rond de riks. WÊ& i SPORTHAL BEUKENDAL VESPA GIA0 De Witte Pomnen Peter van de Kant waardig Soester vertegenwoordiger in de schaatssport FRANS BOSMAN Red Stars niemvs FRANS BOSMAN FRANS BOSMAN VOOR EEN RENAüLT, NIEIJW* OF GEBRUIKT QARAQE STAM Massale politie-inval in Het Witte Huis Fietsen en bromfietsen gestolen Werk in India Bronchiletten BDC-programma voor zondag FRANS BOSMAN SEC-honkbal in financiële moeilijkheden WEDSTRIJD-PROGRAMMA Geslaagd SPAARKLÏMAAT Gerrit Ruttenberg Nederlands Veteranen- kampioen veldrit 1970 FRANS BOSMAN Zeepost Omgekomen Joegoslavisch meisje werd in vaderland begraven Officiële mededelingen Hinderwet FRANS BOSMAN VRIJDAG 23 JANUARI 1970 Zeventien jaar, en dan al het kam pioenschap junioren van het gewest Gelderland, en het officieuze 10 kilo meter-kampioenschap van Soest op je naam hebben te staan, en dan ook nog een beslag weten te leggen op een eer volle zevende plaats in het Nederlands kampioenschap, wil toch wel even zeg gen, dat je er iets van moet kunnen. En dat staat vast, hij kan er „iets" van. Met in zijn woorden nog de teleurstel ling met betrekking tot zijn klassering in Heerenveen, een zevende plaats, met TELEVISIE, houten kast, 59 cm ƒ498,—. Dealer Blaupunkt, Philips, B O i Soesterbèrgsestraat'20a - Soest Telefoon 3367 Belangrijke wedstrijd voor het dames- en herenteam. Voor de beide eerste teams staan in het komende weekeinde belangrijke wed strijden op het programma. Ook voor het eerste meisjesteam, dat uitkomt tegen Eagles uit Utrecht, en het adspi- ranten a-team. dat tegen de enige con current in deze competitie uitkomt, Cangeroes, staan belangrijke wedstrij den op het programma. Red Stars 1 - Midland 1. De dames van Red Stars wacht een zeer belangrijk weekeinde, wanneer het za terdagavond in de Soester sporthal zal uitkomen tegen het Utrechtse Midland in de rayonklasse. Een daarom zo be langrijke wedstrijd, omdat de winnaar in dit duel zich praktisch zeker weet van een behoud in deze klasse. De eer ste ontmoeting tussen beide teams van het begin van dit seizoen eindigde in een kleine overwinning van Midland, na een enerverend duel. Na het huza renstukje van de Soester dames vorige week tegen U.V.V. dat een dertien punten voorsprong nog maar ternau wernood kon handhaven tot één punt voorsprong, mogen wij in ieder geval met veel vertrouwen dit ongetwijfeld soectaculaire duel tegemoet zien. Coach Rudi Blok zal zich met zijn pupillen ernstig voorbereiden op deze wedstrijd, en hen tactische aanwijzigingen geven. De volgende meisje zullen aan dit duel meedoen, welk begint zaterdagavond in de Soester sporthal Beukendal om 20.00 uur: Inge Limburg, Gabriële Wüstefeld, Monica Wüstefeld. Tilly Smeeing, Mies Haage, Gwynia Zeeman, Marjan Ver hoef en Marja van Hertom. Red Stars - D.D. '69. Het herenteam, dat zich na de neder laag tegen De Dunckers vorige week zondag, wel definitief uitgeschakeld weet, zal aanstaande zondagavond te gen het Utrechtse D.D. '69, dat recht op het kampioenschap afstevent, pro beren toch nog voor een verrassing te zorgen. Tot op heden is het Red Stars als enige club gelukt om D.D. to ver slaan. De eerste wedstrijd tussen beide teams werd toen in Soest gespeeld en leverde een vrij ruime overwinning op voor de Soester heren. Stellig zullen de heren van Red