Red Stars-dames moesten in slotfase buigen voor Midland-dames Reakties van de deelnemers WH-dames heroveren de leiding D00RSMF.REN klaar terwijl u wacht BEVEROL SMEERSTATION GARAGE BOSBOOM SW Volleybal Gelukkige zege voor Foxboro-dames Olympia Volleybal BDC-handbal Grote belangstelling voor Trim-demonstratie van Anton Huiskes DINSDAG 27 JANUARI 1970 t send aan de deelnemers. Nadat de eer ste paar honderd meter waren gelo pen, werd op een open plek stil ge houden, om met wat oefeningen de spieren los te maken. Direct weer ge volgd door een korte looppas met als eindpunt opnieuw een open plek in het bos, waar de heer Huiskes een paar "partner-oefeningen" demonstreerde, die onder luid enthousiasme werden uitge voerd, zowel door de aanwezige da mes als de heren. Het was aan de heer Huiskes duide lijk te merken dat hij schik had met deze voor één man veel te grote groep, die ondanks het stugge tempo door bleef gaan. Terwijl iedereen rekening hield met het feit dat de groep wel kleiner zou wor den naar gelang de bijeenkomst zou duren, door het uitvallen en achter blijven, gebeurde het tegendeel, want verschillende mensen die zich op hun eigen manier met "trimmen" bezig hielden sloten zich bij de groep aan. Zij wisten niet dat er in Soest al "ge organiseerd werd getrimd". Het was vermakelijk om te zien dat kwasi door het bos fietsende natuur liefhebbers daar eigenlijk alleen maar reden om te kijken hoe dat trimmen in zijn werk zou gaan. En het duurde maar even, of ook zij zetten hun fiet sen tegen de bomen, en trokken hun jassen uit om daadwerkelijk mee te doen Nadat met bal-oefeningen het hele lichaam nogeens in werking was geko men, werd na een afstandsloop, met eigen tempo-bepaling, de terugtocht naar de Bostraat gemaakt. Na aankomst in de kleedgelegenheid, was het een geroezemoes van door el kaar pratende trimmers, die hun er varingen uitwisselden. Van verschillen de kanten werd het bestuur gevraagd om zomogelijk nog andere tijdstippen in te voeren, zodat de echtgenoten ook in de gelegenheid zulen zijn te kunnen trimmen. Hét enthousiasme van de heer Huis kes kwam vooral tot. uiting in de me dewerking die hij beloofde, wanneer door omstandigheden het "trimmen" in Soest in moeilijkheden kwam, bijvoor beeld door ziekte. De grote bewondering die de deelne mers voor de heer Huiskes, in het ene uurtje hebben gekregen, bleek duidelijk uit, de suggestie om als hij nog eens zou gaan verhuizen of hij dan niet naar Soest wilde komen. Sporbe- oefenend Soest zou een man als Huis kes best kunnen gébruiken, dejoöge Soester atletiekvereniging uiteraard in het bijzonder. De voorzitteryan jiet gemeentelijk "trim"-comité, de heer W. Oudé Rei- mer, dankte 'dé heerHuiskes, 'en' com plimenteerde hem met het feit dat het hem was gelukt om zo'n groot aantal Soèsters, ondanks het vroege zondag uur, voor het trimmen te interesseren. Terwijl de deelnemers naar huis gin gen en onderling afspraken maakten voor de komende zondagen, praatten wij nog wat met de organisatoren. Zij waren tevreden, al moest het de heer Oude Reimer wel van het hart dat hij veel meer dames had verwacht. Hij zag het sombere weer toch wel als een oorzaak van het wegblijven van de dames. Hij hoopte dat het komende weekeinde meer dames de weg naar de Bosstraat zullen vinden. Een be langrijke groep waarop hij speciaal doelde vormde de echtgenotes van de heren voetballers. In overleg met de heer Huiskes werd besloten om met ingang van de ko mende week met drie groepen te star ten. Zowel zaterdags om. negen uur als zondags om kwart over negen starten de beginnende dames en heren, terwijl zondags om kwart voor tien de wat meer geoefenden van start zullen gaan. Alle activiteiten starten vanaf de Bos straat, waar de accomodatie van de s.v. BDC gebruikt wordt voor omkle