Ac Unieke L.P. Kerstaanbieding „kerstmis thuis'' De Gouden Snaar" Gemeenteraadsvergadering aas Burgerlijke Stand r-ia Nieuw van Adama 13 bekende kerstliedjes door een Hiiver- f Q Cf) sums kinderkoor - stereo-mono - slechts a LiüU (bij elke aankoop, groot of klein) ij wensen u prettige feestdagen STEENHOFFSTRAAT 15 - TELEFOON 2132 Meningen van lezers Krabbels van Knelis MET RAAD EN DAAD OFFICIËLE MEDEDELINGEN Eerste Soester Begrafenis-Onderneming Vogels begin december W ederopbouwwet DINSDAG 16 DECEMBER 1969 De raad der gemeente Soest komt in openbare zitting bijeen op woensdag morgen 17 december, te 19.30 uur, in de zaal van de brandweerkazerne, ter behandeling van de navolgende agenda AGENDA 1. Ingekomen stukken. a. K.B. van 22.X.69, nr. 8, inhoudende goedkeuring van de Verordening tot wijziging van de verordening op de hef fing en invordering van leges met voor stel dit voor kennisgeving aan te nemen. b. Jaaroverzicht 1968 - 1969 van de Ouderraad voor het openbaar lager onderwijs te Soest d.d. 17 november 1969 met voorstel dit voor kennisgeving aan te nemen. c. K.B. van 14.XI.69, nr. 15 en K.B. van 14.XI.69. nr. 16 respectievelijk inhou dende goedkeuring van de verordening tot wijziging van de „Verordening vuil nisbelasting" en verordening tot wijzi ging van de „Verordening rioolafvoer- recht" met voorstel deze voor kennis geving aan te nemen. d. Aanbieding overeenkomstig artikel 16, leden 4 en 5 van de gemeenschap pelijke regeling van de opleidingsschool voor gemeentepolitie ..De Boskamp" van de jaarrekening 1968, een wijziging van de begroting 1969, alsmede de be groting voor het dienstjaar 1970 met voorstel deze voor kennisgeving aan te nemen. e. Rapporten van het centraal bureau voor verificatie en financiële adviezen der vereniging van Nederlandse ge meenten met voorstel deze voor kennis geving aan te nemen. f. Brieven van J. W. H. Marie en anderen, waarin zij protesteren tegen Burgelijke stand 7 t/m 13 december 1969 Geboren: Gertruida, d.v. C. Blankestijn en G. Bakker, Simon Stevinlaan 89, Soesterberg. Annemiek Marie, d.v. O. A. M. Burm, en E. M. Schuurman, Ir. Menkolaan 69. Bertha Hilde, d.v. S. Akkerman en L. J. Smit, Lange Brinkweg 42. Jan-Willem Jacob, z.v. M. G. J. J. Verwoerd en W. J. Eelt. Varenstraat 394. Johannes Ge- rardus, z.v. G. J. Oudenaller en W. M. Jongerden, van Lenneplaan 24. Hans Wilhelm, z.v. H. A. Bonsel en M. W. J. van Amersfoort. Waldeck Pyrmontlaan 19. Jan Willem, z.v. W. W. Scher- merhorn en E. A. van Herwijnen, Veen besstraat 352. Alberdina Gretta. d.v. A. Cazemier en J. S. M. Wolfsen, Ferd. Huycklaan 14. Alexander Hendrik, z.v. H. J. van Homoet en S. H. Loo, Jan Steenlaan 43. Renate, d.v. E. Prins en C. D. Muis, Amersfoort, Gast huislaan 77 B. Annette Ellen, d.v. L. Kooij en A. H. Lammerée, Simon Stevinlaan 51, Soesterberg. Manoio, z.v. B. F. Radema, wonende te Doorn en A. van der Toom, Amersfoortsestraat 11, Soesterberg. Ondertrouwd: Hossein Moayeri, wonen de te Aken in Duitsland en Maria Wil- helmina Gertrudis Mirck, Nassaulaan 4 Cornelis Wilhelmus Johannes Scholten, Faas Eliaslaan 37, Baarn en Elsje van Kooij, Beetzlaan 97. Willem Veraar, Speenkruidstraat 37 en Jansje Pauw, Geuzenweg 24, Hilversum. Johannes Gijsbertus Maria Rijntjes, Kapelweg 93, Amersfoort en Maria Catharina Rademaker, Laanstraat 44. Gerrit van Kooij. Eigendomweg 34 en Dirkje Johanna Heemsbergen, Dor- resteinweg 34. Louis Honderdors, Burgemeester Pijlstraat 37 B, Maastricht en Johanna Hendrika Wilhelmina van Dorresteijn, Nieuwstraat 4. Josephus Christianus Johannes Marcus Peters. Frederik van