de Stoffenèoetiek Drukkerij Smit Ct24^ MODERN DRUKWERK CH0KERS TIMMERLIEDEN BETONWERKERS KEETJUFFROUW Soester Zakenkring bezwaren tegen kosten en tracé van Engweg Het geboortekaartje Burgerlijke stand De 35.000ste inwoner krabbels van Kneli is Zilveren jubileum bij de Soester politie Eerste Soester (iegrafenis-Onderneming Eiermarkt Officiële mededelingen Ruimtelijke Ordening Bromfietser vrij ernstig gewond Wandeling Vrouwengilde Ü5 ïj» Wij willen graag onze klanten adviseren met het opspelden van de patronen en het knippen van de stof. Elke vrijdag na 11 uur 's morgens. Dit geschiedt onder deskundige leiding. Voortaan woensdagsmiddags geopend. Burg. Grothetraat 11 te Soest geboorte, verloving trouwen DRUKKERIJ SMIT Amersf. Radio- Storingsdienst Wij repareren iedere T.V. en iedere radio RINGENOLDUS Juwelier - Opticiën N.V. AANNEMERSBEDRIJF v./h. P. A. VAN WIJNEN DINSDAG 28 OKTOBER 1969 Zoals we al eerder berichtten, heeft ook de Soester Zakenkring bezwaar gemaakt tegen de weg over de Eng. Op de verleden week gehouden jaar vergadering werd reeds lucht gegeven aan de bedenkingen, die men heeft tegen de Engweg. Inmiddels heeft de heer A. H. Hoegen Dijkhof, voorzitter van de Soester Zakenkring, aan de gemeente een brief geschreven, waarin de bezwaren worden uiteengezet en nader worden toegelicht. In het schrijven wordt o.m. gesteld, dat de Zakenkring zich o.a. ten doel stelt bij te dragen tot de bevordering van de leefbaarheid in Soest. „Door de jaren heen heeft onze kring grote be langstelling voor het wel en wee van onze gemeente gedemonstreerd en Is in voorkomende gevallen voortdurend bereid geweest aan verschillende acti viteiten. die tot de bevordering van de leefbaarheid in de gemeente zouden kunnen bijdragen, haar medewerking te verlenen en ook deze daadwerkelijk meerdere malen heeft verleend", al dus de heer Hoegen Dijkhof in het schrijven namens de zakenkring. Overigens wordt de raad in de brief wel medegedeeld, dat het bestuur van de zakenkring zich op de laatste jaar vergadering nog niet voldoende een ge fundeerde mening heeft kunnen vormen over het pro en contra van de Eng weg. De zakenkring vindt het echter wel van een goed koopmanschap ge tuigen. wanneer eerst de financiële consequenties van de realisering van het plan zouden worden medegedeeld, alvorens men de raad vraagt, met het plan in te stemmen. De zakenkring is van oordeel, dat een behoorlijk inzicht in de werkelijke kosten nog nooit is gegeven. Ook de bevolking is omtrent de wijze van fi nanciering van dit project tot dusver volkomen in het ongewise gelaten, zo constateert de zakenkring in het schrij ven aan de gemeenteraad. Men vindt Een naam voor uw Kind behoeven wij niet te bedenken I verzorgen wij wel, gjed en snel 1 Uitgebreide en moderne collectie ter Inzage. Van Weedeatraat 29a - Soest Telefoon MlW-2566-5154 GEBORENWendy Wouterina, dochter van E. Grift en J. W. Berkhof, Ringweg 16b. Arjon, zoon van A. I. E. Stalen hoef en M. M. Pollemans, Laanstraat 39. Simona Grada Maria, dochter van G. H. van Dorresteijn en A. C. van Diepen, Parklaan la. Casper, zoon van P. Schutte en C. Schulp, Van Straelenlaan 6. Johnny, zoon van A. B. C. Tolboom en M. van de