ÏÏENflULWTB Vederlicht en soepel Garage Stam NIXONS GROTE VERLIES MIKIMO ePSnoccfiïo ZOMER J. HOiraPÖOWERS MIKIMO FÜGERS WIE WEET MIKIMO MEDISCHE DIENST MIKIMO MIKIMO PREDIKBEURTEN MIKIMO I'OSITIE-KIJEMAG Priis f 27,90 Prüs f 27,90 NieuWeVinditih! SANDALEN gezonde, zorgenvrije JEUGDSCHOENEN voorde heeeéfe zomer! Mantels Mantelcostuums Japonnen Deux Pièces Regenmantels Broekpakken Badpakken Rokken Jumpers Vesten Blouses Pantalons Handschoenen POSITIE-RLF.P1NG GAZELLE MINIFIETS f 156,50 RIJWIELEN Onverbeterlijk Geslaagden Rode Kruis Korps Garage ,DE SOESTER' POSITIE-KLEOEVG Duur grint Officiële Mededelingen Ophalen grof huisvuil Hinderwet POSITIE-KLEDING Hinderwet Gevonden voorwerpen 2e kamerlid mej. mr. Anneke Goudsmit spreekt voor D '66 in Soest POSITIE-KIEIHNG R.K. kerkdiensten POSITIE-KLEMNG VRIJDAG ir» MEI 1970 Be erote vergissing van president Nixon lip besluit om in Cambodja in te eriroen was dat hij geen rekening hield met de g°1£ van a£keer dle in de Ver- Staten zelf zou opsteken en dat on danks zijn erkend fijne neus voor wat politiek in eigen land haalbaar is en wat niet. Die afkeer is belangrijker dan wat ook op het slagveld gebeurt en «ixon heeft zijn uiterste best gedaan om lije op het water te gieten, zelfs met V onverwacht gesprek met studenten uit de menigte, die in Washington tamelijk Rustig maar daarom des te indringender ^Kvam demonstreren. Plus de concessie dat de Amerikaanse troepen eerder uit «ambodja terug zouden keren dan was ^Ringekondigd. Het was onverwacht rustig geworden in de V.S.; zozeer zelfs dat het comité dat ^■verde voor vrede in Vietnam zijn kan toren sloot wegens gebrek aan belang- stelling. De Amerikanen, of ze nu erg Gallenkamppelsweg 11 - SOEST Telefoon 6286 Onxe bekende open-hiel schoen, welke wij opnieuw gestalte heb ben gegeven door de modische kreuklakkleuren rood, blauw, bruin of zwart met wit a{ te1 biezen. Het resultaat is een schoen die mede door zijn bolvormige chroom-garnering een succes is geworden. Een van de modethema's dit voor jaar is de bandschoen. Dit model op ronde leest gemodelleerd met het nieuwste type „HAMER-HAK" geven de schoen juist die pittige en gedurfde aanblik, die u hem met graagte doet dragen. De vederlichte "soepele herenschoen wordt met meer vanzelfsprekendheid gedragen,dan ooit te voren. THORSTEN actuele chevreau-leder vlechtschoen f39,95 Wij tonen,wat mode is... ingenomen waren met hun nieuwe pre sident of niet, gaven in elk geval toe dat de man inzake Viëtnam de enige ver standige koers had ingeslagen: het te rughalen van de Amerikaanse troepen. Dat dit niet zonder meer van de ene dag op de andere ging was duidelijk en van daar dat men de programma's accep teerde die „vietnamisatie" beoogden: het versterken van de militaire macht van Saigon om zo goed mogelijk uitgangs punten te schappen voor de regering. Veel illusies leefden niet in de V.S. of het zou, hoe ook bemanteld, uitdraaien op een communistische overwinning met om gezichtsverlies te besparen wat over gangsregeringen waarin coalitiepartners de machtsovername door de communis ten mochten helpen voorbereiden. Het was, meende men, fatsoenshalve niet anders te doen: men kon de zuid-Viët- namezen, met wie de Amerikanen zo lang hadden samengewerkt, niet een voudig voor de leeuwen werpen. Dat het er in feite toch op neer zou komen vergat men liever als er dan maar for meel