wfmtmmmM !MiA V.V.Z. niet opgewassen tegen Chefana2-0 S.E.C. kwam opnieuw niet verder dan een gelijk spel D00RSMEREN klaar terwijl u wacht REVEROL S.MEERSTATIOV GARAGE BOSBOOM S.V.V. Volleybal S.E.C. 2 kon kamoioens- kandidaat V.V.Z. 2 niet van zege houden Meteoren-nieuws Ad v. d. Ploeg won trainingsrit „Tempo" Hees-reserves kwamen niet verder dan 2-2 bij hekkesluiters Basketbalverenigin» „The Red Stars" Olympia Gymnastiek Eindelijk weer overwinning voor B.D C. 6-2 tegen D.V.S.A. Zesde B.D.C.-treffer in tweeën DINSDAG 14 APRIL 1970 Het eerste elftal van WZ heeft zater dag opnieuw met een nederlaag genoe gen moeten nemen. In Naarden ver loor men een beetje ongelukkig met 2-0 van Chefana. dat na een zeer zwakke eerst competitiehelft de laatste maan den bijna geen punten meer heeft ver speeld. Ook WZ slaagde er zaterdag niet in, de opmars van Chefana te stui ten. De thuisclub ging energiek van start, maar in de eerste helft kreeg WZ toch wel de beste kansen op een openings treffer. Het eerste doelpunt viel echter aan de andere kant, toen M. van Asch kort voor rust hands maakte binnen de beruchte lijnen en Polder voor Chefana de toegekende strafschop inschoot: 1-0. Ook na dit doelpunt heeft WZ nog wel enkele kansen gehad, maar de defen sie van Chefana en in laatste instantie de doelman van de gastheren, bleken toch een te groot struikelblok voor de Soestenaren. Wel trof P. Brouwer een paar keer het houtwerk. Tn de tweede helft wist WZ lang stand te houden. Er ontstonden enige kansen voor de gasten, maar opnieuw viel een treffer aan de andere kant. Toen bij een uitval de rechtsbuiten eerst de ge hele achterhoede van VVZ omspeelde en toen de bal keurig afgaf aan een voor het doel vrij staande tegenstander, was de strijd gestreden: 2-0. WZ ge loofde na deze treffer niet meer in een beter resultaat. De reserves zijn echter zaterdag waarschijnlijk kampioen geworden dankzij een 2-0 overwinning op plaats genoot SEC 2. Het is een goede .wedstrijd geworden met een zich fel verzettend SEC, dat in de eerste helft de schade tot één cfoelnunt beperkt wist te houden. Het werd gescoord door G. v. d. Munt. In de tweede helft drukte WZ ziin overwicht uit in nog twee treffers, die heide van de voet van J. Brouwer kwa men. Door deze zege is VVZ onbereik baar geworden voor zijn concurrenten. Er zijn echter nog enkele wedstrijden te spelen. Het met verschillende invallers in het veld gekomen derde elftal heeft^zater- c'ag een 2-1 nederlaag geleden bij Hui zen 7. Goalgetter T. van Wijk ontbrak wegens ziekte, evenals J. Putters, Bij de rust was de stand nog gelijk. Huizen bad weliswaar de score geopend.^ maar F. van Hornsveld zorgde nog vóór de thee voor de gelijkmaker. Ofschoon VVZ in de tweede helft door Hornsveld en Van Kampen genoeg kan sen voor de overwinning heeft gehad, viel het beslissende doelpunt aan de andere kant. Het vierde elftal heeft na een span nend duel titelkandidaat Hoevelaken 4 met 4-2 de zege moeten laten. Bij de rust had de thuisclub een 1-0 voor sprong. In de tweede helft liep Hoevelaken vlot uit naar 2-0, maar Van Kooy bracht de spanning weer geheel terug en v. d. Grift zorgde zelfs voor de gelijkmaker. In de slotfase bleek Hoevelaken toch over de langste adem te beschikken. Nog tweemaal werd de doelman van VVZ gepasseerd en de score zou nog royaler zijn uitgevallen als Floor niet op