Bunt, Gen. Winkelman- straat 32, Soesterberg. Anouk Emma, dochter van F. J. Titulaer en P. I. A. Hupperetz, Emmalaan 16. Jacoba Margaretha, dochter van W. W. van Roomen en T. M. de Bruin, Grote Melm- weg 2a. ONDERTROUWD Reinierus Gerardus Maria Oonk, Texelstroom 16, Zuidelijke IJsselmeerpolders en Marcelle Maria Jo- zina Evers, Ir. Menkolaan 75. Hen drik Dankelman, Geerensteinselaan 22a, Woudenberg en Wijmpje van Hornsveld, Koninginnelaan 136. Kees Jan Jan sen, Heideweg 38 en Marijke Dougherty Serry, Berlagelaan 89, Hilversum. An- tonius Johannes Daselaar. Nieuweweg 66 en Jacoba Altena, Wieksloterweg w.z. 37E. Johannes Frederik Pieters, Kop pel weg 29. Amersfoort en Cornelia Ma ria Johanna de Bes, Lange Brinkweg 38B. Gijbertus Koelewijn, Kolkplein 7, Bunschoten en Reinalda Christina Hornsveld, Nieuwstraat 25. Adrianus Hendrikus van Hamersveld, Celebes- straat 17, Baarn en Richarda Johanna Antonla van Daatselaar, Koninginnelaan 49. Franciscus Aloysius Antonlus Plagge, Gijsbrecht van Amstelstraat 466, Hilversum en Mathilda Maria Beijers- bergen, Korte Hartweg 15. Cornelis Frederikus Dorrestein, Braamweg 89 en Mirjam Christine Veronica v. d. Heij den. Rademakerstraat 30. GEHUWD Gerrit Wouter van Ginkel, Veldm. Montgomeryweg 5 en Maryonne Francisca Johanna Wilhelmina Kleiberg, Spaarnestraat 96, Amersfoort. Ber- nardus Antonius Johannes de Klerk, Havenstraat 52B, Hilversum en Marian- ne Ruis, Wieksloterweg w.z. 3a. Mar- tinus Wilhelmus van de Brug, Noorde- wierweg 47. Amersfoort en Catharina Everarda Maria van den Deijssel, Sta ringlaan 18. Cornelis de Loer, Grote Pekken 380, Veenendaal en Petronella Johanna van Amerongen, Soesterbergse- straat 55. OVERLEDEN Mabel Barbara Chappell, 62 jaar, gehuwd met W. Fien, Becke- ringhstraat 58. het dan ook een verkeerd uitgangs punt om eerst instemming met het plan te vragen om daarna de ingeze tenen met de kosten te confronteren. De zakenkring is blijkens de brief niet van plan om actie te gaan voeren te gen de gemeentelijke plannen. Als er ooit acties gevoerd had moeten wor den, dan had dat reeds enkele jaren geleden moeten gebeuren, vindt de kring. De heer Hoegen Dijkhof blijkt het per soonlijk met deze visie niet eens te zijn omdat de inwoners nooit eerder de gelegenheid hebben gekregen om bezwaar te maken tegen de plannen. De bedenkingen, die de zakenkring niettemin heeft tegen de weg over de Eng, worden in een aantal punten sa mengevat a. de reeds genoemde, absoluut onover zichtelijke financiële consequenties van het betreffende plan b. de bij het ontwerpbestemmingsplan behorende tegening wierp een serie vragen op, waarvan wij willen noemen: waar gaat de weg verder door; naar welke rijkswegen-aansluitingen, nadat zij onze gemeente heeft verlaten; uit publicaties is ons gebleken, dat even tueel belangrijke recreatiegebieden gro te schade zullen gaan ondervinden bij een bepaalde eventueel te kiezen door trekking c.q. aansluiting. Zolang wij de consequenties van deze doortrekking, c.q. aansluiting niet ken nen, tekenen wij ernstig bezwaar aan. Wat sloopt u, welke schade brengt u daardoor toe aan met zorg en vlijt ge durende generaties opgebouwde bedrij ven Welke andere belangen tast u aan in de sfeer van