OOK VOOR HOGE SPAARRENTE "N 1ER0NGEN ITSNEERDE fPISTE EYN N.V. erkoopster ^BEWERKERS N.V. ALINGEN De raad is dood, leve de raad EG v SETTEN AUTORIJSCHOOL „EI0EL" 25 jaar Lambert Rademaker Moderne Interieurs N.V. EURSING MEISJES GEH. DAMES JONGENS Gemeenteraadsvergadering SALON KOPPEL gametuwtydmee-gamiardenmb VESPA CIA0 De Witte Pompen zingende dolfijnen. MEDISCHE DIENST PREDIKBEURTEN R.K. KERKDIENSTEN nederij Van de Berg NTE BAARN lands grootste ille kanten uit Rectificatie UW SUUUES BS ONZE BEUI.AME ip Van den IBrink We wisten het zelf niet Pruiken Service fijl „<3clitico" VRIJDAG 28 AUGUSTUS 1970 m eg 54, telefoon 5424 de voorwerpen, o.a. tafels en deurhekken, nlngen, spatschermen, kbakken enz. ren wU uit in opdracht, idartikelen. o.a. leerartikelen en ANTILOPE ZIBELINE ASSANDRA Parfums f 8.90 - ƒ67.— Lotions Parfum do Tol lette 12,f31,51 Crèma Parfum f 8.50 - f 14.50 Talcum f 4.75 Savon 3.75 üFUMERIE aat 55 - Telefoon 2639 ter gemeentesecretarie ls ypediploma, terwijl diploma aanbeveling strekt, 'an leeftijd en ervaring van oruto per maand (eventueel gdaftrek). De vakantie-uit - van het jaarsalaris, premiën voor rekening van de ge en aan de gemeente-secre- ;en na het verschijnen van tT 48, ;es\varenafdeling. vrij. bij de chef van bovenge- ïwe bedryf ls plaats voor AALBEWERKERS-LASSERS briek, est, telefoon 02155-5216. .elefoon 02155-6117. Telefoon 02154-3319 :e///'ge scheepsbar ilijks van 14 tot 20 uur Tien gemeenteraadsleden hebben woens dag voor 't laatst deel uitgemaakt van dit bestuurscollege. Na afloop van de raadsvergadering sprak de burgemeester hen toe. Drie scheidende leden, die het langst in de raad hebben gezeten, kre gen een onderscheiding: mevr. S. M. Po let-Musier (P.v.d.A.) en wethouder J. van den Arend (prot. chr.) ontvingen de gouden ere-medaille van de gemeente Soest, de heer J. H. Hom (K.V.P.) de zilveren ere-medaille. De voorzitter zei zich goed te kunnen voorstellen, dat de scheidende leden met enige moeite uit de raad vertrokken. Vooral de groep die al voor de oorlog of direct erna zitting in de raad kreeg: de heer Hom (1935), mevrouw Polet (1945) en de heer Van den Arend (1939). „Zij hebben de ontwikkeling van Soest vanuit de raad mede geleid. Zij hebben de grote moeilijkheden gekend van na de oorlog, toen er een tekort was aan alles. Deze groep met, een geheel eigen inzet heeft de wederopbouw van Soest meegemaakt". „In de oorlog al hebben zij zich een beeld gevormd van hoe ze 't na de oorlog zouden doen. In de oorlogsdagen zijn de scheidingen weggevallen. Zij wilden ge zamenlijk uit idealisme meewerken aan de opbouw van Nederland op democra tische gronden. Omdat zij die moeilijke periode hebben meegemaakt, hebben zij altijd met een bijzondere mentaliteit in de raad gezeten. Er is veel gebeurd in de afgelopen 25 jaren. U hebt daaraan meegewerkt. Het is spijtig, dat u nu gaat vertrekken", aldus burgemeester Bentinck. Hij richtte zich vervolgens in een per soonlijk woord tot de scheidende leden. Tegen de heer Hom: „Met u verdwijnt een element uit de raad. U hebt altijd de positieve kanten van het raadslid maatschap gezocht. Ik kan me niet voorstellen, dat u in deze kring ooit vij anden hebt