I1RUYS&CO KERSTWIJDING Gorrie ten Boom m Café-Restaurant „Soestdijk" TROUWLUSTIGE MEERDERJARIGEN GEEN TOESTEMMING VAN OUDERS NODIG ZOMERVAKANTIE QARAQE STAM ONWAARACHTIG W0NINGBELEID IN DERTIG JAAR WONINGNOOD OP KERSTAVOND Drukkerij Smit Telefoon wner ziekenauto 5980 Eerste Gooise Kleding Verhuur Lezing voor Zilver Tetra Burgerlijk Wetboek aangepast aan de tijd FRANS BOSMAN SEC-nieuws Olympia Volleybal FRANS BOSMAN Twee hardrijders van Peters' Baan namen deel aan de gewestelijke kampioenschappen FRANS BOSMAN VOOR EEN RENAULT, NIEUW OF GEBRUIKT Economische bouwstenen nodig FRANS BOSMAN Koopt u een auto Dan verzekeren bij J. L. M. van Hal-Zonderop WOENSDAG 24 DEC. OM 8 UUR Iedereen welkom - Toegang vrij EVANGELIE GEMEENTE „IN DE RUIMTE" Badmintonclub „Selby" FRANS BOSMAN Het geboortekaartje Hardrijders van Peters' Baan naar Heerenveen FRANS BOSMAN Ook grijze jacquets De nieuwe voorzitter van de aquarium vereniging „Zilver Tetra", dr: J. G. D. Lambert hield voor de leden een lezing In „De Rank", over het onderwerp „Wordt het voortplantingsproces bij vissen ook door hormonen gereguleerd". Volgens dr. Lambert is dit niet alleen een wetenschappelijke maar ook een praktische vraag. In vele landen is de vis het belangrijkste eiwitrijke voedsel. Om voedselschaarste te voorkomen wordt getracht de vissen in grote vij vers op te kweken. Dit levert nog al eens moeilijkheden op, omdat de vissen in gevangenschap zich niet altijd voort planten. Door een groter inzicht te krij gen in het voortplantingsmechanisme hoopt men uiteindelijk de kweek te be vorderen. Omdat het voortplantingsproces bij zoogdieren voor een groot gedeelte door hormonen geregeld wordt, verwacht men dat dit jaar ook bij vissen het geval zijn. Reeds meer dat veertig jaar wordt algemeen aangenomen, dat het ovarium (eierstok) van vissen geslachts hormonen maakt. Men is er nauwelijks in geslaagd te achterhalen welke hor monen er gevormd worden en in wel ke delen van het ovarium ze gepro duceerd worden. Men krijgt echter al meer inzicht in dit probleem. Dr. Lambert besprak in zijn inleiding de bouw van het ovarium bij de mens. Het was voor de leden een leerzame avond. Verloven Trouwen Vergadering Receptie Repetitie enz. enz. GA NIET TOBBEN MET RUIMTEGEBREK EN TEKORT AAN HULP, KOM EENS MET ONS PRATEN Vredehofstraat 6 - Telefoon 02155-2525 Tot in depuntjes verzorgd, tegen uiterst scherpe prijzen In de grote, geheel air-conditionned zaal, is een complete stereo-geluidsinstal latie aanwezig, terwijl ook een piano beschikbaar Is. Geen zaalhuur. menukaarten en tafelversiering worden gratis door ons verzorgd. TELEVISIE, houten kast, 59 cm 498.-. -idéaler Blaupunkt, Philips, B O •y Soesterbergsestraat 20a - Soest Telefoon 3367 Na het overweldigende succes van de SEC-jeugd in het K.N.V.B. kamp in Hoek van Holland, in de zomer van 1969, heeft de SEC jeugdcommissie be sloten ook in 1970 weer in te schrijven met een jeugdgroep van 12—15 jaar. De SEC-jeugd ontving inmiddels een uitnodiging om in te schrijven voor het kamp. Slechts een beperkt aantal van de SEC-jeugd van 1215 jaar zal op inschrijving kunnen rekenen, aangezien de SEC-groep niet groter zal kunnen ziin dan 45 personen (inclusief de vijf leiders), zodat slechts van de ruim 100 SEC spelertjes in de leeftijd van 1215 jaar voor een bezoek aan het kamp in aanmerking komen. Een zestigtal SEC- jeugdleden zal dan ook teleurgesteld moeten worden. Voor de bedoelde veer tig hangt het er vanaf of SEC in de door haar gewenste week geplaatst zal kunnen worden. Ook dit jaar zal het SEC jeugdgezelschap de heen en terug reis per bus maken. Nieuwjaarsreceptie SEC. Op nieuw jaarsdag houdt de s.v. SEC weer zijn traditionele nieuwjaarsreceptie. Aanvang