1NAULE mi Garage Stam Verkoopster Wereldspaardag goed sparen bij de NMB of 9u zetel Ton Beuken Bezwaarschrift van D '66 tegen Engweg WESPI Be Witte Pomuen NA EEN JAAR WISO 't IS OOK OP MEDISCHE DIENST ONZE ALGEMENE BIJSTANDSWET PREDIKBEURTEN R.K. kerkdiensten Snuif en wrijf Sn Sterke groei en uitbreiding van activiteiten Uw Recorder staat klaar bij ïls Romten Snaar" Voor direkt gevraagd beschaafde enthousiaste Leeftijd 18 jaar of ouder. J.VWF.HWi de bank waar ook zich thuis voelt optiek van Essen Stelt bejaarden vaak voor een gewetensconflict Geen spreekuur Koopt u een auto Dan verzekeren bij J, L. M. van Hal-Zonderop VRIJDAG 31 OKTOBER 1969 De afdeling Soest van D'66 heeft bij de gemeenteraad een bezwaarschrift Ingediend tegen het ontwerp-bestem- mingsplan „Weg over de Eng". De be zwaren van deze partij worden in drie punten samengevat a. De toename van het verkeer maakt zonder twijfel een daarmede gelijke tred houdende aanpassing van de ver- keersvoorzieningen noodzakelijk. Een op de toekomst afgestemd beleid - ge baseerd op deskundig onderzoek, waar bij het kostenaspect een niet onaan zienlijk bestanddeel van de beschou wing moet vormen - zal daarbij mede in verband met de voorbereiding en uitvoering voorop moeten staan. De „rijke" historie van dit plan wijst in de richting van een totstandkoming, die zich niet geheel aan de geschetste wij ze van beleidsvorming conformeert. Hypotheken Antofinanciering Persoonlijke leningen ASSURANTIËN ANNO 1958 Beethovenïaan 13 - Baarn - Telei. 3879 Met name het feit, dat het in een later stadium ingeschakelde verkeersbureau het plan „Engweg" als gegeven diende te aanvaarden, voelen wij als een be zwaar. Van de objectieve studie van de alternatieven kan onzes inziens dan ook geen sprake zijn geweest. b. Eén van de aantrekkelijkste aspecten van de door u voorgestane ruimtelijke ontwikkeling is het toekomstige recrea tiepark. Het zal de leefbaarheid in de gemeente sterk ten goede komen, voor al in een tijd, waarin behoefte tot re creëren zich in steeds sterkere mate zal voordoen en in die toegenomen re- cretiebehoefte ten dele plaatselijk moet worden voorzien. Met het traceren van de Engweg dwars door het toekomstige park, zal de betekenis van dit park - ondanks de grootte - door lawaai, milieu-, hygiënische-, landschappelijke en andere factoren sterk verminderen. c. Wegen met een meer dan lokale be tekenis dienen zoveel mogelijk buiten de bebouwde kom om te worden ge leid. Daarbij moet in goede aanslui tingsmogelijkheden worden voorzien. Naar onze mening is dit ook in Soest mogelijk, waarbij de noodzaak tot het traceren van toe- en afvoerwegen door de bebouwde kom in het geheel niet, danwel in zeer beperkte mate aanwe zig is. Gzien de bovengenoemde bezwaren en gelet op het grote aantal afwijzende reacties, dat het voorgestelde bestem- minsplan „Weg over de Eng" uit de Soester bevolking heeft opgeroepen, geven wij u dringend in overweging, dit plan in zijn huidige vorm terug te nemen. Eerst na een grondig en volledig on derzoek, waarbij aan de financiële as pecten van de verschillende alternatie ven niet kan worden voorbijgegaan, kar. een en ander naar onze mening opnieuw in beschouwing worden ge nomen". Aldus het bezwaarschrift van de politieke partij Democraten '66. De winkeliersvereniging en de r.k. middenstandsvereniging hebben al eni ge tijd geleden in een brief aan B. en W. hun bezorgdheid uitgesproken over de gevolgen van de Engweg en de koopgewoonten van het publiek. In een brief is destijds verzocht bij de plan ning van de Engweg dan in ieder geval rekening te houden met het