I E.H.B.O.-collecte nu al mislukt - Noodsituatie verwacht aan het ïorgen. PRUIK SPECIAAL 325 210 165 165 90 145 5UJERK SOESTENAREN REDT UW E.H.B.0. VAN DE ONDERGANG GEDURENDE DEZE WEEK KAN HET NOG VERKOOPSTER DOORSMFREIN SOESTERBERG NU OOK IN SOEST leeg te aanvaarden SEN en DE WOLFF >uder450 r» De ervaringen van de collectanten tijdens de eerste dag van deze week wijzen nu al op een te verwachten financieel debacle. Giften worden gehalveerd of geweigerd, om dat men vorige week offerde aan het Rode Kruis. De financiële nood van uw Soester E.H.B.O. gaat nu wel hoog stijgen Het wonder waarop men hoopte lijkt toch de wereld uit te zijn Ledenvergadering „De Meteoren" Benoemd tot collecteur Wie komt ons helpen als Door de verbouwing en liet uitbreiden van ons assortiment bezoeken steeds meer klanten onze zaak. Daar hebben wij goede medewerksters voor nodig die in staat zijn onze klanten goed te adviseren. Leeftijd tot 25 jaar. Bel voor een afspraak 3473, b.g.g, 5889 De Savornin Lohmanschool 40 jaar Paard schrok en kwam op dak van auto terecht Maar terwijl u waeht BEVEROL SMEERSTATION S.D.0. won jeugdtoernooi van S.E.C. leier beschuit beslist lekkerder Bermbrand Uw Recorder staaf Waar bij Je Gouden Snaar" Sulky tegen vrachtauto Niet tekenen voor tijdschriften Sportdag van K.P.S. Bustocht Alg. Bejaarden Bond Geslaagd kamerconcert bij Artishoek Utile Dulci en Sardines 700 tippelaars aan de start IN SOEST VAN WEEK TOT WEEK VAN WEEK TOT WEEK IN SOESTERBERG Avondwedstrijd Soester combinatie - Zeist lagere elftallen Vliegtuigtoernooi Zaterdagmiddagtoernooi Beslissingswedstrijd in De elitepruik voor modieus Nederland U ziet het: ongelooflijk laag in prijs: imitatieprniken kosten vaak meer Uw altijd-klare, tweede kapsel wacht op u bij de deskundige P.S. agente MEVROUW VAN DIJK Jutpha as Schoolkorfbal Midden-Nederland DINSDAG 9 JUNI 1970 gen VRIJSTAAND WOONHUrc amers enz. en grote schuur. rniseerde TUSSENWONING gang, ikke stand. Ind.: vestibule, ast, keuken, ,,doorzon"-karner' adkamer met toilet en grote z'ol- 100,—. bel LANDHUIS op prima stand grote tuin. Ind.: entree, ruime keuken, 3 slaapkamers, douche alder. ars In onroerende goederen aat 9, telefoon 5451 b.g.g. 2169. ER IN SOEST telefoon E37S i en toch lekker eten met :hte slager in Soest I KLAAR: i grote sortering (js togen en smaken tVICE en neem uw vlees er voor u klaar. TIE Soest, Ironswerk verzorgt ndltlonlng apparaten van de omzet van Sla administratie van rpadmlnlstratle zo «flpe dagtaak vormt voor tob voor Iemand, dia 9 voeren van een 'i b.v. verder wil ia. se contacten Is het wel "ciéle correspondentie "namelijk In het Engels, 'nst, maar wij zien ook Be mensen, die deze AVO-„f HAVO-dlploma tratieve richting verder a"0,0r zake dienende aan het adres van 'astbus 28, Amersfoort. het maken van e heer P. H. van stel 366). In aanwezigheid van 12 leden en het volledig bestuur opende mevr. Venema de vergadering en heette een ieder wel kom, in het bijzonder de heer J. van Weizen van Midden Nederland die door mevr. Venema uitgenodigd was om op de vergadering tegenwoordig te zijn. Nadat de notulen voorgelezen waren en goedgekeurd kreeg de heer Van Weizen het woord. Hij animeerde de leden om in de vereniging hun hulp aan te bie den en deze