is 15.00 uur. REMBRANDTLAAN 18 - TEL 02155-4785 Het le heren team van Olympia heeft de belangrijke ontmoeting tegen plaats genoot en belangrijkste concurrent voor het kampioenschap van de le klasse SVV 1 met 31 gewonnen. In het duel, dat door vele toeschouwers werd bijgewoond, bleek het Olympia- team wat meer inhoud te hebben dan het SVV team. Ir de eerste set begon SW ontstuirrlg aan te vallen, hetgeen resulteerde in een 12—6 voorsprong, waarna Olympia geleidelijk 't initiatief overnemen. Dank zij 't uitstekende aanvalsspel van Br»pds- ma en Van Brummelen, die ke j op keer gaten vonden in de verdediging van SVV, wonnen de Olympianen deze set met 15—13. Ook de 2e set werd door Olympia op eenzelfde wijze ge- wonnnen. In de 3e set kwam de aan val van Olympia telaat op gang om de opgelopen achterstand in te halen en zag SVV deze set met 15—12 te win nen. Hiermee hadden de SVV-ers echter hun kruit verschoten, want in de 4e en beslissende set hebben zij het Olympia niet meer moeilijk kunnen maken. Olympia won met 1511 en zette daar door hun grootste concurrent op achter stand. Het 7e herenteam zag zijn kansen op een kampioenschap belangrijk gere duceerd door een 2—1 nederlaag tegen koploper WH. Wel zagen de Olympia- heren kans de eerste set te winnen, maar de beide volgende sets van dit goed gespeelde duel werden door de Hees heren gewonnen. Het 2e damesteam behaalde een 3—0 overwinning op het Amersfoortse Spirit 4, maar het 3e damesteam moest het hoofd buigen voor Vios 4 met 3-0. In de jeugdklasse werden de jongens teams van Olympia A en B met 2-0 verslagen door resp. SW A en B. Meerderjarigen behoeven voortaan geen toestemming meer te vragen aan hun ouders om te mogen trouwen. Dat is een van de belangrijke wijzigingen in het Eerste Boek var. het Burgerlijk Wet boek, die per 1 januari 1970 van kracht zijn geworden. Het personen- en familierecht, dat in dit gedeelte van het wetboek is geregeld, is op allerlei punten gewijzigd zonder dat men overigens kan zeggen dat deze wijzigingen een zeer revolutionair ka rakter dragen. Zo blijft het echtschei dingsrecht nog onverkort gehandhaafd, maar over dit delicate onderwerp is inmiddels een wetsontwerp ingediend, dat evenwel nog de beide Kamers moet passeren en wellicht op sommige on derdelen nog geamendeerd kan worden. Toch krijgt men de indruk dat door deze wijzigingen per I januari 1970 het personen- en familierecht meer wordt aangepast aan de inzichten van deze tijd. Volautomatische WASAUTOMATEN ƒ548,— <5 kg) Telefoon. 3367 Het burgerlijk wetboek dateert uit 1838, maar is sindsdien uiteraard op tal van punten gewijzigd en aangevuld. Sinds 1947 wordt er gewerkt aan een grondige herziening van dit boek. Men probeert tot een meer moderne versie te komen, waarbij uiteraard ook rekening gehou den wordt met veranderde inzichten omtrent tal van zaken, die in het B.W. aan de orde komen. De wijzigingen in ons personen- en familierecht zijn wel iswaar minder ingrijpend dan sommi gen gehoopt hadden, maar alleen al de terminologie van de nieuwe versie duidt er op, dat de moderne inzichten toch een stempel hebben gedrukt op het karakter van het nieuwe wetboek. De nieuwe versie van het Eerste Boek toont aan, dat de wetgever de veran derde maatschappelijke visie ten aan zien van onwettig geboren kinderen vorm heeft willen geven. In het oude Burgerlijk Wetboek (artikel 343) wordt gesproken over „in overspel of bloed schande geteeld kind", maar in de nieuwe versie worden termen als „overspelige" en „bloedschennige" kinderen verme den. Gelukkig maar, want met deze beladen woorden wordt er een last op deze kinderen gelegd, die bijzonder on- Zaterdagmiddag namen Peter v. d. Kant en Ton Lankreijer, vergezeld, van