruimte om het concours normaal doorgang te laten vin den, hetgeen dan ook gebeurd is, al moest er hier en daar wel wat geïmpro viseerd worden, mede vanwege de zeer redelijke publieke belangstelling. In to taal verschenen 130 ruiters uit alle de len van het land aan de start. Niette min boekte de Soester deelnemers diver se successen. De junioren moesten hun paarden hindernissen tot 85 cm laten nemen. Hier kwam Lammert Lasseur uit Soest met Skippy als eerste uit de bus, gevolgd door Ruud van Es met Aloë uit Amsterdam en Peter Loeb met Glen Grey uit Nederhorst Den Berg. Ton Tonen uit Baarn werd met Tomboy zesde en Eric Meerts uit Soest met Honey zevende. Bij de senioren tot 85 cm kwam mej. Duizer uit Soest met Prince of Fennor op de eerste plaats, gevolgd door mej. Tieland uit Amster dam met Desirëe en mej. Stelling met Irish Scar uit Amersfoort. Mej. Duizer legde met Happy Hunter ook nog be slag op de vierde plaats. Vijfde werd Henny Majoor uit Soest en zesde P. Tonen met Tosca uit Baarn. Bij de categorie tot 110 cm voor senio ren en junioren ging de eindoverwinning naar de heer Offereinds met Koenraad uit Delft. Tweede werd de Utrechter Rudi Kamerbeek met Grey Horse en derde Lammert Lasseur met Sirius. De deelnemers in de vierde categorie moesten elkaar de eerste prijs betwisten over hindernissen tot 120 cm, maar bar rages met hindernissen tot uiteindelijk 155 cm moesten de beslissing brengen. Die viel uiteindelijk uit in het voor deel van Piet Mooy met Wajo uit Delft. De heer Offereind, eveneens uit Delft werd met Koenraad tweede, terwijl de derde prijs ging naar Marjan v. d. Schalk uit De Meern. De wedstrijden hebben tot vroeg in de avond geduurd. Na afloop bleek bij vele deelnemers de wens te leven om het concours ook nog een keer in de open lucht te houden. Dat zal inderdaad gebeuren, waarschijn lijk eind september of begin oktober. De enige Soester deelnemer aan het Nederlands marathonkampioenschap in Enschede, de heer C. Koster, heeft de 42 km niet kunnen uitlopen. Hoewel nog volkomen fit en stellig van plan en in staat om de marathon binnen de vier uur royaal te volbrengen, moest hij na 35 km de strijd staken omdat hij de ge stelde tijdslimiet met zeven minuten had overschreden. Over de eerste 35 km mocht men niet langer dan drie uur doen. De heer Koster had er zeven mi nuten meer voor nodig, ofschoon hij vijf minuten had staan schuilen. Want al na 6 km barstte boven Enschede een enorm onweer los, dat het de deelnemers zo lastig maakte, dat bijna 50 de strijd voortijdig staakte. Op een gegeven moment werd het de heer Koster echter Bilderdijklaan 1, Soest, telefoon 3029 ook te erg. Hij zocht voor enkele minu ten een goed heenkomen in een boerde rij, maar zette vijf minuten later de strijd weer fris voort. Wel kreeg hij even last van kramp, maar dat was na enkele kilometers weer voorbij. De grootste teleurstelling kwam toen bij de tijdcontrole op 35 km hij met nog zeven lopers zeven minuten op de limiet achter lag, wat uitsluiting van de wedstrijd betekende. Zeer teleurgesteld, omdat hij zich bijzonder fris voelde, stapte de heer Koster in een auto, in ieder geval vast beraden om over twee jaar weer mee te doen. Van de 234 deelnemers zijn er meer dan honderd niet aan de finish gekomen. Zoals we reeds schreven zal de heer Koster, lid van de atletiekvereniging B.D.C., volgend jaar deelnemen aan de veteranenmarathon in Stockholm. Zijn vrouw zal hem daarheen (evenals zater dag naar Enschede) vergezellen. Het ge zin Koster maakt er dan meteen een vakantiereis van. Nadat de Amsterdamse doelman volko men uit positie was gespeeld, scoorde Albers beheerst. Dc in het dool staande verdediger kon daaraan niets veranderen. irkic De Provinciale afdeling Utrecht van de V.D.H. organiseert op zondag. 