daarmee weer boeiend te ma ken. Met een georganiseerd overleg zou dit niet zo veel moeilijkheden behoeven op te brengen. Hij was verheugd dat er nog een behoorlijk aantal leden op de vergadering tegenwoordig was. Hij zag het niet zo somber in voor De Meteo ren. Ondanks de sterke ledendaling acht hij het toch mogelijk om dit seizoen totli een honderdtal leden te komen indiei* ieder lid een nieuw lid aanbrengt. Na de jaarverslagen kwam de begro ting aan de orde die in zijn geheel werd aangenomen mits er dit jaar een contributieverhoging kan komen, daar het volgende seizoen enkele posten op de begroting omhoog zullen gaan, te weten bondsgelden, Midden Nederland en vergoeding scheidsrechters. Ook het clubblad moest hoger begroot worden. Hierna werd gestemd over de contribu tieverhoging welke werd aangenomen. Volgend seizoen zal de contributie als volgt berekend worden: senioren ƒ4,per maand, junioren ƒ3,50 per maand adspiranten ƒ3,per maand. Het nieuwe bestuur bestaat uit: voor zitter: de heer A. Haarmans; secretares se: mevr. Venema-Groen; penningmees- teresse: mevr. M. Haarmans-Brandsma, wedstrijdsecretaris: W Kraay; commis sieleden. L. de Haan en H. Friebel. aan vullend lid de heer F. Brandsma. Verder zijn de navolgende personen in de commissies gekozen: Kas-commissie: Margriet Hollander en Marja Schaaf s- ma; adspirante-commissie: Leo de Haan, Henk Friebel, Flip Brandsma. Guus Edelenbosch en Marja Schaafsma; con tact-commissie: Leo de Haan, Silvia Posthuma, Corrie van Herwaarden, Marja Schaafsma, W. Kraay en mevr. Venema. 12-tal-commlssie: mevr. Venema, W. Kraay. Nico Bitterling, Ria Groen, A. Haarmans en Heenk Friebel; redactie commissie: mevr. Venema, Margriet Hollander. Marja Schaafsma en Ankie van Dijk; materialen-commissie: Rudi Lagemaat en Henk Vermeulen; cantine- commissie: mevr. Venema en mevr. Haarmans; toto-commissie en algehele leiding Frans van de Kuil. Bij beschikking van de Minister van Financiën is per 25 mei 1970 de heer A. H. F. Smit benoemd tot collecteur van de Nederlandse Staatsloterij. De heer Smit was al enige jaren debitant. Zijn benoeming houdt onder meer ver band met het bereiken van de pensioen gerechtigde leeftijd van een andere Soester collecteur. Zij die interesse hebben, ook die welke in het verleden bij ons solliciteerden, verzoeken wij contact met ons op te nemen. torenstraat 5 soest tel. 3473 (02155) Op bescheiden wijze, althans naar bui ten, in donderdag j.1. het 40-jarig be staan van de „De Savornin Lohman school" gevierd. Op het sportveld aan de Henr. Blaek- weg was 's middags voor de kinderen een „ouderwets" schoolfeest georga niseerd. Vlagsteken, wasophangen, hin- dernisbaan, zaklopen, hoepelen, e.d. waren de spelletjes, waarin de leerlin gen van de verschillende klassen hun krachten konden meten. Voor elke klas waren door het bestuur 7 extra prijzen beschikbaar gesteld, ter wijl elke leerling een waardevolle prijs kreeg, alleen al voor de getoonde in spanning. Het terrein was feestelijk met vlaggen omzoomd, het weer was prachtig, de stemming opperbest, zodat het een ge slaagde middag is geworden. De trac- tatie ontbrak uiteraard -niet en veel ouders vooral moeders, stonden langs de lijn de kinderen aan te moedigen. De dag is besloten