de Stofferiboetiek MARKT" RENAULT 10 m Garage Stam bureau f PISTE iel en Kwaliteit 298 275 520 er 109 110 57 51 70 129 69 75 89 59 239 fis 30%f M EURSING MEISJES GEH. GAMES JONGENS Helnt uw Rode Kruis HELPEN!! ZIEKENAUTO Noorderweg 23 TELEFOON 5980 bii Kruimer FEIt§ VLEES UIT ONZE PEItSLAGERIJ .s. woensdag v, zuiver vlees 2^3 onderdag fstuk, i en zaterdag derkarbonade 298 verkrijgbaar van de Haas alfsoesters VLEESWAREN, mes gesneden Iderse Ham bief, shakt AFDELING: ieetmelk, EN BANKET irme Rakker rood, iterdag j ons98 VOOR ONZE EGELS gespaard, m waard V.V.Z.-trainer P. Bijlaart „Onbegrijpelijk, dat V.V.Z. niet hoger speelt" Padvinders grepen gelegenheidsovervallers Het stramien waarop de reclassering werkt Trouwcirculaires trouwkaarien Drukkerij Smit Middenstandsdiploma Vrouw in gesprek met dochtertje zag te laat stilstaande auto Insluiper aangehouden Fabriek van medische en technische meet instrumenten naar Soest SOESTERBERG S.0. Soest wint vliegtuig in Soesterberg K.V.0. speelde in toernooi Jaarvergadering v.v. Soesterberg De nieuwe patronen zijn binnen en wij hebben de passende stoffen voor u. Moderne kleuren en dessins voor maxi, midi en normaal. Nieuwe collectie mousselines, vooral leuk voor maxi-jurken, 6,95 p. m. Bedrukte wol, vanaf 19,95 p. m., 140 br. Bedrukte Diolen Loft in alle nieuwe kleuren, 150 br., 27,95 p. m. Burg. Groihestraat 11 te Soest, tel. 7696 Mevrouw Raven-Harscher BELONING rood Cyperse KATER, is ziek G. VERKADE DINSDAG 25 AUGUSTUS 1970 V1ULO- of soortgelijke opleiding gevolgd, alsmede type-diploma aan 5, Baarn, telefoon 02154-2713. GEHAKTDAG HEFSTUKDAG fijne [ter Van de 121 leden van de seniorenafde ling van de zaterdagvoetbalclub VVZ '49 waren er maandagavond in de kantine bijna zestig aanwezig op de jaarverga dering. Ze werden verwelkomd door voorzitter H. Duit, die het kampioen schap memoreerde van het tweede en het zesde elftal en bij de jeugd van het adspiranten a en -c-elftal. Hij consta teerde, dat de jeugd in de vereniging het goed doet. Voor 't eerst in het bestaan van de vereniging zijn er negen leden tegelijk naar de senioren overgegaan. De meeste jeugdleden kwamen in het tweede elftal terecht, dat het ADE- tournooi buitengewoon heeft gedaan door er de eerste prijs te winnen. De heer Duit dankte vervolgens alle medewerkers In 't afgelopen seizoen. Met name noemde hij de heer K. Boek- lage, die de zorg heeft voor de accom modatie en het materiaal, het echtpaar Stigter en mevrouw v. d. Veen voor hun werk in de kantine, de heer Akker man sr. en de broers Ton en Wim Rui- zendaal, die een nieuwe bar hebben ge bouwd, en verder de jeugdleiders en de genen die het vervoer en de training verzorgden. Uit het financieel verslag bleek, dat VVZ een batig saldo heeft van 991-, Voorzitter Duit maakte ook daaruit op, dat de vereniging zich in een flinke groei mag verheugen. Die groei brengt echter ook problemen met zich mee, vooral wat betreft de accommodatie. „We zullen ons hier nog een paar jaar moeten behelpen", vreesde hij. Over de toestand van de twee terreinen aan de Ferd. Huycklaan: „De gemeente doet z'n best, maar ze zien er desondanks niet best uit". Hij maakte bekend, dat voor de jeugd een uitwijkmogelijkheid is gevonden dankzij het aanbod van de Sportstich ting om gedurende het winterseizoen gebruik te maken van de BDC-handbal- accommodatie aan de Birkstraat. Bij de begroting merkte penningmeester Ten Caat, dat het bedrag aan inkom sten voor wedstrijden