BaT EO.v.SETTEN Uitstekend geslaagd scholierentoernooi „The Red Stars" Peter v. d. Kant kampioen van gewest Gelderland Monsterzege BDC-handbalheren Een goed begin is het halve werk SUCCESSEN VOOR BDC-ATLETEN D00RSMEREN klaar terwijl u wacht tlEVEROL smeerstation GARAGE BOSBOOM Lammert Laseur werd jeugdkampioen SVV Volleybal CO ACH KESSLER ZOEKT NOG NAAR BESTE 11 VOOR NEDERLANDS ELFTAL Eerste en tweede keus Soester schaatsrijders in goede vorm Aantrekkelijk j'eugdtoernooi van Badmintonclub Selby Tentoonstelling Arti-Sliock in het Dorpshuis te Soesterberg Diefstal van vijf jachtgeweren DINSDAG 6 JANUARI 1970 Het driedaagse scholierentoernooi, ge organiseerd door de Soester basketbal vereniging „The Red Stars" en gehouden op de laatste drie dagen van het jaar '69 in sporthal „Beukendal", is zowel sportief als organisatorisch een uitste kend geslaagd toernooi geworden. Maar liefst 53 teams verspeelden in drie dagen 132 wedstrijden, onderver deeld in 11 poules. Alle deelnemers en deelneemsters waren na afloop bijzonder ingenomen met de organisatie en de typische sfeer, zoals die bij Red Stars altijd is. Hoofd organisator van dit toernooi, de heer R. Valk, had alles goed in de handen en wist het toernooi precies op tijd te houder, en vond bovendien ook nog tijd wedstrijden te fluiten en een team van de RK Mavo te coachen, dat bovendien nog eerste werd. Er waren vier meisjespoules, en zeven jongens- en herenpoules. In poule 1 werd de gem. school voor MEAO uit Utrecht ongeslagen winnaar voor de H.T.S. 1 uit Utrecht. In poule 2 zege vierde het Gem. Atheneum uit Utrecht, terwijl op de tweede plaats de Chr. Havo uit Amersfoort beslag legde. De kruisfinale tussen de MEAO en de Havo werd door de Utrechtse jongens gewonnen, terwijl de andere kruisfinale eindigde in een overwinning voor de Athenum jongens. De strijd om de derde en vierde plaats ging tussen de Havo uit Amersfoort en het Athenuem 1 uit Utrecht. Hier werd de Havo derde. De finale tussen de MEAO en de HTS werd een duidelijke triompf voor de MEAO. terwijl dus de tweede plaats voor de HTS was. In de jongens poules A no. 3 en 4 werd in poule 3 winnaar de R.K. Mavo Soest 1 (het adspirantenteam van Red Stars was dit bijna in zijn geheel), ter wijl tweede werd de Chr. Mavo Bun schoten. In poule 4 werd eerste de R.K. Mavo Soest 3 en tweede het Baarns Lyseum 1. De einduitslag na de finale- VEDLCVINGS- JUWELIER HORLOGER REMBRANDTLAAN 18 - TEL. 02155-4785 Drie leden van de trainingsploeg van Peters Baan, de 17-jarige Peter v. d. Kant. de 16-jarige Ton Lankreijer en de 15-jarige Wim v. d. Kant namen deel aan de kampioenschappen Lange Baan voor junioren A en B van het gewest Gelderland, welke werden ge houden op de banen van de ijsvereni- ging in Oosterwolde (Geld.). De Soesters waren, gezien hun leeftijd, ingedeeld bij jun. B. Peter v. d. Kant was bijzonder in vorm en behaalde glansrijk het kampioenschap in B. Hij maakte zelfs nog snellere tijden dan de kampioen bij de jun. A. De 500 meter reed Peter v. d. Kant in de tijd van 49 seconden. De 1500 meter in de tijd van 2,42.2 Ton Lankreijer en Wim v. d. Kant hadden pech, doordat be'den tijdens de ritten kwamen te vallen. Ton werd 7e op de 500 m en 9e op de 1500 meter. Wim kon zich, ondanks z'n pech. nog als 13e plaatsen, hetgeen nog lang geen slecht resultaat is. wedstrijd en de strijd om de derde en vierde plaats was als volgt: 1. R.K. Mavo Soest 1; 2. Chr. Mavo Bunschoten 1; 3. Baarns Lyseum 14. R.K. Mavo Soest 3. Poule 5 werd drect bedeeld met prijzen. Eerste werd in deze poule R.K. Mavo Soest 4; 2. R.K. Mavo Soest 5; 3. Baarns Lyseum 2; 4. Chr. Mavo Soest 1; 5. R.K. Mavo Soest 6. In poule 6 en 7 werden de winnaars weer beslist via de kruisfinale en finale wedstrijden. Hier