1 EXTRA verse Eieren 10 stuks1.25 J. fiilesioot supersM Kilo gehakt Rol besclmif samen 2.98 kijkje van op nietwaar, Vervolg Sportvaria 98 79 1.75 5.38 VERSE WORST OF SAUG0IEN 5QÖ gram 1,78 - kiSo 3J0 MAGERE VARKENSLAPPEN 500 gram 3,98 - kiio 718 SCHOUDERKARBONADE 500 gram 3,18 - kilo 5,98 Groot volleybaltoernooi op Hemelvaartsdag S.E.C. Honkbal S.V.P. hield V.V.Z. met moeite op 1-1 Opening Soester Natuurbad Duinkikkers organiseren massa-start en heren-waterpolotoernooi S.E.C.-reserves stellen opnieuw teleur dat nou uitgerekend ik een salarisrekening heb! gaimtuwtjjdmee- ganaardenmb! Hees liep vergeefs storm op Lekvos;el-veste: 0-0 Dronken automobilist tegen geparkeerde auto Tclef. Brandweer 3-3-3-3 DRANJE COMITÉ SOEST VI1RINC VERJAARDAG VAN H.AI. DE KONINGIN op donderdag 30 april 1970 Programma Gebraden Vlees Vlees- Doorregen Rollade, salade, krabben, Runderlap. Van Weedestraat 7b - Soest NU DE HELE WEEK VOORDEEL Maandag en dinsdag Woensdag en donderdag De hele week Vrijdag en zaterdag De Soester Volleybal Vereniging zal dit jaar voor de 16e maal een groots vol leybaltoernooi organiseren. In die 16 jaren is dit sportevenement uitgegroeid j tot een van de grootste toernooien van deze streel.. Na maandenlange voorbereidingen is er ook dit jaar weer voor gezorgd dat er een serie hele sterke teams in de strijd komen, zodat er vele snannende wed strijden te zien zullen zijn. 21 verenigingen hebben zich laten in schrijven om met hun sterkste teams naar dit toernooi te komen. 6 vereni gingen komen dit jaar voor het eerst naar Soest. Hieronder bevinden zich Aristos uit Amsterdam. Athlon uit Utrecht, van welke vereniging het eer ste damesteam dit jaar kampioen is ge worden van de overgangsklasse, De Kennemers uit Beverwijk. Devu uit Lage Vuursche. GAC uit Utrecht, Tovo '67 uit Utrecht. Tyfoon uit Heemstede en WH uit Soest, kampioen van de derde klasse dames. Van de reeds op het toernooi vei'trouw- de verenigingen komen AGAVS uit Snp.sterberg, Alliance uit Haarlem, Ar- goq uit Lelden. DEM uit Beverwijk. WC uit Hilversum. Keizer Otto uit N''arden. Olvmpia uit Soest, Shok '68 int Harderwijk, SOS uit Utrecht, SDirit uit Amersfoort, Tonegido uit Voorburg en VK Amsterdam uit Amsterdam en vanzelfsDrekend zullen er ook van de vereniging SW een groot aantal teams mefSDelen. Men heeft de verenigingen onderverdeeld in 21 poules, die qua Ftor,''te uiteenlopen van hoofdklasse tot ^e klasse dames en heren, en twee klas sen meisies- en jongensjeugd. De afdeling dames is ondeverdeeld in 1 nou le ere-klasse, 2 poules A-klasse, 2 noules B klasse, 2 poules C-klasse en i ooule D-klasse. Bii de heren zijn er 2 poules ere-klasse. 1 noule A klasse, 2 poules B-klasse, 2 noules C klasse, en 2 poule D-klasse. PM rle jeugd zijn er zowel bij de jongens ais hii de meisjes een A en een B-klase. T" elke poule bevinden zich 5 teams, --''at er in totaal 105 teams meespelen. DU betekent, dat er ongeveer 700 enthousiaste spelers zijn die op 7 mei gaan proberen hun team op een zo hoog mogelijke plaats te brengen. De wedstrijder, beginnen om ongeveer half 11 en zullen tot ongeveer half 6 duren. De finale-wedstrijden beginnen om ongeveer 5 uur. De algehele leiding is in handen van (ie heren A. Bosboom. J. Lijkedijk en H. Stam, voor wie geen moeite teveel is geweest om dit toernooi weer tot een groots sportevenement te maken. De wedstrijden worden gespeeld vol gens de spelregels van de NEVOBO. Iedere wedstrijd zal bestaan uit twee sets. Voor elke gewonnen set krijgt men één punt. Bij de finale-wedstrijden wordt er volgens het systeem „best of three" gespeeld. 