aan de hoge kant begroot was, „maar we rekenen er dan ook op, dat het eerste elftal kampioen wordt". De evenementencommissie kreeg een bedrag uit de kas toegezegd om te starten met aktiviteiten. De eerste is een klaverjasavond, op maandag 12 oktober. Namens de commissie verzocht de heer H. Strietman het bestuur, om met een program van wensen te komen. In zijn jaarverslag merkte secretaris A. v. d. Broek op, dat het eerste elftal in 't vorig seizoen na een goede competitie start gebrek aan inzet toonde. Een her stel leverde de ploeg toch nog een rede lijke plaats op de ranglijst op. De ver eniging telt nu 121 senioren- en 116 jeugdleden, dertig meer dan vorig jaar. Van die dertig meldden zich zeventien leden middel overschrijving. Jeugd voorzitter H. Grootes deelde mee, dat de jeugdafdeling met negen elftallen de nieuwe competitie ingaat. Hij deed een beroep op de leden om de oud-pa pier-actie te steunen. Vorig seizoen le verde die 18 ton aan papier en een flink bedrag voor de kas op. Een nog dringender beroep deed hij op de leden, zich aan te melden voor de begeleiding van de jeugd. Het leidersprobleem baart het jeugdbestuur zorgen. Namens de kascommissie bracht de heer A. v. d. Breemer verslag uit; alle boe ken en bescheiden waren in orde be vonden. Hij werd in de commissie her kozen, terwijl als nieuwe leden de heren J. van Kampen en J. Groart werden benoemd. De aftredende bestuursleden J. van de Bovenkamp. A. J. ten Caat en J. v. d. Vlekkert werden vervangen door resp. R. ten Hove die als commissaris van bestuur toegevoegd werd aan 't jeugdbestuur C. Oskam, die de kas overnam en J. Strietman, die een deel van het secretariaat overnam. De heer Ten Caat blijft op de achtergrond actief als organisator van toernooien en vriendschappelijke wedstrijden. Voor zitter Duit dankte de aftredende leden voor hun werk in de afgelopen periode. Trainer P. Bijlaart neemt de selectie- groep voor het eerst twee keer per week onder handen. De elftallen zullen zoveel mogelijk in vaste samenstellingen spelen. De heer Bijlaart noemde het on begrijpelijk, „dat VVZ met dit spelers materiaal nog de laagste vereniging is in Soest". Dinsdag zal hij de senioren trainen, de woensdagmiddag is voor de pupillen bestemd en de avond voor de adspiranten en de selectiejeugd en de donderdagavond is alleen bestemd voor de selectiegroep van het eerste team. De heer J. v. d. Hoek informeerde naar de mogelijkheid, een elftalcommissie te benoemen. Voorzitter Duit antwoordde, hiervan geen voorstander te zijn, „want ik hoor er meestal meer negatieve dan positieve dingen over". Desondanks zal de vereniging in de toekomst toch naar een elftalcommissie groeien, was zijn mening. De heer A. van Grol spoorde de leden aan meer in de toto deel te nemen. Hij vond het aantal geregistreer de poolleden behoorlijk groot, maar het aantal deelnemers in de toto is zijns inziens veel te laag en staat niet in ver houding met het aantal geregistreerden. Namens de leden dankte de heer Striet man senioren- en jeugdbestuur voor de werkzaamheden in het afgelopen jaar. Tenslotte herdachten de leden de vorige week overleden heer J. van Herwaarden, oud-lid en één van de oprichters van 21-jarig VVZ '49. Een kleine vijftig padvinders van de Paltz- en Eemgeuzen keken zaterdag tenminste enigszins verrast op, toen enkele wat vreemd uitgedoste kerels hun terrein aan de Bosstraat overre den. Op dat moment was er alleen nog plaats voor verbazing, maar