de doellijn een keer redding had gebracht nadat zijn doelman al was ge passeerd. Het vijfde elftal behaalde zaterdag in een doelpuntrijke wedstrijd een 5-4 overwinning op het Amersfoortse Cobu Boys 5. In de eerste helft kwam VVZ met 2-0 achter te staan maar door doel punten van G. v. Kooy (tweemaal) en G. Wij ma kon men toch met een 3-3 stand gaan rusten. In de tweede helft namen de Amers- foorters opnieuw de leiding, maar Pot hoven maakte gelijk en Hubert zorgde in de slotfase tenslotte voor het winnen de doelpunt. Het zesde elftal heeft zaterdag het Amersfoortse Montagnards 3 van de eerste plaats verdrongen door een 4-2 overwinning op deze club. De Amersfoorters, die in de eerste acht wedstrijden zonder puntenverlies bleven, zijn na de winterpauze een beetje van slag geraakt en daarvan heeft WZ dankbaar kunnen profiteren. De doelpunten werden onder meer ge scoord door J. v. d. Hoek en Van Kooy. Met nog enkele wedstrijden te spelen heeft het zesde elftal de kansen op het kampioenschap in eigen hand. Ook het vijfde kan er nog aan meewerken, want het krijgt Montagnards binnenkort op bezoek. Ook de jeugd van WZ heeft het dit weekeinde weer zeer goed gedaan. Van de zeven actieve elftallen wisten er vijf te winnen. Eén jeugdelftal kwam tot een gelijk spel en één moest genoe gen nemen met een nederlaag: 10-1. De resultaten waren: WZ adsp. aRoda a 1-0. VVZ adsp. c—KWA e 2-0. VVZ adsp. dAmsvorde e 5-1. WZ pup. 1 IJselmeervogels 1 0-0. WZ pup. 2 KWA 4 1-0. WZ pup. 3—SEC 3 3-1 en WZA pup. lb—WZ pup. lb 10-1. Nadat SEC vr -leden week zondag legen 's-Graveland zijn eerste punt op eigen terrein verspeelde door een 2-2 gelijk spel, is men zondag opnieuw niet verder gekomen dan een teleurstellende pun tenverdeling ':egen het Amersfoortse APWC. Het werd opnieuw 2-2. Omdat 's-Graveland bij Laren geen fout maakte (1-4) heeft SEC de tweede plaats achter leider 't Gooi dat ver rasend op eigen terrein met 2-0 van Allen Weerbaar verloor aan 's-Gra veland moeten afstaan. Na tien minuten keek SEC al tegen een achterstand aan, toen één van de Amersfoorters dankbaar wist te pro fiteren van een aarzeling in de de fensie. Na een half uur maakte Struik echter gelijk, na goed voorbereidend werk van Beijer. Vijf minuten later nam SEC Geen langdurige wachttijd, daar er 2 smeerbruggen ten dienste staan. VAKKUNDIG PERSONEEL Eerste klas smeermiddelen Birkstraat 105 - Soest - Telefoon 3256 Beslissingswedstnj d WH—SVV 4 dames 2-0 Het vierde damesteam heeft afgelopen donderdag de kans om kampioen te worden op het nippertje voorbij laten gaan. De zenuwen speelden danig par ten. Hierdoor kwam men eigenlijk te laat in de goede vorm. In de eerste set konden de dames hier door geen tegenstand bieden en gaven de overwinning van deze set dan ook met 15-5 aan de tegenstandster. De vol gende set ging al beter. In het begin kwam men op een forse achterstand, die tegen het einde duidelijk werd in gehaald. Op het eind van de set was de spanning niet van de lucht en door iets meer geluk konden de tegenstandsters het tot" een beter einde brengen dan de dames van SW 4. De laatste setstand was 15-13. Dames SVV 2WA 2 3-1 Het tweede damesteam heeft afgelopen week met 3-1 van het Amersfoortse WA 2 gewonnen. In de eerste set wa ren de "dames van SVV duidelijk het beter spelende team. men kwam deze set tot een 15-5 overwinning. In de volgende