CAR Kent u ook al het NMB-woning-krediet voor het aanleggen van centrale verwarming bijvoorbeeld? De persoonlijke lening kent u DEVALUATIE-LES U KUNT NIET ALLES WETEN MEDISCHE DIENST PREDIKBEURTEN Gemeenteraadsbesluiten FRANS BOSMAN MEER STEEDS MEER AUTO'S MEER R voor TIP-TOP auto-onderhoud! FRANS BOSMAN FRANS BOSMAN NEDERLANDSCHE MIDDENSTANDSBANK de bank waar ook zich thuis voeit sScUoemaken FRANS BOSMAN FRANS BOSMAN Zeepost Strijd tegen hartziekten vraagt miljoenen FRANS BOSMAN R.K. Kerkdiensten Politiebureau 4-4-4-4 1. Ingekomen stukken, t. Brief d.d. 11 juni 1969 van het be stuur van de V.V.D., afdeling Soest, inzake de weg over de Eng met voor stel te antwoorden conform de ter in zage liggende concept-brief en een voor stel van de raadsfracties van de Partij van de Arbeid, Katholieke Volkspartij, Protestants-Christelijke partijen en Bin ding Rechts om wijziging te brengen in genoemde concept-brief. Conceptbrief met amandement van P.v.d.A., K.V.P., Prot. Chr. Part. en Binding Rechts en van dr. Berkelbach van der Sprenkel betreffende de re dactie aanvaard. AANLEG en REPARATIE licht- en krachtinstallaties P.U.E.M.-INSTALLATEUR Tel. 3367 - Na 6 uur 3674 of 4111 b. Brief d.d. 18 juni 1969 van de Win keliersvereniging „Soest", inzake de weg over de Eng met voorstel te antwoor den conform de ter inzage liggende concept-brief. Conform besloten. c.Brief d.d. 25 juli 1969 van de heer L. J. Marx, Prins Hendriklaan 76 te Soest, inzake de slechte aansluiting van de inrit voor zijn perceel op het weg dek. met voorstel deze brief ter afdoe ning in handen te stellen van burge meester en wethouders. Conform besloten. d. Brieven resp. van R. W. v. d. Bree- mer en het Comité van toezicht Manage Buys, d.d. 22 juli 1969, inzake de af boek van de als manage in gebruik zijnde landbouwschuur, met voorstel deze ter afdoening in handen te stellen van burgemeester en wethouders. Conform besloten. e Controlerapporten van het Centraal Bureau voor Verificatie en Financiële Adviezen der Vereniging van Neder landse Gemeenten met voorstel deze voor kennisgeving aan te nemen. Conform besloten. 2 Voorstel tot het aangaan van een geldlening tot een bedrag van ƒ1.900.000,—. Rente 7 5/8. Koers 99 3/8. Overeenkomstig het voorstel besloten. 3. Voorstel tot het beschikba' stellen van een krediet voor het verbeteren van de Koninginnelaan. Gevraagd krediet 456.000, Krediet beschikbaar gesteld. 4. Voorstel tot aankoop van een kunst werk. Plan tot plaatsing op de hoek van de Dalweg en de Albert Cuyplaan. Met alleen de stem van de heer M. de Groot (Binding Rechts) tegen conform besloten. 5. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor het aanbrengen van nieuwe galerij hekken bij de 240 woningen op de Eng. Hiervoor wordt een krediet gevraagd van 24.000,—. Krediet gevoteerd. 6. Voorstel tot wijziging van de bouw verordening van de gemeente Soest. Tot wijziging besloten. 