zo veel mogelijk bereikbaar houden van de winkelcentra aan de koninginnelaan en de Burgemeester Grothestraat voor de bewoners van Colenso Uw verkoudheid van neus, keel of borst wer met Nieuwerhoekpiein 1 Soestdljk - lel.02155-2850 Verder hebben de middenstanders aan gedrongen op het maken van een krui sing voor wielrijders en bromfietsers met de nieuwe Engweg ter hoogte van de Talmalaan en de Molenstraat. Ook de zaken in Soest-Zuid mogen geen schade ondervinden van de aanwezigheid van de Engweg. Aangezien B. en W. de middenstand deze garanties niet heeft kunnen verlenen en het antwoord bo vendien nogal teleurstellend was voor de briefschrijfvers, heeft men zich nu wel met een bezwaarschrift tot de raad gewend. Daarin wordt ondermeer gesteld: "Bij een nauwkeurige bestudering van de plannen is ons uit niets gebleken, dat in de essentiële punten uit onze brief aan B. en W. op de een of andere wijze in de toekomst zullen worden gerealiseerd. Zonder de aan B. en W. gevraagde waarborgen op de gevraagde punten is het plan Engweg voor ons op louter zakelijke gronden onaanvaard baar. Wij vertrouwen dat een behande ling in de fracties en in de raad tot gevolg zal hebben, dat aan o.i. zeer re delijke eisen gehoor zal worden gege ven, waardoor de zuiver zakelijke be langen, die door beide verenigingen worden gediend, in de toekomst worden veiliggesteld". Aldus het schrijven van de R. K. Middenstandsvereniging en de winkeliersvereniging Soest. Een ander Inmiddels opgericht comité, waarvan het secretariaat gevestigd is aan de Varenstraat 42, maakt, evenals D' 66, bezwaren tegen de devaluatie van het stadspark door de aanleg van de weg over de Eng. De Engweg, dwars door het toekomsti ge park op de Soester Eng getraceerd, zal het doel van het park ernstig scha den en bovendien een belangrijk deel van dit park opslokken. Dit park zal geen oase van rust en ontspanning zijn waarvoor normaal een park wordt gepland en waaraan in Soest in de naaste toekomst een grote behoefte zal bestaan, gelegen als het is tussen twee grote woonkernen. Druk verkeer en luchtverontreiniging zullen het park de valueren. In het wegenplan voor de pro vincie Utrecht 1968 zijn wegen ontwor pen om Soest heen, waarop een aan sluiting ter ontlasting van het plaatse lijk wegennet zeer wel mogelijk is, bij voorbeeld langs de spoorlijn Amers- foort-Baarn. Het bureau Goudappel heeft opdracht gekregen om het plan Engweg te bestu deren, waardoor een alternatief plan geen kans heeft gekregen", aldus het comité, dat er verder op wijst, dat ook ter zake deskundige mensen zich heb ben verzet tegen de autoweg over de Eng. Het concept-bezwaarschrift, dat door het comité wordt verspreid, constateert tenslotte, dat Soest een plaats dient te zijn, waar men met plezier woont Moderne opvattingen ten aanzien van ruimtelijke ordening en verkeer moeten dat mogelijk maken. Men zal zich niet moeten laten leiden en dwingen door onderdelen van een gemeentebeleid, die in deze gedachtengang niet pas sen", zo zegt het bezwaarschrift. Vandaag verstrekt de termijn, waarin men tegen het ter visie liggende ont- werp-bestemmingsplan "Weg over de Eng" bij de gemeenteraad in beroep kan gaan. Het aantal bezwaarschriften, zowel van particulieren als van aller lei organisaties, nadert inmiddels de duizend reeds. Maadagavond is in het verenigingsge bouw alhier de eerste jaarvergadering van de Coöperetieve Winkeliersvereni ging "Wiso" gehouden. De Wiso draait nu een jaar en is in die periode aan zienlijk in omvang gegroeid, terwijl ook de werkzaamheden zozeer zijn toe genomen, dat men heeft moeten