Ac middelman échte Bon Giorno slipjes van katoenen lussentricotinkleur PRUIK SPECIAAL m om ii soest! GEEN REDDENDE ENGEL POORSMEREN GARAGE BOSBOOM Gafé-Restanragit Vestdijk" RUSLAND WROET IN CHINA In twee verpakking tijdelijk van 5.90voor £40 eierbescnuit ARABISCHE VERDEELDHEID VERDWIJNT KOPPEL Drukkerij Smit DE LAATSTE KANS MjööRJIQEDER AARDE? stand Stichting Federatieve Raad voor liet Bejaardenwerk Sdaar terwijl u wacht REVKROI. SMKESSSTATMIIV Microfoons in kamers van Mao en Tsjechen naar Chinese grens RUYS&CQ [REISAGENTEN Dames- en Herenkleding Torenstraat 19 - Soest Telefoon 2424 Zo vlogen de duiven Eiermarkt Geslaagd beslist lekkerder! P. van de Kerk te Soest doctor in de diergeneeskunde VERLOOFD, verlovingskaartjes Balletlessen in Soest De elitepruik voor modieus Nederland I' ziet liet: ongelooflijk laag in prijs: isnitatieprniken kosten vaak meer Uw altiifl-klüm, twsedü kansel wacht era u feil de deskundig PS. agente MEVROUW VAN DIJK Kermishulp kreeg zweefmolenbak tegen z'n hoofd Eerste Soester Re£rnf»i»ns--OrwWrieming ni\sn\r. ?r h \i iato Nederlandse ondernemers zijn bepaald niet te benijden. Kleine ondernemers hebben de afgelopen jaren dikwijls het verwijt gehoord dat zij niet kunnen calculeren. Zouden zij dat wel gekund hebben dan zouden er nu meer reserves zijn om schaalvergroting te financieren. Toen deze kleine ondernemers een be ter besef kregen voor calculaties, wer den hun prijzen bevroren en werden er met name kleine ondernemers beboet omdat zij te hoge prijzen vroegen. Middelgrote ondernemers deugen ook niet volgens vele commentaren. Die hebben onvoldoende openheid in hun verslaggeving en zijn paternalistisch in de verhouding tot hun personeel. Door hun conservatisme, zo zegt men, missen zij de fusieboot en gaat hun bedrijf ten gronde omdat zij geen begrip hebben voor de noodzaak tot omschakeling naar een Europese markt. Zij hebben onvoldoende oog voor de structuele ont wikkeling. Grote ondernemers zijn nog kortzich- tiger mensen. Zij hebben geen oog voor de maatschappelijke ontwikkeling. Er is zgn. geen sprake van democratische verhoudingen binnen de onderneming. Hierdoor neemt bv. het ziekteverzuim toe. Dat ligt niet aan de werknemers. Ook verzuimen de grote ondernemers hun plannen op wat langere termijn te zien. Daardoor komen ze in de knel, vindt o.m. minister Nelissen. Als die soms gemaakte plannen ingrijpende ver anderingen vragen dan worden deze niet of te Iaat uitgevoerd. Als we dit alles samenvatten is het maar droevig gesteld met het Nederlandse onderne mersschap. Noch de critici in pers of in vakbewe ging, noch de minister leggen ooit de vinger op andere wonde plekken. Wij n?.®meI?. steeds hogere loonkosten. Wij wijzen op de prijsbeheersingsmaat- regelen. Wij denken aan de vertragen de werking voor de produktie van de inspraak-akties. Ook de invloed van verzuim en arbeidschaarste op de pro duktie blijven opgenoemd in dit kader. Het zijn de oorzaken mede van de vele subsidie-aanvragen bii de regering. De ze worden niet of na lang aarzelen ge honoreerd zegt minister Nelissen. want de overheid is geen reddende engel. Dat zal zij ook niet voor de werknemers kunnen zijn als steeds meer goede on dernemers hun bedrijven moeten slui ten en onze economie en werkgelegen heid in