mnnm MEXICO ONGESCHIKT VOOR WERELDKAMPIOENSCHAPPEN SPORTHAL BEUKENDAL QARAQE STAM EB SETTEN I. D. VAN VUGT Weer op 2000 meter hoogte Uw Recorder staat klaar bij Je Gouden Snaar" Uiterst belangrijke wedstrijd voor The Red Stars-dames in Beukendal mi. n Ongelijke strijd WEDSTRIJD-PROGRAMMA VOOR EEN RENAULT, NIEUW OF GEBRUIKT Vlb. Soesterberg leider in zaalvoetbalcompetitie BDC-handbal Zaalhandbal Vele autobezitters laten zich (nog) bestelen Sinterklaas had moeilijkheden met de Kerstman De Meteoren Kerkconcert mn Krabbels van Knel is Tempo neemt nu al afscheid van 1969 Maandelijkse natuurwandeling VRIJDAG 12 DECEMBER 1969 Niet alleen het grootste deel van de landen die meedoen aan de strijd om het wereldkampioenschap voetbal in Mexico zjjn bekend, ook de belangrijkste kennen we. De landen die zich inmiddels geplaatst hebben zijnRoemenië, Tsjecho- Slowaktfe, Italië, Rusland, Zweden, België, West-Duitsland, Bulgarije en Enge land uit Europa; Uruguay, Peru, Brazilië, Mexico en El Salvador uit Amerika, Marokko uit Afrika en Australië of Israël uit Azië en Oceanië. Een plaatsings commissie stelt enerzijds door loting, anderzijds door verkiezing vier groepen van elk vier landen samen. De groepswinnaars plaatsen zich voor de halve finales en de nummers 2, 3 en 4 spelen om de plaatsen 5 - 8, 9 - 12 en 13 -16. Het spektakel vindt plaats In juni 1970. De Mexicanen kunnen de prachtige ac commodaties aanbieden, die voor de olympische spelen in 1968 zijn gebruikt. Ook de verdere faciliteiten, die de deel nemende landen krijgen zijn prachtig. Toch is vrijwel niemand gelukkig met de keuze van Mexico, behoudens de Mexicanen zelf en Peru, terwijl het de Russen weinig kan schelen, want zij hebben voldoende trainingsgelegenheid op 2000 meter hoogte. Het is inmiddels duidelijk geworden, dat slechts enkele landen zich heel se rieus op de wereldkampioenschappen voorbereiden. Dat zijn in eerste instan tie wereldkampioen Engeland en ex- wereldkampioen Brazilië. De Engelsen werden in 1966 op eigen bodem wereld kampioen. Ook na 1966 hebben de En gelsen zich getoond als één van de sterkste ploegen ter wereld. Om de we reldbeker te behouden, is het compe titieprogramma afgestemd op de voor bereidingen voor het toernooi in Mexico. Bij de Brazilianen gaat men niet min der serieus te werk. Meer dan ƒ3,5 mil joen gulden is het de Brazilianen waard om de wereldbeker te heroveren. Coach van de ploeg is de vroegere radio-ver slaggever Joao Saldanha, die ook coach is geweest van Botafogo, één van de Braziliaanse topclubs. Hij en enkele as sistent-trainers hebben een grote speur tocht in Europa gemaakt om hun te genstanders van volgend jaar aan het werk te zien. Marokko De goede resultaten van de Afrikaanse atleten bij de olympische spelen van Mexico hebben de Braziliaanse leiders ook een reis naar Marokko laten onder nemen. Daar werd een wedstrijd tegen Soedan bijgewoond. Saldanha's vermoe den. dat de Marokkanen technisch en tactisch ver achter zijn, werd bewaar heid. Maar hij had grote bewondering voor de enorme inzet gedurende de hele wedstrijd. Hij en vele andere coaches zijn niet erg ingenomen met de keuze van Mexico. De kosten die aan de voorbereiding moeten worden besteed, zijn extreem hoog. Wil een ploeg in Mexico haar normale spel ontplooien, dan zal men gedurende enkele maanden op de zelfde hoogte als in Mexico wordt gespeeld moeten trainen. Bovendien is het dan nog nodig om enige weken eerder dan gewoonlijk al naar het land te gaan waar het toernooi plaats vindt. Wisselspelers Het zit er dik in, dat de ijle lucht op 2 km hoogte het nodig zal maken, dat veel wisselspelers worden gebruikt. Derhalve zullen extra spelers moeten worden meegenomen. Ook is het te