Woom&Dreesmann speelt best een aanlig partijtje tennis. EO <5- ftn AMRO BANK w voordeel-festival TENNIS n(i W. ZEGGELAAR M Grammofoonplaten - Hi-fi Stereo afspeelapparatuur - Bandrecorders - Transistorradio's - Cassettespelers - Musicassettes Hoe u de goede tennisbal berkent De progressieve herenshorts bekennen kleur Een zeer welkome nouveauté: de damestennissok Pompon Professionele tip voor uw tennisschoenen De algemene tennistermen De belangrijkste üeuze: uw racket maar het kiezen van een Wees zuinig op uw racket Long-torso voor hem Bepaald geen luxe: de tennistas Ook alles voor de tennis jeugd Après-tennis voor haar DE S0ESTER COURANT... IN 99 VAN DE 100 GEZINNEN in*.* Amro Bank Baarn zoekt meisje met Nijverheidsschool of gedeeltelijke ULO-opIeiding VRIJDAG 20 MAART 1970 WW TELEMONDE HiFi Stereo Tunet met FM, KG, MG, LG, nu ƒ268,— HiFi Stereo Versterker, 2x12 Watt, aansl. voor alle stereo componenten, incl. M.D. element, nu ƒ278, (i*i -1/M'.- DUAL 1209 Hi-Fi aut. platenspeler, Incl. hydr. p.u.-lift. Shure M 71 magn, dyn. ele ment. Voor inbouw 339,— af 34,-h Incl. voet/kap ƒ440,— af 45,— 305,— 395,— STEENHOFFSTRAAT 15 - TEL. 2132 i*.-..wA Telefunken Mister Hit. Voor de tienerIncl. versterker met lyjdspreker 154,— af 55,— Blaupunkt Twen Cassette recorder op batterijen. Opname/weergave, corppl. met microfoon, lege cassette, overspeelkabel 208,— af 59,— 149,— Uit louter ervaring. Want elk nieuw seizoen is uw warenhuis weer aan service, zowel voor cracks als beginners en tusseninners. Vandaar dat we kunnen meespreken over smashes en stop-volleys, over chops en lobs en de top-spin. Vandaar dat we u kunnen laten kiezen uit een kollektie tennisartikelen en-tennismode die alles slaat. Met wereldberoemde merken als o.m. Dunlop, Fred Perry en Slazenger. Met ons eigen merk Vendex-Sport waarvan de prijzen killing shots zijn. Kijkt u maar eens rond op ons centre-court. Elke tennisleeftijd vindt er het zijne, ledereen wordt er geholpen en geadviseerd door mensen met aardig wat tenniskennis. Daar krijgt u van Vroom Dreesmann de forehand èn backhand op I Hij dient een glad oppervlak te hebben. Geen enkele bekledingsnaad mag genaaid zijn. Zijn diameter moet groter zijn dan 63.5 mm en kleiner dan 66,67 mm. Zijn gewicht mag niet onder 56,7 en boven 58,48 gram zijn. We hebben dè topmerken, zowel in doqs- als blikverpakking. Ook Vendex-Sport, een prima oefenbal. Evenals de „Dunlop-longplay", de onbeperkt houdbare, dus nooit zacht wordende tennisbal. Vendex-Sport tennisballen 3 stuks 2.95 Al valt er geen kwaad woord te zeggen van de konventionele tennisshorts voor de man. shorts met een kleurige kontrast- noot staan hem ontegenzeglijk sportiever. Het hier afgebeelde model uit onze shortskollektie is gemaakt door „Robey Sportswear" De stof is sterk kreukherstellend gabardine, de band sluit met een press-button en wordt gekomple- teerd door een zeer elastische, modern-brede kanvasriem in rood/marine strepen. Zulke shorts zijn „with-it" 1 Maten 44 t/m 56 15.90 De dames kunnen adieu zeggen tegen tennissokken die zo vervelend in de schoen omlaag kruipen. Want we brengen in ons sokkenassortiment de revolu tionaire, nooit wegkruipende Pomponsok van „Smash". De pompon aan het hielstukje belet het afzakken en bovendien hebben deze soepel rekkende sokjes een lekker zachte frotté binnenzool, die de transpiratie absorbeert. Per paar 5.25 Hier is een waardevol advies van de cracks: koop nooit tennisschoenen die precies passen, maar neem ze een maat groter. Flinterdunne sokken zijn immérs taboe voor het snelle voetenwerk en ook uw tenen moeten ruim spel hebben. Uit onze grote sortering tennisschoenen lichten we een pracht van een aanbieding: de ..Hansa" witte kanvasschoen met gewelfde hiel en binnenzool, geheel uitgebalanceerd voor grotere aktie-snelheid. Anti-slip crêpezooi en flink hoge neusversteviging van rubber. Per paar maat 33 t/m 38 van 5.90 voor 5.25* maat 39 t/m 46 van 6.75 voor 5.90 Ace een service buiten bereik van de tegenpartij Base-line achterlijn Chop gekapte slag Courts: baan Cross volley slag tegen de bal in de vlucht en in schuine richting over net en baan Deuce gelijke stand Doublé fault wanneer tweede service ook fout is Lob een slag die de bal een hoge boog geeft Netball: bal die het net raakt Service de slag waarmee geopend wordt Smash harde slag op hoge bal Umpire scheidsrechter Wij zullen u graag het ■i allerbeste advies geven, racket is en blijft iets zeer persoonlijks, Immerg, alleen kunt bepalen welk type prettig en gemakkelijk in uw hapd, of liever gezegd in uw greep ligt. Belangrijk daarbij is dat u een grip kiest die de ontspannen vuist vult. Verder is het letterlijk een kwestie van