SIMCA... van KEULEN NV 1m bamk Ton Beuken BMHR J. MAZDA MODE groot Marathon-estafette Soest-Soest succes voor Atleiekvereniging 296 kilometer in 21 uur FRANS BOSMAN FRANS BOSMAN Moederdag 10 mei HANDSCHOENEN - SHAWLS Achtste Soester Bedrijfssportcompetitie 1970 V.V.V.- Garage DE SOESTER' Uw Recorder staat klaar bij -0e Gouden Snaar" FRANS BOSMAN WERELD RODE KRUIS DAG Vloer in sporthal „Beukendal" doorstond de proef 750,brandschade in slaapkamer door met lucifers spelende kinderen FRANS BOSMAN nieuws Vijf vernielde auto's door riiden onder invloed Soeciale dienst ter Dr. J. W. H. Geerlings kandidaat V VD-lijst gemeenteraadsverkiezingen Hooibergbrand door spelen met lucifers Eiermarkt Niet langer zoeken, bij ons kunt u boeken ÜRUYS&CO ■H HEIliAGINf IM gelegenheid van de „Dag van de Verpleging" Beatavond in De Rank U stemt op 3 juni toch ook VVD? Geslaagd FRANS BOSMAN VAN WEEK TOT WEEK IN SOEST Rouw- en Trouwkleding M. TUSSEN Inbraak tijdens vakantie van bewoners Modekleuren 1970 FRANS BOSMAN WOENSDAG 6 MEI 1970 Een geweldige ontvangst viel de leden van de Atletiekvereniging j.1. vrijdag middag te ueurt, toen zijn, na de bijna driehonderd kilometer lange estafette het terras van het Soester Natuurbad restaurant herijkten. AANLEG en REPARATIE licht- en krachtinstallaties P.U.E.!Vr.rINSTALLATEUR Tel. 3367 - Na 6 uur 3674 of 4111 Vol bewondering waren niet alleen de verschillende mensen van de bij de sportuitwisseling betrokken verenigin gen, maar ook het juist daarvóór aan gekomen contingent West-Duitse Soes- ter sportlieden. Het begon 's morgens op Koninginnedag al heel goed, toen de burgemeester na de kinderaubade, nadat hij de atleten het allerbeste op hun tocht had toege wenst en hen met het geven van een startschot weg wilde „schieten". Onder grote hilariteit van de kinderen wei gerde het startpistool en pas na enkele pogingen deed het apparaat wat men er van mocht verwachten. Met vijf auto's werd de afstand naar het Duitse Soest afgelegd en precies om half één werd het complete gezelschap atleten en begeleiders door de Duitse Soester burgemeester de heer Groot ontvangen. Hij bood het gezelschap een aangepast atletiek-diner aan, hetwelk bestond uit lichte gerechten. Om precies twee uur overhandigde de burgemeester in het centrum van het bijzonder mooie stadje het vaandel van de stad aan de jongste deelnemer aan de marathon, Johan van der Grift, die, begeleid door vier auto's en een fietser, zijn drie kilometer al zigzaggend door de straten van Soest aflegde. De tocht begon onder slechte omstandigheden. Een stormachtige wind maakte het lopen in het sterk geaccidenteerde terrein bij zonder zwaar; slechts heel moeilijk kwamen de atleten in hun ritme. De deelnemers met een gemiddelde leeftijd van bijna 30 jaar liepen 5 of 3 kilo meter, om daarna al lopend door de volgende loper afgelost te worden. De eerste 41 kilometers werden afgelegd in drie uur. De tocht verliep geheel vol gens schema, al bleek al spoedig dat het geplande gemiddelde van 12 kilometer per uur wat aan de pessimistische kant was geweest, want het werkelijk gemid delde schommelde tussen de veertien en vijftien kilometer. De enige hindernis die tot aan de grens bij Winterswijk moest worden genomen, was de gesloten spoorwegovergang onder Hamm. Tijdens hun tocht door West- Duitsland werden de Soester atleten on ophoudelijk toegejuicht, zonder dat de inwoners van al de plaatsjes die men KOELKASTEN (zeer lage prezen) Bosch, Zanussi, Indesit, Marijnen Telefoon 3367 mor' VAN WEEDESTRAAT 80-82 - SOESTDIJK Op donderdag 14 mei start de „Achtste Soester Bedrijfssportcompetitie 1970" met de eerste wedstrijd. Het programma ziet er