Ëa/jL4* vL<aC At M/A4, A&tl* ii+ At Rectificatie U KUNT NIET ALLES WETEN Eerste warme maaltijden vonden hun weg naar de bejaarden Krabbels van Eerste Soester Begrafenis-Onderneming Opening verkennersjaar Don Bosco Officiële mededelingen Eiermarkt Telef. Brandweer 3-3-3-3 Politiebureau 4-4-4-4 Gemeenteraadsvergadering Burgerlijke stand De heer J. Zoetelief won reis naar de Costa Brava Trouwcirculaires trouwkaarten DINSDAG 7 OKTOBER 1969 VAN WEEDESTRAAT 52 SOESTERBERGSESTRAAT 30 In ons blad van vrijdag j.1. namen wij een officiële mededeling op, waarin door burgemeester en wethouders werd medegedeeld, dat op woensdag 9 okto ber (morgen), van 9.00 tot 21.00 uur ter gemeentesecretarie gelegenheid bestaat 4 ontwerp-bestemmingsplannen in te zien. Hierin is een -out geslopen. Het tijdvak van inzage is niet van 9.00 tot 21.00 uur, doch van 19.00 tot 21.00 uur, dus gedurende 2 uren op de avond. Wie lydt aan bloedarmoede, doet er verstandig aan ook de hardgroene bla deren van andijvie, prei, sla, spruitjes en de groene uitlopers van uien (mee) te eten. Deze zijn rijk aan ijzerhoudende zouten. Inplaats van worst of ham kun nen zij beter eens lever op het brood nemen. Sinaasappelen, citroenen en alles wat u uitgeperst gebruikt, moet u gereed maken zeer kort voor het gebruik, an ders verliest het fruit zijn waarde als vitaminebron. Een inktvlek kunt u uit een lederen tas proberen te verwijderen door de plek uit te wassen met zeep. Lakvlekken in moeilijk of nkt wasbare stoffen moeten worden behandeld met alcohol, nadat het hardste deel voor zichtig afgebroken is. Ajje ut min dan mok nie graog in de ne vaan de minse de vollegende raotsie wil staon, zullie teminste in Soes binne blieve woene. Gao der maor effe rech veur zitte. Ut i <Jt i zaal nog wel un paor jaore duure maor ut ken haos nie uutblieve of der komp in ongs darrup un nieuwe hoofdweg. Nie zo een as wullie noeng aal hebbe, maor un waat medernere, mit viejaodukte en zo meer. Ak goed bin ingelich, daan wordt ut der misschien wel een mit vier rie- baone, daat wil daan zoveul zeige as un nieuwe reesbaon. Datter waat mos beure mit de wege in en deur ongs darrup staot aal jaore vaast, en der binne ok aal un paor luustriimfeeste gewees waat betref de tied die der veur gebruuk is om over te praote. Al laanger as tien jaore wordt der over gepraat en noeng binne daan de eerste plaane zoveer daat zullie an de bevolleking kenne worre getoond. Der zit nie veul nieuws bie, aallus watter te zien is kenne veul minse vaan buute. Veuraal de minse die der mee te maoke hebbe en daan bedoelk nog nie eens alleen de maokers vaant. plaan, maor de minse die hullie huus, ofun stuk tuun, of nog meer vaan die dinge kwietraoke. Waant ut is beslis nie leuk ajje aal jaore in un huus woent en jie motter noeng maor of- schied vaan neme, omdaat ut zo baar noodzaokeluk teuge de grongd mot, omdatter un nieuwe weg mot komme. Die minse hebbe schaat ik noeng zoon bietje allus wel geprebeerd om te veurkomme daat die weg der komp, zongder reezultaot tot nog toe. Noeng leige de planne op ut gemeen- tehuus klaor om deur iedereen die daat wil bekeke te worre, mit de be deling om de minse die ut der nie mee eens binne de gelegenhied te geve der bar goed kennis vaan te neme, en as zullie ut der nie mee eens binne prutès an te tekene. Kiek ik wil nie as anstoker vaan nao- rughied de geschiedenis ingaon, maor op ut gemeentehuus kenne zu der noeng aal zekur vaan weze, daat er proteste zalle komme. En nie allenug die van ming, maor ok vaan Kneliao die der heulemaol niks inziet. Ut enugge wak der tot