toen even later de politie met drietonige hoorn en zwaailicht in werking eveneens de bossen in kwam, bestond er op z'n minst aanleiding tot enige argwaan, ze ker toen uit de wagen een adjudant en een brigadier van politie te voor schijn kwamen en haastig vroegen of er soms een paar verdachte kerels wa ren gesignaleerd. Welnu, dat bleek het geval en voor een deel van de pad vinders was dat het begin van een zeer „echt" avontuur. Toen even later ook nog een verslag gever en een fotograaf hijgend de bos sen bij het kamp binnenstormden, be stond er al helemaal geen aanleiding meer om enig spel te vermoeden. Maar het was het wel, in een creatie van Fred en Ruud van Dijk, leiders van de padvindersgroep. Twee weken lang heb ben zij aan de voorbereiding gewerkt, nauwkeurig toeziend op een zo perfect mogelijk verloop van de overval. On der regie van de beide broers van Dijk was zaterdagmorgen nog met dertien leden van Amersfoortse Soekwa-groep gerepeteerd. Zij stelden de roversbende voor, waarvan zeven leden 's middags Voor eenvoudige inpakwerkzaam- heden, vragen wij enkele Ook voor die slechts halve dagen willen werken, hebben wij enkele plaat sen vrij. Tevens vragen wij een paar flinke voor diverse werkzaamheden. Het is de moeite waard, om eens even over de voorwaarden te ko men praten. Informeren kost niets. Voor jeugdigen, die vormingscur sussen hebben gevolgd, is er ge legenheid deze voort te zetten. Aanmelden aan de fabriek, Smal- lepad 5-7, Amersfoort, dagelijks van 8 tot 17 uur. Er zijn in Nederland 542 reclasserings- ambtenaren. Op enkele na, die in dienst zijn van het rijk werken zij bij parti culiere reclasseringsinstellingen. De voornaamste zijn: het Nederlands Ge nootschap tot Reclassering, de Katho lieke Reclasseringsvereniging, het Leger des Heils, de Protestants Christelijke Reclasseringsvereniging, de Dr. F. S. Meyersvereniging (voor geestelijk ge stoorde delinquenten) en de Federatie voor de Zorg van Alcoholisten (daarin zijn verenigd de medische consultatie bureaus voor alcoholisme). Daarnaast is er nog een aantal kleinere reclasse ringsinstellingen. De particuliere verenigingen zijn ver enigd in de Vereniging van Reclasse- ringinstellingen met het Nationaal Bu reau voor Reclassering als uitvoerend orgaan. Er worden dit jaar ernstige pogingen ondernomen om tot een hech- en Snelle en correcte levering en tot In dapuntjes verzorgd I Uitgebreide collectie Klassiek en modern Van Weedestraat 29a - Soest Telefoon 02155-2566-5154 *AA- A tere samenwerking van de instellingen te komen. Tussen het Ministerie van Justitie, dat het werk van de reclassering met on geveer twintig miljoen gulden subsi- diëert, en de particuliere instellingen, staan de Reclasseringsraden waarvan er in ieder arrondissement één is. Deze Raden geven o.a. de verzoeken om voorlichtingsrapporten, afkomstig van bijv. de Officier van Justitie of de rechtbank, door aan de instellingen. De voorlichtingsrapporten worden ge schreven door de reclasseringsambtena- ren. Zij proberen de aanvrager in het rapport een zo duidelijk mogelijk beeld te geven van de omstandigheden die hebben geleid tot de conflictsituatie tussen individu en strafwet. Gemiddeld houdt een reclasseringsamb- tenaar in Nederland zich bezig met on geveer tachtig cliënten. Het schrijven van voorlichtingsrapporten (plm. 12000 per jaar), administratieve bezigheden, vergaderen, reizen en trekken, kost de ambtenaren veel van hun totale werk tijd. Aan