KSTER 6267 Tinctacfïio J. A. v. D0RRESTEIJN i/pincj Oerui.ee e lieidsbeliandeling 3 te Amersfoort Vrijstaand huis of boerderij te koop gevraagd. N De heer J. Kuiten lid van verdienste van K.P.S. jeugdschoenen Geweldig! en gezond! Interieur in Voetvorm. Lederzolen! rvoets Burgerlijke Stand lierste Soester Begrafenis-Onderneming Dir. H W VELLINGA S0ESTERBERG Kerkconcert SoesterbergGrift Boys 2-1 Dubbele penalty beslist duel Hoogland-Soesterberg Burgemeester opende kunstexpositie in bibliotheek FULL TIME - PART TIME (02155) Autorijdende Soesterveners hebben nu eigen service-station OFFICIËLE MEDEDELINGEN Hinderwet Wijziging geslotenverklaring Staringlaan Gefleelte Koningsweg tijdelijk afgesloten W ederopbouww et Beschikkingen ter inzage Krabbels van Knelis oor een n gebruik wordt gemaakt van ste apparatuur? (Ook ontharen) s kennis mee maken voor een afspraak schoonheidsspecialiste) 303 (b.g.g. na 18.00 uur bellen) DINSDAG 3 MAART 1970 ychiatrJsch centrum ariaat van de geneesheer-direc- iet verrichten van typewerk en geneesheer-directeur, werkkring met een gunstige neid zijn vereist. it van het diploma stenografie geneesheer-directeur, Utrecht- Brieven onder nummer 1587 bureau S. Crt. REPARATIE KUNST GEBITTEN snel en bil lijk. Cantonlaan 9A, Baarn. telef. 02154-4136. aar- aar- TEGELS in vele maten en kleuren. Lavasteen, grote voorraad. TUINTOKO VAN DRIE, Amsterdamseweg 139, Amersfoort, telefoon (034901-17031. Och, „ze bedelen om bedeltjes". Er is heel veel te koop in bedeltjes bjj Ringenoldus. Zelfs de Fabeltjeskrantfiguren Maak ze eens bljj met een paar nieuwe Vraagt inlichtingen bij RINGENOLDUS Juwelier-Horlogcr Van VVeedestraat 12. Tijdens de jaarvergadering van K.P.S., welke vrijdagavond in café Soestdijk werd gehouden, deelde de voorzitter, de heer J. J. Kraaijenhagen mede, dat de jaarlijkse sportdag ter gelegenheid van Z.K.H. Prins Bernhard ditmaal op vrijdag 26 juni a.s. zal worden gehou den. Een frisdrankfabriek zal de gehele organisatie op zich nemen. Het ligt in de bedoeling om de oud internationals een wedstrijd te laten spelen tegen de Belgische oud-interna tionals. Op het terrein aan de Biltseweg wil men een grote tent bouwen, waarin 's avonds een show-avond zal plaats vinden. De vergadering sloot zich bij de bestuursmededeling aan, omdat er voor K.P.S. geen onoverkomelijke kosten aan verbonden zijn. In het jaarverslag van de secretaris, de heer L. Koedam memoreerde hij het overlijden van Ir. Otten, directeur van Philips. K.P.S. heeft in de afgelopen jaren ƒ45.000,aan liefdadige doel einden geschonken. Het ledental bedraagt momenteel 71 en er zijn 111 donateurs. Het batig saldo was nihil, maar een klein bedrag in het reservefonds was wel toereikend voor een volgend boekjaar. De penningmeester, de heer J. Kuiten, die zestien jaar deel heeft uitgemaakt van het bestuur, wenste zijn functie nu neer te leggen. In zijn plaats werd ge kozen de heer H. Verkade. De heer Kuiten werd op voorstel van de heer Nieuweweg benoemd tot lid van ver dienste. De voorzitter, de heer J. J. Kraaijen hagen en de heer L. Koedam werden als bestuurslid herkozen. In de elftal commissie werden gekozen de heren, C. Koedam, Hoogeveen en H. v. d. Veen. In de kascommissie de heren Knauer, P. van Laar en Stuivenberg. De verkie zing van een feestcommissie had veel voeten in aarde. De heren Van Laar VOET- EN SCHOENSPECIALIST Korte Brinkweg 10 - Telefoon 3195 Toonetalage Van Weedestraat 47A echt Astralon 116-188 v.a. Terlenka/wol, mo- 090 jpnaad 116-174 v.a. 