noeng toe over hep geheurd en de meujte vaant be- luustere waord is, binne de plaane die Gart op de raangd vaan de kraant hep uut zitte tekene. Ut zaal netuurluk wel nie allemaol juust weze, waant Gart is noeng een- maol geen wegebouwkundugge. Maor ik wil zijn plaane toch nie zongder meer an de kaant schuuve. Gart is, net as die luu die daat plaan hebbe gemaok, der vaanuut egaon daat de weg mot lope vaan de Birrukstraot naor ut Nieuwerhoekplein. Waat hep daat sjenie noeng uutgedocht Hie haad twee meugelukhede of naor bove, of naor beneje. En omdaat te kenne begriepe zaalk ut effe uutlegge. Ut eerste plaan zouw inhouwe, daat de nieuwe weg bie de Birrekstraot de poldur ingaot, nie geliekvloers, maor zoon meter of vief bove de grongd. Daan ister geen mins die der laast vaan heb of krieg. Ok de laandbou- wers nie die der luu laand daor hebbe. Zoon bietje ter hoogte vaan Trier zou die daan weer op de be- gaone grongd magge komme. Ut twee de plaan, en daor zouw zellufs un staad as Amsterdaam zun edge nie veur hoeve te schaome, houwd in daat de weg op de zellefde plaots blief, maor datter eers un meraokuls diepe gleuf mot komme, en der un weg on"der de grongd komp, mit maor un paor uutgaange en ingaange, en allenug maor bestemp veur ut deurgaonde vurkeer. Ut zaal wel un paor cente koste, maor aster opgeteld gaot worre as de nieuwe weg klaor is, daan zaal blieke daat ut ok un flingke smaak geld gekos hep. Ut is nie aalleen datter un weg mot komme, die cente kos, maor der motte eers ok nog un heule kwak praach- tugge huuze veur worre gekoch. En as de plaanne deurgaon, daan zaal zellufs een vaan de laotste zaoke die wullie op daat gebied hebbe, kaffee Soestdiek an de Vredehofstraot, ok nog motte verdwiene. Ut leste woord zaal der nog wel nie over zijn gezeit, maor of ut veul uut zal haole kenk nie vurtelle. Waat ming angaot zaal ut alleen maor zin hebbe as alle minse die der teuge binne daat ok laote marreke. Ik hep aal borde zien maoke waorop sting„De weg over de Eng, daat naore kreng, daat zal der bes wel kome, want de raod zit nog te drome". Der binne nog aore waorop sting „Veurdaat ut de raod word vurwete, de enghweg snel, vurgete". Of de barregemeister der nog waat an ken doen, liek ming twiefelaachtug, maor un mins ken nie wete. Maandagmiddag, precies op de geplan de tijd, gingen de eerste dertig war me maaltijden voor de bejaarden, in gloednieuwe pannensets, bij de heer Beijer de keuken uit. Ondanks het feit, dat er bij sommige adressen ondanks goede voorbereiding, nog geen volledig begrip was, wat erg belangrijk is in verband met r'e snel heid, waarmee de andere deelnemers hun eten op tafel zullen krijgen, stond bij iedereen binnen een uur de dam pende maaltijd op tafel, die voor deze eerste maal bestond uit tomatensoep, varkensrollade, snijboontjes en aard appelen. Vandaag, dinsdag komt de volgende groep aan de beurt, die uit meer dan veertig deelnemers bestaat. Zij krijgen hetzelfde menu, dat even eens voor twee dagen bestemd is. De e - este groep ontvangt dan woensdag de volgende maaltijd, waarbij dan te vens de lege pannenset van de vorige maaltijd wordt meegenomen. In de samenstelling van de maaltijden heeft men een smakelijke afwisseling gebracht wanneer men het menu van de tweede maaltijd vergelijkt met de eerste. De tweede maaltijd die wordt bezorgd bestaat uit vermicellisoep, ge bakken lever met uitjes, andijvie en aardappeltjes. Dat er behoefte bestond aan het kant en klaar thuis krijgen van de warme maaltijd, bij de bejaarden in het bij zonder, was geen geheim. Het enthou siasme bleek in een groot aantal ge vallen, waar men achter de deur op de „set" stond te wachten. Oir. H. W. VELLINGA Begrafenis, Crematie, Transport (Rouwkamer) Korte Brinkweg 28 - Soestdijk Telefoon 2731 INKOMSTENBELASTING. - Hoeveel mag het hoofd van het gezin verdienen om niet over de z.g. loongrens heen te gaan? 2. Wat mag een vrouw verdienen om niet in de belasting te vallen? 