Stars het nu moeilijker kriigen, want het team draait de laatste tijd wat stroef en D.D, is gewaarschuwd en zal niet graag voor de tweede maal door het Soester team verrast worden. Deze wedstrijd wordt zondagavond om 20.50 uur gespeeld in Catharijne en het volgende herenteam zal hier aanwezig zijn, waarbij ontbreken zal Wim Voet, wegens een blessure aan zijn knie. "Wim Bolwerk. Rinus Valk, Rob Snijders, Sioerd Lodema, Bert Vlug, Wil Rol- vink en Ton Kooreman zullen het team samenstellen. Red Stars 2 - U.S.S. 2. Het tweede herenteam speelt zaterdag avond in sporthal Beukendal tegen het Utrechtse studententeam U.S.S. Mo menteel staan de Soester reserves op een gedeelde eerstè plaats samen met het vierde team van U.V.V., dat Red Stars onlangs een gevoelige nederlaag toebedeelde. De heren 2 hebben zich echter goed hersteld en voor zaterdag zijn zij beslist niet kansloos tegen U.S.S. De reserves van de Utrechtse Studenten speelden vorige week tegen het derde herenteam van Red Stars, en ondanks de overwinning, hebben zij toch geen sterke indruk achtergelaten. Alleen een uitstekende rebound van dit Utrechtse team bevat enig gevaar. De wedstrijd begint om 21.20. Red Stars A - Eagles A. Het A-meisjesteam van Red Stars speelt zondagavond om half zeven, tegen het A-team van Eagles. Een belangrijke strijd voor de Soester A-meisjes, die wel gewonnen moet worden om niet 'verder achterop te geraken achter het B-team van Red Stars, dat nog steeds een twee punten voorsprong heeft. In de eerste ontmoeting waren de Soester dames het sterkere team, en ook nu zondag zijn zij niet kansloos. Red Stars a - Cangeroes a. De a-adspiranten van Red Stars treden zondagavond voor de derde achtereen volgende maal aan tegen Cangeroes. Deze adspirantenafdeling speelt een dubbele competitie. Tegen Cangeroes hebben de Soester jongens nog de enige tegenstand van formaat en hoewel de Soester jongens reeds een voorsprong hebbrn van zes punten maar liefst, kijken zij toch zeer belangstellend uit naar dit komende duel, of Cangeroes inderdaad in staat zal zijn het Soester team één keer te verslaan. Voorlopig blijven de Soester jongens o.l.v. coach R. Valk favoriet en gezien het vertoon de spel van de laatste tijd hebben zij hier ook het volste recht toe. De vol gende jongens gaan naar Utrecht toe: Jos van den Brink, Ton van den Brink. Peter Lustenhouwer, Majel Lustenhou- wer, Eduard Zeil. Piet van Hunen, Ben Roedelof, Paul Ditters. een beetje meer geluk voor hetzelfde geld een derde of vierde had kunnen zijn, gaf hij de simpele verklaring; niet als excuus: „Het was allemaal terug te brengen tot te weinig ervaring en rou tine. Na constatering van een klein manke ment aan zijn gloednieuwe schaatsen, verzocht men de fabrikant een en ander dusdanig te veranderen, dat bij de wed strijden van het afgelopen weekend de moeilijkheden voorbij- waren. Alles wees er op dat dat ook het geval was, maar al direct bij de start van de 500 meter bleek het mankement slechts ten dele te zijn verholpen. Toen bovendien nog een goede start werd „afgeschoten", was Peter te weinig geconcentreerd, en verspeelde in deze rit die kostbare se conde, die hem de plaats op het ere podium had kunnen bezorgen. Hoewel hij die seizoen al 45.4 sec. op de chro nometers had laten afdrukken, kwam