4- GEYT1NBEEK Veiling Petrus en Pauluskerk Parochianen haalden voor tachtig gulden een engeltje in huis [VOLVOJ Krabbels van Kneiis Derde Boutique Classique van mevrouw A. C. van der Lugt-Bijlsma Speciale aanbieding WASAUTOMATEN VAN SCHALKWIJK Najaars- of Wintervakantie ÜRUYS&CO n. Ui RE1SM1EIMTEN v- Koningin Emma Huishoudschool 15 jaar Autofinanciering Hypotheken Persoonlijke leningen Drumbandnieuws Crescendo Rumkogels Wine Gums Roomboter Biesjes 35 ct. Choco Scotch 95 ct. s Uw Reesrder staat klaar bij „De Gouden Snaar" Gevonden voorwerpen Schilder van hoogte van 3.20 meter gevallen zwaar gewond VRIJDAG 5 SEPTEMBER 1969 Verschillende parochianen hebben maan dagavond voor ongeveer tachtig gulden een engeltje in huis gehaald. Bij de sloop van de Petrus en Pauluskerk wa ren enkele tientallen engelenkopjes van hout, daterend uit het midden van de vorige eeuw onbruikbaar gebleken voor gebruik in de nieuwe kerk, zoals trou wens zoveel andere ornamenten en voor werpen, die dan ook veelal als curiosa op de maandagavond in het St. Joseph- gebouw gehouden openbare veiling van de hand gingen. Een groot deel van het oude interieur, bestaande uit de reeds genoemde enge lenkopjes, medaillons van Petrus en Paulus, Heilig Hartbeelden, beschilderde panelen, vele stukken houtnsijwerk, een kerkboek, een geldtrechter, echter ook geschikt om petroleum door te gieten, een aantal collectezakken en -bakken, vier misdienaarskrukken, een wijwaters- bak, een houten kruisbeeld, koperen kaarsenstandaards, een vermoedelijk zeer antieke geldkist (leeg), aquarellen van de oude en nieuwe kerk, verzilverde en vergulde canonborden, een eiken altaar tafel met snijwerk, een priesterzetel, 22 bidstoelen, snijpanelen kwamen onder de hamer van gelegenheids-veilingmeester W. Butzelaar, die in een razend tempo een indrukwekkende lijst van kerkelijke curiosa, aangevuld met particuliere bij dragen, de hamer liet passeren, maar niettemin met het oogmerk, een zo groot mogelijke opbrengst te verkrijgen om het tekort van 20.000,zoveel mogelijk door de opbrengst van de veiling te be perken. Helemaal is dat vermoedelijk niet gelukt. Amalialaan 19-21 Telefoon 02154-2323 De belangstelling voor deze vrij unieke veiling was bijzonder groot, het aantal kopers (waaronder enkele professionele) betrekkelijk gering. Het feit, dat een paar belangstellenden in verschillende ornamenten wel brood zagen, had tot gevolg, dat de prijs niet al te laag bleef, maar ook, dat mensen, die een bepaald ding zuiver als curiositeit in huis wilden hebben, er niet of nauwelijks aan te pas kwamen, zonder althans hun liquiditeits positie in gevaar te brengen. De zeer devoot kijkende houten engelen kopjes gingen weg voor bedragen rond de tachtig gulden. Een dubbele engelen- kop voor 190,Voor een medaillon van Paulus legde iemand ƒ35,— neer, maar Petrus bleek meer waard te zijn, voor hem werd door een ander zestig gulden betaald. De Heilig Hart beelden waren minder in trek. Meer dan een paar kwartjes brachten zij niet op. Veel liefhebberij was er wel voor de talrijke stukken houtsnijwerk, die voor bedragen tussen de dertig en vijftig gulden van de hand werden gedaan. Een partij ontwerpschetsen voor de nieu we kerk van de architect L. Volders bracht 15,in het laatje van 't kerk bestuur. Een likeurfles in de vorm van een monnik, werd op ƒ1,ingezet, maar leverde uiteindelijk het 35-voudige op. Voor een geldtrechter had iemand nog een tientje over. Ook de collectezakken, hoewel leeg, vonden veel aftrek. De eerste ging voor 20,weg, maar de volgende drie zakjes brachten het tot bedragen boven de dertig gulden. Vier parochianen werden voor bedragen van 50 en 55 gulden eigenaar van een mis- dienaarskruk. Een van de krukken mis te een poot, maar werd toch nog altijd voor 25,geveild. De wijwatersbak droeg