een beetje behoorlijk was gehan. deld. Dit vertrouwen in Nixon dat deze de pijnlijke affaire zo zou afwikkelen met de minste pijn voor iedereen, verspeelde hij omdat niemand erin gelooft dat de Indochinese oorlog geliquideerd kan worden door hem uit te breiden. Wat de Amerikanen het meest ergert is dat Nixon in een oude dwaalleer terugkeert; vandaar ook dat het niet de gebruike lijke demonstranten zijn die zich tegen hem keren, maar ook velen die tevoren niet zoveel behoefte hadden tegen hem te ageren. Die dwaalleer is dat de Amerikanen door militaire druk de noord-Viëtnamezen er toe kunnen pressen aan de onderhande lingstafel inschikkelijker te worden. Dat doen ze niet. Ze zitten er alleen maar om te wachten tot de V.S. hun voor- waarden accepteert, die onveranderlijk zijn geweest: totale aftocht der Ameri kanen, die zich er dan verder ook maar niet meer mee moeten bemoeien. Op zijn best was Hanoi bereid om als dit eenmaal was aanvaard, iets te doen dat het prestigeverlies wat verzachtte, maar ook dit maar in geringe mate. VAN WEEDESTRAAT 80-82 - SOESTDIJK Gallenkamppelsweg 11 Telefoon 6286 SOEST compleet met lamp, slot en standaard Kerkstraat 3, telefoon 2030. ZON Wie mocht menen dat zonlicht uitslui tend gunstige invloeden heeft op het menselijk lichaam, vergist zich terdege, volgens een Amerikaans professor uit Pennsylvania. Met name op de huid versnelt zonlicht het verouderingsproces. Onderzoek van diverse personen lever de o.a. als resultaat op dat meestal bedekte huid, als van de billen, belang rijk minder onderhevig waren aan ver oudering dan huid dat aan zonlicht was blootgesteld. HERINNERING Een bepaald merkwaardige ontdekking deed onlangs een Australische profes sor toen een legering nikkel-titaan bleek te beschikken over een soort van geheugen. Het metaal had de vorm van een spiraal, werd verhit en recht ge bogen, afgekoeld. Tot zover de normale gang van zaken. Toen men echter op nieuw ging verhitten bleek de metaal legering sterk geneigd de spiraalvorm opnieuw aan te nemen, wat op een soort „geheugen" wijst. Men onderzoekt nu of dit is te perfectioneren en in de praktijk toe te passen. VAKER Een deskundige werkzaam op de Nasa, het Amerikaanse ruimtevaartcenitrum ziet in de toekomst belangrijke bespa- T ringen door het meer dan eens gebrul- De in politiekrmgen^ ken van raketten en lanceerinrichtingen. Nieuwerhoekplein 1 - Soesldijk - Iel.02155-2850 Door de colonneleden van de Rode Kruis Korpsen van de afdelingen Baarn en Soest/Soesterberg werd in de afgelopen zes maanden een cursus gevolgd in Eerste Hulp In Oorlogstijd (E.H.I.O.). De lessen werden gegeven door de heren K. A. Thies en H. Th. van Doe veren, staf verplegers van het Rode Kruis Korps uit Den Haag en stonden ondertoezicht van de arts P. H. Walter te Soest. Woensdag 13 mei werd 't examen afge nomen door dokter G. E. J. H. Delvaux uit Amerfoort, waarbij alle opgekomen kan didaten slaagden. De namen van de gelukkigen zijn: de Helpers A. C. Beek; P. de Boer; J. Cor- nelisse; J. H. Dorst; C. Groot; J. H. R. van 't Land; A. Mensink en uit Baarn; G. L. A. van de Bor; L. H. N. Spaapen; A. van Remmerden en W. van Tol. De Helpsters J. van Biemen; C. J. Groot- Laribij; L. Haan-Verhagen; C. A. van der Hulst-van der Klein; C. E. Kropff; K. Kropff; M. C. Mensink-Rempt; J. Verstegen-Riemers; J. A. van der Wal- Walker en uit Baarn W. van