3. Hoeveel mag een jongen van 16 jaar verdienen met 'n krantenwijk om recht te houden op kinderbijslag? Antwoord: Uw brief verschaft niet vol doende gegevens om uw vragen kort te kunnen beantwoorden. De kwesties zijn nl. zo ingewikkeld omdat zoveel gege vens van belang zijn dat eigenlijk vol ledige financiële en persoonlijke omstan digheden bekend moeten zijn. Wij geven u daarom de volgende richtlijnen, die u dan zelf op uw geval kunt toepassen. 1. De z.g. aanslaggrens ligt sinds 1 ja nuari 1968 op 15.000, dus ook voor 1969. U valt in de inkomstenbelasting, indien zich één van de volgende geval len voordoet: a. uw brutoloon plus dat van uw vrouw (indien die ook loon verdient) is hoger dan 15.000 óf b. uw totale netto-inko men is hoger dan 15.000, óf c. u hebt tezamen met uw vrouw langer dan een maand twee of meer lonen naast el kaar genoten, óf d. u hebt naast het loon of de lonen meer dan 400 netto neveninkomsten (b.v. rente, huurgenot, bijverdiensten anders dan loon e.d.) ge noten. Hierbij behoeft u ƒ500 arbeids inkomsten van uw vrouw niet mee te tellen (aftrekken dus). Dit in verband met de vrijstelling voor de gehuwde vrouw. Een loon van 400 of minder (bij uw vrouw na aftrek van die ƒ500) behoeft u voor dit punt c niet mee te tellen, maar dan telt het wel mee voor punt d. Dit zijn de hoofdpunten van de regeling. Een andere vraag is of het wel zo na delig is als u in de inkomstenbelasting valt. Vroeger was dat wel zo (voor 1969), omdat toen het loontarief voor bijzondere beloningen (tantièmes, vakan tiegeld e.d.) zo laag was. Doordat dit nu sterk verhoogd is behoeft men niet meer' zoveel bij te betalen als men in de inkomstenbelasting valt. Soms is dat zelfs voordeliger doordat men wat te rugkrijgt. Dan kan men een aanslag vragen! Vraag 2. Voor de gehuwde vrouw geldt voor bijverdiensten uit arbeid een vrij stelling van 1,3 deel van haar verdien sten, na aftrek van 5%, doch minimaal 240,- verwervingskosten. De aftrek is echter minimaal ƒ500. Vraag 3. Aangenomen dat uw zoon niet een studerend kind is dat niet bij u thuis doch elders woont, dan worden uw kinderaftrek en kinderbijslag niet aangetast zolang hij maar voor 50% of meer te uwen laste is. Na een geslaagd zomerkamp hebben de verkenners van de Don Boscogroep met een aantal spelen, samen met de wel penhordes van de groep, het begin van het nieuwe verenigingsjaar kracht bij gezet. Onder ideale weersomstandighe den speelden ongeveer 50 jongens een tiental spelen geinspireerd op de Mid deleeuwen; vervolgens ging T. Plekkep- vel over naar de verkennners, na zijn geschiktheid bewezen te hebben door het lekprikken van een aantal met wa ter en lucht gevulde ballonnen. Een dertigtal ouders was aanwezig om hun zonen aan te moedigen. WE7DEROPBOUWWET Burgemeester en wethouders van Soest maken bekend dat zij voornemens zijn om aan M. Buys te Amersfoort, op zijn daartoe gedaan verzoek op grond van het bepaalde in artikel 20 van de Wederopbouwwet, vergunning te ver lenen voor het bouwen van een mane ge, op het perceel, gelecrpn aan de Bosstraat, kadastraal bekend gemeen te Soest, sectie G, nrs. 4306 ged. en 4647 ged., zulks in afwijking van het bestemmingsplan „Landelijk Gebied". Alvorens een definitieve beslissing te nemen stellen zij belanghebbenden in de gelegenheid om binnen de termijn van twee weken na de dagtekening van deze bekendmaking hun eventuele be zwaren schriftelijk bij hen in te dienen. D op de bouwaanvrage betrekking heb bende stukken liggen gedurende diezelf de termijn ter gemeentesecretarie ter inzage. Soest, 7 oktober 1969. Op de Amersfoortse eiermarkt werden aangevoerd: 70.000 stuks van 10.75 tot 12,00. Middenpr. 