gemaakt. Het college heeft gemeend het niet bij woorden alleen te moeten laten. Voor uw constructieve werk in de raad krijgt u de zilveren ere-medaille van de gemeente Soest". Tot mevrouw Polet: „Twee maanden na het beëindigen van de tweede wereld oorlog, kwam u in de noodraad. Daar kwamen mensen in van wie men aan nam, dat ze het algemeen vertrouwen hadden. U hebt de democratische rege ringsvorm hoog zitten. U weet ook hoe kwetsbaar die is. Het is niet de eenvou digste manier van regeren, niet de leest efficiënte, maar toch wel een met ingebouwde voorzorgen tegen machts- lisbruik. Démocratie is een ingewikkeld jfeel, dat alleen goed kan functioneren ils iedereen zich aan de spelregels pudt, ook aan de ongeschreven spel regels. Zoniet, dan raakt de democratie verschrikkelijk in discrediet. U was al tijd waakzaam, dat men zich aan de regels hield. Als u eens uit de slof schoot dan was dat altijd om te zeggen: Pas op, u houdt zich niet aan de spel regels. U was zeer geïnteresseerd in het maatschappelijk leven, u was ook so ciaal bewogen", aldus de burgemeester. Hij bood haar tenslotte de gouden me daille van de gemeente aan. Tegen de heer Van den Arend, die van zijn raadsperiode van 26 jaren 20 jaren wethouder is geweest, zei hij, dat hij hem vooral dankte voor de periode, waarin de heer Van den Arend een gro te medeverantwoordelijkheid voor de gemeente heeft gedragen. „Dank voor alles wat u uit burgerzin voor de ge meente op uw schouders hebt genomen. De buitenwereld denkt misschien wel eens wat gemakkelijk over het wethou derschap, maar dat is een verkeerde ge dachte, want het is geen lichte baan", aldus de burgemeester, die de heer Van den Arend tenslotte de gouden medaille van de gemeente overhandigde. Ook tot de overige scheidende raadsle den richtte de burgemeester zich in een persoonlijk woord: tot de groep 58-ers: Berkelbach, Van der Sprenkel, De Bruin en Elbertse, tot de heer Westra, die in 1964 als invaller in de raad kwam, tot de groep 66-ers: Stam en Veldhuysen (de laatste was verhinderd en tenslotte tot de heer Hilhorst, die slechts een paar maanden deel van de raad heeft uitge maakt. De voorzitter bedankte hen stuk voor stuk voor hun positieve bijdrage aan het besturen der gemeente. Nadat een aantal verstrekkende raads leden een dankwoord had gesproken aan het adres van vooral de burgemeester en voorts het college en de ambtenaren, werd de vergadering gesloten. REMBRANDTLAAN 18 - TEL 02155-4785 In onze uitgave van 21 augustus meld den wij in ons artikel betreffende de wethoudersverdeling, dat de heer K. de Haan (P.v.d.A.) weer als wethouder van Sociale Zaken en Sport zou terugkeren. Aangezien de P.P.R., P.S.P. en de P.v.d. A. met een gezamenlijke lijst uitkwa men, vertegenwoordigt de heer K. de Haan. hoewel lid van de P.v.d.A., in de gemeenteraad het P.A.K. M. LOS Van Lenneplaan 47 - Telefoon 6621 H' y. i Wij lessen In t OPEL REKORD - OPEL KADETT - DAF GedipL V.A.M.O.R. - M.L - F.N.O.P. Deze- maand is het vijfentwintig jaar ge- leden, dat de heer Lambert Rade naker het aannemers- annex machinale loutbewerkingsbedrijf van zijn vader j^mam en zich onder zijn eigen naam vestigde aan de Lange Brinkweg. literaard