den e.d. Rest ons nog te vermelden dat de heer Butselaar als bestuurslid van de s.v. BDC het "trim"-comité feliciteerde en hoopte dat het hen zou gelukken, om niet aktief-sportbeoefenend Soest aan het "trimmen" te krijgen. Het begin is in ieder geval al gemaakt. Het heeft de Soester basketbalvereni ging The Red Stars in het afgelopen weekeinde niet erg meegeeten..Vier duels werden cr verspeeld en alle vier werden met zeer gering verschil ver loren. Het damesteam speelde zaterdag avond en startte bijzonder goed tegen het Utrechtse Midland. Het nam een 12-4 voorsprong. Maar Midland kwam terug bij de rust was er nog slechts één punt verschil. Acht minuten voor tijd hadden de Soes ter dames nog drie punten voorsprong, maar toen sloeg Midland toe en werd deze wedstrijd toch nog een overwinning voor Midland. Het herenteam stond zondagavond in sporthal Catharijne voor de taak om het Utrechtse DD '69 voor de tweede maal een nederlaag toe te brengen. Het Red Stars team, de laatste tijd niet zo bijster goed draaiend, speelde zondag avond weer als vanouds en nam -een. 14-8 voorsprong en bij rust was de stand 18 -13 voor Red Stars. Spoedig stond het gelijk, maar toen DD door drukte werd het een 45 - 34 overwinning voor DD '69. Het tweede herenteam heeft zater dagavond in de Soester sporthal strijd geleverd tegen de reserves van de Utrechtse studenten, USS 2. Een ener verend duel dat eindigde in een 42 - 41 overwinning voor USS. De rust kwam met 26 - 18 in 't voordeel van Red Stars. Afwiselend namen beide teams nu de leiding maar met nog drie minuten te spelen (42 - 41 voor USS) voltrok zich in feite een klein drama over de Soester heren, want maar liefst zes vrije worpen konden worden geno men, om in ieder geval via één vrije worp gelijk té komen en een verlenging uit het vuur te slepen. Het mocht niet baten, alles werd gemist en Red Stars kon trots het hoofd buigen voor deze 42 - 41 nederlaag. Het moest er toch een keer var. ko men. Voor het eerst in deze competitie hebben de adspiranten a van Red Stars hun meerdere moeten erkennen in het Utrechtse Cangeroes. Na 10 minuten was de stand 9-8, na vijftien minuten 12 - 12 en met de rust had Red Stars een kleine 18 -17. voorsprong. In de twaalfde minuut, met nog acht minuten te speleen, 29 - 29. Met twee minuten te spelen 43 - 40 voor Cange roes en ook nu weer vijf maal straf- worpen gemist aan Soester zijde, waar door dit tevens de eindstand werd. REMBRANDTLAAN 18 - TEL. 02155-4785 Een amechtig hijgende 52-jarige: "Dit hadden ze tien jaar geleden moeten doen, dan was ik nu. kerngezond ge weest maar nu voel ik pas wat voor ouwe bok is al ben". Een 18-jarige jongeman: "Het klinkt stom, maar ik heb een hekel aan sport gehad, maar ik schaamde me altijd dood ,als ik om wat voor reden dan ook geconfronteerd werd met mijn ver- schrikkele slechte conditie". Een gevorderde trimmer: "Ik ben blij dat er nu officieel wordt getrimd, ik ben al heel wat pondjes kwijt, en ik moet zeggen dat ik me er bijzonder goed bij voel". Een 48-jarige dapper meedoende vader: "Dit is heel wat anders dan achter de televisie zitten en alsmaar koffie drin ken, ik kon mijn schoenen niet meer vastknopen, zonder benauwd te wor den. Het is wel zwaar, maar volgende week ben ik weer present". Een jong meisje: "Mijn vader vroeg of ik mee wilde gaan, natuurlijk niet om dat hij het zo graag wilde, maar al leen om te voorkomen dat hij voor gek kwam te staan. Ik ben maar mee gegaan, maar vond het niet prettig om bij die "oudjes" te gaan sporten, omdat ik al jaren een andere sport beoefen. Vooral de oefeningen vond ik goed, je moet je hele lichaam gebruiken, ter wijl je bij training voor een bepaalde sport steeds dezelfde spieren gebruikt". Dankzij een uitstekende 3-0 overwin ning op Foxboro en vooral met mede