werd de uiteindelijke triomfator Chr. Mavo Bunschoten 2; tweede werd de LTS Soest 3; derde de R.K. Mavo 8 en vierde de R.K. Mavo 10. Bij de meisjes van poule 8kwam ook direct de winnaar te voorschijn. Dit werd resp. 1. R.K. Mavo Soest 1; 2. Chr. Mavo Bunschoten 1; 3. Constantijn Col lege 1; 4. Rijkskweekschool Amersfoort 1; 5. Red. Academie Amersfoort 1. Poule 9 en 10 werden weer samenge trokken en hier was het eindresultaat als volgt: 1. Baarns Lyseuml; 2 R.K. Mavo Soest 2; 3 Kon. Emma Huishoud school Soest 1; 4. Chr. Mavo Soest 1. De laatste meisjespoule gaf ons weer direct de winnaar. De stand was hier: 1. Chr. Mavo Bunschoten 2; 2. Chr. Mavo Bunschoten 3; 3. R.K. Mavo Soest en 4 R.K. Mavo Soest 7. In totaal werd door de R.K. Mavo Soest het grootst aantal prijzen gewonnen, liefst zeven, hetgeen ook niet verwon derlijk was, want deze school had ook het grootste aantal deelnemers en deel nemende teams (19 teams). Vervolgens kwam de Chr. Mavo uit Bunschoten met een totaal van vijf prijzen ook bij zonder goed voor de dag. Dit toch wel sterk bezette toernooi werd mede een succes door de enorme inzet van alle Red Starsleden. De meeste scheidsrechters werden door Red Stars geleverd en alle scorers waren ook jon gens van deze jubilerende Soester bas ketbalvereniging. Volgens de Red Stars voorzitter, de heer R. Valk, waren het de ouders van de Red Stars leden die zich voor de mooie prijzen garant had den gesteld. De prijzen werden uitgereikt door de heer R. Blok, in aanwezigheid van de direc teur van de Soester sportstichting, de heer Peet en de voorzitter en hoofd organisator van dit toernooi, de heer R. Valk. In zijn dankwoord sprak de heer Blok zijn waardering uit voor het Het le team van de R.K. MAVO, dat onderleidng van coach R. Valk beslag legde op de le plaats. vele werk wat deze jonge vereniging in het Soester sportleven doet en me moreerde tevens de enorme medewer king die de gemeente altijd weer geeft. Voorts constateerde hij dat dit gigan tische toernooi op een voortreffelijke wijze is geëindigd zonder ook maar een enkele wanklank. Een van de grote attracties was de feestavond, die Red Stars nog heeft gegeven en liefst 300 jongens en meisjes gaven aan de op roep gehoor. In een stampvol Ludgar- dusgebouw heeft men op waardige cn toch vrolijke wijze het jaar 1969 afge sloten. Na een pauze van drie weken, speelde het eerste herenteam zondag voor de tweede maal in deze competitie tegen Olympia in Hilversum. Ook deze keer werd het een grote over winning. Maar liefst 26 keer werd de doelman van Olympia gepasseerd, waartegenover de Hilversummers maar 4 doelpunten konden stellen. Reeds in de beginfase liet BDC er al geen gras over groeien, wie over de beste spelkwaliteiten beschikte. Binnen vijf minuten hadden, Rudy Surstedt, Hans van den Beek en Ton van Asch, BDC reeds op een 3-0 voorsprong gezet. Veel op de break-out spelend, was het het niet verwonderlijk, dat BDC reeds bij rust met 11-1 voorstond. Ook de tweede helft bracht geen verandering teweeg, BDC bleef de boventoon voe ren. Van den Déijssel kon zich zelfs Zondag nam een aantal BDC-atleten deel aan een cross die in Amersfoort werd gehouden. Het parkoer was ui teraard door de vorst bijzonder hard, en werkte dus in het nadeel van de zwaardere deelnemers. De eerste Soes ter deelneemster die in de strijd kwam, Mej. Koppenol, liet meteen zien dat regelmatig trainen een garantie kan zijn voor prestaties in stijgende lijn. Zij eindigde in een sterk bezette wed strijd als elfde. Bij de jongens b. die maar 2000 meter hoefden te lopen, een afstand die voor Harry Reij en Eric Pauw, eigenlijk net iets te kort was. finishte zij respec tievelijk als 13e en 26e. De wedstrijd jongens a. vormde de ver rassing