Diermen- de Vries; J. H. Doorn-Leenslag en E. Groepenhoff. vanaf ƒ6595,incl. B.T.W. Oft. dealer voor Soest. Baarn en A'foort Laanstraat - Telefoon 3865 - Soest En waarom zou dit nu veranderen? Na tuurlijk, het uitvallen van Cambodja als een veilige schuilplaats voor Viëtcong- operaties tegen zuid-Viëtnam moet voor de communisten onaangenaam zijn, evenals het feit dat sommige van hun aanvoerroutes waarschijnlijk afgesneden worden. Maar dat zijn twee aspecten die de Viëtcong en verbonden groepe ringen op zijn hoogst dwingen tot iets meer geduld en dat is iets waarvan ze onuitputtelijke voorraad hebben wie dat niet geleerd heeft uit de lange strijd heeft niets geleerd. Het is een geduld dat gebaseerd is op de overtuiging dat de V.S. hun inmen ging in Azië niet onbeperkt kunnen voortzetten, al was het alleen maar om dat de Amerikaanse burgerij het niet slikt dat gigantische bedragen en tal rijke levens worden geofferd voor iets wat het leven in de V.S. in geen enkel opzicht verbetert. De demonstraties ln Washington hebben Nixon geleerd dat de Viëtcong en Hanoi hierin nog steeds volkomen gelijk heb- ben, temeer omdat Nixon het verspeel, de vertrouwen niet snel zal terugwinnen iets waarover zijn voorganger John son hem het best kan voorlichten. Ook wil men gaan proberen onderdelen geschikt te maken voor verschillende types raketten, zodat onderdelen van een bepaald type raket eveneens ge schikt zijn voor een ander type. Wan neer men hierin zou slagen zou het Amerikaans ruimteprogramma belang rijk goedkoper worden. VOORSPELLEN Een Canadese professor is in staat door metingen te voorspellen of een vulkaan al dan niet een eruptie gaat teweeg brengen. Hiertoe maakt hij gebruik van instrumenten welke aardmagnetische schommelingen kunnen aantonen. Deze gaan altijd aan een eruptie vooraf. Door dit nieuwe middel kon men on langs zeer juist een uitbarsting van een vulkaan op NieuwZeeland voorspel len, wat de mogelijkheid óm van te voren maatregelen te treffen bevordert. Men is nu zeer druk bezig deze in strumenten te vervolmaken. V. uit Amersfoort werd door de Soes- ter politie wederom aangehouden we gens het besturen van een auto, terwijl hem de rijbevoegdheid werd ontzegd tot 1975. Sinds deze rechterlijke beslis sing heeft V. reeds verschillende ma len dit vonnis overtreden, hetwelk door de politie ook werd geconstateerd. Het zal wel een heel lange tijd gaan du ren eer hem weer een rijbewijs zal worden verstrekt. Gallenkamppelsweg 11 - SOEST Telefoon 6286 Twee handelaren met een auto hebben deze week getracht zich ten koste van een argeloze huisvrouw te verzekeren van een extra zoet winstje. Beide heren gingen namelijk huis-af- huis-aan met hun vrachtauto met tuin- grint om op een ongeoorloofde manier hun koopwaar te slijten. Tegen de prijs van ƒ17,50 per kruiwa gen bestelde een mevrouw aan de Hei deweg tien kruiwagens, die de heren wel even voor haar in de tuin zouden verdelen. Toen het op afrekenen aan kwam hadden de „heren" niet tien maar twintig kruiwagens grint in de tuin gestort en eisten een betaling van ƒ445,Mevrouw ging er niet mee ac- coord omdat zij maar tien kruiwagens besteld had en de „heren" wilden de andere tien kruiwagens niet weer terug op de auto brengen. De mevrouw riep de hulp in van de politie in, hetgeen tot resultaat had dat zij zelfs minder dan de helft hoef de te betalen. De