werking van concurrent SVV 4, dat een onfortuinlijke 2-1 nederlaag leed, is het eerste dames-team van WH er in geslaagd opnieuw de leiding van de vierde klasse in handen te krijgen. Dè nog steeds ongeslagen zijnde WH- dames hadden het in de wedstrijd tegen het zwakke Foxboro 2 bijzonder gemak kelijk, want de tegenstander bleek geen afdoende antwoord te weten op de uit gebalanceerde WH-opslag, zodat de wedstrijd als kijkspel voor het publiek zeer oninteressant werd. De 3 - 0 over winning met setstanden 15-4 en 15-4 en 15 -11 spreekt uiteraard voor zich zelf en de WH-dames kunnen zich nu met het volste vertrouwen prepareren op dé belangrijkste wedstrijd van het seizoen: aanstaande donderdag tegen de enige andere titelkandidaat SW 4. Indien deze wedstrijd door WH wordt gewonnen, dan is het kampioensschap nog slechts een kwestie van tijd, want van de andere ploegen in de derde klasse valt geen enkele bedreiging te verwachten. Ook het eerste herenteam doet nog vol op mee in de race naar het kampioen schap. Afgelopen donderdag dienden de VVH-heren het zeer zwakke SW 5 een knock-out toe door de wedstrijd met 3 - 0 en setstanden van 15-5, 15-4 en 15 - 0! in hun voordeel te beslissen. De tegenstander kwam er totaal niet aan te pas, daar vooral het aanvalsspel der WH-ers ongenaaktbaar was. De WH-ploeg staat nog steeds op de tweede plaats met slechts één punt ach terstand op BG SV 2, dat echter nog een keer als tegenstander moet aan treden, zodat de WH-ers hun kansen volledig in eigen hand hebben. Het tweede damesteam slaagde er weer niet in een puntje in de wacht te sle pen. Zij leden een 2-1 nederlaag tegen het overigens matige Devu 2. Vooral technisch schort er nog heel wat aan dit team, hetgeen gelukkig gedeeltelijk opgevangen wordt door de grote vecht lust. In het begin leek het er op dat de Soester dames de strjjd in hun voordeel zouden beslissen. De Midland-dames kwamen maar heel mocilyk door de Soester verdediging. Geen langdurige wachttijd, daar er 2 smeerbruggen ten dienste staan. VAKKUNDIG PERSONEEL Eerste klas smeermiddelen Birkstraat 105 - Soest - Telefoon 3256 Heren SVV 1 versloegen Wilhelmina. Afgelopen vrijdag heeft het eerste he renteam de wedstrijd tegen het Amers- foortse Wilhelmina met 3-1 gewonnen. Al was het een gelijkopgaande strijd, toch zag SW kans om de punten bin nen te halen. De eerste set ging voor het SV V-team prima. Ze wonnen deze set zonder veel extra moeite met 15-11. De volgende set wonnen ze nog iets ruimer, want deze set bracht een set winst van 15-9. De derde set ging niet zo gemakkelijk. Wilhelmina kwam op zetten en won met een kleine voorsprong van 15 - 17. De vierde en tevens laatste set eindigde in het voordeel van de heren, met 16-14. Heren SVV 2 - BG SV 3-0 Een mooie wedstrijd liet het tweede herenteam afgelopen donderdag in de Soester Sporthal zien. Zij moesten de strijd aanbinden tegen het Baarnse BG SV. De eerste set wonnen de SVV heren met 15 - 6. De tweede set gaf een enerverende strijd te zien. BG SV maakte een voorsprong van 4-6. Maar SVV liet het er niet bij zit ten en kwam terug tot 9-6. Via 12-7 brachten ze het tot een 15-9 eindstand. De derde set ging moeilijker. SW kwam in het begin tot een voorsprong van 6-0, maar via 9-1 kwam men op 9 - 6 waar door de coach van SW-heren een time- out werd aangevraagd. Dit hielp echter niet direct want het kwam nog tot een 10 -10 stand. Maar SW won deze set via 13-11 met 15-11. Dames SVV 3 - Spirit 3 2-1. SW 3 won met 2-1 van het Amers- foortse Spirit 3. De eerste set verloren ze echter met 12 -15, maar door een zeer grote inzet won men de beide vol gende sets. De tweede set won men met 15 - 6, de derde set met 15 - 7. Heren WH - SVV 5 3-0. De heren van SW 5 hebben afgelopen week geen kans gezien hun wedstrijd te winnen. Dit