van de dag. Met de lopers Anton Hofslot, Ron van Duren en Wim Reij legde BDC, beslag op het ploegen- klassement. Ondanks het feit dat zij de wedstrijd waren begonnen met de op dracht proberen dit klassement te be halen. was 't voor iedereen toch een gro te verrassing dat zij het beoogde doel in het sterk bezette veld wist te be reiken. Ron van Duren bepaalde in de eerste ronden het tempo, en na de 3000 meter finishte hij als 5e. terwijl Anton Hofslot hem in de laatste fase van de wedstrijd wist te passeren, zich daarmede als 4e klasserend. Met de 8ste plaats van Him Reij legde BDC bes op het ploegenklassement. Direct na het bekend worden van dit fraaie resultaat, werd de trainer van BDC de heer P. Majoor overstroomd met felicitaties én complimenten van collega's van andere deelnemende ver enigingen. Eveneens in Amersfoort liepen de he ren senioren een tijdrace. Telkens 15 seconden na elkaar gingen zij van start. De meer dan 270 deelnemers vormden daardoor een kleurig lint in de door een dun laagje sneeuw bedekte omgeving. Ondanks de handicap van een te hard parkoers lukte bet P. Majoor in het enorme veld een eervol le 8e plaats te bezetten. Jan Paauw, die nu eigenlijk pas de 6000 meter in de benen begint te krijgen, legde be slag op de 13e plaats, op de 23ste plaats gevolgd door een goed lopende Klaas van 't Klooster. De nog maar enkele weken in training zijnde Ton Duits werd toch nog 74ste. Soester marathon- loocr good-old C. Klooster, voor wie de 6000 meters eigenlijk te kort waren, wist in het geweld toch nog meer dan honderd jeugdige lopers achter zich te laten, en werd met applaus als 133ste binnengehaald. Met deze winterse aktiviteiten wordt de conditie steeds hoger opgevoerd, waar door met groot vertrouwen mag wor den uitgezien naar de start van het baan-seizoen begin april. Een grote sti mulans vooral voor de jeugdige atleten vormt de belangstelling en daadwerke lijke steun van oud-atleten. Zaterdag 30 januari organiseert BDC een jeugdcross voor leden en niet van 8 tot en met 14 jaar, waarmee de Soes ter jeugd opnieuw gelegenheid krijgt kennis te maken met deze gezonde tak van sport. De cross wordt gehouden in de nabij heid van de sportvelden aan de Bos straat met de BDC-accomodatie als centrum. Eveneens eind januari zal de leden vergadering plaatsvinden, waar het be stuur de plannen voor 1970 op tafel zal brengen. Op deze vergadering zal iedereen die de atletiek een warm hart toedraagt van harte welkom zijn. Na een korte periode van rust, gaat ook de conditie-training voor 25-jarigen en ouderen weer van start. Met in gang van a.s. zondagmorgen kan men terecht op de Bosstraat, waar men on der deskundige leiding de stramme spieren en overtollige kilootjes op ver antwoorde wijze kan kwijtraken. Geen langdurige wachttijd, daar cr 2 smeerbruggen ten dienste staan. VAKKUNDIG PERSONEEL Eerste klas smeermiddelen Birkstraat 105 - Soest - Telefoon 3256 veroorloven twee penalties te missen. Door deze overwinning blijft BDC op de tweede plaats van de ranglijst achter het team van Laren, met twee punten achterstand. Geslaagde Nieuwjaarsreceptie! De op Nieuwjaarsdag gehouden recep tie van BDC-voetbal- en handbalvere niging, in de kantine van BDC-voetbal aan de Bosstraat, werd een zeer ge slaagde bijeenkomst. Na afloop speelde de eerste teams van de beide verenigingen een gedeelte lijke voetbal en handbalwedstrijd te gen elkaar. De eerste 30 minuten waren gereser veerd voor het voetbal. Moesten de handballers het vorig jaar nog een 2-0 nederlaag aanvaarden. Deze keer ech ter, gebruikmakend van het harmoni- kasysteem, alles naar voren, alles naar achteren, wisten de handballers de stand blanco te houden. De handbal wedstrijd werd een 18-1 overwinning voor de