gevaar komen. Want die kant koersen wij uit met steeds meer belem meringen voor het bedrijfsleven. De Raad voor het Bejaardenwerk houdt een openbare vergadering op woensdag avond 17 juni a.s., te 20.00 uur, in de bovenzaal van de openbare bibliotheek; Albert Cuyplaan, Soest. In deze bijeenkomst zal een overzicht worden gegeven van al het werk dat tot dusverre door de Stichting Federatieve Raad voor het Bejaardenwerk Is geor ganiseerd en door baar medewerkers- (sters) is verricht ten behoeve van de thuis-zittende bejaarden ln de gemeen te Soest. De agenda voor deze vergadering ver meldt: Opening door de voorzitter van de Stichting, de heer J. C. Smits. Overzicht van de werkzaamheden ln de achterliggende periode en In de naaste toekomst, door de heer J. H. Faber. se cretarispenningmeester van de Stich ting. Warme maaltijden-voorziening voor be jaarden en daarmee verband houdende activiteiten, door mevrouw A. Bruin- Ruigrok. diëtiste; medewerkster in de Stichting. Bejaardengymnastiek. Praktijkervarin gen, door mevrouw H. E. Bruins, lerares bewegingsleer Caesar; medewerkster in de Stichting. Algemene bijstandswet. Opmerkingen over de toepassing van deze wet bij be jaarden, door de heer H. J. van Hal directeur Gemeentelijke Sociale Dienst Soest, bestuurslid van de Stichting. Creatief denken. Een wijd veld van praktische mogelijkheden voor bejaar den, door de heer cL\ W. Th. Seegers, oprichter en bestuurder van de Stich ting „Bevordering Creatief Denken". Vragen en antwoorden. Ruime discussie. Tedere belangstellende in het bejaarden werk is van harte welkom. Geen langdurige wachttijd, daar er 2 smeerbruggen ten dienste staan. VAKKUNDIG PERSONEEL Eerste klas smeermiddelen Birkstraat 105 - Soest - Telefoon 3256 Verloven Trouwen Vergadering Receptie Repetitie enz. enz. GA NIET TOBBEN MET RUIMTEGEBREK EN TEKORT AAN HULP, KOM EENS MET ONS PRATEN Vredehofstraat 6 - Telefoon 02155-2525 Tot In depuntjes verzorgd, tegen uiterst scherpe prijzen In de grote, geheel air-condltionned zaal, is een complete stereo-geluidsinstal latie aanwezig, terwijl ook een piano beschikbaar is. Geen zaalhuur, menukaarten en tafelversiering worden gratis door ons verzorgd. In april 1968 werd ln Moskou met toe stemming van Bresjnew overgegaan tot de oprichting van een zich noemend: „buitengewoon comité van het centraal comité der Chinese communistische partij". In dit aan het Kremlin horige groepje Chinese communisten had on dermeer zitting een zekere Wang Ming. 7-iin ware naam blijkt Tsjen Tsao-ju te zijn en het is een 62-jarige, in de Chi nese provincie Ahnwei geboren groot- srondbezitterszoon. Hij was het die de eerste stoot gaf tot de onrichting van deze Chinse schaduw partij. Hij onderhield uitstekende ver bindingen met verscheidene figuren en grr.-pc:- in het China van Mao, ageerde vanuit het veilige Moskou reeds jaar en dag, vooral tijdens de zogenaamde cultuurrevolutie" tegen Mao en diens regiem en steunde z'n Russische vrien den bij het op touw zetten van gewa pende acties in de Russische-Chinese Grensgebieden. Volgens Peking stimu leert hij de door de Russen onderno men gevechtshandelingen. Wie is Wang Ming? Wang Ming studeerde op 21-jarige leeftijd aan de in Moskou gevestigde Chinese Sun-Yat-sen-universiteit en keerde na