als volgt uit: Donderdag 14 mei, 18.30 uur, voetbal I op het BDC-terrein. Vrijdag 15 mei, 19.00 uur, fietsen vanaf het BDC-terrein. Dinsdag 19 mei, 19.00 uur, zwemmen in het Soester Natuurbad. Donderdag 21 mei, 18.30 uur, volleybal I in sporthal „Beukendal". Vrijdag 22 mei, 18.30 uur, handbal I op het BDC-terrein. Zaterdag 23 mei, 10.00 uur, wandelen vanaf het BDC-terrein. Maandag 25 mei, 18.30 uur, voetbal II op het BDC-terrein. Dinsdag 26 mei, 18.30 uur, volleybal II in sportshal „Beukendal". Vrijdag 29 mei, 18.30 uur, voetbal III, op het BDC-terrein. Maandag 1 juni 18.30 uur, atletiek II op het BDC-terrein. Dinsdag 2 juni, 18.30 uur, handbal II op het BDC-terrein. Dinsdag 2 juni, 18.30 uur, atletiek III, op het BDC-terrein. Donderdag 4 juni, 18.30 uur, volleybal-finale in sporthal „Beukendal". Donderdag 4 juni, 18.30 uur, handbal-finale in Sporthal „Beukendal". Vrijdag 5 juni, 18.30 uur, voetbal-finale op het BDC-terrein. Zaterdag 6 juni, 10,00 uur, vissen in de waai nabij de Grote Melm Vrijdag 19 juni slotavond. Met de Duitse Soester vlag tussen hen in liep de complete ploeg de laatste kilometers door Soest. Tijdens het diner werd het organisatie comité lof toegesproken door de loco burgemeester, de heer Wolkowitch: „De verbroedering van de jeugd van onze beide plaatsen, brengt u met deze ma rathon wel zeer duidelijk naar voren, daarom zijn wij in Duitsland bijzonder enthousiast dat het door uw secretaris, de heer Hilhorst, gelanceerde plan, ten uitvoer wordt gebracht". De heer Wolkowitch had grote waar dering voor het vele organisatorische werk dat op een zo grondige wijze was verricht. „Slechts tweemaal waren de organisatoren in Duitsland om de orga nisatie rond te maken". In zijn dankwoord sprak de heer Oude Reimer van de atletiekvereniging woor den van dank voor de geweldige ont vangst en de prijzende woorden, en hij sprak de wens uit dat over niet al te lange tijd de atleten van beide plaatsen elkaar in wedstrijdsfeer zouden ont moeten. vanaf ƒ6595,in cl. Ofi. dealer voor Soest, Baarn en A'foort Laanstraat r Telefoon 3865 - Soest of uw gehele interieur... Bij Ton Beuken kunt u terecht. Ton Beuken geeft u adviezen, die afgestemd zijn op uw stijlgevoel en budget. Samen met u ontwerpt Ton Beuken uw interieurplan. interieurverzorging Soesterbcrgsestraat 51 - Soest t.o. busstation Soest Telefoon 02955 - 2180 passeerde het doel van de tocht kenden. Rond 6 uur werd de grens gepasseerd, waarbij de douane alle medewerking verleende en men zonder oponthoud door kon gaan. Steeds méér liep men in op het tijdschema, vooral veroor zaakt door de onderlinge strijd die er ontstond tussen de lange-afstandsspe- cialisten. Door het inlopen op het tijdschema be sloot men direct na Winterswijk een kleine pauze in te leggen, daar de ploeg anders veel te vroeg in Soest zou arri veren. Vooral in de vroege morgenuren heers te er een onbehaaglijke temperatuur, maar de conditie van de atleten liet zich toen duidelijk onderscheiden. Geen van de lopers heeft zich dan ook niet aan de voor hem geldende looptijden behoeven te onttrekken. Nadat men al enige uren in het dag licht liep bereikte men om acht uur Otterloo, waar een gezamenlijk trim uurtje werd ingelast om de spieren niet alleen warm, maar vooral losjes te houden. Het was voor de organisatoren, die met deze marathon een prachtige propaganda voor de atletiek maakten, een waar ge not om te zien hoe de atleten onder elkaar uitmaakten wie de laatste kilo meters met de vlag zou mogen lopen. Tijdens de tocht kregen de beide orga nisatoren, de heren J. Swager en E. A. Hilhorst, van de atleten onophoudelijk lof toegezwaaid voor de perfecte orga nisatie, van