verwachten, dat sterk de nadruk zal worden gelegd op het speltype, waarbij de bal zoveel mogelijk het werk doet en de spelers zuinig zullen omgaan met hun krachten. Dat zal dan waar schijnlijk inhouden, dat we in Mexico veel vrij vlakke wedstrijden te zien krijgen, waarbij het accent voornamelijk op de verdediging wordt gelegd en de aanvallen met dieptepasses worden ge lanceerd. Het is al bekend, dat de Engelsen in hun voorbereiding de dieptepass een belangrijke rol toedenken. Er wordt speciaal op geoefend om zeer goed ge plaatste lange passes te geven. De voorhoedespelers zullen dan een tech nisch surplus nodig hebben om de ver sterkte verdedigingen te kunnen passe ren. Mexico en Peru Gelijk de heer Saldanha kennelijk ver moedt zou Marokko best eens voor een verrassing kunnen zorgen. Niet dat het zich bij de wereldtop zal plaatsen, maar dat het andere, sterker geachte landen, op basis van conditie zal verrassen met winst of gelijkspel. Mexico zal een rela tief hoge plaats verwerven, net als Peru, dat ook gewend is op een flinke hoogte te spelen. Tot de favorieten voor dit toernooi be horen als voornaamste Brazilië en En geland. Daarnaast moet echter duchtig rekening worden gehouden met West- Duitsland, dat in het toernooi om het wereldkampioenschap altijd goed voor de dag komt. Rusland, Italië en Zwe den plegen tegen te vallen, maar kun nen met Uruguay, Peru, Mexico en Tsjecho-Slowakije tot de outsiders wor den gerekend. Tot de zwakkere landen behoren België. El Salvador, Roemenië, Bulgarije, Marokko en Australië of Is raël. Brazilië favoriet Het noemen van de favorieten is mede gebaseerd op de wijze waarop zij zich voorbereiden. Juist omdat in Mexico onder niet-normale omstandigheden wordt gespeeld, is die voorbereiding des te meer van belang. De voorberei ding van de Russen ziet er ook wel aardig degelijk uit, maar zij missen ge meenlijk de variatie en aanvalskracht om tegen sterkere ploegen te scoren. En dat is nu eenmaal nodig om te win nen. Wat dat betreft slaan we Brazilië het hoogst aan, dat zijn zes wedstrijden in de voorronden alle won met de to taalscore van liefst 27-3 De nieuwe kunstnijverheidafdeling van Ton Beugen, is de beste ideeën- bron die u zich kunt wénsen. U vindt er duizend en,een leüke dingen. Modern, kleurig, fraai van vorm. En vaak verrassend goédkoopZo rond de riks kunt u af kiezen. Kom eens kijken bij Ton Beuken, Gallenkampels- Weg 2, of Soesterbergsestraat 51 Soest-Zuid (bij het busstation) De dames van Red Stars zullen zater dag werkelijk voor het vuurpeloton ge plaatst worden, wanneer zij om zeven uur in de Soester sporthal „Beuken- dal" in het strijdperk zullen komen te gen rivaal en grote concurrent, het Spakenburgse S.V.S. Beide teams staan nog steeds onderaan in de rayon-afde ling, doch SVS heeft reglementair twee winstpunten gekregen. Red Stars zal komende zaterdag het heft volledig in eigen hand hebben om de dames uit Spakenburg de winst te ontnemen. Tot nu toe heeft Red Stars in vriendschap pelijke wedstrijden en in competitiever band altijd van SVS gewonnen, doch beide teams hebben elkaar niet meer ontmoet in een wedstrijd sinds eind december vorig jaar in het Red Stars- toernooi. Belangrijk is het dat de Soester aan hang haar dames in deze wedstrijd bij zonder goed kan steunen en we hopen hier dan ook maar op. RED STARS MD - UW MA. Tegelij kertijd met de dames spelen in de sporthal de meisjes 4 van Red Stars te gen het eerste meisjesteam van UW uit Utrecht. Afgelopen zondag verraste het meisjesteam iedereen door van het A-team van OSG te winnen en daarom zouden we ook nu weer een verrassing kunnen verwachten. RED STARS A - UW A. De jongens junioren moeten het om tien over acht opnemen tegen de A-junioren