of 'n bank Ton Beuken EXSEPTI0N FOTO-FILM SWAGER AUTORIJSCHOOL „ENGEL" zingende dolfijnen... Verkeersquiz van Veilig Verkeer door 3 van de 2200 deelnemers foutloos beantwoord Vanavond eindeloos optreden van Kom ook Jeugddiensten starten weer Sleutel hing klaar voor inbreker(s) Wij brengen a.s. dinsdag en woensdag met ons gehele personeel een bezoek aan de FOTOKINA in Keulen. Gevonden voorwerpen Soester Natuurbad Heeskapel staat voor kerkelijk gebruik te koop UW SUCCES IS ONZE RECLAME WÊÈm Karnavalsvereniging „De Narre Knol" opent seizoen Cursus voor kleine kinderen bij Artishock DOLFINARIUM VTBN.V. KRABBELS VAN MEDISCHE DIENST KNEUS MENINGEN VAN LEZERS Zo kan het ook nog 'ns een keer Prof. Diepenhorst in Soest Gouden echtpaar Komt TURNEN bij CRESCENDO PREDIKBEURTEN R.K. KERKDIENSTEN VRIJDAG 2 OKTOBER 1970 De activiteiten, die de afdeling Soest van het Verbond voor Veilig Verkeer de afgelopen week op de winkelbeurs heeft ontwikkeld, hebben tot ieders spijt de noodzaak van een dergelijke vereni ging meer dan duidelijk aangetoond. In totaal ruim 2200 bezoekers hebben deel genomen aan een verkeersquiz, bestaan de uit tien vragen, vergelijkbaar met die, welke op het theoretisch rijvaardig- heidsexamen worden gesteld. Van de 2200 deelnemers waren er pre cies drie. die alle vragen foutloos had den beantwoord. Bij loting werd vastge steld, dat de eerste prijs, groot ƒ50,—, ging naar de heer J. Spil uit Baarn. De tweede en derde prijs van elk ƒ25,—, werden gewonnen door W. Russcher en E. A. Radstok, beiden uit Soest. Maar naast deze weinig hoopgevende ervaring heeft het Verbond voor Veilig Verkeer aan de deelneming aan de beurs ook nog wel enig plezier beleefd, want men kreeg er 85 nieuwe leden bij. Dat heeft het totaal gebracht op royaal 300, waarvan er overigens maar weer drie op de dinsdagavond in de Rank gehouden jaarvergadering aanwezig wa ren. Voorzitter W. F. Buhrmann van het Veilig Verkeer sprak dan ook zijn te leurstelling uit over de geringe opkomst op deze vergadering. De voorzitter moest dit jaar ook afstand doen van de tradi tie, de vergadering te beginnen met £en overzicht van het aantal ongevallen en de daarbij gevallen gewonden en doden. De afdeling had ditmaal niet de be schikking gekregen over de daarvoor noodazkelijke cijfers, „omdat de bestrij ding van de verkeersonveiligheid een meer wetenschappelijke aanpak eist, waaraan steeds hogere eisen worden gesteld". De heer Buhrmann deed een beroep op de autorieteiten, de gegevens in het vervolg weer beschikbaar te stel len. „Het is bijna onvoorstelbaar, dat juiste cijfers over het aantal verkeers ongelukken niet langer ter beschik king staat", aldus de heer Buhrmann. De voorzitter van het Verbond voor Veilig Verkeer constateerde, dat er nog steeds sprake is van talloze verkeers overtredingen, alle voorlichting ten spijt. in de Amersfoortse Markthal. VEEL PLEZIER De Jeugddienstencommissie verzocht ons opname van het volgende Omdat het vorig seizoen goed verlopen is en we goede diensten hebben gehad, starten we nu ook weer met een nieu we rij van Jeugddiensten. Er is er één in de twee maanden (elke eerste zater dag van de 2e maand), o s. zondag 4 oktober starten we met de eerste Jeugddienst - een dienst voor jonge mensen van 12 tot 80 - waai'n Ds. Loran uit Leusden het over het on derwerp: „Waar ^aan we met le kerk naar toe", zal hebben. Verder is weer zoals gebruikelijk aan het einde van de dienst koffie te krijgen, en ~vr hoi" en dót er weer eens een flinke discussie