set waren beide teams ongeveer even sterk, en door een iets betere eindspurt kon YVA deze set met 12-15 winnen. De derde set ging weer naar de SW-dames die een krapoe voorsprong behaalden van 16-14. De laatste set verliep voor de dames bijna zonder hindernissen en men kwam in deze set tot een 15-10 overwinning. Dames SVV 3—WA 3 2-1 Het derde damesteam kwam afgelopen week tot een 2-1 overwinning tegen het derde team van WA. In de eerste set was SVV 3 duidelijk een beter spelend team. De dames wonnen deze set met 15-7. De tweede set ging niet zo best al speelden de dames van SVV niet slecht. Deze set werd met 10-15 verloren. De laatste set was weer voor de SW da mes met 15-8. Horen BC. SV 3—SVV 5 3-0 Het vijfde herenteam speelde afgelo pen weck weer niet zo goed. Van een onderling goed draaiend team was deze keer geen sprake. Ze lieten de eer tot winnen daarom aan de tegenpartij. De eerste set werd met 15-2 verloren. De tweede set ging iets beter, maar het leam bleef toch ver beneden de ver wachtingen en verloor deze set met 15-5. De laatste set werd met 15-2 ver loren. Deze week worden de wedstrijden al leen in Amersfoort gespeeld daar de competitie in de Soester sporthal ten einde is. De wedstrijden die gespeeld worden luider. Vrijdag 17 april: Heren SVV 2Spirit 3. Dames Vios 2—SVV 1. Het tweede elftal van SEC is er za terdag niet in geslaagd, kampioenskan didaat VVZ 2 van een overwinning te houden. WZ bleef op eigen terrein met 3-0 de baas over SEC en heeft nu maar een paar punten nodig om kampioen te mogen noemen. Na de winterstop is VVZ nog sterker voor de dag gekomen dan in de eerste helft van de competitie. Men heeft dit jaar geen punt verspeeld. VVZ begon de wedstrijd al een sterk offensief, dat al na vijf mi nuten tot het eerste doelpunt leidde. Doelman Mayer raakte daarbij gebles seerd en moest zich laten vervangen door veldspeler De Beer. SEC wist na deze snelle openingstref fer de aanvalsdrift van VVZ enige tijd met succes te beteugelen, maar tien minuten voor rust had de thuisclub toch opnieuw succes. Een vrije schop werd ineens en onhoudbaar voor De Beer ingeschoten: 2-0. In de tweede helft heeft SEC wel enige tijd geprobeerd, de score een beter aanzien te geven, maar de aan vallen waren doorgaans te doorzichtig van opzet om VVZ ernstig te kunnen verontrusten. Een doelpunt viel tien minuten voor het einde aan de andere kant. waar mede deze sportieve strijd definitief was beslist. Het derde elftal speelde zaterdag een goede wedstrijd tegen Woudenberg 2 en won verdiend met 3-1. Een over alle linies sterker SEC slaagde er ge ruime tijd niet is, tot doelpunten te komen. Pas een paar minuten voor de rust was het Vink, die uit een voorzet van Verweij raak schoot 1-0. Door te gehaast schieten slaagde SEC er in de tweede helft ook niet in, gauw afstand van Woudenberg te nemen. Niettemin kwam SEC in de twintigste minuut op 2-0 en tien minuten later op een beslissende 3-0 voorsprong. En kele minuten voor het einde redde Woudenberg nog de eer. SEC 4 behield zijn kampioenskansen door WOP uit Putten met een 4-1 nederlaag naar huis te sturen. Toch heeft het er zeer lange tijd niet naar uitgezien, dat SEC een ruime over winning op de hekkesluiters zou gaan behalen. De gasten namen in de eerste helft een 1-0 voorsprong en stonden die voor rust niet meer af. Pas in de tweede helft kon