2,50 3,50 Bieten, f M medewerkers GOEDE P STRAAT GROTE STRIJD OM WERELDTITEL VOETBAL Soester Bedrijfssport Competitie 1970 VESPA C1A0 De Witte Pemoen E. G. KERKHOF 2 VERKOOPSTER zingende dolfijnen... M. TIJSSEN QARAQE STAM Televisie-uitzendingen van wereldkampioenschap voetbal AUTORIJSCHOOL „ENGEL" EENTE BAARN m.) lal Rubber nv 1ATSEF KSTER IOP SOEST-ZUID iRN HOEKHUIS oningbureau an Breukelen jr. KEL INSTITUUT !MAN ILDER-BEHANGER OK (of KOOKSTER) iüjksaankondiging naar SMIT v. Weedestr. 29 A Kosten 13 miljoen minder dan opbrengsten i! i S.E.C.-monstertoernooi Wie komt ons helpen als Door de verbouwing en liet uitbreiden van ons assortiment bezoeken steeds meer klanten onze zaak. Daar hebben wij goede medewerksters voor nodig die in staat zijn onze klanten goed te adviseren. Leeftijd tot 25 jaar. Bel voor een afspraak 3473, h.g.g. 5889 S.E.C.-veteranen zondag a.s. in sterk bezet A.I'.W.C.-toernooi Drie kampioenen bij L.T.C. Soest DOLFINARIUM VTBN.V. Telef. Brandweer 3-3-3-3 Politiebureau 4-4-4-4 Verenigings-zwemzeskamp Soester Natuurbad Rouw- en Trouwkleding VOOR EEN.RENAULT, - NIEUW OF GERRUIKT v UW SUUCES IS ONZE RECLAME etarie is plaats voor een steld zullen worden op respec- ing neiën ïrwys-personeelszaken ilking plaatsvinden in de rang van ijk van leeftijd en ervaring per maand (evt. verminderd loma en voor de onder a. en b. ;s studie voor of bezit van het boekhouden. r het einddiploma middelbare behalen, kunnen ook sollici- ten bereid zijn voor het diploma ïiding te volgen aan de Be- trecht. ge bedraagt 6 van het jaar- AOW/AWW komen voor reke- sente. :hten aan de gemeente-secreta- gen na het verschijnen van dit administratie vraagt nistratieve werkzaamheden zal nedewerkster die na een Mulo- opleiding enige kantoorerva- tan. en kunnen worden ingewonnen, 534, toestel 237. en zenden aan ons Hoofdkan- >eweg 45-47, Amersfoort. et tuin en schuur, keuken, toilet, hal en kelderkast. °te slaapkamers, douchecel, grote zolder. gprijs ƒ54.000,— k.k. Inlichtingen at 17, Soest, telefoon 7962. Soestdfjk. is plaats voor een at onderhoud van de terreinen, lodsdienst. en verlofregeling, ek. n schriftelijk) aan de direktie. VRIJDAG 5 JUNI 1970 geval aan de Utrechtsestraat te ort een etalage die lokt en een ar u fijn kunt kopen wat u zoekt. Iers, Trikot pyjama's, ook met -oek. BANKZEGELS. Amersfoort - Telefoon 03490-13230 Het enerverend spektakel van het wereldkampioenschap voetbal is begonnen. Er is heel wat kritiek geweest op de keuze van Mexico als land van handeling, vooral vanwege de hoogte. In totaal moeten 32 wedstrijden worden gespeeld. De ëerste verrassing heeft zich al voorgedaan, n.1. de pittoreske gevangenneming van de Engelse aanvoerder Bobby Moore in Columbia. Tenslotte hebben we in groep 4 de Westduitsers, die zo blij waren de te genstanders Peru, Marokko en Bulgarije te hebben geloot. Vooral aan Peru, dat ook gewend is op een flinke hoogte te spelen, zullen onze oosterburen een hele kluif hebben. Maar de Duitsers zijn in wedstrijden waarin het erom gaat altijd goed. Kwartfinales. De voorronden zijn op 11 juni klaar in Mexico. Daarna volgen op 14 juni de kwartfinales. Daarin speelt de winnaar van groep 1 tegen nummer 2 van groep 2 (A), de winnaar van groep 2 tegen de tweede van groep 1 (B), de winnaar van groep 3 tegen de tweede van groep 