zal losbarsten. Kom ook!! Z-terdar' a.s., wijkgebouw Emmakerk, 19.00 uur. Als voornaamste overtredingen noemde hij: het veelvuldig door rood licht rij den, geen richting aangeven, gevaarlijk inhalen en het niet voeren van de voor geschreven verlichting. Vooral luiheid, sleur en onverschilligheid moeten bij de weggebruikers bestreden worden. „Men kent de verkeersregels wel, maar past ze niet toe", aldus de heer Buhrmann, al deed de uitslag van de verkeersquiz eerder het tegenovergestelde vermoeden Het verbond zal zich het komende sei zoen gaan beijveren voor overzichtelijke kruisingen van wegen, ontdaan van alle hinderlijke bepalingen en te hoge, uit- zichtbelemmerende perceelafscheidingen Hierdoor heeft men in de eerste plaats de medewerking van de bewoners nodig. Secretaris J. d. Bank gaf in zijn jaarverslag een opsomming van de acti viteiten van het verbond in het afgelo pen verenigingsjaar. Afgelopen najaar werd met veel succes weer de traditio nele spatbordenactie gehouden, terwijl tevens weer een cursus veilig verkeer werd georganiseerd, wat dertig deelne mers het diploma opleverde. De veilig verkeersrit vond verleden jaar geen doorgang in verband met de ge ringe deelname en de relatief hoge kos ten in het jaar daarvoor. De heer v. d Rank gaat in zijn jaarverslag uitvoe rig in op het succes van het Veilig Verkeer op de winkelbeurs, al bleek er bij de verkeersquiz aan de ker.nis bij de meeste weggebruikers nog wel hel Beide dagen is onze zaak daarom gesloten. Donderdagmorgen om 9 uur staan wij weer voor u klaar om u, bijgewerkt tot op de dag van van daag, van dienst te zijn. BURG. GROTHESTRAAT 45 SOEST TELEFOON 3917 een en ander te ontbreken. Dankzij een subsidie van ƒ900,van de gemeente, die overigens nog ontvangen moet vvor- den, heeft de afdeling in het afgelopen verenigingsjaar wat meer kunnen doen. Het jaar werd bovendien afgesloten met een batig saldo. In de kascommissie werden nogmaals mevr. Oosterbroek en de heer Koppen gekozen. Op 6 oktober begint in De Rank de nieuwe veilig verkeerscursus Men kan zich hiervoor aanmelden het bureau van politie alhier. Het cur susprogramma wordt over vijf avonden en een slotavond verdeeld. Het ligt in de bedoeling om volgend jaar in Soes- terberg met een cursus Veilig Verkeer te starten. Deze zal dan verzorgd wor den door hoofdagent P. Tuinman. Bij de heer F. B. aan de Bikstraat is in de nacht van maandag op dinsdag een ton koperafval ontvreemd. Ook uit het magazijn werden verschillende artikele gestolen. Zo verdwenen onder meer ka bels en montagedraad. Nu is het de in- breker(s) ook niet al te moeilijk ge maakt, want de sleutel van de magazijn deur hing naast de deur aan de buiten kant aan een spijkei. Tijdens het afgelopen seizoen zijn we derom vele voorwerpen op het natuur bad achtergebleven, waaronder diverse waardevolle attributen, als horloges (4), gouden en zilveren sierraden (ringen, armbanden e.d.), portemonnees (60 sts), brillen en vele sleutels. Deze voorwerpen kunnen tijdens kan tooruren worden afgehaald op het kan toor van de Stichting Soester Natuurbad, Steenhoffstraat 6a. De Kerkvoogdij van de Hervormde Gemeente in Soest heeft de Heeskapel, het enige kerkgebouw in het buurtschap Hees, middels een advertentie te koop aan geboden. Het kerkbezoek is de laatste jaren sterk teruggelopen en heef momen teel een dieptepunt bereikt. Het gebouw, dat uit 1935 dateert, zal worden afge stoten, omdat het zo langzamerhand teveel geld gaat kosten. De KerkvoogdU wil dat