RENAULT GARAGE STAM Middelman zegt, Luxaflex-mensen nebben een streepje vóór V TEGEN VERSTEDELIJKING VAN SOEST? Helpt uw Rode Kruis HELPEN!! met de nieuwe Renault 12. Nieuwerhoekplein 1, Soestdijk, tel. 02155-2850. S.E.C. voor moeilijke opgave tegen Allen Weerbaar V.V.Z. krijgt Baarn op bezoek Olympia Volleybal S.E.C. voor lastig duel tegen Chefana Soester Zwemvereniging ,,De Duinkikkers" B.D.C. zondag thuis tegen Veense Boys GEMEENTERAADSVERKIEZINGEN Hees 2 krijgt S.E.C. 2 op bezoek Voor «lo balie: Stichting De Jonge Koeriers verkoopt een herdenkings-grammofoonplaat DE STIJLPARKEERDER OFFICIËLE MEDEDELINGEN Hinderwet Herlialingsinenting tegen difterie, tetanus en kinderverlamming Evangelisatie Dienst Jeugdgroep Hees fVOLVOJ Meteoren-nieuws Nieuwe frisdrank „Lift" van Coca-Cola bottelaars VRIJHAC 17 '*PRTL 1970 ammmBBïïüjm Drie feestelijke dagen Renault-show. Met alle Renault-typen, waaronder de nieuwe Renault 12. 'n Prachtige gelegenheid om persoonlijk met de Renault 12 kennis te maken. En tevens de andere paradepaardjes uit de Renault-stal te bewonderen. Daarom rekenen wij vast op uw bezoek. vrijdag 17 april van 19.00 uur tot 22.00 uur zaterdag 18 april van 10.00 uur tot 22.00 uur zondag 19 april van 14.00 uur tot 18.00 uur SEC staat zondag voor een moeilijke uitwedstrijd tegen het Bussumse Allen Weerbaar. De Soestenaren hadden in de eerste wedstrijd niet al te veel moei lijkheden met A.W. (3-0), maar de Bus- summers zijn daarna in een precaire situatie verzeild geraakt. Gezien de zeer magere resultaten van SEC in uitwed strijden zullen de Soestenaren zondag vermoedelijk al met een gelijk spel zeer tevreden mogen zijn. De wedstrijd be gint om half drie. De opstelling zal nog nader bekend worden. Het tweede elftal, dat de ranglijst nog altijd aanvoert, gaat zondag in Harderwijk bij VVOG 2 op bezoek. Aan zijn positie op de ranglijst is SEC ver plicht, deze wedstrijd tot een goed ein de te brengen, het gebrek aan schut ters ten spijt. Ook de opstelling van dit elftal, dat om twaalf uur in het veld komt, wordt nog bekend gemaakt. SEC 3 speelt ?ondag tegen lijstaan voerder HVC 3 en zal waarschijnlijk niet op een puntje behoeven te reke nen. De eerste ontmoeting leverde een 3-0 zege op voor de Amersfoorters. De wedstrijd aan de Bosstraat begint zon dag om twaalf uur. Het vijfde elftal, dat een acceptabe le plaats op de ranglijst inneemt, moet zondag naar Amersfoortse Boys 4, dat ongeveer op gelijke hoogte staat. Het wordt dus een geheel open strijd niet niets meer op het spel. De eerste wed strijd werd overigens met 3-0 door de Soestenaren gewonnen. Het zesde speelt zondag uit tegen Amersfoortse Boys 6. Voor SEC moet een overwining wel mogelijk zijn, ook al werd de eerste wedstrijd met 1-0 verloren. Voor de jeugd staan voor morgenmid dag de volgende wedstrijden op het programma: SEC jun. ADEV A (4.00 uur), HVC jun. B—SEC B (4.00 uur), SEC jun. CJVVA D (2.45 uur; op het terrein van VVZ), Woudenberg adsp. cSEC d (2.00 uur), Roda adsp. cSEC cl (1.45 uur), SEC adsp. fBDC f (1.45 uur, op 't terrein van BDC), BDC pup. 1SEC 1 (1.00 uur), Cobu Bovs pup. 1—SEC 2 (1.00 uur), SEC pup. 3—Roda 3 (1.00 uur), SEC pup. lb-KWA lb (1.00 uur) en SEC pup. 2b—Hees 2b (12.15). het veld komt, zal pas vanavond be kend worden gemaakt. Het vierde elftal speelt zondag in Baarn tegen Limvio 3, waartegen eer der dit seizoen met 1-1 gelijkgespeeld werd. Deze ontmoeting vindt vanaf twaalf uur plaats. BDC 5 gaat overmorgen bij het ge heel onderaan staande Achterveld 3 op bezoek. Voor de bezoekers moet het een niet al te grote toer zijn om tot een overwinning te komen. De wed strijd vangt te 12 uur aan. BDC 7, dat zondag een tamelijk ver rassende en royale zege behaalde op het zesde