voor een tientje bij in het tekort. Een bewerkelijk, fraai bekleed kerk- trapje volgens de veilingmeester tot halverwege de hemel reikend ging (wellicht daardoor) voor 105,weg, een koperen kaarsenstandaard voor 130, Ook de tot de historie behorende ca nonborden, verguld en verzilverd, brach ten bedragen van rond tachtig gulden op. Twee engelen met een krans gingen voor 260,naar de heer Van Woer- kom, die eerder op de avond voor tal van andere ornamenten ook al een grote (zakelijke) interesse had getoond en dan ook de volgende dag een groot deel van het oude kerkinterieur naar zijn woning mocht verplaatsen. Maar een smeedijzeren hek. dat rond het doopvont heeft gestaan, moest van het kerkbestuur minimaal 500,opbren- Achter haar twee reeds bestaande bou- tiques aan de Kerkstraat heeft mevrouw A. C. van der Lugt-Bijlsma afgelopen dinsdag een derde boutique-classique ge opend. De feitelijke opening werd ver richt door de Amsterdamse binnenhuis architect A. D. Lambregts, met wie mevr. v. d. Lugt nauwe zakelijke rela ties onderhoudt De boutique is geves tigd in een nieuw pand, dat enkele ja ren geleden ln de oude stijl, die de hele historische kerkebuurt kenmerkt, is op getrokken. Aanvankelijk ging de belangstelling van mevr. van der Lugt vooral uit naar de kunstnijverheid, maar later is zij zich in het bijzonder gaan toeleggen op de exclusieve, maar toch betaalbare woning inrichting. Een grote hoeveelheid bin nen- en buitenlandse tijdschriften ver schaffen mevr. van der Lugt de ideeën voor de stoffering van bepaalde meube len, de vormgeving en kleur van lampe- kappen e.d. Op deze wijze heeft zij op veel wat in haar boutiques te koop is, een persoonlijk stempel kunnen drukken. De lamp voeten komen meestal uit Italië en zijn van Florentijnse ceremique. „Ik zet zo'n voet een paar weken in de keu ken. Dagelijks loop ik er tientallen keren langs en dan opeens weet ik, wat voor kap er bij hoort. Soms ook lukt het niet. Dan zet ik de voet in de kast, totdat ik soms midden in de nacht een idee krijg", zo vertelde mevr. van der Lugt. Ook ten aanzien van de bekleding van stoelen en banken heeft mevr. van der Lugt haar eigen, meest exclusieve wensen, die door twee meubelfabrieken, ELECTRO TECHNISCH BUREAU Steenhoffstraat 55 - Soest - Tel. 2906 waarmee zij in nauw contact staat, in vervulling worden gebracht. Mevr. van der Lugt wil geen massa- produkt brengen, maar ook geen dingen, die nog maar voor enkele mensen be taalbaar zijn, al bestaat haar 500 mensen omvattende klantenkring wel voor een zeer belangrijk deel uit mensen met een inkomen, royaal boven de welstands- grens: doktoren, advocaten, architecten, directeuren van fabrieken en bedrijven e.d. Overigens ook niet zó verwonderlijk, want er bestaat een vrij logisch ver band tussen exclusieve smaak en inko men. Maar mevr. van der Lugt is er nu ook weer niet op uit, om „statussymbo len" te verkopen. „Ik haat statussymbo len en wil die ook niet in mijn boutique hebben." Ten aanzien van de woninginrichting geeft mevr. van der Lugt ook adviezen. Meestal wordt de inrichting dan ook wel aan haar toevertrouwd. „Maar ik ga eerst een avond met de mensen praten. Je moet hun smaak leren kennen; je1 moet weten of ze gemakkelijk zijn en welke meubelen het beste bij hen pas sen", vindt zij. „Ik werk vooral veel met kleuren. Je moet er mee durven werken. In Nederland is men kennelijk wat bang voor kleuren, maar als men hier eenmaal gezien heeft, wat op een verantwoorde wijze met bijvoorbeeld fel oranje bereikt kan worden, dan durft men het meestal toch wel aan". Tot de omvangrijke klantenkring, die zij in twee jaar heeft opgebouwd, beho ren ook de leden van het Koninklijk Huis. Dit jaar hebben de prinsessen op 30 april nog een verjaardagscadeautje voor hun moeder bij mij gekocht". Want behalve