keer moesten ze het onderspit delven tegen WH. Ze ver loren de eerste set met 15 -5. ook de tweede set verloren ze en wel met 15 - 8. In de derde set boden ze helemaal geen partij meer. Ze verloren deze set met 15-1. Dames SVV 5 - Limvio 2 2-1. Dames SW 5 kwam tot een 2-1 winst. De dames van SW zagen kans de eerste set te winnen met 15-10. Limvio had echter pech doordat één van haar speelsters een blessure opliep. Toch zag Limvio kans de tweede set met 9-15 te winnen. De derde set was weer voor de dames van SW, die deze set met 15-8 wonnen. Jeugd AGAVS - SVV a 2-1 SVV a verloor de eerste wedstrijd van die seizoen. AGAVS zag kans de reeks SW-overwinningen van het afgelopen seizoen te onderbreken. De eerste set won AGAVS met 15 -12. De tweede set was echter voor de jongens van SW die deze set met 3-15 wonnen. Dit maakte een derde set noodzakelijk, die door AGAVS met 15-11 werd ge wonnen. Verder heeft SW 4 met 2-1 van BG SV 2 verloren. Het eerste dames team had afgelopen week eventjes rust, maar boekte toch winst want zij zag haar kans om kampioen van de over gangsklasse te worden vergroten. Het team wat op de eerste plaats stond had nl. haar wedstrijd verloren en daardoor haar voorsprong verspeeld. Nu staat ATHLON gelijk met het SW-team. Volgende maand zal dus de beslissende maand zijn voor de overgangsklasse, omdat dan beide teams in Soest tegen elkaar moeten uitkomen. De wedstrijd wordt op 29 februari gespeeld. Het wedstrijdprogramma voor deze week luidt: Amersfoort: dames Vios 3 - SW 2 Soest: heren SVV 1 - Vios 3, SW 4 - SVV 3. Dames SVV 1 - Haag '68, Olympia 2 - SW 3, SVV 4 - WH. Jeugd SVV b - AGAVS, SW a - Olym pia a. Alle wedstrijden worden donderdag a.s. gespeeld. Door een ietwat gelukkige 2-1 zege op het de laatste tijd sterk opkomende Voleem, is het eerste damesteam van Foxboro er in geslaagd zich op de derde plaats van de derde klasse te hand haven. De Foxboro ploeg, die door ziekte van één van haar beste speelsters, danig gehandicapt was, kreeg het in de eerste set direct al zeer moeilijk, daar de te genstander onverwacht fel van start ging. Zó fel zelfs, dat de set binnen een zeer snelle tijd in 't voordeel van Voleem was beslist. Aanvankelijk leek bet er ook op, dat ook de tweede set een gemakkelijke prooi voor de tegenstand sters zou worden, want bij een voor sprong van 10-3 in het voordeel van Voleem geloofde niemand in een posi tief resultaat. Gelukkig trad bij die stand een herstel in en met de vaste wil zich niet zomaar onder de voet te laten lopen, slaagde de Foxboro-dames er in punt voor punt terug te krabbe len en met een alles of niets slotoffen- sief wisten zij bun tegenstandsters toch nog voorbij te streven (15 -13). De laat ste set kenmerkte zich door een danig aangeslagen Voleem en een Foxboro- ploeg, die nu geen enkel risico meer nam en de touwtjes stevig in handen hield. De Foxboro-dames konden in deze laatste set. rustig combinerend na de eindzege spelen (15-10). Ook het tweede herenteam proefde weer eens het zoet der overwinning via een 2 -1 zege op het onderaanstaande Voleem 2. Deze overwinning had nog groter kun nen zijn „als de Foxborocoach in de tweede set niet één van zijn beste spt- ders uitwiselde. in de veronderstelling, dat er toch wel gewonnen zou worden. Immers in de eerste set was Foxboro finaal over zijn tegenstander heenge lopen, omdat Voleem 2 zelfs de aller eerste grondbeginselen van bet volley bal nog niet beheerste (15-4). "'oen in de tweede set een nieuwe speler uitge probeerd werd, ging het volledig mis met Foxboro en kon Voleem 2 toch nog een setje pakken (13 - 15). In de laatste set peelde Foxboro weer in de beproef de opstelling, hetgeen onmiddellijk aan de resultaten te merken viel. (15 - fi). Het tweede damesteam kon het te gen koploper WH uiteraard