11,50. Prijs per kg 1.83. 22. Voorstel tot het verstrekken van een uitkering-ineens over 1969 aan het daarvoor in aanmerking komend ge- meentepersoneel. 23. Voorstel tot het verlenen van een krediet aan het bestuur van de open bare leeszaal en bibliotheek ten be hoeve van het instellen van een cen trale schoolbibliotheek. 24. Voorstel tot het geven van een naam aan de openbare kleuterschool aan de Duinweg. 25. Voorstel tot het verlenen van me dewerking als bedoeld in artikel 72 van de Lager-onderwijswet 1920 en ar tikel 50 van de Kleuteronderwijswet aan het bestuur van de Vereniging „De School met den Bijbel" te Soest voor het aanschaffen van tuingereed schappen, alsmede het bouwen van een bergruimte ten behoeve van de onder dat bestuur staande lagere- en kleu terscholen, alhier. 26. Voorstel tot het wijzigen van de verordening op de Wijkraad Soester- berg. 27. Voorstel tot het garanderen van een geldlening ad 99.000,- aan te gaan door de Stichting Openbare Leeszaal en Bibliotheek. 28. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor het wijzigen van de indeling van het noodgebouw bij het gemeentehuis. 29 Voorstel tot het verlenen van een subsidie ten behoeve van de recreatie van buitenlandse werknemers. 30. Voorstel tot het aangaan van een overeenkomst inzake de uitbetaling van rente in verband met een reeds eerder gesloten koopovereenkomst meta. me vrouw A. M. van Asch-Van Geenen b. J. W. Versteeg c. mevrouw M. G. Feiken-Guldemond d. G. J. van Doorne. de dames C. en E. Hein- rich f. A. Hooftg. J. v. d. Hoed. 31. Voorstel tot verkoop van grond, gelegen aan de Dalweg, aan de Wo ningbouwvereniging St. Joseph voor de bouw van 216 woningwetwoningen. OVERLEDEN Johannes Jorna, 87 jaar, weduwnaar van J. Dijkman, Kerkpad N.Z. 67. Cornelis Jansen. 54 jaar, gehuwd met M. F. E. Miehe, Vrede hof straat 1. Elisabeth van Gennep, 78 jaar, gehuwd met P. W. J. van Mar- Ie, Anna Paulownalaan 13. Antje van der land, 89 jaar, Insp. Schreuder- laan 2. Jacobus Albertus Weijburg, 83 jaar, gehuwd met W. M. Doedijns, Albert Cuyplaan 10. Hendrika Pe- tronella van Grevenbroek, oud 78 jaar, Weduwe van P. van der Plas, Nieuwer hoekplein 10. 1. Vaststelling notulen van de vergade ringen van 23 juli en 20 augustus 1969. 2. Ingekomen stukken. a. Brief van 12 september 1969 van de werkgroep HLK, waarbij een plan wordt ingediend ter oplossing van ver keersproblemen te Soest in verband met de vervanging van Rijksweg lb, met voorstel deze brief om advies in handen te stellen van burgemeester en wethouders. b. Brief d.d. 29 juli 1969 van de Com missie van Bijstand voor het gasbe drijf, waarbij het college van burge meester en wethouders gevraagd wordt de directeur van het gasbedrijf te machtigen tot het aangaan van een nieuwe overeenkomst inzake de In koopcommissie, met voorstel daarmee akkoord te gaan. c. Nota d.d. oktober 1969 van burge meester en wethouders inzake de ver huur van centrale verwarmingsinstal laties in gemeentelijke premiewonin gen. d. Brief d.d. 25 juli 1969, afdeling 2B, nummer 1737/2157 van Gedeputeerde Staten van Utrecht, waarbij het rap port vuil verwij