PRUIK SPECIAAL IENINGEN VAN LEZERS PALTKE U KUNT NIET ALLES WETEN TAXI NU OOK IN SOEST OFFICIËLE MEDEDELINGEN VERKOOPSTER SCHOENEN - TASSEN ZUIDERZEE, IJSSF.LMEER, VELUWEMEER KOPPEL MEDISCHE DIENST PREDIKBEURTEN Engweg en I luchtverontreiniging 'vM vSc Uoemaker Oranje-Nassauschool Oranje Nassauschool Van elk reisverlangen behartigen wij de belangen PRUYS&CO De weg over de Eng Soester Zwemvereniging „De Duinkikkers" Zeepost Sporthuis Van Vugt Tak voor uw Garage DE SOESTER' Rectificatie De elitepruik voor modieus Nederland U ziet het: ongelooflijk laag in prijs: imitatieprniken kosten vaak meer Uw altijd-klare, tweede kapsel wacht op u bij de deskundige P.S. agente MEVROUW VAN DIJK Ontheffing van halvedagsluiting voor winkels Medewerking aan scholen Ter-inzage-legging van en beslissing over geldigheid kandidatenlijsten Bestemmingsplan „Maatweg II" ter inzage Wie komt ons helpen als Door de verbouwing en het uitbreiden van ons assortiment verwachten wij dat nog meer klanten onze zaak zullen bezoeken. Daar hebben wij goede medewerksters voor nodig die in staat zijn onze klanten goed te adviseren. Bel voor een afspraak 3473, b.g.g. 5889 Vissers moesten andere middelen van bestaan zoeken moderne haarstukjes salon R.K. kerkdiensten VRIJDAG 24 APRIL 1970 N.a.v. het ingezonden stuk van de heer Burgmeier over de Engweg merk ik het volgende op. B. en W. van Soest hebben diverse keren meegedeeld dat alle voor- en nadelen van de Engweg ïórgvuldig zijn overwogen. Ik neem dus aan dat zij ook de kans op loodvergif- tiging alsmede andere gevolgen van de luchtverontreiniging t.g.v. uitlaatgassen voor de omwonenden hebben bestudeerd of laten bestuderen. Immers, de lucht verontreiniging door uitlaatgassen is het eersite waaraan men denkt als het er om gaat een drukke weg aan te leggen dwars door een bewoond gebied heen. Ik meen overigens te weten dat men veelal thans zijn uiterste best doet om van dit soort wegen af te komen: het inzicht in de zeer schadelijke ge volgen van de luchtverontreiniging voor de volksgezondheid begint thans eindelijk te komen. Ik veronderstel dat het niet in de bedoeling van B. en W. ligt om in dezen een forse stap terug te zetten en het nageslacht met mogelijke kwalij ke gevolgen te laten zitten. Wel, als de heer Burgmeier gelijk heeft, is het niet best. Het is aan B. en W. om aan de bevolking Soest duidelijk, onweerlegbaar en wetenschappelijk ver antwoord te later zien dat hii onge lijk heeft. W. ZWEERS. W. de Zwijgerlaan 14. PHILIPS SPECIAALZAAK Van Weedestraat 72 - Tel. 2792 Voor de jaarlijkse ouderavond van de Oranje-Nassauschool, Chr. Huishoud school voor Baarn en Soest, die gehou den werd op dinsdag 21 april j.1. in school, bestond zeer grote belang stelling. De grote zaal was tot meer dan de laatste plaats bezet. directeur, de heer W. J. Gerritse, fcpende de gezellige bijeenkomst en heet te de ouders, die de prestaties van hun ijkinderen kwamen zien en horen, har telijk welkom. ïn zijn openingswoord memoreerde hij kort de geschiedenis van de -chool van 1de laatste twee jaren. De Oranje-Nas sauschool is thans een huishoüdschool .Voor Baarn en Soest, voorlopig uitgaande van de Vereniging „Een School m. d. Bijbel" te Soest. Binnenkort echter zal ideze