BERT 0 um SIMCA... van KEULEN NV WERDEN DE OOSTDUITSE TEGENSTANDERS ONDERSCHAT SPORTHAL BEUKENDAL Gaat u ireuwe© ingen ©ver alle WATERPOLO, een sport die meer aandacht verdient M. TUSSEN van 18.=) 330 Objectieve krachtmeting onmogelijk ^Sc/ioem^fcef Voor al uw reizen per trein, schip, vliegtuig of touringcar URUYS&CO ■MBSMIEiMTEN B.D.C. voor moeilijke opgave tegen E.M.M. U vergeet toch niet woensdag VVD te stemmen Lijst 5. Basketbalvereniging „The Red Stars" Zondag streekderby S.E.C.Baarn WEDSTRIJD-PROGRAMMA Bingo-avond ten bate van S.E.C.-honkbal J. L. ML van Hal-Zonderop Vijf jeugdige schaatstertjes van Peters' Baan vooraan Micro-korfbal toernooi in Beukendal Korfbal De Meteoren Weer springconcours in de „Boshoeve" Filmvoorstelling V.V.Z. ontvangt Veense Boys Rouw- en Trouwkleding S.E.C. (zat.) krijgt S.V.P. op bezoek Hypotheken Autofinanciering Persoonlijke leningen VRIJDAG 13 MAART 1970 Het kostte vooral in oost-Berlyn veel energie en fantasie om het Walter Ulbricht- stadion voor de wedstrijd Vorwarts tegen Feijenoord In de orde te brengen. Maar goed, er werd gevoetbald op het nauwelijks bespeelbare terrein. En Vorwarts wist de Rotterdammers met 1-0 te kloppen. De kansen voor de thuiswedstrijd op 18 maart liggen voor Feijenoord niet slecht. en hard schot in de benen. Als Moulijn in de beginfase een paar gevaarlijke acties op touw heeft gezet, zal Frassdorf zich echter nog wel eens bedenken om mee in de aanval te trekken. Vorwarts is een typische vertegenwoor diger van het Oostduitse voetbal. Dat betekent, dat variatie niet haar sterkste zijde is. Gezien de enkele aanvalsakties van Feijenoord in Berlijn lijkt het er op, dat de verdediging van de gasten van 18 maart echt wel passeerbaar is. Met kracht doorduwen is niet de weg om die verdediging te passeren. Dat zal met gevarieerd opgezette aanvallen moeten gebeuren met zeker vier spelers in de voorste linie, gesteund door de midden spelers. Vorwarts te kloppen Met een weloverwogen taktiek moet het voor Feijenoord mogelijk zijn de Oostduitsers met twee of meer doel punten verschil te kloppen. Wat tegen A. C. Milaan mogelijk was moet ook tegen Vorwarts te doen zijn. Ajax gaf Jena geen kans Een in een glanzen de vorm spelend Ajax gaf de andere Oosduitse ploeg geen schijn van kans, hoewel dat in de beginfase van de strijd nog niet merk baar was, daar Jena zijn voorsprong tot 4-1 vergrootte. Nadien was het ech ter alleen Ajax wat de klok sloeg. Een overwinning met 5-1 zegt voldoende en de uitdrukking van Stanley Rons, dat dit het beste voetbal was wat hij in lange tijd had gezien, is het beste com pliment dat Ajax kon krijgen! Feijenoord was er tegen Vorwarts dui delijk en begrijpelijk op uit om een gelijk spel van 0-0 te behalen. Alleen Ove Kindvall en Henk Wery opereerden in de aanval. Ondanks fanatiek aanval len lukte het de oost-Berlijners niet meer dan één gat te schieten in de Rotterdamse bres. Heel jammer is, dat rechtsachter Piet Romeijn zich niet vol doende kon beheersen na en onvrien delijke behandeling van Vorwarts-scorer Piepenburg. De stoere blonde rechtsach ter zal op 18 maart niet van de partij zijn, omdat hij door de zeer goed lei dende scheidsrechter Jones uit het veld werd gestuurd. Het Oostduitse team is door de Rotter dammers aanvankelijk onderschat, maar eenmaal in het veld wist de keurtroep van coach Ernst Happel heel goed wat zij wilde. Beide ploegen waren voor el kaar grote onbekende en dat zijn zij eigenlijk nog, want op dit veld was