Jstof ilets lespakje 192 stof innen tielmarkt eerwol tuums enka injacks nanent press talon WISO-SAFARI WERD GROOT SUCCES i SOESTENAAR OVERLEEFT BOTSING MET TREIN Soester Kabouters vragen veiliger kinderspeelplaatsen Vleesverkoop Dader inbraak Van Hengstum aangehouden TELEFOON NUMMER 02155-3097 Totaal textielonderhoud PEN 1ANNEN 18 tot 25 jaar) ottolinaatscliappij ooi" Krabbels van Knel is Eerste Soester Begrafenis-Onderneming Charmante kapsels Burgerlijke stand Op overweg bij Soestduinen Marokkaan, die ongeval veroorzaakte, al zes dagen zoek DINSDAG 4 AUGUSTUS 1970 lomas. a Klokken - Pruin» horloge il/l Gouden- en xilveren sieraden m \Wsb/ Verlovingsringen \®1 HORLOGERIE „(^.olitico" dinsdag l/m zaterdag van 9-18 uur KONINGINNELAAN 21 - SOEST- TELEF. 02155 8319 Haaksbergen, om precies drie uur Hen gelo te bereiken, waar met een geluk kig gevoel de gloeiend hete bussen wer den verlaten. Het lag uiteraard in de lijn der ver wachting dat de deelnemers aan de WI- SO-reis het recreatiepark na de toch wel wat vermoeiende reis, over het al gemeen passief zouden genieten, en on der het genot van een ongekende sor bet, voor eigen rekening, genoot men van het uitzicht over de vijver die aan het restaurant grensde. Maar het. kon niet uitblijven, je bent nu eenmaal niet iedere dag in een recreatiepark, de eer ste moedigen begaven zich richting at tracties, en het duurde niet lang of de rodelbaan en botsautootjes e.d. werden bemand door de WISO-klanten. Om kwart over vijf werd aan het laat ste gedeelte van de reis begonnen. Even leek het er op dat wat nieuwe kracht was geput uit verschillende kleine glaasjes, maar verder dan een schuch ter Ajax dat kampioen ging worden op een ouwe slof en een voetbalschoen kwam men niet. Op het diner na, was het genoeg geweest, en wie zou het de Soester Safari-gangers kwalijk durven nemen. Om kwart voor zeven werden in Velp in „Eetindustrie_ De_ Gildebroeders" de laatste voorgaande eters de deur uitge zet om plaats te maken voor een wat hongerig geworden gezelschap. De kel ners hadden beslist geen gemakkelijke dag gehad, hetgeen nog eens werd aan gedikt door een verkeerde schatting van de chef-kok, waardoor een gedeelte van de aanZittenden even op de soep moest wachten. Na wat mededelingen van huishoudelijke aard wenste de heer Van Huissteden, die samen met de heer Kruiswijk het WISO-bestuur op deze dag vertegenwoordigde, allen smakelijk eten, waarna een aanhoudend applaus de grote waardering van de deelnemers onderstreepte. De meningen omtrent de kwaliteit en de kwantiteit van het diner liepen wat uiteen, maar het succes van de tocht was al reeds verzekerd en de wat rom melige organisatie van „De Gildebroe ders" kon daar niets meer aan veran deren. Om half tien werden de bussen voor de laatste maal beklommen om via de kortste weg naar Soest te rijden en met aan het stuur de vaardige handen van de chauffeurs, die zich als ware reislei ders hebben doen gelden, werd om half elf Soest bereikt. Het moet voor het WISO-bestuur een prettige ervaring zijn geweest dat, nog vóór dat de reis beëndigd was de mees te deelnemers al weer vaste plannen hadden voor deelname aan de tocht van volgend jaar. Vóór de winkeliers, die om welke reden dan ook, niet deelnemen aan deze spe ciale Soester zegel-aktie, zal het met dit soort tochten wel duidelijk worden dat zij, zo zij geen cliënten gaan verliezen, er beslist geen nieuwe bij zullen krijgen wanneer blijkt dat andere branchegelij- ke winkeliers wél aan deze aktie deel nemen. En het is, zoals een deelneem ster aan de tocht onderweg al opmerk te, „Soest mag niet alleen trots zijn op deze eigen zegel-organisatie, Soest is trots", waar wij