4 (C) en de winnaar van groep 4 tegen num mer 2 van groep 3 (D). De nummers twee moeten voor deze wedstrijden ver huizen naar de plaatsen waar de num mer 1 hun voorronde hebben gespeeld. Daarna volgen de halve finales op 17 juni. Daarbij spelen de winnaars van de kwartfinales A en C (hierboven tus sen haakjes aangegeven) tegen elkaar en van B en D. Op 20 juni is de wedT strijd om de derde en vierde plaats tussen de verliezers van de halve finales in Mexico-City, waar een dag later het grote voetbaispektakel van dit jaar plaatsvindt: de finale. Bookmakers ge loven het meest in een eindstrijd tussen Brazilië en west-Duitsland. Inzet is de gouden Coupe Jules Rimet, ofwel de wereldbeker. Geschiedenis De Fransman Jules Rimet gaf in 1929 de beslissende stoot tot de instelling van het wereldkampioenschap voetbal. In 1930 vond het eerste toernooi plaats. Uruguay won toen de finale van Argen tinië met 4-2. Vier jaar later won Italië in Rome (waar Nederland toen zo zeker naar toe zou gaan, maar^ in de voorronde over Zwitserland struikelde), met 2-1 van Tsjechoslowakije. De andere finales hadden als resultaat: 1938: Italië-Hongarije 4-2; 1950: Uru guay- Brazilië: 2-1; 1954: west-Duitsland -Hongarije: 3-2; 1958: Brazilië-Zweden: 5-2; 1962: Brazilië-Tsjechoslowakije: 3-1 en 1966: Engeland-west-Duitsland: 4-2. De kosten verbonden aan de organisatie van het toernooi komen Mexico op zo'n zeven miljoen gulden te staan. De ver koop van toegangskaartjes voor de wed- ftrijden en toernooiboekjes en -souve nirs brengen echter omstreeks de twin tig miljoen gulden op. Dat geld komt niet allemaal aan de Mexicaanse orga nisatoren ten goede. Ook de wereldvoet balbond de F.I.F.A. en de deelnemende landen krijgen hun portie. De enorme investeringen van Mexico in prachtige sportaccomodaties voor de Olympische Spelen in 1968 kwamen toen grotendeels lang niet tot hun recht. Za kelijk gezien dan. Maar met dit toernooi wordt heel wat terugverdiend. Overigens zullen de inkomsten uit de toeristen- stroom nog aanzienlijk groter zijn dan wat netto van die twintig miljoen over blijft. Goede organisatie. Bimïddels hebben de Mexicanen wel bewezen uitstekend te kunnen profiteren van dergelijke grote sportevenementen. Voor de Olympische Snelen hadden veel Europeanen gedacht, dat de organisatie wel met de speekwoordelijke Franse slag in elkaar zou zitten. Dat bleek reuze mee te vallen. Opmerkelijk is ook, dat tot nu toe het aantal klachten over ge breken in de organisatie nog geringer is dan vier jaar geleden in Engeland. Hoewel het aantal supporters uit Zuid- Amerikaanse landen veel groter is dan uit de Europese landen, heeft de toeris tenindustrie zich weer op de koop krachtige Europeanen gericht. Daarbij gaat het nog altijd om enkele tiendui zenden, vooral west-Duitsers, Engelsen en Italianen naast nog wat Belgen en Zweden. Mexico favoriet. De openingswedstrijd van het toernooi Tyas Mexico-Rusland in het grote Azte ken-stadion dat plaats biedt aan 107.000 mensen, in Mexico-City, welke wedstrijd eindigde met de stand 0-0. Dat was te- yens de grote slag in groep 1, omdat de jkexicanen en Russen favoriet worden geacht voor de eerste twee plaatsen in ,die groep boven België en El Salvador. Volgens de bookmakers is Mexico in die groep favoriet, omdat het voor eigen publiek speelt. In