7. Voorstel tot verlenen van medewer king als bedoeld in artikel 72 van de Lager-Onderwijswet 1920 aan a. het bestuur van de vereniging tot opvoeding en verpleging van geestes zwakke kinderen te Amersfoort voor de stichting van een school voor debiele en imbeciele kinderen aan de Helling- weg. b. het bestuur van de vereniging „De school met den Bijbel" te Soest voor het aanschaffen van handenarbeidmate- riaal ten behoeve van de Da Costa- school voor g.l.o. Kosten ƒ3.000, c. Het bestuur van de stichting voor Katholiek Basis- en Kleuteronderwijs te Soest voor het aanschaffen van han- denarbeidmateriaal ten behoeve van de St. Ludgerusschool voor g.l.o. Kosten ƒ4.200, d. het Chr. Schoolbestuur Soest voor diverse aanschaffingen ten behoeve van de Minister de Visserschool voor g.l.o. te Soest-7i"'l. Kosten ƒ4.700,—. e. het bestuur van de vereniging voor Christelijk onderwijs te Soesterberg voor het aanschaffen van een nieuwe methode voor milieu-onderwijs ten be- hoe\ van de Chr. school voor g.l.o. te Soesterberg. Kosten nog onbekend. Gevraagde medewerking overeenkomstig het voorstel verleend. 8. Voorstel tot vaststelling van een re geling voor het aangaan van arbeids overeenkomsten Conform besloten. Steeds meer auto's op de weg. Steeds meer automobilisten die hun kostbare bezit tegen roestwillen laten beschermen. Daarom staat I TOP-CAR voor u klaar om uw auto vakkun- i dig tegen slopend roest te behandelen.(Ook tegen inwendige roestvorming.) Noorderweg 46, Hilversum. Telefoon 49472 TELEVISIE, houten kast, 59 cm 498,—. Dealer Blaupunkt, Philips, B O Soesterbergsestraat 20a - Soest Telefoon 3367 SPAARGELD KLEINKINDEREN. Ik wil mijn vier kleinkinderen van 4 tot 10 jaar een bedrag op een spaarbank boekje geven. Dit geld is pas na een zeker aantal jaren opvorderbaar. Hoe groot mag het bedrag zijn zonder in het schenkingsrecht te vervallen Is een aantekening vóór in het boekje vol doende in geval van gezinsuitbreiding Ik wil het geld op naam van de ouders zetten. Antwoord Wat u wilt lijkt ons wel mo gelijk, doch het lijkt ons handiger om het geld op naam te zetten van dege nen aan wie U het schenken wilt, dan op naam van ouders. Uw bedoeling zal het duidelijkst zijn wanneer u recht streeks doet noteren wat u wenst. U kunt dus de boekjes laten zetten op naam van de kinderen, die over 10 jaar aanwezig zullen zijn. Indien per kind per jaar meer dan ƒ2.000.- wordt geschonken is de (gehele) schenking be last met schenkingsrecht. Is de schen king lager, dan is zij vrij. Zolang de rente, die wordt bijgeschreven, door de ouders als inkomen worden opgegeven SCHIP DOPEN. Vanwaar komt de doopplechtigheid bij de tewaterlating van een nieuw schip Antwoord De Phoeniciërs, de zeevaar ders der oudheid en ook de Vikings brachten bij het tewaterlaten van sche pen mensenoffers (slaven), om de zee goden gunstig te stemmen. De Hindoes gebruikten pompoenen, gevuld met een felrode kleurstof, die op bloed geleek, waarmee zij de goden eigenlijk een beetje om de tuin wilden leiden. De uitdrukking „dopen" herinnert aan het gebruik in r.k.-landen, die schepen met wijwater zegenden, welke plechtig heid deed denken aan de doop van een mensenkind. Na de breuk met de paus van koning Hendrik Vilt, gaf men in Engeland aan dit dopen een meer we relds karakter door het wijwater te vervangen door rode wijn, -vaarmee dan een heildronk werd uitgebracht. In de 18e eeuw liet Koning George III zijn vele dochters bij toerbeurt belangrijke schepen van de oorlogg en handelsmarine een met de beste wijnsoort van die dagen, champagne, gevulde fles tegen de boeg stuk gooien. Om ongelukken te voorkomen werd deze fles later aan