RENAULT Voor u 372°/° op uw salarisrekening en desgewenst een maand salaris extra als gezinskrediet en vooru.... Garage Stam kleuter MET RAAD EN DAAD BIAFRA. DE BLIJVENDE PUZZEL Officiële mededelingen MEDISCHE DIENST PREDIKREURTEN Soester kleuterleidsters schreven spelenboek Bronchiletten •r ruilde" \l oOÏ TTpartijen' ii ^7recePtieS o\erdul«en Uw Rswrder staat klaar bij J!*> Houden Snaar" Rectificatie Filmvoorstelling de bank waar ook zich thuis voelt ?ien- Installatie pastoor uitgesteld Bestemmingsplannen R.K. kerkdiensten VRIJDAG 28 NOVEMBER 1969 Twee Soester kleuterleidsters. Hanna (36) en Saskia (32) Veenendaal hebben een boek geschreven, dat onlangs van de pers is gekomen en tot titel heeft ..Wij spelen met kinderen". Het boek beschrijft 180 spelletjes voor feest- en verjaardagen voor kinderen van 3 tot 12 jaar. Het boek is verschenen bij uitgeverij Bosch en Keuning in Baarn. Het omgaan met kinderen in deze leeftijdsgroep is de beide zusters uiter aard niet vreemd. Hanne Veenendaal is nog altijd hoofdleidster van de Chris telijke kleuterschool aan de Driehoeks- weg alhier en haar zuster Saskia heeft dezelfde funktie uitgeoefend, doch doet nu haar ervaringen met kinderen in haar eigen gezin op. Saskia Veenen daal liep trouwens al veel langer met plannen rond om eens een boek te schrijven, maar het is er tot verleden jaar eigenlijk nooit van gekomen. KLEURENTELEVISIE Blaupunkt vanaf 1.698. I Dealer Blaupunkt, Philips. B 01 FRANS BOSMAN Telefoon 3367 Haar werk en haar gezin namen haar tezeer in beslag. Vorig jaar zijn zij, na een eerste contact met een verte genwoordiger van de Baarnse uitge verij echter aan het schrijven gegaan. Het resultaat is een qua omvang in vergelijking met de bestaande litera tuur op dit gebied, bescheiden boekje, dat - als prettige nevenfactor - ook bescheiden in prijs is. Het boekje maakt deel uit van een hobbv-serie ..Wij kunnen...". De spelletjes, die in het boekje beschreven worden, zijn voor een groot deel voortgesproten uit de fantasie en de ervaring van de beide schrijfsters zelf. Op school en in ge zinsverband zijn de spelletjes inmid dels op hun uitvoerbaarheid getoetst. Het resultaat bleek zeer bevredigend, zowel voor de kinderen zelf als voor de beide schrijfsters van het boekje en niet in de laatste plaats ook voor de ouders. De spelletjes kunnen namelijk met vrilwel ieder gezelschap kinderen, groot of klein gespeeld worden. Bovendien wordt een enorme variatie en verschei denheid geboden. ..We hadden wel materiaal voor twee boekjes, maar het moest uiteindelijk betaalbaar blijven en mocht derhalve niet meer dan 120 bladzijden be slaan", aldus Saskia van Veenendaal. „Een probleem is wel even het taal gebruik geweest", vult haar zuster aan. „Je bent gauw geneigd om te zeggen: dat doen we wel even, maar in .de praktijk blijkt dat nogal tegen te val len. Uiteindelijk moet je h >t in een voor ieder onmiddellijk begrijpelijke taal vertellen'". De wat oudere kinde ren kunnen het boekje trouwens ook zelf ter hand nemen om er spelletjes uit te leren. Het boek is namelijk ver deeld in een categorie spelletjes voor kinderen van 3 tot 7 jaar en van 8 tot 12 jaar en bestemd voor zowel de moeders (van de allerjongsten) als de kinderen (van 8 tot 12 jaar) zelf. In middels hebben de beide schrijfsters al tal van positieve reacties ontvangen, zowel van de zijde der ouders als van de onderwijskant. De eerste 5000 exemplaren zijn dan ook reeds grotendeels uitverkocht. Ge zien het feit, dat nu de donkere dagen en de kerstvacanties gaan