afloop zijner studies naar China terug om in de loop van 1930 naar Moskou te vertrekken waar hij als tolk tewerk werd gesteld bij de al daar gevestigde permanente delegatie der Chinese communistische partij bij de Komintern. In 1931 werd Wang Wing door het persidium van de com munistische internationale naar China uitgezonden waar hij, tot september 1931, de functie van secretaris-generaal f'er communistische partij uitoefende. Van laatssenoemde datum tot medio 1935 was hij als hoofd van dp delegatie der Chinese communistische partij bij de Komintern te Moskou werkzaam. Hij werd in datzelfde jaar tevens lid van het presidium der internationale. Wang Ming behoorde in die tijd al tot de kring van getrouwen rondom de dictator Josef Stalin. Figuren als Di- mitroff, Togliatti. Gottwald, Wilhelm Florin, Wilhelm Pieck en Tsjang Tsiangkun (de laatste evenals Wang Van Chinese nationaliteit) behoorden tot zijn persoonlijke vrienden. TTet was ook Tsjen Tsjao-ju alias Wang Mins die aan deze vriend Tsjang T'-'-ncrkun. di° in Russische geheime dienst blijkt te zijn, in het jaar 1966 een aantal inliebtingen ever Mao en ever rliens directe omgeving verschafte, waardoor Tsjangkun in de gelegenheid werd gesteld om in particuliere woon vertrekken van Mao in Peking een aan tal microfoons te installeren. Agitatie Nog een keer kwam Tsjen Tsjao-ju in 7ün boodaniphéid van voorzitter "an de van vrienden der Sowjet- nnie in zijn vaderland terug om dit in 1956 voor immer te verlaten en zich hliivend in Moskou te vestigen. Twee jaar laf er. 1958. volsde zijn vrouw Meng Tsjing-tsjoe en zoon. Wang Tang-tsji. Zij werden bij hun emigratie geholpen door de toenmalige partij secretaris, de latere president der volks republiek Liu Tsjao-tsji van wie geble ken is, dat hij een der gevaarlijkste te genspelers van Mao was tijdens diens cultuurrevolutie. Hij werd daarom door laatsgenoemde als president der re publiek afgezet. In de loop van 1967 werden er in rood- China vlugschriften ln omloop gebracht die, na ingesteld onderzoek, in Moskou gedrukt bleken te zijn en door Tjen Tsjao-ju in zijn functie van voorzitter van het buitengewoon comité der Chi nese communistische partij in een „open brief aan het Chinese volk" waren ver vat. In deze pamfletten werden Mao en de zijnen „bandienten" en de door hen gevoerde cultuurrevolutie „een po litiek van rode oorlogsheren" genoemd. Mantelorganisaties Aan het licht kwam nu, dat in rood- China een aantal Russische organisaties bestaat, die door Tsjen Tsjao-ju met roebels waren gesticht en door hem werden geleid, zoals het Verbond van het oostelijk proletariaat voor kritiek op de cultuurrevolutie; het op 10 no vember 1967 gesticht Landelijk sympo sium van letterkundige strijders voor arbeiders, boeren en soldaten; een or ganisatie van hoogleraren voor de pro vincie Kiangsi genaamd „Alles rood op de bergen" en het ■•omité voor de al liantie der revolutionaire proletariërs der provincie Hoenan. m Peking ont dekten Mao's speurders tenslotte nog het „legerkorps der 16e mei", een mili tante organisatie van universitaire rood- gardisten van het zuiverste water, wel ke lieden - veelal studenten - de be- Steenhoffstraat 9a. Telefoon 6571 en 4905 langen van Moskou zoals deze door Wang Ming werden gepropageerd, voor