Van Drie uit een voorzet van Leegwater gelijk maken. Even later had Van Drie opnieuw succes en Roels bracht na een fraaie solo WOP 5 de genadeslag toe door de stand op 3-1 te brengen. Duist stelde Leegwater in de slotfase in staat om de eindstand op 4-1 te brengen. SEC 5 heeft in Hamersveld genoegen moeten nemen met een 2-1 nederlaag tegen Roda 5. De thuisclub was lange tijd veel sterker en verdiende de nog zeer beperkt uitgevallen overwinning dan ook volkomen. Al na vijf minuten had Roda succes en er waren nog geen tien minuten ge speeld of de uiteindelijke eindstand was reeds bereikt. Ofschoon SEC zich ook nadien voornamelijk tot verdedigen heeft moeten beperken, kwam in de stand geen wijziging meer, mede ook omdat Roda het wel een beetje geloofde en van zijn tegenstander niet al te veel gevaar had te duchten. Zaterdag 11 april speelden de aspiran ten van Meteoren tegen de Savornin Lohmanschool. Het werd een leuke mid dag. Het Savornin Lohman 12-tal gaf een pittig spelletje weg maar ook de Meteoren gaven goed partij. Het werd dan ook 1-0 voor de Meteoren. 18 april komen de Meteoren uit tegen een 12-tal van de R.K. Mariaschool. Men hoopt op veel belangstelling. echter zelf de leiding, toen Van Boej'en met een fraai boogballetje over de Amersfoortse defensie v. d. Lugt lan ceerde, die toen geen moeite had om er 1-1 van te maken. In de tweede helft is SEC voortdurend op de helft van APWC te vinden ge weest, maar het leverde geen concrete resultaten op. Een doelpunt viel aan de andere kant. toen doelman Van Hattum zich verkeek op een afstandschot en de bal via de paal in het doel terecht kwam: 2-2. Ondanks een fel slotoffen- sief van SEC kwam er geen winnaar uit de bus. Het tweede elftal heeft zondag zijn titelkansen met succes tegen het Hil- versumse Donar verdedigd. De Soeste naren wonnen met 2-1, al had de zege qua aantal kansen veel royaler moeten uitvallen. Ook r.u ontbrak het bij SEC weer aan de productiviteit. Ondanks het feit, dat SEC in de eerste helft bijna voordurend op de helft van Donar heeft eopereerd, bleven doelpunten uit. Na de thee was het in de twintigste minuut v. d. Broek, die de score open de. Tien minuten later maakte hij er 2-0 van en pas in de allerlaatste mi nuut kon Donar de eer redden. De wedstrijd' tusen SEC 3 en BVC 3 is niet doorgegaan, omdat de scheidsrech ter verstek liet gaan. SEC 4 heeft zondag nogal wat moeite gehad met het Baarnse Limvio 2, dat na een spannende strijd en een grillig scoreverloop tenslotte toch met 4-3 werd geklopt. Door deze nieuwe overwinning hoeft zich ten aanzien van de degrada tie niet al te veel zorgen meer te ma ken. Overigens liepen de Soestenaren in de eerste helft vrij snel een 3-1 achterstand op. Pas in de loop van de tweede helft slaagde SEC erin, naast Limvio te komen om tenslotte toch nog aan een overwinning te komen. Het vijfde elftal tenslotte kwam tot een verdienstelijke puntenverdeling te gen Amsvorde 4, al moest ook dit elftal een achterstand van twee doelpunten ;oed maken. De gasten namen in de eerste helft een 2-0 voorsprong, maar na de thee zorgde Hooyer voor 1-2 en Veldhuizen schoot beide elftallen weer naast elkaar. Ondanks een verwoede strijd om het winnende doelpunt is het daarbij ge bleven. Zondagmorgen gingen de amateurs en nieuwelingen van start over een afstand van 70 kilometer. Na enige schermutse