aanbreken, wordt een spoedige tweede druk ver wacht. De zusturs Veenendaal zijn dan ook tot de prettige conclusie gekomen, dat er wel behoefte aan een dergelijk (be taalbaar) boek bestaat. Het kost ƒ5,90. „Om het geld hebben wij het overi gens niet gedaan", geven ze direct toe, al zal het succes van dit eerste boek je hen wel wat commerciëler hebben gemaakt en staan niet voor niets plannen voor een tweede boek (waar over zij zich verder nog in een stil zwijgen hullen) reeds op stapel. REPARATIE aan alle merken radio en televisie Speciale service-werkplaats FRANS BOSMAN Tel. 3367 - Na 7 uur 6256 Er is wel gebleken, dat heel veel ouders, die dagelijks nogal wat kinde ren over de vloer krijgen, soms met de handen in het haar zitten als het er om gaat, hoe de kinderen geboeid bezig moeten worden gehouden. Dit boekje kan daartoe een handige, prak tische en ook betaalbare leiddraad zijn. Hoestdranlc in tabletvorm. f 1.~ Erfgenaam.- Graag had ik inlichtingen van u omtrent het spaargeld van mijn overleden broer die nu 8 jaar geleden in Duitsland is gestorven. Ik heb een overlijdensakte, een statenloze pas en een Duits rijbewijs met foto van hem. Hij heeft in Nederland geld op de bank staan en nu is mijn vraag: waar toe en hoe moet ik ij wenden, als enx- toe en hoe moet ik mij wenden, «Is enige erfgenaam, om dit geld van de bank te halen. Het betrokken spaar bankboekje is ln mijn bezit. Antwoord: U moet een notaris inscha kelen die een z.g. verklaring van erf recht opmaakt. Met die verklaring gaat u naar de bank en dan zult u kunnen beschikken over het geld van uw over- leden broer, als althans de notaris tot de conclusie is gekomen dat u inder daad de (enige) erfgenaam bent. Horloge met datum.- Het is mij een raadsel hoe een horloge werkt met da tumaanduiding. Zo'n horloge kan toch niet nrecies weten of februari b.v. 28 of 29 dagen heeft, dus hoe kan die aanduiding nu altijd juist zijn? Antwoord: Iedere dag om twaalf uur springt het datummechanisme over naar een volgend getal. Als u goed kijkt, ziet u dat kort tevoren de cijfers al langzaam opschuiven. Na de 30ste springt de datum op 31. Heeft de maand dertig dagen, dan moet u zelf 24 uur doordraaien om de eerste te krijgen. Is het de laatste dag van fe bruari, dan drie keer 24 uur, in een schrikkeljaar 2x24 uur. Uitdrukking.- Waar komt de uitdruk king „Het grondsop is voor de godde- lozen" vandaan? At woord: Deze uitdrukking, een schert send gezegde als iemand het laatste uit de fles krijgt, komt men in iets andere vorm in de bijbel tegen n.1. Psalm 75 9. Daar leest men: in des Heren hand is een beker, en de wijn is be roerd, vol van mengeling en Hij schenkt daaruit: doch alle goddelozen der aarde zullen zijn droesem uitzui gende drinken. Uitweg.- Om mijn terrein te bereiken had ik een uitweg over de grond van miin buurman. Deze heeft zijn huis echter verkocht. Heeft de nieuwe eige naar het recht mij deze uitweg te wei geren? Antwoord: Servituut uitpad wordt niet door verjaring verkregen, dit moet dus schriftelijk zijn vastgelegd in de ak ten. Als uw terrein echter ingesloten is. heeft u recht uitpad te vorderen langs de kortste weg, waarbij u weer de kosten moet vergoeden. Overvraagt men. dan kunt u in dit geval proce deren. Als uw land niet ingesloten is. ei' niets in de akten staat, bent u af hankelijk van de nieuwe buurman. Amalialaan 19-21 Telefoon 02154-2323 Zalen v°°r Qe Soe^'g^uW"; Café Re|oeS'terber9seWe9 v*.