hun coach Dick Vervloet, deel aan de Ge westelijke Kampioenschappen,, welke in Heilouw (Betuwe) werden verreden. De ze wedstrijden waren feitelijk bedoeld voor senioren, maar met goedvinden van de jury mochten dc beide Peters Baanleden deelnemen, over lengten van 500 m., 1500 m. en 5000 m. Doordat beiden uitstekend reden, mochten zij ook meerijden op de 5 km. Peter v. d. Kant reed de 500 m. in de tijd van 48.8 en Lankreijer deed er 52,7 over. Peter bleef maar 0,1 seconde achter het oostelijk selectieploeglid, W. Borgers en werd zesde. De 1500 m. reed Peter v. d. Kant in de tijd van 2.38.9 min. en Lankreijer had er 2.55.9 voor nodig. Peter werd goed geplaatste zesde en Lankreijer kwam op de twin tigste plaats. Voor de 5 km, die Peter v. d. Kant voor de eerste maal in wedstrijdver band reed, had hij 9.20.3 nodig en be zette hiermede de vijfde plaats, hetgeen een uitstekend resultaat is. Ton Lankreijer, die van trainer Ver vloet de opdracht had het kalm aan te doen, reed de 5 km in de tijd van 11.17.3. Hij werd twintigste op de rang lijst, hetgeen, gezien de omstandigheden van natuurijs nog een prima resultaat redelijk is. Hoe kan men een kind ver wijten in welke relatie het verwekt is! Met ingang van 1 januari 1970 zal voor kinderen die pas na het huwelijk zijn erkend, ook geen brieven van wetti ging meer hoeven te worden gevraagd, zoals dat krachtens de bepalingen van het oude B.W. wel werd geëist. Een kind dat na het huwelijk wordt erkend, verkrijgt daarmee automatisch wetti ging. Hertrouwen Volgens de nieuwe bepalingen kan een gescheiden vrouw voortaan direct na inschrijving van haar echtscheidings- vonnis hertrouwen. Tot dusver moest zij .300 dagen wachten. Weduwen moeten wel 306 dagen wachten, tenzij zij 52 jaar of ouder zijn, of er een kind is geboren na de dood van haar man, of zij een bewijs van een vrouwenarts kan overleggen, tenminste 30 dagen na de dood van haar man opgemaakt, dat zij niet zwanger is, of wanneer zij van tafel en bed gescheiden leefde ge durende de laatste 306 dagen van haar huwelijk. Kortom, ook voor de weduwen zijn de mogelijkheden om vroeger te trouwen, aanzienlijk verruimd. Zal een gescheiden vrouw direct her trouwen en er binnen 307 dagen een kind worden geboren, dan zal dit kind de naam van haar huidige echtgenoot dragen, kortom een wettig kind zijn. Hertrouwt een gescheiden vrouw niet direct, en bevalt zij binnen 307 dagen na haar scheiding, dan wordt dit kind aangemerkt als een kind uit het voor gaand huwelijk. In dat geval zal het kind dus wel wettig zijn en de naam dragen van de echtgenoot, van wie de vrouw inmiddels gescheiden is. REPARATIE aan alle merken radio en televisie Speciale service-werkplaats Tel. 3367 - Na 7 uur 6256 Maar de vrouw kan dit voorkomen door te verklaren dat het haar niet mogelijk was om binnen 307 dagen te hertrouwen en dat de gescheiden echt genoot niet de vader van het kind is. Wordt de baby dan binnen een jaar na de geboorte door een andere man erkend, dan kan het op die manier wettiging verkrijgen. Voornamen Tot dusver moesten degenen, die de leeftijd van dertig jaar nog niet hadden bereikt, toestemming hebben van hun ouders. Gelukkig is deze bepaling ge schrapt. De kantonrechters zullen een zucht van verlichting slaken en achter te vergaande inmenging van de ouders is eindelijk een punt gezet. Goed nieuws voor bruid en bruidegom is, dat zij niet meer beslist in de woonplaats van een van beiden moeten trouwen. Jongelui die op kamers wo nen, kunnen nu ook huwen in de woonplaats van een der ouders. En als u straks uw pas geboren zoon nu eens een hele dwaze en nog nooit opgetekende naam wilt geven, dan kan dat. Sinds 1 januari 1970 zal de bur gerlijke stand elke voornaam