'maakt door in Woudenberg met 4-3 van Woudenberg 4 te winnen. De thuisclub bood verwoede tegenstand en wist voor rust de score tot 1-2 beperkt te houden. De doelpunten werden gemaakt door J. v. d. Hoek en R. Brouwer. Een fel op winst spelend WZ scoorde ir. de tweede helft nog tweemaal, maar zag Woudenberg toch dicht in de buurt komen. Men gaf de winst echter niet meer uit handen. Bij de jeugd viel weer een kampioen te noteren. De adspiranten c van WZ speelden thuis gelijk tegen Roda b en zijn daardoor na de adspiranten a ook kampioen geworden. Bij de pupillen ging het ditmaal goed. De resultaten waren daar: WZ pup. 1HVC 1 1-6. Roda pup. 2—WZ 2 0-0, WZA pup. 3—WZ 3 2-1 en Quick pup. 2bWZ lb 1-0. Op Koninginnedag organiseert WZ een al eerder aangekondigd Jeugdtoer- nooi waaraan een pupillen-, een ad spiranten en een juniorenelftal van zes verenigingen zullen dee-nemen, te weten Hees, SEC, BDC er. WZ uit Soest en Limvio en TOV uit Baarn. Het toernooi wordt donderdag om kwart voor elf geopend. Om elf uur begint men met twee pupillenwedstrijden. Om twaalf uur komen twee pupillen en twee adspirantenelftallen in het veld en om één uui worden twee adspirantenwed- strijden gespeeld. Om twee uur begin nen twee iuniorenwedstrijden et om drie uur wordt het toernooi besloten met een derde juniorenwedstrijd. De prijsuitreiking vindt om kwart over vier plaats. Wanneer de resultaten van de drie elftallen per vereniging twee clubs naast elkaar brengen, zullen straf schoppen. te nemen door de aanvoerders van de drie elftallen, de beslissing moe ten brengen. WZ hoopt op mooi weer en rekent op grote belangstelling van de zijde der ouders Monsterzege 2de team Voor de oprste keer in cht seizoen ston den pFceloo-n zondag 7 leden en coach «Torppd pro A-n striide te trekken tegen Otidpnriin. Na de achtste man uit bed frpfrpmmeid te hebben, bleek het team in staat een monsterzege on Oudenrijn tp behalen met de cijfers 21-0. Tn pen enerverende strijd bleek werper Fnffrnan met de slagploeg van de te genstander geen moeite te hebben. Hij stuurde 13 man met 3 slag naar de bank, één kreeg 4 wijk en 4 mannen sloegen een honkslag tegen. De werper van de tegenpartij had het niet gemak kelijk, hii moest maar liefst 20 honk- I slapen incasseren. Verder gooide hij 4x3 I slag en 5x4 wijd. I De. zege werd verder bereikt door door- I tastend veldspel en een uitstekend I draaiende slagploeg. Aanvoerder „oom I "Rnas" meende na afloop te moeten zeg- I aen, dat de prachtige vangbal van R. I T a Rose. het pftcherswerk van Hoff- I n-:<n en het slagwerk van de heren M. I wietmans, R. Tilier. R. Blok, F. I-a I "Rosp en ..oom Baas" alle perken te I buiten ging. I punten werden gescoord door R. I ""lok en F. La Rose 5. „oom baas" en I R. La Rose 3. M. Wigtmans en R. Wa- I +~n™us 2 p Tilier 1. terwiil de pitscher I fat SCoren toekwam. rw SEC 2 van plan is kamninen te v-^doo is wel overduidelijk gebleken. OpI^ d.e hleesing is dit weekend actief "pweest. Het speelde in een aanvanb-e- I uur geliikopgaande striid tegen UW. r\~r,rna vipj de ploeg sterk terug, waar- dopr. zelfs door goed wernen van R muior PPn eindstand van 2-13 in het TPpr-dppi van UW niet kon worden "pprkomen. Pp volgende wedstrijden van SEC wor- den gespeeld op: a s donderdag, om 12.00 uur, 'SEC 2—HCAW). a - zondag, om 14.3C uur. 