met een gezellig sa menzijn in „De Rank" van bestuur, oudercommissie en personeel. De 82-jarige automobilist Chr. S. uit Soest stond zondag vreemd te kijken, toen hij ineens een paard op het dak van zijn auto kreeg. Het dier liep langs de Beaufortlaan, toen een trein pas seerde. Het paard schrok daar kenne lijk zó van. dat het begon te stijgeren en uit de koers raakte. Het dier liep tegen de passerende auto van de be jaarde Soestenaar op en kwam tenslotte op het dak terecht. De bestuurder en de ruiter, de heer G. F v. d. G. uit Soest, bleven onge deerd, maar de materiële schade was vrij aanzienlijk. Ook liep het paard bij ziin vreemde capriolen enkele verwon dingen op, waardoor het naar het die- renziekenhuis moest worden gebracht. BISSCHOPSWIELEAf. Wat zijn in de verhoogd de huren van op of na 1 ja- Geen langdurige wachttijd, daar er 2 smeerbruggen ten dienste staan. VAKKUNDIG PERSONEEL Eerste klas smeermiddelen Rirkstraat 105 - Soest - Telefoon 3256 Het Bussumse SDO heeft zaterdag het jeugdtoernooi van SEC gewonnen. Vo rig jaar eindigde de Bussumse club op de laatste plaats. Winnaar BDC moest dit jaar echter genoegen nemen met de laatste plaats met een schamel totaal van 10 van de 32 te behalen punten. SDO nam na de eerste wedstrijddag (zaterdag) al meteen de leiding door uit acht wedstrijden elf punten te behalen. Dc Bussumers werden echter op de voet gevolgd door EMM uit Hilversum en Amsvorde uit Amersfoort. SEC bracht het de eerste dag niet ver der dan een vierde plaats, maar zondag zou het de Soester voetballers heel wat beter afgaan. Weliswaar werd ook op de tweede dag SDO weer winnaar met elf punten uit acht wedstrijden, maar SEC werd nu met negen punten twee de. EMM, dat de eerste dag tien punten had gehaald, kwam zondag niet verder dan zes punten. Door deze resultaten werd SDO win- naar met 22 punten uit zestien wed strijden. SEC eindigde evenals verleden jaar op de tweede plaats met 17 pun ten in totaal. Derde werd EMM met zestien punten, vierde Amsvorde met vijftien punten en vijfde bekerhouder BDC met niet meer dan tien punten. Alle vijf de verenigingen namen met vier elftallen deel, te weten een adspi ranten- en een pupillenelftal en twee juniorenelftallen. De leiding van het tournooi was in handen van de heren J. P. C. Veldhui zen en W. van Dijk. Arbiters waren de heren Schagen, v. d. Pol, Postuma en v. d. Neut. De heer Wilhelm reikte na afloop de prijzen uit aan de jongste voetballers van SDO. heraldiek bisschopswielen. Antwoord: Daar het reeds geruime tijd geleden is dat wij u om nadere inlich tingen verzochten t.a.v. de achtergrond van uw vraag naar de betekenis van „bis schopswielen" in de heraldiek en wij tot nog toe geen antwoord ontvingen, zou den wij graag van u vernemen, óf u deze vraag al dan niet als afgehandeld wenst te beschouwen. HUURVERHOGINGEN. Een lezer wenst uitgebreide inlichtingen over de huurverhoging in de gemeente Soest. Antwoord: Nadat tot 1 januari 1951 om ongewenste stijging van de huurprijzen wegens toenemende woningschaarste te voorkomen alle huren „bevroren" wer den op het peil van 9 mei 1940, werden op eerstgenoemde datum alle huren voor het eerst verhoogd en wel met 15%. Op 1 januari 1954 vond de 2e algemene huurverhoging plaats, die