Ac Aaci* ^ypincj iService Veenbesstraatbewoners nu ook op de planken Eiermarkt D'66 kreeg wel uitvoerige brief maar gfcen gelijk van de raad Krabbels van Knelis BERNINA Fa. HUISSTEDEN Burgerlijke stand Eerste Soester Begrafenis-Onderneming FULL TIME - PART TIME Gedood door bedrijfsongeval Telef. Brandweer 3-3-3-3 SOEST VIERDE WEER UITBUNDIC CARNAVAL Wethouder De Haan en Prins Carnaval onderscheidden elkaar Twee-klassige kleuterschool aanbesteed VAN WEEDESTRAAT 52 SOESTERBERGSESTRAAT 30 De bewoners van de Veenbesstraat, voor het merendeel verenigd in De Veenbes, de vereniging ter behartiging van de (zakelijke) belangen van de Veenbesstraat-bewoners, gaan nu ook op de planken verschijnen, zij het in min der grote getale. Reeds in het afgelopen najaar werden verschillende nevenaktiviteiten in de wat meer ontspannende sector ontwik keld. Een van de aktiviteiten betrof het toneel, waarvoor al direct ver schillende mensen figuurlijk warm ge maakt konden worden. De opgerichte en met veel enthousias me meteen aan het werk gegane to neelgroep „Het Veenmasker" gaat ko mende donderdagavond laten zien waartoe de Veenbesstraatbewoners in artistiek opzicht in staat zijn. In de Rank zal dan 't drie-bedrijvige blijspel „Polly Perkins" van Douglas Murray worden opgevoerd. De voorstelling begint om acht uur. De regie is in handen van Frans van Hooydonk. Kaarten zijn verkrijgbaar bij de V.V.V., de siga ren magazijnen Smit (Steenhoffstraat 15a) en Mijering (Soesterbergsestraat 11) en op de adressen Veenbesstraat 330, 466 en 770. Op de Amersfoortse eiermarkt werden aangevoerd 70.000 stuks in prijzen van ƒ11,25 tot ƒ12,25. Middenprijs ƒ11,80. Prijs per kg ƒ1,87. nn antwoord op de vraag, of de commis sievergaderingen in Soest niet in prin cipe openbaar kunnen worden gehouden, ]heeft D '66 eind verleden week een uit voerig, maar ontkennend antwoord ge kregen. De Democraten '66 hebben het volgende schrijven ontvangen: „Alvorens nader op uw verzoek in te gaan is het juist, na te gaan wat voor commisies het hier betreft en welke taak zij hebben in het gemeentelijk be stel. Behoudens één met name de commisie voor de brandweer, welke ^commissie een vaste commissie van ad- evies en bijstand aan burgemeester en wethouders is zijn zij alle tot stand ekomen onder vigeur van de commis iebepalingen in de gemeentewet van óór haar wijziging in i964. De ge eentewet onderscheidde in die tijd aste en tijdelijke commissies, hetzij an advies en bijstand aan burgemees- er en wethouders, hetzij van voorberei- ing aan de raad. Behoudens de com- issie voor strafverordeningen, welke ommissie haar regeling vond in de emeentewet, zijn alle commissies, vaste ommissies van advies en bijstand aan urgemeester en wethouders. Dit im- liceert, dat bijna alle commissies de emeenteraad niet rechtstreeks advise ren of een bepaalde zaak zelfstandig oor de raad voorbereiden, doch met etrekking tot een bepaald raadsvoor- 'tel uitsluitend burgemeester en wet- ouders bijstaan of adviseren, at een en ander minder doorzichtig is oor een buitenstaander ligt wellicht in Een keer getest, Bernina het best BERNINA BETERE NAAIMACHINES. Inlichtingen en demonstraties bij Soesterbergsestraat 28, telefoon 3480 EBORENMichaël Wilhelmus Marti- us. zoon van W. A. de Rijk en C. G. M. 'nijn, Hellingweg 6. Gerlene, dochter an M. Oudenaarden en M. Janssen, rins Hendriklaan 60. Ronald Peter, .oon van A. E. Hazeleger, wonende te Vilnis en E. P. Bremer, Albert Cuyp- aan 26. Mariska Jacoba Maria, "ochter van J. F. A. van den Pol, en A. P. van Angeren, Van Weedestraat 9. Robin, zoon van C. G. H. van en Brink en G. M.