groep 2 zal Israël duidelijk het zwakste zijn. Alle landen in deze groep zullen met het hoogteverschil te kam pen hebben. Dat geldt ook voor Uraguay, dat bovendien nogal wat moeilijkheden heeft gehad in de leiding van de voet balbond en de selectieploeg. Toch staan de Zuid-Amerikanen hoog aangeschre ven, maar zij zullen het heel zwaar krijgen tegen Italië en Zweden (met Ove Kindvall van Feijenoord). Brazilië-Engeland. De derde groep is algemeen als de sterk ste aangemerkt met de favorieten Bra- lilië en Engeland. Maar Tsjechoslowakije üierinnert zich nog heel goed hoe 't in 1962 in Chili de finale haalde. Daarbij komt, dat de Engelsen best eens zouden kun nen tegenvallen omdat ze niet voor éigen publiek spelen. Daarom zou het feest kunnen, dat niet Engeland maar Tsjechoslowakije zich voor de kwarfi- hales plaatst. Deze groep wordt gecom pleteerd door Roemenië. LOODGIETERS- EN VERWARMINGSBEDRIJF n >1 Gas-installaties, waterleiding sanitair, lood- en zinkwerken Oude Grachtje 14a Soest 1 m Telef. 02155-4332 Voor de vijfde achtereenvolgende maal gaat zaterdag en zondag "a.s. het SEC monstertoernooi van start op de terrei nen aan de Bosstraat. In totaal wor den veertig wedstrijden gespeeld met een deelname van ruim 300 jeugdige voetballers van Amsvorde (Amersfoort), BDC (Soest), SDO (Bussum), EMM (Hil- versum) en SEC (Soest). Iedere vereniging neemt deel met vier jeugdteams in de leeftijd van 10-18 jaar. Zaterdag komen de jeugdgroepen van 12-14 jaar en 14-16 jaar in aktie, ter wijl zondag de spelertjes van 10-12 jaar en van 16-18 jaar de strijd om de pun ten zullen aanbinden. De grote beker als eerste prijs komt in handen van die vereniging die uit de in totaal 16 te spelen wedstrijden het meeste aantal punten weet te vergaren. Het totaal te behalen punten is derhal ve 32. Vorig jaar werd BDC winnaar met 24 punten op de voet gevolgd door SEC dat 22 punten behaalde. Amsvorde kwam toen niet verder dan 13, zodat het in 1969 een strijd werd tussen BDC en SEC. Dit jaar vervangt het Hilversumse EMM de ploegen van Amersfoortse Boys. Het toernooi gaat beide dagen om 's middags 1 uur van start en zal tegen half zes beëndigd zijn. Op de tweede wedstrijddag zal SEC- voorzitter, de heer B.G. Dekker, de prij zen aan de winnende teams uitreiken. Er wordt op gerekend, dat de ouders van de diverse spelertjes op beide da gen acte de presence zullen geven. Zij die interesse hebben, ook die welke in het verleden bij ons solliciteerden, verzoeken wij contact met ons op te nemen. De Atletiek-avond op maandag 1 juni stond gedeeltelijk in het teken van fi naleplaats-bepaling. Er vonden zelfs eindstrijden plaats o.a. Hoogspringen heren, Kogelstoten dames en Versprin gen dames. De strijd vond plaats bij mooi weer an voor atletiekbegrippen redelijke belang stelling. Wij merkten op, dat in stille momenten geoefend werd voor het kogelstoten he ren, dat dinsdag beslist zal worden, o.a. ontdekten wij dat de heer Bosman een resultaat van 11.35 m. liet noteren als oefening. Bij het hoogpringen" heren werd er hard gevochten om de eer tus sen de heren Egberts (Houdijk), v. Leeuwen (Coca Cola) en W. Reijnders Foxboro. De erepalm nam de heer Eg berts mee voor zijn sprong van 1.75 m. Tweede werd de heer v. Leeuwen met 1.70 m en derde de heer Reijnders met 1.65 m. Bij het kogelstoten waren de eind-resultaten voor de dames: eerste C. Scheurwater (Foxboro) 9.35 m, twee de C. Verwoerd (Mercurius) 7.80 m en derde M. Hogendorf (Avia) 7.70 m. Het verspringen voor de dames bracht de volgende uitslagen: 1. C. Scheurwater (Foxboro), 4.06 m, 2. C. Verwoerd (Mer curius) 4.00 m. 3. C. Consen 3.81 m. Voor de finale 800 m. heren plaatsten zich: P. Majoor (Gemeente), KI. v. 