een lint vastge bonden. Ook werd sindsdien aan de doopster een geschenk aangeboden, zoals dat in ons land ook nu gebeurt, als de koningin of een der prinsessen de doopplechtigheid verricht. De for mule „Ik doop u en wens u een behouden vaart" is waarschijnlijk in het begin van de 20e eeuw in Enge land ontstaan in verband met de grote waarde, die de zeelieden hechten aan het bij vóórkomende gelegenheden el kaar toewensen van een behouden koers en vaart. T.I.R. Op vrachtauto's voor inter nationaal transport staan de letters T.I.R. Wat is hiervan de betekenis en is het een verplichting deze letters aan te brengen Antwoord De letters T.I.R. op een auto voor internationaal vrachtvervoer vormen de afkorting van „transport international des marchandisés par la route". In 1959 is in Genève een con ventie tot stand gekomen, die ten doel heeft de grensformaliteiten te ver eenvoudigen door de controle van de grens te verleggen naar het binnen land. In ons land zijn b.v. 8 inspectie plaatsen, waar deze wagens verzegeld worden, zodat de lading bij de grens of grenzen niét meer gecontroleerd behoeft te worden. Vanzelf moeten deze wagens aan verschillende eisen voldoen voor wat de afsluiting betreft om een certificaat van goedkeuring te verkrijgen. Als een vervoerder ge bruik maakt van een z.g. „carnet T.I.R." dan moet hij ook een (verzegeld) T.I.R.- bord aan de wagen bevestigd hebben. Een groot aantal landen .zijn bij deze conventie aangesloten, waaronder ook verschéidenè van het oostblok, zoals Roemenië, Hongarije en Tsjecho-Slowa- kije. 9. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor het aanbrengen van centrale gasverwarmingsinstallaties in gemeentewoningen. Kosten ƒ24.800,—. Krediet beschikbaar gesteld. 10 Voorstel tot het verlenen van een voorkeursrecht van koop van een per ceel industrieterrein aan de Stichting Smecoma te Baarn. Conform besloten. 11. Voorstel tot voorlopige vaststelling van a. de uitgaven van het openbaar kleu teronderwijs over het jaar 1968 b. de uitgaven van het openbaar lager onderwijs over 1968 en het openbaar uitgebreid lager onderwijs gedurende het zesjarig tijdvak 1963 tot en met 1968. Aldus besloten. 12. Voorstel inzake aanpassing van de jaarwedderegeling voor de wethouders. Voorgesteld wordt de jaarwedde met in gang van 1 jan. 1969 te stellen op 19.950,—. Overeenkomstig het voorstel besloten met alleen de stem van de heer M. de Groot (Binding Rechts) tegen. 13. Voorstel tot- wijziging van de bezol digingsverordening. - Aldus besloten. 14. Voorstel tot wijziging van de leges verordening. Voorstel aangehouden. 15. Voorstel tot het nemen van een besluit inzake het door de heer De Groot ingestelde beroep tegen de wei gering van een door hem gevraagde bouwvergunning. Conform het voorstel van B. en W. be sloten. 16. Voorstel tot wijziging van de ge meenschappelijke regeling woonwagen centrum. Aldus besloten. 17. Voorstel tot aankoop van grond, gelegen nabij de Wieksloterweg van J. van Schie met vaststelling van de besbetreffende - begrotingswijziging. Tot aankoop besloten. 18. Voorstel tot het weigeren der ont heffing als bedoeld in artikel 1 van de „Zoneverordening Hinderwet" voor het oprichten van een autospuitinrichting aan de Korte Brinkweg no. 1. 