~ Kók, Weegbree- traat 403. Michelle Virginie Fran- oise, dochter van F. G. J. Buffart en A. M. van Rijn, Heideweg 51. "erbert Ariaan Franklin, zoon van J. Schalkwijk en E. E. Ernst, Van de "eldeplantsoen 14. Annette Ink Hen- iëtte, dochter van F. P. van Waning n F. Hoogeveen, Laan van Vollenho- ren H-83, Zeist. Adriana, dochter van M. J. Tolboom en A. V. M. Ubink, "eenzoom 8. Hendrika Willemina, ochter H. W. Peters en A. Boerma, orenlaan 110, Baarn. Ronald Jan, oon van L. P. de Bruin en A. C. Boom- ouwer, Korte Brinkweg 45. Sandra 'aria Hendrika, dochter van G. W. Hil- orst en W. A. M. van Wijngaarden, feenhoffstraat 34. Irene Margaretha 'llegonda, dochter van W. Dijkstra en A. C. van de Hoef, Nieuweweg 4a. Martijn, zoon van C. A. van der Veen en M. Stalenhoef, Rubenslaan 158. "iels Ernst Nicolaas Samuel, zoon van H. E. Uiterwijk en M. J. de Koning, "osseveldlaan 12. Sandra, dochter an J. J. Bredefeldt, Parklaan 26 en H. Tiggelaven, Laanstraat 62 a. e Amersfoort: Cornelis Hendricus Mar- inus, zoon van C. W. van Dijk en r. C. A. Sanders, Gen. Winkelmanstraat 2 c. Soesterberg. ONDERTROUWD: Rudy Johan von Arnoldi, Hengelolaan 267, 's-Graven- hage en Margy Sebek, Plesmanstraat 54. Antonius Hendrikus Gerrit van Luijtelaar, Korte Bergstraat 4 en Mar- chien Marijtje Muis, Beetzlaan 102. Willem Herres van Veen, Eikenhorst- weg 12 a en Antonia Geertruida Chris- tina Hendrikse, Plasweg 50. Ronald van der Maat, Middel wijkstraat 53 en Johanna Sophia Cornelia Butzelaar, Middelwijkstraat 32. GEHUWD: Anthonie van Doorn, Mar grietlaan 407, Zeist en Johanna Hen drika Alberdina Lenderink, Veldmaar schalk Montgomeryweg 25. Barend Casper Harremanse, Doorn, Prins Hen- drikweg la en Tine Marijke Gotzsch, Generaal Spoorstraat 15. Gerardus Josephus Maria Kroon Hilvertsweg^ 209, Hilversum en Ilse Marijke Wesselingh, Hogehondstraat 36, Deventer. Jan van der Haar. Dr. Nolenslaan 8, Amersfoort en Cornelia Catharina Alblas, Van Wee destraat 84. Jacob Altena, Wiekslo- tenveg W.Z. 37e en Johanna Hendrika van den Heuvel, Krommeweg 14. Jan Antony van Hummel. Anne Frank - laan 60, Bussum en Adriana Antonetta Maria van der Weijden, Stadshouders- laan 19. OVERLEDEN: Gijsbertus Everardus Onwezen, 74 jaar, gehuwd met G. West hof. Molenstraat 127. Johannes Eg- bert Reulen, 77 jaar. weduwnaar van H. Broeksma, Staalwijklaan 6. Richar- dus van Agterveld, 64 jaar, gehuwd met M. J. van 't Klooster, Soestereng- weg 48. Dolph Hulleman, 4 maan den, Anna Paulownalaan 17. Petrus Leo Jozef Rademaker, 6 jaar, Steenhoffstr. 71. Dlr. H. W. VET.LINGA Begrafenis - Crematie - Transport (Rouwkamer) Korte Brinkweg 28 - Soestdijk Telefoon 2731 het feit, dat om administratief-organi- satorische redenen de commissies In vele gevallen eerst advies wordt ge vraagd nadat de raadsvoorstellen zijn uitgezonden en in de openbaarheid zijn gebracht. Dat doet echter aan het feit niets af, dat de commissies burgemeester en wethouders bijstaan, doch het is te begrijpen, dat hierdoor enige verwar ring ontstaat. Een commissie van voorbereiding, zoals hiervoor aangegeven, heeft in dit op zicht een geheel andere funktie in het gemeentelijk bestel. Zij immers is het, die de gemeenteraad rechtstreeks ad viseert. Het is echter een grote vraag of de beraadslaging van een dergelijke commisie in de openbaarheid moet ko men omdat de werkzaamheid ligt in de sfeer van de voorbereiding die in beginsel niet openbaar is en in zijn al gemeenheid ook niet openbaar kan zijn omdat vrijelijk over bepaalde zaken moet kunnen morden gesproken, zonder dat in dit stadium van besluitvorming de pers wordt geconfronteerd met uit latingen over bepaalde personen, za