*3®" Biafra trekt hernieuwd de aandacht door diverse initiatieven ter leniging van de honger die daar grote groepen van de bevolking blijft bedreigen. Dat is een humanitair aspect, dat overigens niet los te denken is van de politieke kant. En die is weer vooral in Lon den aan de orde gekomen, waar pre mier Wilson aankondigde dat Engeland door zal gaan met het leveren van wapens aan de federale overheid van van het artikel in de Soester Courant van dinsdag 25 november j.I. inzake sluiting bar dancing ,,'t Eikeltje" te Soest. Met betrekking tot bovengenoemd ar tikel deelt het bestuur van bar-dancing ,,'t Eikeltje'" mede, dat geheel buiten hun schuld zondagavond besloten is deze bar-dancing te sluiten. Evenmin de jeugd van Soest heeft hier schuld aan en wij betreuren het ten zeerste dat er voor deze jeugd geen enkele mogelijkheid meer in Soest be staat hen nog enig vertier te bieden. Wij danken de jeugd van Soest dat zij ons drie jaar lang trouw gebleven zijn. HET BESTUUR Volautomatische WASAUTOMATEN ƒ548,— (5 kg) FRANS BOSMAN Telefoon 3367 De eerste filmmiddag voor de speel tuinvereniging ,,'t Hart" zal plaats vin den op zaterdag 29 november, 's mid dags 2 uur, in gebouw „Credo" aan de Julianalaan. Er zijn nog een be perkt aantal plaatsen beschikbaar voor kinderen van niet-leden. de heer W. van Klaveren Voorlichting, kantoor Ter neuzen. Hoe? Heel eenvoudig. Open een salarisrekening bij onze bank, de NMB. U profiteert dan van 3'/20/o rentevergoeding. Bovendien is er de mogelijkheid een maandsalaris extra op te nemen als gezinskrediet. Als rekeninghouder geniet u een uitgebreide persoonlijke service. Zo kunt u bijvoor beeld gebruik maken van betaalcheques, waarmee u bijna overal betalen kunt. NEDERLANDSCHE MIDDENSTANDSBANK Nieuwerhoekplein 1 Soestdijk - tel. 02155-2850 president Gowon. Hij ging daarbij uit van de formeel juiste overweging dat Londen de regering in Lagos erkent en derhalve de Biafranen moet be schouwen als rebellen zonder meer. Daar komt echter nog iets meer bij. De Britten nemen het zich ook niet te kunnen permitteren Nigeria door een wapenembargo de strijd tegen de Biafranen te bemoeilijken. Immers, dan zou alleen de Sowjet-unie als grote le verancier overblijven en als men er gens niet naar verlangt is het de Russen een soort bruggehoofd op het Afrikaanse contingent cadeau te doen. Waarbij dan nog de alleszins redelijke overweging komt dat hulp aan Bia fra ook betekent dat men stimuleert dat Afrikaanse stammen zich losmaken uit de ietwat kunstmatige, maar al thans praktische staatsverbanden die Afrika uit de koloniale tijd heeft geërfd. Een balkanisatie met tal van staatjes zonder echte economische basis zou inderdaad funest zijn voor de Afrika nen zelf, zogoed als voor wat men nu nog aan betrekkelijke rust tussen de Afrikaanse landen bezit. Teken Het ongelukkige van de redenering is dat juist de lange duur van de Bia- fraanse rebellie deze wel uitheft bo ven een simpel opstandje van een en kele stam. Tenslotte wordt er al twee jaar op gewacht dat deze minderheid bezwijkt voor de federale overmacht, zonder dat dit tot dusverre gebeurde. Juist het ongelooflijke doorzetten on der zo ongunstige omstandigheden te kent hoezeer Biafra werkelijk een re den heeft tot een krachtsinspanning die weinig minder is dan een wanho pige strijd voor zijn leven.