werden in die eerste tijd, di rect na de tweede wereldoorlog, alle verkzaamheden ter hand genomen die :ich«naar voor deden, doch zijn lief- lebberij voor fijn werk en zijn gevoel 'oor^precisie waren er de oorzaak van, lat al vrij snel een specialisatie optrad n de richting van het winkelinterieur. Iet trots wordt dan ook nu nog terug- ;edacht aan het eerste winkelinterieur, lat door hem werd geplaatst in de si- fatjMöaak van zijn oom de heer A. Ra- lemaker aan de Dorresteinweg. Iet was dan ook in die branche, dat de ieer Rademaker zich in eerste instantie ekwaamde en door middel van goed zerk en reclame zich daarin een zekere aam wist te verwerven. >o«^r kontakten met Inkoopverenigingen /erd later een bredere basis gevormd n mocht hij zich verheugen in de be- angstelling van de kruideniersbranche, len n4uwe samenwerking met de thans og ir( Soest wonende heer Duchateau Voor eenvoudige inpakwerkzaam- heden, vragen wij enkele Ook v oor die slechts halve dagen willen werken, hebben wij enkele plaat sen vrij. Tevens vragen wij een paar flinke voor diverse werkzaamheden. Het is de moeite waard, om eens even over de voorwaarden te ko men praten. Informeren kost niets. Voor Jeugdigen, die vormingscur sussen hebben gevolgd, is er ge legenheid deze voort te zetten. Aanmelden aan de fabriek, Smal- lepad 5-7, Amersfoort, dagelijks van 8 tot 17 uur. HOTEL - CAFé - RESTAURANT Soesterbergsestraat 122 Soest Telefoon 02155-2706 TWa- Bij ons bent U uit en toch thuis I Al enige jaren, steeds op dezelfde tijd, dineerde in ons restaurant een wat ouder echtpaar, en steeds weer vormde onze specialiteit „Tournedos a la Stroganoff" het gastronomisch hoogtepunt alsof wij de enige in het land waren. Toch streelde het ons, wij waren tot op dat moment nog steeds de beste die zij hadden gevonden. Ruime parkeergelegenheid 1. Vaststelling van de openbare verga deringen van 15 april, 20 mèi, 17 juni en 15 juli 1970. 2. Ingekomen stukken. a. Brief van burgemeester en wethou ders d.d. 29 juni 1970, afdeling I, num mer 8150, aan de heer G. de Bruin te Soest en de Staatkundig Gereformeerde Partij, afdeling Soest/Baarn, inzake de verkoop van preservatieven, met voor stel deze brief voor kennisgeving aan te nemen. b. Brief van de Pacifistische Socialisti sche Partij inzake facultatieve huurver hoging met voorstel dit schrijven voor kennisgeving aan te nemen overeen komstig de brief van burgemeester en wethouders. c. Brieven van burgemeester en wet houders d.d. 5 augustus 1970, afdeling I, nummer 8602, aan de Minister van Verkeer en Waterstaat en d.d. 6 augustus 1970, afdeling I, nummer 8687 aan het comité inzake bezwaren wegverbetering Soesterberg-Amersfoort, inzake de verbetering van Rijksweg 23 te Soesterberg, met voorstel deze brie ven voor kennisgeving aan te nemen. d. Brief d.d. 19 juni 1970 van de Prot,- Christelijk Fractie en de Fractie van de K.V.P.inzake een voorstel om over te gaan tot het benoemen van een voor lichtingsfunctionaris, alsmede een voor lopig antwoord van het college van bur gemeester en wethouders d.d. 11 augus tus 1970, afdeling I, nummer 8689, met voorstel de laatstgenoemde brief voor kennisgeving aan te nemen. e. Brief