voetballers. Het tegendoelpunt werd gescoord door Harm de Vries. De oliebollen, die na afloop werden geserveerd, smaaken voortreffelijk. Zondag werd in de manége van de Stichtse Rij- en Jachtvereniging aan de Leusderweg te Amersfoort een jeugd-springconcours gehouden, met ais inzet het jeugd-kampioenschap. De 13-jarige Lammert Laseur, zoon van de eigenaar van „De Boshoeve" te Soestdijk. wist zich als eerste te plaat sen, nadat vijf maal barrage moest worden gereden en de "muur" tot 155 cm. was verhoogd. Lammert reed op het paard "Dorus" en wist daarmee de der de prijs te behalen. Zijn hoofdprijs bestond uit een grote beker, die zijn eigendom werd. Een prachtig succes voor zo'n jeugdige rui ter. Deze week begint de- volleybalcompe titie weer. Na een korte onderbreking vanwege de vele feestdagen begint men nu aan de tweede helft van de compe titie. In de eerste helft hebben de mees te teams het er goed tot zelfs zeer goed afgebracht. Enkele konden zelfs tot een van de drie eerste plaatsen in die klas se opdringen. Dames 1 moet donderdag de strijd aan binden tegen het Soester Olympia. De SVV dames hebben een goede kans en als ze deze wedstrijd winnen blijven ze op een gedeelde derde en tweede plaats achter het Utrechtse Athlon. Dames 2 heeft deze week een veel gro tere opgave. Zij moeten deze week uit komen tegen het Amersfoortse Wilhel- mina, dat in de bovenste gelederen van de eerste klasse staat. Dames 3 moet donderdag in Amers foort een wedstrijd spelen tegen het Amersfoortse VIOS 4. Het zal niet ge makkelijk zijn, want ze staan op een. gedeelde tweede plaats in de tweede klasse. Dames 5 krijgt het deze week niet zo moeilijk. Zij moeten in Sporthal „Beu kendal" spelen tegen VOLEEM uit Eemnes. Heren 1 kan deze week weer laten zien, wat men van hen gewend is. Zij moet donderdag tegen het laag geklas seerde Wilhelmina 2 uitkomen. Zij heb ben het afgelopen jaar een zeer goede competitie gespeeld. Ze hebben het tot een tweede plaats in de eerste klasse gebracht. Nu moeten ze proberen deze vast te houden. Heren 2 kan deze week weer tonen dat ze tot de betere teams van de tweede klasse behcort. Zij moet vrijdag in Amersfoort de strijd aan binden tegen SKF Weaving. Heren 4 staat nog steeds op de eerste plaats van de derde klasse, gevolgd door clubgenoot SVV 3. Zij moeten donderdag tegen het laagst geklasseerde team van deze klasse uitkomen. Olympia 6 moet dus in drie sets te verslaan zijn. Jeugd a en jeugd b moeten donderdag om half 7 tegen elkaar uitkomen. Jon gens a zullen het waarschijnlijk wel winnen. Het Nederlands elftal is nog steeds de Internationaal gevreesde tegenstander niet. die bondscoach George Kessler er zo graag van wilde maken, toen hij in 1966 deze functie aanvaardde. Sindsdien heeft het Nederlands elftal 26 wedstrijden ge speeld, waarvan er 9 werden gewonnen, 5 gelijkgespeeld en 12 verloren. Een negatieve balans dus. Voor die 26 wedstrijden heeft Kessler 51 spelers gebruikt. Steeds weer heeft hij geëxperimenteerd en de meeste van die probeersels bleken een mislukking. Men zou zo zeggen, dat de bondscoach inmiddels toch wel een visie op de naaste toe komst heeft ontwikkeld, die duidelijk omlijnd is. De opstelling van Oranje wijst echter niet in die richting. Enkele spelers kunnen tot de vaste kern van het Nederlands elftal worden gere kend. Dat zijn Hans Eykenbroek (Spar- ta), Rinus Israël (Feijenoord), Wim van Hanegem (Feijenoord), Wim Suurbier (Ajax), en Nico Rijnders (Ajax). Hier bij mogen we ook nog doelman Jan van Beveren rekenen, die de beide laatste wedstrijden zijn plaats aan Eddy Treytel moest afstaan vanwege een blessure. Dan is er nog een minder vaste kern, waartoe we zouden willen rekenen Willy v. d. Kuylen (PSV), Wietse Veenstra (PSV), Rob