19. Voorstel tot het benoemen van leden in het bestuur van de „Regionale Mu ziekschool Amersfoort". Volautomatische WASAUTOMATEN ƒ548,— (5 kg) Telefoon 3367 De persoonlijke lening kent ul Maar wat te doen als u b.v. centrale verwarming wilt laten aanleggen? Dan bestaat de mogelijkheid een woning-krediet aan te vragen bij de NMB. Afhankelijk van uw inkomen en aflossingsmogelijkheden kunnen woning kredieten worden verstrekt van ƒ2.000,- tot ƒ10.000,-. In overleg met u wordt het te ver lenen krediet, looptijd e.d. vastgesteld, b.v. ƒ4.000,- 60 maanden, maandelijkse aflossingstermijn 83,52. Komt u maar eens praten over dit NMB-woning-krediet. Een nieuwe vorm van persoonlijke lening speciaal voor „onroerende verande ringen" in of aan uw huis, zoals het mo derniseren van uw keuken, installeren van een moderne badkamer, nieuw sani tair of het laten opschilderen van uw woning. U zult merken dat de persoon lijke service van de NMB ver gaat. U zult ervaren hoe prettig en uitgebreid u geïnformeerd wordt. Mei. D. J. M. G ijzen kantoor Roosendaal Soest: van Weedestraat 11. De heren De Haan en Korte benoemd. 20. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor het aanbrengen van een nieuw hekwerk bij de o.l.s. te Soesterberg. Krediet beschikbaar gesteld. 21. Voorstel tot het beschikbaarstellen van een krediet ten behoeve van het uitvoeren van diverse voorzieningen in de wijk Smi.tsweg. Gevraagd krediet van 1.650 300,- werd goedgekeurd. Voorgesteld wordt een extra krediet van 2.900,beschikbaar te stellen. 21 a. Voorstel- tot voorlopige vaststelling van de uitgaven van het openbaar kleu teronderwijs- over 1968. Conform besloten. 21 b. Voorstel tot voorlopige vaststelling van de .uitgaven van het openbaar lager onderwijs over 1968 en van het openbaar uitgebreid gewoon lager onderwijs gedu rende het zesjarig tijdvak 1963 tot en met 1968. Aldus besloten. PHILIPS SPECIAALZAAK Van Weedestraat 72 - Tel. 2792 Middels een twaalf procent devaluatie van zijn munt is het Franse volk een verlate rekening gepresenteerd voor de mer-revolte van 1968, die gekenmerkt werd door grote vernielingen, enorme stakingen en protestacties. De „progres sieve" acties kosten een land soms een regering, soms ook een sterk nationaal prestige, zoals hier. De devaluatie in Frankrijk zal niet zon der gevolgen blijven voor de Europese en Nederlandse economie. Onze export naar Frankrijk krijgt een deuk terwijl de Fransen ons op andere markten ook scherper kunnen beconcurreren, bijvoor beeld op de Westduitse markt. Het is overigens opmerkelijk dat deze devalu atie ook in E.E.G.-kringen viel als een bliksemslag bij-heldere hemel. Een tref fend staaltje van onverschilligheid voor de Europese eenheid, waarbij het land eenzijdig de wisselkoers misbruikt om zijn economie weer in het rechte spoor te krijgen. Het is duidelijk dat hier lapwerk is ge pleegd, omdat het vraagstuk van de al dan niet juiste wisselkoersen internatio naal om een oplossing vraagt. Daarbij moeten ook de V.S., Engeland, Zwitser land, West-Duitsland en de andere fi- nancieel-econornisch dominerende lan den worden betrokken. Er is dus drin gend behoefte aan een tweede Bretton- Woods, dat in 1944 de grondslag legde voor het nu bestaande monetair bestel. Zoals het nu gaat wordt een nieuwe periode van valuta-concurrentie