ken of toestanden. Eenzelfde lijn valt te onderkennen in de vergaderingen van burgemeester en wethouders. Dit heeft beslist niets te maken met de wellicht algemeen leven de gedachte, dat elk vertrouwelijk be raad als ontoelaatbare geheimhouding is te beschouwen. Het is overigens zon der meer duidelijk, dat bepaalde aspec ten dan wel alle aspecten, die voor een goede opinievorming in de commissie vergadering naar voren worden gebracht, alsnog in de openbare raadsvergadering aan de orde kunnen komen. De gemeenteraad is met betrekking tot deze commissies van oordeel, dat mede omdat de adviezen in voorstellen, welke openbaar zijn, worden uitgebracht de voordelen van openbaarheid niet opwegen tegen de nadelen daarvan. Hij is dan ook niet bereid verandering te brengen in het reeds jaren in Soest ge bruikelijke beginsel. Alvorens omtrent de adviescommissies aan burgemeester en wethouders wat nader in te gaan is het nuttig te wijzen op artikel II van de wet van 9 juli 1964 (overgangsbepaling wet tot wijziging van de gemeentewet terzake van de commissies). Daarin is bepaald, dat de regelingen betreffende commissies zo als zij op die datum golden, blijven gelden. Dit impliceert, dat in het wezen van de commissies geen enkele ver andering werd gebracht. Is het echter juist, de vaste commissies van advies en bijstand aan burgemeester en wethouders in het openbaar te laten beraadslagen? De gemeenteraad stelt zich op het standpunt, dat hiertoe niet moet worden overgegaan en wel op grond van de volgende motieven: 1. Een commissie van bijstand en ad vies aan burgemeester en wethouders bestaat uit ee." aantal leden van de raad, die in bepaalde zaken een goed inzicht hebben door hun ervaring in het maatschappelijk leven. Omdat getracht is zoveel mogelijk elke in de gemeente raad vertegenwoordigde politieke partij in de commissies te doen vertegenwoor digen, is het mogelijk voordat een be paald voorstel in de openbare raadsver gadering aan de orde komt, de meningen omtrent een bepaalde raadsvergadering aan de orde komt, de meningen om trent een bepaalde zaak min of meer te peilen. Dit alles behoort typisch tot de voorbe reiding terzake van het maken van een voorstel, dat zich voor openbare be handeling leent. De leden van de com missies betrekken in hun beschouwingen bepaalde achtergronden, waarbij zij geen rekening behoeven te houden met de pers, terwijl deze achtergronden voor een goede opinievorming onontbeerlijk zijn. 2. Deze commissies adviseren burge- gemeester en wethouders, van welk col lege de vergaderingen niet openbaar zijn, hetgeen in de gemeentewet overi gens niet is voorgeschreven. De achter gronden daarvan zijn, dat een groot deel Van de taak van burgemeester en wethouders bestaat uit de voorbereiding van besluiten van de gemeenteraad. In menig opzicht draagt dit werk het ka rakter van hardop denken. De bereid heid moet er zijn, zich door anderen te laten overtuigen, hetgeen heel wat ge makkelijker zal zijn als de aanvanke lijk uitgesproken opinie niet aanstonds publiek domein wordt. Dikwijls is een raadsvoorstel het resultaat van een com promis en dat wordt in een vertrouwe lijke vergadering gemakkelijker bereikt dan in het openbaar. Bij de voorberei dingen van benoemingen, bij de bespre king van onderhandelingen, die de ge meente voert, bij voorbereiding van be stemmingsplannen, waarover speculan ten niet voortijdig moeten worden inge licht, eist het gemeentebeleid vertrou welijkheid. De zelfde gedachter. gelden voor de commissies van advies en bij stand. 