Eedenstraat 5. Arnhem en Barbera van Leeuwen, Koekoekweg 13. Marinus Wilhelmus van Soest, Plesmanstraat 19 en Adriana Cornelia Maria Tammer. Generaal Winkelman straat 89. David Eugene Raffety, Den Blieklaan 27 en Stefanie Eugene Christianne Maria Mettewie, IJsselstraat 104, Rozenburg. Gehuwd: Clemens Maria Gerardus Goossens, Beetzlaan 128 en Petronella Hendrika Geertruida Groenestijn, Klaar- waterweg 84. Marinus Veraar, Dahli astraat 5. Amersfoort en Theresia Maria Kuijer. Eigendomweg 106. Jan Wil lem Lijbaart, Veenbesstraat 178 en Jan- nige Boekhout, Oosterenweg 111, Hil versum. Johannes Hendrik van Wil genburg. Gramserweg 61, Zeist en Ge- si ena Wilhelmina Goor, Amersfoortse straat 60. Eduard Marinus Scher- macher, Speenkruidstraat 29 en Maria Christina de Graaf, Gouverneurlaan 260, 's-Gravenhage. Jacobus Rietveld, Merwedestraat 48, Amersfoort en Wil helmina Reiniera Maria Tolboom, Mo lenstraat 57. Aart Cornelis van Leij- enhorst, Van Goyenlaan 96 en Yvonne Alida Elisabeth Slechtenhorst, Nachte gaallaan 36 c, Baarn. Jacobus Cor nelis Boekema, Beukstraat 14, Amers foort en Paulina Maria Onwezen, Kerk straat 45. Hendrik Dingeman Rij- naard. Tulpstraat 6, Baarn en Bertha Mathilda van Tricht, Meidoornweg 38. Antonius van Burgsteden, Beuken laan 39 en Margaretha Wilhelmina de Gooijer, Driehoeksweg 8. Johan Christiaan Bruins. Kievietstraat 60. Kampen en Alida Petersen, Molenstraat 128. Overleden: Gouda Alijda Judith Mag- dalena Holtzschue, 82, weduwe van .1 F. W. Driessen, Insp. Schreuderlaan 112. Agatha Josephine Maria Timmer, 61 jaar, weduwe van G. A. van Eem- bergen. Steenhoffstraat 23. Wilhel mina Agatha Sluiis, 56 jaar, weduwe van W. van den Brink, Birkstraat 66. Rigtie Gieseke. 88 jaar, weduwe van J W. Tuininga, Niewerhoekplein 10. Maria Cornelia Philips, 82 jaar, weduwe van W. J. van der Pol, Korte Berg straat 7. Leentje Pureveen, 77 jaar, gehuwd met W. Overeem, Eikenlaan 15. Wilhelmina van der Stok. 78 jaar, weduwnaar van R. M. Stalenhoef. Albert Cuyplaan 101: Oir. II. W. VELLINGA Begrafenis - Crematie - Transport (Rouwkamer) Korte Brinkweg 28 - Soestdijk Telefoon 2731 de voorgenomen verhoging van de hon denbelasting met voorstel deze stukken te behandelen bij agendapunt 2. g. Brief van de heer J. W. H. Marie d.d 25 november 1969, alsmede een brief van de Werkgroep Gemeentepo litiek D' 66 d.d. 8 december 1969 met voorstel deze tegelijk met het voorstel betreffende de verhoging van de hon denbelasting te behandelen. 2. Voorstel tot het wijzigen van de verordening hondenbelasting. 3. Voorstel een aanvullend startsubsi die aan de stichting woon- en diensten centrum bejaarden Soesterberg te ver lenen. 4. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor het aanschaffen van meubilair ten behoeve van de openbare kleuterschool in de wijk Smits weg. 5. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet ten behoeve van de betaling van de huur voor het gemeen telijk centrum voor civiele verdediging. 6. Voostel tot het beschikbaar stellen van een aanvullend krediet voor het aanschaffen van meubilair ten behoeve van de r.k.-school voor g.l.o. in de wijk Smitsweg. 7. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor het treffen van voorzieningen ten behoeve van een krediet voor het treffen van voorzienin gen ten behoeve van een aan de Dalweg gelegen bouwterrein (het gedeelte tus sen de Beukenlaan en de Koningsweg). 8. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor het uitbreiden van de garageruimte op het terrein van de dienst van gemeentewerken. 9. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krdiet ten behoeve van de bouw van een zestal garages op een aan de Laanstraat gelegen binnenterrein. 10. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een aanvullend krediet voor het aanschaffen van meubilair ten behoeve van de openbare Rinke Tolmanschool voor g.l.o. in de wijk Smitsweg. 11. Voorstel tot het verlenen van mede werking als bedoeld in artikel 72 van de Lager-onderwijswet 1920 aan het bestuur van de stichting voor Katholiek Basis- en Kleuteronderwijs te Soest voor het aanschaffen van handwerk materiaal, aardrijkskundemethode en nieuwe gordijnen ten behoeve van de Mariaschool voor g.l.o. 12. Voorstel tot het benoemen van een plaatsvervangend lid van de schoon heidscommissie. 13. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet ten behoeve van het treffen van voorzieningen aan de naast het gemeentehuis gelegen ambtswoning. VAN WEEDESTRAAT 52 SOESTERBERGSESTRAAT 30 GALLENKAMPPELS WEG HOEK SOESTERBERGSESTRAAT SO EST- 14. Voorstel tot het beschikbaar stellen stellen van een krediet ten behoeve van het aanschaffen en aanbrengen van een tweetal kluisdeuren. 15. Voorstel tot het verlenen van ont heffing als bedoeld in artikel 1 van de „Zoneverordening Hinderwet" ten be hoeve van het instituut voor zintuig fysiologie RVO-TNO te Soesterberg. 16. Voorstel tot het verlenen van een subsidie in de kosten van cursussen aan de Soester Kunstenaarsvereniging Artishock. 17. Voorstel tot het herbenoemen van de leden van de commissie ex artikel 8 van de Woningruimtewet 1947. 18. Voorstel tot het beschikbaar stel len van een krediet voor het treffen van enige voorzieningen aan en nabij de openbare kleuterschool te Soesterberg. 19. Voorstel tot wijziging van de Bijdra geregeling Krotopruiming 1965 en „Bij drageregeling ter bestrijding van de woningnood 1965". 20. Voorstel tot verpachten van percelen grond voor het jaar 1970. 21. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor het treffen van voorzieningen aan het St. Josephge- bouw. 22. Voorstel tot aankoop van grond, gelegen aan: a. de Willibrordusstraat hoek Bonifa- ciusstraat van de R.K. Parochie van de Heilige Familie te Soest; b. de Eemweg aan A. C. van Logten- stein, met vaststelling van de betreffen de begrotingswijziging. 23. Voorstel tot aankoop van grond met opstallen, gelegen aan: a. de Kolonieweg van S. C. M. Fontein Strootman; b. de Eigendomweg van J. van Doorn; c. de Parklaan van J. Beek; d. de Waldeck Pyrmontlaan van G. B roggel e. de Smitsweg van mevrouw W. A. Reynen-Dorresteijn, met vaststelling van de betreffende begrotingswijzigingen; f. Voorstel tot aankoop van grond, g< legen nabij de Maatweg van G. H. Schimmel; 24. Voorstel tot verkoop van de woning Steenhoffstraat 65 aan mevrouw M. A. Groen-Marks. 25. Voorstel tot ruiling van grond, ge legen aan: a. de Smitsweg en de Vrijheidsweg met de Firma M.N.R. Joosten; b. het Weteringspad en de Merelweg met A. van Rouwendaal, met vaststel ling van de betreffende begrotingswijzi ging. 26. Voorstel tot het aangaan van een overeenkomst inzake de uitbetaling van rente in verband met een gesloten koop overeenkomst met: a. S. C. M. Fon tein Strootman; b. J. van Doorn; c. J. Beek; d. G. Broggel; e. mevrouw W. A. Reyen-Dorresteijn; f. A. C. van Logten- stein. g. Voorstel tot het aangaan van een overeenkomst inzake de uitbetaling van rente in verband met een gesloten koopovereenkomst met G. H. Schimmel. 