'kleine stijging per maat GEBOREN: Engelina Diana, dochter van J. H. Haarmans en G. C. Muts, Baer- bergen 14, Hilversum. Marco Steven Hendrik Bernhard, zoon van B. Martons en C. W. G. de Bruin, Kerkstraat 32a. Nellie Christina Esther, dochter van J. Kuil en M. C. de Rooij, Saenredam- plantsoen 31. Rolf Alexander, zoon van J. J. P. van Leeuwen en H. J. van Os, F. C. Kuijperstraat 13. Robertus Cornelis Wilhelmus, zoon van R. A. van Logtenstein er M. M. Valkenet, Olijkeweg 14. Martine Ingrid Pauline, dochter van F. A. F. Cartens en E. H. Rijnbout, Chr. Huygenslaan 21, Soes- terberg. Wendy, dochter van A. C. J. van Reijn en C. A. van Manen, Heu- velweg 7. Renzo Tjeerd, zoon van B. Fabriek en S. Veenstra. De Schans 8. Roland Simon Melchior Dana, zoon van S. Pors en D. den Dekker, Birk- straat 24. ONDERTROUWD: Gerard Rudolph Fau- chez, 426 Avenue de 1'exposition 1090, Brussel, en Caridad de Marez Oijens, Park Vredehof 9. Klaas Auke de Jong, Wieksloterweg WZ 37 c en Jan netje Meerveld, Wieksloterweg WZ 29. Pieter Berend Bouwe, Narcisstraat 52, Amersfoort en Geurtje van den Akker, Birkstraat 69. Robert de Win ter, Van Lenneplaan 7, Amersfoort en Mariene Kerver, Steenhoffstraat 59. GEHUWD: Anthonie Maria van Buuren, Molenweg 43, Bunnik. en Alberta Jo- hanna Margaretha Catharina Merts, Ge neraal Spoorstraat 22. Frans Hooge- weg Klein Engendaalweg 18 en Gosina Dooijeweerd, Heideweg 88. Willem Herres van Veen, Eikenhorstweg 12a, en Antonia Geertruida Christina Hen- clrikse, Plasweg 50. Antonius Hen- drikus Gerrit van Luijtelaar, Korte Bergstraat 4 en Marchien Marijtjc. Muis, Beetzlaan 102. OVERLEDEN: Esther Jacobs, oud 81 iaar, weduwe van M. Swart, Alb. Guyp- laan 101. Cornelis Willems, oud 8o iaar. weduwnaar van N. T. van Doo- tingh. Van Angerenstraat 2. Carolma Maria Elisbeth Weckesser, oud 79 jaar, Plasweg 41. Emma Wilhelmina Ru dolph. oud 73 jaar. weduwe van E. B. van Doesburgh. Albert Cuylaan 101. - Albert Christiaan Jan de Beurs, oud 64 jaar. gehuwd met. C. Kleun. Vredehof- straat 15. Anna Ahda Buis, oud 75 iaar. Nieuwcrhoekplein 10. C0™®1*® Faulus Marks. oud 58 jaar. gehuwd met G. M. ten Hnnvp. MnlenWPC 8. Begrafenis - Crematie - Transport (Rouwkamer) Korte Brinkweg 28 - Soestdijk Telefoon 2731 en v. d. Veen stelden zich niet herkies baar, wel de heer Becker. Hierover een levendige discussie, met als resultaat, dat de feestcommissie voor het volgend jaar, wanneer K.P.S. vijfentwintig jaar zal bestaan,werd samengesteld uit de heren Becker, Kroon en Vader en de heer J. J. Kraaijenhagen toege voegd als bestuurslid. Het verzenden van het K.P.S.-Nieuws, dat nog al eens moeilijkheden oplever de. zal voortaan plaats vindén door mid del van adresplaatjes, terwijl alles per post zal worden verzonden. De rond vraag leverdee weinig nieuws op. Onder auspiciën van de actiegroep „Akoesta" geeft de organist Jean Jans sen vrijdag 6 maart een concert in de St. Carolus kerk te Soesterberk. Aan dit concert zal verder medewer king worden verleend door El Rijper (zang), het Soesterbergs Gemengd Koor onder leiding van de heer Koning en het r.k. jeugdkoor, dirigent L. G. J. van As. Het gevarieerde concert begint om 20 uur en de toegang is gratis. Het zaterdagelftal van de v.v. Soester berg mocht bij de 2-1 zege op Grift Boys uit Utrecht van geluk spreken. Tien minuten voor het einde stonden de geelzwarten nog met 0-1 achter, maar een eigen doelpunt van de Boys en een kopbal van Jaarsma lieten de volle winst in eigen huis. De vele doelrijpe kansen van de thuis club werden onbenut gelaten, zelfs als men alleen voor de keeper kwam. De Grift Boys beperkten zich tot defensief spel, maar bij een overigens ongevaar lijke uitval liep Soesterberg een 0-1 achterstand op.. Tien minuten voor het einde raakte de verdediging van de Grift Boys in pa niek, want alle manschappen van Soes terberg