echter ver schilde voor gemeenten van verschillen de klasse: I op 17%, II 20%, III 23%, IV 26%, V 29%. Op 1 september 1955, 1 augustus 1957 en 1 april 1960 vonden de derde, vierde en vijfde verhoging plaats, die resp. 5, 25 en 20% bedroeg. De zesde verhoging, op 1 september 1962, bedroeg 10 voor gemeenten der klas sen I, II en III en 12 voor gemeenten der klassen IV en V. De zevende ver hoging, op 1 juni 1964, bedroeg 10 voor gemeenten der klassen I en II; voor gemeenten der klassen III, IV en V: 12V2 Voor de achtste verhoging, op 1 januari 1966, golden de volgende bepalingen: a. vóór 1 januari 1957 gebouwde wo ningen. De op 31 december 1965 gelden de (kale') huumrijs wordt in beginsel verhoogd met 10 Niet verhoogd wer den de huren van woningen, afgebouwd voor 1 januari 1921 en waarvan de huur bv 31 december 1965 lager is dan ƒ75 oer maand in Amsterdam. Rotterdam en Den Haag, lager dan ƒ70 in de overige eemeen+en der klassen I en II en laser dan 60.in de gemeenteklassen III, IV en V. (noodwoningen, premiewonin gen en v\"ije sector eveneens). Met 7,5 worden verhoogd de huren van op of na 1 januari 1921 doch vóór 5 mei 1945 afgebouwde woning, waarvan de huurprijs op 31 december 1965 lager is dan (zie boven). Met 15% worden nuari 1921, doch vóór 5 mei 1945 afge- bouw de woningen, waarvan de heer op 31 december 1965 méér bedroeg dan resp. 135, 125 en 110 per maand (zie boven). b. Na 1 januari 1957 gebouwde wonin gen: in beginsel geen huurverhoging (uitzondering: herbouwwoningen met rijkssteun en andere gesubsidiëerde wo ningen). Voor de negende verhoging op 1 juli 1967 gold het volgende: a. woningen gebouwd vóór 1921: 10%, indien de maandhuur op 31 december 1965 tenminste bedroeg resp. ƒ75, 70 en 60 (zie boven) b. woningen, gebouwd tussen 1 januari 1921 en 5 mei 1945: 7Vs als de huur prijs op 31 december 1965 lager was dan resD. 75 70 en 60. 10 als minstens resp. 75, 70 en 60 en hoogstens 135. 12.5 en ƒ110 oer maand aan huur betaald wordt. 15 als deze bedragen hoger zijn dan resp. ƒ135. ƒ125 en 110 c. woningen gebouwd tussen 5 mei 1945 en 1 januari 1961: 10%, behalve voor de z.g. noodwoningen en vrije sector woningen d. woningen gebouwd na 1 januari 1961: in beginsel geen verhoging uitz. her- bouwpanden, woningwetwoningen en andere premiewoningen. Vrije sector na januari geen huurpriisbeheersing. Per 1 mei 1968 werden de oostelijke en zuidelijke provincies voor het groot ste gedeelte geliberaliseerd, terwijl voor N. en Z.-Holland, Gelderland en Utrecht een jaarlijkse facultatieve huurverhoging van maximaal 4 werd ingevoerd, na overeenkomst tussen huurder en ver huurder en geldend voor woningen ge bouwd vóór 5 mei 1945, een deel van de na-oorlogse premie- en enkele woning wetwoningen. Op 1 april 1969 is dit ucrcentage tot 6 verhoogd. On 1 juli 1970 blijft het 6 op 1 april 1971 wordt het eenmaal 7 vanaf 1 april 1972 blijft het voorlopig 6%. De gemeente Soest heeft sinds 1951 steeds tot de 3e klasse behoord. Met be hulp van deze gegevens kunt u nogmaals uw berekinfr opzetten. Mocht u daarbij nog moeilijkheden ondervinden, dan zul len wij u opnieuw gaarne van advies dienen. met fraaie bussen gratis- vraag ze uw bakker nu met mmm..! De brandweer moest vrijdagmiddag om streeks kwart