aanvaar den. A propos, huwelijken met (verre) familieleden zijn niet meer verboden. D.w.z., voortaan mag de tante met de neef, zwager met de schoonzuster en de oom met de nicht in het huwelijk treden. uit het eerste team onder luid applaus bloemen aangeboden. Later op de avond vertelde zij in een intervieuw, dat zij als kind badminton spelenderwijs heeft geleerd in de tropen ongetwijfeld de bakermat van deze sport. De weersomstandigheden in de tropen laten toe dat deze sport prak tisch altijd buiten gespeeld kan worden. Mevrouw Oskam traint drie maal in de week om in goede konditie te blijven. Zij bezoekt praktisch alle belangrijke wedstrijden, meestal als deelneemster. Ook haar man is badminton minded doch niet zozeer als speler. De heer Oskam is jarenlang penningmeester ge weest van distrikt U.G.O. en de Neder landse Badminton Bond. Sinds 1963 is hij voorzitter van A.B.C. te Amersfoort. Leen Hilgers naar de Jeugdkampioen schappen. De pas 16-jarige Leen Hilgers, die uit komt in het eerste team van B.C. „Sel- by" heeft deelgenomen aan de Jeugd kampioenschappen, eveneens gehouden te Velp. Hij vertegenwoordigde als enige afgevaardigde zijn vereniging terwijl het tevens zijn eerste tournooi was. Drie ronden lang wist hij in de heren single als winnaar uit de bus te komen. De kwart finale betekende het einde voor hem. Een goed resultaat, waar de Gratis reisprogramma's verkrijgbaar Airtour-Nespanda, Fit, Eurotours, Railtour, Centouri, Sunliner enz Speciale jongeren- en ouderenreizen Voor al uw reserveringen Steenhoffstraat 9a (VW-gebouw) - Telefoon 6571. Geopend maandag t.e.m. vrijdag, 9-17 uur; zaterdag 9-12 uur. (27 december gesloten.) jeugdige Leen terecht trots op kan zijn. In het heren dubbel speelde hij met een onbekende partner, Rogge. Ondanks de handicap van het niet op elkaar inge speeld zijn wisten de twee jongens de halve finale te bereiken. NIEUWERHOEKPLEIN 1 - SOESTDIJK Telefoon 02155 Verkoop 2850 - Magazijn 6691 UW RENAULT DEALER In onze showrooms kunt u rustig de diverse modellen bezichtigen en deskundig worden voorgelicht. U bent.van harte welkom N.O.C.-garantie - Financiering - Inruil Iedereen kan zich voorstellen wat het betekent geen of een zeer slecht huis te bewonen. Met name de deskundigen weten ook de weg naar de uitkomst. Die ligt er alleen over met economisch aanvaardbare bouwstenen geplaveide wegen. !Nog een half jaar scheidt ons van het moment waarop het dertig jaar geleden is dat de woningnood een aanvang nam. In de oorlog was daar weinig aan te doen. Zy werd steeds erger. Na 1945 is de nieuwbouw aarzelend op gang gekomen. Er was niet alleen gebrek aan kapitaal om te bouwen, maar nog meer aan mate riaal. Van het begin af is toen dit probleem louter in de sociale hoek geschoven waar het een willige prooi isgeworden van allen, die met demagogisch talent de noden van woningzoekenden wisten af te schilderen. En zo is het nog steeds. Nog bestaat er een nominale en relatieve woningnood in grote delen van ons land en men praat maar over de sociale ellende die er het gevolg van is. gering voor dat een huurverhoging van nominaal 6% per jaar te hoog is en de reële welvaart van de werknemers aan tast en de week daarop vraagt men doodleuk om een loonsverhoging van reëel 3 voor de werkers, waarvan er een aantal in de bouw en het onder houd van huizen de kost moet verdie nen. Ook de andere werknemers worden daarmee duidelijk gedupeerd want hoe langer de huren achterblijven, hoe slechter de woonsituatie in Nederland wordt. En de meeste Nederlanders zijn toch werknemers. Kostprijs Basis van het woningbeleid in de eerst komende jaren zal moeten zijn dat de huurdes de kostprijs van de door hen gebruikte woonruimte moeten