eventueel met voeten treden van privacy aldus de zakenkring. „Zolang wij daaromtrent geen helder beeld verkrijgen tekenen wij tegen de vage tracering zonder na dere detaillering ernstig bezwaar aan." In de brief wordt verder opgemerkt, dat in het verleden steeds grote aan tallen mensen wegens het hier heer sende woongenot naar Soest zijn gelokt. Dit woongenot zal door het nieuwe wegtracé voor velen vanwege het ver keerslawaai, de luchtverontreiniging en aantasting van het natuurschoon, ge schaad worden. „In onze gemeente is een behoorlijk grote achterstand op het gebied van diverse primaire voorzieningen, met name met betrekking tot de bestratin gen, de vervanging van het boven- grons electriciteitsnet, zalen voor sport evenementen en culturele manifestaties e.d. De uitvoering van uw plan zal een enorme vergroting van deze ach terstand veroorzaaken. Er zijn verschil lende, binnen afzienbare tijd in uit voering komende plannen van Rijks waterstaat, zoals de verbreding en de doortrekking van de Biltseweg en de Praamgracht tot rijksweg 1, bedoeld voor het omteiden van gedeelten van Wanneer deze eouranl u bereikt, is de kans groot, dal hedenmor gen, tijdens het afdrukken van ons blad, de 35.000ste inwoner van Soest ten gemcentehuize in de registers van de burgerlijke stand werd ingeschreven. Evenals de heren op het gemeen tehuis hebben wij met spanning gewacht op deze voor onze ge meente belangrijke gebeurtenis en het spy't ons U in dit nummer nog geen bijzonderheden te kun nen melden. VOOR MODERNE COIFFURES Soesterbergsestraat 44 lil Telefoon 2045 j|| het doorgaande verkeer buiten onze gemeente. Wij menen, dat bedoelde plannen weinig gecoördineerd zijn met uw ontwerp bestemmingsplan en dat de verschillende zaken elkaar zullen doorkruisen", aldus de heer Hoegen Dijkhof in zijn brief. Oir R IV VELLINGA Begrafenis Crematie, Transport (Rouwkamer) Korte Brinkweg 28 - Soestdijk Telefoon 2731 Op 27 oktober 1944,, dus 25 jaar ge leden, werd de heer H. J. Breescho- ten ingelijfd in het Soester politiekorps, na z'n opleiding te hebben genoten als adspirant bij het P.O.B. Op 16 juli 1956 werd de heer Breeschoten tot hoofdagent benoemd. Dit jubileum werd maandagmorgen te zijnen huize herdacht in een bijeen komst van bijna het gehele politiekorps. De hoofdinspecteur van politie, de heer H. G. Scholtmeijer zei even bij dit jubileum te moeten stil staan. Ik heb velen zien komen en gaan en een stuk van uw leven is een stuk van mijn leven geworden. Het politieambt is tegenwoordig geen gemakkelijk ambt, want er doen zich dikwijls problemen voor. Ik heb waardering voor uw werk dat u voor de Soester politie hebt ge daan. Ik weet dat u zich wilt gaan toeleggen op de fotografie en mag u daarom namens het korpsfonds een geldsbedrag overhandigen voor de aan schaffing van het dure materiaal en hoop, dat u er veel plezier van mag beleven. De heer W. v. d. Brink, voorzitter van de SPSV heeft in oude foto's gesnuf feld en daarin komt Breeschoten voor als voetballer, deelnemer aan de vier daagse te Nijmegen enz. U en uw vrouw stonden altijd klaar voor de SPSV, hetzij bij toneel of andere voorkomende gebeurtenissen. De heer Breeschoten kreeg namens de SPSV ook