lingen ontstond een kopploeg van 4 man: Kees Bokma, Ad v. d. Ploeg, Joop Schaaisma en Gerrit v. d. Hoef. Deze groep nam zoveel voorsprong dat ze zelfs kans zagen de rest op een ronde achterstand te zetten. De eindspurt moest de beslissing bren gen en wij zagen Ad v. d. Ploeg met en banddikte winnen van Kees Bokma die 2de werd, 3de Gerrit v. d. Hoef, 4de Joop Schaafsma (nieuweling), 5 Jaap v. d. Broek, die de spurt won van het peloton, 6de Ton Lankreijer, 7de H. v. d. Hoef, 8 Gerrit Ruttenberg. In de Midden-Nederland-competitie wist de 13-jarige Bert v. d. Broek zich als 3de te klaseren. Er waren 60 deelnemers. Jos Schipper die zaterdag j.1. in België (Antwerpen) deelnam aan een wedstrijd voor amateurs over een af stand van 120 km, kwam op het mo ment dat hij met 5 man op kop lag, zo ongelukkig te vallen dat hij z'n sleutel been brak. A.s. zondagmorgen te 10 uur heeft de volgende trainingsrit van „Tem po" plaats op het parkoers in het indus trieterrein. De wedstrijd tegen Renswoude, die voor Hees voor afgelopen zaterdag was vastgesteld, is wegens de slechte ter reinomstandigheden niet doorgegaan, waardoor de Soestenaren opnieuw een wedstrijd bij de lijstaanvoerder Mont- foort en Vitesse achterop zijn geraakt. Alleen het tweede is zaterdag actief geweest en met een tamelijk teleurstel lend resultaat, want tegen het met 1 punt op de laatste plaats staande Hoo- gerheide kwam men niet verder dan een 2-2 gelijk spel In de eerste helft namen de Hilversum mers al na vijf minuten de leiding en enkele minuten later was het zelfs al 2-0 door een dekkingsfout in de verde diging. In de tweede helft zorgde F. Hilhorst echter voor 2-1 en Hop schoot even later de gelijkmaker in. De Hees iun. A verloren '-'T'in? mcl 2-0 van Hoogland. Na winst in emotioneel duel van Red Stars behoud in rayonklasse. Het Soester damesteam van Red Stars is het toch gelukt dit jaar in de rayon klasse te blijven. Vorig jaar was het reeds bekend dat het voor de Soester dames geen eenvoudige opgaaf zou worden om in deze afdeling te kunnen blijven. De dames hebben deze competitie ge speeld met afwisselend succes. Afgelo pen vrijdagavond was het zover dat een degradatieduel plaatsvond tussen de beide kandidaten Red Stars en SVS uit Snakenburg. Beide teams bleken volle dig tegen elkaar opgewassen. Red Stars begon weliswaar met een 6-2 voor sprong, maar SVS bleef terugkomen en met het verstrijken van de eerste helft had Red Stars nog steeds een kleine voorsprong van 16-13. Direct na rust liep Red Stars weg tot 22-13. Weer kon SVS terugkomen en met nog drie minuten te spelen was de spanning te snijden bij de stand 28-27 voor SVS. Wat men al verwachtte gebeurde ook. Gelijke stand na de normale speel periode 31-31. Een verlenging werd toen noodzakelijk. De strijd werd nerveuzer en na de eerste verlenging van vijf minuten was er weer een gelijke stand 34-34. Tijdens de tweede verlenging weer hetzelfde beeld. Ook nu weer zat er een derde verlenging in, maar gelukkig kon Mar ja van Hertom van Red Stars vlak voor tijd de degradatie voorkomen door twee punten te maken en Red Stars een voorsprong en tevens de overwinning te geven van 38-37. De avond daarop speelde liet dames team zijn laatste wedstrijd van dit sei zoen in Den Haag tegen Vodo. Het bleek toen duidelijk dat het ijs gebro ken was. Het werd een 41-18 nederlaag. Hierna hebben de