school worden overgedragen aan een Stichting uitgaande van de Bestu ren van de Chr. Scholen te Baarn en Soest en van de Stichting „Koningin Emma Huishoudschool" te Baarn. i Na de ouders een en ander te hebben verteld van het huishoudonderwijs zo- als dit zich na de invoering van de Mammoetwet heeft ontwikkeld, gaf de f heer Gerritse het woord aan mej. Jan- nink van het Gewestelijk Arbeidsbureau I te Amersfoort. Deze lichtte de aanwe- I zigen in over de vele mogelijkheden I die er voor meisjes, die 3 jaar met succes een huishoudschool hebben be zocht, zijn. De Inleiding van mej. Jan- nink werd gevolgd door een film, die op boeiende wijze de kijkers het leven en werken van een inrichtings-assistente (Inas) liet zien. In .de pauze werd koffie met cake ge serveerd. In twee arparte lokalen wer den de werkstukken tentoongesteld van handwerken en naaien en van de han denarbeid. Deze werkstukken van mo derne handvaardigheid, geheel ontstaan uit de creativiteit van de leerlingen zelf, getuigden van de vele mogelijkheden, waartoe, onder goede en deskundige leiding, kinderen in staat zijn. Alle lof voor de leraressen, de dames Atema, Stikkers, Zegers en Zwart. De kledingshow door de leerlingen van de 3 klassen werd een groot succes. Prachtige jurken, combinaties en broek- pakken, zowel mini als maxi, werden door de leerlingen geshowd. Het geheel was nog aantrekkelijker gemaakt door dat de heer Butzelaar een aantal „jonge dames" met pruiken had getooid. Het hartelijk applaus was dan ook wel ver diend. Hierna werden de ouders nog verrast op de toneelstukjes: „Je moet je mensen doorzien", „Verjongingskuur" en „Moe der weet het beter". Deze humoristische stukjes waren goed ingestudeerd en werden vlot gebracht. Ook het schaduw spel en vooral de quiz van de ouders tegen de leerlingen vielen goed in de smaak. De heer Fennema, voorzitter van het schoolbestuur, sloot om ruim 11 uur met een woord van dank aan personeel en leerlingen deze avond, waarna de aan wezigen in de keuken nog een kop heer lijke soep konden nuttigen. In uw editie van vrijdag 17 april j.1. bespeurden wij een nogal ongebruike lijke advertentie. Het Soester electoraat werd onder het motto „Tegen verstede lijking van Soest?" geadviseerd om straks bij de gemeenteraadsverkiezingen de keuze in geen geval op de voorstem mers van het Engplan uit te brengen. Daarbij moesten K.V.P., P.v.d.A., C.H.U. en A.R.P. overigens als P.C. gegroe peerd het ontgelden. Los van het feit, dat de direkte relatie tussen het ver stedelijken van onze gemeente en het Engplan ons niet geheel duidelijk is al werd de teneur wel duidelijk ge proefd frappeerde ons met name de anonimiteit waarmee een en ander werd omgeven. Ons inziens vereist de ethiek bij een dergelijke, toch wel als negatief te kwalificeren, benadering op zijn minst vermelding van de bron van afkomst. Agentschap Venema F. C. Kuyperstraat 28, tel. 2803 Sinds 45 jaar. Dus NIET meer opbellen naar AMERSFOORT. FÖSAQEMTEM Steenhoffstraat 9a, Telefoon 6571 en 4905 De JAS heeft een map uitgegeven, welk handelt over het gemeeneproject „de Weg over de Eng". Deze map behandelt het voor en tegen van dit project, en bevat tevens het alternatieve plan voor Soest, welk in de plaats zou moeten