uitzien naar een betaalde kracht voor de ad- mistratieve werkzaamheden. Als zoda nig werd de heer Kruiswijk benoemd. Als vergoeding stelde de ledenverga dering van de Wiso een bedrag van 150,per maand vast, exclusief ge maakte onkosten. Ook de zeven bestuursleden zullen een vergoeding krijgen voor hun werk zaamheden in het belang van de vere niging. De heer J. Wessels, voorzitter van de Wiso herinnerde de leden eraan, dat in het afgelopen jaar al zeer veel werk door de bestuursleden is gedaan, waar voor zij nooit enige vergoeding hebben gehad of maar verlangd. Niettemin vond de heer Wessels het op zijn plaats om de bestuursleden per avond vergadering of halve dag, die aan de Wiso wordt besteedt, een soort pre sentiegeld van ƒ20,per persoon toe te kennen. Soest is tot nu toe de enige winke liersvereniging in Doka-verband, waar de bestuurleden nog geen vergoeding voor hun bestuur te honoreren. Voorgesteld leden best bereid het werk van hun bestuuh te honoreren. Voorgesteld werd, om een limiet te stellen. Van an dere zijden werden maxium-bedragen voorgesteld. De heer Wessels stelde tenslotte zelf voor, een bedrag van 5000,per jaar hiervoor beschikbaar te stellen. De leden maakten er zelf ƒ7000,van wat neerkomt op een bedrag van dui zend gulden per bestuurslid per jaar. Mede om de kosten van het bestuur, de contactman de adminitsratief mede- Utrechtsestraat 43 Amersfoort - Telefoon 06490-13230 Een waar spaarfestijn dat de NMB een week lang viert: een mooie gelegenheid om met sparen te beginnen. Vooral omdat bij uw eerste inleg van minimaal 10 gulden een premie van 5,- wordt bijgeschreven. Zo maar extra. Kom snel langs. Juist nu, met gunstige rentevergoedingen van 4'/2% tot 7%! Zelfs 8% behoort tot de mogelijkheden als u spaarbrieven van de Nederlandsche Middenstands Spaarbank koopt. NEDERLANDSCHE MIDDENSTANDSBANK Soest: van Weedestraat 11. werker en de accountanscontrole te kunnnen dragen, werd voorgesteld, het entreegeld voor nieuwe leden te verho gen van ƒ50,— tot 250,De heer Wessels meende dat deze verhoging op zijn plaats was, omdat de winkeliers, die thans lid zijn, alle investeringen hebben betaald en de nieuwe leden er vanaf vandaag aleen maar van kunnen profiteren. De voorzitter stelde voor, de verhoging per 15 november te doen ingaan. De vergadering besloot er I januari 1970 van te maken, zodat men nog enige tijd heeft om nieuwe leden te werven. Het aantal bij de Wiso aangeloten winkeliers bedraagt momenteel 73, waar mede de Soester coöperatieve vereni ging in een jaar tijd na Baarn op de tweede plaats in de gehele Doka-or ganisatie is gekomen. Ondanks diverse mondelinge en schriftelijke toezeggin gen blijft men nog seeds de invloed ondervinden van met name het contant zegel. Door vice-voorzitter Kok van de Wiso en Kroes van het contant-zegel zijn de nodige onvriendelijke woorden gewisseld, omdat de vertegenwoordiger het contant-zegel zijn afspraken niet is nagekomen. De heer Kroes dreig de om niet duidelijke redenen weer eens met een proces, van welk dreigement met veel meer overbleef, toen de heer Kok zijn eigen schriftelijke bevesti gingen ten aanzien van gemaakte af spraken op tafel bracht. Verder is gebleken, dat er winkeliers zijn, die geen deel uitmaken van de Wiso-organisatie, maar wel Wiso-zegels uitgeven. Via een strenge bankcontrole hoopt men dit euvel te kunnen be strijden. Een voorstel, om die leden, die twee of meer zegels uitgeven, als lid te royeren, werd door de vergadering aangenomen. Het bestuur toonde zich ook nogal ontstemd over het feit, dat bepaalde zaken op grote artikelen geen zegels geven, maar