- Het is waar dat juist de laatste tijd enige aanzienlijke Ibo-voormannen te ruggekeerd zijn naar het kamp van Gowon. Zij zien geen verder nut in de strijd en achten een regeling moge lijk waarbij Biafra binnen het staats verband van Nigeria toch een rede lijke mate van zelfbestuur - en wat voorop staat - ook van veiligheid voor zijn burgers kan bereiken. Maar on danks dat gaat de strijd even verbeten door. En dat kan men niet alleen schuiven op het fanatisme van kolonel Ojoekwoe. Zijn mensen staan kennelijk achter hem, 'hoe hevig de ontberingen ook worden. Internationaal Na (ruim) twee jaar is het ook dui delijk dat op deze manier geen be slissing valt: Biafra zal niet opgeven, Nigeria ziet geen kans de beslissende overwinning te behalen. De enige op lossing zou zijn dat van buiten af, in ternationaal een rpgeling wordt opge legd. De Afrikaanse staten in hun or ganisatie hebben er geen kans toe ge- De internationale organisatie die het logischerwijs het beste zou kunnen doen is de V.N., die om formele redenen inmenging in de binnenlandse aan gelegenheden van een lidstaat - er niet aan zal kunnen beginnen. Er is nu geopperd dat desnoods Ame rika en Engeland plus eventueel Frank rijk desnoods tegen de zin van de Ni- geriaanse regering voor de hulpverle ning aan Biafra de blokkade breken door met een massale luchtvloot de Biafranen voedsel en medicamenten te brengen. Voor de leniging van de hon ger is dit de enige oplossing. Maar te vens ook de methode die de geringtse kansen heeft om verwezenlijkt te wor den. AANLEG en REPARATIE licht- en krachtinstallaties P.U.E.M.-INSTALLATEUR FRANS BOSMAN Tel. 3367 - Na 6 uur 3674 of 4111 Soest: van Weedestraat 11. KOELKASTEN (zeer lage prezen) Bosch, Zanussi, Indesit, Marijnen FRANS BOSMAN Telefoon 3367 In verband met ziekte van de voor de parochie Soest-Zuid benoemde pas toor, de Zeereerwaarde heer H. H. van den Hoogen, is zijn installatie tot later tijdstip uitgesteld. De Burgemeester van Soest maakt be kend, dat door de raad dier gemeente op 19 november 1969 is verklaard, dat een bestemmingsplan zal worden voor bereid c.q. herzien voor de gebieden en gronden der gemeente, welke by het betreffende besluit behorende kaarten in rood zijn aangegeven, en waarin ondermeer de volgende gronden vallen: 1. de percelen gelegen langs het Kerk- pad en de Lange Brinkweg, voor zover niet opgenomen in het be stemmingsplan „Landelijk Gebied", het bestemmingsplan voor gronden langs de rijksweg en het bestem - minsplan „Lange Brinkweg", zijnde het in voorbereiding zijnde bestem mingsplan „Lange Brinkweg II"; 2. het gebied, gelegen nabij de Ferdi- nand Huycklaan en de Van Lennep- laan, zijnde het in voorbereiding zijnde bestemmingsplan „Kort End"; 3. gronden, gelegen nabij de Ossen damweg, Soesterbergsestraat en Ver lengde Kolonieweg, zijnde het in voorbereiding zijnde bestemmings plan tot herziening van het bestem- minsplan „Ossendamweg" 4. gronden, gelegen in het Soesterveen, voorzover niet opgenomen in het bestemmingsplan Soesterveen I, het bestemmingsplan Industrieterrein of in het bestemmingsplan voor gron den gelegen nabij het Soesterveen d.d. 18 februari 1959, zijnde de ver dere in voorbereiding zijnde be stemmingsplannen „Soesterveen"; 5. een strook grond langs de Wiekslo- terweg westzijde en oostzijde 6. een strook grond ten noorden van de Koninginnelaan; 7. gronden gelegen op de Soester Eng, voorzover niet opgenomen in het ontwerp-bestemmingsplan Soester- eng-Park en Centrum; 8. de gronden door het bestemmings plan „Rijksweg" bestemd voor be drijfsdoeleinden, gelegen achter de percelen aan de Steenhoffstraat en grenzende aan de Parallelweg 9. de gronden gelegen nabij het sta tion Soest, voorzover niet opgenomen in het bestemmingsplan „Kerke- buurt en het ontwerp-bestemmings plan „Kerckenlandt" 10. de gronden gelegen in