meubels en lampen heeft mevr. van der Lugt in haar boutique ook klei ne cadeaus. In haar nieuwe boutique, van gemeente wege evenals de andere gerestaureerde panden in de kerkebuurt weer in de schijnwerpers gezet, heeft mevr. van der Lugt op smaakvolle wijze een aantal voorbeelden van verantwoorde, betaal bare maar niettemin exclusieve woning inrichting gegeven. Tot en met morgen wordt voor de cliënten nog een speciale expositie gehouden. ONZE REISPROGRAMMA'S ZIJN UIT! Voor al uw reserveringen Steenhoffstraat 9a (VW-gebouw), telefoon 6571. gen, wat teveel gevraagd bleek te zijn. Daarentegen gingen wel weer een paar flessen cognac en likeur weg voor prij zen boven die. welke men er in de win kel voor pleegt te betalen. Tevens wer den drie avondjes oppassen geveild. Mevr. Tolboom bleek hoog genoteerd te staan. Haar oppaskwaliteiten werden op 11,geschat. Ook de kapelaan bleek bereid, in het belang van zijn kerk een avondje op te passen, ook al waren de kinderen, waar op gepast moest worden, niet aan een maximum leeftijd gebonden. Het aanbod van de kapelaan leverde de kerk tien gulden op. Anneke Visser bracht het tot zeven gulden, ondanks het feit, dat de ouders geenszins waren ver plicht om ook werkelijk uit te gaan. Het nummer „wassen en watergolven" ging naar een al tamelijk dun in het haar zittende heer. Aangezien er bij de koper meer viel te wassen dan te water golven, mag verondersteld worden, dat hij zijn vrouw aan de zorgen van de wassende en (water)golvende kapper zal toevertrouwen. En dat nog wel voor ƒ10,-. Pastoor Reekers werd voor ƒ6,eige naar van een stolpfles, van echt glas Een cursus machineschrijven van 120,- bleek nog niet voor ƒ35,verkoopbaar en werd dan ook niet verkocht. De vol gende morgen belde echter toch nog iemand op, dat zij de cursus voor ƒ40, wel wilde hebben. Aldus geschiedde. Ook al heeft veilingmeester W. Butze laar zich er non-stop verscheidene uren achtereen voor moeten schor praten (waarbij hij in zijn enthousiasme een maal met een forse hamerslag een bal- point in gruzelementen sloeg), de op brengst was toch ver boven de verwach ting, mede ook omdat notaris Van Vee- ren zijn medewerking geheel belangeloos verleende en hij bovendien op het belas tingkantoor in Baarn vrijstelling van BTW had weten te verkrijgen. „Toen ik op de kijkdag het hele spulletje eens bekeek, dacht ik, dat we met een opbrengst van drieduizend gulden al blij zouden mogen zijn. Maar gelukkig zaten er een paar antiquairs in de zaal, die voor ons de zaak hebben gered", aldus na afloop de heer Butzelaar, die de fi nanciële commissie van de Petrus en Pauluskerk een bedrag van bijna acht duizend gulden zal kunnen aanbieden. ASSURANTIËN ANNO 1958 Beethovenlaan 13 - Baarn - Telef. 3879 Voor de leerlingen van de Koningin Emma Huishoudschool was het dinsdag j.1. een heel bijzondere dag. Boeken en schriften, lepels en pannen, naalden en scharen bleven die dag onaangeroerd. Het was feest 1 september was het 15 jaar geleden dat de deurën van de Koningin Emma Huishoudschool werden geopend om de eerste leerlingen te ontvangen. Aan 24 meisjes werd toen door 5 docenten les gegeven in de Koningin Emma Naaldvakschool, het tegenwoordige An na Paulownahuis aan de Burgemeester Grothes traat. Nadat in 1955 het eigen gebouw aan de Talmalaan in gebruik was genomen, brak er een tijd aan van gestadige groei. Gedachtig aan de uitspraak „Een goede opleiding is de beste le vensverzekering" volgden steeds meer dagschoolleerlingen en cursisten van avondlessen hun opleiding aan de Ko ningin Emma Huishoudschool. Na 15 jaar bedraagt het aantal leerlingen ruim 170 en is het aantal leerkrachten meer dan verdrievoudigd De grote toeloop van leerlingen maakt het noodzakelijk dat heel wat lessen in een aantal noodlokalen gegeven moe ten worden. Vanzelfsprekend