hij nu niet verder dan 40.5 sec. Toch zou de Thialf-ijspiste hem nog een eremedaille opleveren op de 1500 meter, die hij reed tegen Kees Ripper- da. Hij verbeterde niet alleen zijn eigen record met ruim drie seconden, hij hoefde in die race maar twee tegen standers voor te laten gaan, zodat het brons hem ten deel viel. Volautomatische, WASAUTOMATEN" 548,— (5 kg) Telefoon;336? Terwijl hij met zijn trainer en suppor ters het ijs verliet om te gaan genieten van een welverdiende nachtrust, bezet te hij. ondanks een slechte sprint, de eervolle zesde plaats met een minimaal verschil op de vijf boven hem staande concurrenten. De drieduizend meter zou de beslissing moeten brengen, en ondanks een be hoorlijke tijd, 5 min. 5 sec., zakte hij nog een plaats in het klasement en eindigde in de eerste nationale titelstrijd als zevende. Het schaatsen zit kennelijk in de fami lie, want naast Peter komt ook broer Wim steeds meer naar voren. Dat ook Wim uit het goede hout is gesneden be wijst wel zijn fraaie vijfde plaats in het Soester 10 kilometer-kampioenschap. Zodra de ijsbaan open is, zijn de ge broeders Van de Kant op de ijsbaan te vinden, waar zij veelal onder de super visie van trainer Dick Vervloot aan hun techniek en conditie werken. In de omgeving is men jaloers op de groep Soester geselecteerden, die in het hele land al bekendheid genieten, met als resultaat dat zij op verschillende plaatsen in ns land worden geïnvi teerd voor het rijden van wedstrijden, waarvan er verschillende in het pro- paganditische vlak liggen. IJs en weder dienende mogen wij van de steeds groter wordende groep jeug dige hardrijders op de schaats dit sei zoen nog wel het een en ander ver wachten. Terwijl Peter van de Kant, als de meest Peter van der Kant fanatiek werkend aan verbetering van z(jn vijfhonderd meter. op de voorgrond tredende, rustig zijn lessen volgt aan de Amersfoortse MEAO, (Middelbaar Economisch en Administra tief Onderwijs) bereidt hij zich terdege voor de de nog op de schaatsagenda staande wedstrijden voor junioren, waarbij de traditionele wedstrijd in Olst waarschijnlijk de eerste zal zijn. Voor Soest staat nog de organisatie van de traditionele 50 kilometerwed strijd op het programma, die drie sei zoenen gelede:: voor het laatst werd verreden en .verd gewonnen door de bekende lange afstandsrijder Ligthart, die toen de beker overnam van Jeen van den Berg. Deze beide prominenten, van de kleine maar selecte groep lange- afetandrijders die ons land kent, heb ben nu reeds hun deelname toegezegd. AANLEG en REPARATIE licht- en krachtinstallaties P.U.E.M.-INSTALLATEUR Tel. 3367 - Na 6 uur. 3674 of 4111 Nu het actieve bestuur van Peters Baan nog dagelijks druk is met schaatsrijdend Soest, werkt men achter de schermen aan de organisatie van de 50-kilometer- wedstrijd, en de onderlinge jeugdwed strijden, die als onvermijdelijke krachtme ting van de nieuwe generatie Keessies, Ards en Janïien dan het bestuur van Peters Baan handen vol werk geven. NiEUWERHOEKPLÈlN'1 1 - SOESTDIJK Telefoon 02155 Verkoop285Ö Magazijn 6691 ÜWTRENATJLT DEALER Inv"onze showrooms kunt u rustig de diverse, modellen bezichtigen en deskundig worden voorgelicht. I U bent van'harte welkom N.O.C.