elftal, gaat zondag bij VVZA 4 in Amersfoort op bezoek. Deze wed strijd moet niet al te veel problemen voor VVZA te hoeven opleveren, ge zien de 8-1 overwinning. De ontmoeting begint om twaalf uur. Het zesde elftal zal het zondag erg moeilijk krijgen tegen lijstaanvoerder Soesterberg 4. Op eigen terrein verloor het zesde eerder dit seizoen al met 5-2 van Soesterberg. De wedstrijd begint om twaalf uur. BDC 8 krijgt zondag Amersfoortse Boys 5 op bezoek. Gezien de lage plaats, die de Amersfoorters op de ranglijst innemen, moet een overwinning voor BDC zeker mogelijk zijn. Het op de eerste plaats taande ne gende elftal tenslotte speelt zondag een thuiswedstrijd tegen het op de derde plaats staande KWA 7 uit Amersfoort. De Soestenaren moeten zeker een punt aan deze wedstrijd kunnen overhouden. Het eerste elftal van VVZ krijgt mor gen Baarn op bezoek, dat een paar plaatsen hoger staat maar eerder dit seizoen op eigen terrein vrij verrassend het onderspit delven tegen de Soeste naren. VVZ kan overigens nog wel een paar punten gebruiken en zal er ook wel in slagen, een paar te bemachtigen. De wedstrijd begint om vier uur. Het derde elftal, dat nog kleine kampioenskansen heeft, gaat morgen in Hilversum bij Hoogerheide 3 op bezoek en wordt geacht, met een overwinning terug te komen. De wedstrijd begint om twee uur. Het vierde elftal krijgt zaterdag VVOP op bezoek. De wedstrijd begint om twee uur. Het vijfde elftal, dat deze competi tie heel redelijk gedraaid heeft, gaat bij het Amersfoortse CJW 6 op bezoek en zal aan deze wedstrijd zeker een punt kunnen overhouden. De wedstrijd be gint om vier uur. Het zesde elftal, dat door een overwinning op Montagnards plotse ling aan de leiding is gekomen, gaat morgen bij Hoevelaken op bezoek. Men zal niet al te veel punten mogen ver spelen om nog kampioen te kunnen worden, dus moet morgen gewonnen worden. Overigens lijkt het toch een moeilijke wedstrijd voor de veteranen te worden. De wedstrijd begint om twee Zaterdag 19 april a.s. organiseert de volleybalvereniging Olympia voor haar leden en oud-leden een gezelligheids autorit. Na afloop hiervan hoopt men nog gruime tijd gezellig bijeen te blij ven in het restaurant van de sporthal. Het bestuur heeft gemeend deze avond te moeten aanbieden aan haar leden ter gelegenheid van het behaalde kampi oenschap van het eerste herenteam. Of dit team naar de overgangsklasse zal promoveren staat nog niet vast, want in mei volgen eerst nog promo tiewedstrijden. Men gaat echter van het standpunt uit, dat „wat we gehad hebben, kunnen ze ons niet meer afnemen". Reeds velen hebben ingeschreven voor de autorit, maar het bestuur heeft ge meend, voor degenen die nog niet op de hoogte waren, de inschrijving open te houden tot de start om 19.15 uur op 19 april. Vertrekpunt Sporthal Beukendal. Het eerste zaterdagelftal van SEC komt morgen weer in het veld en wel tegen het sterk in opmars zijnde Che fana uit Naarden. Dit belooft dus een zeer zware wedstrijd voor SEC te wor den. Wanneer SEC zijn leidende posi tie wil behouden en de promotiekansen behouden, dan zal op eigen terrein mor gen toch gewonnen moeten worden. Men zit echter met het probleem van een aantal wegens diverse omstandig heden verhinderde spelers. Een elftal is daarom op dit moment nog niet bekend. Voor SEC 2 staat er morgen in de uitwedstrijd tegen Hees 2 weinig meer op het spel. De soestenaren bezetten een zeer redelijke plaats op de rang lijst. Hees kan echter nog wel een paar punten gebruiken, zodat SEC morgen op veel tegenstand mag rekenen. Het derde elftal ,dat wel kam pioenskansen heeft, gaat bij het laag geklasseerde Posthoorn in Amersfoort op bezoek. In de eerste ontmoeting kwam SEC niet verder dan een punt loos gelijkspel. Het