een envelop met inhoud voor zijn hobby. De heer C. J. Onvlee, voorzitter van de Nederlandse Politie Bond, waarvan de heer Breeschoten lid is, bood ook een envelop met inhoud aan. De heer Breeschoten dankte voor de belangstelling, voor de hartelijke woor den en de geldsbedragen. Dinsdagmorgen werd de heer Bree- Op de Amersfoortse eiermarkt werden aangevoerd 65.000 eieren in prijzen van 11,25 tot 12,50 per 100 stuks. De burgemeester van Soest maakt be kend, dat burgemeester en wethouders van zijn gemeente voornemens zijn om aan de heer W. I. van Arnhem, Nieu weweg 30a te Soest, op zijn daartoe ge daan verzoek overeenkomstig artikel 17 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, voor de tijd van drie jaar vrijstelling te verlenen van de bepalingen van het be stemmingsplan. regelende de bestem ming in hoofdzaak van gronden gelegen ten noorden van de spoorlijn Utrecht- Amersfoort, ten behoeve van de bouw van een dubbele garage op een terrein, gelegen aan de Nieuweweg 30a, kada straal bekend gemeente Soest sectie G nummer 3914. Alvorens een definitieve beslissing ge nomen zal worden wordt iedere belang hebbende in de gelegenheid gesteld om binnen een termijn van twee weken na de dagtekening van deze bekendmaking eventuele bezwaren schriftelijk hij bur gemeester en wethouders, voornoemd, in te dienen. De op de bouwaanvrage betrekking hebbende stukken liggen gedurende die zelfde termijn ter gemeentesecretarie ter inzage. Soest, 28 oktober 1909. schoten en echtgenote ontvangen door het college van Burgemeester en Wet houders, waarbij de burgemeester hem toesprak en de gebruikelijke gratificatie overhandigde. Op de hoek van de Beukenlaan en de Dal weg raakte zaterdagavond de 14-ja rige J. J. t L. R. uit Soest vrij ernstig gewond, toen hij in botsing kwam met een auto, die over de Beukenlaan reed. De jongen kwam met 'n bromfiets van af de Dal weg de Beukenlaan oprijden, zonder voorrang te verlenen aan de 52-jarige automobilist G. V. uit Soest. Een botsing was niet meer te voorko men. De jongen sloeg over de auto heen en kwam met zijn gezicht op het wegdek terecht. Door zijn vader is hij naar Zonnegloren gebracht. De maandelijkse wandeling van het Vrouwengilde heeft woensdag 29 ok tober plaats indien het droog weer is en anders de volgende dag. Startplaats is te 9 uur vanaf het bejaardenhuis Eikenhorst, Koninginnelaan hoek Biltse weg. Er wordt gefietst naar de Lage Vuursche, waar de wandeling beginnen zal. Degenen, die per auto komen ver wacht men om 9 uur ook te Eikenhorst. Misschien kunnen zij nog een paar da mes meenemen. Ajje ut ming vraog dan mok zeige dal ter soms int leve dinge beure waor un mins eigeluk nie vaan weet oftie der veur of der teuge mot weze. Kiek ut is heul gewoon daat un minseleve boor devol mit dinge zit waor bar meujeluk jao of neu teuge te zeige is, maor as daat nie zo zouw weze, waster ant leve ok nie veul meer an. Maor ik bedoel noeng eigeluk meer de dinge die de minse int algemeen an- gaon. Neem noeng allenug de niewe weg deur Soest noeng is effe bie de kop. Deris un heule kwak minse die der geen goed woord veur ovu/ heb- be, maor daornaost ister ok nog een heul kwakkie minse die der heul geen kwaod in