ko men voor het project „de Weg over de Eng". De map kost 2,50 en is ver krijgbaar bij Julianalaan 86, Soest en Beaufortlaan 10, Soestduinen. Programma voor de periode 25 april - 30 april Zondag 26 april: Pupillen-waterpolo- wedstrijden. Den Hommel - Utrecht. Aanvang: 10.45 uur. Deelnemers: Lia Fonken, Anrea Koe- Voor de eerste keer in het seizoen stort Marina van de Maar, Mar ja de Ruig en Marga van Wegen. Arnoud Deelen, Renée Dekker, Marcel van Essen, Jan Havik, Ronnie Karten, Erik Jan Koehof en Frits Vlugter. Koninginnedag 30 april: a. Opening seizoen 1970, Soester Na tuurbad. 's Ochtends 10.00 uur: Massale start. b. Waterpolo-toernooi „De Duinkikkers". Voor de eerste keer in het seizoen sport het heren-team zich in de strijd om de Cup-D.K. '70. Aanvang 17.00^ uur precies/ Deelnemende verenigingen zijn: De Fuut uit Maarssen, L.A.G.A. uit Zeist, Vahalis uit Tiel en Duinkikkers uit Soest. Voor de Duinkikker komen in het wa ter: J. Huffels, J. Klaversteijn, K. Wijn malen, H. Wijnmalen, R. Nijhuis, G. Vet, P. Kok, J. Vrakking, J. Wunderink (res.) en C. van Tricht. Met de volgende schepen kan zeepost worden verzonden. De data, waarop de correspondentie uiterlijk ter post moet zijn bezorgd, staan achter de naam van het schip vermeld. Argentinië: ms „Eemhaven" 28 april, Brazilië: ms „Altenburg" 27 april en ms „Kennemerland" 29 april, Canada: ms „Hother Isle" 28 april, Chili: ms „Ares" 27 april, Indonesië: ms „Eumaeus" 29 april, Kenya, Oeganda, Tanzanië: ms „Prignitz" 29 april, Ned. Antillen: ms Ares" 27 april, Suriname: ms „Gany- medes" 27 april, Verenigde Staten van Amerika: ms „Atlantic Champagne" 27 april en ms „Atlantic Crown" 1 mei, Z.-Afrika (Rep.) m.i.v. Z.-W.-Afrika: ms „Simonskerk" 28 april. Inlichtingen betreffende de verzendings data van postpaketten geven de post kantoren. VOOR AL UW SPORTARTIKELEN EN KLEDING, NATUURLIJK Nw. Baarnstraat 39 - Baarn Een vlek op een stalen aanrecht afkom stig van leidingwater, kan verwijderd worden met onverdunde azijn. Geen schuurmiddel gebruiken. De bovenkant van een cake of taart zal tijdens het bakken nooit te hard worden, als we een schaaltje met wa ter in de oven zetten gedurende het bakken. Kookt u elektrisch, neem dan een pan, die even groot is als de kookplaat of 2 cm groter, dan hebt u het minste warmteverlies. Glimmende plekken in wollen stof - Heeft u met een te warm strijkijzer gestreken, dan wil de wollen stof nog wel eens gaan glanzen. De bewuste plek strak gespannen over een melk koker of pannetje, waarin u kokend water hebt gedaan. De damp door de stof laten dringer en tegelijk met een lapje van dezelfde stof krachtig wrij ven. Telefoon 2636 Dag en nacht vanaf 6595,— incl. B.T.W. Oft. dealer voor Soest, Baarn en A'foort Laanstraat - Telefoon 3865 - Soest In ons vorig nummer plaatsten wij onder het hoofd „Meningen van lezers" een ingezonden stuk van een zich noe mende „breur van Knelis". Doordat dit stuk geheel onderaan een der bladzijden stond, is de laatste re gel met de naam van inzender per abuis weggevallen. Inzender was Otto J. Prinsen. P.S., de pruik van 100 écht haar, is er in 5 modellen AUDRY ƒ49,95; TARA ƒ59,95; MARINA ƒ69,95; G1NA ƒ89,95 en LOLITA ƒ119,95. IRENELAAN 60 - SOEST - TELEFOON 02155-6237 