't Klooster (Kerkhof), A. Duits (Coca Cola), J. Pauw (Mercurius), H. v. d. Berg (Fox boro), H. v. Dijk (v. Asch) G. Beijer (v. Asch), D. v. Hornsveld (Mercurius), L. Rauch (Coca Cola). Voor de 100 m krijgen we de volgende finalisten aan de startlijn: K. Cassander (Houdijk), G. Beijer (v. Asch), H. v. d. Berg (Foxboro), J. Pauw (Mercurius) H. Meester (Avia), C. Schmidt (Branson E.), J. v. d. Hoef (Houdijk), C. Vink (Fréjo). Ook deze avond zagen wij weer meer dere directie-leden o.a. v. Jaarsveld, Fréjo, Van Asch bur. v. Wijk, Stam, Bosman en Atlas. Hedenavond zal het ere-schavot ge bruikt worden voor de eerste ceremonie protocolaire voor de atleten. Betreffende de slotavond op vrijdag 19 juni a.s. in de Sporthal „Beukendal" kunnen wij melden, dat het programma bestaat uit dansen bij een goede band, waarbij als attracties zijn gecontracteerd o.a. het Cocktail Trio. the Dutch Rolling Stars en het beroemde „glazennummer" van Sako. Kaarten zijn voor iedere lief hebber te bestellen bij het secretariaat Evenementen Commissie Soester Zaken Kring 2,de heer A. J. Brink (B.E.B.), tel. 4706. Demifinales handbal. De avond opende met de demi-finales van handbal voor dames en heren bij mooi weer en ruime belangstelling, onder leiding van de scheidsrechters(sters) wer den de volgende resultaten bereikt: bij de dames: Raiff./N.M.B. - Pribor 2 7-0; Foxboro 2 - Pribor 1 1-5; Gemeente - Foxboro 1 0-1; Lindner/Arco - Mercu rius 4-2; en bij de heren: Lindrier 2 Pri bor 0-4; Gemeente - Foxboro 1-2; Stam - Soester Timmerf. 4-0: P.T.T. - Stam 2-0; Coca Cola - Fréjo/Munt 5-4; Lind- ner 1 - Arco 11-0. Aldus werden de vier finalisten bekend bij de heren: Gemeente en Stam gaan strijden voor de derde en vierde plaats, terwijl Foxboro en de P.T.T. om de hoogste eer en de tweede plaats zullen kampen. De beslissing voor Foxboro ontstond door het winnen van het straf- worpenduel met Lindner. Bij de dames zal de beslissing om de derde en vierde plaats gaan tussen Raiff./N.M.B. en Lindner/Arco en voor de plaatsen één en twee gaat de strijd tussen Foxboro en Pribor. Deze wed strijden zijn gisteravond in de Sporthal ..Beukendal" gelijk met de Volleybal finales gespeeld. Het tweede gedeelte van de avond lag in het teken van de Atletiek. Vele hand ballers besloten nog even te blijven en daar hebben zij geen spijt van- gehad, want het werd een mooie avond voor de liefhebbers. Na vele duels werd het „schavot" te voorschijn gebracht want nu ging het gebeuren. De winnaars en winnaressen waren bekend en onder de tonen van een door Riki van Jaarsveld bespeelde hoorn, waaruit een overwin- nings-hymne klonk kon de heer G. Kruimer (Coca Cola) als voorzitter van de evenementen-commissie de medailles omhangen. Hij moest bij de uitreiking van de eerste prijs voor kogelstoten he ren onder grote hilariteit van een stoel gebruik maken om de winnaar te be reiken. die hoog boven de overigen uit- toornde. Hij werd