27. Voorstel tot het verlenen van me dewerking als bedoeld in respectievelijk artikel 72 van de Lager-onderwijswet 1920 en artikel 50 van de Kleuteronder wijswet aan het bestuur van de Stich ting voor Katholiek Basis- en Kleuter onderwijs te Soest voor het aanschaffen van kantoormiddelen, alsmede het in richten van een kantoorruimte ten be hoeve van de onder dat bestuur staande lagere- en kleuterscholen, alhier. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor het aanschaffen van een nieuwe methode voor het mili eu-onderwijs ten behoeve van de chris- telijke school voor g.l.o. te Soesterberg. 29. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor het aanschaffen van leer- en hulpmiddelen ten behoeve van de r.k.-school voor g.l.o. in de wijk Smitweg. 30. Voorstel tot het verlenen van een voorschot op de vijfjaarlijkse afrekening 1963 tot en met 1967 aan de besturen van de bijzondere scholen voor g.l.o. 31. Voorstel tot het toekennen van een vergoeding wegens geleden belastings- schade aan de heer T. Muis. 32. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet t.b.v. de aanleg van een centraal antennesysteem bij de 6 woningwetwoningen aan de Koningin- nelaan. 33. Voorstel tot het verlenen van f subsidie ten behoeve van het „welfare- werk" onder zoeken en langdurig bed- legeren. 34. Voorstel tot wijziging van de A.P.V. 35. Voorstel tot vaststelling van een „Vuurwerkverordening" en tot wijzi ging van de Algemene Brandverorde- ning. 36. Voorstel tot het verlenen van een krediet voor het verbeteren van een gedeelte van de Plasweg, de gehele St. Willibrordusstraat, alsmede een ge deelte van de Oude Utrechtseweg. 37. Voorstel tot het verstrekken van leningen aan de Bouwvereniging St. Joseph ten behoeve van de bouw van 70 woningwetwoningen. 38. Voorstel tot het verlenen van goed keuring aan de Sportstichting tot het overgaan van een tweede geldlening ad ƒ200.000,— ten behoeve van de bouw van de Sporthal. Een korte wandeling door de buiten wijken en de gemeentebossen in Soest- Zuid, kan reeds vele aardige ontmoe tingen opleveren. De argeloze wandelaar welke 5s avonds, na het invallen van de duisternis, in de omgeving van de Heideweg zijn viervoeter uitlaat,, zal zich misschien afvragen, wie het hoge keffende geluid produceert, dat hem vanaf een der dakgootranden bereikt. Met een beetje geluk zal hij misschien het silhouet van een plomp vogeltje te zien krij gen, dat zich bij het naderen van de wandelaar, in allerlij vreemde bochten wringt, om tenslotte met haastige doch geruisloze vleugelslag te verdwijnen. We hebben hier met het steenviltje te maken een grappig beest, dat ook over dag wel in aktie is te zien,, waarbij het soms door een scheldende meute kleine vogeltjes wordt achtervolgd. Een tochtje overdag geeft het volgende te zien: Bij de sportterreinen aan de Bosstraat een Goudvink, een prachtige ietwat .ezette" vogel, met een felrode borst, grijze rug en zwarte pet. Het rood op de borst is het mooiste rood, dat men zich kan voorstellen, vooral wanneer het het zonlicht vangt. Een heggemus prevelt er een liedje, alsof het het voorjaar in de bol heeft. Vanuit de bossen van Pijnenburg langs de Wieksloterweg klinkt het luide ge schetter van de Winterkoning. Het is onvoorstelbaar dat zo'n klein vogeltje zo'n enorm geluidsvolume kan produ ceren. In de Berkenstruiken langs het fiets pad door de duinen, tegenover de Wiek sloterweg, vertonen de sijsjes hun acro batische toeren, waarbij zij allerlij hese dubbeltonige geluidjes laten horen. Zij laten zich de zaadjes uit de oude Ber kenkatjes goed smaken. In de jonge dennen ter rechterzijde van het fietspad,horen wij fijne hoge geluidjes, welke op de aanwezigheid van Mezen en/of Goudhaantjes kunnen duiden. We houden ons stokstijf en na