-garantie - Financiering De Soester politie heeft met veertig man (het grootste deel van het corps en een aantal reservisten) een inval gedaan in het Witte Huis aan de Birk- straat, waar 180 turkse gastarbeiders verblijven. De actie was bedoeld om eventueel illigaal wapenbezit en de aan wezigheid van verdovende middelen aan het licht te brengen, terwijl tevens werd gecontroleerd op het bezit van vesti gingsvergunningen. Alvorens de politie tot daden overging, werd een cordon om het gebouwencom plex gelegd, opdat niemand zou kunnen ontkomen. Niettemin heeft één Turk kans gezien om te ontsnappen. De po litie stond zelfs op het dak van een aangrenzende bungalow om alle ont snappingspogingen te verijdelen. In het huis en de barakken werd een grondig onderzoek ingesteld. In kasten en koffers werd naar eventuele wapenen en verdovende middelen gezocht doch er is niets gevonden. Wel werden 21 Turken aangehouden omdat zij niet in bezit waren van een verblijfsvergun ning. Zij zullen de komende dagen groepsgewijs op het vliegtuig naar hun vaderland worden gezet. Op dezelfde gronden zijn het afgelopen jaar reeds 53 buitenlandse arbeidskrachten, voor het merendeel Turken, over de grens gezet. Bij de grootscheepse en goed voorbe reide controle actie kwam wel aan het licht, dat de Turken het over het alge meen met de hygiëne niet zo nauw ne men. In verschillende kasten werden grote hoeveelheden kakkerlakken aan getroffen, ondanks het feit, dat de ba rakken pas betrekkelijk kort zijn be woond. Andere vertrekken zagen er evenwel weer zeer verzorgd uit. In het recente verleden heeft de politie ook al eens een inval gedaan in De Gouden Ploeg, waar eveneens een aantal Turken is ondergebracht. Dinsdag zijn op vier verschillende plaat sen in de gemeente fietsen en brom fietsen gestolen. De rijwielen werden ontvreemd aan de Varenstraat en bij café De Rode Haan. De bromfietsen verdwenen aan de Van Weedestraat bij Albert Heijn en aan de Prins Hendrik- laan. De voertuigen stonden ongesloten geparkeerd. Van de daders ontbreekt elk spoor. REMBRANDTLAAN 18 - TEL. 02155-4785 Pater H. van Burgsteden heeft voor een aandachtig gehoor van bejaarden een lezing met dia's verzorgd over zijn mis sie- en ontwikkelingswerk in India. De collecte, gewoonlijk bestemd voor de onkosten van de algeméne bejaarden- koos werd pater Van Burgsteden spon taan ter hand gesteld; de opbrengst was j 65,86. Hoestdrank in tabletvorm. f Hoewel de omstandigheden om te voet ballen nog verre van ideaal zijn, is voor het komende weekeinde toch weer een programma vastgesteld. Voor BDC betekent dit een uitwedstrijd tegen het laag geklasseerde staande Veense Boys, dat het nog niet verder heeft gebracht dan vier punten. Beide elftallen heb ben elkaar dit seizoen nog niet eerder ontmoet. BDC 2 moet zondag eventueel bij KVVA 2 in Amersfoort op bezoek, waar men wellicht heel wat moeite zal moe ten doen om tot een overwinning te komen. De eerste wedstrijd eindigde al in een 4-2 zege voor de Amersfoorters. BDC 4 gaat zondag in Zeist bij Pa- tria op bezoek. Beide ploegen bevinden zich aan de staart van de ranglijst en zullen hun plaats wel veilig willen stel len. Zondag spelen het zesde en zevende elftal in competitieverband tegen elkaar. Het zesde heeft nog een hele kleine kans op een kampioenschap. Het achtste elftal, dat op de derde plaats staat, moet het