daarbij geassisteerd door de charmante secretaresse van de evenementen commissie. De resultaten waren als volgt: Hoogspringen dames: 1. mei. Mierlo (Jaarsveld) 1.30 m, 2. mej. Legemaat (Mercurius) 1.25 m, 3. mej. Consen (Stam) 1.25 m. Hoogspringen heren: 1. G. Egberts (Hou dijk) 1.75 m, 2. F. v. Leeuwen (Coca- Cola) 1.70 m, 3. W. Reynders (Foxboro) 1.65 m. Verspringen dames: 1. C. Scheurwater (Foxboro) 4.06 m, 2. C. Verwoerd (Mer curius) 5.35 m, 3. C. Consen (Stam) 3.81 m. Verspringen heren: 1. H. v. d. Berg (Foxboro) 5.52 m, 2. J. Pauw (Mercurius) 5.35 m, 3. K. v. 't Klooster (Kerkhof) 5.13 m. Kogelstoten dames: 1. C. Scheurwater (Foxboro) 9.35 m, 2. C. Verwoerd (Mer curius) 7.80 m, 3. M. Hogendorf (Avia) 7.70 m. Kogelstoten heren: 1. Fr. Bosman Bos man) 10.91 m, 2 J. v. d. Meent (Lindner) 10.13 m, 3. H. Demmers (Foxboro) 9.14 m. 100 m dames: 1. C. Scheurwater (Fox boro) 14.6. 2. M. Jens (Branson) 15.4. 3. M. Jaarsveld (Jaarsveld) 15.5. 100 m heren: 1. J. Paauw (Mercurius) 11.9. 2. J. v. d. Hoef (Houdijk) 12.1. 3. H. Meester (Avia) 12.4. 400 m dames 1. C. Consen (Stam) 1.19.2. 2. C. Verwoerd (Mercurius) 1.21,2. 3. M. v. Mierlo (Jaarsveld). 800 m heren: 1. J. Paauw (Mercurius) 2.01.9. 2. P. Majoor (Gemeente) 2.02.8. 3. K. v. 't Klooster (Kerkhof) 2.06.3. De SEC-veteranen, die in gespeelde tournooien tweemaal de eerste prijs misten, proberen het zondag a.s. op nieuw in het sterke APWC-veteranen- tournooi, waarin niet minder dan tien ploegen om de ereprijzen strijden. De SEC-veteranen met de leiders wordt door de organiserende vereniging een broodmaaltijd aangeboden. «SEC speelt in poule, I tegen de vetera- rieritë&ms Van' APWC (Amersfoort), Elinkwijk (Utrecht), Hilversum en Zeist. In de andere poule spelen BVC (Bilt- hoven), CDN (Driebergen), HVC (Amers foort), De Kennemers (de ploeg die vorig jaar de wisselbeker won) en Wa- geningen. Het toernooi gaat steeds om 10 uur van start en voor SEC betekent dit dat meteen moet worden gespeeld tegen de ploeg van Hilversum. De SEC-ploeg zal in ieder geval vijf wedstrijden moeten spelen.Na Hilver sum volgt om 11.40 uur de strijd tegen APWC, daarna om 12.30 uur tegen Zeist en tenslotte de strijd om 13.20 uur te gen Elinkwijk. Later wordt nog een wedstrijd gespeeld tegen de ploeg die in de andere poule gelijk eindigt met SEC. De volgende SEC-spelers worden afge vaardigd naar Amersfoort: B. "Burgman; Gerard Beijer, Wim de Vries, Wout de Bruin, Harm Adams, Joop Westerveld, Leo van Breukelen, Dik Hooyer, Jan v. d. Brink, Tony Dasselaar, Kees van het Klooster,. Jan Veldhuizen, Joop Wijnands, André Valero, Toon Staal, Leo van het Klooster, Jules Cairo, Ber- tus van Essen, Albert Hooyer, Wim Pothoven, Lammert Ruttenberg, Henk Kamphorst, Rob Nieuwaal en Wim Pu- reveen Sr. De finalisten van dinsdagavond rond het ereschavot, waarop zij kort daarvoor door de heer Kruimer waren gehuldigd. Van l.n.r.: mej. C. Consen en mej. C. Scheurwater, de heren Egberts, Bosman en van der Berg, mej. Mierlo en de heer Pauw. PHILIPS SPECIAALZAAK Van Weedéstraat 72 - Tel. 2792 Van de 8 teams van de Lawntennis Club Soest hebben er drie het afdelingskam pioenschap weten te veroveren. Het der de team, uitkomende in de 5 klasse bondscompetitie, waarin voorzitter R. van Zadelhoff bijgestaan door de dames T. Mackor en M. von Bönninghausen en