enige tijd zien we achtereenvolgens, koolme zen kuifmezen, staartmezen en tenslotte ook de Goudhaantjes, Europa's kleinste vogeltjes, van boom tot boom trekken ze fladderen van tak op tak en peute- Ajje ut ming vraog dan mok zeige dat ut nie zo bar vaok veurkomp daat un darrup in kleine dinge groot is, maor wullie is Soes magge gerus zeige, daat ut bie ongs wel ut ge- vaal is. Ut heule darrup sting op zu kop toeng der bekend wier datter zoon mederne kes en kerrie zaok zouw kom- me. Middestaanders gonge haostug uutzeuke hoe of zullie ut an moste pakke om hul- lie zaoke op te doeke, waant hoe of zullie ut ok an zouwe pakke, ut waas naor hullie mening heulemaol edaon mit de koopmaan. Der zouw geen cent meer te vurdiene weze. Der waore der aal die vongde dat ut der aal jaore haad ingezete. Eers zouwe de kleintjes der an gaon, zoas daat hiet, maor laangzaomerhaand zouwe ok de waat grotere sluute en zoveer waast mit de koms vaan die neije zaok gekomme. Ik schaat dat er bes wel un paor vaan die luu heule naachte hebbe wakkur gelege en ak eerluk mot weze daan mok toegeve dak ak in ut zaokeleve haad ezete en ut haad ming ok geraok, ik ok nie lekkur geslaope zouw hebbe. Maor ak de ontwikkelinge vaan de laotste daoge goed hep gevollug, daan hebbe nie allenug die zaokminse nie zo bar lekkur geslaope, der waore ok nog aore minse die de slaop nie zo arrug bes kongde vaatte, en daat vaalt ok bes te begriepe. Stel jie maor deris veur datter iemaand bie joe an de deur komp en die vraog of hie nie mit zo vrouw bie joe in ken komme, omdaat jie in huus toch ruum- te zaat hep. Hie staot mit zu knip in haand, waoruut bliek dattie der del waat veurovur hep. Waat doet un mins daan, hie striek mit zun haand ovur zun haart, omdaat hie an de cen- te denk, en zeit jao. Maor daan komp de naorughied, de kingders vaan Je maan, die int bovehuus heulemaol niks zaoge, omdatter niks vaan te maoke waas, blieke uuteindeluk ok nog, aal waast un paor jaore geleje, bar tram- melaant mit die bovehuus-minse te hebbe, en daorom zeeje zullie teuge hul lie vaoder, gooi die luu deruut, of jie ziet ongs nie meer". Jie maag daan bieje eige gedoch hebbe, daat hep ik effe haandug bekeke, die gedaachte is zo weg, as die kingders mit hullie dreige menten an blieve dringe. As goed vaoder gao jie daan deur de knieje en jie schop die luu de straot weer op. Daot vaalt nie mee, maor veur de goeje vrede en mit ut oog op karsmus, ister daan toch op un goeije daag vaan gekomme. As un kleine jonge leig jie daan un briefie op de traap, waant jie darruf ut nie zellef teuge die minse te zeige. De kingders binne meraokuls blie, waant zullie gunde zogezeit die minse de woonruumte nie, ondaanks daat zullie wel un daak bove der luu hoof haade, aal waast nie zo veul betur. Noeng haade die minse in daat bove huus der wel un bietje op gerekend en der veur gezorrug daat zullie nog waat aachtur de haand haadde, dus ut zaat nog effe teuge, maor die kingdert liete ut der nie bie zitte en gonge vao der nog meer de duumschroeve an zet te. De bure spraoke der grote schaand vaan, maor de vaodur kon nie meer trug, hie most schuurtje biet huussie laote. De minse kieke um nie meer an en astie der soms een nodug haad veurt een of aor, die der zogezeit naor fluute, zu moste um nie meer, maor daor haadde zun kingders niks mee te maoke. As zullie der zin maor kriege, verdur veur de rest haadde zullie der heule maol niks mee te maoke. Zullie kongde weer net zo gerus gaon slaope as de zaokeeminse in Soest toeng die hoorde daat die zaok mos sluute, op bevel vaan bove of. Ut is veur de