3. Zou, zoals u vraagt, het regel wor den, dat de commissievergaderingen openbaar zijn, dan is het de overtui ging van de raad, dat alvorens be paalde zaken cfficieel aan de orde ko men deze toch „rijp" voor openbare behandeling worden gemaakt. De be tekenis van de commissies zal daar door afnemen, omdat het karakter van raad pleging c.q. van overleg zal plaats ma ken voor een debat in de trant van dat in de raadszaal. Als er dan toch in het openbaar gedebatteerd moet worden, kan men beter deze schakel later vallen en de voorstellen maar direct in de raad brengen. Overigens bestaat de stel lige overtuiging, dat bij het aanvaar den van het beginsel van openbaarheid van commissievergaderingen het tijd stip van overleg en advies wordt ver legd, waardoor deze openbare vergade ringen weinig meer dan een formaliteit worden. 4. Tenslotte dient vermeld te worden, dat alle zaken, die in de commissies aan de orde zijn geweest en zich open baarheid lenen, uiteraard door elk lid van de commissie in de openbare raads vergadering aan de orde kunnen wor den gesteld, dan wel worden toegelicht. Duidelijk kwam in de gemeenteraads vergadering naar voren, dat het in deze brief neergelegde standpunt voor wijzi ging vatbaar kan zijn in bepaalde ge vallen. Het kan met name in een con creet geval alleszins aanbeveling ver dienen, dat juist de beraadslaging in een commissievergadering openbaar is, doch dit zal van geval tot geval beoor deeld moeten worden. Een beslissing ten aanzien daarvan werd niet genomen en zal, indien deze ten gunste van de open baarheid uitvalt, impliceren, dat de be treffende verordeningen moeten wor den gewijzigd. Ajje ut ming vraog dan mok zeige dak altied hep edoch daat ajje noeng is un keer ech karnavaal wil meejmaoke, dajje daan naort zoude mos ofzaake. Maor daat ls nle heulemaol juust, waant de leste jaore komp daat fees ok bove de 'grote reviere steeds meer ln zwaang. Noeng binne der netuurluk minse die daat teuge wille spreke, omdaat kaar- nevaal bove de grote reviere geen ech karnavaal zouw weze, maor ik bin naot geen ik zaoturdaag en zondaag hep mit- maok int Sint Jozufgebouw, der wel effe aors ovur gaon denke. As un mins nie betur zouw wete daan zouw die gaon denke dattie in Limbur- rug of Braobaant waas. Daormeej be- doelk daan netuurluk wel alles waat binne beurt, waant voort eers sinds jao re waster buute niks te doen. Waat daat angong waore de minse nie warrum te kriege, en daat is voor zoon optoch wel bar noodzaokeluk. Ik schaat dattut ok wel komp omdaat de minse die der an meej deeje, der wel warrum voor te kriege zouwe zijn, maor daat zullie der nie zo bar veul meer veur veulde, om daat zullie ok de vorige kere aal zoon barre kouw haadde motte lieje. Daorom kenk ut besluut vaant bestuur vaan de Narre Knol, zoas de Soesder karnevaalsvureniging noeng hiet, alle- nug maor toejuuche. Maor zullie hebbe de kingders ok dit jaor nie in de kouw laote staon, en ok noeng weer un me- raokuls groot kingder-kaarnevaal ge- orgaonizeerd. Maor voor daattut zoveer waas, gonge eers de ouwere ant fees- viere. En die hebbe wel effe laote zien en .hore daat zullie der waat vaan ken- Ik hep ming nie hoeve te vurkleeje om binne te komme omdaak heul nie of- staak mit ming boerejak en pet. Ik had aal gauw in de gaote daat aal de minse 'die der aal waore un barre goeije zin haadde om te gaon feeste. Ik zelluf kon der eigeluk nie ovur naor huus schrieve, omdaak noeng eenmaol nie vaan te vore ken zeige of ik ming daan en daan is effe lekkur ken laote gaon. Ajje kaarnevaal wil viere, daar. mojje daat kenne. Jie mot daan ast waore vaan de ene menuut in de aore menuut kenne vuraandere vaan un ingetoge mins tot een meraokulse losbol. Ajje daat nie ken, daan