gingen erop of eronder in de aanval. Het succes bleef niet uit, want er werd in eigen doel geschoten (1-1). Vijf minuten later leverde een goede kopbal van Jaarsma de benauwde 2-1 overwinning op. Zaterdag 7 maart speelt Soesterberg thuis tegen de grbte concurrent Dolderse Boys. Twee penalty's a la minute hebben zondagmiddag het lot over „Soester berg" geveld in de uitwedstrijd tegen Hoogland, de best geplaatste ploeg in de eerste klasse. De penalty, vlak voor de rust toegekend aan Hoogland wegens een onopzettelijke handbal van Odijk, terwijl er van sco ringskansen geen sprake meer was, werd gestopt door doelman Wielders. De scheidsrechter liet deze zware be straffing volgen door een tweede pe nalty, wegens het onreglementair in het strafschopgebied verschijnen van een der Soesterberg-spelers bij het ne men van de eerste strafschop. De tweede penalty, genomen na een be grijpelijk fel protest van doelman Wiel ders, werd ingeschoten (1-0). Het zat de Hooglanders niet mee in die eerste helft, waarin een sterke Soes- terberg-defensie de kansen van de thuis club teniet deden gaan. In de tweede helft nam Soesterberg bet offensief over, gesterkt door de wind. Toch moest Wielders in de 16e minuut krachtdadig ingrijpen bij een prachtig schot van Smink. Vijf minuten later schoot de toegestorm- Onder grote belangstelling opende bur gemeester Mr. S. P. Baron Bentinck in de zaal van de bibliotheek aan de Molenstraat zaterdagmiddag een ex positie van een viertal kunstenaars, welke expositie gedurende de hele maand in Soest geopend blijft. In zijn openingswoord toonde de burge meester zich vooral ingenomen met het feit dat het geëxposeerde werk duide lijk liet zien, dat het hier kunstenaars betrof die „iets te zeggen hadden", wat hij vooral belangrijk vond in verband met het in contact brengen van het pu bliek met de kunst, iets wat tot nu toe slechts door een kleine groep ge beurt. Daarbij ging het er in de eerste plaats niet om of men de geëxposeerde werken mooi vond of begreep, want daarvoor is de kunst de laatste jaren te veel uitgegroeid door de grote verschei denheid in toegepaste materialen. Met het verzoek aan de vier kunstenaars om, indien mogelijk, aanwezig te blij ven om waar nodig hun werk te ver klaren of te verduidelijk, opende de burgemeester de expositie. Onder het genot van een kopje koffie bezichtigde hij daarna het geëxposeerde werk, waaronder verschillende werken, die reeds in particulier ®bezit waren, maar voor deze expositie gaarne ter be schikking van de kunstenaar werden gesteld. Naast het voltallig dagelijks bestuur van Artishock bevonden zich onder de aanwezigen de doktoren Buss enLooijen en vele kunstliefhebbers uit de wijde omgeving. De expositie is dagelijks tot 23 maart geopend van 10-12 uur en van 2-5 uur, zondags van 2-5 uur en op de maan dag-, woensdag- en vrijdagavond bo vendien van 19-21 uur. Met deze expositie hoopt men een zo groot publiek te bereiken, dat het ge rechtvaardigd is deze expositie door nog andere te laten volgen. Het vanouds bekende uitzendbureau voor Soest en omstreken kan nog een groot aantal dames onmiddellijk plaatsen als TYPISTES - FAKTURISTES - DIKTAFONISTES en ADMINISTRATIEVE KRACHTEN ènde beste sociale voorzieningen Belt u even voor nadere inlichtingen Ons nummer is Veenbesstraat 462 - Soest de Van Loen vanaf de linkervleugel onhoudbaar in, onder protest van de grensrechter en van doelman Wielders, die daarop het veld moest verlaten. Niet zomaar een verkooppunt, maar een werkelijk service-station is in zeer korte tijd gerealiseerd op de hoek van de Weegbreestraat en de Smitsweg. Toen de Shell refelectanten zochten voor deze nieuwe vestiging midden