zien. Die groepe hebbe derluu mening aal heulemaol vaast staon, maor naost die twee kompter ok nog un groep, enk schaat zo daat daat de grootste is, die heulegaor nog nie ovur de meuijeluk- hede hebbe naogedaacht.Die luu hebbe zogezeit geen mening, ent zaal ok nie meevaale omder wel effe een te krie- ge, of hie zouw deur een vaan de aore groepe motte worre oppedronge. Das eigeluk krek zo mit minse die gaon staoke. As buutestaander, en daan mojje der vaanuut gaon dajje der heulemaol niks mee te maoke hep, vaalt ut nie meej om vaast te stelle of die minse geliek hebbe of nie. Ajje die luu der over hoort praote, daan ister geen spelt tusse te kriege, en hebbe zullie ut geliek heulegaor an hullie kaant. Maor as dr.an ok de aore partie ant praote is gewees, daan ister geen touw meer an vaast te kno- pe. waant daan liekt ut daat zullie ok geliek hebbe. En in de meeste ge- vaale leit de waorheid int midde. En as de zaok weer rongdgekomme is, en de schaode word oppemaok, waant as ter gestaokt word daan ister schaode, zowel veur de baos as veur de minse die bie um warreke, daan slaon zullie de haande inmekaor, en gaon mit maan en maach prebere omt vurlo- rene weer in te haole. Kiek en daan zalle wel veul minse ut wel nie mit ming eens weze, maor volluguns ming is daat niks aors daan je eige in de maoling neme. Eers un paor weke tuus zongder cente, in alle gevaal mit un klein bietje, daan waotur bie de wijn doen, en daan je eige un aop warreke om de boel weer voormekaor te kriege. Prebeer daor as buutestaan der maor is waat vaan te snaappe. Vaok daan komme daat soort dinge heulegaor nie naor voore, omdatter deur de vakbongde vaan allus an word edaon omt te veurkomme, daor binne die luu daan ok eigeluk voor, waant staoke beurt allenug maor as de minse ut nie meer eens binne mit de voorwaorde waorongder zullie hul lie waaruk moete doen. En volluguns Gart, kenne die luu daat ok bes, waant waat aors hebbe zullie toch nie te doen. Zullie zitte maor zoon bietje in hullie peleize, waant ut binne geen gebouwe meer waor die luu in war reke, ik zouw zoon huus maor liever peleis wille noeme. Enk schaat daat hullie grootste zorrug is hoe of de con- terebuutsie zo makkeluk mogeluk, maor ok zo vlug mogeluk binne komp. En net as bie alle dinge, binne der minse vóór die bongde, en binne der minse teuge, maor binne der ok, en daat binne de meeste wel, die nie voor, maor ok nie teuge binne, en allenug maor, tot hun spiet overuguns, de konterebuutsie betaole. Zullie wete ut nie, en vingde ut alle- gaor wel goed. Zuk dengke kom jie haos overaal teu ge. Des binne aal un heule kwaak plaotse in ongs laand waor je op vrie- daagavongd ok terech ken in de wing- kuls. Netuurluk in Soest nog nie. Maor der binne un paor vaan die uut- teslaope luu, die daor toch wel waat in zien. Eerluk gezeit begriep ik nie waorom nie. Die wingkeliers hebbe noeng beslote om te gaon prebere oft in Soest allemaol wel waat uuthaolt. En zullie gaon op die avongd de deur ope zette. Veurlopug maag je alle nug maor kieke en, ast de baos vaan die wingkul ut goed vingd, ok an- komme. maor kope maag je niks, of ei gel k zaal daat wel nie meevaale, maor as de manne vaan de pelissie, die der spesiejaol