Belt u even voor een afspraak Ook 's avonds en In het weekend. Burgemeester en wethouders brengen hierbij ter openbare kennis dat ingevolge hun besluit van 21 april 1970 algehele vrijstelling is verleend van het verbod vervat in de artikelen 2, 3, 4 en 6 van de „verordening halvedagsluiting win kels" en wel voor de week van 26 april- 2 mei 1970. Het bovenstaande houdt in, dat alle winkels welke op grond van genoemde verordening een halve werkdag per week gesloten moeten zijn, gedurende genoemde tijdsperiode van deze plicht zijn vrijgesteld. Voor de goede orde attenderen burge meester en wethouder er voorts op, dat genoemde winkels krachtens de ver ordening in de week van 3-9 mei a.s. eveneens niet verplicht zijn tot de boven bedoelde halvedagsluiting. Soest, 24 april 1970. Burgemeester en wethouders van Soest brengen ter openbare kennis, zulks ter voldoening aan het bepaalde in de Lager-onderwijswet 1920, dat de raad van die gemeente in zijn vergadering van 15 april j.1. medewerking als be doeld in artikel 72 van de Lager-onder wijswet 1920 heeft verleend ten aanzien van het verzoek van: 1. het bestuur van de stichting Van der Huchtscholen te Soest voor het aan schaffen van een nieuwe leermethode t.b.v. de Van der Huchtschool voor g.l.o.; 2. het bestuur van de stichting voor katholieke basis- en kleuteronderwijs te Soest voor het aanschaffen van een televisietoestel met antenne t.b.v. de Mariaschool voor g.l.o. In vermelde vergadering is tevens me dewerking als bedoeld in artikel 50 van de Kleuteronderwijswet ver leend aan het bestuur van de stichting voor katholiek basis- en kleuteronder wijs te Soest voor het aanschaffen van nieuw meubilair in twee lokalen van de kleuterschool aan de Steenhoffstraat. Soest, 24 april 1970. 1. De in deze gemeente ingeleverde lijsten van kandidaten voor de op 3 juni 1970 te houden verkiezing van de le den van de raad der gemeente Soest, zijn ter gemeentesecretarie voor een ieder ter inzage nedergelegd. 2. Het hoofdstembureau zal op vrijdag 24 april a.s., om 8.45 uur, in het gemeen tehuis een voor de kiezers toegankelijke zitting houden, waarin beslist zal worden over de geldigheid der ingeleverde lijsten van kandidaten en over het handhaven van de daarop voorkomende kandida ten. Soest, 21 april 1970. De burgemeester van de gemeente Soest brengt, ter voldoening aan het bepaalde in artikel 28 van de Wet op de Ruim telijke Ordening, ter openbare kennis, dat met ingang van 27 april 1970 ge durende één maand ter gemeente secre tarie, afdeling algemene zaken, stads ontwikkeling en onderwijs, geopend ie dere werkdag van 9.00 tot 12.00 uur, voor een ieder ter inzage ligt het door de gemeenteraad van Soest op 18 juni 1969 vastgestelde en bij besluit van ge deputeerde staten van Utrecht d.d. 20 maart 1970 gedeeltelijk goedgekeurde bestemmingsplan „Maatweg II", rege lende de bestemming voor gronden, gelegen aan de Maatweg en ten wes ten van de spoorlijn Baarn-Utrecht in de gemeente Soest. Gedurende de voornoemde termijn van een maand kunnen zij, die zich tijdig met bezwaren zowel tot de gemeente raad als tot gedeputeerde staten heb ben gewend, bij H. M. de Koningin beroep instellen tegen de gedeeltelijke goedkeuring van dit plan. Gelijke be