dames het behoud van de rayonklase gezamelijk gevierd op de pier in Scheveningen. Red Stars heren zorgen voor huzaren stukje. Het herenteam van Red Stam heeft dit jaar dan wel niet kunnen promo veren, maar kan er zich toch op be roemen alle tegenstanders een of meer keer te hebben verslagen. De laatste te genstander van dit seizoen was het Utrechtse Eagles, dat nog niet van Red Stars verloren had. Ook in deze wed strijd zag het er weer niet naar uit dat het een overwinning zou worden, maar een alles-of-niets-offensief in de laatste drie minuten was er oorzaak van dat Red Stars een verlenging uit 't vuur wist te slepen en daarmee de over winning. Eagles begon goed en na vijf minuten was het 12-3 voor de Utrechters. Stand bij de rust 29-23 voor Eagles. Na de rust liep Eagles uit. In de ze vende minuut was het 37-27. Met nog vijf minuten te spelen was het 46-35 voor Eagles en het zag er dus niet best uit voor Red Stars. Doch een „pressing" had succes. Eagles werd nerveuzer, kreeg geen kans meer en viel tenslotte volledig in elkaar. Het werd 48-48 zodat Red Stars een verlenging forceerde, waarmee Red Stars met 54-51 de wed strijd won. Red Stars 2Midland 3 55-36. Ook het tweede team van Red Stars heeft een overwinning behaald en wel ten koste van Midland 3. Het Soester team sneelde goed met een uitstekende inzet. Ruststand was 28-13. Red Stars AArchipel A 32-55. Dat de junioren van Red Stars tegen Archipel het niet hebben kunnen bol werken werd wel verwacht. De uitslag is echter volkomen acceptabel en be looft voor volgend jaar een leuk junio renteam. want er speelden nu enkele adspiranten mee, die volgend jaar in de junioren uitkomen. Dubbel weekeinde van meisjes D levert geen winst op. Het vierde meisjesteam van Red Stars heeft een dubbel programma af moeten werken. Dat beide wedstrijden niet tot een overwinning hebben geleid werd verwacht. De eerste tegenstander was SVS A uit Spakenburg. Dit eerste meis jesteam won van Red Stars 4 met 25-11, na een ruststand van 13-8. De tweede tegenstander was The Red Stars A, welk team ook veel moeite had om tot scoren te komen. Na een 15-2 ruststand werd het een uiteindelijke 45-10 overwinning. Meisjes C verrast vriend en vijand door Midland A te verslaan in de ver lenging met 49-41. Het derde meisjesteam heeft, door Mid land A te verslaan, ervoor gezorgd mo menteel een derde plaats te bezetten samen met Midland achter de meisjes A en B van Red Stars. Een formidabele prestatie, bereikt na de geweldige over winning op het beslist toch sterke Mid land. Olympia start met nieuwe meisjesgroep 14-16 jaar. Donderdag 16 april a.s. start Olympia in de R.K. MAVO aan de Steenhoffstraat 30a. 's avonds van 19.30 tot 20.30 uur, met een gymnastiekgroep voor 14 jaar en ouder. Aanmeldingen zijn mogelijk bij de se cretaris, de heer Van der Does, Weeg breestraat 24, tel. 2669, of op de don derdagavonden bij de leidster, Mej. Kok. Voor de kleutergroep van Olympia zal er zaterdag 8 mei a.s., van 9 tot 10 uur, een openbare les zijn, waarbij ouders, familie en vrienden hartelijk welkom zijn. Voor enige groepen van Olympia-gym- nasten worden er onderlinge wedstrijden georganiseerd. Voor de groep die oefent in de Maria school op woensdag 22 april, voor de groep van de Magrietschool op zaterdag 25 april en voor de groep van de L.T.S. op zaterdag 9 mei a.s. De onderlinge