het bestem- minsplan „Amersfoortsestraat" en de partiële herziening daarvan voor het perceel sectie E, nr. 3038; voor zover gelegen tussen de Dodeweg en de Richelleweg en de grens met de gemeente Amersfoort 11. de gronden gelegen in het bestem- minsplan „Soesterberg-Dorp" en het partiële plan voor gronden gele gen tussen de Kampweg en de Ge neraal Winkelmanstraat, voorzover gelegen ten zuiden van de Generaal Spoorstraat en gedeeltelijk liggende achter de woningen aan de Kamp weg en de Generaal Winkelman straat 12. de gronden, waarvoor de in de be stemmingsplannen aangegeven „win kelbestemming" dient te worden ge wijzigd. Het genoemde besluit met de daarbij behorende tekeningen ligt ter gemeen te-secretarie, afdeling algemene zaken, geopend op werkdagen van 9-12 uur, voor een ieder ter inzage. Soest, 25 november 1969. HINDERWET Burgemeester en wethouders van Soest brengen, overeenkomstig het bepaalde in artikel 9, lid 1 sub b der Hinder wet, ter algemene kennis, dat ter ge meentesecretarie van Soest ter inzage is gelegd een verzoek met bijlagen van J. W. Smeeing, Laanstraat 26, Soest, om vergunning tot het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een autoherstelwerkplaats met een doorsmeerruimte, alsmede van een in richting bestemd tot het opslaan en afleveren van motorbrandstoffen, op het perceel Laanstraat 26, kadastraal be kend gemeente Soest, sectie G nr. 5364. Gedurende tien dagen na dagtekening van- deze bekendmaking bestaat voor een ieder de gelegenheid schriftelijk bezwaren tegen het verlenen van de vergunning in te brengen bij het ge meentebesuur. Bovendien zal op dinsdag 16 decem ber a.s., des voormiddags 9 uur, in het gemeentehuis een openbare zitting '••orden gehouden, alwaar mondeling bezwaren tegen de inwilliging van dit verzoek kunnen worden ingebracht. Een ieder kan ter gemeentesecretarie kennis nemen van de terzake inge komen stukken. Sost, 28 november 1969. TELEVISIE, houten kast. 59 cm 498,—. Dealer Blaupunkt, Philips, B O FRANS BOSMAN Soesterbergsestraat 20a - Soest Telefoon 3367 ONDERWIJS Burgemeester en wethouders van Soest brengen ter openbare kennis, zulks ter voldoening aan het bepaalde in artikel 76 van de Lager-onderwijswet 1920, dat de raad van die gemeente in zijn vergadering van 19 november j.1. me dewerking als bedoeld in artikel 72 van die wet heeft verleend ten aanzien van het verzoelc van het bestuur van de Stichting voor Katholiek Basis- en Kleuteronderwijs te Soest voor a. reken- en letterdozen en een schrijf machine t.b.v. de St. Willibrordusschool; b. reken- en letterdozen en een mu- ziekinstrumentarium t.b.v. de Sint Lud- gerusschool c. een muziekinstrumentarium, verduis teringsgordijnen en een methode voor organisch milieu-onderwijs t.b.v. de Sint Bonifaciusschool; d. een methode voor organisch milieu onderwijs en een vloeistofduplicator t.b.v. van de Sint Jozefschool. Soest, 28 november 1969. SOEST De artsendienst wordt dit weekeinde waargenomen van zaterdagmorgen 12 uur tot maandagmorgen 8 uur door P. J. H. M. Rupert jr.. Ossendamweg 33e, tel. 2395, en P. H. Walter. Ere prijsstraat 69, tel, 2064. SOESTERBERG Tijdens het a.s. weekeinde zal de artsendienst worden waargenomen door A. J. W. Hagedoorn, Oude Tempellaan 6 Soesterberg. tel. 03463-1517. Bood schappen vóór 9.00 uur. SOEST Tandartsen Zaterdag en zondag van 13-13.30 uur W. H. A. Steen, Oranjelaan 11. Apotheek Zaterdag en zondag is geopend apo theek Soest-Zuid. Apotheek Soestdijk gesioten. Avond- en nachtdienst tot en met 5 december, Apotheek Soest-Zuid. Oranje-Groene Kruis Zr. H. Sijksma, Bosstraat 29, tel. 461d Wit-Gcle Kruis Zr. M. van Loon, Van Marnixlaan 26, Amersfoort, tel. 03490-17172, alsmede bereikbaar van maandag t.e.m. vrijdag, van 13.00-14.00 uur, Molenstraat 11, tel. 2001. Groene Kruis Zr. F. Beisma, De Genestetlaari 3b, tel. 2427. Interpar. Charitatief Centrum Maatschappelijk werk en Gezinszorg Mej. M. F. M. Elsenburg en mej. H. B. te Lintelo, maandag t.e.m. vrijdag, 9.30-10.30 uur, Molenstr. 