'SEC 1Lijnden). WZ heeft in de moeilijke uitwed strijd tegen SVP een verdienstelijk 1-1 gelijk spel behaald, al zou een over winning niet onverdiend zijn geweest. De thuisclub heeft trouwens heel wat moeite moeten doen om WZ van de zege af te houden en met wat onvoor zien geluk is men daarin ook geslaagd. De eerste helft liet een iets beter WZ zien, dat wel enkele kansen kreeg, maar er te slordig mee om sprong. Bovendien was het veld zeer moeilijk bespeelbaar, zodat van goed en constructief voetbal nauwelijks sprake kon zijn. De gasten namen nog voor rust de leiding door een doelpunt van A. v. d. Breemer. Een treffer van J. Brouwer werd we gens buitenspel afgekeurd er H. Brons verzuimde de voorsprong op te voeren, toen hij alleen voor de keeper kwam, maar naast schoot. In de tweede helft had WZ bepaald pech, toen Jos Brouwer keihard tegen de lat vuurde. Uit een indirecte vrije schop wist SVP een kwartier voor het einde toch nog gelijk te maken. In de slotfase zag A. Schaap kans om de SVP-doelman opnieuw te passeren, maar weer werd het doelpunt afgekeurd, nu omdat er kort tevoren teveel in het veld werd genraat. Het bleef bij 1-1, waarmede WZ echter nog niet geheel uit de zorgen is. Het inmiddels kampioen geworden tweede elftal bleef thuis het Zeister Jonathan 3 met 2-0 voor. De zege had echter veel groter kunnen zijn, indien WZ wat beter gebruik had gemaakt van de vele kansen. Bovendien werden nog twee doelpunten afgekeurd. Eén omdat de bal via een gat in het zijnet in het doel terecht zou zijn gekomen. Bij onderzoek bleek door het zijnet echter nauwelijks een tennisbal te kun nen. De rust ging in met een 1-0 voorsprong voor WZ dankzij een doelpunt van J. Brouwer. In de tweede helft maakte G. v. d. Munt er 2-0 van en dat werd tevens de eindstand. Het derde elftal behield zijn theoretische kampioenskansen door Hees 4 met 3-1 te verlaan. Bij de rust was de score nog in evenwicht: 1-1. Het doelpunt van WZ werd gescoord door Neerbos. In de tweede helft scoorden Van Wijk en Van Hornsveld voor WZ, waardoor de eindstand op 3-1 kwam. WZ 4 speelde in Putten verdienstelijk met 0-0 gelijk tegen Rood Wit 3. WZ heeft weliswaar bijna de gehele wed strijd met de rug tegen de muur ge staan. maar de verdediging wist tegen het aanvalsgeweld van Rood Wit tot het laatste fluitsignaal stand te houden, zij het wel eens met kunst en vlieg werk. Het vijfde el Hal bewees het zesde een grote dienst door het op de tweede nlaats staande Montagnards 3 met 3-1 te vrslaan. Daardoor kon het zesde elftal zijn voorsprong tot drie punten uitbouwen. De Amersfoorters, die in de eerste competitiohelft de ene frovale) overwinning ia de andere behaalden en regelrecht leken af te gaan op een ongeslagen kampioenschap, zijn na de winterpauze weinig succesvol geweest. Tot de rust wist men WZ goed partij te geven, maar na de hervatting namen de Soestenaren verdiend afstand: 3-1. Het zesde heeft van deze misstap van Montagnards dankbaar gebruik ge- Massa-start Koninginnedag, 's ochtens om 10.00 uur, zullen de poorten van het Soester Na tuurbad weer worden geopend. Voorgaande jaren werd hieraan weinig aandacht geschonken door de plaatse lijke zwemvereniging, maar op 30 april a.s. zal er een massale start georgani seerd worden, waaraan iedereen kan deelnemen. Om 10.00 uur krijgt een ieder de gele genheid badkleding aan te trekken Het tweede elftal van SEC zaterdag heeft dit weekeinde opnieuw teleurge steld door op eigen terrein met 2-0 van Woudenberg 2 te verliezen. De Soeste naren speelden een ongeïnteresseerde partij voetbal en hadden in