wedstrijden worden ge houden op dezelfde uren als waarop de leden normaal bijeenkomen. De besten ontvangen een herinnering. Een geconcentreerd en fel spelend BDC heeft zondag eindelijk weer eens voor een overwinning gezorgd. Slacht offer werd het onderaan staande DVSA uit Amerongen, dat een 6-2 nedelaag kreeg te slikken. De Soestenaren konden de beide pun ten best gebruiken, want de reeks recente nederlagen heeft het elftal een eind op de ranglijst doen duikelen. De thuisclub kwam in deze wedstrijd vaak tot zeer goede aanvallen. De resultaten bleven dan ook niet uit. Dorrestein gaf BDC in de eerste helft een 1-0 voorsprong. DVSA kwam met name via zijn gevaarlijke linksbuiten tot goede tegenacties, maar Van Thie- nen wist zijn doel schoon te houden. Kort voor rust passeerde J. van Fulpen een paar tegenstanders en rondde zijn actie toen ook af met een welgemikt schot, dat een 2-0 ruststand opleverde. Dezelfde speler maakte er kort na de hervatting 3-0 van en eerst toen kon DVSA tegenscoren: 3-1. De voorhoede van BDC met de voor A. Roest ingevallen K. Grift was deze middag echter bijzonder op dreef. Na een fraaie combinatie met G. Egbers en D. Dorrestein kon J. van Fulpen de stand op 4-1 brengen. Kort daarop kon van Fulpen uit een fraaie pass zijn vierde doelpunt scoren. DVSA kwam nog eenmaal terug, maar K. Grift maak te tenslotte het halve dozijn vol: 6-2. Het derde elftal, dat het de -laatste weken goed deed, moest zondag op een vrij ongelukkige wijze genoegen nemen met een 4-3 nederlaag tegen het be zoekende Donar 3. Na een kwartier stond BDC al met 2-0 achter. G. Kok zorgde echter voor een 2-1 ruststand. In de tweede helft liepen de Hilver summers uit tot 3-1, maar opnieuw kwam BDC, nu via C. Dorestein terug: 3-2. De nederlaag werd echter een feit door een arbitrale dwaling. Doelman v. d. Breemer stak geen hand uit naar een indirecte vrije trap, waaruit de bal zon der een speler geraakt te hebben, in het doel belandde. Niettemin keurde de arbiter het doelpunt goed en was de nederlaag voor BDC een feit. Wel kwam men door C. Dorrestein nog op 4-3, maar een gelijk spel bleek niet meer haalbaar voor de Soestenaren. Het vijfde elftal behaalde zondag een verdienstelijke 2-0 zege op WZA 5. Pas halverwege de tweede helft opende invaller N. Gros voor BDC de score. Een paar minuten later rondde W. Hil horst een fraaie combinatie met WolfMR en Gros doeltreffend af: 2-0. Dat betekende eindelijk weer eens een zege voor het vijfde elftal, want WZA was niet in staat, iets terug te doen. Het zevende elftal behaalde zondag een verrassende 5-1 overwinning op het zesde, waarmede men zich tevens re vancheerde voor de eerder geleden ne derlaag. H. van Dijk gaf het zesde een 1-0 voor sprong. maar N. Hooft zorgde weldra voor de gelijkmaker. M. Lenarduzzi bekroonde een solo met een doelpunt en twee gave treffers van J. Kok brachten de stand op 4-1. J. Kok zorgde tenslotte voor een 5-1 eindstand. Het achtste leed bij APWC 6 een 2-1 nederlaag. De Amersfoorters namen voor rust een 2-0 voorsprong. Verder dan een treffer van Stalenhoef kwam BDC echter niet meer. Nadat G. Egbers de D.V.S.A.-doelman uit zijn doel had gelokt, gaf h(j de bal pre cies op maat voor, de toegesnelde K. Grift plaatste de bal in het verlaten doel, J. van Fulpen was ter plaatse om zonodig te assisteren.

Soester Courant | 1970 | | pagina 3