toeschietelijkheid van de heren was, ten opzichte van de poli tie misschien een gevolg van het feit dat de heren niet in het bezit waren van de vereiste ventvergunning, hetgeen de politie echter niet belette hen over de gemeentegrens te zetten. SOFTENON - Kunt u mij inlichtingen Antwoord: Daar noch het Kon. Ned. even over de softenon baby's wanneer werden deze geboren en hoeveel leven er nog van in Nederland? Antwoord: Softenon is een van de na men waaronder thalidomide, een kal merende stof, in 1957 door Westduitse moeders, die deze stof in de eerste periode van de zwangerschap door art sen als slaapmiddel voorgeschreven hadden gekregen, ruim 10.000 mismaakte kinderen ter wereld waren gebracht, waarvan de helft overleed. In Engeland bedroeg dit aantal enige honderden en in ons land, waar de artsen het ge neesmiddel-gebruik tijdens de zwanger schap zoveel mogelijk beperken en waar een voorzichtig beleid wordt toegepast t.a.v. het op de markt brengen van nieuwe medicijnen, waren het slechts 25, waarvan er nog 16 in leven zijn en waarvan de helft vrij ernstige afwij kingen vertonen. De meeste a.s. moe ders hadden de medicijnen op reis in het buitenland ingenomen. Er is ook een Hollandse schadevergoedingsclaim ingediend bij Grunbaum. Nadere inlichtingen kimt u verkrijgen bij Dr. Verkuyl, de geneesheer-direc teur van het Revalidatie-centrum De Hoogstraat in Leersum, telefoon 03430- 2041. W.A. VERZEKERING - Ik heb 'n werk ster in dienst voor 3 uur per week. Zij werd door mijn hond gebeten en leed daardoor enige schade. Zelf ben ik W.A. particulier verzekerd (z.g. gezins verzekering). Nu schrijft mijn verzeke ring dat deze werkster bij mijn polis is opgenomen. Volgens ons is dit niet het geval, want zij is toch derde? Antwoord: In oudere polissen voor W.A. verzekering (gezinsverzekering) werd het huishoudelijke personeel niet als derden beschouwd in de zin van het burgelijk wetboek. Later echter namen vele maatschappijen t.a.v. deze kwestie deze clausule op onder gedekte risico's: „Het onrechtmatig handelen of nalaten van zijn huishoudelijk personeel (inclu sief verzekerde's aansprakelijkheid je gens dit personeel 1638 B.W.)" Als deze clausule in uw polis niet voorkomt, be hoort de schade gedekt te worden. Zo niet, dan valt u nog onder de vroegere verzekeringsvoorwaarden en hebt geen recht tot vergoeding van de scha de. BISSCHOPSWIELEN. Wat zijn in de heraldiek bisschopswielen? Genootschap voor geslacht- en wapen kunde, noch het Aartsbisdom Utrecht, noch het instituut Woordenboek der Nederlandse Taal ons ook maar enige informatie kon geven over de „bis schopswielen" verzoeken wij u volledige inlichtingen over de achtergrond van uw vraag. Genoemde instanties zijn zelf ook geïnteresseerd en zullen alle moeite doen om tot een beantwoording te raken. WESPEN. Weet u een middel om wespen van een wijnstok te verjagen? Antwoord: Een afdoendmiddel is het opsporen en vernietigen van het nest, want de wespen op de wijnstok doden helpt niet, daar er steeds nieuwe exem plaren bij komen door uitbreiding van het nest. Het nest uitbranden of als het in de grond zit, vol laten lopen met teer. De wespen op de wijnstok kimt u proberen te verdrijven door de wijn stok te bestuiven met bloem van zwavel. Dit helpt misschien door de daaruit ontstane zwaveldampen. Tevens helpt het tegen het wit in de wijnstok (valse meeldauw). Het