d.d. 18 juni 1970 van de heer mr. H. H. Houtman, Parklaan 47 te Soest, waarbij deze reageert op een brief van 15 juni 1970, afdeling I, num mer 7896, van het college van burge meester en wethouders inzake de reali sering van het stadscentrum, met voor stel adressant te berichten conform de bij de stukken ter inzage gelegde con cept-brief. f. Brief d.d. 9 juli 1970 van de heer J. A. Stokwielder, Vinkenweg 3 te Soest, inzake de bestemming van een terrein, gelegen tussen de Vinkenweg en de Nachtegaal weg, met voorstel adressant te berichten confrom de bij de stukken ter inzage gelegde concept-brief. g. Jaarverslag van de bejaardenstich ting „Molenschot", met voorstel dit voor kennisgeving aan te nemen. h. Controlerapporten van het Centraal Bureau voor Verificatie en Financiële Adviezen van de Vereniging van Neder landse Gemeenten, met voorstel deze voor kennisgeving aan te nemen. i. Verslag schoolartsendienst over 1969 ingevolge het bepaalde in artikel 24, lid 2, der gemeenschappelijke regeling, met voorstel dit voor kennisgeving aan te nemen. j. Brief d.d. 27 juni 1970 van een aantal bewoners van de gemeentelijke premie- woningen aan de Bilderdijklaan, met voorstel te antwoorden overeenkomstig het bij de raadsstukken ter inzage lig gend concept-schrijven, k. Brief d.d. 3 juli 1970 van de kern- leidde ertoe dat de werkzaamheden van de heer Rademaker een landelijk karak ter kregen. Hierdoor was het ook mogelijk, dat er kontakten ontstonden met architekten door het gehele land. Het Architekten- bureau Weerkamp te Hilversum was de eerste, die de heer Rademaker in aan raking bracht met de Goud- en Zilver branche. Ook bijzonder prettige én duurzame kontakten met vooraanstaan de firma's in de Optiek- en Fotobranche waren er mede oorzaak van, dat de heer Rademaker de laatste jaren zich geheel in deze branches ging specialiseren. De andere branches werden afgescheiden, en zo kan men thans stellen, dat ca 90 van de produktie bestaat uit Ju weliers, Optiek- en Fotointerieurs. Dat men nauwkeurig studie maakt van wat er in deze branches omgaat laat zich blijken uit het feit, dat de heer Rademaker er niet voor terugschrikt zichzelf met zijn daarvoor in aanmer king komende medewerkers te oriën teren in vele landen van West-Europa, op het gebied van het moderne winkel interieur. Ook heeft de heer Rademaker niet ge aarzeld de aldus verworven kennis uit te dragen in de branches, waarin hij is geïnteresseerd. Het huren van een per manente standruimte op de eerste etage van het nieuwe Jaarbeursgebouw te Utrecht, temidden van de groothandela ren in Goud en Zilver, was hiertoe een goede gelegenheid. Het personeelsbestand is in de loop der jaren gegroeid tot zesentwintig personen. Al deze medewerkers staan er borg voor, dat de heer Rademaker zijn naam, die hij heeft op het gebied van kennis, kwaliteit en service, steeds weer waar kan maken. Het bedrijf omvat naast een Admini stratie- en Verkoopafdeling een eigen Ontwerp- en tekenkamer en niet te ver geten Produktieafdeling met de modern ste apparatuur. Het gebouw, waarin de heer Rademaker thans zijn bedrijf uitoefent werd ge- bouwid in 1963 en is ca 800 m2 groot. Wat toen een enorme