dering wordt toegezon- GEBORENAngelique Bianca Tamara, dochter van J. van Drie, Nieuwstraat 48 en D. G. Koffrie, Baarn, Bremstraat 7. Natasja Laurentia, dochter van A. A. A. Haarmans, wonende te Hilver sum en H. J. Smits, Kamperfoeliestraat 18. Jurijan Allart Rieks, zoon van D. G. Reesink en G. A. J. de Boer, Talmalaan 12. Martijn Jacobus Jo hannes, zoon van J. E. M. Bruning en M. T. F. Laumans, Veenbesstraat 654. Hilde, dochter van J. H. F. van der Brugge en R. C. Veldhuizen, Hartman laan 50. Sylvia dochter van L. A. van den Heuvel en J. J. de Jong, Hart- weg 39. Bart Jacobus Johannes, zoon van J. J. Rasch en G. M. E. de Jong, Korte Brinkweg 37. Peter, zoon van H. J. Wormgoor en J. A. M. Vloeberghs, Veenbesstraat 470. Cin- dy Lina Catharina, dochter van C. Rommers en J. P. L. Kelly, Weeg breestraat 36. ONDERTROUWD: Louis Cornelis Spoel- stra, Uranisstraat 11 rd, Haarlem en Ronny Dierdorp, Colenso 3. Marti- nus Wilhelmus van den Brug, Noor- dewierweg 47, Amersfoort en Catha rina Everarda Maria van den Deijssel, Staringlaan 18. Johannes Hendrikus Majoor, Sevenenderdrift 20, Laren en Johanna Alida Maria van den Brink, Prins Hendriklaan 13. Albert Smid, Smitsweg 11 en Cornelia Anna Rip, den, met voorstel in principe in te stemmen met het advies een gemeen schappelijke regeling in het leven te roepen en tevens akkoord te gaan, dat de coördinerende werkzaamheden door het college van gedeputeerde staten van Utrecht worden verricht. 3. Voorstel tot oninbaar verklaren van een aantal posten over de jaren 1966 tot en met ly68. 4 Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor het aanbrengen van centrale gas verwarmingsinstalla ties in gemeentelijke premiewoningen. 5. Voorstel tot het verlenen van mede werking als bedoeld in artikel 72 van de Lager-onderwijswet 1920 aan a. het bestuur van d - Vereniging „De School met den Bijbel" te Soest voor het aanschaffen van leer- en hulpmid delen ten behoeve van de Savornin Lohmanschool voor g.l.o. b. het bestuur van de Vereniging „De School met den Bijbel" te Soest voor het aanschaffen van nieuw meubilair ten behoeve van de Groen van Prin- stererschool voor g.l.o. 6. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet ten behoeve van een door het Samenwerkingsorgaan „Eem- land" te formeren coördinatieteam. 7. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet ten behoeve van het aanleggen van een riolering in een ge deelte van de Kolonieweg. 8. Voorstel tot het verlenen van een aanvullend krediet ten behoeve van het ontwerpen van een plan voor een ontsluitingsweg in het waterschap Is- selt-Middelwijk. 9. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet ten behoeve van de Stichting Lichamelijke Opvoeding en Sport Soest voor het treffen van enke le voorzieningen nabij de sporthal ..Beukendal". 10. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor de aankoop van gymnastiektoestellen van enige sport verenigingen. 11. Voorstel tot afwijzing van een ver zoek van mevrouw B. Pattché-Fran- zen, alhier, voor een vergoeding inge volge de schadevergoedingsverordening 12. Voorstel tot verkoop van grond, ge legen aan/nabij a. de Generaal Win kelmanstraat te Soesterberg aan de Staat der Nederlanden b. de Noorder- weg aan de Stichting Nederlandse Centrale voor Huisvesting van Be jaarden te Amsterdam. 