vierde elftal tenslotte gaat bij Hoevelaken 4 op bezoek. De Soestenaren hebben nog steeds goede kampioens kansen al zal Hoevelaken die morgen danig doorkruisen. Weliswaar won SEC de eerste wedstrijd met 4-0, maar op eigen terrein heeft Hoevelaken nog niet verloren. De wedstrijd begint om vier uur. In verband met een groot aantal ver hinderde en zieke spelers is de voor het vijfde elftal vastgestelde wedstrijd door de bond op verzoek van het SEC- zaterdag bestuur uitgesteld. Voor het aanstaande weekend staan voor de Duinkikkers enige waterpolo- wedstrijden op het programma. Zater dag gaan de Meisjes b de strijd aan binden tegen het team van IJsselmeer. De wedstrijd begint om 20.00 uur en wordt gestreden in het overdekte zwem- stadion te Naarden. Voor deze wedstrijd vertrekken de navolgende meisjes om 7 uur vanaf het busstation: Ans Egbers, Vera van Doorn, Yolanda van Doorn, Sandra de Ruig, Meta Vreeken, Yollie Verwoerd, Carmen van Arnhem, Jea- nette Wiss en Mieke van Ooyen. In het overdekte bad aan de Ka pelstraat te Hilversum spelen zondag wederom de meisjes b een waterpolo- wedstrijd. Nu komt men uit tegen de meisjes van Robben b. Aanvang 19.30 uur. Vertrek uit Soest vanaf het bus station te 18.20 uur. Opstelling: Ans Egbers, Vera van Doorn, Yolanda van Doorn, Alda Majoor, Sandra de Ruig, Yollie Verwoerd, Annie van Veen, Bar- bara van Weegen en Jeannette Wiss. Het jongensteam van de Duinkik kers, bestaande uit Ybo Dörr, Harry van Dorrestein, Tammo Hilgers, Helmus Het eerste elftal van BDC krijgt komende zondag het niet al te sterke Veense Boys op bezoek. BDC zal op nieuw een redelijke kans krijgen om tot een positief resultaat te komen. De Soestenaren kunnen bovendien nog wel een paar punten gebruiken. De wed strijd begint om half drie. De opstel ling zal eerst vanavond na afloop van de training bekend worden gemaakt. Het tweede elftal speelt zondag een uitwedstrijd tegen Soesterberg 2. Of schoon de positie van dit elftal niet al te rooskleurig is, heeft men tegen Soes terberg wel een kans om tot een pun tenverdeling te komen, al werd de «erste wedstrijd met 1-0 door de Soes- terbergers gewonnen. Ook de opstel ling van dit elftal, dat om half drie In Stem dan straks in geen geval op een partij die vóór het Engplan stemden (Dit waren de K.V.P., de P.v.d.A., de C.H.U. en de A.R.P.) Kok, Robbert van der Maas, Jean Thie, Joop Verhoef, Kees Vet en Han Vree ken, spelen zondag een wedstrijd in het overdekte bad aan de Kapelstraat te Hilversum. Aanvang 20.00 uur. Vertrek van het busstation te 18.20 uur. Voor Hees staat voor morgen slechts één wedstrijd op het programma en wel van het tweede elftal tegen SEC 2. Voor beide elftallen staat betrekkelijk weinig meer op het spel, al zal Hees de pun ten nog wat beter kunnen gebruiken dan SEC. Of Hees daarom ook inder daad tot een overwinning zal komen, is echter de vraag. De eerste ontmoeting eindigde al in een 2-0 zege voor SEC. Daarnaast spelen de junioren A van Hees morgen een thuiswedstrijd tegen Hoevelaken A en krijgen de b-adspi- rranten het Amersfoortse KWA f op bezoek. wine van vier rijen auto's doormoet en ook nog geen fietser en geen voet ganger ^wil raken? Kan ik dan midden op het kruispunt tussen dat gefriemel een rits verkeersborden boven elkaar op een paal gaan staan bestuderen? Neen. En wat zie voor straat? Eerst een smal deel, waar je mogelijk niet mag staan en waar dan wel die blauwe horden op zullen slaan. Maar na dat smalle gedeelte een vorstelijke verbre ding. Een prachtige oplossing en een echte invitatie om er te komen staan. En dóór, meneer de rechter, geen en kel bord meer. Geen verbod om in die parkeerhaven te gaan staan. En aan de overkant auto's op het trottoir, waar je niet wilt gaan