mocht het derde lus trum van de school niet onopgemerkt voorbijgaan. Maar er waren meer rede nen om feest te vieren. Er waren maar liefst vier jubilaressen Vanaf de op richting waren de directrice. Mej. Jirris en de dames Schonk en Wallenburg aan de school verbonden, terwijl mej. Huis man haar 12Vï-jarig jubileum als ad ministratrice vierde. Om half negen verzamelden alle leer lingen zich in de feestelijk versierde hal van de school. Allereerst werden de ju bilaressen toegesproken, hartelijk geluk gewenst en kregen zij een fleurige corsage opgespeld. Omdat het schoolfeest dit keer een echt „huiselijk" karakter zou dragen, werden de leerlingen verdeeld in groep jes van 10, uit elke klas één leerling. In alle beschikbare ruimten, van di rectiekamer tot kelder, konden ze deel nemen aan diverse activiteiten waaraan leuke prijzen waren verbonden. Bin nen een bepaalde tijd moesten een aan tal opdrachten uitgevoerd worden zo als het maken van een feestelijke cor sage, het aankleden van een pop, het testen van het reukorgaan, een onder zoek naar prijsbewustheid, het uit beelden van een liedje en het beant woorden van enige algemene vragen. Onder de tonen van feestelijke muziek werd overal vol ijver geknipt, geplakt, geroken, geschat, gezongen en gepuz zeld om zoveel mogelijk punten voor de groep te verzamelen. Na korte ti.id liepen overal meisjes rond met feestelijke corsages, vermaakten zich bij de muziek van gezellige gra- mofoonplaten of maakten gebruik van de gelegenheid de uitgereikte consump tiebonnen om te wisselen tegen limo nade. patates-frites, ijs, sprits en har tige hapjes. Toen „binnenshuis" aan alle opdrachten was voldaan werd het feest nog enige tijd in de schooltuin voortgezet met mu ziek, zang en diverse gezelschapsspelen. Intussen was de jury, bestaande uit de dames Goede. Rijk en Landgraaf, klaar gekomen met de beoordeling van de re sultaten van de opdrachten en kon tot uitreiking van de prijzen aan 5 groepen worden overgegaan. Het hoogtepunt van het feest was een défilé van alle leerlingen voor de vier jubilerende dames. Begunstigd door een stralende zon en onder het zingen van een toepasselijk lied bood ieder meisje haar gelukwens en een bloem aan. Enkele leerkrachten lieten hun felicitaties, mede namens hun collega's, zeer toepasselijk verge zeld gaan van een aantal sierlijke bloemenvazen. Deze bloemenhulde vormde, vooral voor de jubilaressen. een onvergetelijk slot van de feestelijke herdenking van het 3e lustrum en een fleurig en hoopvol begin van een nieuwe periode in het bestaan van de Koningin Emma Huis houdschool. Het drumbandbestuur had maandag avond leden en ouders uitgenodigd voor een bijzondere oefen avond. Het normale lesuur werd gedeeltelijk besteed aan een intern beraad over de gang van zaken bij de drumband en tevens werden enkele plannen voor het nieuwe seizoen ontvouwd. De heer P. Dijkman, voorzitter van het drumbandbestuur, stelde de leden en aanwezige ouders de heer T. Teeu- wen voor, die onlangs tijdens de le denvergadering werd gekozen tot voor zitter van het hoofdbestuur. De heer Teeuwen heette alle aanwezi gen van harte welkom en sprak de wens uit dat deze avond haar vruchten mocht afwerpen in het nieuwe seizoen. In de laatste jaren heeft de drumband van Crescendo zich in Soest een gro tere mate van bekendheid verworven, mede dankzij het enthousiasme van de leden zelf. Om deze reputatie het ko mende seizoen te verstevigen vroeg de heer Teeuwen de volledige medewer king van alle leden. Vooral de ouderen laten op de oefenavonden of bij mar sen nog wel eens verstek gaan en dit komt de drumband zeker niet ten goede. Dit is des te meer jammer, om dat de drumband kan terugvallen op een aanzienlijk aantal leerlingen die op een instrument wachten, maar vaak te laat gevraagd kunnen worden