van UW, Geen eenvoudige opgave voor de Soester jongens, hoewel zij graag voor eigen publiek en in eigen zaal spelend willen bewijzen dat zij tegen dit sterke UW tot een verrassing in staat zijn. RED STARS MC - SVS MB. Ook om tien over acht. maar dan op het an dere veld speelt het derde meisjesteam van Red Stars tegen het tweede meis jesteam van SVS uit Spakenburg. Vol gens ons twee gelijkwaardige ploegen die niet veel voor elkaar zullen onder doen. RED STARS 2 - MIDLAND S. Het tweede herenteam. nog steeds ongesla gen. speelt zaterdagavond om Half tien thuis in Beukendal tegen het derde team van het Utrechtse Midland. Deze wedstrijd moet voor de Soester heren niet al teveel moeilijkheden opleveren. RED STARS - SVW STARS. Het he ren'eam gaat zaterdagavond naar Utrecht waar het om negen uur aan treedt tegen het herenteam van SVW Stars, een nieuwe vereniging uit Loe- nen a./d. Vecht. Een team dat nog weinig van zich heeft laten zien en waarin de Soester heren zich kunnen herstellen van de nederlagen, die het in de afgelopen weken weken heeft moeten incasseren. Toch moeten de heren voorzichtig zijn, want het gaat enigszins verzwakt naar Utrecht. Rinus Valk is nog steeds geblesseerd en ook Rob Snijders zal deze wedstrijd niet mee kunnen doen. RED STARS MA - MIDLAND MA. Het eerste meisjesteam van Red Stars speelt zondagavond in de Utrechtse nieuwe sporthal „Catharijne" de uiterst belangrijke wedstrijd tegen het Utrecht se eerste meisjestearr van Midland. Midland is in deze meisjesafdeling mo menteel het. enige teai dat de A- en B-meisjes van Red Stars kan bedreigen. Deze strijd begint om half zeven in Utrecht. Een vele tientallen, misschien wel honderd jaren oude boom, en een In vergelijk daarmee piepjonge Morris 1100, bonden in het midden van deze week, begunstigd door voor een dergelijke strijd ideale weersomstandigheden, vorst en restanten van een vroege sneeuwval, de strijd aan. Plaats van het treffen ,,'t Soester Hoogt" ter hoogte van het punt waar de oude Van Weerden Poclmanwcg met een bijna haakse bocht weer op de nieuwe gelijknamige weg komt. Zoals de foto duidelijk laat zien, de auto verdwijnt bijna achter de boom, had de Morris ondanks zjjn Engelse afkomst, geen schijn van kans, zijn plaats op het autokerkhof wordt voortijdig bezet. De boom, die in zijn kruin beslist niets van de krachtmeting gevoeld zal hebben, werd slechts op enkele plaatsen licht bescha digd. De bestuurder kon zjjn trouwe viehvicler op eigen kracht verlaten, een kraanwagen deed de rest. BASKETBALL zaterdag 13 december 1969, o.a. 19.00 uur SVS IRed Stars I (dames); 21.20 uur Red Stars IIMidland IV (heren). HANDBALzondag 14 december 1969, o.a. 14.00 uur BDC I—DWS I (dames); 16.00 uur BDC IINederhorst I (dames); 15.00 uur BDC IIOlympia I (heren). VOLLEYBALdonderdag 18 december 1969, o.a. 18.30 uur Olympia ASVV A; Olympia BSVV B; 20.00 uur SW I—SOS II (dames); 20.45 uur WH IOlympia 7 (heren); 21.30 uur SW IOlympia I (heren). Voor uitvoeriger informatie verwijzen wij naar de clubberichten op deze pagina. NIEUWERHOEKPLEIN 1 - SOESTDIJK Telefoon 02155 Verkoop 2850 - Magazijn 6691 UW RENAULT DEALER In onze showrooms kunt u rustig de diverse modéllen bezichtigen en deskundig worden voorgelicht. U bent van harte welkom N.O.C.