geen sprake van een volkomen objec tieve krachtmeting. In de grote kuip in Rotterdam-Zuid zul len de Feijenoorders het op 18 maart overigens nog moeilijk genoeg krijgen. In oost-Berlijn bewees Feijenoord zijn defensieve kracht. In de meeste Europa cupduels tussen ongeveer gelijkwaardige ploegen staat verlies in de uitwedstrijd met niet meer dan één doelpunt ver schil praktisch gelijk met een gelijk spel. Moeilik De marge van 1-0 is voor Vorwarts waarschijnlijk onvoldoende. Dat zal de wedstrijd in het Feijenoord-stadion ex tra spanning kunnen geven, want de Oostduitsers kunnen zich niet beperken tot puur verdedigen, zoals Feijenoord in Berlijn deed. En op een goed bespeel baar stadionveld zullen dan ook de kwa liteiten van Kindvall en Moulijn goed tot hun recht kunnen komen. De verdedigingskracht van Vorwarts mag echter niet worden onderschat. Toen Hasil in Berlijn was doorgebroken werd hij vakkundig tegen de koude grond gewerkt. Het spel van Vorwarts is, voor zover we het hebben kunnen beoordelen, voor een belangrijk deel ge baseerd op een fenomenale conditie, hardheid en snelheid. De Oostberlijners plegen veel gebruik te maken van de dieptepass. Moulijn erby In Rotterdam zal Vorwarts waarschijn lijk in een soort 4-4-2 opstelling spelen met goalgetter Begerad en Piepenburg als spitsen. Het wordit vooral gevaarlijk als rechtachter Frassdorf mee naar vo ren trekt, een man met een gevaarlijk PHILIPS SPECIAALZAAK Van Weedestraat 72 - Tel. 2792 natuurlijk naar Steenhoffstraat 9a, tel. 6571 en 4905 Het eerste elftal van BDC, dat nog steeds met succes probeert, leider Hoog land in te halen, staat zondag voor een moelijke uitwedstrijd. Men zal het moe ten opnemen tegen het op de tweede plaats staande E.M.M. in Hilversum. De eerste wedstrijd eindigde in een 2-2 gelijk spel. Zodat er wel enige moei lijkheden voor BDC zijn. De wedstrijd begint om half drie. De opstelling zal vanavond bekend worden gemaakt. Het tweede elftal zal het zondag waarschijnlijk niet kunnen redden bij het Amersfoortse HVC 3, dat momen teel de ranglijst aanvoert. De eerste wedstrijd werd door de Amersfoorters al met 5-1 gewonnen. Deze ontmoe ting begint om twaalf uur. Het derde elftal krijgt zondag in Hilversum Zebra's 3, dat de tweede plaats op de ranglijst bezet, als tegen stander. De eerste wedstrijd wonnen de Hilversummers al met 2-0. BDC 4 ontvangt zondag Amerfoortse Boys 4. Het is de eerste ontmoeting tussen beide clubs in dit seizoen. Het zesde elftal, dat de derde paats bezet, doch nog maar een paar wed strijden te spelen heeft, krijgt het zon dag op te nemen tegen KV VA 5 in Amersfoort. De gastheren nemen de eerste plaats op de ranglijst in. De eerste wedstrijd eindigde in een 2-0 zege voor de Amersfoorters. Het in dezelfde afdeling uitkomen de zevende elftal ontvangt het later ingedeelde Baarn 6. Het achtste elftal gaat bij het op de tweede plaats saande KVVA 6 op bezoek en zal weinig kans op een over winning maken. Eerder dit seizoen wonnen de Amersfoorters al met 5-1. De wedstrijd begint evenals die van het zevende, om half drie. Tenslotte krijgt het op de eerste plaats staande negende eltal Amers foortse Boys 6 op bezoek. Deze wed strijd begint om twaalf uur. Zaterdagmiddag wordt er in de Soester sporthal weer gebasketbald. Diverse teams hebben ook nog enkele wedstrij den op zaterdag- en zondagavond in Utrecht. Ren Stars MC—SVS MB Om twee uur zaterdagmiddag speelt in Beukendal het derde meisjesteam van Red Stars tegen het tweede team