stonden en bevorderen. De door Tsjen Tsjao-ju gestichte en ge leide maar door Moskou betaalde or ganisaties tellen circa 200.000 leden en moesten dienen voor celvorming (infil tratie) in Mao's partij. De door Mao ontketende cultuurrevolutie maakte al thans gedeeltelijk aan deze door de sowjet-unie op touw gezette orawen- telingspogingen in het China van Mao een voortijdig einde. De sowjet-unie poogt thans op een an dere wijze het verloren spel te winnen en maakt daarbij gebruik van de dien sten der bij het Warschauwpact aangeslo ten landen, Zo kreeg de Tsjechoslowaakse minister van defensie uit Moskou de op dracht om Tsipehische legeronderdelen met name officieren. onderofficieren en man scha noen van de verbindingsdienst, te mobiliseren en ter beschikking ie stellen. ne scbrif'eliike oproeningsbevelen voor hpt. opkomen in werkelijke dienst wer den op 10 juni aan de betrokkenen ïbeereikt door bet Tsjechisch mobilisa tiecentrum te Praar. De onder de wa penen ge-oepen militairen werden ge kazerneerd en tegen pokken, cholera en geelzucht ingeënt. Hun transport door do lucht hHwrr'rt hr<» rii-s'1-"'' Chinese grensgebied (Kasachstan) ha<' VAN WEEDESTRAAT 52 (J SOESTERBERG.SESTRAAT 3C Katoenen lussentricot in kleur. Een nieuwe stof voor donszachte slipjes. Die fijn dragen. Prettig, luchtig zitten. En eindeloos gewassen kunnen worden. Alles dat er nog ontbrak aan katoenen slipjes heeft Bon Giorno erin gebracht. Verkrijgbaar bij: De postduivenvereniging „De Zwaluw" nam deel aan de wedvlucht vanaf Or- léans. In concours waren 439 duiven, die gelost werden om 5.40.00 uur. Aan komst eerste duif te 14.22.05 uur. Aan komst laatste prijsduif te 15.33.34 uur. Uitslag: G. Rijksen 1 3 6 13 14 15 16 18 19 24 25 36 48 49 53 58 66 73. P. Rauch 2 9 10. Jac. Stalenhoef 4 27 29 45 60. P. Duyst 5 34 38 44 50 55. J. v. d. Brakel 7 11 20 33 35 43 69. H. v. Hengstrum 8 30 72 74 82. C. Dijkman 12 46. A. de Bes 17. A. v. Riet 21 56. C. v. d. Hoek 22 26 59. T. Wigtman 23 67. H. Rauch 28 52 62 64. B. Roest 31 42 61 76 83. J. Ottens 32 51. B. Lijnsvelt 37. O. Zipimerman 39 41 54 63. H. Gorissen 40 57 75. R. Voskuilen 47 78. E. de Goede 65 80. L. v. *t Kloos ter 68. A. v. Dorrestein 70 71 84. H. Voskuilen 77. Sj. Blokland 79. G. Visser 81 85. De vereniging „De Vriendschap" nam aan dezelfde wedvlucht deel met 149 duiven. Aankomst eerste duif 14.27.31 uur. Aankomst laatste prijsduif 15.18.17 uur. Uitslag: S.K.B. 1 3 10 16 23. J. van Klooster 2 4 13. J. Rijksen 5. J. Kamer beek 6 12 25 27 28 36. J. Ruttenberg 7 15 21 37. D. de Zoete 8 34. W. Roest 9 14 22. E. Daatselaar 11. J. Wijnands 17 32. H. v. d. Broek 18 31. H. Verkerk 19 26 30. Altenaar-Reijerse 20 24 29. H. Strumpel 33. J. Kruzeman 35. Op de Amersfoortse eiermarkt werden aangevoerd 70.000 stuks eieren, van 7,50 tot ƒ8,50. Middenprijs ƒ7,75. Prijs per kg ƒ1,25. Aan het Johan van Oldenbarnevelt Gymnasium te Amersfoort slaagden voor eindexamen alpha onze plaatsge noten Jozien Oranje en Peter Houtza- met fraaie bussen gratis- vraag ze uw bakker Het is de zoveelste keer dat de Ara bische koning Hoessein poogt het ge zag weer in handen te krijgen, dat meer en meer door de Palestijnse commando's wordt uitgeoefend. .Tuist dat bü telkens weer zulke pogin gen moet doen toont aan