de eigenlijke hulp- en steun verlening komen zij daardoor onvol doende toe. Zij betreuren dat in hoge mate en zijn doende verandering te brengen in deze voor alle partijen on. bevredigde situatie. Permanent hebben ongeveer 20.000 voorwaardelijk veroor deelden (de grootste groep), voorwaar delijk in vrijheid gestelden en nog an deren, contact met reclasseringsinstel lingen. De reclassering ziet als haar voornaam ste taak verbetering te brengen in de levensomstandigheden van haar cliën ten. In o.a. individuele gesprekken pro beren reclasseringsambtenaar en cliënt te komen tot bewustwording van de problemen die hebben geleid tot „maat schappelijk onaangepast" gedrag. Dit kan o.a. de cliënt stimuleren tot het zelf vinden van oplossingen. Het verschaffen van werk en het ver lenen van financiële steun, vroeger de voornaamste werkzaamheid van de re classering, behoort nu meer tot de taak van het Gewestelijk Arbeidsbureau en de dienst van Sociale Zaken. De reclassering is wettelijk geregeld bij de Reclasseringsregeling 1970. Binnenkort wordt ook in Soest een collecte voor het reclasseringswerk ge houden. Hiervoor zijn collectanten no dig en u kunt zich daarvoor opgeven aan het adres Bilderdijklaan 19 tel. 3713. in slordige kleding plotseling tijdens het appel het padvindersterrein oversnelden om aan de op dat moment nog niet meteen zichtbare achtervolgers te ont komen. De padvinders, die meenden, de betrok kenen te kunnen herkennen, mochten met de achtervolgende politiewagen mee. Met een zeer respectabele snel heid ging het de Den Blieklaan over, waar de bankovervallers inmiddels in een gereedstaand busje met afgedekte kentekenplaat waren gestapt. De ach tervolgers waren er nog juist getuige van hoe het busje de parkeerplaats van de picnickplaats bij Soestduinen opreed. De bestuurder van de politiewagen trachtte het busje klem te rijden, het geen niet onmiddellijk lukte. Maar aan de bosrand kon het busje toch tot staan worden gedwongen. De inzittenden wa ren toen echter al de bossen in ver dwenen, met uitzondering van de chauffeur, die zich weldra gewonnen gaf en daarvoor in ruil door de pad vinders aan de politie werd overge dragen, na een overigens niet zo heel zachtzinnige behandeling. De overige jongens trokken groepsgewijs de bossen in om de andere nog voortvluchtige overvallers op te sporen. Een van de welpen vertrouwde zijn ka meraad toe, dat hij maar blij was, niet bij de politie te zijn, want hij vond het maar gevaarlijk werk. En bovendien vreemd, dat de politie zulk werk niet zelf opknapte. Anderen verheugden zich al in en fikse vechtpartij. Druk werd al besproken, welke middelen men te baat zou nemen om de rovers klein te krijgen. De voortvluchtige mannen stond in ieder geval heel wat te wach ten. Juist toen men aan de duinrand aan de omsingeling van een bunker was begonnen, namen de inderdaad zich daar schuil houdende rovers de benen. Maar uiteindelijk waren zij toch tegen de overmacht van de achtervolgers niet opgewassen. Eén voor één werden zij gegrepen en gebonden. Dat ging niet overal even gemakkelijk en hier en daar werd ook wel eens een collega-welp mee vastgebonden, maar dat deed aan het enthousiasme niets af. Men kwam na verloop van tijd al leen tot de conclusie, dat men te wei nig touw had meegenomen. Niet zo ver wonderlijk, want alleen voor de chauf feur had men al zes touwen nodig. Hier en daar boezemden de rovers nog v/el zoveel ontzag in, dat de achter volgende