in een geheel nieuwe woonwijk, had de nu nog in Veenendaal woonachtige heer Hakman direct belangstelling voor het moderne station in Soest. Een be langstelling die, toen hij de vestiging in aanbouw bezocht, opslag veranderde in een enorm enthousiasme. Zaterdag j.1. werd het service-station onder grote belangstelling geopend waarbij duidelijk viel te constateren dat nu al een groot gedeelte van de cliën- tèle uit het Veen afkomstig was. „Service verlenen in de ruimste zin van het woord", bij alles wat de heer Hak man doet en zal gaan doen en dat is vooral voor de bewoners van het Soes- terveen een bijzonder prettige gedach te. Men kan er naast benzine ko pen ook voor alle werkzaamheden te recht. In het service-station staat de allermodernste apparatuur opgesteld voor motorcontrole, rem-controle, balan ceren en uitlijnen, terwijl het geheel wordt afgerond door een smeerstation. In het service-station valt men van de ene verbazing in de andere, want naast een uitermate royale sortering van aan de auto verwante artikelen en acces soires, beschikt men over een gramma- foonplatenbar, en een speciaal op de jeugd afgestelde klein-snoepgoed-afde- ling. Zonder enige twijfel zal het feit, dat het service-station ook zondags ge opend is, de zomerse ijsverkoop bijzon der ten goede komen in het Soesterveen, waar men al zolang van dergelijke voorzieningen verstoken moest blijven. Met tien man speelde Soesterberg ver der, terwijl Jan Odijk als plaatsver vangend doelman verdienstelijk optrad. In de 38e minuut wist hij een schot in eerste instantie te stoppen, maar de terugspringende bal wercl toch door Smink ingeschoten (3-0). Burgemeester en wethouders van Soest brengen, overeenkomstig het bepaalde in artikel 9, lid 1, sub b, der Hinderwet, ter algemene kennis, dat ter gemeente secretarie van Soest ter inzage is gelegd een verzoek met bijlagen van Esso Ne derland N.V., Zuid-Hollandlaan 7 te Js^Gravenhage, om vergunning tot het uitbreiden en wijzigingen van een in richting voor de opslag en het afleveren van autogasolie, met een tank van 12.000 1. voor gasolie, in bet perceel Birkstraat 95-97, kadestraal bekend ge meente Soest, sectie c, nrs. 2355 en 2356 (ged.) Gedurende tien dagen na dagte kening van deze bekendmaking bestaat voor een ieder de gelegenheid schrifte- VOOR MODERNE COIFFURES Soesterbergsestraat 44 Telefoon 2045 lijk bezwaren tegen het verlenen der vergunning in te brengen bij het ge meentebestuur. Bovendien zal op dinsdag 17 maart a.s., des voor middags 9.30 uur, in het ge meentehuis een openbare zitting wor den gehouden, alwaar mondeling bezwa ren tegen de inwilliging van dit verzoek kunnen worden ingebracht. Soest, 27 februari 1970. Burgemeester en Wethouders van Soest; gelet op het bepaalde in artikel 133 van het Reglement verkeersregels en -tekens; maken bekend, dat hun college heeft besloten hun besluit van 4 november 1969, afd. I nr. 8841, tot geslotenverkla ring van de Staringlaan voor motor voertuigen gaande in de richting van de Hartmanlaan in zodanige zin te wij zigen dat dit verbod niet geldt voor de eerste 30 m van genoemde Staringlaan. Van dit besluit staat voor iedere belang, hebbende beroep open tot het einde van een termijn van dertig dagen na heden. Het adres van het beroepschrift wordt gericht aan Hare Majesteit de Koningin, doch ingediend bij de Commissaris der Koningin in de provincie Utrecht te Utrecht; Het besluit is in afschrift toegezonden aan de desbetreffende hoofdingenieur- direkteur van de Rijkswaterstaat, de Koninklijke Nederlandse Toeristenbond A.N.W.B.. de Koninklijke Nederlandse Automobielclub K.N.A.C., de Koninklijke Nederlandse Motorrijdersvereniging en aan