ons graag bij aanslui ten. De kabouters van Soest hebben een openbrief aan de direkteur van ge meentewerken gericht met het vrien delijk verzoek de tegels onder de speel toestellen te verwijderen. De kabouters achten de toestand ge vaarlijk, maar hebben wel geconstateerd dat de gemeente het toch ook wel heeft gezien, want de nieuwe speelplaatsen in het Veen zijn al veel veiliger. Desalniettemin vinden de kabouters dat er zo gauw mogelijk overgegaan moet worden tot het veilig maken van de oude speelplaatsen die zich nog bevin den op de Eng en voorzien zijn van betonnen tegels. Als voorlopige oplossing zien de kabou ters het schone zand dat zich onder de tegels bevindt. Woensdagmiddag, te 2 uur, heeft aan het slachthuis verkoop van vlees plaats aan de houders van gele kaarten, ge nummerd van 41 tot en met 140. Bij een inbraak in Duivendrecht. is dit weekeinde de 30-jarige H. uit Amster dam aangehouden. De man werd bij een inbraak op heterdaad betrapt. Bij een onderzoek in zijn wagen bleek hij in het bezit van bij een inbraak bij Van Heng stum op het industrieterrein gesloten goederen, waaronder een radio. De man gaf toe, bedoelde inbraak gepleegd te hebben. Hij sneed bij Van Hengstum on der meer de brandkast open, maar kon er niet meer dan een paar honderd gul den uit meenemen. De politie stelt eer verder onderzoek in. rijbewijs C en behoort u daarnaast de t dan schriftelijk of persoonlijk bij :e Soest. uw opleiding ontvangt u een be- iris. elaar van Coca-Cola, Fanta en Sprite). rein - Weteringpad, Soest. 155-6200. geenl9.95maar geen 29.95 maar geen19.95maar Edan mok zeige daat gaastarrebeiders, zoas de manne die bie ongs komme warre- ke„ en uut ut buu- noemp, bar int niews goeije ongder die luu der wel vaan ovurtuug weze, dattut nle op de juuste menler is. Kiek, daat wullie die minse naor ongs laand haole. das nie arrug. zullie hellepe ongs om de boel ent draoije te houwe, maor as wullie die minse haole, daan motte wullie der wel vaan ovurtuug weze, daat daor de kous nie mee of is. As un mins vaan ongze eige naasjonao- litiet un ongeluk hep gehaad, en hie ken zijn warruk, watte voor ut ongeluk deej, nie meer doen, daan gaot der vaan allus beure om die mins weer zoveer te kriege dattie ut weer ken. Mit un bar meuijeluk woord hiet daat reevaalie- dere. Maor die buutelaandse minse. die worde haos ut laand binnegesleep en dtris geen mins die zun eige om die vriejers bekommert. Zullie motte ut in de meeste gevalle maor zelluf uitzeuke. Der binne netuur- luk uutzongderinge, maor in de meeste gevaalle staon zullie bie allus as un kaat in un vreemp paakhuus. Der binne luu bie, die heulegaor niks kenne. Das daan messchien un bietje haard uuttedruk, maor zullie komme heul vaok uut streke waor de beschao- ving, zoas wullie die hier kenne, nog nie is doorgedronge. Noeng is daat nie ar rug, waant of wullie noeng zo blie mot te weze, daat wullie in un zogenaomd beschaof laand woene, wittik ok nie ze- kur, waant der beure hier ok nog zaat dinge die heul nie door de beugul ken ne. Maor die minse komme bie ongs in un laand waor allus liek te kenne en te magge. Vaast staot netuurluk datter goeije en slechte binne, vaan de goeije komk der zaoturdaags un heule kwak teuge opt posketoor, as zullie der verdiende knao- ke naor der luu vrouwe sture in ut laand waor zullie vaandaon komme. Daat binne daan de getrouwde, maor der binne ok luu bie die nie getrouwd binne, en hullie cente in derluu zaak houwe. Mit de knaoke op zaak gaon zullie prebere net zo te leve as zu ongs zien doen. As die vriejers ut effe ken ne beraome daan gaon zullie ut huus uut waor zu mit un heule kwak gelieke woene. Saome hebbe zullie daan bie