de heren A. Mackor en L. Twijssel, verzamelde 12 punten uit 6 wedstrijden en zal zondag 7 juni in Haarlem de strijd moeten aanbinden tegen een an dere afdelingskampioen, Kontakt I. De winnaar van deze wedstrijd zal het dan moeten opnemen tegen een degra datiekandidaat uit de 4e klasse. Soest IV, bestaande uit de dames I. Dalenoord en B. v. Dorssen en de heren P. Alexander, M. Mirck en P. Heuts, bereikte eveneens ongeslagen de eind streep en treedt zondag op het tennis- perk aan de Schrikslaan aan tegen Anonymus uit Pürmerend om uit te ...in bet dolfinarium Harderwijk Jn het grootste overdekteDolfijnensta- dion ter wereld met 2500 zitplaatsen zietu eenuniekeshowvanzeeleeuwen en dolfijnen in één programma.Tijden: 10.00, 11.30, 13.00, 14.30, 16.0Q en 17.30 uur (op zondag niet om 10 uur). SPEELTUIN RONDVAART VELUWESTRAND Tel. 03410 - 2569. maken wie van beide teams de uiteinde lijke aanval op het 4e klasse-schap mag doen. De derde kampioen is het A-team uit de zaterdagmiddagcompetitie (2e klasse). J. Smit en mej. L. v. d. Berg hebben met mevr. v. d. Weijden Boerma (als invalster voor de geblesseerde mej. Bur gers) en G. J. Esendam (die de plaats innam van de in Mexico verblijvende H. Kuiphof) hebben j.1. zaterdag de laatste, voor het kampioenschap beno- dige puntjes binnengehaald. Maar ook de overige teams van de L.T.C. Soest kunnen op een goed compe titieseizoen terugzien. Het eerste team, bestaande uit de geroutineerde spelers H. J. v. Breukelen, R. Oosterman, mevr. Felix-Schut en mej. Hofman alsmede de debutant in de 3e klasse R. Nijhuis, is geëindigd op een goede tweede plaats, alleen voorbijgestreefd door Sloter- vaart II. Een goede prestatie leverde ook het 2e team (eveneens 3e klasse bonds competitie): de dames G. Groart en M. de Bruin, dit jaar voor het eerst in deze klasse uitkomend waren een waarde volle steun voor de ervaren wedstrijd speler G. Geijtenbeek die met P. Jans sen de herenpartijen voor zijn rekening nam. Op de zaterdagmiddag speelde voorts het B. team (J. Roosendaal. K. Korvinus, R. Kuifhof en de dames M. en G. Wüs- tenfeld en mej. M. Zahn). Zij hebben ge legenheid gehad wedstrijdroutine op te doen en de beide jeugdteams C (Nine Ebben, Henriet Wilten, Hans de Vos Burchart, Robin Zahn en Jan Schoute) en D. Brigitte Wilten, Lieske v. d. Klas horst, Paul Haal, Victor Jacobs en Wim Groart) hebben zich duchtig geweerd tegen vaak veel oudere en grotere tegenstanders. Verscheidene zwaar be vochten overwinningen hebben zij kun nen boeken en aan hun spelpeil is dui delijk te zien hoeveel profijt zij hebben van de lessen van de club-tennisleraar, de heer O. Zoetelief uit Hilversum. Zaterdag juni a.s. organiseert De Duin kikkers wederom een tournooi van wedstrij dzwemmen. Op dit tournooi is door 7 verenigingen ingeschreven t.w. Watersportvereniging „De Kromme Rijn" uit Utrecht, Nij- kerkse Watersportvereniging „Flevo", zwemclub „Zeist", K.Z.V. „Laga" uit Zeist, „De Haaien" uit - Leusden en de organiserende vereniging „De Duinkik kers" uit Soest. Het is de tweede zeskamp welke dit seizoen wordt georganiseerd. De eerste wedstrijd vond plaats tijdens de sport- uitwisseling met Soest-(Dld-) op 2 mei, onder minder aantrekkelijke weersom standigheden. De leden waren toen bo vendien slecht voorbereid vanwege de korte periode dat het bad