24 aug. 1969. in Amersfoort, een Clubmatch waaraan rond 100 Duitse Herders zul len deelnemen. Aanvang der keuringen omstreeks 9.30 uur v.m., te beginnen met de jeugdklasse reuen en openklasse teven. De Wethouder voor Sportzaken Amers foort, de heer W. Huslage zal om onge veer 15.00 uur n.m. de ereprijzen uit reiken. Verdere inlichtingen kunt u verkrijgen bij de heer J. Fuchs. Voltastraat 40, Amersfoort, tel. 03490-18497, en bij de heer J. H. R, Oey, Regentesselaan 3, Soest. Een over het algemeen wat sterker S.E.C. 2 heeft zondag met een 2-1 ne derlaag tegen S.L.T.O. 2 genoegen moe ten nemen. In de eerste helft deden bei de ploegen weinig voor elkaar onder. Aan weerskanten werden teveel kansen gemist om enige verandering in de be- ginstand te kunnen brengen, maar na de rust nam een geleidelijk aan sterker wordend S.E.C. door Dorrestein met 1-0 de leiding. Ook na dit doelpunt bleef S.E.C. in de meerderheid, maar het sterk aanvallende spel werd de Soeste naren tenslotte noodlottig, toen twee uitvallen evenzovele doelpunten oplever den. Niettemin speelde doelman v. d. Tol een goede partij evenals rechtsbui ten Lenarduzzi. S.E.C. miste echter een afmaker. De wedstrijden, die het derde en vierde elftal tegen resp. Hoogland 2 en 3 zou den spelen, zijn wegens de gesteldheid van de Hooglandse velden niet doorge gaan. V.V.Z. blijft nog een jaar in het bezit van de A.D.E.-wisselbeker, die het ver leden jaar en het jaar daarvoor won op het tournooi van deze vereniging in Weesp. V V.Z. behoefde er niet eens voor te spelen. Het tournooi werd na melijk uitgeste,ld wegeiu de slechte toestand van de terreinen wegens de grote droogte van de laatste tijd. In het district Amsterclrm waren alle velden voor het spelen van tournooien en vriendschappelijke wedstrijden door de bond afgekeurd. Zaterdagmiddag viel er in Weesp trouwens een hoeveelheid regen, die het tournooiverloop anders ook in de war zou hebben gestuurd. In verband met de inschrijvingen van de organiserende en deelnemende ver enigingen op andere tournooien werd besloten, het tournooi dit jaar mot meer te verspelen. A.D.E. kwam zaterdagmid dag daarom naar Soest om tenminste te gen V.V.Z. nog een paar wedstrijden te spelen. Beide verenigingen benutten deze vriendschappelijke ontmoeting voor het proberen van nieuwe spelers en combi naties. Het eerste elftal van V.V.Z. behaalde een 2-0 overwinning op het eerste van A.D.E., dat overigens met zev^n nieuwe krachten aantrad. De op nieuw zeer individualistisch spelende T. Schaap zorgde voor de beide treffers, ofschoon het er wel vijf hadden kun nen worden. Bij V.V.Z speelden Jos Brouwer (ex-B.D.C.), van Wijk (ex- Cobu Boys) en Ruizendaal een goede wedstrijd, zonder overigens uit te blin ken. De meeste spelers bleken nog tezeer in een vacantiestemming en kwamen dan ook duidelijk conditie te kort. Het tweede elftal verloor met 4-1 van A.D.E. 2. Bij rust had de ploeg uit Weesp al een 2-0 voorsprong Floor zorgde in de tweede helft uit een straf schop voor het enige tegenpunt. Een derde elftal van V.V.Z. heeft zater dag met matig succes deelgenomen aan een tournooi van Sova in Amersfoort. De Soestenaren wonnen een wedstrijd, speelden één keer gelijk en verloren tweemaal. Volgende week wordt het tournooi van Sova voortgezet. Een elftal, waaruit mogelijk de spelers voor het eerste moeten voortkomen, speelt zaterdag een vriendschappelijke wedstrijd tegen Midreth in Mijdrecht. V.V.Z. is met vier andere, merendeels onbekende tegenstanders ingedeeld in een poule. De winnaars van beide poules komen in de finale tegenover elkaar Het traditionele junioren A-tournooi van S.E.C. om de P. Schrijversbeker is dit maal gewonnen door Baarn, de ploeg die uiteindelijk ook wel de meeste aan spraak op de eerste plaats kon maken, al deed de organiserende vereniging niet veel voor de uiteindelijke winnaar onder. Door dit resultaat blijft de beker nog in roulatie. De beide voorgaande tournooi en werden namelijk door S.E.C. zelf ge wonnen. Nu eindigden de Soestenaren met één punt achterstand op Baarn op de tweede plaats. S.E.C- begon zeer slecht. In een vooral aan S.E.C.