welpen er verstandiger aan meenden te doen om hem maar te laten lopen. En toen tenslotte allen aan de touwen lagen, oordeelde de akela het op zui ver medische gronden verstandiger om de touwen maar losser te maken, wat enkelen zichtbaar speet. Een van de ge vangenen werd onder en berg zand be dolven onder het motto „zand erover". En bijna was het echt misgelopen, toen een argeloze voorbijgangr ook voor ro ver werd aangezien. Eerst toen een welp verwonderd constateerde, dat de politie wel wat erg lang op zich liet wachten, vertelden de leiders, dat het allemaal maar spel was geeweest. Voor de gevangenen was dat een hele ver ademing, want zij waren letterlijk en figuurlijk niet zonder kleerscheuren uit de strijd tevoorschijn gekomen. Kapot te broeken en overhemden en diverse schaafwonden waren de stille getuigen van dit spel, waaraan de gelegenheids overvallers overigens evenveel plezier hebben beleefd als hun soms wat bloeddorstige achtervolgers. In de eerste dagen van juli jl. verscheen in enkele dagbladen een artikel, waarin o.m. de suggestie werd gedaan, dat de opleiding voor het zgn. middenstands examen Algemene Handelskennis, ge zien de indiening van het ontwerp-Ves- tigingswet-Detailhandel, eigenlijk geen zin meer had. Daardoor misleid heeft, naar uit de praktijk blijkt, een aantal aanvankelijk geïnteresseerden zich teruggetrokken c.q. niet aangemeld voor de in augustus-sep- tember a.s. te starten opleiding voor het middenstandsdiploma Algemene Han delskennis. De drie Onderwijscentrales, t.w. Centrale voor Christelijk Handelsonder wijs, Centrale voor Katholiek Handels onderwijs. Instituut voor Middenstands Ontwikkeling, menen met nadruk erop te moeten wij zen, dat het gaat om een wetsvoorstel van een geheel andere inhoud. Naar het zich laat aanzien zal het nog wel enkele jaren duren, alvorens deze nieuwe bepa lingen van kracht en de juiste, daar door vereiste onderwijswijzigingen ge vonden en uitgevoerd zullen kunnen worden. Verkregen rechten zullen als het zover is ook stellig gehandhaafd worden. De Onderwijscentrales adviseren derhal ve allen, voor wie tot nu toe de eisen van de bestaande vestigingswetgeving gelden, en die zich t.z.t. als on dernemer wensen te vestigen, zich alsnog voor middenstandsavondonder- wijs te doen inschrijven. Het diploma Algemene Handelskennis blijft zeker voor hen, en vele anderen, zijn waarde behouden. In vele dag- en periodieke bladen treft u in deze tijd advertenties van de be trokken cursussen en scholen aan, waar u een verantwoorde avondopleiding kunt volgen. Op de Torenstraat is zondagavond het 12-jarig dochtertje van mevr. G. C. H. S. uit Soest gewond geraakt toen haar moeder met de auto, waarin zij zaten tegen een stilstaande auto opreed. De wagen, bestuurd door de heer G. J. v. d. C. uit Amersfoort stond voorgesorteerd om linksaf de Kerkstraat in te gaan. Omdat de moeder even in gesprek was met haar dochtertje, zag zij de wagen te laat staan, waardoor een botsing volgde. Het meisje liep daarbij ver schillende snijwonden door glasscherven op en moest naar Zonnegloren worden gebracht. Tijdens de surveillance trof de politie zondagavond op de Steenhoffstraat een man aan, die zich nogal verdacht ge droeg en bij nader onderzoek spullen op zak had, die men gewoonlijk niet bij zich draagt. Daartoe behoorde onder meer een bos bewerkte sleutels. De man werd voor verhoor meegenomen, maar er was niet veel uit te halen Boven dien kon op dat moment