staan om geen be keuring te krijgenJe bent dankbaar voor die mooie parkeerhavens. Wat blijkt het nou te zijn? Een gemene val strik om automolisten in de val te lok ken en geld te verdienen aan wat extra bonnetjes De hamer viel. Als u dat laatste er niet bijgezegd had, zou ik werkelijk medelijden hebben ge,- kregen", bekende de rechter, maar nu blijft het vijftien gulden." De heer boog het hoofd: „Dan maar ho ger beroep". Binnen kort verschijnt er en unieke 30 cm langspeelplaat met een boeiend hoorspel onder de titel: „Gevaarlijke Papieren" Een ontroerende plaat die u mee laat beleven hoe mej. Corie ten Boom werd verraden. U bent aanwezig bij de arrestatie en het verhoor. Allemaal wegens hulp aan mede-landgenoten. Zij leidde ondergronds werk. Een stel tlinke tieners hielp haar. Joden werden verborgen en kinderei. in veiligheid ge bracht. Ondanks de goede veiligheids maatregelen liepen ze toch in de val. U kunt horen hoe de Duitsers haar huis bestormden. Daarna beleefde zij de moeilijkste we ken van haar leven. Zij was omgeven door 4 muren van een gevangenis die niet groter was dan 6 stappen lang en 2 stappen breed. Hierna volgde een concentratiekamp, omgeven door prikkeldraadversperring onder hoogspanning en mannen met machinegeweren. Tenmidden van al deze ellende was ze echter zeker van de grote overwinning in Jezus Christus. Als gevangene was ze daarom een zen delinge voor haar onderdrukkers. Als doodzieke vrouw getuigde zij van de opstandingskracht van Jezus Christus. Toen ze weer op vrije voeten kwam. werd ze gehoorzaam aan Gods Roep stem om de wereld de boodschap te brengen van Zijn eeuwige liefde. In meer dan 54 landen mocht ze vertellen van de leiding Gods in haar leven, waardoor ze tienduizenden tot zegen is geweest. Met recht noemt men haar „Wereld-Evangeliste". Het uiterst boeiende verhaal werd ge speeld door 16 personen die geheel belangeloos hun tijd en stemmen be schikbaar stelden om u de gelegenheid te geven op indrukkende wijze gecon fronteerd te worden met een bevrijdend verhaal over de oorlogsjaren. Het her denkt niet slechts het verleden, maar zal jong en oud stimuleren op positieve wijze deel te nemen aan de wereld van vandaag en morgen. Door de enthousiaste medewerking van de medespelers is het de Stichting „De Jonge Koeriers" postbus 16 te Soest (tel. 02155-3476) mogelijk geworden deze unieke LP aan te bieden voor ƒ10, ƒ1.verzendkosten. Eventuele baten zullen ten goede komen aan Kinder- en Jeugd Evangelisatie, die Corrie ten Boom een warm hart toe draagt. Deze herdenkingsuitgave van 25 jaar bevrijding, die gevangenneming en ge vangeniservaringen beschrijft, zal stimu lerend werken bij het gesprek hoe we insi'icf doel kunnen nemen aan de wereld van vandaag. „Ik heb m'n auto netjes in een par keerhaven gezet", vertelde de keurig geklede heer. die gewend was keurig te parkeren. Zijn 58 herfsten en de ver ontwaardiging over de aanval op zijn parkeerstijl waren hem wel aan te zien. Maar zijn stiilcostuum had alle maartse buien en boze politiemannen glan zend doorstaan. „U stond op een plaats waar het verbo den was een vierwielig motorvoertuig... „Verboden? In een parkeerhaven?" „Dit was geen parkeerhaven!" „Mijnheer de rechter, als u een trot toir ziet inspringen en er komt een extra strook voor het "opstellen van voertuigen en er staan hier en daar ook auto's in, wat denk ik dan?" „Wat denkt? U kunt wel denken dat wij gek 'zijn, maar „Precies. Ik bedoelneem me niet kwalijk, dat bedoel ik niet!" „Wilt u me dan eens vertellen wat u wel bedoelt?" „Ik bedoelde te zeggen, dat het precies lijkt op parkeerhavens als er in een straat parkeerhavens zijn, dus dat ik me niet kan indenken, dat parkeerha vens geen parkeerhavens zijn als ze precies als