zondag op eigen terrein opnemen tegen Quick 5 uit Amersfoort, dat BDC zeker geen winst zal toestaan. Indien door de terrein- en weers omstandigheden het competitieprogram ma niet kan doorgaan, zullen enkele vriendschappelijke wedstrijden worden gespeeld. Het eerste speelt dan om half één thuis tegen Kamerik 1, terwijl het tweede op hetzelfde moment tegen Ka merik 2 zal voetballen. Voor het derde elftal is een vrienschappelijke thuis wedstrijd tegen De Meern 2 op het pro gramma gezet. Deze wedstrijd begint om twaalf uur. KOELKASTEN (zéér. lage prijzen) Bosch, Zahussi, Iiïdèsit, Ma rij hen Telefoon' 3367 SEC honkbal verkeert in financiële moeilijkheden. De laatste jaarvergade ring, die afgelopen vrijdagavond is ge houden, is een van de moeilijkste ge weest uit de afgelopen jaren, niet in de laatste plaats om dat een begro tingstekort van een kleine tweeduizend gulden is geraamd. Van de veertig be drijven. die voor financiële medewer king zijn aangeschreven, heeft alleen de Coca Colafabriek gereageerd en in po sitieve zin natuurlijk. Niettemin biedt het aanbod van deze fabriek nauwelijks enige soulaas voor de totale financiële problemen van de vereniging. De heer Ruttenberg, bestuurslid van SEC voetbal zag het dan ook allemaal nogal somber in. Hij zei, dat het niette min mogelijk moest zijn om het steeds populairder wordende honkbal een ro yale kans in Soest te geven. De moge lijkheden daartoe hebben de leden z.i. zelf in de hand. Zijn gedachten gingen daarbij in het bijzonder uit naar het organiseren van bingo-avonden, een fancy-fair, een wervingscampagne voor donateurs e.d. De heer De Wolf verzocht het bestuur, nog zes weken te wachten met af te treden. Hij bleek voornemens, een actie comité van ouders en senior-leden op te richten, teneinde samen met het (aan blijvende) bestuur enkele acties te on dernemen. Uit dit comité zou mogelijk ook een nieuw bestuur benoemd kunnen worden, zo meende de heer De Wolf. Het bestuur kon zich met deze suggestie verenigen er. is dan ook aangebleven. Als ouders hebben zitting genomen in dit comité de heer De Wolf, de heer Gieskens, terwijl nog enkele andere ou ders benaderd zullen worden. Tijdens de rondvraag werd de suggestie geop perd om uit iedere SEC-afdeling iemand te benoemen in een te vormen over koepelend bestuur. Ook werden enkele begrotingswijzigingen voorgesteld. ZATERDAG 24 JANUARI 1970 19.00-23.00 uur Kompetitiewedstrijden Basketball, o.a. The Red StarsMidland (Rayon Dames); The Red Stars 2—USS 2 (heren). ZONDAG 25 JANUARI 1970 10.00-18.00 uur Kompetitiewedstrijden Handbal, o.a. 15.25 uur BDCAmersfoort 2 (heren jun.); 16.00 uur BDC 2Takt '68 (dames). DONDERDAG 29 JANUARI 1970 18.30-22.30 uur Kompetitie wedstrijden Nevobo, o.a. 18.30 uur SVV aOlympia (jeugd); 19.15 uur Olympia 4AGAVS 2 (hr.); SW 4WH (dames). 