van SVS uit Spakenburg. Een moeilijk te voorspellen strijd. Red Stars MD—Red Stars MB Een onderlinge strijd van twee meis jesteams van Red Stars. Een strijd, die beslist door het momenteel leidende B-team van Red Stars gewonnen zal worden. Red Stars AO.S.G. A De A-junioren spelen tegen O.S.G. A om tien over drie en ook hier hebben de junioren van Red Stars misschien weer de kans om een zeer goede score uit de strijd te halen. Red Stars MAMidland MA Om half vijf spelen de A-meisjes van Red Stars een uiterst belangrijke wed strijd, met als tegenstandster Midland, dat vorige week het de B-meisjes van Red Stars ook al zo lastig maakte en pas in de verlenging met één punt werd verslagen. Red Stars 2Red Stars 3 Eveneens op de zelfde tijd spelen de beide herenteams 2 en 3 van Red Stars tegen elkaar. De eerste keer dat de herenteams op een middag spelen. Wei nig problemen voor Red Stars 2, dat ongetwijfeld het derde team zal ver slaan en dit ook wel zal moeten wil het de lijst blijven aanvoeren met de Utrechtse teams van UW en USS. Red Stars b—UW b 's Avonds speelt het b-team van Red Stars in Utrecht tegen UW b, een zeer belangrijke wedstrijd voor de Soes ter jongens, die het haast kampioen zijnde UW toch graag een nederlaag in deze competitie wil bezorgen. UW A—Red Stars A De jongens junioren van Red Stars spe len zondagavond in Utrecht tegen UW A om half zeven. Een zware opgave tegen dit altijd sterke Utrechtse jeugd- team. Red Stars bO.S.G. a De b-jongens spelen om half zeven hun tweede wedstrijd van dit weekend en wel tegen O.S.G. a, welke wedstrijd door de Soester jongens beslist in winst kan worden omgezet. Red Stars aTaveno a Nog twee wedstrijden en de a-jongens van Red Stars zijn kampioen. Eerst moet zondagavond om half zeven van Tavena gewonnen worden, waarna men de volgende week zaterdag in de eigen sporthal thuis om zeven uur tegen SVS hun kampioens-wedstrijd kunnen spe len. Dit team zal er voor zorgen dat Red Stars volgende week een kampioen gaan huldigen, hetgeen een mooi ca deau zal zijn aan de coach van dit team. Rinus Valk, die als voorzitter van Red Stars zich geen beter lustrum jaar had kunnen voorstellen. Red Stars 2DD'69 2 Red Stars 2 speelt ook dit weekeinde een dubbel en moet het zondagavond in Utrecht om negen uur opnemen tegen DD 2, dat voor Red Stars heren beslist geen onoverkomelijke barrière zal be hoeven te zijn. Ofschoon SEC reeds is uil voor een eventueel kampioenschap van de vierde klasse, staat toch een interes sant duel voor de Soestenaren op het programma. Aan de Bosstraat speelt men zondag namelijk de toch altijd wel veel publiek trekkende en spanning brengende derby tegen de oude rivaal Baarn, die inmiddels ook al geen kan sen meer op een titel heeft. De eerste wedstrijd tussen beide _pl°e" gen eindigde onbeslist. Of de thuisclub zijn reeks royale overwinningen op eigen veld tegen Baarn zal kunnen voortzet ten, zal na half drie gaan blijken. Voor SEC komen uit: Van Hattum, Hoed, Krijt, Woudenberg, Rodermonö, Timrner. Beijer, Vervloet, Struik, Van Boeijen en Van der Lugt. Het nog steeds op de tweede plaats 9taande reserve-elftal krijgt zondag be zoek van het Utrechtse HMS 2, dat wellicht met een nederlaag weer naar de Domstad teruggestuurd kan worden. Voor SEC komen om 12 uur in het veld: Kroon, De Rooy, Luschen, Dorrestein, Van Remmerden, Veenendaal, Pureveen, Lenarduzzi, Brouwer, Aalbers en V. d. Broek. Het derde elftal speelt zondag om twaalf uur in Amersfoort tegen het veel hoger