moeilijk bolwerken en ging dan ook roemloos met 3-0 tenonder, zodat nog steeds op een eerste overwinning gewaakt moet worden. Programma 29 januari: 20.00 uur: Foxboro 1 - Olympia 6 (herenj 20.45 uur: Foxboro 1 - Limvio 2 (dames) De Olympia dames hebben in de wed strijd tegen het Zeister Cito 2 niet veel moeite gehad een 3-0 overwinning te behalen. Hoewel er door de Soester da mes geen groots spel werd vertoond, bleek vooral de verdediging van Cito betrekkelijk zwak, hetgeen resulteerde in een 15-6 overwinning door de Olym- pia-dames in de eerste set. Ook in de 2e set nam Olympia een royale voor sprong. De Cito-dames raakten echter wat beter ingespeeld en zagen kans Olympia in het nauw te brengen. Ver der dan 12-13 liet Olympia het niet ko men en met een paar goed uitgevoerde aanvallen wisten zij ook deze set met 15-13 aan zich te trekken. In de 3e set zag Cito wel kans Olympia bij te hou den, maar in de slotfase liepen de Olyni- pia-dames toch vlot naar een 15-11 zege. Het 2e dames-team bood goede tegenstand tegen koploopster SSS 2, maar kwam niet verder dan een 2-1 nederlaag. Het 3e dames team ver loor met 3-0 van WA 3. Het le en 2e herenteam verstevigden bun posities door overwinningen op resp. Wilhelmina 2 met 3 - 0 en Vios 3 met 3-1. Het 7e herenteam behield Ajn kampioenskansje door met 3-0 van WH 2 te winnen. In de jeugdklasse speelden het jongens A en B team tegen elkaar. Het werd een 2-0 overwinning voor het A team, maar de jongens van het B team heb ben hét hen niet gemakkelijk gemaaftt. Het meisjes team gaat steeds beter draaien en won in een spannend duel met 2-0 van Limvio. Het programma voor a.s. donderdag luidt: Sporthal Soest: 18.30 uur: SW s - Olympia a fj). BG SV - Olympia (m). 19.15 uur: Olympia 5 - PTT Baarn (H). Olympia 4 - AGAVS 2 (H). 20.00 uur: Foxboro - Olympia 6 (H). 21.30 uur: Olympia - Vios 2 (H) en Olympia 2 - SW 3 (D). Sporthal Amersfoort: 20.00 uur Olym pia 3 - Spirit 3 (H) en SSS 3 - Olympia 33 (D). Dames: Volewijckcrs - BDC 8 - 2 De Volewijckers lieten duidelijk mer ken, dat zij niet voor niets reeds drie weken geleden ongeslagen kampioen werden. Met goed positiespel, werd de BDC-verdediging telkens weer uiteen gerafeld. BDC speelde zeer week en dorst de aanval van de Amsterdamse dames niet aan te pakken. Het was dan ook niet verwonderlijk dat bij rust reeds de voorsprong tot 5-0 was uit gelopen. Ook in de tweede helft 'bleef de Volewijckers het spel dicteren. Pas toen de stand inmiddels op 8 - ff was gekomen, lukte het BDC door Ria Tol boom en Din.v Kok de stand op 8 - 2 te brengen. Verder dan die twee doelpun ten kwam BDC niet. Heren: HIOS - BDC 15 De heren maakten deze maal korte- metten met de Hilversumse kweeke- r lingen. Werd de eerste wedstrijd nog' maar een benauwde 12-9 overwinning, in deze tweede ontmoeting bleef er niet veel heel van de enthousiast spe lende tegenstander. In de eerste periode kon HIOS het tem po nog wel volgen, maar nadat Hans van Beek met enorm hard schot BDC naar 4-3 schoot was het snel bekeken voor HIOS. Op de break-out spelend liep BDC met reuzesprongen van zijn tegenstander weg, hetgeen bij rust reeds in een 8-4 voorsprong resulteerde. Na rust bleef BDC hetzelfde hoge tempo aanhouden, zodat ook toen doelpunten niet konden uitblijven. Tot aan het laatste fluitsignaal bleef BDC heer en meester op het veld. De 15-6 eind stand was dan ook zeker niet geflat teerd. De doelpunten aan BDC-zijde werden gescoord door: Koos van den Deijssel (4), Hans van Beek (4), Leo v. d. Hei den (4), Ries Smeeing (1), Piet Smeeing (1) en Ton van Asch (1). Jeugd: Meisjespupillcn kampioen! Het meisjespupillenteam van BDC werd zondagmiddag ongeslagen kampioen in haar klasse. Een enorme prestatie, waar de vereni ging BDC zeer trots op is. Werden de overige wedstrijden