deze marathon. De laatste 23 kilometer werd op ver zoek afgelegd door de veteraan van de vereniging C. Coster, die dat net zo'n afstandje vond om als training te dienen voor de komende wereldkampioen schappen marathon voor veteranen in Zweden. Bij het bereiken van de grens van Amersfoort stonden de eerste sup porters. De gehele ploeg wenste naast de heer Coster, met de vlag, door Amersfoort te lopen, en op die wijze bereikte men de gemeentegrens, waar politie-begeleiding stond te wachten om de lopers een veilige toch over de Birk- straat te garanderen. De complete ploeg bestaande ut de atleten, Duits, Egdom, v. d. Grift, Hilhorst, Hofslot, van 't Klooster, Majoor, Hoek, Coster. Oude Reimer, Rey, Swager, Volkers, Wester- veld en De Wit, met als begeleiders de heren van Wijngaarden en Heykamp, begaf zich naar de brandweerkazerne aan de Lange Brinkweg waar men zich verfriste om „brandschoon" bij het na tuurbad te arriveren. Even over twee werd vertrokken in de richting van het Natuurbad. Vooraf gegaan door de politie ging bet gezel schap via Torenstraat en Soesterbergse- straat, onder grote belangstelling, met de vlag in het midden, in flink tempo, naar het eindpunt van de marathon. Voor de ingang van het natuurbad stonden de echtgenoten van de atleten met bloemen te wachten om hun „hel den" in te halen. Dankzij het fraaie voorjaarsweer werd het binnenkomen van de vlag door alle aanwezigen, waaronder dus ook alle Duitse gasten gadegeslagen. Direct na aankomst werd de vlag aan de burge meester overhandigd, die hem op zijn beurt weer overgaf om hem op de duiktoren van het Natuurbad te laten hijsen. Na lovende woorden aan 't adres van de organisatoren. Waarbij de burgemeester zich verontschuldigde voor het falen van het startpistool, overhandigde hij elke deelnemer een speciaal vooi die ge legenheid vervaardigd vaantje. Nadat nog een verfrissing was aangeboden gingen de atleten naar huis, om van een welverdiende slaap te gaan genieten. De heer Oude Reimer verzocht ons om alle firma's die deze tocht mogelijk hebben gemaakt: Amersfortia, V.G.M., Automaterialen Schans. Coca-Cola Fruit handel Hilhorst, (Eemweg), Electro-Watt Hilversum, Bouwmaterialen Swager, Ge meentewerken, Politie, Bureau Lich. Opvoeding en Sport en Sportring '65, die de vouwfiets voor de begeleiding be schikbaar stelde, te bedanken voor hun spontane medewerking. Volautomatische WASAUTOMATEN ƒ548,— (5 kg) Telefoon 3367 Op 8 mei 1828 werd de stichter van het Rode Kruis Jean Henry Dunant, in Gèneve geboren. In vele landen wordt deze dag nog steeds herdacht en men noemt daarom deze dag wel: „de Wereld Rode Kruis dag". Het embleem van het Rode Kruis is aan iedereen natuurlijk bekend. Buiten dit embleem zijn er echter nog twee, die in 1929 als volkomen gelijkwaardig erkend zijn en wel de „Rode Halve Maan op wit veld" voor een aantal Mo hammedaanse landen en de „Rode Leeuw en Zon op wit veld" voor Iran. Ter gelegenheid nu van deze dag op a.s. vrijdag, heeft Angela Lady Lime rick, voorzitster van de Permanente Commissie van het Internationale Comi té van het Rode Kruis, zich met de volgende boodschap over het thema .Bescherm de mens, Bestrijd de oor log" tot alle leden van het Rode Kruis gericht. Het Rode Kruis is sinds zijn stichting nauw betrokken geweest bij het ver zachten van het lijden dat door oorlog wordt veroorzaakt. Daardoor is het ook altijd bezig geweest met het afwenden van oorlog en de elllende die deze met zich meebrengt. Oorlog is schending van van elk principe van menslievendheid waarop beschaving is gebaseerd. Maar oorlogen zullen nooit ophouden te be staan, tenzij hun hoofdzaken Vrees, Ge brek, Hebzucht en