Rensenbrink (FC Brugge), Coen Moulijn (Feijenoord), Johan Cruijff (Ajax), Henk Groot (Ajax), Jan Klijn- jan (Sparta), Wim Jansen (Feijenoord), Theo Pahplatz (Twente), Theo van Duy- venbode (Feijenoord), Dick van Dijk (Ajax) en Sjaak Roggeveen (Holland Sport). Aanvalsprobleem De kritiek op het Nederlands elftal gold meestentijds de aanval. De interland routiniers treffen we aan in de verde diging en halflinie. Dat doet de vraag rijzen of de heer Kessler zich zó heeft laten beïnvloeden door de publiciteits- organen, dat hij steeds maar weer aan die aanval heeft gedokterd. Daardoor mist het Nederlands elftal daar de zo nodige ervaring om het tegen gerouti neerde verdedigingen op te kunnen ne men. Het spelersmateriaal van bondscoach Kessler is prima, 't Is jammer dat er wel eens clubs als Ajax en Twente zijn geweest, die hun spelers niet beschik baar wilden stellen voor Oranje. En dat enkele spelers als Keizer, Cruijff en Pahlplatz zich vanwege persoonlijke om standigheden te goed of niet goed ge noeg vonden, maar niet in het nationale elftal wilden spelen. Teveel spelers Een moeilijkheid is, dat er voor bepaal de plaatsen in Oranje voldoende inter nationaal ervaren en in elk geval zeer bekwame spelers zijn, terwijl voor an dere plaatsen de keuze (te) beperkt is. Bij Kessler debuteerden in 1966 in ze ven wedstrijden zeven spelers en ge bruikte hij in totaal 19 spelers. In 1967 traden in zeven wedstrijden 31 spelers op, waarvan 12 debutanten. Een jaar later had de bondscoach voor zes wedstrijden 23 spelers nodig, waar van slechts vier voor het eerst en in 1969 gebruikte hij voor eveneens zes wedstrijden 29 spelers, waarvan tien debutanten. Eén van de grootste problemen lijkt ons voor de heer Kessler, dat hij te weinig de Nederlandse topvoetballers bijeen heeft. Pas enkele weken vóór een inter- Peter v. d.. Kant en Ton Lankreijer, be horende tot de kernploeg van Peters Baan, namen deel aan de kampioens wedstrijden voor junioren B., die te Nieuwe Niedorp werd gehouden. De beste rijders van Nederland ver schenen aan de start, zodat men flink van leer moesten trekken, om enig succes te boeken. Peter reed de 500 meter in de tijd van 48,4 sec. en werd zesde. Ton deed er 51,2 sec. over en plaatste zich als tiende. De 3000 meter legde Peter af in de tijd van 5.22.4 en werd derde. Ton Lankreijer werd twaalfde in de tijd van G.04.2. In het algemeen klassement werd Peter v. d. Kant derde en Ton Lankreijer tiende, hetgeen voor beide Soesters een goed resultaat is. Zaterdagavond hield Badmintonclub „Selby" een geslaagd jeugdtoernooi. In zet was het clubkampioenschap. Om half acht speelden enkele senioren competitiespelers enkele demonstratie wedstrijden. Voorzitter J. Hilgers reikte na afloop de prijzen uit. Meisjes: le Hanneke Roosekians (kam pioen), 2 Sigin Hilhorst.. Jongens t/m 13 jaar: le Man de Groot (kampioen), 2e (gedeeld door 3 spelers) n.1. Tammo Hilgers, Fred Hennephof en Paul Parinusse. Jongens 13 t/m 15 jaar: le Roeland Vogt (kampioen), 2e Bert Wolfsen. Tussen de verschillende partijen door demonstreerden o.a. Nel Veltman voor het net en Agnes v. d. Kant achter het net. land stelt hij een selectiegroep samen. Beter ware een permanente selectie- groep, die minstens eens in de twee we ken bijeen komt. Zo'n groep dient dan uit ongeveer 20 a 25 spelers te bestaan en daaruit kan dan de selectie voor een bepaalde wedstrijd worden gedaan. Gemis Eenheid en gemis aan voldoende erva ring op internationaal niveau lijken ons voor het Nederlands elftal de grootste mankementen. Het is al vaker geble ken, dat die ervaring juist in belangrijke wedstrijden de doorslag geeft. Ook de mentale instelling van de spelers in en ten opzichte van het nationale team kan beter zijn. Ook