allen in winst om gezet, waarbij uitslagen met meer dan tien doelpunten verschil geen uitzon dering waren, werd het zondag tegen BHC uit Bussum, slechts een 3-3 ge lijkspel. Hoewel BDC steeds de meer dere was. wisten de meisics hun kan sen niet te benutten, ondanks de tal rijke aanmoedigingen van de BDC-sup- porters. Het ene punt wat zij door dit gelijke spel vergaarden, was net ge noeg om de bloemen te overhandigen. Herenjunioren: BDC - Amersfoort 2 18-14 De herenjunioren verstevigden hun po sitie aan de kon van de ranglijst door de Amersfoortse jongens een 18-14 neder laag toe te brengen. Beide ploegen wo gen goed teeenelkaar op. maar BDC bleek duidelijk, meer in haar mars te hebben. Bij rust leidde BDC reeds met 12-8. hetgeen in de tweede helft ver der uitgebouwd kon worden zesmaal in deze tweede periode, waardoor de eindstand op 18-14 beDaald werd. De doelpunten aan BDC-zijde werden gescoord door: Toon Verkerk (3). Peter v. d. Kant. (3), Toon van Fulpen en Siaak Smeeing elk 6. Dames junioren: ASV - BDC 9-5 Helaas kon het juruorenteam tegen ASV ook nu niet. tot winst komen. Dui delijk was het tekort aan uithoudings vermogen van de BDC-meisjes mer ken in de tweede helft van de wed strijd. De eerste helft was met een 4-4 stand afgesloten, maar toen het er vervolgens op aankwam, was ASV oppermachtig. Voor een spannende en attraktieve wed strijd zorgde het tweede herenteam. dat tegen één van de koplopers, Olympia 7 aan moest treden. Hoewel de VVH-reserves met 3-0 het onderspit moesten delven, waren zij toch niet kansloos. Slechts na de groots mogelijke krachtsinspanning en door de meerdere routine van Olympia als door slaggevende faktor gaven de WH-ers zich gewonnen. Programma donderdag 29 januari: 19.15 uur WH 1 - SW 4 (dames), 20.45 uur WH 2 - Voleem (dames). Lange rijen auto's en een veel gerin ger aantal fietsen, vormde de stille ge tuigen van meer dan honderd mensen, vrouwen en mannen in leeftijd vari ërend van achttien tot rond vijftig jaar, die onder leiding van de ex- schaatscoach van de zo succesvolle Ne derlandse ploeg, Anton Huiskes, in de Soester duinen aan hun lichamelijk welzijn peuterden. Om precies kwart over negen verlieten de enthousiastelingen het sportpark aan de Bosstraat, aar niet alleen degene die met gymschoenen en oude plunje naar de Bosstraat. Maar niet alleen degene die ook zij die alleen maar waren geko men om te kijken. Jasjes werden uit getrokken, mouwen opgestroopt, toe schouwers werden deelnemers. De organisatoren bleken goed op hun taak voorbereid te zijn, want nadat de grote groep in de richting van de dui nen was vertrokken, bleef een van hen achter om de eventuele laatkomers op te vangen om die alsnog bij de grote groep te loodsen. Tijdens zijn lezing van donderdagavond j.1. (zie elders in deze courant) had de heer Huiskes al duidelijk gesteld, dat de demonstratie van zondag, ook enkel en alleen als demonstratie gezien moet worden, omdat van een werkelijke "trim"-bijeenkomst geen sprake kon zijn, omdat daarvoor onder de deel nemers te grote verschillen zouden zijn. Dat zijn uitspraak geen overbodige was, bleek zondagmorgen al direct, want nadat er nog geen honderd meter was gelopen, was er al een groep die dui delijk de wens te kennen gaf het wat kalmer aan te doen. Aan het slot van de eerste bijeenkomst bleek daar al in voorzien te zijn, omdat reeds was be sloten a.s. zaterdag met verschillende groepen van geoefendheid te starten. Met een aanstekelijk enthousiasme werkte de heer Huiskes zijn program ma af, zich zo veel mogelijk aanpas- ,,'t Valt niet mee, maar volgende week ben ik toch weer present Een voorbeeld voor iedereen die het goed met zich zelf voor heeft en verder k(jkt dan zjjn t.v. met onafscheidelijke kopjes koffie.

Soester Courant | 1970 | | pagina 19