feite ook geen recht op eer. beter resultaat. De eindstand was al voor de rust bereikt. Het derde zaterdagelftal behield echter zijn pamriioenskansen door thuis met 3-1 van DOSC 4 uit Den Dolder te winnen. Al na vijf minuten opende Stalenhoef de score. Een kwartier voor rust had hii opnieuw succes. Ook in de tweed" helft gaf SEC duideliik de toon aan. Stalenhoef verrichtte de hattrick door ook het derde doelpunt voor zijn rekening te nemen. Pas kort voor het. einde kon DOSC middels een straf schop de eer redden. Het viifde elftal tenslotte leed een onfortuinlijke 3-2 nederlaag tegen Sova 4 uit Amersfoort. Na een paar minuten namen de bezoekers al een voorsprong, maar kort daarop zorgde v. d. Loon met een schitterend doelpunt weer voor de gelijkmaker. Tien minuten later gaf Lagemaat SEC zelfs de leiding, maar vanaf de aftrap maakte Sova weer ge lijk. Zeven minuten voor rust werd de hal duidelijk met de hand door een van de Sova-spelers in het doel geslagen, maar de arbiter kende toch het doel punt toe. SEC is er ondanks verwoede pogingen niet meer in geslaagd, nog naast zijn tegenstander te komen. Zoals we al eerder berichtten gaat SEC a.s. zaterdag voor de wedstrijd tegen WZ al een beetje feest vieren. Als de omstandigheden helemaal mee zitten kan SEC zaterdag al kampioen worden, maar dan moet men zelf win nen, terwijl Hulshorst bij Veense Boys een dames voetbalwedstrijd worden ge- zou moeten verliezen. Maar in ieder geval zal voor de derby tegen WZ soeeld tussen een team van SEC en een van het. Baarnse Limvio. Voor SEC zuRen uitkomen: mevr. Zon neveld, mei. Posthuma, mevr. De Bruin, mevr. Burgman, mei. Brouwer, mei. v. d. Broek, mei. Groeneveld, mej. Veer man. mm. Koelewijn. mei. Voorthuis. mej. Riksen, mevr. Stalenhoef, mevr. De Vries en mevr. Valero. De dames, die het T-imvio-elftal zullen vormen, zijn: mevr. Wegin, mei. Schou ten. mevr. Schouten, mevr. Westerveld.. mei. Mans, mevr. Riens, mei. v. d. Werf. mevr. Kuipers, mei. v. d. Ploeg, mej. Scheppingen, mevr. Born en mevr. Hoogland. Ook de harmonie PVO en het nieuwe majorettekorps zullen hun medewerking aan de voetbalfestijn verlenen. Zeker, Ik was daar nooit zo voor, een salaris rekening. Ik wou geld in het handje. Maar toen het er toch doorkwam en ik klant bij de NMB werd, bleek dat eigenlijk alleen maar prettige kanten te hebben. Als er wat op mijn rekening blijft staan (en dat gebeurt ook nog gek genoeg) krijg ik er 3/2°/o rente over. Toch meegenomen. Wil ik meer rente, dan zet ik het op een spaarrekening. De rente voor gewoon spaargeld is al A/2°/o en je kunt tot 7%. Als de nood aan de man komt kan ik een maand extra salaris aanvragen als privé-krediet. Om het niet eens te hebben over die han dige betaalcheques, rekeningen betalen per bankgiro, persoon lijke leningen, Bovendien: ji kunt elke werkdag terecht bij de NMB om geld te halen. Dus wat maakt het uit? Je salaris levert gewoon voordelen op, geen enkel nadeel. nederlandsche middenstandsbank de bank waar óók u zich thuis voelt! waarna gezamenlijk bij het afgaan van het startschot, te geven door de ere voorzitter van de vereniging, de heer J. Elderman, een duik in het water zal worden genomen. Deelname staat voor iedereen open mits in het bezit van een abonnement of toe gangskaart. Heren-waterpolotoernooi Eveneens op Koninginnedag, 's avonds om 17.00 uur, organiseert „De Duin kikkers" een heren-waterpolo-toernooi om de Cup-D.K. '70 waaraan zal worden deelgenomen door: De Fuut (Maarsen), Laga (Zeist), Nahalis (Tiel) en „De Duin- kikkers" uit Soest. Gezien de competitie-ervaringen van het afgelopen jaar zal er door de zevental len hard gestreden moeten worden voor de voor dit toernooi beschikbaar ge stelde beker. Het zal zeker de moeite lonen dit toernooi te bezoeken. De wedstrijden staan onder leiding van de heren J. van Harten, J. van Scheyen en A. Maas. In het kader van de gemeentelijke sportuitwisseiing met Soest-Duitsland zal er in het Soester Natuurbad, zater dag 1 mei om 9.30 uur, een zwemzes- kamp georganiseerd worden waaraan wordt deelgenomen door de verenigin gen Laga, Zeist, Woestduin, Wasser- freunden. De Haaien en De Duinkikkers. Waterpolo-competitie Voor het herenteam van de Duinkik kers dat vorig jaar promoveerde is thans de indeling in de competitie be kend gemaakt. Het zevental zal uit komen in de le klasse A tegen: 't Gooi II, Triton Putten I en V.Z.C. II Wijziging trainingstüden Met ingang van 30 april a.s. zal er door de zwemvereniging op de volgende tij den worden getraind: Maandag- en woensdagavonden 18.45- 19.30 uur pupillen en 19.30-20.30 uur, adspiranten en senioren. De competitie-wedstrijden zullen wor den verspeeld op de donderdagavonden. Hees heeft het zaterdag op een vrijwel onbespeelbaar veld in Lexmond niet verder kunnen brengen dan een doel puntloos gelijk spel tegen Lekvogels. Door dit resultaat heeft Hees thans twee verliespunten meer dan leider Mont- foort en een gelijk aantal verliespunten als Vitesse. Hees is in de wedstrijd tegen Lekvogels doorlopend in de meerderheid geweest, maar de stormlopen hadden geen succes. Vaak waren achttien spelers of meer in het vijandeliike strafschopgebied te vinden, maar een doelpunt wild" niet vallen, en'-ele goede schoten var B. van Veen en D. de Jong ten spiit. De ach terhoede van Hees heeft daarentegen pen rustige middag gehad en heeft al leen de aanval maar aan het werk kun nen zetten, overigens zonder het ge wenste resultaat. Het tweede elftal zag in de wedstrijd tegen het Amersfoortse Cobu Boys 2 kans. in het laatste kwartier van de wedstrijd een 3-0 voorsprong te ver spelen. In de eerste 75 minuten van de strijd bad Hees kans gezien, geleidelijk aan en 3-i voevsprnng op te bouwen, maar toen de Soestenaren dachten onge schonden de eindstreep te kunnen halen, kwam Cobu Boys sterk opzetten. In nog geen tien minuten was de voor sprong van Hees geheel verdwenen en in de allerlaatste seconden zag Cobu Boys zelfs nog kans om de volle winst te behalen: 3-4. Door deze onnodige nederlaag verkeert het tweede elftal ■nog steeds in degradatiegevaar. Men zal zich zaterdag in de laatste wedstrijd tegen Jonathan 3 middels een overwin ning in veiligheid kunnen stellen, maar bij een nederlaag zal wellicht eerst de eerste wedstrijd tegen Cobu Boys moe ten worden overgespeeld, omdat de Amersfoorters. die Hees toen een ne derlaag met dubbele cijfers toebrachten, met een aantal ongerechtigde spelers uitkwamen. Het derde elftal kwam wel tot winst. Evenals de eerste wedstrijd werd ook nu met 3-0 van DOB 2 uit Nigtevecht gewonnen. Hees 4 tenslotte moest met 3-1 zijn meerdere erkennen in kampioenskandi daat WZ 3. Tot de rust ging de strijd nog gelijk op. Hees slaagde er toen ten minste nog in een 1-0 achterstand weg te werken. Maar na de hervatting nam WZ snel afstand en eindigde tenslot te op 3-1. In de nacht van vrijdag op zaterdag is de 39-jarige T. J. uit Soest op de Korte Brinkweg met zijn wagen tegen een geparkeerde auto, eigendom van de 57-jarige G. van C. uit Soest gebotst. Deze wagen werd daardoor tegen een lichtmast gedrukt en dientengevolge zowel aan de voorzijde als aan de achterzijde beschadigd. Ook de wagen van .J. liep vrij ernstige schr.de op. J. bleek onder invloed van sterke drank. Hij is ter ontnuchtering ingesloten. 