veur de straot op- gaon, arruguns de bel vaan de kas- sao hore gaon, daan renne zullie bin ne, en gaot de heule zaok op de bon. Die wingkeliers hebbe ut naor ming be- scheije mening toch wel biet rechte end. waant ok noeng ist nog altied zo, daat kiekers kopers binne, en daor ist toch eigelk allegaor om te doen. Allenug wil de een der waat meer an doen as de aor, maor daat motte zullie zelluf wete. KI.EINE ADVERTENTIES uitsluitend bij vooruit betaling. Tot 10 woorden f 2,— Elk woord meer f 0.10 Br. onder nr. 15 ct extra Bezoekt de BAZAR in de Rank vrijdag 31 okt., van 7.30 tot 11 uur n.m.: zaterdag van 3 tot 10 uur n.m., ten bate van verwarming Chr. Geref. Kerk. Gevonden in klem rood witte KATER achter het Zwaantje bij het Soester Hoogt. Telefoon 3583. Man biedt zich aan voor behang- en wltwerk. Br. onder no. 1473 bur. S. Crt. Te koop gevraagd oude 2 C.V., Fiat 500, B.M.W. 700 etc. Julianalaan 2, telef. 2362. Kleuterleidster vraagt per 1 januari 1970 gestoff. of ongemeubileerde KAMER met kookgelegenheid. In Soest-Zuid. Br. aan mej. E. Hobby, Jul. van Stolberglaan 396. Den Haag. Tel. 070-853943. TE HUUR aangeboden voor 2 meisjes 2 zit-slaap- kamers, gebruik van keuken en douche. Heb je interesse, bel dan na 6 uur, telefoon 3330. Aangeboden satijnen TROUWJAPON, 38-40, met lange sleep ƒ75, Vreeland 37 D, Amersfoort. Te koop OPEL Kadett Caravan 1965, in prima staat. Prijs ƒ1750, Lange Brinkweg 48. GARAGE te huur. Koninginnelaan 55. Dame, 38 jaar, zoekt ZIT-SLAAPKAMER met verwarming en douche gelegenheid. Brieven onder no. 1471 bur. S. Crt. Bezoekt de BAZAR in de Rank vrijdag 31 okt., van 7.30 tot 11 uur n.m.; zaterdag van 2 tot 10 uur n.m., ten bate van verwarming Chr. Geref. Kerk. yp •v vj» ÏK •V •t» Zelfstandige HULP in de huishouding gevraagd voor 2 halve dagen per week. Larixlaan 9, telef. 5369. Gevraagd net MEISJE voor 1 morgen of middag per week. Niet op zater dag. Mevr. Lek, Christina- laan 19, telefoon 2399. «f» •Ja •-* -* •-.« •-* •4» «4* *4* *4* *4* Wij kunnen nog enige dames plaatsen als ADVISEUSE van Moara Shira Cosmetica. Hoge bijverdienste. Inlichtingen: Ereprijsstraat 42, Soest. Telefoon 02155-5398. Wie kan verpleegster groepsleidster aan KAMER met kookgelegenheid helpen Tot pl.m. 100, per maand. Brieven onder no. 1472 bur. S. Crt. Te koop gevraagd een GASKACHEL voor garage-verwarming. Meidoornweg 10, telefoon 5301. TE KOOP Luxaflex, zil vergrijs, 245 breed 159 hoog 100,ouderwetse toilettafel met ovale spie gel 35,cocos naturel vloerbedekking, ca. 25 m2 ƒ100,kristallen lamp ƒ45,grasmachine 20,kolenhaard ƒ35, Laanstraat 51, tel. 5490. Na 18.00 uur. Jongens en meisjes gevraagd voor de binnen dienst. SUPER CLEANER, Koninginnelaan 42, Soest, telefoon 4302. TE KOOP aangeboden bloementenitje, ook voor andere doeleinden ge schikt, lange leren jas, 2-persoons slaapkamer ameublement. Dalweg 103. Bezoekt de BAZAR in de Rank vrijdag 31 okt., van 7.30 tot 11 uur n.m.: zaterdag van 3 tot 10 uur n.m., ten bate van verwarming Chr. Geref. Kerk. Te huur gevraagd WOONRUIMTE voor a.s. echtpaar. Liefst zo spoedig mogelijk. L. Kievit, p.a. A. Dorssen, Poststraat 93, Soesterberg. Assurantiën - anno 19- Iedere woensdagavond SPREEKUUR van 