voegdheid komt toe aan een ieder, die bezwaren heeft tegen onthouding van de goedkeuring aan gedeelten van dit plan. Soest, 24 april 1970. Zij die interesse hebben, ook die welke in het verleden bij ons solliciteerden, verzoeken wij contact met ons op te nemen. Ndam torenstraat 5 soest tel. 3473 (02155) „Een volk dat leeft, bouwt aan zjjn toekomst". Dat staat te lezen op het monument op de Afsluitdijk, daar waar in mei 1932 de verbinding tot stand kwam. Dat deze woorden een haast profetische betekenis hebben, moge blijken uit het feit dat het door die Afsluitdijk ontstane IJsselmeer inmiddels ook al weer zijn eindpunt begint te naderen en door het ontstaan van diverse polders op het punt staat de eens zo trotse Zuiderzee slechts als verhaal te laten voortbestaan met als over blijfsel het Veluwemeer. Inderdaad een prestatie, die echter naast voordelen ook nadelen biedt. Blokzijl, Blankenham en het Friese Hin- deloopen zijn als visersplaatsen reeds uitgeteld. Harderwijk en Elburg zullen zich binnen niet te lange tijd tevreden moeten stellen met het Veluwemeer. Spakenburg, Hoorn en Volendam heb ben nog havens, maar hoe lang nog? Het einde van de Zuiderzee als binnen zee was al in zicht voor de Afsluitdijk werd gerealiseerd. Want voor die er was ontstond de Wieringermeerpolder. Toen die eenmaal was drooggevallen kwam er 'n einde aan 't eiland Wieringen en het dorp Kolhorn. Overigens dankt het voor malige eiland Wieringen zijn -naam aan het zeewier. Dit wier werd door twee wieroogsters met een boogvormige wier zeis gewonnen en diende samengeperst tot balen voor versteviging van dijken en als kussen- en matrasvulling, het zogenaamde zeegras. Ook ging er veel van naar de jodium-industrie. Wieringen was echter wel het eerste, maar niet het enige eiland dat als zo danig niet voort bleef bestaan. Hoe „ge ruisloos" Wieringen ook als eiland ver dween, Schokland en vooral Urk trok ken veel meer belangstelling. Eigenlijk was het maar goed dat Schokland als eiland verdween, want de ongelijke strijd tegen het water hadden er sinds 1859 slechts ambtshalve drie of vier ge zinnen overgelaten. Het ging zonder meer op in de Noordoostpolder. Eilanden Een veel meer hechte gemeenschap vormde Urk. Weliswaar is het geen ei land meer, maar de Urker bevolking vormde en vormt onder andere door middel van tradities als klederdracht, geloofsgemeenschap en plaatselijke ei genaardigheden ook nu nog een aparte bevolkingsgroep. Toch was Urk niet het laatste eiland dat verdween. Dat is Mar ken. Allereerst werd het een schier eiland, met het vaste land verbonden door middel van een dijk. Maar buiten de voormalige eilanden waren er al heel wat vissersplaatsen die andere midde len van bestaan moesten gaan zoeken. Dat viel niet mee, want de visser heeft eigenlijk een afkeer van het boerenbe drijf. En vaak was dat het aangewezen middel van voortbestaan. Wat dat be treft had de eilandbevolking het een voudiger, want een eilandbevolking is niet uitsluitend aangewezen op visserij. Inwoners van Urk waren al ietwat ver trouwd met deze nieuwe vorm van broodwinning. De Urkers hadden nog een voordeel: in het verleden vonden ze de Zuiderzee al te klein voor de vis serij en ze trokken ook uit naar de Noordzee. Dorpen