07.45 08.00 uur KLANKEN van de Kerkklokken. 07.45.08.05 uur ZANGHULDE op het terrein van het busstatio1 Soest-zuid door de verzamelde schooljeugd var Soest-zuid. 08.30 08.55 uur ZANGHULDE voor het gemeentehuis door de ver zamelde schooljeugd van Soest/Soestdijk. Medewerking wordt verleend door de Soester Har monie P.V.O. en bovendien voor het gemeentehuis door de drumbands „Crescendo" en Olympia". Beide aubades staan onder leiding van de heer G. J. J. van der Schepop. Toespraak van de Burgemeester. 09.00 13.00 uur DRAAIORGELMUZIEK op de Vredehofstraat. Na 13.00 uur op verscheidene plaatsen elders in de ge meente. 10.00 17.30 uur NATIONAAL HOCKEYTOERNOOI voor mixed elf tallen om de Generaal J. Brouwer-wisselbeker op de hockeyterreinen aan de Schrikslaan. 10.30 12.00 uur BLOEMENDEFILÉ voor H. M. de Koningin langs het Paleis Soestdijk. 13.30 17.00 uur FILMVOORSTELLING in het gebouw Credo, Juliana- laan 19. Toegang vrij. '4.00 16.00 uur PUZZELRIT voor auto's, motoren, bromfietsen en fietsen onder leiding van de heer J. v. d. Bank. Start voor auto's, motoren en bromfietsen: 14.00 uur bij de Brandweerkazerne. Start voor fietsen: 14.00 uur bij Hotel Bos en Duin aan de Bosstraat. Inschrijfgeld: Auto's en motoren ƒ2, Bromfietsen ƒ1, Fietsen 0,50 (per koppel) Verzekering 2,(voor auto's en motoren geen verlies van claimkorting op eigen verzekering). Bromfietsers! Verzekeringsbewijs meebrengen! Gelegenheid tot inschrijven vanaf 13.15 uur aan beide startpunten. Voorinschrijving kan bij de heer J. v. d. Bank, Dorresteinweg 41, telefoon 6881, plaats vinden. Eenvoudige rit. Mooie prijzen. 14.00 uur MARS door Het Hart van de drumband „Crescendo" naar het industrieterrein en drumband „Olympia" door Colenso. 14.30-16.30 uur JEUGDWIELERWEDSTRIJDEN op gewone fietsen op het parkoers Industrieterrein Soest. Leeftijdsgroepen: 9-10, 11-12, 13-14 jaar. Deze wedstrijden worden georganiseerd door de Ren- en Tourvereniging „Tempo" Soest. Deelname vrij. Inschrijving: aan de start in het club gebouw (Industrieweg). Diverse leuke prijzen. 14.30-15.00 uur GROTE MUZIKALE SHOW op de Veenbesstraat te verzorgen door de Soester Harmonie P.V.O., met medewerking van het majorette-korps. 14.30-16.30 uur GEVARIEERD KINDERPROGRAMMA in het Open luchttheater. Toegang 0,50 per persoon. Voorverkoop kaartjes bij V.V.V., tegenover het ge meentehuis tot en met donderdag 29 april en op 30 april vanaf 14.00 uur bij de ingang van het theater. 15.30 -17.30 uur QUIZ-MIDDAG in het bejaardencentrum „Braam- hage", waaraan drie teams zullen deelnemen, t.w. Braamhage, Groot Engendaal en Molenschot. Onderwerp: 1940-1945. 19.45 uur TONEELUITVOERING in het gebouw St. Jozef aan de Steenhoffstraat. Opgevoerd wordt: „De Surprise" door het toneel gezelschap „DEL" uit Amersfoort. Deze toneelavond wordt georganiseerd door de Chr. Nationale Oranje Vereniging „Beatrix". Verplicht programma a ƒ1,aan de zaal. 20.00 uur ORANJEBAL in Hotel Bos en Duin aan de Bosstraat 80. 150 gram 150 gram kilo kilo VOOR EEN DOELTREFFENDE REKLAME IS DE SOESTER COURANT NIET TE VERSMADEN, DIE WORDT IN SOEST EN OMGEVING GELEZEN huis aan huis aan huis aan huis aan huis aan huis aan huis aan huis aan huis

Soester Courant | 1970 | | pagina 5