geld liever gebruiken voor de bouw van een nieuw godshuis samen met de gereformeerden in het Soesterveen. Het kerkgebouw aan de Insingerstraat is nu voor iedereen, die het voor kerkelijke doeleinden zal blijven gebruiken, te koop. De laatste tijd werd de kerk nog maar door een kleine twintig mensen regel matig bezocht. Hen is' aangeraden, elders een kerkelijk onderkomen te zoeken. De heer S. van Gorkum, die destijds samen met mevr. Anjema (inmiddels overleden) en de heer Buxtorff heeft geijverd voor de bouw van het kerkje, gaat de ver koop uiteraard wel aan het hart. In het begin van de dertiger jaren verkochten zij in een half jaar tijds vierhonderd renteloze obligaties van tien gulden per stuk. De opbrengst van vierduizend gulden was voldoende om heterkgebouw op de door de familie Insinger afgestane grond te stichten. In 1935 werd de kerk officieel in gebruik genomen en aan de Kerkvoogdij van de Hervormde Ge meente overgedragen. Naar de mening van de heer Van Gor kum, godsdienstleraar, had het niet tot verkoop hoeven komen. „Hees is in ker kelijk opzicht altijd al een stiefkind ge weest. Het buurtschap was een afgele gen gebied, waarin de kerk veel te wei nig heeft gewerkt. Aan huisbezoek bij voorbeeld is maar bitter weinig ge daan", aldus de heer Van Gorkum. Zulks dan met uitzondering van de be ginjaren. „Als toen de mensen zondags niet in de kerk waren, stond emeritus predikant Van der Waal de volgende dag voor de deur om te vragen, waarom ze niet waren verschenen", herinnert de heer Van Gorkum zich nog van de overleden predikant. Voordat de kerk in Hees gesticht werd, werden in de school van wijlen de heer Frederiks bijbellezingen gehouden. Later werden het volledige diensten, waarvoor de belangstelling zozeer toenam, dat er een behoefte aan een kerkgebouwtje ging ontstaan. De kerkdiensten werden goed bezocht, evenals de evangelisatie bijeenkomsten. Ook de zondagsschool trok veel belangstelling. De gezinnen in Hees bleven er wonen, maar er kwam A/? Amalialaan 19-21 Telefoon 02154-2323 M. LOS Van Lenneplaan 47 Telefoon 6621 WU lessen in PEUGEOT 404 - OPEL KADETT - DAF Gedipl. V.A.M.O.R. - M.I. - F.N.O.P. Marbert cosmetica OUDE UTRECHTSEWEG 37 - SOEST-Z. - TEL. 5431 geen vers bloed, omdat er niet gebouwd werd. Langzaam maar zeker liep eerst de belangstelling voor de zondagsschool en later ook het kerkbezoek terug. De evangelisatiediensten bleven nog vrij lang een redelijk aantal bezoekers trek ken, maar na de oorlog is het vrij snel achteruit gegaan. Ai en toe waren er wel oplevingen en eenmaal zelfs zo zeer, dat men nog heeft overwogen, om het kerkje uit te breiden. „We hebben de kerk eigenlijk meer naar de mens gebracht", vindt kerkvoogd drs. G. H. Oldenboom, doelend op de bouw van het wijkgebouw Middelwijk en op de voorbereiding van de bouw van een gemeenschappelijk hervormd - gerefor meerde kerk in het Soesterveen. Naar zijn mening ligt de Heeskapel al te ver weg voor de bewoners van het Soester veen en bovendien' worden er vandaag de dag andere eisen aan een kerkge bouw gesteld dan 35 jaar geleden. „Het is een betrekkelijk jong gebouw, waarvan de muren nog niet doordrenkt zijn met gebeden. Het bezit ook geen enkele antiquarische waarde, zegt de heer Oldenboom. Hij zou het gebouw het liefst willen verkopen aan een an der kerkgenootschap, opdat de kapel als kerkje kan voortbestaan. De kapel bezit uiteindelijk ook nog kerkbanken, een kansel en een doopvont. Voorts is het een waardevol orgel en een uit de Oude Kerk