oppervlakte was is thans alweer te klein en er zijn plan nen voor een uitbreiding die helaas wordt tegengehouden door het feit, dat dit gedeelte van de Lange Brinkweg een agrarische bestemming heeft. Aan de viering van het 25-jarig jubi leum zal uitsluitend intern aandacht worden besteed door middel van een feestavond voor het voltallige personeel met hun dames. De heer Rademaker is n.1. van mening, dat het geen zin heeft stil te staan bij het verleden doch het oog te richten op de toekomst en dat datgene wat bereikt is door gezamenlijke inspanning tot stand is gekomen. Naar zijn streven naar succes in de toekomst wensen wij de heer Rade maker en zijn medewerker alle goeds. Uw 2e kapsel is een kostbaar bezit Voor bet wassen en opmaken bieden wij u onze service aan 1 Soesterbergsestraat 44, telef. 2045 groep jeugdzaken Soest inzake de op richting van een jeugdcentrum, met voorstel deze brief In handen te stellen van burgemeester en wethouders om advies. I. Brief d.d. 5 augustus 1970 van de Fractie van de Partij van de Arbeid, waarin wordt gevraagd om inlichtingen omtrent gebreken van de Eurofaltwo- ningen in het Soesterveen, met het voorstel te antwoorden overeenkomstig de bij de raadsstukken ter inzage lig gende ontwerp-brief. Ingekomen stukken overeenkomstig het voorstel na B. en W. behandeld. 3. Voorstel tot overname van de reserve ziekenauto van de Kon. Ver. E.H.B.O., afdeling Soest. Conform besloten. 4. Voorstel tot vervanging huistelefoon installatie van de brandweer te Soest. Aldus besloten. 5. Voorstel tot verlenging van de ont ruimingstermijn van een onbewoonbaar- verklaarde woning. Aldus besloten. 6. Voorstel tot het verlenen van ont heffing als bedoeld in artikel 1 der „Zo neverordening Hinderwet" voor: a. het oprichten van een herstelinrich ting voor motorvoertuigen op/in het perceel le Heeserlaantje 2, Soest; b. het oprichten van een herstelinrich ting voor motorvoertuigen aan de Laan straat 64 te Soest; c. het oprichten van een gasreduceer- toestel op het perceel Kampwag 1 te Soesterberg; d. het wijzigen en uitbreiden van de bedrijfsgebouwen van het ziekenhuis en sanatorium „Zonnegloren" op het per ceel Soesterbergsestraat 125. Conform besloten; punt 6a met 16 tegen 5 stemmen aangenomen. 7. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor de vervanging en uitbreiding van centrale antenne-instal laties ten behoeve van 240 gemeentewo ningen op de Eng (Dalweg, Rubenslaan, Van de Veldeplantsoen en Saenredam- plantsoen). Krediet verleend 8. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor het vervangen en uitbreiden van centrale antenne-Instal laties ten behoeve van 214 gemeentewo ningen op de Eng (Ruysdaellaan, Hob- bemalaan, Vermeerlaan, Dalweg, Ru benslaan en Albert Cuyplaan). Krediet verleend 9. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor het treffen van di verse voorzieningen aan gemeentewo ningen. Aldus besloten. 10. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor het aankopen en plaatsen van een aantal lantaarns (Ker- kebuurt). Conform besloten. II. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor het uitbreiden (ter reinen en kleedaccommodatie) van het sportveldencomplex Bosstraat-west. Krediet gevoteerd. 