ongdertekenaors vaan daat brieffie heu- ren intussen uit alle hoekjes en gaatjes, lemaol nie vaan belaang of de minse rupsjes, poppen, spineieren en wat dies meer zij, waarbij zij af en toe de vreemdste houdingen bij aannemen. Vanuit de struiken langs de Larixlaan, klinkt het luide gelach van de groene specht, een prachtige vogel, zo groot als een duif, knalgroen van kleur, met gele toetsen, een felrode schedel, don kere knevel en brutale grote ogen. Er valt nog veel meer te genieten, de opsomming zou echter te lang worden. Schaf eens een goed vogeldetermineer- boekje aan, waarin men de namen van de waargenomen vogels kan opzoeken. Op deze wijze maakt men het gebrui kelijke zondagse wandelingetje tot een klein avontuur. Overigens is het nu de tijd, om voor een voedertafel te zorgen. Een eenvoudige houten plank van zes tig centimeter op een paal in uw ach tertuin, kan al dienst doen. Wanneer sneeuw en ijs straks komen, kan men van al dit hier beschreven moois genieten vanuit zijn verwarmde huiskamer. In een volgend stukje, zullen we het o.m. hebben, over wat u de vogels in het barre jaargetijde zo al aan eten en drinken kunt voorzetten. Z. RESING afd. Soest, Utrechtse Vogelwacht. Ilondenhinder - Onze buren hebben een hond die zijn behoeften in hun tuin doet, nooit buiten. Mijn tuin wordt goed onderhouden, maar 's zomers heb ik last van blauwzwarte vliegen, die mijn kamers binnenkomen. Het ligt voor de hand dat de oorzaak de tuin van de buren is. Antwoord: Zoals u zelf al vermoedt kunnen wij u geen oplossing voor dit probleem aan de hand doen. De bu ren zijn gerechtigd hun hond in eigen tuin uit te laten en u kunt er geen dwang op uitoefenen dat zij hun tuin „goed onderhouden". Tegen een vlie genplaag zijn goede bestrijdingsmidde len verkrijgbaar, maar mocht de toe stand zodanig vervuilen dat hier sprake is van een gevaar voor de gezondheid, kunt u de gemeentelijke instantie vra gen hier eens naar te willen kijken. ut arrug vingde. Zullie magge daan wel gekoze zijn deur de minse die zul lie noeng teuge kriege. maor daas nie zo bar belaangriek. Vrede op aorde, veuraal mit de zaokeluu, zo teuge de korsmus, ist allerbelaangriekste. Ming moeder zaolugger, diet zo aokulug goed kon zeige, zee altied bie daat soort zaoke „un kaat int nauw doet bar raore spronge". Daorom waach ik maor of. Slaope gong toch wel. Das bie ming ut enugge waor geen mins an ken kom me. Burgemeester en wethouders van Soest maken bekend, dat zij voornemens zijn om aan: a. de heer S. C. Rosenbaum, Willem de Zwijgerlaan 19 te Soest, op zijn daar toe gedaan verzoek op grond van liet bepaalde in artikel 20 van de Weder- opbouwwet, vergunning te verlenen voor het bouwen van een woonhuis met een garage op het perceel, gelegen aan de Ericaweg, kadastraal bekend gemeente Soest, sectie D, nr. 3189 ged. en 3223. zulks in afwijking van het bestemmings plan „Soest-Zuid". b. Bouwbedrijf H. W. van Ascli N.V., Bosstraat 12, Soest, op haar daartoe ge daan verzoek op grond van het bepaalde in artikel 20 van de Wederopbouwwet, vergunning te verlenen voor het bou wen van een woonhuis met garage, op het perceel, gelegen aan de Meidoorn- weg, kadastraal bekend van het be stemmingsplan „Soest-Zuid". Alvorens een definitieve bestemming te nemen stellen zij belanghebbenden in de gelegenheid om binnen een termijn van twee weken na de dagtekening van deze bekendmaking hun eventuele bezwaren schriftelijk in te dienen, De op de bouwaanvrage betrekking die zelfde termijn gemeentesecretaris ter hebbende stukken liggen gedurende ter inzage.

Soester Courant | 1969 | | pagina 5