geen enkel strafbaar feit tegen de man. de 52- jarige J. V. uit Hilversum worden inge bracht. Ook maandagmorgen is hij nog verhoord, maar zonder resultaat, zodat men hem tegen het middaguur moest laten gaan. De Hilversummer was nog geen viif minuten weg, of een inwoner van Soest deed aangifte van insluiping en diefstal van f 50,Men bleek middels een valse sleutel de woning te zijn binnengekomen. Onmiddellijk werd de even tevoren vrijgelaten Hilversummer met deze zaak in verband gebracht, zodat meteen verschillende politiewagens uitrukten en de omgeving grondig af zochten. Tot zijn verbazing werd V. vrij kont na zijn vrijlating in de buurt van het bureau weer gevonden en opnieuw meegenomen. Het verhoor heeft in eerste instantie tot maandagavond ge duurd, maar de man heeft geen beken tenis afgelegd, al staat het voor de po litie vast, dat hij de dader van de in sluiping is. De Hilversummer heeft trouwens meer van dergelijke zakea op zijn strafblad staan. De commanditaire vennootschap Gebr. G. C. Mijnhardt te Zeist zal zich begin volgend jaar in Soest gaan vestigen. Het bedrijf, dat medische en technische meetinstrumenten vervaardigd, heeft in Zeist vrijwel geen uitbreidingsmogelijk heden meer. Men beschikt er over slechts 800 m2 fabrieksruimte. De Gebr. Mijnhardt C. V. heeft de gemeente een optie gevraagd op een stuk industrieter rein aan de Koningsweg van 5250 vier kante meter. Voor het bedrijf echter kan gaan bouwen, moet men toestem ming hebben van de moedermaatschap- Litton Internationaal in Zürich. Deze maatschappij beschikt namelijk over een eigen bouwafdeling. Deze toe stemming zal vrijwel zeker echter wor den verleend. Namens de directie zei de heer D. P. Hendriks uit Soest ons, dat het bedrijf in Zeist met zijn 800 m2 geen kant meer uit kan. Voorlopig wil men in Soest een fabriek met een vloeroppervlakte van 1600 m2 neerzetten. Het veertig man tellende personeel zal meegaan naar Soest, dat is althans de bedoeling. De heer Hendriks zei, dat het in de be doeling ligt om in september met de bouw te beginnen. De grond zal de onderneming voor 45,per vierkante meter worden ver kocht. In verband met de gevraagde op tie zal Gebr. Mijnhardt c.v. de gemeente een vergoeding voor het renteverlies moeten betalen tot de koop rond is. Met een 2-0 overwinning op de vierde klasser KNVB, EMS uit Bunnik heeft S. O. Soest (voorheen BDC) het vlieg- tuigtoernooi te Soesterberg gewonnen. In poule A maakte Soesterberg een bij zonder zwakke indruk in de wedstrijd tegen Ministerpark uit Naarden; er werd met 4-1 verloren, waarbij Soesterbergs beste clublid Jan Odijk de eer redde voor de gastheren. Ministerpark verloor van met 1-2 van EMS, dat overigens heel wat moeite kreeg met Soesterberg. Weliswaar ver loren de geelzwarten met 0-3, waarvan echter twee doelpunten uit penalties! De ploeg uit Bunnik werd poulewinnaar en moest in de finale uitkomen tegen een goedspelend S. O. Soest, dat in poule B met 2-0 had gewonnen van KDS uit Utrecht en 1-1 speelde tegen Brêderodes (Vianen). Het werd een goede finale, waarbij EMS echter geen kans zag om te scoren, zelfs een penalty werd niet benut (2-0). Bij de prijsuitreiking werd de Soester- bergse trofee, het vliegtuig door voor zitter Steffens overgedragen aan S. O. Soest, verdient toernooiwinnaar. Met wisselend succes heeft KVO zater dag deelgenomen aan het korfbaltoer- nooi van Vogel in Utrecht. Met drie pupillen- en drie aspiranten teams werd aan het goed