aanvoelen. In onze racketsortering zult u topmerken als Slazenger en Dunlop tegenkomen. Zowel in houten als metalen frames. Neem b.v. het fraai in zwart met wit uitgevoerde „Sprinter'^racket, dat een oersterke multi-jil nylom bespanning heeft. De biezonder attraktieve prijs is 20.90 Er bestaat geen houten racket of het is temperatuurgevoelig. Beveilig daarom uw racket met een hoes (liefst waterafstotend) voor onderweg en een racket-press voor thuis. Deze hoogst essentiële accessoires schenken uw racket een veel langer leven. We hebben de hoezen in effen kleuren en sportieve ruitdessins. met of zonder opdruk van beroemd merk. Ook onze racket-frames komen van zeer goede huize. Geen enkele prijs is hoqg, maar die van ons eigen merk Vendex-Sport liggen wel heel gunstig. Vendex-Sport tennishoes .uit en uni 2.95 De sportieve tennisspeler vgn vandaag draagt befofe and after the game liever geen jacket, maar een goed- absqrberende grove ribbeltrui. Naar het voorbeeld van de cracks dus. Dok hier is het niet allemaal meer wit en wit alleen, maar moei er een kleurtje bij. 'n Duidelijk voorbeeld daarvan is deze long-torso van makkelijk wasbaar acryl. Het pure wit krijgt een streepverlevendjging mee in marin'e en bleu. Maten 48 f/m 56 19.95 Wie veel speelt, moet zich beslist een moderne tennistas gunnen. Omdat-ie zo lekker veel bergt. Alles bergt: net met ballen, zonneklep, racket, schoenen, extra sokken, extra rokje of shörts, sweat-shirtje, trui en noem maar pp. Dunne regenjas kan er ook nog in. Zeker in deze handige tennistas van „Havro" Hij is van matwit plastic met donkerblauwe biezen en bezit een „aan gebouwde" tennishoes. Vandaar z'n extra flinke berginhoud. De normale prijs is 22.90. Die u niet betaalt, want we brengen de ..Havro" als speciale aanbieding voor 20.- De heel jonge tennisspelers hebben zo jong gis zij zijn al hun eigen wensen. Vroom 81 Dreesmann houdt rekening met deze wensen. Natuurlijk zijn hier de prijzen junior-gericht. Mogen we een paar voorbeelden geven? Meisjestennisjurkje „Joke" van prachtig soepele Diolen met een maritieme versiering op de uitspringende plooïstrook. Leeftijd 8,10,12 en 14 jaar. 19.90 Jongenstennisshorts van stevige witte gabardine, een model van „Robey Sportswear". Leeftijd 8 t/m 16 jaar. Slechts 10.50 Onze kollektie tennisj'urkjes. rokjes, truitjes en culottes heeft er een nieuwe verschijning bij: après-tennis. Praktisch en charmant. Want zo'n tennis-tuniekpak heeft 2 ideale kanten: de overgooier- tuniek is een zeer komfortabele tennisjurk. En na het spel zorgt dg pantalon voor een biezonder charmant ensemble, dat sportief blijft en toch een gekleed tintje heeft. Het hier getoonde voorbeeld is een model van „Roya| Sport", vervaardigd van een uitstekende kwaliteit matglanzend Terlenka in zuiver wit met marine galopversiering. Een sukses op de rode gravelbaan Jurk, maten 36 t/m 46 45.90; pantalon, maten 38 t/m 44 32.50 Deze prijzen gelden 14 dagen VROOM DREESMANN SOEST Omgeven door fraaie plantsoenen, met wijds uitzicht gelegen gezellige drie-kamer hoekflat met 2 balkons en berging, voorzien van c.v. 1 mei te aanvaarden, ƒ32.000, SOEST-ZUID In fraaie omgeving gelegen nabij bos en duin, modern woonhuis met schuur en aardige tuin. Ind.: gr. woon-eetkamer, hal, ruime keuken, 3 royale slaapkamers, balkon, douche, zolder met dakkapel. Ca. 1 mei te aanvaarden. 55.000.s5. SOEST Vrijstaapd landhuis met grote garage en ca. 750 m2 tuin. Ind,: grote woon-eetkamer, luxe eet- keuken, kelder, 3 slaapkamers, komplete bad kamer, zolder. Ca. 1 juni te aanvaarden. 125.000,—. Inlichtingen Makelaar-Taxateur in onroerende goederen Eikenlaan 51 - Soest - Telefoon 02155-5145 Op het tennispark „Soest-Zuid" aan de Bosstraat, kunt u zich opgeven voor CLUB-, PRIVÉ- EN JUNIORTRAINING van gediplomeerd tennisleraar. Ook verkoop tennisrackets enz. Inl.: H. v. Harskamp, telefoon 02155-2559, of op het tennispark. Wij zoeken op korte termijn een meisje dat houdi van een afwisselende baan in een prettige omgeving en dat belangstelling heeft voor administratief werk. Naast een goed salaris, extra uitkeringen in de vorm van 6% vakantietoeslag en een ruime, jaarlijkse gratifikatie. Uitstekende sociale voorwaarden, zoals huwelijksuitkering, 3 y2 week vakantie, 40-urige werkweek en zaterdags vrij. Belangstelling? Schrijf, bel of kom eens praten met de direktie van de Amsterdam-Rotterdam Bank, Leestraat 12, Baarn, telefoon 02154-4855. V y AMSTERDAM-ROTTERDAM BANK Singer zig-zag, vanaf 249,— Laanstraat 107 - Baarn - Telefoon 02154-4833 Singer dealer voor Baarn en Soest. Vakkundige reparatie van alle merken. (Voor ^inlichtingen: Zeggelaar, Machtiging 54,

Soester Courant | 1970 | | pagina 4