om abcente leden te vervangen. In verband hiermede deelde de heer Dijkman mede, dat het bestuur weer zal overgaan tot het invoeren van een boetesysteem, welke boeten besteed zullen worden ten gerieve van de drumband. Vanuit de vergadering kwamen geen protesten op dit voorstel. De heer Teeuwen wees de leden op de noodzaak maximale prestaties te leve ren, omdat dit de financiële positie van de drumband alleen maar ten goed kan komen. Een drumband die maximale prestaties levert komt in aan merking voor uitnodigingen bij diverse plaatselijke evenementen, maar ook voor evenementen elders. Onder de deskundige leiding van de instructeur, de heer Hulsdouw, moet de drumband hiertoe in staat zijn. Indien de financiën toereikend zijn wil het drumbandbestuur het instrumenta rium van de drumbad uitbreiden met fluiten. Het huidige majorettekorps komt hiervoor in eerste instantie in aanmerking en het drumbandbestuur gaf te kennen te willen proberen een nieuwe majorettegroep te formeren van oudere meisjes. In de afgelopen 12 Va jaar heeft de drumband hoofdzakelijk haar ledenbe stand geput uit Soestdijk. Het bestuur wil nu haar aktiviteiten ook uitbreiden tot Soest-Zuid. Indien daar voldoende belangstelling bestaat zal het bestuur proberen aldaar oefenlokaliteit ter be schikking te krijgen. Belangstellenden in Soes-Zuid worden verzocht van hun belangstelling kennis te geven aan de wedstrijdsecretaris, Dorresteinweg 57. Voor een eerste aanvang zijn 20 aan meldingen noodzakelijk. Belangstellen den zullen zo spoedig mogelijk van een eventuele beslissing op de hoogte ge steld worden. Jongens en meisjes vanaf 9 jaar komen hiervoor in aanmerking. Behalve aan de traditionele evenemen ten hoopt de drumband dit seizoen weer eens deel te nemen aan een con cours en wel op 1 of 2 november. Na deze vergadering, die ongeveer een half uur duurde, werd de overige les tijd weer als gewoonlijk besteed aan de noodzakelijke oefening in tromme len, trompetblazen en marcheren. Chocolade met een rumvul- ling. 200 gram 79 Ct, Originele wine gums. Di verse vruchtensmaken. 150 gram 59 Ct« O ven verse koekjes, bereid met zuiver roomboter. Pak 250 gram Chccolaadje met caramel- vuling. Nu 250 gram van 1,10 voor VROOM a, DREESMANN Ajje ut ming vraog dan mok zeige datter ok noeng nog minse binne die waat an durreve te paake. Daormee bedoelk nie ut anpaake vaan tets dajje vaan iemaand krieg, maor anpaake in de betekenis vaan arruguns an beginne. Neem noeng die minse die ut Soesder- veen zo laangzaomerhaand hebbe bevol- luk. Ik hep die luu allemaol nie gesteld, maor ik schaat zo dattut der noeng aal un paor duuzend bie mekaor binne. En waat zo vaast staot as un paol bove waoter, der komme der heul waat vaan buute Soest. Die minse binne naor Soes gekomme, omdaat zullie hier benne gaon warruke, of omdaat zullie ut bie ongs zo mooi en aordug vongde, of, noeng jao der binne nog reeje genog om naor Soes te komme. Aster soms iemaand is diet presies wil wete, daan mottie maor effe naor un vriejer gaon die die huuze daor prebeert te verkope. Un angelegenheid die um overugens ok nog aordug lukt. Die man hep un heule rie mit arregementen, die un mins kenne doen besluute om naor Soest te komme, en om daor un huus te kope. Voort grootste gedeelte binne ut allegaor vaan die blokkedoze, die mit de naom flet deurt leve motte, en op die flets, waort uutzich zo meraokuls is, wone allegaor minse die mekaor, veur daat zullie naor Soes kwaome, heul nie keng- de. Int Veen kent beure datter een Brao- baander naost un Gruninger woont, en aster noeng soms minse binne die den- ke daat zoiets hope trammelaant zaal geve, omdaat noeng eenmaol bekend is daat un Braobaander vaan neture un lolluge broek is, en daat die vriejer uut ut hoge noorde meraokuls stief is, daan zittie der heul behoorluk