19.00 tot 21.00 uur voor al uw verzekeringsproblemen BEETHOVENLAAN 13 Baarn - Telefoon 3879 WERKSTER gevraagd voor 1 morgen per week. Margrietlaan 19, Soest. Telefoon 6458. WERKSTER gevraagd voor 2 halve dagen per week. Irenelaan 40, telefoon 5198. TE KOOP antiek dressoir ƒ325,z.g.a.n. Etna gas fornuis ƒ200,Korte Brinkweg 24, tel. 2318. Gevraagd vakbekwame en aankomende TIMMER LIEDEN voor de fabricage van schaft- en directie- wagens. Brouwer's Wagen- bouw, Natrium weg 10, Amersfoort. Tel. 03490- 13659 of 10087. Te koop aangeb. Koelstra KINDERWAGEN, donker groen met wit, hoog mod. en reiswieg. Varenstraat 72. Onderwijzeres zoekt per 1 dec. KAMERS in Soest(dijk). Liefst met warme maaltijd of gebruik van keuken. Brieven aan: F. v. d. Laan, Nieuweweg 24, Groesbeek. TE KOOP rond tafeltje met fauteuils en bedbank met ombouw, alles blank eiken, kapstok en 3-delig gascomfoor, wollen deken. Korte Brinkweg 23, tel. 4770. Shell station De Birkt vraagt met spoed POMP BEDIENDE. Tel. 02155- 4300, Soest. 2 zelfstandig werkenA SCHILDERS zoeken bin nen- en buitenwerk tegen redelijke prijs. Br. onder letters T.U.. bur. S.Crt. Alles voor de OPEN HAARD behalve brand hout (hi-hl) Kunstboetiek „DHE NIJE", Laanstraat 18A. Baarn, tel. 02154 4717 of 5904. MEISJESBELANGEN, Informatie Centrum jon geren biedt kamers aan. Koninginnelaan 13. telef. 3725. b.g.g. 5261 TE KOOP 4 boerenknop- stoelen. Mevr. Alblas, Van Weedestraat 55. PLANT ZE NU Grote sortering heesters, coniferen, vaste planten, heide, klimplanten, sier- bomen enz. Bollen, pracht kwaliteit, alle meest gangbare soor ten aanwezig. Tegels en flagstones in diverse soorten en maten. Muurstenen, zeer decora tief voor het maken van afscheidingen in of buiten uw huis. Compost, turfmolm, tuin- turf, gedr. koemest enz. Wij geven u deskundig advies. Tuin- en Dierencentrum v. d. BREEMER. Beukenlaan 55, telefoon (02155)-2479. Uw adres voor Bernina en Anker NAAI MACHINES is Fa. HUISSTEDEN. Soesterbergsestraat 28, telefoon 3480. Prima WINTERAARD APPELEN in de soorten Libertas, Woudster en Meerlander. Neem proef. J. D. WESTENENG, Nieuweweg 40, tel. 2242. Bezoekt de BAZAR ln de Rank vrijdag 31 okt., van 7.30 tot 11 uur n.m.; zaterdag van 3 tot 10 uur n.m., ten bate van verwarming Chr. Geref. Kerk. Te huur BEDRIJFS RUIMTE, 200 m2. Soesterbergsestraat 184. Gevraagd BANKWERKER. Goed loon, afwisselend werk. N.V. A.S.I., Kostver- lorenweg 6-14, Soest. Tel. 02150-16525, of 's avonds 02150-61738. Gevr. METAALDRAAIER. Goed loon. Geen serie werk. N.V. A.S.I., Kost- verlorenweg 6-14, Soest. Tel. 02150-16525, of 's avonds 02150-61738. Gevraagd MONTEUR BANKWERKER. Voor revisie auto-onderdelen etc. Goed loon met ruime mogelijkheden. N.V. A.S.I., Kostverlorenweg 6-14, Soest Tel. 02150-16525, of avonds 02150-61738. en Van Weedestraat 29A Vermeerstraat 81 Amersfoort - Tel. 17177 in goud of doublé, Iedere vrouw is er gelukkig mee Van Weedestraat 12 - Soest - Telefoon 02155-6372 AAMNEMEttSBEDBiJP J Stib DORDRECHT - DEN HAAG - ARNHEM DEN HELDER vraagt te Soest voor wonlngbouwprojekten volgens industriële bouwmethoden Aanmelden op het werk hoek Dalweg/Oude Grachtje, vragen naar de heer Berends. 4

Soester Courant | 1969 | | pagina 5