Begeerte naar Macht zijn uitgebannen. Het Rode Kruis, de grootste humani taire organisatie ter wereld, met een ledental van 220 miljoen, heeft een spe ciale taak in deze kruistocht. Zelf vreest het geen agressie, omdat het geen gren zen heeft. Zijn werk is juist gegrond over het inzicht dat internationale een heid de enige weg is om nationale on- zekerhed te verdrijven. En door zijn principe van wederkerige hulp, vrij en gegeven, tussen naties ten tijde van crisis of nationale rampen, speelt het op dit gebied een leidende rol. Het antwoord van het Rode Kruis op ebrek is het uitbreiden van zijn dien sten om lijden te verlichten, waar zich maar nood voordoet, ongeacht ras, na tionaliteit, klasse, geloof of politieke kleur. Het Rode Kruis bestrijdt de heb zucht door te geven, en zijn antwoord op de begeerte naar macht is de macht van de liefde - de geest van het wil len helpen van de ander, welke blijkt uit zijn belangeloze dienst aan de mens heid. Het Rode Kruis werd meer dan honderd jaar geleden gesticht in de overtuiging dat de mensen van goeden wil samen voor het welzijn van de mensheid zouden kunnen werken, wel ke verschillen hen ook zouden scheiden. Dit geloof werd belichaamd in de Con venties van Gèneve, de grootste poging ooit ondernomen om de hoogste rech ten van het menselijk ras te behoeden, zelfs in de ergste oorlogstragedie. Het Rode Kruis levert zijn bijdrage tot Vre de door zijn algemeen aanvaarde hu manitaire aktiviteiten te ontwikkelen en uit te breiden, daarmede een geest van betere verstandhouding tussen de na ties bevorderend en helpend een beter begrip tussen de volkeren van de we reld tot stand te brengen. Het stichtingsbestuur van de sporthal „Beukendal" heeft sinds de opening van de sporthal een slag om de arm gehou den voor wat betreft het gebruik van de vloer. Men stond het gebruik van deze vloer niet anders toe dan met gymnastiekschoeisel. Aanvragen voor evenementen anders dan sport werden in verband met de vloer niet toegestaan. Dat het stichtingsbestuur bij de bouw van de sporthal een dergelijke univer sele vloer liet leggen, bestand tegen alle soorten schoeisel, bleek zaterdagavond na afloop van een feestelijke dansavond ter gelegenheid van de sportuitwisseling Soest-Soest (Dld.). De vloer bleek het geweld feilloos doorstaan te hebben en was nog puntgaaf. Het stichtingsbestuur staat nu voor de beslissing of in de toekomst meer van deze feestavonder in de sporthal ge geven kunnen worden. Wederom met als oorzaak spelen met lucifers door kinderen brak maandag morgen brand uit ln een slaapkamer van een flat aan de Weegbreestraat. Een bed raakte in brand terwijl ook de ver dere inboedel brandschade opliep. De bewoners blusten zelf de brand. TELEVISIE houten kast, 59 cm ƒ498,—. - Dealer Blaupunkt, Philips, B O Soesterbergsestraat-20a - Soest Telefoon 3367 Dit maal moeten wij u beslist Iets ver tellen over de Linnaeushof, want dit bijzonder mooie en ontspanningsrijke park is toch wel heel erg belangrijk om in uw plannen voor vakantie-dag tochten te worden opgenomen. Behalve het grote wandelpark, dat vrij toegankelijk is en waarbij een restau rant en midgetgolfbaan behoren, vindt u er een tropentuin met exotische plan ten, een miniatuur bloemencorso, een enorm grote speeltuin met een speciaal voor kleuters ingerichte speelruimte, voorts waterscooters, en ponyrijbaan, een Western-stoomspoortrein en een Indianen speelhoek. Van april tot november kunt u er dage lijks vertoeven van 9 tot 18 uur. Waar ligt dit recreatieoord? Langs de weg van Heemstede naar Bennebroek. Reist u niet met eigen vervoer, dan kunt u vanaf Haarlem met de buslijnen van de N.Z.H. (nrs. 50-92-93) er