betalen. Dat betekent een verdergaande huur verhoging met het gevaar dat een be paalde groep in ons volk die verant woorde huur niet kan betalen. De mi nister wil voor deze groep een systeem van huurbijslag bedenken. Dat bete kent geen subsidiëring van huizen want daarin kunnen evengoed mensen met hoge als met lage inkomens gaan wo nen. Daarvan hebben we de nadelen nu voldoende ervaren. Om daartegen de strijd aan te binden wil de bewindsman naar een vorm van huurbelasting, die een heffing betekent voor degenen die ongemotiveert van huursubsidie profiteren. Men kan van mening verschillen over de hoogte van de huurbijslag en de heffing alsook over de normen die daarbij moeten worden gehanteerd. De grondgedachte van de minister is echter juist en hij verdient daarvoor meer steun dan hem in feite wordt gegeven. KLEURENTELEVISIE I Blaupunkt vanaf 1.698,— Dealer Blaupunkt, Philips, B O I Telefoon 3367 Bilderdijklaan 1, Soest, telefoon 3029 Samenzang - Schriftlezing - Lofprijzing en Kerstmuziek door piano, fluit, viool van bekende Kerstliederen, terwijl de Kerstboodschap wordt uitgesproken door dc evangeliste KLEIN ENGENTAALWEG 52. Mevrouw B. Oskam distriktskampioen Badminton Op 14 december j.1. zijn in „Het Koets huis" te Velp de distriktskampioen- schappen Badminton gehouden van het distrikt U.G.O. (Utrecht, Gelderland en Overijssel). De wisselbeker voor dames single werd gewonnen door de Soester inwoonster mevrouw B. Oskam. Een bijzonder mooi resultaat In de finale kwam mevrouw Oskam uit tegen mevr. Poulussen van Iduna te Utrecht. De toeschouwers waren getuige van een enerverend en hoogstaand duel, waar techniek, taktiek en konditie een grote rol speelden. Het maximale aantal games n.1. 3 waren nodig voor de beslis sing. De uitslag was 118, 711 en 11 7. Ook bij het damesdubbel kwam mevr. Oskam samen met mej. Le Doun als overwinnares uit de strijd, ïn 1966 werd de wisselbeker in de da messingle eveneens door mevrouw Os kam gewonnen, Blessures aan haar knie verhinderde haar in 1967 en 1968 aan de wedstrijden deel te nemen. Dit jaar was zij weer terug in een uitstekende kondi tie en wist weer de hoogste top te be reiken. Reeds jarenlang is de enieuwe kampioe ne lid van de badmintonclub A.B.C. te Amersfoort. Nu draagt zij haar kennis over door de jonge vereniging „Selby" uit Soest te trainen. Woensdag j.1. werd zij in de Sporthal „Beukendal" dan ook op eer volle wijze gehuldigd. Namens de vere niging werd door een van haar pupillen Reeds was de inflatie (en de duurte) in opmars toen men het bestond om tot 1951 te wachten voor en alleer men bereid bleek de huren voor het eerst te verhogen. Dat betekende een wegvallen van een groot deel van de bouwop drachten in de particuliere sector. In een later stadium bouwde men alleen voor zelfbewoning, niet voor een ren dabele belegging van zijn vermogen. Vanzelfsprekend moest de overheid gaan bijspringen met initiatieven waaruit ten slotte het instituut van de woningwet woning is gegroeid. Naarmate de afstand tussen bouwkos ten en politiek haalbare huuropbreng sten groter is geworden, werd de rege ring een meer gedegen mee-klager in het koor der tekort komende beleggers in huizen. Verdrievoudigd Het is waar, er is een aantal huurver hogingen ingevoerd. Het huurpeil is in middels gestegen tot ruim het drievou dige van voor de oorlog. De fiscus is wel meegegaan met deze statistisch te berekenen inkomstenvermeerdering voor de huiseigenaren. Zo is het ook onge veer met de rentekosten, die voor lange leningen thans boven de 8 °/o uitstijgen. Er werd daarbij kennelijk veronder steld dat het onderhoud voor het be staande huizenbezit wel zou worden bij gehouden. Maar die onderhoudskosten, zo zeggen de deskundigen, bedragen