12. Voorstel tot het verlenen van een voorkeursrecht van koop van een per ceel industrieterrein, gelegen aan de Koningsweg aan Gebroeders Mijnhardt C.V. te Zeist. Conform besloten. 13. Voorstel tot aankoop van grond, ge legen aan: a. de Laanstraat van mejuffrouw G. M. Floor; b. de Nieuweweg van A. Hilhorst; c. de Ossendamweg van E. J. Brouwers; d. de Dalweg, het Kerkpad en de Steenhoffstraat van het Kerkbestuur van de Parochie van de H. H. Apostelen Petrus en Paulus; e. de Beuklaan van D. C. L. van Dam; f. de Vosseveldlaan van P. Dierdorp. Aldus besloten. 14. Voorstel tot verkoop van grond, gelegen aan: a. de Batenburgerweg te Soesterberg aan J. van Cuylenborg; b. de Nijverheidsweg aan W. van Dijk; c. de Van Weerden Poelmanweg aan de P.U.E.M. N.V.; d. de Nieuweweg aan de Stichting Ge zondheidsbevordering te Soest. I Tot aankoop besloten. Het is goed sparen bij de NMB. De vele spaarvormen garanderen voor elke omstandigheid de hoogste opbrengst. Bovendien zijn er de 8%% NMS-Rentespaarbrieven. nederlandsche middenstandsbank de bank waar óók u zich thuis voeltl 15. Voorstel tot ruiling van grond, ge legen aan: a. de Beukenlaan met mevrouw M. C. Bos-Pleijsier; b. de Beukenlaan en de Dalweg met J. Timmer. Tot ruiling besloten. 16. Voorstel tot het vaststellen van een besluit als bedoeld in artikel 21 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (Voor- bereidingsbesluit) voor delen van de be bouwde kom. Aldus besloten. 17. Voorstel tot wijzigingen van de be groting 1970. Conform besloten. 18. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor het aanschaffen van leer- en hulpmiddelen ten behoeve van de openbare school voor g.l.o. te Soesterberg en de openbare Rinke Tol- manschool voor g.l.o., alsmede het aan brengen van nieuwe radiatoren in de openbare Margrietschool voor g.l.o. te Soest-Zuid. Krediet gevoteerd. 19. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor de aanleg van ontsluitingswegen in het Eemgebied. Krediet beschikbaar gesteld. 20. Voorstel tot het overdragen van be voegdheid tot aankoop van gronden voor de aanleg van ontsluitingenswegen in het Eemgebied. Conform het voorstel besloten. 21. Voorstel tot het aangaan van een overeenkomst tot pachtbeëindiging met G. van Duinkerken en A. A. van Zijt- veld voor gronden, gelegen nabij de Biltseweg. Aldus besloten. 22. Voorstel tot wijziging van de Ex ploitatieverordening. Aldus besloten. 23. Voorstel tot het verstrekken van een opdracht voor het maken van een „ur- ban design" voor het stadscentrum en een bouwplan voor een nieuw raadhuis. Overeenkomstig het voorstel besloten. 24. Voorstel tot het aangaan van een overeenkomst inzake uitbetaling van rente in verband met een gesloten koop overeenkomst met: a. T. W. C. Nout; b. M. P. van Wegen-Hilhorst; c. W. Verwoerd; d. J. de Ruiter-Kraaikamp; e. C. Jongert; f. A. K. Schneider-Alkema. Aldus besloten. 25. Voorstel tot het aangaan van een vaste geldlening, groot ƒ912.000, Tot aangaan van lening besloten. 26. Voorstel tot vaststelling van nieuwe beheersverordeningen voor de bedrijven en diensten en van nieuwe controle- regelen. Aldus besloten. 