georganiseerde toernooi deelgenomen. Pupillen 1 werd winnaar in hun groep; pupillen 2 werd tweede en pupillen 3 viel net buiten de prijzen. KVO-a verloor 2 van de 3 wedstrijden en speelde er een gelijk; KVO-b speelde drie van de vier wedstrijden gelijk en verloor er een; KVO-c tenslotte won twee van de drie wedstrijden en verloor er een, zodat de tweede prijs behaald werd in die afdeling. Tijdens de jaarvergadering van de v.v. Soesterberg moest door de nieuwe voor zitter B. E. Steffens, opvolger van de heer A. Preusser en door secretaris H. W. de Gier nogal eens een beroep ge daan worden op de leden om zich ter beschikking te stellen voor het waarne men van diverse functies in bestuur of commissies, hetgeen een urgente kwestie bleek te zijn. De vijf seniorenelftallen en de tien jeugdelftallen en de twee zaterdagelftal len vragen nu eenmaal de nodige bege leiding bij de uit- en thuiswedstrijden. Het nieuwe voltallige bestuur liet niet zo heel lang op zich wachten, zodat de v.v. Soesterberg voor het komende ver enigingsjaar verzekerd kan zijn van een groep wijze mannen. Het bestuur ziet er als volgt uit: B. E. Steffens voorzitter, H. A. de Gier, secretaris; G. Schipper, penningmeester; de heren Koevoet, Jor- na, de Ruiter en Van Deijl bestuurs leden. In de eerbiedige stilte werd het overle den bestuurslid, de heer Aart Berendse herdacht en daarna geprezen als een trouw en actief bestuurder. Bijzondere dank ging vanzelfsprekend uit naar oud-voorzitter A. Preusser voor al het werk gedurende vele jaren voor de v.v. Soesterberg gedaan als speler en voor zitter. Het erelid A. Burgerhout had nog steeds iets te goed van het bestuur en werd dan ook aan de bestuurstafel uitgeno digd om voor zijn clubliefde van jaren fraaie geschenken in ontvangst te ne- men. Als beste clublid werd Jan Odijk uit geroepen, terwijl Douwe Jaarsma met 8 doelpunten topscorer was; voor beide spelers waren er wisselprijzen. De jeugd zal worden getraind door de heer Griek, oud-speler, terwijl de heer Edelbroek om zijn capaciteiten ook dit seizoen bij Soesterberg blijft. De heer Edelbroek wees zijn jongens op de uiterst belangrijke wekelijkse training en koesterde hoopvolle verwachtingen voor de nieuwe competitie, terwijl hij de voetbalsport nog eens extra bena drukte als een vriendensport. De accomodatie van de terreinen blijft het bestuur zorgen baren, met name om heining en verlichting. Gevraagd HULP in de huishouding. Mevr. Huis steden, Soesterbergse- straat 28, tel. 3480. Gevraagd LEERLING VERKOOPSTER. Fa. Huis steden, Soesterbergsestraat 28, telefoon 3480. yg? 0 yg? Ah. yg» yg? yg? At». «I* At* 3SA At» yg? vjy yg? yg? yg? yg? yg? yg? yg? yg? yg? yg? yg? yg? yg? yg» PERSONEEL GEVRAAGD Voor onze supermarkt vragen wij met spoed een handig en accuraat MEISJE. Van der Laan's Super markt, Oude Utrechtse- weg 38, telefoon 2685. Bij ons is plaats voor een VERKOOPSTER en een leerling verkoopster. Bel voor een afspraak 3473 of 5889. Van Dam, Schoenen en Tassen, Torenstraat 5, Soest. In onze supermarkt is plaats voor een actieve BEDIENDE. Sollicitaties worden ingewacht door Van der Laan's Super markt, Oude Utrechtseweg 38, telefoon 2685. Nette jongens en meisjes gevraagd voor SUPER CLEANER, Koninginne- laan 42, Soest, tel. 4302. Welke gehuwde, onge huwde of gescheiden vrouw wil ons hele of halve dagen komen helpen bij het SCHOONHOUDEN van ons laboratorium en de daarbij behorende kan toorruimten Wij bieden u een goed loon, 