un fietsemaokur un fiets of brommur ge- koch en daat is daan hullie eerste stao- tussimbool. Mit veul kuns en vliegwarruk lere zullie mekaor fietse, en wete daorbie nie daat ut voorbewege op zoon ouwe tweewiel- lugge kar, nog nie de gaaraansie geeft dajje der ok zongder ongelukke mee doort darrup ken rieje. As die luu daan die fase hebbe doorgemaok, daan komp ut mement warop zullie vaanof binne- koms in ongs laand hebbe gewaach, de eigenaor worde vaan un echte otoo. Daorbie is heul nie belaangriek wattut voor un waoge is, of hoe die der uutziet, astie maor ried. Kiek, je hoef heulegaor geen geleerde te weze, om te snaappe, daat as un buutelaander bie ongs zun riebewies wil haole, dattie ut veul meuijlukker hep as un nederlaander, en die hep ut der bie ongs ok vaok genog bar meuije luk meej. ------- Om meuijelukhede te voorkomme, ik weet datter buutelaanders binne diet voormekaor hebbe gekrege om te vol doen an de eise die gesteld worde voor daat maogiese pepiertje, maor ik weet ok datter genog vaan die vriejers uut ut buutelaand binne, die der druk mee bezug binne, maor ut mit de beste wil vaan de weruld nie haole. Maor zullie wille toch rieje, waant voor nie eens zo bar veul geld kenne zullie op zat plaot- se un otoo, of waat daor voor door mot gaon, op de kop tikke. Omdaat bie ongs nie gekeke word waat ofter voor otoos te koop worde annbode, gaon die minse bar gelukkug hun onge luk tegemoet, of, zoas vaan de week al weer un paor keer, as onheilpielote de straot op. Voor ming staot vaast, daat die buute laanders schuldug binne, maor ut mos eigeluk nie mogeluk weze daat die minse in die ouwe otoos, vaok zongder riebewies, un otoo kenne kope. Ut zaal nie meevalle om daor un regeling voor te maoke, maor der staon minselevens opt spel, en daor maag toch wel waat voor gedaan worde. soesterbergsestr.44 tol.2045 - soest |fe« een reis op vrijdag 31 juli en één i donderdag 6 augustus, zette het WI- Ö-bestuur de traditie voort, dat elk Kar minstens een reis voor de kinde- bn en een voor de groteren wordt ge- Jrganiseerd. Éorig jaar ging de volwassen-tocht lichting Biesbos, en het was ondermeer OVERLEDEN: Albertus Petrus Hooge- veen, 71 jaar, gehuwd met C. A. de Jong, Dorresteinweg 2. Albertje Bijls- ma. 51 jaar. gehuwd met J. Goor, Tmelstrastraat 30. Albert Roetman, 56 jaar. gehuwd met A. Kooiker, Burge- meester Grothestraat 57. .Tan van der v^en, 43 jaar, Christiaan Huvgenslaan 30. Adrianus Leonardus Soarnaaij, oud 86 jaar, weduwnaar van S. A. fpn Proeke. Korte Bergstraat 7. Hendrik Voskuilen. 76 jaar, gehuwd met H. de Beer, Beetzlaan 68. Franciscus Alex- ander Lucas, oud 89 inar, weduwnaar van E. M. van Looij. Nieuwerhopknlein 10. Antonius Hoets. oud R0 iaar. weduwnaar van Edoh. Erenrijsstraat 16 Frederika Wilhelmina Halje, oud R2 jaar. Albert Cuvplaar. 101. Brechie Cornelia Masereeuw. oud 77 jaar. ge huwd met J. de Vries Klaarwaterwep 50 Fpndnk Soer, oud 63 jaar. gehuwd met R. Moertasia. Amersfoortsestraat. 01. Hendrik Timmer, oud 52 jaar, Schaenmanstrant 70. Dir. H. VV. VEIXÏNGA Begrafenis - Crematie - Transport (Rouwkamer) Korte Brinkweg 28 - Soestdijk Telefoon 2731 het grote succes van die reis die het bestuur deed besluiten van deze reizen die wel voordeel-reizen genoemd mogen worden, een traditie te maken, zij het dat het reisdoel steeds verschillend zou zijn. Ditmaal viel de keus op een bezoek aan het Arnhemse Burgers' Safari park, en een bezoek aan het recreatie park „De Waarbeek" in Hengelo. Terwijl vrijdagmorgen een stralende zon het decor vormde bij het vertrek van de vijf bussen, werd de lucht toch even bewolkt, toen bleek dat een communi catiestoring de oorzaak was van het feit dat