kejje betur tuusblieve, waant allus watter om je heen loop te daanse en te springe, hep zogezeit alle remme losgegooijd. Manne en vrouwe hebbe mekaor ge- hollepe omt paak of betur gezeit de uutmonstering inmekaor te zette, maor as zullie de deur vaant Jozufgebouw bi,nnekomme, daan binne zullie mekaor meteen vurgete. en vingde meakor paas weer ast ofgelope is. Vaanol un bar béscheijje plekkie in un hoek hek ut fees un bietje staon te bekieke, en steeds maor geprebeerd om un bietje in de stemming te komme, maor ik wit nie waorom, maork kon de juuste golf lengte nie te paake. kriege. Eeffe hak de gedaachte daat allus nog goed zouw komme, vooraal toeng de prins mit zun omvaangrieke gevollug binnekwaam, veurofegaon. door deboereblaoskaapel, die overuguns nog steeds nle uut Soest, maor uut Soesderbarrug kwaam, omdaat wullie in Soes nie ovur voldoende blaos- kraach beschikke. Tot ming grote vurraassing sting in eens meheer de Haon, as un soort Soesder meneer de uul, veur ut praot- apperaot om de prins en de heule zool un bar goed fees toe te wense. Hie liet ut nie allenug bie praote, waant hl® kwaam ok meteen effe un ongderschei- ding uutrieke, maor hie gonf. ok ni® mit .lege haande naor huus en kreeg der meteen un ongderscheiding voof trug. Un vurzilleverde vaan kopur ge- maokte bronze knol. Soesterugger kent haos nie. Toeng hie un bietje aachturuut gong omt feesgedruus te anschouwe, begonne de anwezugge ut leste nieuwe kaarne- vaalslied vaan de dommeneeszoón uut ut noorde te zinge. Maor daat ken in Spest zongder naorughied, waant ut Soesder kaarnevaal duurt maor twee avongde, en teuge de tied datter int zuude eigeluk paas goed wordt begonne, ist bie ongs al weer voorbie, en worde der weer plaanne emaok veur de volle- gende keer. Laók wel effe stelle daat ut voor ming nie hoef, maor ast noeng voor een kwaak minse un anleiding is om fees te kenne viere, daan motte zullie ut maor doen. Waant waat daat angaot doeng zullie der geen mins kwaod meej, zo denk ik der teminste ovur. Het vanouds bekende uitzendbureau voor Soest en omstreken kan nog een groot aantal dames onmiddellijk plaatsen als TYPISTES - FAKTURISTES - DIKTAFONÏSTES en ADMINISTRATIEVE KRACHTEN ènde beste sociale voorzieningen Maandagmorgen vond de 46-jarige heer B. S. F. Aben de dood bij een bedrijfs ongeval in de pottenbakkerij „De Vlieg- uut" aan de Eemstraat. Belt u even voor nadere inlichtingen /t\M rt\ Ons nummer is (8ÏI88) Veenbesstraat 462 - Soest Overigens dient nog te worden ver meld, dat het door u aangehaalde voor beeld van de gemeente Leusden niet ge heel juist is. De raad van die gemeente heeft met name niet besloten de com missievergaderingen in principe open baar te houden, doch in de betreffende verordening is bepaald, dat burgemees ter en wethouders bevoegd zijn te he sluiten of een bepaalde commissiever gadering openbaar is. Het principe is dus juist andersom; deze vergaderingen dragen een besloten karakter, tenzij burgemeester en wethouders van deze regel afwijken. Hiervan is slechts één maal sprake geweest". Aldus de brief, die D '66 van het gemeentebestuur heeft ontvangen. Door de directeur van gemeentewerken van Soest werd vrijdagmorgen aanbe steed, de bouw van een twee-klassige kleuterschool aan de Nachtegaalweg te Soestdijk. Negenentwintig aannemers schreven als- volgt in: Wassenaarse Bouw Mij. te Wassenaar, 196.000,N. V. Harke de Vries, Badhoevedorp, 194.000,N.V. Soester Bouwbedrijf, 192.300,Aan nemersbedrijf v.h. G. 