gedeputeerde staten dezer provincie. Soest, 27 februari 1970. Burgemeester en wethouders van Soest maken bekend, dat in verband met de aanleg van een vijver in het Soesterveen het gedeelte van de Koningsweg tussen de Varenstraat en de Dalweg tijdelijk voor alle verkeer is gesloten. Burgemeester en wethouders van Soest maken bekend dat zij voornemens zijn om aan de Woningbouwvereniging „Pa trimonium", p.a. Krommeweg 20 te Soest, op baar daartoe gedaan verzoek op grond van het bepaalde in artikel 20 van de Wederombouwwet, vergun ning te verlenen voor het bouwen van 30 woningen op het perceel, gelegen aan de Korteweg-Krommeweg, kada straal bekend gemeente Soest, sectie H, nr. 7143, zulks in afwijking van het bestemmingsplan Soestdijk-'t Hart". Alvorens een definitieve beslissing te nemen stellen zij belanghebbenden in de gelegenheid om binnen een termijn van twee weken na de dagtekening van deze bekendmaking hun eventuele bezwaren schriftelijk bij hen in te dienen. De op de bouwaanvrage betrekking hebbende stukken liggen gedurende diezelfde ter mijn ter gemeentesecretarie ter inzage. "oest, 6 maart 1970. Je burgemeester der gemeente Soest maakt bekend, dat ter gemeentesecre tarie, afdeling I, voor een ieder ter in- ige liggen; i de beschikking van de Minister van Landbouw, Visserij en Voedselvoorzie- Ajje ut ming vraog dan mok zeige dak messchien nie zo bar nieuwsgierug bin as de vrouwe int allege- meen, en Kneliao int bezongders, maor dak toch wel mit bar veul belaangstelling ant uutkieke bin naor de ofloop vaan de vurkiezinge vaan deuze maond. Nie daat ut ming noeng zo veul uut zal maoke wie ofter ming zaal gaon vurtegewoordugge in de previnsiejaole besture, maor ik bin bar beniewd ofter noeng net zoon kwak minse hullie vak- kie rood zalle maoke as in vorigge jaore, omdaat ut noeng nie vurplich is om naort stemberoo te gaon. Noeng zalt wel zo weze, datter un heule dikke boom ovur op te zette is, oft noeng wel of nie goed is voor ut laand int allegemeen, maor daorvoor bink polletiekerug vuls te wienug ge schoold en daorom blief ik der m* ming vingers vaan of. Ovur daat soort dinge zouwk allenug maor ming eige mening kenne geve, enk weet vaan t> vore aal daat die nie zo bar vaok ge- liek zaal weze die vaan aore minse. Volluguns ming staot wel één ding vaast, heul vul zaal ofhaange vaant weer. As de heule daag de rege mit baake uut de luch vaalt, ofdaat ut zo glaad is as un spiegul, daan zaal de opkoms wel me- raokuls klein weze. Ut is gelukkig nie zo, mao. aster un paartie zouw weze spesijaol voor ouwe minse, daan zouw die haas geen stem kriege, waant ik sehaat daat die ouwere minse daan bie der luu eige zouwe denke. een stem meer of mingder doet ut toch ok nie. en ik gao ming eige nie tot op ming vel naat laote regenen, of ming bene deran waoge en zo bekeke hebbe die minse ut grootste geliek vaan de vismart. De jongere, die zo bar grote mongd op zette ast ovur polletiek gaot en allus watter om heen haangt, zalle ok nie in de rie staon. Juust nie in de rie staon, waant zuil ie hebbe narruggu ns geen tied voor, dus zekur nie om arruguns in de rie te gaon staon om hullie stem uut te gaon bringe. Ik schaat daat as zullie effe motte waachte daat zullie der me teen vaan doorgaon. Ik hepter heul geen belaang bie, maor as ik int bestuur zaat vaan un polletieke paartie, daan zouw ik der voor zorrege datter bie ming partie un heule kwak grote woonwaogus zouw worde gekoch, en as bar gezelluge huuze werde ingerich waor de minse naor un grammefoon- plaotje zouwe kenne luustere, un boekie zouwe kenne leze, en netuurluk mit me- kaor zouwe praote. En daat allemaol nie allenug ovur koeie en kaalvere, maor ovur