beste is dus nogmaals het nest opzoeken en vernietigen. SUIKER. Bevat suiker alcohol en zo ja, hoeveel procent? Antwoord: Suiker bevat geen alcohol in de gewone toestand. Wel kan suiker door het hoge koolhydratengehalte om gezet worden in alcohol, waarvan in de praktijk ook wel gebruik gemaakt wordt. MUNTEN. In mijn bezit bevindt zich een zilveren munt met een doorsnee van 18 mm. Rondom de beeldenaar staat: PIUS IX P. M. A. XXIII. Aan de andere (vrij afgesleten) kant staat 10 S D I met daar omheen: STATO PONTIFICIO 50 R C N I en nog enkele ondefinieerbare tekens. Wanneer waar is deze munt geslagen en wat is de tegenwoordige waarde? Antwoord: Uw munt is van de Kerke lijke staat (State Pontificio) die in 1871 is genomen in het Koninkrijk Italië. Pius IX was Paus van 1846 tot 1871. Mussolini heeft in 1929 de kerkelijke staat hersteld in de beperkte omvang van de tegenwoordige Vaticaanstad. Ge zien de kennelijk nogal afgesleten staat waarin uw munt bewaard is gebleven is de waarde gering; een kwestie van enkele kwartjes tot een gulden. De munt is een halve lire. De lire was verdeeld in 20 soldi van ieder 5 centerimi. Burgemeester en Wethouders van Soest brengen onder de aandacht, dat maan delijks een vrachtauto rijdt om grof huisvuil op te halen, dat niet met de normale vuilnisauto kan worden mee gegeven. Degenen, die van deze gelegenheid ge bruik wensen te maken dienen minstens 5 dagen van te voren per briefkaart, gericht aan gemeentewerken, of tele fonisch onder nummer 6744, op te geven wat opgehaald moet worden. Tuinafval wordt alleen meegenomen, als dat goed samengebundeld, niet meer dan een halve kubieke meter per pak ket is. De vrachtauto zal elke maand rijden en wel in het gebied van Soest ten Westen de spoorlijn Den Dolder-Baarn op de eerste woensdag; in bet gebied ten oosten van de genoemde spoorlijn en in Soestduinen op de tweede woens dag van de maand. Soest, 15 mei 1970. Burgemeester en wethouders van Soest brengen overeenkomstig het bepaalde in artikel 9, lid 1, sub b, der Hinderwet ter algemene kennis, dat ter gemeente secretarie van Soest ter inzage is ge legd een verzoek met bijlagen van B. J. van Brienen, Waldeck Pyrmontlaan 61 te Soest, om vergunning tot het oprich ten, het in werking brengen en het in werking houden van een autosloperij, op/in het perceel Waldeck Pyrmontlaan nr. 61, kadastraal bekend gemeente Soest, sectie H, nr. 8670. Gedurende tien dagen na dagtekening van deze bekendmaking bestaat voor een ieder de gelegenheid schriftelijk bezwaren tegen het verlenen der ver gunning in te brengen bij het gemeente bestuur. Bovendien zal op dinsdag 2 juni a.s. des voormiddags 9.30 uur, in het gemeente huis een openbare zitting worden ge houden, alwaar mondeling Bezwaren tegen de inwilliging van dit verzoek kunnen worden ingebracht. Een ieder kan ter gemeentesecretarie kennis nemen van de terzake ingekomen stukken. Soest, 15 mei 1970. SOEST De artsendienst wordt waargenomen van zaterdagmorgen 12 uur tot maan dagmorgen 8 uur door M. H. Oeberfus Kapteijn, Nassau plantsoen 25. tel. 4545, en H. G. Rupert, Burg. Grothestraat 49, tel. 2388, van maandag 8.00 uur tot dinsdag 8.00 uur H. J. Stroband, Henr. Blaeckweg 14, tel. 2434 en H. Overbeek, Burg. Grothestraat 65, tel. 2333. SOESTERBERG Tijdens het weekeinde en 2e Pinkster dag zal de artsendienst worden waar genomen door dokter A. Th. M. Splin ter, Amersfoortsestraat 3, tel. 1432, boodschappen voor 9 uur. SOEST Tandartsen Zaterdag en zondag van 13.00 - 13.30 uur W. H. A. Steen, Oranjelaan 11. 