voor drie uitrukken voor een brand langs de spoorlijn Utrecht- Baarn ter hoogte van Station Soest. Door onbekende oorzaak raakte de berm in brand. Omwonenden probeerden het vuur te doven, maar dat mislukte. De brand weer nam het blussingswerk over en bedwong het vuur in korte tijd met be hulp van één straal van de nevelspuit. Op de Wieksloterweg ontstond een aan rijding tussen een sulky en een vracht auto, waarbij alleen materiële schade ontstond. Het ongeluk ontstond, toen één van de paarden schrok van de uit te genovergestelde richting komende vrachtauto. Het dier maakte een zij sprong, waardoor de sulky, bereden door W. alhier, tegen de door M. A. E. uit Utrecht bestuurde vrachtauto terecht kwam. Mevrouw R. aan de Soesterbergsestraat werd 't slachtoffer van een tijdschrift- colporteur. Zij zette haar handtekening omdat zij interesse had in de tijdschrif ten, maar toen bleek zij lid geworden te zijn van de Europaclub Internationaal te Utrecht. Ze moest direct 7,50 betalen. Woensdag 24 juni a.s. houdt K.P.S. een sportdag ter gelegenheid van de verjaar dag van Prins Bernhard. 's Avonds wordt op het terrein aan de Biltseweg een voetbalwedstrijd tussen de oud-internationals en een amateurs- streekelftal. De opstelling van de oud internationals is als volgt: doel: Roffel; achter: Schaap, Kreijermaat. Wiersma en Kuijs, midden: Molenaar en Schou ten, voor: Bosselaar, Abe Lenstra, Ton- ny v. d. Linden en Hans van Eede. Opstelling amateurs: doel: Beukers (Spa kenburg), achter: J. Koelewijn (Spaken burg), F. Koolloos BDC, (Krijt SEC) en H. van Dam (Baarn). Midden: H. v. d. Flekkert (Baarn) en Huijgen (Spaken burg), voor: J. van Vulpen (BDC), P. van Boeijen (SEC), M. Struik (SEC) en Van Ginkel (Baarn). Scheidsrechter is de heer J. van Brom. Grensrechters de heren W. Pureveen en N. J. Voet. Met drie bussen van Tensen zijn op 4 juni de leden v. d. Algem. Bejaarden- bond hun jaarlijkse tocht gaan maken. Allereerst werd gereden naar bloemen- daal waar men in Rest. „De Uitkijk" een kop koffie gebruikte. Vervolgens reed men door de mooie bosrijke steek van ,,'t Kopje" naar Zandvoort waar men genoot van zee en duinen. Via Vogel zang, Wassenaar ging men naar „Drie- vliet" in Rijswijk, waar de tafels keurig gedekt stonden en men de lunch alle eer aandeden. Via ,,'t Westland" bracht men een bezoek aan Hoek van Holland waar men thee dronk, waarna de reis van Rotterdam naar Dordrecht werd vervolgd alwaar in Rest „Amerlcain" heerlijk gedineerd is. Het was een zonnige dag. zodat allen te vreden huiswaarts keerden. Zaterdagavond organiseerde de Soester Kunstenaarsvereniging voor het eerst een Kamerconcert in het AS-gebouw aan de Steenhoffstraat. Enkele tientallen be zoekers uit Soest en omgeving hebben genoten van een bijzonder geslaagde muziekavond. Adriaan Bonsel, Hans Bonsel en Bouke van der Meer begonnen met een heel mooi Trio van Joseph Haydn voor fluit, cello en piano. Hierbij bleek al direct dat de expositie zaal van Artishoek wat akoestiek betreft erg geschikt is voor dit soort kleinere concerten. Zeer geïnspireerd speelde daarna Hans Bonsel de cello-sonate van Debussy, vak kundig begeleid door Bouke van der Meer, piano. Na de pauze dwong vooral de Soestenaar A. Bonsel de bewondering af van