20.00 uur SW 1Haag '68 (dames); SVV 4-SW 3 (heren); 21.30 uur Olympia 1VIOS 2 (heren); SVV 1—VIOS 3 (heren). Voor rijbewijs B/E en C/E en D/E slaagden onderstaande dames en heren: Voor B/E: S. M. Batenburg. A. E. A. Bakker. H. H. A. Berliin, S. V. Brum- melen-Brons, B. C. v. B°ek, G. Beerd- sen-v. d. Honrn. A. B. H. v. Bommel- v. Terwj^^a. N. Braat. H. F. Fulterman- .Tacobs. M. M. v. Castricum, W. Chang. H. J. C. Droge. C. v. Essen. F. J. Fer- <Tuson. H. F. H. Gelderblom-VeenB. G. H. v. d. Hoeven, J. C. v. Halen "R. M. A. Heinhuis-Spoel, -T. E. M. Hornsvpld-Thomas. J. W. Huifenbos .T Cr. Hoekstra, G. N- Kopnel-Striifel. H. W. Kok, D. J. v. KIeof, G. I-. Kuv- ner J. Lever-Landman, W. J. Labordus- v. Breukden. M. H. v. d. Laan, F.. Mar rus, J. Markenstein-Koedijk, M. Mol, P. J. A. "Pagie, A. A. P. v. d. Pol-v. Angeren. M. J. G. Rev, N. Ruizenriaal- Kwint, C. M. M. Schut, M. M. C. Stoh- belaar, G. A. Schoonderbeek. N. W. W. .T. Swalef-Bronkhorst, M. J. Stolk. G. J. Schanstra-Vermeulen, F. Tripoenzee- Veen, E. TraPD-v. d. Flier. M. G. E. .T. Thomas, J. H. Vrakking-De Jong, W. v. d. Veen. M. Vetkamp. M. Wolse. C. H. Wantenaar. O. J. Wolf- sen-Haaelen, J. Waversveld-Pater, E. Wijnhoff en G. Wimmers-Torn. Voor rijbewijs C/E en D/E: W. Altena, R. v. Doorn. A. J. v. d. Hoed B. N. v. d. Brink, P. Kok. R. v Mill, E. A. M. Schut, H. G. G. Wansleeben en A. P. J. Cooiman. Zij werden opgeleid door Auto en Vrachtwagenrijschool „ENGEL" Van Lenneplaan 47, Soest. Het is opmerkelijk dat in dit welvaarts land telkens weer aanvallen worden gedaan om het spaarklimaat te beder ven. Er zijn formaties die het speciaal begrepen hebben op de z.g. beursspe culanten. Dit zijn mensen die winst ho pen te verkrijgen uit het volgtijdelijk koersverschil op de beurs. Over de bij deze transacties mogelijke verliezen spreekt niemand. Anderen vallen ver kregen winsten op onroerend goed aan. Ook pleit men voor een ferme verho ging van de succesierechten. Ook het geluid dat niet door arbeid verkregen inkomsten aan een extra heffing moe ten worden onderworpen is niet nieuw. Al deze hervormingen op inkomens- en vermogensterrein hebben dit gemeen dat men telkens weer een frontale aan val doet op de besparingen die worden gemaakt. Men vergeet dat in ons land het spaar- vermogen reeds te zeer is aangetast door de hoge tarieven van de inkom stenbelasting. Voor zover die nog te kort mocht schieten bestaat er nog vermogensbelasting terwijl ook allerlei instellingen als kerken en andere maat schappelijke verbanden zich menen te moeten opwerpen als herverdelers van inkomen door een van het inkomen af hankelijke bijdrage te vragen. Wie in een dergelijk klimaat zich nog geroepen voelt het verteren van inkomen uit te stellen vervult een belangrijke positieve economische functie. Hij of zij maakt het mogelijk dat er nieuwe produktie- middelen op de markt komen waardoor de consumptie uiteindelijk toeneemt. Hoezeer wij in het uitstellen van con sumptie tekortschieten kunnen wij da gelijks leren uit de hoge rentetarieven, die hier en daar de tien procent reeds naderen. Wanneer men de spaarlust van ons volk nog verder gaat aantasten, betekent dit een aanval op de welvaart. Want gro tere welvaart kan alleen verkregen worden door sparen. Wij weten dat het handig en verstandig is. Waarom blij ven domme en afgunstige groepen in ons volk hun eigen positie ondergraven door anderen te belemmeren in hun pogen voor zichzelf of hun kinderen een betere toekomst te bouwen? Over de schade die inflatie aan het sparen toebrengt hebben wij nog niet eens gep roken. Op het ideale parkoer op „Ockenburg" in den Haag legde jl. zondag dc Tempo veteraan Gerrit Rittenberg beslag op de nationale veldrit titel bij de vete ranen. Ruttenberg is de eerste renner van Tempo die een dergelijk resultaat heeft weten te bereiken. K.N.W.U.