GESCHENKEN iSchoemaker Voor geschenken van blijvende waarde LOOP EENS BINNEN IN ONZE ZAAK Van Weedestraat 72, Soest, telefoon 2792 Dorpsplein 10a, Soesterberg, telefoon 1587 VRIJDAG 28 NOVEMBER 1969 Haardrogen met de Philips haardroogkap. Inschuifbare rand, geen opbergproblemen. Regelbare temperatuur. Vanaf 39.95 Een echt vrouwelijk cadeau de Philips Ladyshave voor snel en veilig ontharen. Keuze uit 3 modellen. Van af 26.50 Nooit meer botte scharen of messen. Bijzonder leuk en praktisch cadeau deze Philips messenslijper. 23.75 Ideaal cadeau: Philips citrus- pers. Perst sinaasappel, grape fruit en citroen tot de laatste druppel uit. 39.95 'hilishave op batterijen. Vanaf 29.95 Voor hem een Philishave. De praktische dubbelkop 49.95 Philishave-3 met gegolfde scheer- sleuven en scheeruitcirkels vanaf 62.95 Philishave-3 oplaadbaar voor scheren onafhankelijk van het lichtnet 94.95 PHIUPS Automatische broodrooster van Philips. Naar eigen smaak uw brood mooi egaal geroos terd. Een cadeau voor talloze ochtenden. 65.- De lekkerste koffie met de vingerveilige Philips koffie molen. Keuze uit 3 uitvoerin gen. Vanaf 9.95 Philips koffiefilter met warm- houdstand voor 4 tot 5 kopjes koffie. Nu gezellig koffie zet ten in de kamer, een ideaal cadeau. Vanaf 39.95 Philips warmte-tegel. Ideaal om koffie, thee en spijzen op de juiste temperatuur te hou den. 25.- KIES UIT de vele,vele waardevolle PHILIPS Bovenaan op het verlanglijstje. Philips handmixer 39.95 Met kneedhaken en ophang- beugel 49.95 Luxe mjxerset met rauwkost- snijder in luxe cadeau verpak king (zie af b.) 64.95 Philips mixer op standaard. U hoeft er geen hand naar uit te steken. Ronde bodem in de kom ;handig om ook kleine hoe veelheden te verwerken. Ook als handmixer te gebruiken. 69.95 (Standaard en kom los 25.-) Handig strijken met 'n Philips lichtgewicht strijker vanaf 24.95 Met tuimeltop-snoer, vanaf 29.95 Philips stoomstrijkers, twéé in één, vanaf 59.95 Philips auto-portable radio. Twee radio's voor één prijs. Uitstekende ongestoorde ont vangst op de lange - en midden golf. Uit de auto...met één handbeweging neemt u deze auto-radio uit de slede. 179.- (excl. slede en montage) Philips cassettofoon. Mono- cassettespeler voor compact- cassettes. Zeer eenvoudige bediening. Batterijvoeding. Aansluiting voor netvoedings- apparaat. 99.- Bij aankoop tijdelijk 5 musi- cassettes van 110,- voor 25.- Tijdelijk bij aankoop van deze platenspelers 2 stereo LP's cadeau. Philips stereo/mono-platen- speler op voet. 3 Snelheden. Automatische stop. Stereo/ mono-opneemelement met dia- mant- en saffiernaald. Stereo- fonische weergave via stereo- versterker of - radio. 92- Philips elektrogrammofoon met drie snelheden. Schakelt automatisch over van net- op batterijvoeding en omgekeerd. Stereo/mono-opneemelement. f 149,— 2 l.p.'s gratis Philips portable radio. Met uitstekende ontvangst van de middengolfzenders. Krachtig geluid door o.m. speciale por table luidspreker. Overzich telijke zenderkeuzeschaal. Afm.6,5 x 10 x 3 cm. 39.95 Philips portable radio. Uitste kende lange-en middengolf ontvangst. In groen, rood of zwart. 159.- Philips portable radio. Met rainiatuurtechniekIn fraaie kast. Luxueus front met palis sander- en chroomdecoratie. FM-band, lange- en midden golf. Drukknoppen voor golf- gebiedinstelling. Groot uit gangsvermogen. Afmetingen 14x28x6 cm. 159.- ...er is nog meer, veel meer. Het is nu de tijd van vragen en geven. Kom naar onze zaak. Het is er prettig winke len met een overvloed aan geschenkenkeus, vakkun dige bediening, betrouwbare garantie en service. U vindt er ook de speciale aanbiedingen met extra lage prijzen. PHIUPS

Soester Courant | 1969 | | pagina 8