daarvoor in de plaats service beloven. Ook de le den, die zich hieraan schuldig ma ken, hangt een royement boven het hoofd. Het bestuur bleek het tevens wel op prijs te stellen, wanneer men wat meer inzicht krijgt in de zegelafname van de verschillende leden. Voorzitter Wes sels zag hier misschien mogelijkheden voor de contactman. De zegels worden namelijk via de bank verstrekt. De bank is hieromtrent geheimhouding verplicht, terwijl de individuele win keliers hun zegelafname en omzet ook liever voor zichzelf houden. De heer Wessels kondigde voor de maand december drie grote akties aan; omtrent de aard daarvan kon hij ech ter nog geen nadere mededelingen doen. Ook in het afgelopen jaar zijn tal van akties gehouden. Zo werden ondermeer uitgedeeld 25 fruitmanden, een aantal banketstaven, voorjaarsbloemstukjes, koopcheques, dozen bonbons e.d., terwijl de Wiso-paashaas eveneens aktief is geweest en de winkeliersorganisatie Glashard beweert OPTICIEN VAN ESSEN dat er zeer velen zijn die over de vele nieuwe mogelijkheden van brilleglazen niets of wei nig weten. Getinte glazen, ontsplegelde- dubbelfocus of trifocale glazen enz. Informeer eens naar de pluspunten ervan als u een nieuwe bril gaat kopen. Soest-zuid bij do stoplichten Leverancier voor alle Ziekenfondsen REMBRANDTLAAN 18 TEL. 02155-4785 met een ballonnenwedstrijd ook aan wezig was bij de opening van de sport hal. Daarnaast is de Wiso nog met vijf bussen naar de Biesbosch geweest en kort geleden als bekroning van de succesvolle aktie met 425 kinderen naar de Efteling. Financiëel verging het de nieuwe win keliersvereniging ook niet slecht. Pen ningmeester Adama kon zijn boeken afsluiten met een aanzienlijk batig sal do. De totale omzet van de coöperatie ve winkeliersvereniging bedroeg bijna ƒ35.000,Op 30 juni zat voor ongeveer ƒ38.000,aan zegels onder de bevolking. De verschillende akties, die men het afgelopen jaar heeft gevoerd, hebben in totaal ruim 7000,gekost. Aan de hand van de zegeluitgifte heeft men kunnen nagaan, dat de totale winkel- omzet van de aangesloten winkeliers het afgelopen jaar rond '3,6 miljoen heeft bedragen. Twee leden hebben het bestuur ver laten, te weten de heren R. G. van Essen en D. van Wieren, resp. tweede penningsmeester en tweede secretaris. In de vacature Van Essen werd niet voorzien, om het aantal bestuursleden oneven te houden. De plaats van de heer Van Wferen wordt thans ingeno men door de heer F. H. v. d. Hoven. De eerste jaarvergadering werd door dertig winkeliers, de directeur van de Raiffeisenbank, de heer Knaapen en de accountant, de heer K. Smeder, bijge woond. SOEST De artsendienst wordt dit weekeinde waargenomen van zaterdagmorgen 12 uur tot maandagmorgen 8 uur door B. C. A. Nicolas, Steenhoffstraat 12, telefoon 2667 en H. G. Rupert, Burg. Grothestraat 49, telefoon 2388. SOESTERBERG Tijdens het a.s. weekeinde zal de artsendienst worden waargenomen door W. F. v. d. Helm, Prins Alexanderweg 82, Huis ter Heide, tel. 03404-31574. Boodschappen voor 9 uur. SOEST Tandartsen Zaterdag en zondag van 13-13.30 uur F. de Morree, Dokter Rupertlaan 78. Apotheek Zaterdag en zondag is geopend apo theek Soest-Zuid. Apotheek Soestdijk gesloten. Avond- en nachtdienst tot en met 7 november apotheek S<- :st-Zuid. Oranje-Groene Kruis Zuster H. Sijtsma, Bosstraat 29, tel. 4610. Wit-Gele Kruis Zr. M. van Loon, v. Marnixlaan 26, Amersfoort, tel. 03490-17172, alsook be reikbaar van maandag t.e.m. vrijdag, van 13 tot 14 uur, Molenstraat 11, te lefoon 2001. Groene Kruis Zuster M. de Haan, Alb. Cuyplaan 118, telefoon 6906. Interpar. Charitatief Centrum