-voorzitter dr. Van Dijk, hul digde de sympatieke Tempo-renner.' die de nog komende wedstrijden ongetwij feld in zijn kampioens tricot aan de start zal verschijnen. Goede kunstnijverheid hoéft niet duur te zijn. Op de nieuwe kunstnijverheid- afdeling van Ton Beuken, vindt u 9 duizend en één leuke dingen. Modern, kleurig, fijn van vorm. Voor uzelf, of als surprise voor een ander. Zo rond de riks kunt u al kiezen. Bij Ton Beuken, Gallenkampelsweg 2, of Soesterbergsestraat 51, Soest-Zuid (bij het busstation) KLEURENTELEVISIE I Blaupunkt vanaf 1.698, Dealer Blaupunkt, Philips, B O Telefoon 3367 Met de volgende schepen kan zeepost worden verzonden. De data, waarop de correspondentie uiterlijk ter post moet zijn bezorgd, staan, tussen haakjes, achter de naam van het schip vermeld. Argentinië: ms "Hugo Kollataj" (27/1). Australië: ms "Corfu Island" (26/1). Bra zilië: ms "Hugo Kollataj" (27/1). Chili: ms „Cd de Tunja" (27/1). Indonesië: ms "Braunschweig" (26/1). Kenya, Oeganda. Tanzanië: ms "A.Zaefkow (29/1). Ned. Antillen: ms "Ammon" (27/1). Suriname: ms "Ceres" (28/1). Verenigde Staten van Amerika: ms "Mosel Epress' (26'1) en ms "Atlantic Star" (29/1). Z.-Afrika (Rep.) en Z.-W.-Afrika: ms "Giessen- kerk" (28/1). Inlichtingen betreffende de verzen dingsdata van postpaketten geven de postkantoren. Het 21-jarige Joegoslavische meisje Ru- zica Skrobonja, dat maandag bij een verkeersongeval op de Amersfoortse straat te Soestgrberg om het leven kwam. zal waarschijnlijk in haar ge boorteplaats Bratiskovici worden be graven. Dit zal mogelijk zijn dankzij een financiële bijdrage van de gemeente Soest en van de eigenaar van ee. mode atelier in Amersfoort, waar het meisje werkzaam was. Deze heeft zich garant gesteld voor de vervoerskosten, die wor den geraamd op 4500, Burgemeester en Wethouders van Soest brengen, overeenkomstig het bepaalde in artikel 9. lid 1, sub b, der Hinder wet, ter algemene kennis, dat ter ge meente-secretarie van Soest ter inzage zijn gelegd verzoeken met bijlagen van: a. Sinclair and Valentine Co N.V., Wete ringpad 11 te Soest, om vergunning tot het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een inrichting voor het opslaan en het afleveren van ethylalcohol, iso-propylaicohol respec tievelijk norm, propyalcohol. alsmede ethylacetaat, in het perceel Weteringpad nr. 11. kadastraal bekend gemeente Soest, sectie G, nr. 5056. b. M. B. A. Vos, Dalweg 141 te Soest, om vergunning tot het oprichten, in werking brengen en in werking hou den van een plaatwerkerij, in het per ceel Lange Brinkweg 41, kadastraal bekend gemeente Soest, sectie A. nr. 4124. Gedurende tien dagen na dag tekening van deze bekendmaking be staat voor een ieder de gelegenheid schriftelijk bezwaren tegen het verle nen dezer vergunningen in te brengen bij het gemeentebestuur. Bovendien zullen op dinsdag 10 februari a.s., des voormiddags ,resp. te 9.00 en 9.30 uur, in het gemeentehuis openbare zittingen worden gehouden, alwaar mondeling be zwaren tegen de inwilliging van dit verzoek kunnen worden ingebracht. Soest, 23 januari 1970. REPARATIE aan alle merken, radio entelevisie - .Speciale service-we'rkpl|ajs .'<fy Tel. 3367 - Na 7 uur 6256.

Soester Courant | 1970 | | pagina 5