keuken Een leuke foundation hoeft niet duur te zijn. Wij kunnen het bewijzen. Pastunette Pantoffels voor warmte en gezellig- MIDDELMAN ZAKEN Jictfa JUrta r-1 de kiene kerstvrouw of d'r kerstman die voor 100 goedbestede guldens koopt bij de middelman-zaken krijgt gratis een feestelijke kerstboomalstublieft. Nijjhof Baarn Men leest de Soester Courant huis aan huis aan huis I ->.< •"'■y*' u mag die gratis boom Mode Woninginrichting Mikimo Meubelen En, stel u gerust, beha's en gaines zijn er ook in uw maat. Pastunette-foundations zijn fijne foundations. Want een van de vele redenen waarom wij Pastunette Komt u maar eens kijken en praten, verkopen, is het uitgebreide maat-assortiment, met perfekte pasvorm voor iedereen. Een andere reden is de plezierige prijs van Pastunette. VAN WEEDESTRAAT 5A-B A. P. H1LH0RST SOEST - TELEF. 2504 DINSDAG 16 DECEMBER 1969 Wij zijn ruim gesorteerd in kerst- en nieuwjaars boekjes. Ook in andere talen. In het Nederlands zijn er al pakjes kaarten met envelop, 10 stuks 0,75. Pakjes kaarten zonder envelop, 12 stuks ƒ0,95. Groot is de sorte ring Anton Pieck. KANTOORBOEKHANDEL IMMERZEEL, Van Weedestraat 7, telefoon 2962. NU kan iedereen een behoorlijke hebben. De prijzen zijn zo dat u zelfs in een huurhuis hiervoor het geld over hebt om er knap bij te zitten. Rechtstreeks van importeur. Dit is uw prijsvoordeel. Dit jaar nog aftrek voor eigen huis. 0 Keuze uit 6 mogelijkheden in elke maat. Levertijd DIREKT De prijzen zullen u verbazen In onze show room is alles duidelijk geprijsd. Loop naar binnen en vergelijk rustig. Schep ruimte in uw keuken door onze grote sortering hangkastjes modern en luxe van uitvoering in kunststof, makkelijk schoon te houden en toch niet duur. Jac. v. Lenneplaan 15 Tel. 02154-3462 A) art. 96 Damesslipper. Ia rose ea blauw. B) art. 25 Vlotte pantoffel met brede vachtrand. Ia rose, bleu en groen, C) art. 15 Vlot pantoffeltje van corduroy. In rood, geel en blauw. D) art. 65 3/4 hak pantoffel van fluweel vilt. In groen, rood of taupe. E) art. 50 Nylon pantoffel met warme bontkraag. In rood, groen of cognac. F) art. 70 Heren slipper van bruin corduroy. Warm gevoerd. Ook als gesloten model verkrijgbaar. G) art. 87 Cbique pantoflet met brocaat stiksel. In rood, zwart of blauw fluweel. sf- (en als u die grote kollekties kent van de middelman-zaken, weet u dat het helemaal niet zo'n toer is om die kerstboom te verdienen!) is of zelf uitzoeken bij de kerstboomman of hij wordt (ook gratis) bij u thuis bezorgd. -SS-' 3» Torenstraat Torenstraat Gallenkamppelsweg Kerkstraat Stretch beha met voorgevormde cups van nylon-satijn. In wit en zwart. Cupmaten: AA t/m C 10,95 Gaine met nylon-satijnen voorpandje. In wit en zwart. 12,95 Stretch beha, vormbehoudende cups met beugel. In wit en modekleuren. Cupmaten: A t/m D 11,95 Panty met kanten voorpandje. In wit en modekleuren. 11,95 Tricot-nylon brajupe, vormbehoudende beugelbeha met kanten cups en Stretch-net rug. In wit en zwart. Cupmaten: A, B en C 19,95 Jaquard stretch beha. Vormbehoudende cups van kant en nylon-satijn. In wit en zwart. Cupmaten: AA t/m D 12,95 Gaine van jaquard elastomeer. Voorpandje van nylon-satijn en kant. In wit en zwart 17,50 Stretch beha met voorgevormde cups van kant en nylon-satijn. In wit en zwart. Cupmaten: AA t/m D 11,95 Panty met kanten voorpand j e. Extra versteviging in vóór- en achterpand. Stretch-net in rugpand geeft extra lengterek. In wit en zwart. 15,95 vormbehoudende cups. In wit, zwart en modekleuren. Cupmaten: AA t/m C 8,75 Lichte gaine met voorpandje van kant. In wit en modekleuren. 10,75

Soester Courant | 1969 | | pagina 12