er voor zes deelnemers geen plaats meer was. Maar de lucht klaar de binnen enkele minuten weer op, want twee taxi's, één van de Fa. de Bruin, en de andere van de Fa. Tak, maakten als „bezemwagen" de reis mee. Door een bijzonder grote belangstelling voor de buitenlandse reizen kwam de firma Tensen vrijdagmorgen in moei lijkheden. In de veronderstelling dat de WISO met niet meer dan tweehonderdvijftig deelnemers op stap zou gaan, werd een 54 zitplaatsen tellende eigen bus, ge ruild met een VAGU bus uit Oudewa ter, die plaats bood aan 46 passagiers en toen aan het eind van de reis bo vendien bleek, dat er in alle 54 per soonsbussen slecht 53 passagiers zaten, was het „donkere wolkje" volledig op gehelderd. Precies om halg negen zette de kleine karavaan zich in beweging, om via de bekende toeristische route naar de „Westerbouwing" in Oosterbeek te gaan waar de deelnemers werden getrakteerd op een kopje koffie. De vrij korte on derbreking was voor een groot gedeel te van het overwegend oudere gezel schap voldoende, om de verschillende attrakties met jeugdig vuur langs te gaan, waarbij vooral de kabelbaan bij zonder in de belangstelling stond. Om half elf werden de bussen opnieuw 1EBOREN: Margaretha Bernardina, lochter van C. J. de Gier en M. P. M. an Echtelt, Kamperfoeliestraat 38. eroen, zoon van S. Tuenter en E. A. M. an Hattum, Van Goyenlaan 119. lirjam Elisabeth Henriëtte, dochter van Arnoldus en P. Schouten, Antonie an Leeuwenhoeklaan 93, Soesterberg. Jolanda Agnita, dochter van W. H. tuijper en K. van Woudenberg, Weeg- >reestraat 263. Christopher Hugh, lochter van R. N. Moore en G. C. Ro- lerts, van Lenneplaan 45. Mireille Knne, dochter van M. H. Heljltjes en I. T. A. van der Heijden, Colenso 65. lendrik, zoon van Sandifort en E. Zim- nermann, Wilhelminalaan 8. Marijke, chter van J. T. H. Peer en H. T. ter .inde, Colenso 155. Gerrit Goitsen. ion van J. D. van der Noord en A. M. lummel, Smitsweg 317. Dorinda Ba- ictte, dochter van P. A. Prak en H. van lemert, Speenkruidstraat 73. Edward, oon van A. Slingerland en E. G. V. Cok, Zeist, Laan van Vollenhove L 17. Robert Frank, zoon van T. Houtgast in W. van Lankeren, Eigendomweg 83. - Stella Clementina Anna, dochter P. J. )eemer en A. E. Hilhorst, Smitsweg 101. - Mirjam Bernadette, dochter van E. van den Essenburg en R. Hoolwerf, arenstraat 326. Cecile Antoinette, ochter van V. R. van Haasen en E. P. iarthoorn, Christiaan Huygenslaan 169, oesterberg. Liesbeth. dochter van t. J. Spruijt en C. C. M. Bulten, Vale- iaanstraat 80. Berben Pieter Theo- oor, zoon van D. H. Bosma en G. Grif- oen, Regentesselaan 2. Evert Daniël dwin, zoon van G. M. van de Craats i A. C. C. Vierveijzer, Luitenant Kop- enlaan 19, Soesterberg. Elisabeth larla, dochter van J. J. Schaper en M. 'erhoef. Eigendomweg 69. Leo Arjan, 5on van L. T. A. Witte en A. G. Noest, mitsweg 115. Marcel Hendrik, zoon an H. J. van der Wal en M. A. van Til, laanstraat 51. Marco, zoon van C. W. Scholten, wonende te Baarn en E. t Koolj, Beetzlaan 97. Charléne tascha Méline, dochter van W. de ning en C. H. van Ee, Kerkstraat 12a. Léonie, dochter van B. C. M. van der rin en C. 3oereboom, Antonie van euwenhoeklaan 41, Soesterberg. rtholomeus Everardus, dochter van N. van de Beek en G. M. P. Hu ren - mp, Industrieweg 3. Iwan. zoon A. A. Christiaans en A. M. Tigge- en, Saenredamplantsoen 5. Leslie likel, zoon van L. B. B. Middeldorp I. van Dongen, Smitsweg 123. ter, zoon van G. van Altena en S. J. Weegbreestraat 503. Teunis, zoon van J. van Ginkel en T. Thomas sen, Generaal Spoorstraat 19, Soester- Dirk, zoon van D. Heukelom en T. P. van der Helm, Colenso 86. ONDERTROUWDBernhard Auker An tonius