op de ranglijst staande Amersfoortse Boys 2, dat de eerste wed strijd tegen SEC al met niet minder dan 7-2 won. SEC zal in deze ontmoeting worden ver tegenwoordigd door: Van Essen, Jas- perse, Coeverden, Abbel, Hooyer, Roest, Pothoven, Van Breukelen, Schalkwijk, Huizinga, Dorrestein, Ros en Lam. Het vierde elftal, dat onlangs door een 5-0 overwinning bij VVOG 4 in Harderwijk van de laatste plaats kwam, staat zondag om twaalf uur opnieuw tegenover VVOG en wellicht met uit eindelijk eenzelfde resultaat. Voor SEC komen uit: Groenesteijn, Veenendaal, Dorrestein, C. Wildenburg, Kanters, Van 't Klooster, Huyink, Van de Vaart, Lüschen, Bouw en Zeil. Het vijfde elftal tenslotte zal zich zondag geen enkele illusie behoeven te maken in de wedstrijd tegen de on geslagen lijstaanvoerder Quick 4 uit Amersfoort. De eerste ontmoeting ein digde al in een 6-0 overwinning voor Quick. Voor SEC zullen om twaalf uur in het veld komen: Kok, v. d. Linden, Rijken, Mijdam, J. Wildenburg, Wester- veld, v. d. Brink, Tuenter, Scheurwater, De Jong, Veldhuizen, Groenesteijn en H. Brouwer. Voor de jeugd van SEC staan de vol gende wedstrijden op het programma: SEC jun. A—Kampong A (3.15 uur), SEC iun. B—BDC C (3.45 uur), WZA jun. C—SEC C (2.45 uur), SEC adsp. a CJW a (1.45 uur), SEC adsp. d— KVVA d (1.45 uur), BDC adsp. ee— SEC ee (1.45 uur). Hoogland adsp. c SEC f (1.45 uur), SEC pup. 1—KVVA 2 (12.15 uur), Amersfoortse Boys pup. 1— SEC 2 (1.00 uur), VVZA pup. 3—SEC 3 (1.00 uur), SEC pup. lbWoudenberg lb (1.00 uur) en SEC pup. 2bAPWC 2b (1.00 uur). zaterdag 14 MAART 1970 Basketballwedstrijden The Red Stars 1400- 18.00 uur jeugdbasketball. 19.00 - 23.00 uur Micro-korfbal De Meteoren. DONDERDAG 19 MAART 1970 Volleybal competitie NeVoBo 19.15 uur Olympia 5—SVV 4 (H.)DEVU—SVV 3 (H.) 20.00 uur SWi=clTO 2 (D.>; VVH—Foxboro (D.) 21.30 uur Olympia—A.G.A.V.S. (H.); SVV—VIOS 2 (H.) De evenementencommissie van SEC or ganiseert komende vrijdagavond een bingo-avond in de kantine van SEC aan de -Bosstraat. De opbrengst van deze avond is bestemd voor de in financiële moeilijkheden verkerende honkbalafde ling van SEC. De bingo-avond begint om acht uur en is zowel voor leden als voor niet-leden toegankelijk. Er zijn bovendien fraaie prijzen te winnen. Bilderdijklaan 2, Soest, telefoon 3029 Het schaatsseizoen 1969/1970, dat over niet al te lange tijd wordt gesloten krijgt voor trainer Dick Vervloet een geweldig sluitstuk. Na de verschillende wedstrijden in west-Nederland, waar Vervloet met verschillende rijdertjes opmerkelijke successen boekte, heeft men vijf rij dertjes waardig bevonden deel te ne men aan de slot-wedstrijden op de Jaap Edenbaan te Amsterdam, waaraan van iedere categorie de beste twintig rijdertjes uit west-Nederland zullen deelnemen. De vijf geselecteerden van Peter's Baan zijn: bij de groep 15-16-jarigen Tonnie Lankreyer, Wim van de Kant, de 14- jarige broer van de kampioen van het gewest Gelderland, Peter van de Kant. De uit Amersfoort afkomstige Gert v. d. Heuvel en Harry Jansen, die voor Peter's Baan uitkomen, bij de 12-jari gen, en de in Soest woonachtige Jan Admiraal bij de 13-jarigen. .Zaterdag 14 maart wordt voor de eer ste maal in sporthal Beukendal een micro-korfbaltoernooi gehouden, welk toernooi wordt georganiseerd door de Soesterkorfbalvereniging De Meteoren. Het toernooi heeft voornamelijk tot doel om de vele nieuwe inwoners van Soest kennis te laten maken met deze nog jonge vereniging, in welke vereni ging nog plaats is