daardoor gaan punten verloren in de voorronden voor het we reldkampioenschap en de Europese be ker voor landenteams. Het gebruik van verschillende spelers in de laatste drie jaar is aan de erg hoge kant. In de Kessler-periode traden Israël (23 x), Eykenbroek (17 x), en Suur bier (14 x) het meest regelmatig op en daarbij mogen we Jan van Beveren (11 x) ook wel rekenen. Nico Rijnders is pas sinds april 1969 vaste keus (5 x). Verder zijn Jansen (llx), Van Hane gem (8 x), Rensenbrink (7 x) en Veen stra (6 x) veel geziene gezichten in Oranje. Cruijff kwam sinds september 1966 negen keer aan bod bij 22 wed strijden. Kessler blijkt nog geen linksachter te hebben gevonden waarvan hij overtuigd is. De tweede man op het middenveld wisselt ook vaak, waar Van Hanegem een vrij zekere keus is, hoewel dat met Nico Rijnders schijnt te zijn opgelost. Wie de aanvallers moeten zijn schijnt elke keer weer een open vraag. Door het steeds weer kiezen van anderen verliezen de aanvallers hun interesse voor Oranje en neemt de bondscoach hen tegen zich in. Veel aanvallers De aanvallers die bij Kessler meer ke ren werden verkozen zijn v. d. Kuylen (12), Keizer (11), Swart (11), Cruijff (9), Moulijn (7), Rensenbrink (7), Klijnjan (7), Pahlplatz (6), Wery (4), Van Dijk (4), Mulder (4) en Roggeveen (3). Daar naast zijn er zes spelers, die niet of nauwelijks zijn teruggekeerd na hun de buut, terwijl Veenstra en Van Hane gem ook weieens in de voorhoede moes ten opereren. Hieruit kan men concluderen, dat het beleid van Kessler ten aanzien van de aanval van het Nederlands elftal zwak was, omdat nauwelijks van een beleid kan worden gesproken. De bondscoach moet voor elke wedstrijd een taktisch plan uitstippelen. Het beste spelersma teriaal van ons land heeft hij' tot zijn beschikking. Dat het Nederlands elftal faalt waar Ajax, Feijenoord en in mindere mate P.S.V. slagen komt, omdat de heer Kess ler het hem ongetwijfeld bekende Duitse gezegde „in den Beschrankung zeigt sich der Meister" (in de beperking toont zich de meester) niet toepast. Standen in de Viertallen-competitie Ne- derl. Bridge Bond, afd. Gooi- en Omme land, voorzover de B.C. O.N.I. uit Soest hierin is vertegenwoordigd Eerste klasse A Hilversum 2 36 O.N.I. 1 34 G.B.C. 4 24 Naarden 1 23 Hogerheide 5 't Gooi 2 Fazantecl. 2 B.B.V. 4 Eerste klasse B Amersfoort 3 19 G.B.C. 1 35 Br. Gooiers 2 18 Groen Wit 5 31 Hogerheide 4 18 't Gooi 3 31 O.N.I. 2 15 Benno 1 25 Tweede klasse A Abconi 4 25 O.N.I. 3 33 Groen Wit 12 18 Br. Gooiers 5 27 Amersfoort 4 8 B.B.C. 4 25 Hogerheide 8 8 Tweede klasse B Groen Wit G 19 O.N.I. 4 36 A.B.C. 1 18 Hilversum 5 21 Abconi 3 16 De Kei 2 20 Naarden 5 8 Tweede klasse G O.N.I. 5 20 Br. Gooiers 4 23 Abconi 2 19 Groen Wit 9 21 Leo 1 16 G.B.C. 6 20 A.B.C. 3 13 Derde klasse C De Kei 5 14 O.N.I. 6 22 De Kei 6 5 A.B.C. 6 14 Vriendenkr. 4 5 In hel dorpshuis te Soesterberg expo seert Arti-Shock werk van vier leden. De Soesterbergse kunstschilder Berl L'Hoëst met landschappen. De Soester kunstenaars Ivan Dilrosun met land schappen uit Suriname, Wim Peters met grafiek en Ton Paauw met reliëfs. De tentoonstelling is geopend tot 17 januari. In de toekomst zal Arti-Shock regelmatig exposities in het Dorps huis verzorgen. De heer P. T. wonende aan de Barto- lottilaan. was nieuwjaarsavond tussen 18 en 20 uur. bij buren op bezoek. In die tussentijd heeft een dief kans ge zien de woning binnen te dringen door een deur te openen. In de woning werd alles overhoop gehaald, maar er was geen geld aanwezig. De dief heeft zich tenslotte tevreden gesteld met vijf jachtgeweren. De politie heeft terstond een onderzoek ingesteld en zelfs een speurhond zijn werk laten doen, echter zonder resul taat.

Soester Courant | 1970 | | pagina 17