de aandachtige luisteraars door zijn fluit spel in een Sonate van Poulenc. Tenslot te speelden die drie beroepsmusici van het Utrechts Stedelijk Orkest een Trio van de opera-componist Carl Maria Von Weber. Een feestelijk slot. De waardering van het publiek viel niet alleen op door het applaus maar ook door de gift van een der aanwezigen als tegemoetkoming in het financiële tekort van deze boeiende avond. Artishoek organiseert in het najaar nog enkele van deze muziekuitvoeringen. Als Douchemins-sardient j es-in-een-blik- je moeten de twaalf spelers van Utile Dulci zich gevoeld hebben op het klei ne Hoeksteen-toneel, compleet met pia no en allerlei meubilair. Dit alles was nodig voor de verolking van „De kinderen van Eduard", een Engels-Franse comedie met evenveel esprit als nuchterheid rond de ideale moederfiguur, die haar drie kinderen van drie verschillende vaders bijzonder lief had en naar eigen stijl opvoedde. Dit zo dramtisch schijnende thema le verde de stof voor een „kostelijk blij spel". Naast Coby Corstens als de centrale figuur met de vele teksten van even moeilijke als spitsvondige aard, waren er ook haar drie kinderen, zoals Walter, een fijn gespeelde rol van John van den Berg, Martine, een vlot type tje van Iet van Kalkeren en de grap- pjge rol van Bruno, waar Kees Zewald aardig raad mee wist. De drie vaders onder die ene noemer „Eduard", waren toevertrouwd aan Jan Corstens als Frans avonturier, de gent. leman van Jan van Staveren en de luidruchtige, geappasioneerde Poolse pianist Wout Bakkenes. Koos Franken had zich goed ingeleefd in de figuur van de ongevaarlijke huisvriend Molli- not, terwijl Cecile Verhoekend als een spits dienstmeisje goed optrad. Voor de oplossing van de moeilijkhe den aan het slot van dit verrukkelijke blijspel, maakten we tekort kennis met de Douchemins, waarvan we overigens al veel gehoord hadden. Bijna zevenhonderd deelnemers hebben zich aangemeld bij de plaatselijke re gelingscommissie voor de 16e avond vierdaagse in Soesterberg. Er zullen zeker 110 individuelen bij de senioren meewandelen, verder Sapuzo jongerensoos (18), Alta Vista (11), de wandelclub „Wing" van de Johannes- stichting (52). Bij de jeugd lopen 60 individuelen mee, de welpen van de St. Michaelgroep (22), Laetitia (45), AGAVS (44), de wandel club „Voortvarend" van de heer Wilde- boer uit Soest (13), padvinders uit Soest (21), de Christelijke school (92), Open bare school (37), Carolusschool (48), Ti- tus Brandsmaschool (41), Fakkeldraag sters (11), „Willemijntje" uit Huis ter Heide (19), KVO (38). Dinsdagavond 18.30 uur wordt het start sein gegeven voor de Soesterbergse Avondvierdaagse op de speelplaats van de Carolusschool aan de Fokkerstraat. Exposities: Luchtvaartmuseum, Vliegbasis Soester berg, elke zat., geopend van 10-16 uur. Film: Flora Baarn. Zaterdag, zondag, maandag, dinsdag en woensdag, 8 uur, „Topaz" (Hitchcock), 14 jaar. Diversen: Poppentejater Otio van der Mieden, zondagmiddag 3-4 uur in het Open luchttheater, Soesterbergsestraat. Toe gang ƒ1,50. Dinsdag 9 juni, 14 uur, „De Rank" Soesterbergsestraat, voordracht door de heer W Th. Seegers over „De ou dere mens en zijn creativiteit". Woensdag 10 juni, 10.30 uur, hotel Pro menade, Baarn, Amalialaan 1, koffie