parkeerhavens gemaakt zijn en je ook je auto er in parkeren kunt." De politierechter moest deze verschrik kelijke volle volzin even laten bezin ken. „Ik zal u nog vertellen, dat aan de overkant van diezelfde straat auto's op het trottoir stonden, meneer de recht bank en mag dat dan soms wel?" „Natuurlijk niet", sprak de alwetende magistraat. „En waarom wordt ik dan bekeurd? Omdat ik mijn auto keurig netjes in een parkeerhaven plaats en waarom hebben alle eigenaren van auto'o die aan de overkant op de stoep staan, geen bonnetjes gehad?" „Dat kunt u helemaal niet weten", weersprak de politierechter, met een scheef oog naar de stapel dossiers van die dag. ,Dat kan ik toevallig wél weten", ge tuigde de verdachte, „want ik heb staan kijken wie ze een bon gaven. Mijn auto pikten ze er uit en andere wagens, zelfs waar een chauffeur bij stond, lie ten ze ongemoeid. En alle auto's op het trottoir lieten ze staan. Op de stoep, ja. Daarvan kreeg niet één een bon. En nou u". „Wie bewijst me dat?" „Ik" zei de stijlvolle heer in stijlcos- tuum met stijlvolle glimlach en eigen parkeerstijl. En hij kwam met foto's voor de dag. Eén van de hele straat. En andere van de stoep links. „Als ik nou zo een straat in kom rijden, waar zet ik dan m'n auto neer?" vroeg deze stijlparkeerder met eigen stijl. „Ik denk natuurlijk: op de stoep mag ik niet staan. Maar parkeerhfvens zijn speciaal aangelegd om te parkeren." ,Het spijt me, maar dit is geen par keerhaven", verklaarde de rechter. „Maar meneer de parkeerrechter, wat is het dan?" „Een laad- en losplaats. Daarom heeft de politie terecht geen maatregelen genomen tegen de vracht wagens daar, waar chauffeurs en bij rijders bezig zijn een vracht uit te la den. Maar uw auto stond er blijkbaar langer dan nodig was voor het onmid dellijk Iaden en lossen van goederen of het in- of uitstappen van een passa gier en daarom bent u verbaliseerd." „Dus ik moet m'n auto voortaan op de stoep zetten!" „Dat zeg ik niet". De officier vond dat er nu lang genoeg gepraat was, hij betoogde dat aan het begin van de straat heel duidelijke ver keersborden waren aangebracht en dat de verkeersborden er in alle plaat sen en ook over de grens het zelfde uitzagen, zodat meneer had kunnen we ten dat hij ter plaatse niet mocht par keren. Daarom vorderde hij een boete van vijftien gulden. „Hebt u daar nog iets op te zéggen?" vroeg de politie rechter. „Nou en of!" bekende de halstarrige havenparkeerder. „Er stond een bord aan het begin van de straat. Op een levensgevaarlijk kruispunt. En waar kijk je naar als je dwars door een la- Burgemeester en Wethouders van Soest brengen, overeenkomstig het bepaalde in artikel 9, lid 1 sub b, der Hinderwet ter algemene kennis, dat ter gemeente secretarie van Soest ter inzage is ge legd een verzoek met bijlagen van de N.V. Soester Bouwmij., Schoutenkamp weg 50, te Soest, om vergunning tot het wijzigen van een timmerwerkplaats op het perceel Schoutenkampweg 50, kadastraal bekend gemeente Soest, sectie D, nr. 3220 en 3221 (ged.). Gedurende tien dagen na dagtekening van deze bekendmaking bestaat voor een ieder de gelegenheid schriftelijk bezwaren tegen het verlenen der ver gunning in te brengen bij het gemeente bestuur. Bovendien zal op woensdag 6 mei a.s, der voor middags 10.00 uur, in het ge meentehuis een openbare zitting worden gehouden, alwaar mondeling bezwaren tegen de inwilliging van dit verzoek kunnen worden ingebracht. Soest, 17 april 1970 Alle kinderen, geboren in 1961 en 1966 hebben een oproep ontvangen voor een herhalingsinenting tegen D.T.P., voor zover deze kinderen reeds voorheen 2ljn ingeënt tegen difterie, tetanus en kinder verlamming. Mochten er kinderen in bovengenoemde leeftijdsklassen zijn, die wel volledig