voor dames, heren, meisjes en jongens die graag aan een leuke en gezonde sport willen meedoen. Meteoren 1 en 2 komen tussen de lij nen tegen een achttal uit Amersfoort en een team uit Soesterberg van de vereniging K.V.O.. De senioren wedstrijden beginnen om 20.00 uur, vooraf gegaan door de ad- spiranten van genoemde verenigingen, die elkaar op sportieve wijze de be ker zullen betwisten. Aanvang 19.00 uur. Voor zondag staan twee wedstrijden op het programma. Meteoren 1 speelt te gen Viko 1 in een uitwedstrijd. De na volgende spelers en speelsters zullen de Soester kleuren verdedigen: de da mes R. Groen, W. Huurdeman, M. Schaafsma, M. den Hollander, A. Ve- nema, C. van Herwaarden en de heren W. Wamsteker, C. van Rouwendaal, L. de Haan, J. de Haard, W. Kraay en R. Lagemaót. Meteoren 2 speelt om 12 uur eveneens een uitwedstrijd tegen Excelsior 5. Het Soester team zal bestaan uit de dames S. Posthuma, C. Wiss, M. Brandsma, A. van Dijk, K. van Rouwendaal, T. van Hees en de heren A. Haarmans, P. v. Rouwendaal, J. Roels, F. v. d. Kuli, E. v. d. Klok en G. Edelenbosch. A.s. zondag 15 maart wordt in manege „De Boshoeve", aan het einde van de Koninginnelaan, weer een springcon cours voor amazones en ruiters gehou den. De te springen hoogten zijn 90, 110 en 120 cm, met daarna vermoedelijk de barages. Er hebben zich reeds 90 deelnemers- (sters) laten inschrijven. Het concours begint om 10 uur en de toegang is vrij. De laatste filmvoorstelling van de speeltuin Ver. ,,'t Hart' 'zal plaats vin den op zaterdag 14 maart in gebouw „Credo" aan de Julianalaan". Aanvang 2 uur. Er zijn nog een beperkt aantal plaat sen beschikbaar voor kinderen van niet-leden. 03490-14243 AMSTERDAMSEWEG 29 AMERSFOORT Goed gespeeld waterpolo, zo stelt Dick van Rijn in het Grote Sportboek, com bineert de hardheid van het rugby met de snelheid van handbal en de techniek van korfbal. Ondanks deze eigenschap pen, die deze sport zo populair en spec taculair kunnen maken, is er maar een beperkte belangstelling. Welke hiervan de oorzaken zijn is moei lijk te achterhalen, maar het behoeft geen betoog dat de voor de „leek" in gewikkelde spelregels mede hieraan de bet zijn. Anderzijds is er tot heden weinig publiciteit aan deze sport gege ven in de dagbladen, op de televisie en via andere publiciteitsmedia. Met andere sporten, met name het voetbal, werden vele kolommen gevuld. Ondanks dat wordt er met plusminus 1250 polo-teams aan de kompetitie deel genomen, hetgeen impliceert dat 12 a 13.000 polospelers (s ter) deze sport in wedstrijdverband beoefenen. Hierbij zijn de-;pupillen-teams (enige honderden) en de incidentele veteranenteams niet in begrepen. In KN.Z.B.-kringen tracht men door meer interesse van pers etc. het aantal teams uit te breiden, maar de problemen waarmede deze, op de K.N.V.B. na de grootste sportbond te kampen heeft zijn talrijk. Een van haar grote problemen is het zwemonderwijs, hetgeen schijn baar een taak voor een sportbond moet zijn. Goed zwemonderricht is mede bepa lend voor het opbouwen van zwemteams. Goede zwemmers kunnen goede water- polo-spelers worden mits men zich wil onderwerpen aan een keiharde training. In het Soester Natuurbad hebben de waterpolo-liefhebbers reeds diverse ma len top-waterpolo-training gezien van het Nationale team, in voorbereiding voor de Olympische Spelen in Mexico en het vorige seizoen training door het Militairerteam. De weg om dit te bereiken is zeer lang zoals voor iedere topsport. Maar ook kring-teams