ingeluid, die evenals in de dertiger jaren moet uitmonden in een stelsen van handels beperkingen, die de welvaart geweldige schade zal berokkenen. Met name in Groot-Britannië zal de Franse stap ge weldige zorgen veroorzaken. Tot slot mag niet onvermeld blijven dat. de nieuwe val van de Franse franc nog eens aantoont hoe funest het is wanneer er loonsverhogingen worden af gedwongen die boven de groei van de productiviteit uitgaan. Daar kunnen on ze loon- en prijsdeskundigen zich wel licht nog altijd aan spiegelen. KLEURENTELEVISIE Blaupunkt vanaf 1598, Dealer Blaupunkt, Philips, B O Telefoon 3367 REPARATIE aan alle merken radio en televisie Speciale service-werkplaats Tel. 3367 - Na 7 uur 6256 Aardappelen bevatten 's zomers onge veer vijf maal zoveel vitamine C als in het voorjaar en behoren daardoor tot onze beste vitamine C-bronnen in dit jaargetijde. Het is niet nadelig voor de voedings waarde om doorregen vlees lang te sto ven. Aangezien vlees-kooknat en jus toch niet weggegooid worden, gaan mi neralen en vitamines, die er tijdens de verwarming in oplossen, niet verloren. Resten van kauwgom in kledingstukken kunnen worden weggeborsteld met warm water. De vlek schoonmaken-met Tetra. Sterk geworden roomboter is geschikt te maken voor keukengebruik, door haar gedurende enkele minuten op te koken met een stukje appel en een niet te grote ui. Blauwe ballpointvlekken op tërlenka kleding kunnen worden verwijderd met tetra. Blijven wrijven tot de vloeistof droog is. Als u geelgeworden bloemkool kookt met een weinig melk, zal deze groente weer prachtig wit op tafel komen. Vlekjes op nappaleren -jasjes: kunnen worden verwijderd met een sopje van goede huishoudzeep. Verdere behande ling met nappalederolie. Vuile pianotoetsen kunt u reinigen met verdunde spiritus. Last van muggen tijdens de slaap Druppel wat citroenolie op uw kussen. Harsvlekken wrijft u met water en terpentijnolie in, daar vloeipapier over leggen en vervolgens strijken met een warme bout. Gezeefde as is een zeer goed „in- trooimiddel" in kippenhokken. Het houdt tevens ongedierte buiten de deur. Als uw kanarie luis heeft, hangt u dan een stuk van een vilthoed over de kooi. Het ongedierte kruipt hierin, waarna u het gemakkelijk kunt ver nietigen. Laat uw konijnen op wat droog brood of rijst knabbelen, dan krijgen ze geen lange tanden. Vliegenvuil kunt u van metaal verwijderen met spiritus. Lucifers rechtop in de aarde van uw kamerplant helpen uitstekend voor het tegenhouden van luis in uw plant. Pianotoetsen blijven wit als u zê regelmatig wrijft met spiritus. SOEST. De artsendienst wordt dit weekeinde waargenomen van zaterdagmorgen 12.00 uur tot maandagmorgen 8.00 u^r door H. van Dorssen, Korte Bergstraat 3, tel. 2119 en J. Borst. Paulus Potterlaan 30, tel. 3322. SOESTERBERG. Tijdens dit weekeinde wordt de artsen- dienst waargenomen door L. H. Brandt, Dolderseweg 59. Den Dolder, tel. 030- 782696. SOEST. Tandartsen Zaterdag en zondag van 13.00 tot 13.30 uur F. de Morree, Dr. Rupertlaan 78. Apotheek Zaterdag en zondag fs geopend apotheek „Soest-Zuid". Apotheek „Soestdijk" ge sloten Avond- en nachtdienst tot en met 29 augustus apotheek „Soest-Zuid". Oranje-Groene Kruis Zr. v. Schalk, Duinweg 37, tel. 4130. Wit-Gele Kruis Zr. J. Senden, Simon