Maatschappelijk werk en Gezinszorg Mej. H. B. te Lintelo, woensdag t.m. vrijdag, 9.30-10.30 uur en donderdag 19.00-19.30 uur, Molenstraat 11, tel. 4040. In Soesterberg: dinsdag 18.30-19.00 uur in de Hoeksteen. De- algemene bijstandswet (a.b.w.), hoe goed ook bedoeld, zal een steeds groter wordend aantal bejaarden er toe breng en zich zo mogelijk armer voor te doen dan zij in feite zijn, resp. zich doel bewust armer te maken. Wat is na melijk het geval? Wanneer algemene bijstand wordt ge vraagd, wordt een klein vermogen dat geen bepaalde bestemming heeft, bui ten beschouwing gelaten. Bezit men een groter vermogen, dan moet dit ver mogen eerst verdwenen zijn alvorens bijstand wordt verleend. Het vermo gen dat buiten beschouwing blijft, is in het algemeen) gesteld op ƒ6.000, Stel u voor een bejaarde, die zich een klein vermogen heeft verworven. Hij zal bemerken dat dit vermogen na op name in het bejaardentehuis als sneeuw voor de zon zal verdwijnen. Natuur lijk zou dit vermogentje ook zonder a.b.w. zijn ingeteerd, maar... nu de a.b.w. er eenmaal is, is voor vele be jaarden de verleiding om te kwader trouw te handelen groot geworden. Ziehier het gewetensconflict. Vele be jaarden willen met instandhouding van hun (bescheiden) vermogen óók pluk ken van de a.b.w. Likwideren Hoe kan een bejaarde met een vermo gen van 15.000,- bewerken dat ook bij de abw-uitkerin gdeelachtig wordt Hij moet dan in de jaren vóór hij zal gaan interen, zijn vermogen lik wideren door het doen van kleine schenkingen aan zijn erfgenamen tot de ƒ6000,is bereikt. Zijn deze (klei ne) schenkingen over een reeks van jaren uitgesmeerd, dan zullen zij prak tisch niet te bewijzen zijn. En zou de gemeente dit bewijs willen proberen te leveren, dan zal dit praktisch alleen mogelijk zijn na het overlijden van de betrokkene. De gemeente heeft name lijk wel een verhaalsrecht op de nala tenschap, docht zij grijpt ernaast: tot de nalatenschap behoren namelijk niet meer de bij leven gedane schenkingen. Er is nóg een methode. Wanneer b.v. iemand van 55 jaar zo, goed als ze ker kan aannemen dat ai zijn besparin gen goeddeels zullen dienen om straks het bejaardentehuis te kunnen betalen, waarom zou hij zich dan het leven niet geriefelijker maken (zijn hobby's uitle- V^n' J* winters naar de Canarische eilanden enz.)? Immers, hij weet toch dat te zijner tijd de a.b.w. hem wel zal helpen? Klachten veien is het huidige systeem ten aan zien van het vermogen een doorn in net oog. Zij zijn van oordeel dat als criterium voor het verkrijgen van bij stand niet moet gelden het vermogen maar de opbrengst van het ver mogen (b.v. te stellen op 6 7 Alleen wanneer deze opbrengst niet oereikend is voor het bejaardentehuis, zou een beroep op de a.b.w. mogelijk moeten zijn. We kunnen dit standpunt niet delen. aarom zou iemands bestedingspatroon moeten worden opgeofferd aan de manke" regeling, die de a.b.w. op punt nu eenmaal kent? En waarom ?en iemand van middelbare leef tijd, die een vrij aardig vermogen heeft opgebouwd - soms door zich te veel te ontzeggen - de vreugde hiervan misgunnen? Wil men het anders, dan zal men de wet moeten wijzigen. Doch laat. men dan tevens een ieder, die bij de uit voering van de a.b.w. betrokken is, nogmaals met klem er op wijzen, dat een ieder zo nodig recht heeft op bij stand en niet meer, zoals onder de armenwet, sprake is van een gunst. Dat deze realiteit nog steeds ver te zoeken is, moge blijke uit de vele klachten over de uitvoering van de a.b.w, die dagelijks door de diverse instanties en bonden worden ontvangen. Klachten die doorgaans resulteren