-garantie Financiering ADSP1RANTEN RED STARSC - CAN- GEROES B. Tot slot speelt zaterdag avond ook in Utrecht het adspiranten c-team van Red Stars tegen. Cangeroes b. Het zal voor de c-jongens van Red Stars van coach Jos van -'en Brink niet makkelijk zijn dit sterke Utrechtse b-team van Cangeroes te verslaan, maar met een eervol resultaat zijn wij al bijzonder tevreden. De klinkende verwining van de Vlb. Soesterberg op Bilthoven (10-2) heeft het Luchtmachtteam samen met de Utrechtse Studenten op de gedeelde eerste plaats gebracht. De Utrechtse Studenten maakten tegen S.S.V.U. geen fout en wonnen verdiend met 4-1. Het team van B.V.C. won in een aantrek kelijke wedstrijd van het Utrechtse DOS'Ol met 4-2 en tenslotte kon Elinkwijk nog steeds de draai niet vin den, want nu bleek P.V.C. sterker. (5-2) De stand in de competitie geeft naast het leiderschap van de Vlb. Soesterberg en de U.S.V.F., onderaan nog drie teams zonder een winstpunt. DOS'Ol, Elinkwijken Bilthoven zullen in de ko mende wedstrijden moeten proberen punten te vergaren. DOS'Ol gaat dat tegen S.S.V.U. proberen en heeft kans een punt uit het vuur te slepen. Elink wijk zal B.V.C. in zijn opmars moe ten stuiten, maar de Bilthovense voet ballers zijn favoriet. P.V.C. zal Biltho ven wel op de laatste plaats kunnen houden. De meest interessante strijd is a.s. dinsdagavond te verwachten in de Utrechtse Sporthal „Hoog Catharijne". Om 20.30 u. zal de bovenste plaats de inzet zijn van de Utrechtse Studen ten en het team van de vliegbasis. Naar verwachting zal dit een spannen de strijd kunnen zijn. Het team van de vliegbasis Soesterberg heeft voor deze moeilijke strijd weer de beschik king over Brouwer (Go-Ahead) en zal o.a. ook Den-Besten (Baronie) en Schop (Scaga) opstellen. Voor zondag staan er weer enkele aan trekkelijke zaalhandbal wedstrijden op het programma. In de eerste wedstrijd om half twee, speelt het meisjesadspirantenteam tegen Sport Vereent uit Utrecht. De BDC-meisjes staan tot nu toe on geslagen aan de kop van de ranglijst. Ook in deze ontmoeting verwachten wij niet dat de Utrechtse meisjes in staat zijn BDC de eerste nederlaag toe te brengen. Om twee uur speelt vervolgens het eerste damesteam tegen het team van DWS uit Amsterdam. Beide teams heb ben evenveel punten vergaard dit sei zoen. Over het krachtsverschil valt dan ook niet te zeggen. Na de ongelukkige nederlaag van vo rige week, zijn de dames van BDC op revanche belust. Hopelijk zullen de dames in staat zijn de middenmootplaats, die zij momenteel op de ranglijst innemen, te handhaven. De heren, die na de dameswedstrijd, om drie uur in het veld verschijnen tegen Olympia uit Hilversum, zullen naar verwachting geen enkel probleem met de Hilversumse ploeg hebben. Vele autobezitters weten niet dat zij zich laten bestelen en de dief nog een gratis lift meegeven ook. Wilt u zich er van overtuigen, komt u dan even gratis en vrijblijvend bij Autowasserette De Bruin, Nieuwstraat 13, Soest, telef. 3300, boven de „put" en u zult versteld staan hoe hard uw auto aan een Zweed se behandeling toe is. Een volledige Zweedse M.L. en Bitak, een anti-roest- behandeling, kunt u bespreken en uw wagen gaat jaren langer mee. Wij wer ken met zeer scherpe prijzen. Wij zijn voor de behandeling van uw auto ge opend van 8 tot 19 uur. Alleen voor het wassen zijn wij woensdags gesloten. (Adv.) Aan de uitvoering van de al vele jaren geleden gesloten stilzwijgende overeen komst tussen Sinterklaas en de Kerst man, die inhield dat direct na 6 de cember de Sint de wijk zou nemen naar het zonnige zuiden, is deze week een abrupt einde gekomen. Slechts met zeer veel overredingskracht heeft de Kerstman kunnen voorkomen dat zijn Spaanse collega de eer op ging strijken van het uitreiken van de in de WISO-kwis gewonnen Volkswagen. Zijn argumenten, dat hij al lang genoeg had geprofiteerd van de vele WlSO-voor- delen in de afgelopen tijd, bleken vol komen gemotiveerd, en met een door zijn baard onzichtbare blos op de rim pelige wangen ging hij zuidwaarts, daar mee de Kerstman gelegenheid gevend zijn aandeel in de WISO-voordelen te gaan leveren, o.a. door middel van een korte maar buitengewoon krachtige ac