27. Voorstel tot het aanschaffen van een kaartenlift ten behoeve van de be lastingadministratie. Aldus besloten. 28. Voorstel tot het aanschaffen van twee kaartenliften ten behoeve van de afdeling bevolking. Conform besloten. i. Voorstel tot het verlenen van mede werking als bedoeld in artikel 72 van de Lager-Onderwijswet 1920 aan: a. het bestuur van de vereniging voor christelijk onderwijs te Soesterberg voor het aanschaffen van leer- en hulpmid delen ten behoeve van de christelijke school voor g.l.o. te Soesterberg; ...in het dolfinarium Harderwijk In het grootste overdekte Dolfijnensta- dion ter wereld met 2500 zitplaatsen ziet u een unieke show van zeeleeuwen en dolfijnen in één programma.Tijden: 10.00, 11.30, 13.00,14.30,16.00, en 17.30 uur (op zondag niet om 10 uur). SPEELTUIN RONDVAART VELUWESTRANO DOLFINARIUM VTBN.V. Tel. 03410.6041. b. het bestuur van de stichting voor katholiek basis- en kleuteronderwijs te Soest voor het verbeteren en uitbreiden van het speelterrein bij de St. Josef- school voor g.l.o. Medewerking verleend. 30. Voorstel tot aankoop van grond met opstallen, gelegen aan: a. Oude Utrechtseweg van C. Jongert; b. Wilhelminalaan van A. K. Schneider- Alkema, met vaststelling van de betref fende begrotingswijziging. Aldus besloten. 31. Voorstel tot wijziging van de „Bij drageregeling ter bestrijding van de woningnood 1965". Wijziging vastgesteld. 32. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor de aanleg van rio lering en voetpaden in de Stationsweg. Krediet beschikbaar gesteld. 33. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor de verbetering van een gedeelte van de Soesterbergsestraat. Aldus besloten. 34. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor de uitbreiding en aanleg van sportaccomodaties aan de Schrikslaan. Conform besloten. 35. Voorstel tot het verstrekken van een uitkering-ineens over 1970 aan het ge- meentepersoneel. Tot verstrekken van uitkering besloten. 36. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor de verbetering van de Plasweg, de St. Willibrordusstraat en de Oude Utrechtseweg. Aldus besloten. 37. Voorstel tot afwijzing van een ver zoek van de heer J. Zimmer, alhier, voor een vergoeding ingevolge de „Schadevergoedingsverordening". Tot afwijzing besloten. 38. Voorstel tot het instellen van een service-dienst voor controle van gasap- paraten. Conform besloten. Klokken - Prism» horloge Gouden- en zilveren liereden - Verlovingsringen Uurwerkreparatles \f Geopend *»n dinsdag t/m zaterdag van 9-18 uur KONINGINNELAAN 21 - SOEST- TaEF. 02155-8319 SOEST De artsendienst wordt waargenomen van zaterdagmorgen 12 uur tot maan dagmorgen 8 uur door J. Borst, Paulus Potterlaan 30, tel. 3322. P. J. H. M. Ru- pert jr., Ossendamweg 33e, tel. 2395. SOESTERBERG Tijdens het weekeinde zal de artsen- dienst worden waargenomen door A. Th. M. Splinter, Amersfoortsestr. 