polletiek vaan ming kleur of ovurtuuging. Ik zouw gloof ik wel zo veer gaon dak zouw zorrege datter meziek waas vaan un bietbende om de jongeluu der vaan te overtuge daat wullie hullie boel heul medern an zou we pakke. Daor zouw nao de vurkie zinge netuurluk nie zo bar veul vaan terech komme, waant der is geen mins die ut iedereen naor zu zin ken maoke, en dat zouw ming zellufs nie lukke. Moar ik zitter noeng maor un bietje over deur te daoze, maor in warrekeluk- hied zalt toch wel un prebleem geve, oft mot weze dak ut allemaol effe te zwaart zie. Ajje allenug maor denk, en der nie aal te veul aore dinge bie haolt, daan zouwt heul gewoon weze daat de paartiej diet veurnaomluk mot hebbe vaan ouwere minse, der ut slechtste vaan of kwaam. Ut maag daan weze daat die minse vreuger voor de poletiek der luu bene ongder der gaat uut liepe, daat vuur ister noeng wel un bietje of, waant zullie kenne der eige toch nie meer zo anpasse daat zullie ut mit de hededaogse polletiek eens binne. Enk ken daor bes wel in komme. Waant ajje vreu- gur daag en naach je eige heD innezet veur un bepaold iedeejaol, en daat deeje de minse vreugur, en de paartie liep noeng de heuleboel vuraanderd. daan is de lol der vaok meteen wel of. Daorom Joop ik noeng eigeluk mit plan- ne om zelluf maor mit un paartie te beginne. Nie een waor maor un bepaol- de groep minse zun eige tuus veult, maor un paartie veur elluk mins daat nog de meuijte neemp om te gaon stem me. In ming pregramma zouw daan komme te staon. dak der voor gong zorrege datter huuze kwaome, der kwam dan ok un besluut daat de huuseigenaore de huure net zo hoog opmochte drieve as zullie wouwe; der kwaome snortvelde bie voor alle sporte: un ovurdek zwem- baad; un nieuwe biejoskoop en un Soes ter darrupshuus. Ik zouw der voor gaon zorrege datter nie meer op zondaag ge sport zouw worde en nog veul meer vaan die dinge. As de minse daan ken nis zouwe neme vaan ming pregrammao daan zouwe zullie der weer un bietje meer ovur gaon denke. en tot ut besluut komme, datter noeng eenmaol geen paartie is diet ieder mins naor de zin ken maoke, en daat zullie hullie polletieke keus zalle motte maoke uut ut geen watter noeng an paartieje is. Ming Kneliao vergeliek de polletieke paartieje altied mit onkruud uut de sloot, aal zouw je allus der uut haole en maor één blaodje laote zitte, daan begonne der meteen weer nieuwe te komme. Maor die tied liek ming voor- bie, oft zouw, noeng ut vrie is. stor- rum motte gaon lope. Voor de paartieje hoop ik ut maor. ut zouw zongde weze vaan hullie veule plakkerieje. ning van 29 oktober 1955, no. L'PA 670, zoals deze is gewijzigd bij de beschik king van 24 november 1956, no. L'PA 3001; b. de beschikking van voornoemde mi nister van 7 februari 1969. no. J 104; c. de bij de onder a vermelde beschik king behorende en op deze gemeente be trekking hebbende kaarten en lijsten, zoals deze op 1 december 1969 opnieuw zijn vastgesteld. Op bovengenoemde kaarten en lijsten zijn aangegeven de gebieden en'of ter reinen. waar bet krachtens artikel 3 van het Besluit bestrijding aardappel moeheid verboden is te telen: I. aard appelen en tomaten; 2. bloembollen en knollen, boomkwekerijprodukten, kool- raapplanten, koolplanten, stekbieten en andere planten, die met de ondergrondse delen worden gerooid, een en ander voorzover zij kennelijk bestemd zijn om te worden uitgeplant. In veel gevallen is bet echter mogelijk op de aangewezen gebieden en terreinen onder bepaalde voorwaarden (o.a. ge bruik van resistente rassen) een aardap pelteelt uit te Defenen, zoals is aangege ven in de onder b vermelde bo.chikking J 104 van 7 februari 1969.

Soester Courant | 1970 | | pagina 5