-zijde op zeer laag peil staan de wedstrijd verloor men al meteen met 2-1 van Baarn, maar een verschil van drie doelpunten zou de verhouding beter hebben weergegeven. S.E.C. her stelde zich na deze nederlaag echter goed. Het Utrchtse Celeritudo werd daarna met 5-0 ingemaakt, terwijl men tegen Quick uit Amersfoort ook nog juist aan de positieve kant van de score bleef2-1. Ook van Patria uit Zeist werd met klein verschil, maar verdiend gewonnen 1-0. Baarn speelde na zijn goede opening gelijk tegen Quick en won zijn resteren de wedstrijden, resp. met 1-0 van Quick en met 4-0 van Patria. De volledige uit slagen warenS.E.C.-Baarn 1-2, Cele- ritudo-Quick 0-5, Patria-S.E.C. 0-1, Baarn-Quick 0-0, Celeritudo-S.E.C. 0-5, uick-Patria 3-0. Baarn-Celeritudo 1-0, S.E.C.-Quick 2-1, Patria-Celeritudo 0-0 en Baarn-Patria 4-0. Door deze uitslagen werd de eindstand 1. Baarn, 7punten 2. S.E.C., 6 punten 3. Quick, 5 punten 4. Patria, 1 punt en 5. Celeritudo, 1 punt. De bezetting van de vierde en vijfde plaats werd beslist door het ne men van strafschoppen. De eerste prijs werd na dit geslaagde en zeer sportief verlopen tournooi uitgereikt door mevr. Schrijvers. De overige prijzen reikte de heer J. P. C. Veldhuizen, organisator van het tournooi, uit. Ofschoon het weer nu niet direct bereid bleek om mee te werken, heeft men toch betrekkelijk weinig last van de regen ondervonden. Er behoefden in ieder geval geen wedstrijd gestaakt of uitgesteld te worden. Het eerste zaterdagelftal van S.E.C. heeft een vriendschappelijke wedstrijd ge speeld tegen S.V.M. Boys uit Maartens dijk. dat enkele jaren geleden nog in de derde klasse uitkwam, maar het komend seizoen reeds in de eerste klasse speelt. De gasten waren vrijwel de gehele wed strijd in de meerderhid, maar moesten tenslotte toch nog met een puntenver deling genoegen nemen. Overeenkomstig de verhouding in het veld nam S.V M. Boys in de eerste helft met 1-0 de lei ding, dankzij een fout in de S.E.C.-de- fensie, maar Rijnders stelde voor rust nog Sengers in staat om gelijk te maken. Ook in de tweede helft bleek S.V.M. Boys duidelijk de betere ploeg. Her haaldelijk ontstonden hachelijke situaties voor het doel van Kramer. Het verbaas de dan ok niemand, dat de gasten hal verwege dc tweede helft opnieuw de leiding namen. In de allerlaatste minuut kwam S.E.C. door een doelpunt van Rijnders toch nog naast zijn tegenstan der. Het was voor S.E.C. niet te min een goede en nuttige wedstrijd. Bij een botsing tussen twee auto's op het Soester Hoogt is afgelopen donder dagmiddag de 32-jarige B. W. een tech nisch adviseur uit Soest, vrij ernstig gewond geraakt. Hij wilde met zijn auto het midden op de heuvel en in een on overzichtelijke bocht gelegen parkeerter rein bij het theehuisje afrijden. Hij zag te laat een uit de richting Soest komen de auto, bestuurd door de 48-jarige mevrouw N. M. v. d. W.-D. uit Amers foort. Een botsing was niet meer te voorkomen. De heer W. raakte daarbij vrij ernstig gewond. Hij is per zieken auto overgebracht naar het ziekenhuis De Lichtenberg In Amersfoort. Bclcfe auto's werden zwaar beschadigd.

Soester Courant | 1969 | | pagina 5