3, tel. 1432, boodschappen voor 9 uur. (Ge durende de maand september is dokter Splinter met vakantie). SOEST Tandartsen Zaterdag en zondag van 13.00 - 13.30 uur J. Oosterveen, Beukenlaan 84. Apotheek Zaterdag en zondag is geopend Apotheek „Soestdijk. Avond- en nachtdienst t.e.m. 4 september Apotheek „Soestdijk". Apotheek „Soest-Zuid" gesloten. Oranje-Groene Kruis Zr. van Schaik, Duinweg 37, tel. 4130. Wit-Gele Kruis Zr. M. van Vloten, Veenbesstraat 544, tel. 3627 of briefje door de brievenbus alsmede van maandag t.e.m. vrijdag van 13-14 uur tel. 2001. Groene Kruis Zr. T. Beima, de Genestetlaan 3b, tel. 2427. Interpar. Charitatief Centrum Maatschappelijk werk en gezinszorg Mej. M. F. M. Elsenburg en mej. H. B. te Llntelo, maandag t.e.m. vrijdag, 9.30-10.30 uur, Molenstr. 11, tel. 4040. Tn Soesterberg: dinsdag 18.30-19.00 uur In De Hoeksteen. HERVORMDE KERKEN Oude Kerk, Kerkstraat. Zondag 10 uur drs. R. M. K. v. d. Grijp, Baarn. 7 uur ds. D. H. Bosma, Emmakcrk. Rprrentesselaan. 10 uur ds. D. H. Bosma. ïchthuskork. Alh. Cuyplaan. 10 uur ds. J. Smit, 5 uur ds. J. Koele, Nijkerk. Gebouw Middelwijk. Pieter de Hooghl. 10 uur cand. J. H. N. Veldhuysen, Soest. Zonnegloren. Soesterbergsestraat. 10 uur ds. C. F. H. Baron van Tuyll van Serooskerken, Biggekerke. •Jeugd kerken: 10 uur; Emmakerk, Regentesselaan. 10 uur: Eltheto, Driiftje. Zondagsscholen 10 uur: Middelwijk, P. de Hooghlaan 10 uur: De Savornin Lohmanschool, Driehoeksweg. 10 uur: Da Costaschool, Pr. Bernhard- laan, interkerkelijk. 10 uur: Gr. v. Prinstererschool. GEREFORMEERDE KERKEN Julianakerk, Julianalaan 9 en 5 uur geen opgave. Wilhelminakerk. Soesterbergsestraat 18 Geen opgave. GEREFORMEERDE KERK (vrijgemaakt) Kerkgebouw NPB, Rembrandtlaan 20. 8.30 en 14.45 uur ds. H. Pool, VeenSB- daal. CHR. GEREFORMEERDE KERK Julianalaan. 10 en 19 uur ds. Heerma, Utrecht. GEREF. GEMEENTE Dalweg hoek Beukenlaan 10 en 5 uur Leesdienst. VER. v. VRIJZ. GODSDIENSTIGEN Afd. van de Ned. Protestantenbond Rembrandtlaan 20 10.15 uur ds. W. Leerink. BRAAMHAGE 19 uur ds. W. Leerink. ADVENTSGFMEENTE 10 uur Bijbelstudie. 11 uur Pred. S. Bouwer. EVANGELIE-GEMEENTE „IN DE RUIMTE" Klein Engendaalweg 52. 10.30 en 3.45 uur Fr. Vermeulen, Suri name. SOESTERBERG GEREFORMEERDE KERK 10 en 17 uur ds. P. M, Brouwer, Leer- sum. HERVORMDE KERK 10 uur ds. F. J. Th. van Boven. 12 uur Interk. zondagsschool. Johannes-Stichting. 9.45 uur ds. G. Spilt, Ede. BAARN DOOPSGEZINDE GEMEENTE Eemnesserweg 63B. 10.30 uur ds. H. C. Valeton. GEREF. KERK „VRIJE KERKEN" Nassaulaan 12. Baarn. ds. J. H. Kamerbeek - candidaat Pran ger. Volle Evangelie-gemeente „Baarn-Soest" Burgemeester Penstraat 4, Raam. Elke zondagmorgen 10 uur. EVANGELISCH LT7TH. GEMEENTE Kapelstraat 7, Baarn Zondag 10.30 uur drs. W. J. Manger. PAROCHIE SOEST, Kerknlein Zaterdagavond. 19 uur, avondmis. Zondag, H. Missen 8 en 11.30 uur. 9.30 uur Hoogmis. In de week H. Missen om 8.30 en 19.30 uur. PAROCHIE SOESTDIJK Burgemeester Grothestraat Zaterdag, 19 uur, avondmis. Zondag, om 9 uur en 11 uur Hoogmis. 18 uur Avondmis. Dinsdag en donderdag H. Missen 8 en 19 uur, woensdags en vrijdags 8 uur. PAROCHIE SOEST-ZUID St. Willibrordusstraat Zaterdagavond 19 uur. avondmis. Zondag H. Missen 8 en 11.30 uur en 9.30 uur Hoogmis, 19 uur lof. In de week H. Missen om 8 uur. Woensdag, 19 uur, (gezinsdienst>. Zaterdags 8 en 19 uur. ST. CAROLUSKERK. Soesterberg. Zaterdag 19 uur Avondmis met zang. Zondag 9 uur Hoogmis, 11 uur H. Mts met zang.

Soester Courant | 1970 | | pagina 10