13. Voorstel tot ruiling van grond, gelegen aan de Amersfoortsestraat en de Dodeweg te Soesterberg met de In ternationale Lasproducten Handelmaat schappij „Interlas" N.V. 14. Voostel tot aankoop van grond met opstallen, gelegen aan a. de Ringweg van J. van den Hoed b. de Wilhel- minalaan van G. F. Graafstal en cons. c. de Kampweg van W. F. Rueb, met vaststelling van de betreffende begro tingswij zi gingen 15. Voorstel tot aankoop van grond, gelegen aana. de Lange Brinkweg van P. A. Hilhorst b. de Smitsweg van E. J. van der Krol c. de Nieuweweg van W. J. van Arnhem, met vaststel ling van de betreffende begrotingswij zigingen. 16. Voorstel tot het beschikbaar stel len van een krediet voor het aanleg gen van parkeerhavens langs de Chris- tiaan Huygenslaan te Soesterberg. 17. Voorstel tot het beschikbaarstellen van een krediet ten behoeve van het aanleggen van parkeerhavens langs de Simon Stevinlaan en de Professor Lo- rentzlaan te Soesterberg. 18. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet ten behoeve van de restauratie van de toren van dc Her vormde Kerk te Soest. 19. Voorstel tot wijziging van de be groting voor 1969. 20. Voorst" 1 tot wijziging van enkele belastingverordeningen. 21. Voorstel inzake woningbouw aan de Dalweg. Jacob Catslaan 5, Amersfoort. Jan Marius van Tricht, Buntweg 12 en Hu- bertina Hendrika Vogel, Buntweg 18. Cornelis Maelis, Kreitenmolenstraat 204, Udenhout en Mariëtte Wilhelmina Cornelia Beuken, Soesterbergsestraat 51A. Cornelis Jansen, Nieuw Baarn- straat 47, Baarn en Martina Anna Catha rina Hilhorst, Peter van den Bremer- weg 13. Johan Pieter Broers, Javalaan 5, Baarn en Marretje Elisabeth Bruijne, Molenstraat 47. Zeger Johannes van Ho moet, Heuvelweg 43 en Gerritje Groenewegen, C. P. van der Leestraat 30, Abcoude. Gerrit Wouter van Ginkel, Veldm. Montgomeryweg 5 en Maryonne Franscisca Johanna Wilhel mina Kleiberg, Spaarnestraat 96, Amersfoort. Johannes Pieter Corsti- aan Vogelaar, Lochterenstraat 19, Zut- phen en Hillegonda Jacoba Luitgarda Kooger, Prins Hendriklaan 44. GEHUWD Marinus Johannes van den Bosch, Steenweg 2, Utrecht en Wille- mijntje van Essen, Krommeweg 1. Everardus Nicolaas van de Beek, Oude Grachtje 19 en Gozewina Maria Petro- nella Hurenkamp, Vinkenweg 47. John Erich van Sörnen de Koste, Zwolseweg 135, Deventer en Marquita Leilani de Fretes, Smitsweg 477. Ja- kob Jacobus Koert Tulleners, Amstel- dijk 45 hs, Amsterdam en Marian Al- berdina Alide Hoogervorst, Waldeck Pyrmontlaan 35. Gistermiddag ontving de heer J. Zoe telief uit handen van de rayonleider van „De Betuwe", de heer Schmidt, in aanwezigheid van de vertegenwoordi ger de heer Muller, de tickets voor een met zijn echtgenote, geheel verzorgde reds naar de Costa Brava. Door als enige winkelier in Soest in te haken op de nationale Betuwe-wed strijd voor de consument, kreeg de heer Zoetelief de kans deel te nemen aan een speciale loterij voor de de taillisten. Door het trekken van het juiste lot door de chef van het filiaal Nieuwerhoekplein, heeft de heer Zoete lief zich voor 1970 verzekerd van een prachtige vakantie. Bij afwezigheid van mevrouw Zoetelief werden de bloemen in ontvangst geno men door de dochter van de heer Zoe telief. Niet alleen de winkeliers heb- bn kans om een dergelijke prijs te win nen, ook de consument heeft nog tot eind van dit jaar kans op een van de 200 reizen naar het zonnige zuiden, of een van de vele andere waarde- v-',-« prijzen. Ondanks het feit dat het winnen van deze prijzen geheel los staat van het dertig jarig zaken-jubileum dat de heer Zoetelief op dit moment viert, vormt het winnen van de reis toch een aardig cadeau. en Van Weedestraat 29a - Soest Telefoon 02155-2566-5154 Uitgebreide collectie Klassiek en modern Snelle en correcte levering en tot in de puntjes verzorgd I

Soester Courant | 1969 | | pagina 3