gemakke- liik komen. Wij kunnen u de kleurige folder aan bieden en indien u geïnteresseerd bent. is het bovendien mogelijk u enkele Drachtige foto's te laten zien, die van deze lusthof werden genomen. Ook bii de zomer-dagtochten van de firma Tensen is meestal een trip naar de Linnaeushof ingelast. Daar er onder tussen al vraag is geweest naar dit pro gramma, moeten wij u er opmerkzaam op maken, dat deze tochten in het druk ke zomerseizoen liggen, in de periode van de schoolvakanties. Dusnog even geduld! Over bijzondere ondernemingen worden de data van deze excursies altijd in de Soester Courant vermeld en daar u bij ons kunt boeken, zult u bij ons kantoor ook hiervan de aankondigingen op een daarvoor bestemd bord zien staan. Ook het strandweer nadert en hiervoor ligt een strand-folder voor u klaar, uitgegeven door Veluwestrand Har derwijk. Harderwijk annonceert 3 Top- attrakties: Dolfinarium, Zeebad Veluwe strand en Rederij Flevo. En natuurliik mogen we niet voorbij gaan aan alles, wat Rederij Koppe u op gebied van boottochten biedt. Het is zelfs een aardig dik boekje in handig zakformaat, dat u inlicht over de vele uitstapjes over het water, die u kunt meemaken. Komt u even langs ons kan toor? Maar dan ook binnenstappen! Komende uit de Kerkstraat nabij het einde van de Torenstraat reed de Soester automobilist R. het vervolg van de Kerkstraat in en begon aan een inhaal manoeuvre die fataal afliep. Hij ramde drie hem tegemoetkomende auto's als ook de wagen die hij inhaalde. Met in begrip van zijn eigen wagen omvatte de schroothoop vijf vernielde auto's. De politie constateerde dat R. meer sterke drank had gedronken dan goed voor hem was. Het gevolg hiervan was dat hij werd ingesloten ter ontnuchte ring, terwijl zijn rijbewijs op het poli tiebureau werd opgeborgen in afwach ting van een nadere uitspraak van de rechter. Spoorwegman, statisticus, econoom, man van de wetenschap. Wijnkenner en min naar van muziek. Studeerde in Amsterdam en promoveer de op „Interlocaal personenautoverkeer in Nederland". Nu bij de N.S., leverde hij zijn aandeel in „Spoor naar 1975". Dr Geerlings maakt deel uit van de Commissie Zeehavenontwikkeling, van werkgroepen van het Koninklijk Insti tuut voor Ingenieurs en hij adviseert WD-kamerleden over verkeers- en ver- voerproblemen. Economie van verkeer, vervoer en ste denbouw, kostenstructuren, termijnplan ningen en rentabiliteitsberekeningen zjjn bij deze deskundige in werkelijk des kundige handen. Wilt U deskundigheid wanneer de Soes ter gemeenteraad werkt aan een toe- komstbeleid Wilt U veiligheid en dui delijkheid over wat er met U en met uw kinderen in Soest gaat gebeuren Wilt U dat een deskundige als dr Geer lings waakt voor uw belang Help en stem dan WD. Dat betekent dat U actief meewerkt om de oplossin gen te vinden die hier in onze gemeente voor het leven van U en straks van uw kinderen de beste zijn. Doordat kinderen met lucifers speelden geraakte vrijdagmiddag een hooiberg, staande op het terrein van de boerderij van de heer Rossenberg aan het Kerk- pad, met ongeveer driehonderd balen hooi in brand. De Soester Brandweer, die een aangrenzende hooiberg en een houten loods voor het vuur kon behoe den, bluste het vuur met vier stralen. Geruime tijd is men bezig geweest met het uithalen en nablussen van de hooi- voorraad, die eigendom was van de Coöperatieve Landbouwvereniging .Soest'. Eerder op de dag was de brandweer uitgerukt voor een heidebrandje nabij De Zoom, waarvan met vermoed dat er van brandstichting sprake moet zijn. De brandweer rukte dezelfde dag nog voor de derde maal uit om een brandje te blussen in een sloopwoning aan de Smitsweg. Slopers