zullen zich veel moeten ont zeggen om aan het waterpolo te kunnen deelnemen. Dagelijks treft men jongens en meisjes aan in het zwembad, spelend met een bal of in training voor een nog snellere borstcrawl. Daarnaast zijn er dan de cluburen, waar onder leiding van een trainer zowel bal- &ls zwem- techniek wordt bijgebracht. In vele zwembaden wordt reeds voor de offi ciële openingsuren door een sellectie- ploeg getraind om het conditiepeil te verhogen. Dit zo vroege uur is wel noodzakelijk om tijdens de normale ope ningsuren de recreanten geen last te bezorgen, maar een echte sportman of vrouw heeft er veel voor over om zijn of haar doel te bereiken. Jammer is het echter, dat vele mooi- meer-zwemmers zo weinig begrip kunnen opbrengen wanneer er van hen een uur tje wordt gevraagd voor een toernooi. Van 's ochtends 7.00 tot 's avonds 19.00 staat het bad hen ter beschikking gedu rende een periode van 5 maanden. Men komt echter alleen wanneer het mooi weer is, de enkeling daargelaten. Zij zien niet dat er wel een groep per sonen is die, ook wanneer de tempera tuur boven water aan de kille kant is, intensief van de haar geboden facilitei ten gebruik maakt. De echte sportman zal moeten wijken wanneer een recreant meent dat de temperatuur dusdanig is dat een bad voor hem aanlokkelijk is. Ook dit wordt zij het noodgedwongen geaccep teerd. De waterpoloër gaat door om zijn doel te bereiken. Zijn sportiviteit zegt hem dat al deze tegenstand overwonnen kan worden. Hij is een man van karakter die een sport beoefent en prestaties wil leveren. Hij weet tegenstand te overwinnen, een aspect dat ook voor de wedstrijd van groot belang is. De heer B. Planjer, nestor in de water- polo-wereld, zegt: „De a.s. beoefenaar moet zoveel struikelblokken overwin nen. Hij/zij moet zich door de rijstebrij berg heen eten om in luilekkerland te komen, en daarom heeft het spel een zin, die de sportieve waarde vergroot." Zoals reeds werd gesteld is goed ge speeld waterpolo te vergelijken met een combinatie van eigenschappen, die 3 andere sporten zo populair maken. Dit vergt van een beoefenaar veel energie en het is niet te hoog gegrepen wan neer wordt gesteld dat er nauwelijks een sport te bedenken is, die zo'n con ditie vraagt als het waterpolo. Een vergelijking is wellicht te trekken met de conditie van een ijshockey-spe- ler. Een feit is echter wel dat de spel regels met deze sport veel overeenkomen en het zijn uiteindelijk de beoefenaars die de spelregels bepalen. Wijzigingen zullen steeds worden aan bracht om het spel voor speler en toe schouwer aantrekkelijk te maken. In beide sporten wordt het wisselen van spelers toegestaan. Er is ook overeen komst voor wat betreft het strafbankje, waardoor een speler kan „afkoelen" en na een korte periode weer in het spel kan worden opgenomen. Ook wordt er bij beide sporten zuivere speeltijd toegepast, waardoor het tijd- rekken, dat het aanzien van een sport dikwijls zo onaangenaam doet zijn, wordt vermeden. Er wordt van de wa- terpolospeler voortdurend actie ge vraagd. Steeds zal er intensief getraind moeten worden, wil de aansluiting met hoger gesplaatste teams niet gemist worden. Misschien zijn de pogingen die momen teel worden gevoerd om meer belang stelling van publiciteitsmedia te verkrij gen, doorslaggevend om ook de lezer naar deze enerverende sport toe te trek ken. Het eerste elftal van WZ, in aantal len wedstrijden en punten al aardig achterop geraakt, krijgt morgen Veense Boys op bezoek. De