aan de Torenstraat afkomstig An- gelus-klokje rijk. Overigens heeft de Kerkvoogdij al eens eerder pogingen gedaan om de kapel aan een ander kerkgenootschap aan te bieden. Maar zod^a het op de verkoop aankwam, liepen eventuele onderhan delingen meestal op dood spoor. Zaterdag, 10 oktober a.s., opent de Kar navalsvereniging „De Narreknol" het seizoen met de eerste grote avond, die gegeven zal worden in het Verenigings gebouw m.m.v. het orkest van Jan Go- rissen en met zang van Imca Marina. Toegangskaarten voor deze avond kun nen worden afgehaald zondagmiddag 4 oktober a.s., van 12 tot 2 uur, in kamer 1 Zuid van het Verenigingsgebouw. Te vens bestaat er gelegenheid in het bezit te komen van een reduktiekaart, die voor dit seizoen voor elke avond een belangrijke reduktie op de entreeprijzen geeft, alsmede nog diverse andere voor delen. Bent u zondag 4 oktober verhinderd uw toegangsbewijs enz. af te halen, dan kunt u 's avond na zeven uur terecht aan het adres Middelwijkstraat 26, Soest. Er komt nog een nieuwe cursus bij „Ateliers Artishock" in Soest. Voor kleuters en kinderen van 5 t.e.m. 7 jaar. Bij deze kinderen is vast komen te staan dat zingen en praten nog vaak één ge heel is. Mevrouw Marlies te Witt (tel. 7733), die daar veel ervaring mee heeft, wil vanuit het praten tot zingen komen met ritme erbij en dan daarop lopen of kruipen. Dus niet vastgeplakt op een stoel maar al spelend en zingend bewe gen en muziek maken met eenvoudige instrumentjes. Op woord, maat en me lodie. De groep zal niet groter worden dan tien kinderen. Vanuit het spelen kun nen ook de attributen gemaakt worden: mutsen, sabeltjes, rammeldingetjes e.d. De vrije Expressie-groepen van „Ate liers Artishock" zijn volgeboekt. Alleen op dinsdag (10-14 uur) is nog plaats. Vrij Toneel op woensdagmiddag en -a- vond kan nog enkele cursisten note ren. De oud-cursisten worden er op at tent gemaakt dat de cursusleidster de zelfde mevrouw is als gedurende het voirge seizoen. Cursus nr. 8 van het programma vervalt. ...in bet dolf 'inarium Harderwijk In het grootste overdekte Dolfijnen stadion ter wereld met 2500 zitplaatsen ziet u een unieke show van zeeleeuwen en dolfijnen in één programma. Tijden: 11.30,13.00,14.30 en 16.00 uur. Tel. 03410 - 6041. Wij wonen nu ruim een half jaar in het Soesterveen en zeer naar ons ge noegen. Wij hebben nu, sinds jaren, weer 'n eigen tuin en natuurlijk vroegen de kinderen om 'n hond. Ik was er direct voor, maar mijn man wilde er niét direct aan. Hij wilde nog even „de hond uit de .^coin zien". Met ons hebben vele families deze wens gehad en uitgevoerd, kunnen we nu merken. Het wemelt van de honden. Vermoedelijk zijn deze honden ook op verzoek van de kinderen aangeschaft en hebben de diverse ouderparen hun kin deren voorgehouden, dat zij dan zelf voor de consequenties moesten op draaien, o.a. „het uitlaten". En daar gaan ze dan, de kinderen met hun hond. Een meisje van een jaar of acht, op de fiets met de hond aan de lijn. Als de hond stil wil staan om z'n behoefte te doen, wordt het arme dier mee voortge- sleurd. Als dan uiteindelijk de hond zich op vier stijf gehouden poten laat voortzeulen, stapt het lieve kind af en geeft de hond de kans om eindelijk dat te doen waarvooi ze met hem uitge- stuura werd. En waar wordt dit gede poneerd? Op de stoep! Vlak voor de huisdeur, neen lieve mensen niet mijn huisdeur, maar die van één van onze overburen, die dit beslist niet zal appreciëren. Een jongen van een jaar of elf met de hond aan de