ochtend Ned. Ver. van Huisvrouwen. Dinsdag 9 juni, speelplaats Carolus school, 18.30 uur, start Avondvier daagse. Woensdag 10 juni, Carolusschool, 18.30 uur, Avondvierdaagse. Woensdag 10 juni, terrein Kampweg, 18.45 uur, voetbalwedstrijd Soester combinatie - Zeist (AGAVS-jubileum- viering). Donderdag 11 juni, Carolusschool, 18.30 uur, Avondvierdaagse. Vrijdag 12 juni, Carolusschool, 18.30 uur, slot Avondvierdaagse. Zaterdag 13 juni, terrein Kampweg, 13 uur, toernooi zaterdagvoetbal. Zaterdag 13 juni, Dorpsplein, 17.30 uur, vertrek supporters naar Jutphaas voor beslissingswedstrijd Soesterberg- Kamerik. Zondag 14 juni, terrein Kampweg, 11.30 uur, Vliegtuigtoernooi (2e en 3e elftal len). In het kader van de jubileumviering van AGAVS (40) wordt er woensdag avond 10 juni een voetbalwedstrijd ge speeld op het terrein aan de Kampweg tussen een gecombineerd Soester elftal en de voetbalclub Zeist. Opstelling Soester combinatie: doel Van Hattum (SEC); achter: Van Asch (WZ), Stalenhoef (BDC), Krijt (SEC); midden: Dorrestein (SEC) en Haak (Soesterberg); voor: Demmers (BDC), Van Volkel (BDC), Brouwer (VVZ). Vervloet (SEC). Reserves: Roest (BDC), Rodermond (SEC) en Kerkhof (Soesterberg). De wedstrijd begint om 18.45 uur. Het vierde en vijfde elftal van EMS (Bunnik) hebben zondag een goede ba sis gelegd voor de rest van het Vlieg- tuigtournooi, dat in Soesterberg voor lagere elftallen wordt gehouden. Zij wonnen dit eerste gedeelte met 4 pun ten voorsprong. Zondag j.1. waren het vierde en vijfde elftal in actie, zover de warmte het toeliet. Zondag 14 juni is het de beurt aan het 2e en 3e elftal van Soesterberg, EMS, BDC (Soest) en APWC (Amersfoort). EMS leidt met 10 punten, gevolgd door APWC (6 pnt.)3. BDC (5 pnt.); 4 Soes terberg (3 pnt.). Soesterberg 4 won alleen van BDC 4 met 4-1. Soesterberg 5 behaalde slechts één punt door een 2-2 gelijk spel tegen APWC 5. De commissie van het zaterdagvoetbal organiseert voor zaterdag 13 juni een toernooi om de Van Groningen-beker voor de le en 2e zaterdagelftallen van Kulan (Veenendaal), Loosdrecht, Roda (Hamersveld) en Soesterberg. P.S., de pruik van 100 écht haar, is cr in 5 modellen SASKIA ƒ39,95; AUDRY ƒ49,95; TARA ƒ59,95; MARINA ƒ69,95; GINA 89,95 en LOLITA 119,95. Nu ook synthetische pruiken v.a. 29,95. IRENELAAN 60 - SOEST - TELEFOON 02155-6237 Belt u even voor een afspraak Ook 's avonds en in het weekend. Het eerste elftal gaat zaterdagavond (18.30 uur) de beslissingswedstrijd spe len tegen Kamerik op neutraal terrein van J.S.V. te Jutphaas. De winnaar van deze avondwedstrijd behoudt zijn plaats in de eerste klasse van de afdeling Utrecht; de verliezer degradeert naar de 2e klasse. Als kampioen van de eerste afdeling van het schoolkorfbaltoernooi in Soes terberg heeft de Carolusschool zater dagmorgen deelgenomen aan het school- korfbalkampioenschap Midden-Neder land op het sportpark „Hoge Weide" te Utrecht. De Carolusschool werd met de Wegwij zer uit Utrecht poulewinnaar, maar maakte bij het nemen van strafworpen er een minder, zodat met een school uit Bunnik om de derde of vierde plaats gespeeld moest worden. Bunnik won met 3-0 zodat de roodw*ten uit Soes terberg met de vierde plaats genoegen moesten nemen.

Soester Courant | 1970 | | pagina 3