Lub, Klaarwaterweg 76 en Fen- nfcgien Kleinlugtenbeld, Kastanjelaan 31. -| Kleis Gerrit den Haan, Smitsweg 139 en Maria Nisthina Huisman, Dalweg 175. Arnold Alex de Weerd, Birk- straat 95 en Reijntje Gijsberta Marga- rftha van Beek, Ruvsdaellaan 17. Lex van der Heijden, Emmalaan 9, Put ten Gld. en Cornelia Blom, Soesterberg- sestraat 188. Conradinus Johannes Kemp, Regentesselaan 43, Oegstgeest en ^prmine Juliana Kragt, Soesterbergse- straat 125. Jacobus Johannes van der Moren. Hofgeest 63, Amsterdam en Ma- rina Menning, Osséndamweg 39. Ruthgerus Johannes van den Bedum, Torenstraat 2A en Petronella Martina Kuijper. Troelstrastraat 9. Dirk Fre- derik Leive, Veldmaarschalk Montgo- naeryweg 2 en Petronella Olthof, Spren- geweg 68, Apeldoorn. BEHUWD: Willem van Koot, Zuider kruis 13. Amersfoort en Maria Cornelia Cerda Wilhelmina van de Pol. Moerbes- genberg 40. Franciscus Jenne van ■falderveen, Oud Huyzerweg 27, Wilnis •n Johanna Christina Pieneman, Van ■^eedestraat 9d. Theodorus Antho- iius Maria van Klooster, Schaepman- traat 9 en Hendrikje Brand, Van de feldeplantsoen 17. Karei Willem Meijenberg, Koningin Emmalaan 19, lussum en Antoinetta Maria Okhuijzen, fosseveldlaan 38. Johannes Gomma- ius van der Linden, Roland Holstlaan 05, Delft en Maria Johanna Antonia ran Hal, Albert Cuyplaan 101. Eg- >ert Kolk, Willem Bilderdijkhof 92, Delft en Celestine Aaf.je Anny van der iAigt, Roland Holstlaan 1247, Delft. Terdinandus Johannes Doesburg, Rei- 'erstraat 14, Baarn en Annetta Alle- :onda Maria Hilhorst, Beukenlaan 48. -eon Gatlin, kamp Nieuw Amsterdam, Zeist en Cornelia Jacoba Mol, Amers- foortsestraat 60. bestegen om de laatste kilometers naar het Safaripark af te leggen. De rit die door een bijzonder nauutrschone streek ging, ontlokte de deelnemers steeds op nieuw de uitroep „wat is ons land toch mooi" en eindigde voor de poort van het Safaripark, waar verschillende men sen met gemengde gevoelens de borden lazen die o.a. voorschreven „geen auto's met linnen daken", „geen huisdieren in de auto's" en „beslist de ramen van de auto's niet openen", die de spanning van dit gedeelte van de tocht tot het maximum opvoerde. Terwijl iedereen zich nog maar nauwe lijks bewust was van het feit dat zij al in het park waren, wandelde de struisvogels als nieuwsgierige dames tussen de auto's en de bussen door, hier en daar met hun bek op de ruiten tikkend, terwijl op de achtergrond de giraffen hun tijd doorbrachten met het verboden eten van de bladeren van de al bijna kaalgevreten bomen. Zonder dat zij zich met imposant ge brul aankondigden verschenen tussen de bomen de koningen van het bos, de leeuwen. Het was warm en aan de be wegingen van deze roofdieren was dat ook duidelijk te merken totdat een „voerwagen" in het park verscheen. Tot dan zat er bijzonder weinig „roof- dierlijks" in het gedrag van de leeuwen, maar toen via een luikje wat hompen vlees naar buiten werden geworpen, kwam er wat leven in de brouwerij en met vuur probeerde zij een deel van de vrij magere buit te veroveren. In een ander gedeelte van het park was nog een aantal leeuwen, die zich voor een hartige hap wel even wilde inspannen, waardoor de bussen tot stoppen wer den gedwongen, omdat de leeuwen geen poot meer wilden verzetten. Uiteinde lijk schoven zij wat uiteen en bleven als standbeelden de overbijvende rij strook markeren. Nadat via verschillende hekken het roofdiergedeelte was verlaten, werd het decor gelijk aan dat wat we van de ver schillende natuurseries op de t.v. ken nen. Een groot aantal giraffen struis vogels, zebra's enz., gaven werkelijk het idee aanwezig te zijn bij de opname van zo'n t.v.