in de vraag: met hoeveel maten wordt hier gesmeten? Belanghebbenden wordt bericht, dat de burgemeester van Soest verhinderd is op a.s. woensdag 5 november zijn wekelijkse spreekuur te Soest en Soes terberg te houden. Bilderdijklaan 1, Soest, telefoon 3029 De KAMER VAN KOOPHANDEL EN FABRIEKEN te AMERSFOORT houdt woensdag a.s., van 14 tot 17 uur, voor het verstrekken van Inlichtingen, zit ting ten gemeentehuize alhier. of uw gehele interieur... Bij Ton Beuken kunt u terecht. Toa Beuken geeft u adviezen, die afgestemd zijn op uw stijlgevoel en budget. Samen met u ontwerpt Ton Beuken uw interieurplan. interieur'verzorging Soesterbergsestraat 51 - Soest t.o. busstation Soest Telefoon 02955 - 2180 HERVORMDE KERKEN Oude Kerk, Kerkstraat. 10 uur: Vicaris P. Westland, Amers foort. 19 uur: ds D. H. Bosma. Kinderoppas tijdens morgendienst. Emmakerk, Regen tessel aan. 10 uur: ds D. H. Bosma. 19 uur: ds J. Mettau. Kinderoppas tijdens morgendienst Ichtuskerk, Alb. Cuyplaan, 10 en 5 uur ds J. Smit. Gebouw Middelwjjb, Pieter de HooghL 10 uur: ds J. Mettau. Zonnegloren, Soesterbergsestraat. 10 uur: ds L. de Ru. Kinderoppas tijdens de dienst Jeugdkerken: 10 uur: Emmakerk, Regentesselaan. 10 uur: Eltheto, Driftje, Soest-zuid Zondagsschofen 10 uur: Middelwijk, P. de Hooghlaan 10 uur: De Savornin Lohmanschool, Driehoeksweg. 10 uur: Gr. van Prinstererschool, in- J kerkelijk. 10 uur: Da Costaschool, Pr. Bern- hardlaan, interkerkelijk. GEREFORMEERDE KERKEN Julianakerk, Julianalaan 10 en 5 uur: ds M. Wilschut Wilhelminakerk, Soesterbergsestraat 18 Geen opgave. Kerkgebouw NPB, Rembrandtlaan 20. 8.30 en 14.45 uur: drs. Y. B. Chah Poe- san, Korea. Gebouw Eltheto (verplaatst naar V*> bouw Nationaal Chr. Belangen te Baarn) 10 en 5 uur dienst CHR. GEREFORMEERDE KERK 3.30 uur: ds Rutters, Baarn. GEREF. GEMEENTE Dalweg boek Beukenlaan Zondag, 10 en 5 uur: ds Van HaareiL VER. v. VRIJZ. GODSDIENSTIGE!* Afd. van de Ned- Protestantenbond Rembrandtlaan 20 10.15 uur ds R. v. d. Kley (Em. N.H.J, Epe. 10.15 uur kinderdienst. Wijk gebouw „Soest-Zuid' 10.15 uur kinderdienst. ADVENTSGEMEENTE 10 uur bijbelstudie. 11 uur: leesdienst. ZONDAGSCHOLEN Jeugdgebouw Emmakerk. 12 uur zondagsclub. Evangelie-Centrum „In de Ruimte" Klein Engendaalweg 52. Zondagmiddag 16 uur ds A. Agtereek uit Haarlem. SOESTERBERG GEREFORMEERDE KERK 10 en 17 siur: ds. J. van Eijk. woensdag 5 november, 20 uur, dank dienst voor bet gewas en arbeid, ds. J. van Eijk. HERVORMDE KERK 10 uur: ds F. J. Th. van Boven. H. Doop. 12 uur interkerkelijke zondagsschool. 19 uur: zondagavondgebed. BAARN DOOPSGEZINDE GEMEENTE Eemnesserweg 63B. 10.30 uur ds H. C. Valeton. Volle Evangelie-gemeente „Baarn-Soest" Burgemeester Penstraat 4, Baarn Elke zondagmorgen 10 uur. EVANGELISCH LUTH. GEMEENTE Kapelstraat 7, Baarn 10.30 uur drs. W. J. Manger. PAROCHIE SOEST, Kerkplein Zaterdag 19 uur avondmis. Zondag H. Missen 8 en 11.30 uur. 9.30 uur hoogmis. Maandag 9 en 19 uur, dinsdag 8 en 9 uur, woensdag 9 en 19 uur, donderdag 8 en 9 uur, vrijdag 9 en 19 uur en zaterdag 8 en 9 uur H. Missen. PAROCHIE SOESTDIJK Burgemeester Grothestraat Zaterdag 19 uur avondmis. Zondag H. Mis 9 uur. 11 uur hoogmis. Maandag geen H. Mis. Dinsdag 8 en 19 uur, woensdag 8 uur, donderdag 8 en 19 uur, vrijdag 8 uur H. Missen. PAROCHIE SOEST-ZUID St. Willibrordusstraat Zondag H. Missen 8 en 11.30 uur. 9.30 uur hoogmis. In de week H. Missen te 8 uur, woensdag 19 uur (gezinsdienst), zaterdag 8 en 19 uur. ST. CAROLUSKERK. Soesterberf. Zaterdag, 19 uur avondmis. Zondag, 7.30, 9.0 (hoogmis^ en 11.00 u. (met zang).

Soester Courant | 1969 | | pagina 5