2e Pinksterdag van 13.00-13.30 uur A. J. Janus, De Genestetlaan 15. Apotheek Zaterdag en beide pinksterdagen is ge opend Apotheek „Soestdijk". Avond en nachtdienst t.e.m. 29 mei Apotheek „Soestdijk". Apotheek „Soest-Zuid" ge sloten. Oranje-Groene Kruis Beide pinksterdagen Zr K. Kropff, Mid delwijkstraat 36, tel. 2902. Wit-Gele Kruis Beide pinksterdagen Zr. M. van Loon, v. Marnixlaan 26, Amersfoort, tel. 03490- 17172. Groene Kruis Zaterdag en zondag en 2e Pinksterdag Zr. F. Beima, De Genestetlaan 3b. tel. 2427. Interpar. Charitatief Centrum Maatschappelijk werk en Gezinszorg Mej. M. F. M. Elsenburg en mej. H. B. te Lintelo, maandag t.e.m. vrijdag, 9.30-10.30 uur, Molenstr. 11, tel. 4040. In Soesterberg: dinsdag 18.30-19.00 uur in De Hoeksteen. Gallenkamppelsweg 11 - SOEST Telefoon 6286 De navolgende gevonden voorwerpen werden aan het politbureau aangegeven: groene das, ring met sleutel, etui met sleutels, portemonnee met geld, etui met tabak, zilveren kettinkje, bruids sluier, bril, autobus knipkaart, blauwe zwembroek, herenfiets, fietstas, para- pluihoesje, bruin jasje, rozenkrans, da mes horloge, zilveren ringetje, contact sleutels van Fiat, kinderbril, bad handdoek, kap van wandelwagentje, portemonnee met geld, autoped, voetbal schoen en damesfiets. Komen aanlopen of aanvliegen: hond, kleine zwarte hond, twee pauwen en een tamme kraai. Op donderdag 21 mei a.s.. te 20.00 uur, vindt in de Openbare Bibliotheek aan de Alb. Cuyplaan, hoek Molenstraat een algemene ledenvergadering, tevens open bare propaganda-avond van D '66 plaats. Het afdelingsbestuur Baarn/Soest treedt reglementair af na 2 jaar. Mevr. J. M. Bakker-van Wieringen, A. Bestman, K. Dokter en H. M. Jonker keren niet terug in het nieuwe bestuur. Mevr. P. J. Moo- gendoorn en mej. A. C. C. de Langen stellen zich herkierbaar. Voorts zijn kandidaten voor het nieuwe bestuur de heren J. C. van Ek, C. J. M. Slikkerveer, J. P. Steenmeyer en P. A. van Winden. De heer J. C. van Ek is kandidaat voor het voorzitterschap. Na het huishoudelijk gedeelte spreekt het D'66 Kamerlid mej. mr. Anneke Goudsmit. Vervolgens zal aandacht worden besteed aan de Soester gemeentepolitiek. Er zal gelegenheid tot discussie zijn en tot nadere kennismaking met de D '66 kandidaten voor de komende gemeen teraadsverkiezingen. Burgemeester en Wethouders van Soest brengen, overeenkomstig het bepaalde in artikel 9, lid 1, sub b, der Hinderwet, ter algemene kennis, dat ter gemeente secretaris van Soest ter inzage is gelegd een verzoek met bijlagen van de heer N. Strumpel, Eigendomweg 105, alhier, om vergunning tot het oprichten en in werking houden van een inrichting voor het opslaan, het verbranden en het op ruimen van vuil en afval op het perceel Eigendomweg 105, kadastraal bekend ge meente Soest, sectie G, nr. 4102. Gedurende tien dagen na dagtekening van deze bekendmaking bestaat voor een ieder de gelegenheid schriftelijk be zwaren tegen het verlenen der vergun ning in het brengen bij het gemeente bestuur. Bovendien zal op dinsdag 2 juni a.s., des voormiddags 9.00 uur, in het gemeentehuis een openbare zitting wor den gehouden, alwaar mondeling be zwaren tegen de inwilliging van dit verzoek kunnen worden ingebracht. Soest, 15 mei 1970. Gallenkamppelsweg 11 - SOEST Telefoon 6286 PAROCHIE SOEST, Kerkplein Zaterdagavond. 