zijn ingeënt, doch geen oproep hebben ontvangen, dan worden de ouders/ver zorgers verzocht zich te melden bij de entadministratie, p7a gemeentehuis Soest (02155-6744, toestel 123). Entadministratie Soest. Op zondag 19 april om 7 uur, wordt er in de Emmakerk een bijzondere dienst gehouden. Waarin voorgaat Ds. L. Boer, te Hazerswoude. Het zangkoor „Sursum Corda" verleent aan deze dienst haar medewerking. Voor verdere bijzonderheden zie men de advertentie in dit blad. Zondag a.s. stelt de Jeugdgroep Hees vast wat zij als aktiecentum onder lei ding van H. van Arkel gaat doen. Dit in aansluiting aan een discussie, die ook door H. van Arkel geleid werd en die over het onderwerp „Kerk Uw Ak- tiecentrum" ging. De groep hoopt dat velen belangstelling zullen tonen. De discussiediensten beginnen om 10.30 uur in de Heeskapel aan de Insingerstraat. Alle jongeren vanaf 15 jaar zijn wel kom. Amalialaan 19-21 Telefoon 02154-2323 Exelsior 6—Meteoren 2. Aanvang 2 uur. Opstelling: dames M. Brandsma, A. v. Dijk, L. v. Onwezen, C. Wiss, S. Post man en de heren A. Haarsmans, F. v. d. Kuil, R. Lagemaat, J. de Haard, G. Edelebosch en O. Edelebosch. Nemen nóóit genoegen met namaakHébben 'Luxaflex' jaloezieën met op elk koordknopje en op de onderlat duidelijk het merk Luxaflex7 En dat betekent Garantie en Service. Aanmeten en aanbrengen gebeurt uitsluitend door vakmensen. En de prijs ligt altijd lager dan u daclit. Zou er nog iemand durven beweren, dat 'Luxaflex-mensen bij ons als vakman-dealer geen streepje vóór hébben...? De gezamenlijke Bottelaars van Coca- Cola zullen met ingang van 20 april a.s. een heel nieuwe frisdrank ter be schikking van de huisvrouw stellen, nl. „Lift", een vruchtenlimonade die ana nas- en grapefruit-sap bevat. (Zoals bekend schrijft de Nederlandse Wet voor, dat vruchtenlimonades min stens 10 °/o vruchtensap moeten bevat ten.) De smaak van deze vruchtenlimonade is gebaseerd op uitvoerige onderzoekin gen,, die o.a. met medewerking van grote warenhuizen konden worden ge houden onder het winkelende publiek. Ook zijn smaaktests gehouden bij enkele grote bedrijven waar „Lift" in de fris drank-automaten aanwezig was en di rect van het begin af als verfrissing zeer in trek bleek. Daarnaast zijn op grote schaal smaak tests gehouden onder groepen consumen ten-gezinnen, die een doorsnee van het Nederlandse publiek vormen. De smaak ananas/grapefruit is geheel nieuw. Ook in het assortiment fris dranken dat door The Coca-Cola Com- pany in heel de wereld wordt uitge bracht, neemt „Lift" een unieke plaats in. daar Nederland het eerste land is, waar deze drank op de markt wordt gebracht! „Lift" is in Nederland ontwikkeld, dus geheel gebaseerd op de Nederlandse smaak, en bevat weinig koolzuur, zgn. „mini-prik". Er moest tevens een heel nieuwe fles voor worden ontwikkeld. Voor de eerste maal is dit een fles, die door middel van een etiket voor meer dan één produkt geschikt kan worden gemaakt. Het is een groene literfles met de door de consument zo gnvilde schoefdop. Het bottelen van „Lift" geschiedt door een der tien Bottelbedrijven voor Coca- Cola in Nederland, nl. bij Bottelo N.V. te Schiedam, vanwaar distributie aan de gezamenlijke Bottelaars door heel ons land plaats heeft. Vanzelfsprekend zal de lancering van „Lift" gepaard gaan met de advertentie-campagne In de dag- en vakbladen, alsmede met radio- (Hilversum I, II en III) en televisie reclame. De introductieprijs van de literfles „Lift" bedraagt ƒ0,75 (excl. statiegeld); na de introductieperiode zal de prijs ƒ0,85 zijn. Zoals bekend bestaat het assortiment frisdranken van de Bottelaars van Coca- Cola in Nederland thiRis uit: Coca-Cola, Fanta, Spr'te, Lift en Minute Maid.

Soester Courant | 1970 | | pagina 7