11, tel. 4040. In Soesterberg: dinsdag 18.30-19.09 uur in de Hoeksteen. HERVORMDE KERKEN Oude Kerk, Kerkstraat. 10 uur ds R. Houtsma, Amersfoort. 19.00 uur ds H. A. O. Zijlstra, A'foori Kinderoppas tijdens morgendienst. Emmakerk, Regentesselaan. 10 uur ds. J Haitsma, Woerden. 19 uur ds. J. Mettau. Kinderoppas tijdens morgendienst. Ichtuskerk, Alb. Cuyplaan. 10 en 5 uur ds J. Smit. Gebouw Middelwyk, Pieter de Hoogbl. 10 uur: ds J. Mettau. Zonnegloren, Soesterbergsestraat. 10 uur ds. H. Beker, Den Haag. Kinderoppas tijdens de dienst, Jeugdkerken: 10 uur: Emmakerk. Regentesselaan. 10 uur: Eltheto, Driftje, Soest-zuid Zondagsscholen: 10 uur: Middelwijk, P. de Hooghlaatn 10 uur: De Savornin Lohmanschool, Driehoeksweg. 10 uur: Gr. van Prinstererschool, in terkerkelijk. 10 uur: Da Costaschool, Pr. Bern- hardlaan, interkerkelijk. GEREFORMEERDE KERKEN Julianakerk, Julianalaan 10 en 5 uur ds M. Wilschut. Wilhelminakerk, Soesterbergsestraat 18 10 en 5 uur ds. J. Thomas, Amersfoort. Kerkgebouw NPB, Rembrandtlaan 2®. 8.30 uur ds J. P. Moerkoert. 14.45 unr ds C. Bijl, Hilversum. Gebouw Eltheto (verplaatst naar ge bouw Nationaal Chr. Belangen te Baarill 10 en 5 uur dienst CHR. GEREFORMEERDE KERK 10 en 7 uur ds. Draaier, Hilversum, GEREF. GEMEENTE Dalweg hoek Beukenlaan Zondag 10 en 5 uur Student Klepp* Woensdag 3 dec., 19.00 uur, ds. WisSC VER. v. VRIJZ. GODSDIENSTIGE* Afd. van de Ned. Protestantenbond Rembrandtlaan 20 10.15 uur ds. W. Leerink. Avondmail dienst. BRAAMHAGE. 19.00 uur ds. W. Lee rink. Avondmaaldienst. Wjjkgebouw „Soest-Zuid" 10.15 uur kinderdienst. ADVENTS GEMEENTE 10 uur bijbelstudie. 11 uur Pred. P. Klop. ZONDAGSCHOLEN Jeugdgebouw Emmakerk. 12 uur zondagsclub. Evangelie-gemeente „In de ruimte" Klein Engendaalweg 52. Zondagmiddag, 16 uur Ev. G. J. Men- sink. SOESTERBERG GEREFORMEERDE KERK 10 en 7 uur ds J. van Eijk. HERVORMDE KERK 10 uur ds F. J. Th. van Boven. 12 uur intei-kerkelijke zondagsschool. 19 uur zondagavondgebed. Liefdemaal tijd. BAARN DOOPSGEZINDE GEMEENTE Eemnesserweg 63B. 10.30 uur ds H. C. Valeton. Volle Evangelie-gemeente „Baarn-Soest" Burgemeester Penstraat 4, Baarn Elke zondagmorgen 10 uur. EVANGELISCH LtJTH. GEMEENTE Kapelstraat 7, Baarn 10.30 uur Drs. G. Fafié. PAROCHIE SOEST, Kerkplein Zaterdag 19 uur avondmis. Zondag H. Missen 8 en 11.30 uur. 9.30 uur hoogmis. Maandag 9 en 19 uur, dinsdag 8 en 9 uur, woensdag 9 en 19 uur, donderdag 8 en 9 uur, vrijdag 9 en 19 uur en zaterdag 8 en 9 uur H. Missen. PAROCHIE SOESTDIJK Burgemeester Grothestraat Zaterdag 19 uur avondmis. Zondag H. Mis 9 uur. 11 uur hoogmis. 18.00 uur Avondmis. Maandag geen H. Mis. Dinsdag 8 en 19 uur, woensdag 8 uur, donderdag 8 en 19 uur, vrijdag 8 innj H. Missen. PAROCHIE SOEST-ZUID St. Willibrordusstraat Zondag H. Missen 8 en 11.30 uur. 9.30 uur hoogmié. In de week H. Missen te 8 uur, woensdag 19 uur (gezinsdienst), zaterdag 8 en 19 uur. ST. CAROLUSKERK. Soesterberg. Zaterdag 19 uur. avondmis (jongeaek.). Zondag, 8.30, 10.00 uur hoogmis (Volks zang). en 11.30 uur (met zang).

Soester Courant | 1969 | | pagina 13