tie, waarvan hem bij het verschijnen van deze courant, nog onvoldoende ge gevens ten dienste stonden. (Adv.) VLRL0VINGS JUWELIER HORLOGEE) REMBRANDTLAAN 18 - TEL. 02155-4785 Olympia staat onderaan op de ranglijst en heeft steeds grote nederlagen moeten slikken. De BDC-heren zullen na de enorme 156 nederlaag van vorige week tegen Laren, het vertrouwen van het Soester publiek moeten herwinnen. Een over winning zal dan ook zeer wenselijk zijn, temeer wanneer het de aanslui ting met de kopgroep niet wil missen. Het tweede damesteam speelt om 16.00 uur tegen het eerste team van Nederhorst. Tot nu toe speelden de dames van BDC met wisselend succes. De vierde plaats die zij nu op de rang lijst innemen mag evenwel als een flinke prestatie gerekend worden. In de laatste wedstrijd spelen om 16.45 uur de damesjuniorenteams van BDC en ASV tegen elkaar. Het BDC- team dat in verdedigend opzicht nog wel eens wat steekjes laat vallen, ach ten wij in staat de dames junioren uit Ankeveen te verslaan. Gemakkelijk zal het echter niet worden. Programma zondag 14 dec. Meteoren 1 - Juko 1, aanvang 11.30 uur. Opstelling: Dames: R. Groen, A. Vene- ma, M. Schaafsma, en S. Posthuma, alsmede de heren C. v. Rouwendaal, W. Kraay, H. Friebel, en L. de Haan. In verband met de Kerstdagen valt het maandelijks concert van december in de Oude Kerk te Soest wat vroeger dan gewoonlijk, n.1. op dinsdag 16 de cember a.s. De Muziekkring de Nederlandse Can- torij o.l.v. Maarten Kooy brengt als voornaamste programmapunt de Weih- nachtsgeschichte van Hugo Distier, één van Distiers fraaiste grote koorwerken, gebaseerd op het bekende koraal „Es ist ein Ros' entsprungen", waarvan er dan ook diverse ongeloofelijke mooie zettingen in voorkomen. De partij van de evangelist wordt gezongen door Ds. D. van Keulen uit Zeist. Verder een kerstmotet van Zangius „Congratulamini nunc ornnes" en de Adventscantate no. 61 van J. S. Bach „Nun komm der Heiden Heiland". De begeleiding berust bij bet orkest van de Muziekkring de Nederlandse Can- torij; de vocale solisten zijn Maria v. d. Slikke, sopraan;, Pier Veldman, te nor; Kees de Groot, bas. Er is ook een belangrijk instrumen taal programmapunt, nl. een onlangs door Maarten Kooy geschreven concert voor orgel en orkest, opgedragen aan de organist Jan Jansen, die het op deze avond ten doop zal houden. speciaaladres in ruime sortering binnen-en buitenlandse Laanstraat 39 Soest Tel. 3378 Ajje ut ming vraog dan mok zeige dat- ter wellis minse bin- ne die mit un uut- gestreke gezich dur- reve te zeige daat in Soes allus un bietje aachtur loop. En zullie bedoele daan int bezongder dc zaoke en zo. Noeng zalk de leste weze, die daor trammelaant om zaal gaon maoke. waant der zalle bes wel zaokeminse weze die in vergelielc mit aore plaotse un bietje vaan de voorzichtugge binne. En laote wullie effe eerluk weze ajje as voorzichtug mins bin groot gebroch. daan ister geen mir.s die maag en ken vurwaachte dajje zo vaan de ene op de aore daag un bie de haante zaoke- maan of vrouw wordt. Maor int allegemeen, vaalt ut mit daat aachturlope bes wel mee. Ik gao der altied maor vaanuit, dajjc ech nie naor de staad hoef te gaon om waat te kenne kope. Ok in Soest ister genog te koop. Nog maor net is Sinterklaos bezug omder voor un jaor vaan door te gaon, of daor komp de waat minder bekende Kersman op de proppe. Un klein bietje minder gelief middestaands „heilluge", maor daat staot vaast, in ieder gevaal eentje die der voor de omzetsteiging bes mag weze. Korsemus, mit zun ei ge feguur mit grote witte baord, omvaat eigeluk veul meer zaoke. Bie sinterklaos gongt vaok allenug maor om speulgoed, en mooie luukse kedoos, maor noeng zo teuge end vaan de decembermaond, die ok