19 uur, avondmis. Zondag, H. Missen 8 en 11.30 uur. 9.30 uur, Hoogmis. In de week H. Missen om 8.30 en 19.30 uur. 2e Pinksterdag als op zondag. PAROCHIE SOESTDIJK Burgemeester Grothestraat Zaterdag, 19 uur, avondmis. Zondag, om 9 uur en 11 uur Hoogmis. 18 uur, Avondmis. Dinsdag en donderdag H. Missen 8 en 19 uur, woensdags en vrijdags 8 uur. 2e Pinksterdag als op zondag. PAROCHIE SOEST-ZUID St. Willibrordusstraat Zaterdagavond 19 uur, avondmis. Zondag, H. Missen 8 en 11.30 uur en 9.30 uur Hoogmis, 19 uur lof. In de week H. Missen om 8 uur. Woensdag, 19 uur, (gezinsdienst). Zaterdags 8 er» 19 uur. 2e Pinksterdag als op zondag. ST. CAROLUSKERK. Soesterberg. Zaterdag 19 uur, avondmis (met jonge renkoor). Zondag H. Mis 8.30, 10.00 Hoogmis en U.30 uur met volkszang. 2e Pinksterdag als op zondag. HERVORMDE KERKEN Oude Kerk, Kerkstraat. Zondag 10 uur ds L. D. Terlaak Poot, Amersfoort. Kinderoppas tijdens morgendienst. Emmakerk, Regentessclaan. Zondag 10 uur ds. D. H. Bosma. 7 uur hulppr. A. E. van Eeden, Utrecht Kinderoppas tijdens de morgendienst. Ichthuskerk, Alb. Cuyplaan. Zondag 10 uur ds J. Smit. voorb. H. A. 5 uur ds. R. de Bruin, Eemnes 9.30 uur, 2e Pinksterdag, Interk. Pink- sterdienst ds, W. Glashouwer, Drieber gen. Gebouw Middelwjjk. Pietcr de Hooghl. Zondag 10 uur ds. J. Overduin, Utrecht. Zonnegloren, Soesterbergsestraat. Zondag 10 uur ds. L. de Ru m.m.v. Henk Peterson, trompetist. Kinderoppas tijdens de morgendienit Jeugdkerken: 10 uur: Emmakerk, Regentesselaan. 10 uur: Eltheto, Drift je. Zondagsscholen 10 uur: Middelwijk, P. de Hooghlaan 10 uur: De Savornin Lohmanschool, Driehoeksweg. 10 uur: Gr. v. Prinstererschool. 10 uur: Da Costaschool, Pr. Bernhard- laan, interkerkelijk. GEREFORMEERDE KERKEN Jullanakerk, Julianalaan 9.30 en 5 uur ds. D. H. Borgers. Wilhelminakerk. Soesterbergsestraat 18 10 en 5 uur ds. M. Wilschut. Kerkgebouw NPB. Rembrandtlaan 20. 8.30 uur ds. C. Bijl, Hilversum. 14.45 uur ds R. Houwen, Utrecht N.W. GEREF. KERK „VRIJE KERKEN" Nassaulaan 12, Baarn. Zondag 10.30 uur en 16.30 uur ds. W. Borgdorff. CHR. GEREFORMEERDE KERK Julianalaan. Zondag 10 uur en 7 uur ds. Eerland, Hilversum. 2e Pinksterdag 10.30 uur ds. den Butter, Bunschoten GEREF. GEMEENTE Dalweg hoek Beukenlaan 10 en 5 uur Leesdienst. VER. v. VRIJZ. GODSDIENSTIGEN Afd. van de Ned. Protestantenbond Rembrandtlaan 20 Zondag 10.15 uur ds. W. Leerink. Wijkgebouw „Soest-Zuid" 10.15 uur. Kinderdienst. ADVENTSGEMEENTE 10 uur, Bijbelstudie. 11 uur, Pred. S. Bouwer. EVANGELIE-GEMEENTE „IN DE RUIMTE" Klein Engendaalweg 52. Zondag 3.45 uur H. H. ter Welle. SOESTERBERG GEREFORMEERDE KERK Zondag 10 en 7 uur, ds. J. Koppe, Soest. Afleggen van de geloofsbelijdenis. HERVORMDE KERK Zondag 10 uur F. J. Th. van Boven. H. Avondmaal m.m.v. Zanggroep Sjlr Chadas (Utrecht). 12 uur, Interk. zondagsschool. 19 uur H. Avondmaal. Johannes-Stichting. 9.45 uur ds. A. D. Zijlstra, Amersfoort. BAARN DOOPSGEZINDE GEMEENTE Eemnesserweg 63B. Zondag 10.30 uur ds. H. C. Valeton. Volle Evangelie-gemeente „Baarn-Soest" Burgemeester Penstraat 4, Baarn. Elke zondagmorgen 10 uur. EVANGELISCH LUTH. GEMEENTE Kapelstraat 7. Baarn Zondag 10.30 uur ds L. Steinhart, Utrecht. Gallenkamppelsweg 11 - SOE^T Telefoon 6286

Soester Courant | 1970 | | pagina 7