Stevinlaan 7, tel. 03463-1540. Groene Kruis Zr. M. G. Boom, Braam weg 51, tel. 4365. Interpar. Charitatief Centrum Maatschappelijk werk en Gezinszorg. Mej. M. F. M. Elsenburg en mej. H. B. te Lintelo, maandag t.m vrijdag, 9.30- 10.30 uur en donderdag 19.00-19.30 uur. Molt Astraat 11, tel. 4040 In Soesterb---j dinsdag 18.30-19.00 uur in de Hoeksteen. Met de volgende schepen kan zeepost worden verzonden. De data, waarop de correspondentie uiterlijk ter post moet zijn bezorgd, staan achter de naam van het schip vermeld. Austalië ms „Waalekerk", 25 aug. ms „Westerkerk", 28 aug Canadams „Eemstroom", 26 aug. Chilims „Jytte Skou", 26 aug. Kenya, Oeganda ms „Taveta", 29 aug. Tanzanië ms „Bode", 26 aug. en ms „Taveta", 29 aug. Ned. Antillen ms „Marathon", 26 aug. Nw. Zeeland ms „Megantic", 29 aug. Suriname ms „Ammon", 25 aug. U.S.A. ms „Atlantic Star", 28 aug. Z. Afrika (Rep.)) en Z.W. Afrikams „Algol", 27 aug. Inlichtingen betreffende de verzendings data van postpaketten geven de postkan toren In 1967 heeft dè Wereldgezondheidsor ganisatie een plan de wereld ingestuurd om de hart-vaatziekten een halt toe te roepen. Sedertdien staat de bestrijding van de sterfte aan hartinfarct (hartver lamming) het hoogst genoteerd. De hart- en vaatziekten zijn volksvijand nr. 1 gewórden. De Nederlandse Hartstichting bundelt alle initiatieven in ons land óm de be strijding van de hart- en vaatziekten heel duidelijk verder gestalte te geven. Zij heeft daarvoor veel geld nodig. Waarvoor is dat geld precies nódig 1. Het is zonder meer mogelijk om tot een verlaging van de sterfte door hart infarct te komen. Mensen met een hart aanval moeten dan per bliksemtran- sport (hartrenwagens) naar de zieken huizen wórden vervoerd. 2. Er moeten voldoende hartbewakings- centra in ziekenhuizen komen. 3. Voor de mobiele eenheden - de hart- renwagens - en de hartbewakingska- mers in de ziekenhuizen is speciaal ge traind personeel nodig. 4. Als een hartpatiënt moét. opknappen ontstaat het probleem van de werkher vatting. Hartrevalidatie zal uitkomst bie den. Er moet snel een aantal hartrevali- datiecentra komen, waar jaarlijks duizen den herstelde patiënten wórden getraind zodat zij zich weer aan hun familie, hun werk en hun hobbies kunnen wij den. 5. Steeds meer, vooral oudere mensen, krijgen anti-stollingsmiddelen voorge schreven. Om het onderzoek naar de verdere mogelijkheden en diensten te bevorderen heeft de Hartstichting fond sen nodig. 6. Er is een groep kinderhartpatiënten (jaarlijks 1000) waarvoor de Hartstichting recreatie-activiteiten wil bevorderen. 7. De voorlichting is een belangrijke taak van de Hartstichting. Een goed voor lichtingsprogramma ten behoeve van publiek, patiënten, medici en hulpkrach ten vraagt veel geld. 8. Het wetenschappelijk onderzoek naar de oorzaken en bêstrijdingsmethodieken der hart- en vaatziekten vraagt veel geld. 9. Bevolkingsonderzoek in beperkte om vang kan ons veel leren over de al gemene gezondheidstoestand, over de bestrijdingsmiddelen, over de planning, die in de komende jaren nodig is om de ziekten terug te dringen. Het levensreddende werk van de hart stichting moet U ter harte gaan. Daar om riep zij de „Dag van het Hart" uit óp morgen 23 augustus. Daarom vraagt dé Hartstichting om een mild en gul gebaar bij deze landelijke inzameling. Gelden gaarne storten op gironummer 300 van de Nederlandse Hartstichting te 's-Gravenhagê, de Bank Pierson, Heldring Pierson of de Algemene Bank Nederland, beide in 's-Gravenhage. Vergeet dan niét de vermelding „Collec te 1969". KOELKASTEN (zeer lage pryzen) Bosch, Zanussi, Indesit, Marijnen Telefoon 3387 HERVORMDE KERKEN Oude Kerk, Kerkstraat. 