lijn, ditmaal lopend. Wat zeg ik, lopend? Wel nee, hij is naar de dichtstbijzijnde speelplaats gelopen en daar hangt hij aan één van de speel- rekken en de hond zit er naast. Als de hond probeert zich te verwijderen voor de veel genoemde behoefte, dan wordt hij met een ruk tot de orde geroepen. En waar wordt dus uiteindelijk de be hoefte gedeponeerd? Op de speelplaats, waar straks de kleintjes komen spelen in de zandbak en daar omheen. Wat zullen de moeders blij zijn met deze verontreiniging. En alweer lieve mensen, ik ben niet één van die moeders, mijn kinderen zijn die leeftijd te boven. Ik begrijp best, dat Uw kinderen zoiets nooit zullen doen, en dat het altijd kinderen van anderen zijn, maar mis schien kunt u 'ns nagaan wat uw kin deren doen als ze de opdracht hebben om de hond uit te laten. Want tenslotte liggen onze huizen om geven door terreinen, die of al begroeid zijn met gras of nog braak liggen en waar de hond alles kwijt kan, zonder dat een ander er last van heeft. Graag, héél graag zelfs! J. A. H. K. In een openbare bijeenkomst, belegd door de Prot. Chr. Partijen A.R.P. en C.H.U., spreekt Prof. Mr. J. A. Diepen horst, lid van de Tweede Kamer, over het onderwerp: „Wat is er nu aan de orde?" Deze openbare politieke bijeenkomst wordt gehouden a.s. maandag 5 oktober in de grote zaal van de „Openbare Lees zaal", Albert Cuyplaan 202, te 8 uur n.m. Prof. Diepenhorst is een bekend spreker en politicus slechts weinig Nederlan ders, die Prof. Diepenhorst niet kennen (o.a. van t.v.-forums en redevoeringen in de Kamer). De Prot. Chr. Partijen zijn vereerd met de komst van deze politicus naar Soest en ze verwachten dan ook veel bezoe kers óók van andere Soester politieke groeperingen. In een voor iedere toehoorder duidelijke taal zal Prof. Diepenhorst het huidige politieke gebeuren belichten. Er is ge legenheid tot gedachtenwisseling. Ongetwijfeld zal de Soest bevolking se nator Diepenhorst graag eens wat meer van nabij willen kennen. Die mogelijk heid is er a.s. maandagavond in de Openb. Leeszaal. In het artikel over het gouden echtpaar W. Pronk-Nicolai, dat wij afgelopen dinsdag plaatsten, vermeldden wij per abuis, dat het echtpaar één ongehuwd kind heeft. De werkelijkheid is, dat de heer en mevr. Pronk één dochter heb ben, die gehuwd ls en in Soest woont. Ajje ut ming vraog don mok zelge dajje bar goed ken merre- ke daat wullie zo laangzaomerhaand de naachschuut weerin- gaon. Ondaanks dat- tut tot noeng toe bar mooi weer waas, gaon de laampies binne en de lichies al weer bar vreug an, en ast zo veer ls daat wullie mit de laamp an zitte te ete, daan staot de winter ok weer voor de deur. Noeng bink waat daat angaot nie zo bar eenkennug, ent ken ming nie zo bar veul schele oft voorjaor, zomur of na- jaor is, maor ast winter gaot worde, daan krieg ik, net as zoveul minse, weer heule aore gedaachte ovur ut leve. Enk bin de ennugge nie, waant ajje om je heen kiek daan kejje merreke daat ut najaor en de wintertied de minse heul aore gedaachte geve. Der komp weer tied voor heul aore dinge, de gezellughied, de huuselukke gezellughied krieg noeng weer de ovur- haand. De vurenuginge worde weer bar aktief, de minse kriege der zogezeit weer tied voor en zin in. De leste tied waast un bietje stil gewor- de rongd de geboortegolluf vaan niewe vureniginge, maor noeng vlaak voort begin vaant vurenugings-seizoen, hebbe wullie der weer twee niewe vureniginge bie gekrege. As eerste, en die ls wel un bietje meu- jeluk vaan de grond