thans acht maal de kosten van voor de oorlog. De lonen en salarissen zijn ook wel zeven tot acht maal zo hoog als voor de oor log. Door een verschuiving van het consumptiepakket achten velen het ech ter een vanzelfsprekendheid dat de huur een te verwaarlozen factor van het inkomen is geworden. Anderen daar entegen, die van de zegeningen der comfortabele nieuwbouw kunnen profi teren, moeten daar financieel gezien zwaar voor bloeden. En zo woont een deel van ons volk op zeer zware lasten, terwijl een ander deel in zijn woonvuistje lacht. Door de achterstand in de huurverhoging is het onderhoud van een deel van het hui zenbezit sterk achtergebleven. Hierdoor worden wij steeds sterker met krotvor ming geconfronteerd. Het aantal krot ten in ons land schijnt nu reeds het getal van 375.000 te zijn gepasseerd. En de cijfers zullen blijven groeien als er geen evenwicht komt tussen de kosten van huisexploitatie en de opbrengst daarvan. Voor Schut Een rij ministers heeft zijn vingers ge brand aan de volkshuisvesting. Ook de huidige minister, die Schut heet, wordt bijna wekelijks door kamerleden voor schut gezet. Omdat men weigert de zaak in het enig juiste, economische vlak te trekken. Het wonderlijkste is wel dat ook de vakbeweging daaraan meedoet. Die re kent de ene week haar leden en de re- Het ware probleemgebied wordt dan duidelijk waarneembaar. In dit gebied bestaat een duidelijk kostengat tussen huurprijs en exploitaties. Het is een na tionaal belang dat dit gedicht wordt. Een belang dat even groot is als de noodzaak om de gaten in de dijken te dichten na de watersnood in 1953. Daarin zijn we geslaagd middels het gigantische deltaplan. Dit heeft van ons larxï grote offers gevraagd. Men mag bij een stijgende reële wel vaart van de meeste Nederlanders een groter offer vragen voor het woongenot. Als dat niet kan schieten wij tekort in zindelijk economisch denken. Maar is dit tekort niet reeds in een breder vlak zichtbaar De KAMER VAN KOOPHANDEL EN FABRIEKEN te AMERSFOORT houdt woensdag a.s., van 14 tot 17 uur, voor het verstrekken van inlichtingen, zit ting ten gemeentehuize alhier. k-k-k •k-k-k KOELKASTEN (zeer lage prezen) Bosch, Zanussi, Indesit, Marijnen Telefoon 3367 Vanzelfsprekend kan men ook deze mi nister weer wegpesten. Zijn opvolger, uit welke politieke hoek ook komend, staat voor hetzelfde probleem. Die zal zich echter eerst weer moeten inwerken, waarmee oprrieuw kostbare tijd verloren gaat. Vrije verhuur Intussen is een begin gemaakt met de liberalisatie van de huren in bepaalde delen van het land, waar de woning nood niet zo groot meer is of praktisch is verdwenen. Men heeft met die libera lisatie goede resultaten geboekt. Na de liberalisatie zijn er in de betrokken ge bieden relatief weinig huurexcessen voorgekomen. Men dient deze derhalve niet alleen geografisch zoveel mogelijk uit te breiden maar ook in het alge meen voor die groepen van woningen waarbij een evenwicht tussen huurprijs en exploitatiekosten zichtbaar is. Een naam voor uw Kind behoeven wij niet te bedenken I verzorgen wij wel, gjed en snel I Uitgebreide en moderne collectie ter inzage. Van Weedestraat 29a - Soest Telefoon 02195-2566-5154 Vier pupillen van Dick Vervloet, t.w Peter v. d. Kant (17) Wim v. d. Kan (14), Jan Admiraal (13) en Gert v. d Heuvel (13), allen leden van de ijsver- eniging Peters Baan, zijn uitgenodigc voor de landelijke wedstrijden die tc Heerenveen worden gehouden, met als inzet het semi-kampioenschap voor jeugdige hardrijders. AANLEG en REPARATIE licht- en krachtinstallaties P.U.E.M.-INSTALLATEUR Tel. 3367 - Na 6 uur 3674 of 4111 ACHTEROM 6 - HILVERSUM - TEI.. 48700' de GROOTSTE in 't GOOI

Soester Courant | 1969 | | pagina 3