't Lam, Leerdam, 186.200,Fa. G. van Dijk, Utrecht, 185.000,—. Bouwbedrijf Midden-Ne derland, Zeist, 184.595,Gebr. Stekelenburg, Utrecht, 184.000, Struykens Bouwbedrijf, Moergestel, 183.000,Bouwbedrijf M. G. Jansen, Nieuw-Vennep, 182.500,Gebr. Vee- nendaal, Utrecht, 180.801,Bouwbe drijf Van Rossum, Soest, 177.620, N.V. Grondbóuw en Exploitatie Mij. 't Gooi, Laren, .,71.200,Fa. W. Wester beek en Zn. Zeist, 171.000,Bouw bedrijf „Nieuwe Zandweg", Linschoten, 173.289,Bouwbedrijf J. W. Schutte, Soest, 173.000,Fa. Hienekamp, Amersfoort, 171.000,—. Bouwbedrijf Ray- makers, Nistelrode, 170.000,Fa. L. v. de Pol en zonen, Hagestein, ƒ168.000,- Bataafse Aann. Mij. Utrecht, ƒ164.000, Fa. v. d. Brink, Nijkerk, 163.500, Aann. Bedrijf Midden-Brabant, 's Her togenbosch, 163.000,Fa. Buter, Utrecht, 162.000,—. Aann. Bedrijf Th. de Goede, Soesterberg, 162.000,Van Zomeren Bouwbedrijf, Barneveld, ƒ161.000,Fa. v. d. Fliert, Barneveld, 155.500,—. Bouwbedrijf H. Schuur, Soest, 154.178,—. N.V. HIBOS, Soest, f149.828,Bouwbedrijf H. W. van Asch. Soest, ƒ146.885,—. Aann. Bedrijf G. W. v. d. Grift, Soest, 145.800,— (laatste inschrijver). De begroting bedroeg ƒ155.500,—. Gun ning wordt later bekend gemaakt. sieselen van de Orde der Gouden Knol uitgereikt, volgens de Prins een onder scheiding in goud, maar verzilverd en van koper gemaakt. - Ook verschillende camavaliers, die zich op een orginele wijze hadden gekleed, werden onderscheiden, in dit geval met geldprijzen, variërend van 7,50 -- tot ƒ30,De individuele prijzen gingen naar degenen, die zich *op het carna val presenteerden als schijnheilige, nar en haremvrouw, terwijl de paarprijzen gingen naar een chartesto,n-paar, twee Narre Knollen, een Bloemenpaartje en twee Griekse meisjes. Zondagmiddag had de jury het in de garage van Van Kooy aanmerkelijk moeilijker om de prijzen toe te' kennen aan 400 van de duizend daar aanwe zige kinderen. De prijzen werden al polonaise-lopend uitgedeeld. De muziek op het kindercarnaval, dat al dagen van tevoren royaal was uitverkocht, werd verzocht door Les Gerantos uit Woerden. Om zoveel mogelijk in de sfeer van het echte carnaval te blijven werd ook een klein camavalprinsje af gehaald voor de aanvang van het feest. Zonder enige boven-Moerdijkse terug houdendheid heeft Soest zaterdag en zondag weer op uitbundige wijze car naval gevierd. In tal van meer of minder herkenbare vermommingen en daarbij rijkelijk gesteund door de nieuwe hofkapel, de Soesterbergse „Heikneuters" en The Temping Six uit Amerfoort heeft men zaterdag en zon dagavond urenlang de vloer van het Verenigingsgebouw op zijn deugdelijk heid beproefd, de bierbrouwerijen een paar aangename avonden bezorgd en de lichamelijke conditie een beetje op peil gehouden, want één avond car navallen bleek royaal op te wegen te gen menig uurtje trimmen. En daar naast zorgde het even onuitputtelijke brein van Jonhnny Hoes c.s. wel voor een behoorlijke aantasting van de stem banden. Maar alles is naar ieders te vredenheid verlopen, al zou men het liefst de maandagmorgen hebben over geslagen. Zowel zaterdagavond als zondagavond waren de verschillende zalen van het Verenigingsgebouw en de wat nood zakelijke verkoeling biedende overdek te binnenplaats met honderden vro lijk, feestelijk, kortom carnavalesk uit gedoste feestgangers gevuld, die er nu weer voor een heel janr tegen kunnen. Het feit, dat de heer W. Butselaar dit jaar voor de tiende maal als Prins Carnaval optrad, was voor wethouder K de Haan aanleiding om hem met passende versierselen te onderscheiden. Datzelfde lot moest even later de wet houder zelf ondergaan. Uit handen van Prins Carnaval kreeg hij de ver- Loco-burgemeester K. de Haan werch door Prins Carnaval ónderscheiden met de zilveren Narre Knol.

Soester Courant | 1970 | | pagina 7