gekommt, werd de oprichting vaan un seportersklup anne- kondugd, die ongder de fraoije naom groen-wit doort leve zaal gaon. Noeng hak de gedaachte, en ok Kneliao liep daor meej rongd, dattut wel weer un klup zouw worde, die op de een of aore menier un bepaolde vorrum vaan sport zouw gaon bedrieve, messchien wel klaovurjaase of sjoelbaake, maor niks daorvaan. De niewe klup groen-wit, is allenug maor int leve geroepe om der voor te gaon zorrege, daat in de toe komst ut Soesder voetbaaltaalent nie naor ut betaolde voetbaai vertrek of word weggelokt zoas noeng is beurt. Nie daat die klup un bar grote zaak mit knaoke op de zoldur hep gevongde en noeng de speulers gaot betaole, zo wies binne zullie wel, maor die voetbaallurs die daorvoor in aanmerreking komme, kriege kedoos. Daat gaot daan zoon bietje lieke op vaodurdaag, allenug hlet ut daan voet- baaldag en ist aalle zondaag vaan de heule kompetietsie. Jie zouw ut eigeluk ut beste vaan allus nog betaold voet- baal in de puuburtiet kenne noeme. Ik hep aal is un keer geschreve daat sport waor geld an te paas komp, eige luk geen sport meer maag hiete, en noeng wouk daat meteen maor uutbrleje mit sport waor kedoos bie te paas komme, hoef voor ming ok geen sport meer te hiete. Voor ming magge zulle die klup rustug houwe, bar veul zaal der nie uut voort- komme. Zullie kongde veul betur dér eige druk gaon maoke ovur aore zaoke, un barre goeje voetbaallur zaal beslis nie in Soest blieve voetbaalle astie de kaans krieg om int echte betaolde voetbaai te kenne komme, en zekur nie as zoon loon bestaot uut un kedoo, wel of nie in un mooi stukkie pepier. Waat daat angaot is de andere klup die vaan de week is opgerich wel effe waat aors. De tied waor hullle in binne be- gonne is netuurluk nie de allerbeste, waant int naojaor ister nie zo bar veul meer In de tuun te doen. Maor vaast staot voor ming daat die vollukstuune- klup der bes wel zaal komme. Ut zaal netuurluk nie zo weze daat noeng iedereen zun eige eerepuls gaot vurbouwe, of zun eige groenten voort heule jaor gaot kweke, maor één ding staot voor ming as un paol bove waotur en daor hoef allenug ut weer maor voor mee te warreke, zullie kenne net zo veul kooltjes maoke as zullie wille, en zullie binne zellufs in staot om zu alle kleure te geven die zu maor wille. Voor die vollukstuunders wora ut mogeluk om un heule kwak groene en witte kole te maoke, en die luu hoeve daor zellufs geen kedoo bie te geve, allenug hiete zullie koolkwekurs en geen koolketters. Ook huisvrouwen- en huisvadersgym. Tel. inl. 02155-4717 of 2244. of uw gehele interieur... Bij Ton Beuhen kunt u terecht Ton Beuken geeft u adviezen, die afgestemd zijn op uw stijlgevoel en budget. Samen met u ontwerpt Ton Beuken uw interieurplan. Interieurverzorging Soesterbergsestraat 51 - Soest t.o. busstation Soest Telefoon 02955 - 2180 SOESl De artsendlenst wordt waargenomen van zaterdagmorgen 12 uur tot maan dagmorgen 8 uur door H. van Dorssen, Korte Bergstraat 3, tel. 2119 en P. H. Walter, Ereprijsstraat 69, tel. 2064. SOESTERBERG Tijdens het weekeinde zal df nrtseri- dlenst worden waargenomen door W. F. v. d. Helm. Pr. Alexanderweg 82, Huls ter Heide, tel. 03404-31574. SOEST Tandartsen Zaterdag en zondag van 13.00 - 13.30 uur J. G. van Eek, Wald. Pyrmontlaan la, tel. 2765. Apnthepk Zaterdag en ^ndag Is geopend Apotheek „Soest-Zuid". Avond- en nachtdienst t.e.m. 9 oktober. Apotheek „Soest-Zuid" Met uitzondering van maandagavond 5 oktber dienst door Apotheek „Soestdijk". Apotheek „Soestdijk" gesloten. Orante-Groene Kruis Zr. G. Pluim. Bosstraat 29, tel. 4610. Wit-Gele-Kruis Zr. Antoniana. Talmalaan la, tel. 6355, of briefje in de bus. Groene Kruis Zr. J. van Halen, Beckeringhstraat 32, tel. 5638. Interpar. Charitatief Centrum Maatschappelijk werk en gezinszorg Mej. M. F. M. Eisen burg en mej. H. B te Llntelo, maandag t.e.m. vrijdag, 9 30-10.30 uur. 