tegenstander staat een paar punten boven WZ, maar zal nog een paar punten nodig hebben om zich in veiligheid te stellen. In veel grotere mate geldt dat voor WZ, dat nu duidelijk in gevaar verkeert. De eerste wedstrijd tussen beide clubs ein digde in een 1-1 gelijk spel. Wellicht dat WZ zich morgen met behulp van een overwinning wat uit de buurt van de onderste plaats kan werken. De wedstrijd begint om kwart voor vier. Voor WZ komen uit: Den Breejen, G. v. d. Bovenkamp, M. van Asch, J. Brou wer, H. G. v. d. Kraak, A. v. d. Bree- mer, P. Brouwer, W. Ruizendaal, A. Schaap, H. Brons, J. Akkerman. G. Floor en G. v. d. Munt. Voor het tweede elftal zullen er morgen geen problemen zijn tegen het met één punt onderaan staande Hooger- heide 2 uit Hilversum, ook al wist WZ de eerste wedstrijd maar met veel moeite met 1-0 te winnen. Voor het leidende tweede elftal komen in het veld: J. van Ossenbrugge, B. Hilhorst, J. v. d. Bovenkamp, J. Brou wer, H. Pouw, H. Demmers, D. v. d. Bovenkamp D. van Arkel, H. van Ar- kel, P. van Altena en J. van Doorn. Het derde elftal, dat momenteel op de tweede plaats staat, heeft morgen goede winstkansen in de thuiswedstrijd tegen het onderaan staande TOV 4 uit Baarn. Deze wedstrijd begint om kwart voor twee. Voor WZ komen in het veld: G. Smid, B. Rademaker, H. We- gerif, R. van Herwaarden, A. Rui zendaal, M. van Ginkel, B. van Neerbos, J. Putters, B. v. d. Bosch, A. H. van Wijk, J. A. Kempen, W. Floor en J. F. Sanders. Tenslotte speelt het vijfde elftal morgen om kwart voor twee uit tegen plaatsgenoot SEC 5. WZ heeft in deze wedstrijd een eerder dit seizoen tegen SEC geleden 5-2 nederlaag goed te maken. Gezien de stand op de rang lijst moet dit ook kunnen lukken. Voor WZ komen in het veld H. Roetman, N. H. v. d. Wakker, J. v. d. Vlekkert, R. H. van Dalen, G. van Kooy, P. van Ouwerkerk, Th. Huber, L. Schaper, H. Mijnheer, G. Wij ma en J. W. Verrips en K. Blijleven als wisselspelers. Laanstraat 55 - Baarn Telefoon 2783 Het eerste elftal van SEC, dat de eerste plaats op de ranglijst heeft heroverd en zo langzamerhand een mooi uitzicht op een kampioenschap begint te krijgen met nog bijna allemaal thuiswedstrij den voor de boeg, krijgt morgen het Veenendaalse SVP op bezoek. Ofschoon SVP in voorgaande seizoenen altijd tot de titelkandidaten behoorde, speelt dit team ditmaal een tamelijk bescheiden rol. De eerste wedstrijd tussen beide clubs werd zelfs met 5-0 door SEC ge wonnen. Op eigen terrein is de Soester formatie nog ongeslagen, zodat wel een overwinning verwacht mag wor den. De volgende spelers zullen voor SEC uitkomen: Kramer, De Vries, Beijer, Wolfsen, Hartman, Koelewijn, Brewer- ton, Schuling, Van 't Klooster, Stalen hoef, Van Berkel, Sengers, Rijnders, en Voskuilen. De wedstrijd begint mor genmiddag om kwart voor vier. Het op de tweede plaats staande derde elftal zal het morgenmiddag niet gemakkelijk krijgen tegen concurrent TOV 2 uit Baarn. Beide clubs staan vrijwel op gelijke hoogte en maken beide ook nog een heel behoorlijke kans op een kampioenschap. Het vijfde elftal krijgt de niet een voudige taak om WZ 5, dat overigens de eerste wedstrijd met niet minder dan 5-2 te winnen, zodat er wel enige hoop is voor een althans compleet SEC- elftal. ASSURANTIËN ANNO 1958 Beethovenlaan 13 - Baarn - Telef. 3879 Ook in Soest wordt gezwommen en wa terpolo gespeeld in wedstrijdverband. De „Duinkikkers" secretaris Duinweg 4 kunt u er alles over vertellen. X TvT" v

Soester Courant | 1970 | | pagina 6