6 vakantietoeslag en 2 x per jaar een gratifikatie. Werkkleding wordt gratis verstrekt; reiskosten worden vergoed. U kunt mondeling of schriftelijk solliciteren bij de chef van ons laboratorium, Willem Arntszlaan 71, Den Dolder. Remia Marga- rinefabrieken N.V., Den Dolder, tel. 030 - 783641. UNIEK PAKKET TOP KWAMTEIT BLOEMBOLLEN voor kamerkuituur. Een pakket, inh. 50 stuks, 10,Ook kleinere aan tallen verkrijgbaar. Even een briefkaartje aao „DE SIERTUIN", Leeuwerikweg 30, Soeni Telefoon 8965. Patisserie TOP'S EDEL- GEBAK" heeft plaats voor een LEERLING-VER KOOPSTER en een VER KOOPSTER in haar zaken te De Bilt aan de Dorpsstraat 18 tel. 030- 760005 en te Bilthoven Julianalaan 6b, tel. 030- 782894. Tevens is er plaats voor een BANKETBAKKER of le BEDIENDE. Wij bieden een prettige werkkring in een groeiend bedrijf, reiskosten vergoeding; 6% vakantie toeslag; prima salaris en goede sociale voorzieningen Wij hebben momenteel plaats voor een JEUGDIG PERSOON (M. of V.), met diploma HBS-b, voor een veelzijdige administratieve functie. In deze functie is het mogelijk om een behoorlijke kijk op het bedrijfsleven te krijgen. Indien u hiervoor in teresse heeft, gelieve u uw sollicitatie te zenden aan NV. Conimex, Eem- nesserweg 17, Baarn. Telefoon 4251. Gevraagd zelfstandig MEISJE voor atelier- werkzaamheden, die tevens bereid is huishoudelijke werkzaamheden te ver richten. KUNA, Nassau- plantsoen 8, Soest. Dinsdag na 7 uur. Telef. 3226. Voor uw DAK- en RIOLERINGSWERK. Br. onder no. 1739 bur. S. Crt. Nu een nieuwe CHERNY- PIANO, nieuwwaarde 3.200,— voor 1.975,-% Vjjf jaar garantie. Leve ring franco, stemmen dosx geheel Nederland. J. VAN URK N.V., Westersingel 42-44, Rotter dam. tel. (010) 363500. Vrijdagavond geopend van 7-9 uur. Welk meisje zou 's mid dags willen passen op een kindje van 2Vs jaar en daarbij wat lichte huish. werkzaamheden willen doen Brieven onder let ter G.K. bur. S. Crt. Gevraagd net WINKEL MEISJE. Goed loon, be drijfskleding vrij. Met va kantieafspraken wordt rekening gehouden. Keur slager C. J. v. d. Salm, Soesterbergsestraat 12, telefoon 2764. Te koop nieuwe aard appelen. Doree's. J. B. LANSER, Soester Engweg 8, telefoon 2557. Gevraagd WINKELJUF FROUW. Hoog loon. M. Wals, Koninginnelaan 27, Soest. De firma Rademaker, Kerkstraat 44, heeft nog plaats voor een eerste KAPSTER. Aanmelden dagelijks. Klein handelskantoor vraagt wegens emigratie van huidige secretaresse zo spoedig mogelijk PLAATSVERVANGSTER. Liefst bekend met vreemde talen. Eventueel part-time. Brieven aan: Europese Papier Argenturen, Valeriaanstraat 128, Soest, of telef. afspraak nr. 6265. Teugdherberg De Heide bloem vraagt voor 2 och tenden in de week een flinke HULP. Tijden in overleg. Tel. 2296. Bos straat 16-18. Gevraagd 65 voor lichte montage-werkzaam heden. Eventueel zelf te bepalen uren. KUNA, Nassauplantsoen 8, Soest. Dinsdag na 7 uur. Tel. 3226. HONDETRIMSALON KYNOLOGE Noorderstraat 28A, Baarn. Telefoon 02154-5417. REPARATIE KUNST GEBITTEN snel en bil lijk. Cantonlaan 9A, Baarn. telef 02154-4136. Niet thuis gekomen sinds dinsdag 18 aug. kleine, gecastreerd, oud 7 jaar, Fam. Raatjes, Sparrenlaan 9, Soest, telefoon 4120. Voor matrassen, dekens, kussens, divans en wen telbedden naar STEITNER WONINGINRICHTING, Kerkpad N.Z. 20, telefoon 2461. B\j de markt. Zwitserse homoeopatie, phytotherapie, cosmetica en reformspecialiteiten Verkrijgbaar bij Middel wijk straat 75 Soest

Soester Courant | 1970 | | pagina 5