ut end vaant jaor in gaot luuije, staot haos de heule middestaand, maor ok dierelaand op zu kop. Mit haos onvoorstelbaore snelheid werde de etaalaozjes ontdaon vaan hullie Sin terklaos spulle, en wiere de korsbome, ast teminste kunsbome waore, vaan de zoldur gehaold. En daormee kojje ech wel zien daat de zaokeminse in Soes heus nie aachturlope. Ajje noeng zo om je heen kiek, daan liekt ut wel ofter de leste weke niks aors in de winkuls heb estaon as dinge veur de korsemus. Voor de minse diet nog niet zo bar hoog op hebbe mit kunsbome, binne der netuurluk weer echte korsbome, enk hep zu al op un heule kwak plaotse in ongs darrup op un grote hoop zien leige. Soms liekt ut der wel op daat haos iedereen vaan die bome ant vur- kope is. Ik schaat daat daat komp om- datter op die dinge un aordug centj» te vurdiene vaalt. Maor nie allenug mit un boom ist korse mus, ok mot hie nog worde angekleed, en de spulle daorvoor staun ok al weer overaal te glimme. En je hoef de kraant maor effe goed in te kieke en te leze, en je begriep, dajje der ok nie vaan of ken komme. zongder dajje der voor gezorrug hep, datter waat ongder de korsboom komp te leige. En de deure vaan de zaoke waor je daat zouw motte gaon kope, gaon haoi aal vaanzelluf ope. Maor ok Korsemui, hep mit Sinterklaos gemeen, daat ut un iees van vreterie is. Geen baanket- letturs, maor korskraanze, en gao maor door. En as vournaomste, geen suuker- warruk of taoij-taoij, maor wild en gevogulte, uut eige maor ok uut buute- laand. Al maonde laang kompter geen kninf zu hol meer uut, omdaat hie zo laanf- zaomerhaand wel door hep gekregn, daat ajje zo zorregeloos bin, om in deat tied nog buute te lope dajje daan vraof om uutte dost te worde mit pepiere servette om je pote. Ut hiet zogezeit vrede op aorde. maor ajje aal die beest* zo ziet leige. daan hep korsemus veur de diereweruld niks geen vredugs meer. Ut korsfees hep vaan ouwds, un mini zouwt haos vurgete, da naom heiluf meejekrege, en vreuger waas ut daat ok wel. Maor noeng. ent end ister nog nie vaan inzich, begint ut steeds meer op un vreet- en zuupfees te lieke. Nie daat ut voor ming nie maag, maor ut liek narruguns meer op. Noeng zalle der wel minse weze die zeige: „Knells, jie bin un zwaartkieker, un ouwe zuur- pruum", maor daan zouwk die minse is voor wille stelle, om nao de „Vreet- daoge" is bie de drogis en de appeteek te gaon kieke, waat ofter allegaor vur- koch wordt om de net biegevrete pongdjes weer kwiet te raoke, om noch maor nie te praote vaan de poeiers en pille die nodug binne om vuule maoge weer in orde te kriege, tis bar. Voor ming hoef ut allegaor nie meer ,ik bin aal veuls te zwaor. Ak der nie an zouw denke, daan zouw korsemus 1969 voor ming, net as voor de kninge en kaalkoene bie de poelier, wellis de leste kenne weze. En daat mok veur- komme, waant ik hep ut hie:* nog bes naor ming zin. zellufs aal zouwe de zaokeminse aachterlope. SKIE- EN SCHOENVERHUUR SPORTHUIS Nieuw Baarnstraat 39 - Tel. 02154-2490 BAARN Aanstaande zaterdagavond, 13 decem ber, organiseert de Soester Ren- en Tourvereniging „Tempo" in het vereni gingslokaal aan de Industrieweg het jaarlijkse oudejaarsavondje. Om acht uur wordt een begin gemaakt met de hersengymnastiek, die wordt gehouden tussen een team van de aktieve ren ners en supporters. Een en ander wordt traditiegetrouw afgewisseld met een ge legenheid tot het maken van een dansje. Bij redelijk weer zal a.s. Zondagmid dag door de Natuurwacht „Eemland" een wandeling worden gehouden. Er wordt gestart vanaf „Zonnegloren",te 2 uur, direct na de aankomst van de Tensenbus. De duur der wandeling zal wederom 2 a 2%2 uur zijn, terwijl er geen kosten aan verbonden worden.

Soester Courant | 1969 | | pagina 9