Buiten de inmiddels verdwenen eilanden verloren ook heel wat dorpen hun oor spronkelijk karakter. Opende het Noord hollands Kolhorn de rij, steeds meer vissersdorpen verloren de eigenlijke zin van hun bestaan. Zij waren hoofdzake lijk aangewezen op de Zuiderzee als hun bronnen van inkomsten. Toen de Afsluitdijk eenmaal een feit feit was konden haring, ansjovis, gar naal en platvis ln het niet meer zoute water niet meer leven. Dus trokken vele voormalige visers naar de indus trie, werden boer of probeerden te leven van (ïe toeristenindustrie, zoals Volendam. Toch was niet alle vis ver loren voor het IJsselmeer. Met name de paling die zijn jeugd als aal in zoet water doorbrengt, nam in vergelijking met vroeger in gewicht af, maar in aan tal toe. Het IJsselmeer vormde als het ware hun kinderkamer. Heel wat vis sersdorpen verloren echter voorgoed hun karakter. Kolhorn, Vollenhove, soesterborgsestr. 44 tel 2045 Niet alleen de haring verdween uit de Zuiderzee, ook klederdrachten, bepaal de soorten schepen en dorpse eigenaar digheden verdwenen. De Afsluitdijk is niet alleen een brug tussen Friesland en Noordholland maar vormde tevens een afsluitdijk die met vele tradities, soms eeuwenoud, afrekende. In de 16de eeuw waren steden als Hoorn Edam, Sta voren, Enkhuizen en Medemblik even machtige steden als Amsterdam. Defini tief verdwenen zijn echter de typische schepen als kotters, jollen, aken, schou wen, schokkers, bonzen, pluten en bot ters. In Urk, Hindeloopen en Makkum vindt men nog de zogenaamde al of niet over dekte leugenbanken, als het ware een sociëteit voor oude vissers, die daar een praatje kwamen maken en dan de vissers hielpen met het herstellen „boe ten" van netten. In het voormalige vissersdorp Vollen hove bevindt zich nog een straat welke de naam „Aan zee" draagt, hoewel er geen zee in de omtrek te vinden is. Overblijfsel van een voorbije tijd. Het best worden herinneringen aan de Zui derzee en de daaraan gelegen toen malige vissersdorpen bewaard in het zogenaamde „Zuiderzeemuseum", een rijksmuseum te Enkhuizen. Eigenlijk zijn al die als het ware „dode" steden en dorpen een herinnering aan een voorbije bloeiperiode, die alleen nog bewaard is gebleven in de prachtige gebouwen, dorpels, gevels en torens. De belangrijke voordelen welke de In poldering met zich mee brengen staan echter voorop. SOEST De artsendienst wordt waargenomen van zaterdagmorgen 12 uur tot maan dagmorgen 8 uur door H. Overbeek, Burg. Grothestraat 65, tel. 2333 en H. J. Stroband, Henr. Blaekweg 14, têl 2434. SOESTERBERG Tijdens het weekeinde zal de artsen- dienst worden waargenómen door dokter A. W. Moll van Charante, Paltzerweg 299, Den Dolder, tel. 030-784555. SOEST Tandartsen J. Rijks, Heideweg 43. Apotheek Zaterdag en zondag ls geopend apotheek „Soest-Zuid". Apotheek „Soéstdijk" li gesloten. Avond- en nachtdienst t.é.m. 1 mei apotheek „Soest-Zuid". Oranje-Groene Kruis Zr. G. Pluim, Bósstraat 29, tel. 4610. Wit-Gele Kruis Zr. M. van Vloten, Veênbésstraat 544, tel. 3627. Groene Kruis Zr. T. Beima, De Genestetlaan 3 B, tel. 2427. Interpar. Charitatief Centrum Maatschappelijk werk en Gezinszorg Mej. M. F. M. Elsenburg en mej. H. B. te Lintelo, maandag t.e.m. vrijdag, .30-10.30 uur, Molenstr. 