-serie. Nadat het park verlaten was, ging de reis verder via één der mooiste streken van ons land, om via de E 36 naar Didam te gaan om daar de lunch te gaan gebruiken. Om even voor twaalf uur werd, na een onvrijwillige rondrit door Didam, restaurant „De Zwaan" be reikt waar de tafels reeds gedekt op het Soester gezelschap stonden te wach ten. De veertigjarige opzichter van het wa terleidingbedrijf in Soest, de heer F. Lablans, is verleden week woensdag aan de dood ontsnapt, toen hij op de overweg bij Soestduinen, op nog geen vijftig meter van zijn woning, met een trein in botsing kwam. Hoewel zijn wagen, later nog eens door een snel trein gegrepen, volkomen werd vernield, bleef de heer Lablans, gehuwd en vader van twee kinderen, zelf ongedeerd. Hij liep alleen een paar schrammetjes aan zijn arm op. Het ongeluk werd overigens veroorzaakt door een nog altijd voortvluchtige Ma rokkaan, die met een vrij behoorlijke snelheid over de Van Weerden Poel- manweg reed in de richting Soest. Bij de gesloten overwegbomen kon hij om duistere redenen niet tijdig tot stilstand komen, waardoor hij met volle snelheid tegen de voor de bomen wachtende auto van de heer Lablans botste. Diens wagen werd onder de overwegboom door tegen de juist passerende trein Utrecht-Amersfoort gedrukt en een aan tal meters meegesleurd. „Ik zag het gelukkig aankomen en kon nog juist op tijd op de achterbank sprin gen. Daaraan heb ik waarschijnlijk mijn leven te danken gehad, want toen ik even later tegen de trein botste, ge beurde er eigenlijk niets met me. Toen de auto weer stilstond, bleek ik zelfs nog de achterdeur te kunnen openen. Ik ben toen in de richting van het sta tion Soestduinen gelopen om een ook uit de richting Utrecht naderende snel trein te waarschuwen, maar de machi nist heeft me vermoedelijk te laat ge zien". Aldus na het ongeval de ietwat geschrokken, maar rustig tussen de wrakstukken rondlopende heer Lablans. Zijn wagen werd voor zijn ogen nog eens door de sneltrein gegrepen en een s*uk meegesleurd. Veel bleek er daarna niet meer van over te zijn gebleven. Een passerende militaire kraanwagen heeft het wrak daarna van de rails ge haald. De Marokkaan, die het ongeval ver oorzaakte, is direct na de botsing de bossen ingevlucht. Twee lifters, even eens Marokkanen, die hij in de wagen had, konden slechts een vaag signale ment van hun landgenoot opgeven. Zij kenden hem ook nauwelijks. Thans, zes dagen na het ongeval, is de Marokkaan nog altijd niet gevonden. De moeilijkheid is, dat de politie zijn naam niet kent. De auto. die hij bestuurde, bleek namelijk niet op zijn naam te staan en de vorige eigenaar, die mis schien zou kunnen weten, aan wie hij de wagen heeft verkocht, is met va kantie. Direct na het ongeval is de gehele om geving grondig afgezocht. Qok een der tigtal padvinders van het Jamborette- kamn in Soestduinen heeft de politie daarbij geassisteerd maar zonder re- Hoewel de gemiddelde leeftijd zeker boven de vijf kruisjes lag (de oudste deelnemer was 82 jaar en de jongste acht jaar), deed men de uitgebreide Gelderse koffietafel alle eer aan. Om precies half twee werd opnieuw op gestapt, om langs prachtige wegen door Montferland, en via de bekende plaats jes als Beek, Zeddam, Groenlo en sultaat. De politie van Zeist en Amers foort heeft eveneens naar de Marok kaan, klein van stuk en gekleed in een donker pak, uitgekeken, maar de man ls nog steeds niet gevonden. Overigens js de politie ervan overtuigd, dat hij vandaag of morgen toch een keer boven water zal komen. Van de twee lifters werd er één licht gewond. Hij moest in Zonnegloren wor den verbonden. Het is niet bekend of de voortvluchtige Marokkaan gewond is. i

Soester Courant | 1970 | | pagina 9