naost. Kiek, ik ken ming heul goed veurstelle daat ajje arruguns vreemd binne komp, dajje daar wel effe raor zit te kieke. Ajje ut goed wil bekieke, daan mojje un veurbeeld neme. Laote wullie noeng voor ut gemak zeige dattut un maan en un vrouw uut un grote staad, die mit mekaor binne ge trouwd, in die staad heul geen kaans hebbe op un huus. Zellufs nie as zullie zoas in dit gevaal un flinke buul mit knaoke hebbe. In die staad is ok veur al hullie knaoke geen huus te kriege. Zullie komme daan naor Soest, waant daor waas nog ruumte, en daor wiere nog huuze gebouwd. En op zekere daag wordt hullie huusraod in un grote wao- ge gestop, en komme zu naor Soest, om te wone en te leve. Daat wone is daan dik veur mekaor, maort leve in Soest, en vooral daor int Veen, vaalt int b*- gin wel effe teuge. As zullie boodschaappe motte doen, daan motte der laorze an te paas komme. Om bie de bus te komme, motte de waan- delschoene der an te paas komme, en as zullie saome uut wille, daan motter un reis an te pas komme. Ut maag daan bar gezellug weze, om saome naor dn fillum te gaon. maor daan nie in So««L Derris noeng zellufs geen Turkse fillum meer te bekieke. Allenug de minse dkl zich noeng en in de toekoms un bletj* snel an kenne paasse, kenne nog veur- daat heul Soest is droog gelegd un glaosje bier of un baakie koffie drink* in un cafee of resteraant. Maor daan motte zullie wel opschiete, waant daat soort zaoke verdwijnt as sneeuw veur de zon. Die vreemde eend in de bijt zoas dJ* vriejer wel genoemp zal worre, die d% vureeniging „De Veenbes" hep opge- rich, haad ut heulegaor biet rechte en4 toen die zeej, datter in Soest niks te bn- leve waas. En noeng gaot hie zelluf veur leve in de brouwerie zorrege. Hie daorom geen partie opgerich. om der die menier un raodszetul an over te hout» we en zo de gemeentezaoke un bletJÜ staadse slinger te geve, maor hie un soort gezellughieds-verenuging opgu» rich, vaan alle flet-minse ongder mekaor» Dus om de gemeenteraod effe gerus tt stelle, ut is geen klup die saome gaot demestrere, omdatter noeng aal laanf genog buuze veurt raom laangs lop*, maor un klup. die der voor gaot zor rege daat zullie eensgezind worde, daat ken noeng eenmaol heul belaangriek weze. En deur die klup kent noeng beu- re daatter bie un Gruninger un Bosse bol over de taoful rolt, en datter bie die Bossenaor un stuk Gruninger koek op de plaank leit. Ut is netuurluk maor gezwaam. maor wullie zouwe Soest zo laangzaomerhaand ut veurportaol vaan de Vurenigde Naot- sies kenne noeme. Vaast staot in elluk gevaal datter noeng aal heul waat minse waat kenne lere vaan die „vreemde" minse int Veen. Die meraokuls goed in de gaote hebbe, daat aster in Soest waat mot beure, je der daan wel zelluf veur mot zorrege. En zullie doent. Bij het bureau van politie alhier zijn als gevonden voorwerpen aangegeven: bromfietsplaatje, autosleutels, groene nylon regenbroek, bruin damesvest, fiets tas met zwarte regenbroek, bankbiljet, twee Lipssleutels, steekladder, zonne bril, gedeeltelijk ondergebit, gele plas tic portemonnaie, parapluie, bromfiets, postduif, trui van trainingspak, honk balslaghout, blauwe damesblouse, plastic etui met vier ballpoints en twee vul pennen, twee autosleutels, zwarte di- plomatentas. Aan komen kruipen: schildpad. Aan komen lopen: boxer en goudfazant. c Bij schilderwerkzaamheden aan het kompostbedrijf aan de Maatweg it woensdag de 40-jarige schilder J. v. d. M. uit Baarn van een plateau gevallen. De heer v. d. M. kwam 3.20 meter lager op de grond terecht, waar hij zwaar gewond bleef liggen. Bij nader onder zoek bleek hij een zware hersenschud ding en een gebroken sleutelbeen te hebben opgelopen. De arbeidsinspectie heeft een onder zoek ingesteld, maar geen strafbaar feit geconstateerd.

Soester Courant | 1969 | | pagina 11