dat hij voor een vrijwel onmogelijke opgave staat. Ziin leger moet geheel en al overwin nen. anders verliest het eigenlijk. De commando's behoeven alleen maar niet helemaal te verliezen om al te winnen. Dat zij niet helemaal verliezen, daar voor zorgen b.v. al de Syriërs met hun dreiging in te grijpen als koning Hoes- seins troepen niet ophouden de guerilla's te vervolgen. Dus wordt ook door het hof weer opgeroepen de strijdbijl te be graven. De commando's kunnen zich alleen maar nog sterker voelen en het leger zit met een morele kater. Er zijn trou wens al gevallen geweest dat Hoesseins zogenaamd trouwe garde het vertikte om op de commando's te schieten; ten slotte zitten er vooral in het kader ook veel Palestijnen. De commando's snakken er niet naar Hoessein helemaal te verjagen. Zii heb ben er geen behoefte aan ook nog de taak op zich te nemen het land te be sturen, nu ze genoeg omhanden hebben met hun guerilla. Ze dwingen alleen de vorst zijn werk te doen naar hun zin en dat lukt vrij aardig. Zo aardig dat ln Libanon b.v. met vrij wat vrees wordt toegekeken. Daar bestaat hetzelfde probleem van eer» commandokolonie. die zijn gang gaat. of dat nu naar de zin van de voorzichtige regering is of niet. Voor Israël is het onheilspellendste as pect dat de Arabische tegenstanders vroeger haast spreekwoordelijk ver deeld waren. Allerlei dezelfde belangen en onderlinge naijver verhinderden hun eenheid wel op het voor Israël goede moment. Wat de commando's doen is prioriteit afdwingen voor de wraak op Israël. In zo sterke mate, dat de ver deeldheid haast geen kans meer krijgt. Ter verkrijging van de graad van doc tor ln de diergeneeskunde aan de Rijks universiteit te Utrecht zal onze plaats genoot, de heer P. v. d. Kerk, op gezag van de Rector Magnificus prof. mr. J. J. M. van de Ven, volgens besluit van de Senaat, op donderdag 25 juni a.s., om 16.15 uur, in het openbaar verdedigen zijn proefschrift „Mineralen, status en klauwaandoeningen bij het rund". Onze plaatsgenoot de heer P. van de Kerk werd op 20 april 1926 geboren te Meppel. Na het behalen van het H.B.S.-B diploma begon hij in 1945 zijn studie aan de Diergeneeskundige Facul teit. Van 1952 tot 1965 voerde hij een prak tijk te Roodeschool. Sinds 1 september 1965 is hij verbonden aan de Stichtingen C.L.O.-instituut „De Schothorst" en „Pluva", belast met het onderzoek en voorlichting op het gebied van voe- dingsziekten bij rundvee en varkens. Piter van de kerk woont aan de Bos straat 33 te Soest. tirk kkk Verliefd. fetrmrwd. Drukwerk voor Iedere gelegenheid, ook voor Uitgebreide collectie Klassiek en modern Van Weedestraat 29a - Soest Telefoon 02155-2566-5154 soesterbergsestr.44 - tel 2045 - soest Als gevolg van de steeds groeiende be langstelling voor het nemen van ballet lessen in onze gemeente, hetgeen na tuurlijk een verheugend teken is, brengt dit voor het bestuur van de Ballet-Ver eniging „Soest" toch ook problemen met zich mede. Was dit vorig jaar het zoeken van een nieuwe oefen-gelegen heid als het gevolg van het niet langer beschikbaar zijn van het St. Lutgardus- gebouw, thans ziet het bestuur zich geplaatst voor het probleem inzake het aantrekken van nieuwe krachten, voor wat betreft de artistieke leiding. Mej. G. Destree uit Baarn, sinds de