geopend was waardoor er onvoldoende gelegenheid was om aan het buitenwater te kunnen wennen. Nu het seizoen verder is ge vorderd komen de kaarten geheel an ders te liggen en bestaan er meer reële kansen voor de verbetering van club- of persoonlijke records. De heer R. de Vries voorzitter van de zwemcommissie van de Kring Midden van Nederland is wederom bereid ge vonden om als voorzitter-kamprechter te fungeren, geassisteerd door 15 offi cials van de K.N.Z.B. De wedstrijden zullen om 17.00 uur aanvangen. Na afloop zullen de prijzen worden uitgereikt door de direkteur van de Stichting Soester Natuurbad, de heer Th. M. Peet, waarna er gezellig over de wedstrijd zal worden nagekaart. Laanstraat 55 - Baarn Telefoon 2783 W. NIEUWERHOEKPLEIN 1 - SOESTDIJK Telefoon 02155 Verkoop 2850 - Magazijn 6691 uw reNault dealer In onze showrooms kunt u rustig de diverse modellen bezichtigen en deskundig worden voorgelicht. 1 U bent van harte welkom N.O.C.-garantie Financiering fnruif Dankzij de televisie kunnen we het ver loop van de wereldkampioenschappen voetbal praktisch op de voet volgen. De reportages van de 11 rechtstreeks uit te zenden wedstrijden vinden plaats op werkdagen om 22.55 uur en op zondagen om 18.55 uur. De reportages worden 's nachts vanaf 23.00 uur 's avonds vanuit Mexico via een communicatiesatelliet naar Europa gezonden en wel twee rechtstreekse re portages en twee in Mexico opgenomen reportages. Een overzicht van de uitzendingen volgt hieronder. Zaterdag 6 juni: 22.45 - 0.45 Nederland 1: Rusland-België (rechtstr.). 00.45 - 02.15 Nederland 1: Uruquay- Itaiië (niet rechtstr.). Zondag 7 juni: 15.55 - 16.55 Nederland 1: Samenvattingen van de op 7 juni ge speelde wedstrijden Roemenië - Tsje choslowakije en Peru - Marokko. 18.55 - 20.45 Nederland 2. Engeland-Bra- zilië (rechtstr.) 21.45 - 23.15 Nederland 2: Bulgarije - W. Duitsland (niet rechtstr.). Maandag 8 juni: 18.00 - 18.45 Nederland 1: Samenvatingen van de op 7 juni ge speelde wedstrijden Mexico-El Salvador en Israël - Zweden. Woensdag 10 juni: 22.55 - 00.45 Neder land 1: Peru-W. Duitsland (rechtstr.). Donderdag 11 juni: 18.00 - 18.56 en 19.04 - 19.30 Nederland 2: Samenvattingen van de op 10 juni gespeelde wedstrijden Zweden-Uruqay, Rusland-El Salvador en Brazilië-Roemenë 22.55 - 00.45 Ne derland 1: Engeland - Tsjechoslowakije (rechtstr.). Vrijdag 12 juni: 18.00 - 18.45 Nederland 1: Samenvattingen van de op 11 juni gespeelde wedstrijden Israël-Italië, Mexico-België en Marokko-Bulgarije. Zondag 14 juni: 18.55 - 20.45 Nederland 2: Eerste kwart-finale (rechtsr.). 21.45 - 23.15 Nederland 2: Tweede kwart finale (niet rechtstr.). Maandag 15 juni 18.00 - 18.45 Nederland 1: Samenvattingen van de twee overige kwart-finales Woensdag 18 juni: 23.55 - 00.45 Neder land 1:' Eerste halve finale (rechtstr.) 00.45 - 2.15 Nederland 1: Tweede halve finale (niet rechtstr.). Donderdag 18 juni: 18.15 - 18.45 Neder land 1: Samenvatting van de twee hal ve finales. Zaterdag 20 juni: 22.55 - 00.45 Neder land 1: Finale om de derde en de vier de plaats (rechtstr.). Zondag 21 juni: 18.55 - 20.45 Neder land 2: Finale om de eerste en tweede plaats (rechtstr.). M. LOS Van Lenneplaan 47 - Telefoon 6621 Wij lessen in OPEL REKORD - OPEL KADETT - DAF GedipL V.A.M.O.R. - M.L - F.N.O.P.

Soester Courant | 1970 | | pagina 5