hadden een vuur j_ stookt in de kelder van dit pand en dit bij het einde van hun dagtaak niet vol doende gedoofd. Met een straal van de nevelspuit bluste de brandweer toen maar voor hen. Op de Amersfoortse eiermarkt werden aangevoerd 70.000 stuks in prijzen van ƒ9,tot ƒ10,Middenprijs ƒ9,45. Prijs per kg ƒ1,50. Steenhoffstraat 9a, Telefoon 6571 en 4905 Naar aanleiding van de „Dag van de Verpleging" op 12 mei a.s., zal ds. L. de Ru van Zonnegloren a.s. zondag 10 mei om 10 uur voormiddag een speciale dienst houden, waarbij alle kruisverenigingen zijn uitgenodigd en natuurlijk de zusters, die bij deze kruis verenigingen werkzaam zijn. Wanneer men zich rond de 12e mei op deze wijze zal beraden, doet men dat in de geest van Florence Nightingale, die gezegd heeft: „Wil de geest der verpleging levend blijven, dan moet deze voort schrijden met de geest der tijden". Waarvan acte! A.s. zaterdagavond, 9 mei, is er een beatavond in de Rank aan de Soester bergsestraat. Deze avond is georganiseerd door Club '69 als afsluiting van het seizoen. De alom bekende groep Yorkshire zal op treden. De avond begint om 8.15. Ieder een is welkom. (Adv.) Op de examenmodeshow, die in Grand Hotel „Gooiland" te Hilversum werd gehouden, slaagden de volgende dames voor het diploma „Mannequin": T. Wil denburg (met lof) uit Soestdijk, M. Cor- stens en J. Kal te Soesterberg. Mede dank zij de welwillende mede werking van diverse modezaken, waar onder ook Trend Shop Adama en schoen- handel Van Dam uit Soest, is dit prak tijkdiploma succesvol verlopen. De kan didaten werden opgeleid door Modèl- school „Simone", Secr. Kapelstraat 6 te Baarn. KLEURENTELEVISIE 1 Blaupunkt vanaf ƒ1.698,— DealeT Blaupunkt. Philips, B O I Telefoon 3367 Exposities: Luchtvaartmuseum, Vliegbasis Soester berg, elke zat., geopend van 10-16 uur. Dagelijks 2-5 uur en vrijdagavond 8-10 uur, Arti-Shockgebouw, Steen hof f- straat, expositie Maurits E. Escher (grafische kunst) en Wessel Couzijn (beeldhouwwerk). Laatste expositiedag 11 mei. Film: Flora Baarn. Hemelvaartsdag, 2.30 en 8 uur: „Elvis in het wilde Westen". Vrijdag 8 uur, zaterdag 7 en 9.15 uur, zondag 8 uur: „Groene ogen in de nacht", 18 jaar. Zondag middag 2.30 uur: „Hercules tegen de Kapitalisten". Maandag, dinsdag woensdag 8 uur: „Sexyrella", 18 jaar. Diversen: Poppentejater, artishock-gebouw, Steen- hoffstraat, elke zondag 3-4.30 uur. Maandag 11 mei, 20 uur, Emma- kerk, Regen tesselaan, gelegenheid tot kennismaking met de VVD- kandidaten voor de nieuwe gemeen teraad. Dinsdag 12 mei, bezoek van de leden van de N.V.E.V. aan de algemene jaarvergadering in Dronten. Dinsdag 12 mei, 20 uur, rest. „De kleine Witte", Middelwijkstraat, jaarverga dering Winkeliersvereniging „Soest". Woensdag 13 mei, 10.30 uur, hotel Van den Brink, Soesterbergsestraat, koffie ochtend Ned. Ver. van Huisvrouwen. Laanstraat 55 - Baarn Telefoon 2783 Terwijl de familie L. aan de Middel wijkstraat op vakantie was, hebben on bekenden door het verbreken van een bovenraam in de keuken een verboden bezoek gebracht aan de onbewaakte wo ning. Het dressoir bleek grondig door zocht, maar de politie kon uiteraard niet vaststellen of er ook iets vermist werd. vindt u vrijdagavond 8 mei, van tot 9 uur bij Na de grote belangstelling van de vorige showavond, wil Middelman u opnieuw a.s. vrijdag door enkele mannequins diverse modellen tonen. U krijgt dan een idee van onze uitgebreide en modische kollektie dames- en herenkleding. U bent van harte welkom. REPARATIE aan alle merken radio en televisie Speciale service-werkplaats Tel. 3367 - Na 7 uur 6256 AMSTERDAMSEWEG 29 AMERSFOORT TEL.: 03490-14243

Soester Courant | 1970 | | pagina 11