'Vlolenstr. 11, tel. 4040. rn Soesterbprg: dinsdag 18.30-19 00 uur in De Hoeksteen. HERVORMDE KERKEN Oude Kerk, Kerkstraat Zondag 10 uur ds. P. Kloek. Emmakerk, Regentesselaan. 10 uur ds. D. H. Bosma. 7 uur ds. Loran, Amersfoort. Jeugd dienst. Ichthuskerk. Alb. Cuyplaan. 10 uur ds. J. Smit. Bediening H. Avond maal. 5 uur ds. J. Smit, Voortzetting H. A. en nabetrachting. Gebouw Middelwijk. Pieter de Hooghl. 10 uur ds. J. A. J. Vermaat. H. A. en dankzegging. Zonnegloren, Soesterbergsestraat. 10 uur ds. L. de Ru. Jeugdkerken: 10 uur: Emmakerk, Regentesselaan. 10 uur: Eltheto, Driftje. Zondagsscholen 10 uur: Middelwijk, P. de Hooghlaan 10 uur: De Savorniii Lohmanschool, Driehoeksweg. 10 uur: Da Costaschool, Pr. Bernhard- laan, interkerkelijk. 10 uur: Gr. v. Prinstererschool. GEREFORMEERDE KERKEN Julianakerk, Julianalaan 10 uur ds. G. Rang. Voorbereiding H. Avondmaal. 5 uur ds. G. Rang. Wilhelm«nakerk Soesterbergsestraat 18 10 uur ds. D. H. Borgers. Voorbereiding H. Avondmaal. 5 uur ds. D. H. Borgers. GEREFORMEERDE KERK (vrijgemaakt) Kerkgebouw NPB, Remhrandtlaan 20. 8 30 uur Dienst Des Woords 14.45 uur ds. P. van Gurp, Bunschoten- Spakenburg. CHR. GEREFORMEERDE KERK Julianalaan. 10 en 19 uur ds. Baan, Zeist. GEREF. GEMEENTE Dalweg hoek Beukenlaan 10 en 5 uur ds. Van Haaren. VER. v. VRIJZ. GODSDIENSTIGEN Afd. van de Ned. Protestantenbond Rembrandtïaan 20 10.15 uur dienst. BRAAMHAGE Geen dienst. WIJKGEBOUW Schoutenkampweg, hoek Buntweg. 10.15 uur Kinderdienst. ADVENTSGFMEENTE 10 uur Bijbelstudie. 11 uur. Geen opgave. EVANGELIE-GEMEENTE „IN DE RUIMTE" Klein Engendaalweg 52. 15.45 uur gezinsdienst, T. H. Verwoerd uit Woerden. 15.45 uur gezinsdienst. SOESTERBERG GEREFORMEERDE KERK 10 en 17 uur ds. J. L. van Apeldoorn uit Bilthoven. Voorbereiding H. Avond maal. HERVORMDE KERK 10 uur ds. F. J. Th. van Boven (H. Doop) 10 uur Jeugdkapel. 19 uur Zondagavondgebed. Johannes-Stichting. 9.45 uur Prof. dr. J. M. v. d. Linden. BAARN DOOPSGEZINDE GEMEENTE Eemnesserweg 63B. 10.30 uur de heer M. de Goede uit Am sterdam. GEREF. KERK „VRIJE KERKEN1' Nassaulaan 12, Baarn. 10.30 en 16.30 uur ds. W. Borgdorff. Volle Evangelie-gemeente „Baarn-Soest" Burgemeester Penstraat 4, Baarn. Elke zondagmorgen 10 uur. EVANGELISCH LUTH. GEMEENTE Kapelstraat 7, Baarn 10.30 uur drs. G. Fafié. PAROCHIE SOEST, Kerkplein Zaterdagavond. 19 uur, avondmis. Zondag, H. Mjssen 8 en 11.30 uur. 9.30 uur Hoogmis. In de week H. Missen om 8.30 en 19.30 uur. PAROCHIE SOESTDIJK Burgemeester Grothestraat Zaterdag, 19 uur, avondmis. Zondag, om 9 uur en 11 uur Hoogmis. 18 uur Avondmis. Dinsdag en donderdag H. Missen 8 en 19 uur, woensdags en vrijdags 8 uur. PAROCHIE SOEST-ZUID St. Willibrordusstraat Zaterdagavond 19 uur. avondmis. Zondag H. Missen 8 en 11.30 uur en 9.30 uur Hoogmis, 19 uur lof. In de week H. Missen om 8 uur. Woensdag, 19 uur, (gezinsdienst/. Zaterdags 8 en 19 uur. ST. CAROLUSKERK. Soeslerberg. Zaterdag 19 uur avondmis (installatie medepastoor Th. G. van Wee). Zondag 9 uur H. Mis met zang en 11 uur H. Mis met doopviering mjn.v. parochieel zangkoor uit Houten.

Soester Courant | 1970 | | pagina 3