op richting van de vereniging belast met deze leiding, ziet zich genoodzaakt haaT werk in Soest te beëindigen, doordat ook in Baam de belangstelling voor het ballet alleen maar groter wordt. Hierdoor is het niet meer mogelijk die aandacht aan de balletvereniging ..Soest" te besteden, die door mej. G. Destee als door het bestuur noodzakelijk wordt geacht. Ofschoon de besprekingen nog lopen de zijn, kan het bestuur nu reeds laten weten, dat men dit nieuwe probleem ook met succes hoopt op te lossen. Zo wel voor de algemene artistieke leiding als voor het assistentschap is men in bespreking met geroutineerde krachten, waardoor ongetwijfeld de opgaande lijn, door mei. G. Destree en haar assistente tot stand gebracht, kan worden voortge zet. Alhoewel op het afscheid van mej. G. Destree nog nader zal worden terugge komen (zij blijft het lopende cursus-jaar P.S., de pruik van 100 B/o echt haar, is er in 5 modellen SASK1A ƒ39,95; AUDRY ƒ49,95; TARA ƒ59,95; MARINA ƒ69,95; GINA 89.95 en LOLITA 119.95. Nu ook synthetische pruiken v.a. ƒ29,95. IRENELAAN 60 - SOEST - TELEFOON 02155-6237 Belt u even voor een afspraak Ook avonds en In hef weekend. Boven Tokio hangt een met roet be zwangerde mist en dat is de reden dat er regelmatig mensen zijn die zich af vragen of het wel zin heeft om een auto te kopen, terwijl er geen blauwe, frisse lucht meer is om onder te rijden. De propere Zwitsers stellen zich soort gelijke vragen. Het meer van Genève en het Boden- meer worden voortdurend donkerder door 't vervuilde afvalwater van steden en fabrieken. In Italië wordt het huisvuil netjes in plastic zakken opgehaald om vervolgens als confetti over het landschap te wor den uitgestrooid. De legendarische fjorden van Noor wegen zijn niet meer zo kristalhelder als vroeger; er drijven stinkende koe ken vast afval rond. De vervuiling schijnt geen grenzen ce kennen. Het is daarom nuttig dit soort zaken in de pers doorlopend te signaleren. Biologen hebben al jaren lang gewaar schuwd tegen de aktiviteiten die de mens jegens de natuur meent te ..mo gen" ontketenen. In de Verenigde Staten v orden pen jaar bijvoorbeeld vierhon derdduizend hectaren zuurstof produ cerende bomen eenvoudig weggeasfal- teerd. Trieste feiten, die de argeloze lezer de indruk zou kunnen geven, dat het toch allemaal wel meevalt, vooral omdat bet bovenstaand*, heeld vooral op het bul- genland betrekking heeft. Tn ons land echter besteedt de industrie veel veld aan wetenschappelijk onder zoek +er h^nerking van de vervuiling °n aan de houw van hove srhoorstenen. De vraag is of de vernietiging van de wereld zal worden veroorzaakt door de atoombom, of door onze eigen onver schilligheid ten opzichte van de na tuur. De kans dat. de mensheid aan lucht- en waterverontreiniging ten -rondo zai Paan js aanzienlijk groter. nog aan de vereniging verbonden), wil het bestuur nu reeds haar erkentelijk heid uitspreken voor zowel de wijze van lesgeven aan de leerlingen, als over de prettige manier van samenwerking. Het is een feit, dat de bloei van een ballet-vereniging in hoge mate afhanke lijk is van de artistieke leiding. De groei van de ballet-vereniging Soest" in de afgelopen 12 jaren, staat er borg voor, dat de vereniging zich geen betere lerares had kunnen wensen. Of de