11, tel. 4040. In Soesterberg: dinsdag 18.30-19.00 uur in De Hoeksteen. HERVORMDE KERKEN Oude Kerk, Kerkstraat. Zondag 10 uur ds. D. H. Bosma, beves tiging Ambtsdragers. 7 uur hulppredikant A. E. van Eeden, Utrecht. Kinderoppas tijdens morgendienst Emmakerk, Regentesselaan. Zondag 10 uur ds. N. H. van Zanten- 7 uur ds. D. H. Bosma. Kinderoppas tijdens de morgendienst Ichthuskerk, Alb. Cuyplaan. Zondag 10 en 5 uur ds. J. Smit Gebouw Middel wijk, Pleter de HooghL Zondag 10 uur ds. J. Haltsma, Woerden. Zonnegloren, Soesterbergsestraat. Zondag 10 uur dr. M. H. Bolkestein, Leusden. Kinderoppas tijdens de morgendienst Jeugdkerken: 10 uur: Emmakerk, Regentesselaan, 10 uur: Eltheto, Driftje. Zondagsscholen 10 uur: Middelwijk, P. de Hooghlaan 10 uur: De Savornin Lohmanschool, Driehoeksweg. 10 uur: Gr. v. Prinstererschool. 10 uur: Da Costaschool, Pr. Bernhard- laan, interkerkelijk. GEREFORMEERDE KERKEN Julianakerk, Julianalaan 9.30 en 5 uur ds. D. H. Borger». Wilhelminakerk. Soesterbergsestraat 18 10 uur ds. C. H. Koetsier. 5 uur ds. M. Wilschut. Kerkgebouw NPB, Rembrandtlaan 20. Zondag 8.30 en 14.45 uur geen opgavt. GEREF. KERK „VRIJE KERKEN" Nassaulaan 12, Baarn. Zondag 10.30 uur en 16.30 uur geen op gave. CHR. GEREFORMEERDE KERK Julianalaan. Zondag 10 en 3 uur ds. Kampman, E<Sa, GEREF. GEMEENTE Dalweg hoek Beukenlaan 10 en 5 uur dhr. Koster, Theol. Student Woensdag 19.30 uur ds. Wisse. VER. v. VRIJZ. GODSDIENSTTGEN Afd. van de Ned. Protestantenbond Rembrandtlaan 20 Zondag 10.15 uur ds. W. Leerink. BRAAMHAGE 19.00 uur ds. W. Leerink. Wijkgebouw „Soest-Zuid" 10.15 uur. Kinderdienst ADVENTSGEMEENTE 10 uur, Bijbelstudie. 11 uur, Leesdienst. EVANGELIE-GEMEENTE „IN DE RUIMTE" Klein Engendaalweg 52. Zondag 3.45 uur H. Koerts. SOESTERBERG GEREFORMEERDE KERK Zondag 10 en 17 uur, ds. D. A. Zijlstra, Amersfoort. HERVORMDE KERK Zondag 10 uur Eerw. heer P. Noord mans, Benschop. 12 uur, Interk. zondagsschool. 19 uur. Dr. L. D. Terlaak. Johannes-Stichting. 9.45 uur ds. J. Greive, Utrecht BAARN DOOPSGEZINDE GEMEENTE Eemnesserweg 63B. Zondag 10.30 uur ds. H. C. Valeton. Volle Evangelie-gemeente „Baarn-8oest" Burgemeester Penstraat 4, Baarn, Elke zondagmorgen 10 uur. EVANGELISCH LUTH. GEMEENTE Kapelstraat 7, Baarn Zondag 10.30 uur drs. G. Faflé. De KAMER VAN KOOPHANDEL EN FABRIEKEN te AMERSFOORT houdt woensdag a.s., van 14 tot 17 uur, voor het verstrekken van Inlichtingen, zit ting ten gemeentehuize .alhier. PAROCHIE SOEST, Kerkplein Zaterdagavond. 19 uur, avondmis. Zondag, H. Missen 8 en 11.30 uur. 9.30 uur, Hoogmis. In de week H. Missen om 8.30 en 19.30 uur. PAROCHIE SOESTDIJK Burgemeester Grothestraat Zaterdagavond. 19 uur, avondmis. Zondag, om 9 uur en 11 uur Hoogmis. 18 uur, Avondmis. Dinsdag en donderdag 8 en 19 uur, woensdags en vrijdags 8 uur. PAROCHIE SOEST-ZUID St. Willlbrordusstraat Zaterdagavond 19 uur, avondmis. Zondag, H. Missen 8 en 11.30 uur en 9.30 uur Hoogmis, 19 uur lof. In de week H. Missen om 8 uur. Woensdag, 19 uur, (gezinsdienst). Zaterdags 8 en 19 uur. ST. CAROLUSKERK. Soesterberg. Zaterdag 19 uur, avondmis (met kinder koor). Zondag H. Missen 8.30, 10.00 Lath Hnng- mis Aalmoezenier Th. Kemper on 11.30 uur met volkszang.

Soester Courant | 1970 | | pagina 5