9 uur Gezinsdienst. 10 uur ds. J. van Woudenberg, A'dam. 19 uur ds. J. M. de Mey, Woerden. Tijdens de morgendienst kinderoppas. Emmakerk, Regentesselaan. 10 uur dr. D. H. Terlaak Poot, A'foort. 19 uur ds. H. Roest. Tijdens de morgendienst kinderoppas. Jeugd gebouw Emmakerk. 12 uur zondagsclub. Gebouw Middehvftk, Pieter de Ho'oghL 10 uur ds. J. Mettau. Tijdens de morgendienst kinderoppas. 10 uur zondagsschool. Zonnegloren, Soesterbergsestraat. 10 uur ds H. Roest. Ichthuskerk, Alb. Cuyplaan. 10 en 17 uur ds J. Smit. Eltheto, Driftje. 10.15 uur jeugdkerk. Groen van Prinstererschool. Zondagsschool vakantie tot 31 augustus.. De Sav. Lohmanschool, Driehoeksweg. 10.00 uur zondagsschooL Interkerkelijke zondagsschool. Da Costaschool, Prins Bernhardlaan. 10 uur zondagsschool. Evangelie-Centrum „In de Ruimte". Klein Engendaalweg 52. Zondagmiddag 4 uur Gezinsdienst. H. Koerts, GEREFORMEERDE KERKEN Julianakerk 9.30 en 5 uur ds M. Wilschut. Wïlhelminakerk, Soesterbergsestraat 18. 10 en 5 uur ds D. H. Borgers. Kerkgebouw N.P.B., Rembrandtlaan 20. 8.30 uur ds C. Bijl, Hilversum. 14.45 uur ds J. P. Moerkoert. Gebouw Eltheto. Verplaatst naar gebotttv Nationaal Chr. Belangen te Baarn. 10 en 5 uur Dienst. CHR. GEREFORMEERDE KERK 10 en 7 uur ds P. Beekhuis, NoordeloOi. GEREFORMEERDE GEMEENTE Dalweg. hoek Beukenlaan. 10 en 5 uur leesdienst. Vrijdag 22 aug. 14.30 uur Trouwdiertft, ds. Baaijens. VER. v. VRIJZ. GODSDIENSTIGEN Afd. van de Ned. Protestantenbond Rembrandtlaan 20. 10.15 uur ds W. Leerink. ADVENTSGEMEENTE 10 uur bijbelstudie. 11 uur Leesdienst. SOESTERBERG GEREFORMEERDE KERK 10 en 17 uur ds J, Thomas, A'foort. HERVORMDE KERK. 10 uur ds F. J. Th. van Boven. Voorbereiding H. Avondmaal. BAARN DOOPSGEZINDE GEMEENTE Eemnesserweg 63 B. 10.30 uur ds H. C. Valeton. Volle Evangelie-gemeente „Baarn-Soest" Burgemeester Penstraat 4, Baarn. Elke zondagmorgen 10 uur. EVANGELISCH LUTHERSE GEMEENTE Kapelstraat 7, Baarn. 10.30 uur Drs. G. Tafié. PAROCHIE SOEST Oude Kerk. Torenstraat. H. Mis op zaterdag te 19 uur. Zondag 7.45 en 11.30 uur. WUkgebouw Talmalaan. H. Mis op zondag 8.45 en 11.30 uur. Beide diénsten alleen zondag 17 aug. niet in het wijkgebouw, maar in het St. Jozef gebouw. Voormalige v.g.l.o. school Steenhoffstr. H. Missen maandag 9. en 19 uur, dins dag 8 en 9 uur, woensdag 9 en 19 uur, donderdag 8 en 9 uur, vrijdag 9 en 19 uur, zaterdag 8, 9 en 19 uur. PAROCHIE SOESTDIJK Burgemeester Grothestraat Zaterdag H. Mis 19 uur Zondag H. Missen 9 uur eri 11 uur. hoogmis. Dinsdag 19 uur. Woensdag 8 uur. Donderdag 19 uur. Vrijdag 8 u. PAROCHIE SOEST-ZUID St. Willibrordusstraat. Zondag H! missen te 8 en 11.30 uur. 9.30 uur hoogmis. In de week H. missen te 8 uur, woens dag 19 uur (gezinsdienst), zaterdag 8 en 19 uur. ST. CAROLUSKERK. Soesterberg. Zaterdag 19 uur avondmis. Zondag H. Missen 7.30 en 11 uur. 9 uur hoogmis

Soester Courant | 1969 | | pagina 3