Kermij aan de Koninglnnelaan raakte zaterdagavond de 19-jarig*1 P. K. uit Amstelveen gewone toen hij een bak van de zweefmolen t en zijn hn*»fd Hii wen», de zich tot de politie met het verzor'- mr> doktersac_ slstentle. De jongeman bleek een flink gat in ziin hoofd te hebben. De wond is door dokter Vralter gehecht, waarna de man weer naar zijn werk op het ermisterrein kon t«?rugl#bren. Dlr. H. W. VEI.I.TNG A Begrafenis - Crematie - Transport (Rouwkamer) Korte Brinkweg 28 - SoestdiJV Telefoon 2731 GEBOREN: te Amersfoort: Evertft, dochter van F. H. van Nijkerk en Dopoenberg. Vredehofstraat 4. Maryl- se Desiré Klaziena Sophie. dochter W. T. Aneenent en A. T. J. Schoenmaker, Rubenslaan 132. Simone Diana, doch ter van C. N. Wildenburg en M. Tolle naar. Kerkstra et 63. Jeroen, zoon van •T. Jansen en B. A. Bijl, Ossendamweg 26a. Maria Petronella. dochter van G. J. van dpn Akker en M. P. var» Rem merden, Smitsweg 347. Janette Pe- tronelle Anna. dochter van J. Hilhorst en .T. Verbeek. HeidewPg 6c. Prenella Madelon. dochter van H. Rademaker en M. J. Gijsing, Schoutenkampweg 81. Ard, zoon van M. Jansen en M. Boertje. Torenstraat 10a. Claudia, dochter van J. P. M. van Gulik en A. L. J. Frakkmg. Weegbreestraat 269. Ro- bert Erwin, zoon var. J. W. Stehouwer en M. Knik. Veenbesstraat 174 Corlna Angela. dochter van C. Maassen wonen de te Amersfoort en H. de Vries. Bos straat 71. Nicole Fugenie. dochter van G. L. Bunink en E. E. Lnriaux. Rubens laan 98. Beünda Caroh'ne Antoinette. dochter van .T. A. M. Meijeren en D. Swalef. Van Govenlaan 77. Bernadi- na Comelia. dochter van F. .Streefkerk en M. G. de Wilde, Van Govenlaan 120. ONDERTROTJWD: Gerrjt Marinus van den Brink. Nieuwstraat 64 en Ada José Ruyssenaars. Birkstraat 40. Willem van Koot. Zuiderkruid 13. Amrsfoort en Maria Corneüa Gerda Wilhelmina van de Pol. Moerbessenberg 40. Hendri- kus Pieter Simon Leeman. De Wetstraat 7b, Utrecht en Hillegon^a Hellendoorn, Van Govenlaan 202. Nicolaas de Rui ter. Palmstraat 286. Amersfoort en Adriana Maria van den Berg. Hohbema- laan 16. Hans .Törg Andreas Harald Eduard Baueriein. Kampweg 50 en Tini van Dijk, Soesterbergsestraat 125. GEHUWD: Johan Cornelis van Rnswiik. Azallastraat 4. Papendrecht en Anneke Helena Veldhuizen. Kostveriorenweg 5. Johannes Hnrmannp»: Boonk. Oude Enschedeseweg E 343, Haaksbergen en Agnes Cec'Ha Roeloven. Stationsweg 2. Petrus Martinus Maria Loniie. Mari niersweg 7. Doorn en Maria Willemijntie Verwoerd, Hartweg 60. .Tan Hendrik Schipper. Korte Koningstraat 26 hs, Amsterdam en Gerarda Maria Peet. Bll- derdijkkade 96. Amsterdam. OVERLEDEN: Anna Wouterlna van de Graaf. 62 iaar. Schoonhoven. Gild*>mees- terstraat 13. Antonia Bost. 79 iaar. weduwe van M. E. van Wielink. Soes terbergsestraat 125. Anna Oius®nplna Kleinhans. 76 jaar. weduwe van P van Melsen. Nieuwerhoeknlein 70. Hen- ricus JoseDhus Driessens, 50 iaar. ge huwd met A. G. C. van Hofwegen. Amersfoort. Bloemendalsestraat 6. Aariie Dnatzelaar. 74 jaar. weduwe van J. Koelink. Amsterdam, Groenmarktkade 8 1. Rijkje Verkerk. 77 iaar, gehuwd met C. van den Broek, Hartweg 2ff. Lubbertje van Slooten. 84 jaar. weduwe van A. van de Ban*. Dal weg 4?. Herman van Schalk. 69 jaar. gehuwd met H. W. van Houttum, Beatrixlaan 11

Soester Courant | 1970 | | pagina 3