T J. Hoppenbrouwers JTO-SCHADE 'r l en Spuiterij VOS Wethouder K. de Haan Zaak van sterke drank in bibliotheek weinig elegant aangespannen i Brief van gemeente Hoogland zoek Koetshuis hij voormalige villa „Middelwijk" nu ook gesloopt Uw Reeordsr staat klaar bij „De Goudsn Snaar" Autocrosser met wagen over de kop Vleesverkoop Van den IBrinh V.V.V.-nieuws „Als het maar goed is" Brandweer gaal positie bepalen en verbeteren Haagse Marionettentheater zondag bij Artishock Aanleg van speelveld bleek stekelige kwestie WINTERMANTELS van ƒ109,— tot ƒ369,— MANTELCOSTUUMS van ƒ159,— tot ƒ398,— KBABBELS VAN KNEUS Jubilarissen bij gemeentewerken t dan UW auto uitdeuken b« eg 8, Soest, telefoon 594. "a '2.00 uur geal0Lb'8 e- VRIJDAG 23 OKTOBER 1970 Wethouder K. de Haan heeft gisteravond tijdens de raadsvergadering de wUze, waarop een plaatselijke horeca-ondernemer (van een nogal grote gelegenheid) de laak van de schenking van sterke drank tijdens een bridge-drive In de openbare bibliotheek heeft aangespannen (middels een artikel in het horeca-vakblad) ■cherp veroordeeld. HU sprak van een weinig elegante manier van aanbrengen door in het blad een klaagzang aan te heffen. Veel juister zou het zUn geweest, wanneer de man eerst de hiervoor verantwoordelijke personen (in dit geval het bestuur van de stichting openbare leeszaal en bibliotheek) erop gewezen zou hebben, dat de voorschriften worden overtreden. „De drankwet ls voor een buitenstaan der een moeilijke en ingewikkelde zaak en het is dan ook heel begrijpelijk, dat de directie van de bibliotheek niet van Een brief van de gemeente Hoogland, gericht aan de gemeenteraad Soest, blijkt zoek geraakt te zyn, waarschUn- lyk op het gemeentehuis, maar moge lijk ook al in een eerder stadium, op 'weg daarnaartoe. De heer J. R. van WPoppelen (K.V.P.), zei woensdagavond tijdens de raadsvergadering, deze brief, die al in september aan de raad was S gestuurd, op de agenda te missen. In deze brief, die ook aan andere om- Wliggende gemeenten is. gestuurd, vraagt de gemeente Hoogland om adhesie bij ^haar streven, de gemeentelijke zelf- standigheid te bewaren. Zoals bekend zal Hoogland in de nabije toekomst deel i gaan uitmaken van Amersfoort. De heer Van Poppelen wees erop, dat in alle andere plaatsen in de omgeving f de brief allang op de agenda heeft ge- staan en bovendien al beantwoord is look. Burgemeester mr. S. P. Baron Bentinck kei, van het bestaan van de brief niet op de hoogte te zijn, hetgeen niet wilde Bzeggen, dat de brief nooit op gemeen- tehuis zou zijn aangekomen. I Hij veronderstelde, dat de brief zou zijn t zoekgeraakt. Behandeld werd hij in ■ieder geval niet. het feit op de hoogte was, dat er ook in besloten kring geen drank geschon ken mocht worden", aldus de heer De Haan, die het met de heer A. H. F. Smit (K.V.P.), die over deze zaak vragen had gesteld, niet eens was, dat de biblio theek zich in de beschikbaarstelling van zaalruimte zou moeten beperken. De heer Smit achtte het onjuist, dat de bibliotheek een leemte in de plaatselijke accommodatie gaat opvullen. De heer Smit achtte dat in strijd met de doel stellingen van de bibliotheek. Wethouder De Haan niet. Hij wees erop, dat ten aanzien van de tarieven een concurrerende positie ten opzichte van de horeca-instellingen wordt vermeden. De heer De Haan achtte de vraag, of de bibliotheek straks aan alle eisen van de drankwet zal gaan voldoen, niet aan de orde. „Elke beperking in het gebruik van de bibliotheek moet worden vermeden, maar het bestuur zal zelf moeten uitmaken, of er straks voorzie ningen worden getroffen, die de drank wet verlangt, of dat men het gebruik toch zal moeten beperken, om dat om finaciële of andere redenen niet aan de eisen van de drankwet kan worden vol daan", aldus wethouder De Kaan. Overigens erkende de heer De Haan wel, dat de bridge-drive op zichzelf uit de hand was gelopen, omdat er heel wat meer kaarters waren gekomen dan men had verwacht. Dat maakte het noodzakelijk om gebruik te maken van een tweede zaal, wat aanvankelijk niet de bedoeling was. Een dergelijke gang van zaken zal de bibliotheek-directie in het vervolg trachten te voorkomen, zo zei de heer De Haan. De heer Smit zei overigens, graag te Nadat de villa „Middehvyk", het voormalige distributiekantoor aan het Kerkpad, door de jeugd in een complete ruïne is veranderd en geheel met de grond gelUk werd gemaakt, heeft men zich kort geleden ook „ontfermd" over het bybehorende j koetshuis. Het is door de jeugd zozeer toegetakeld, dat het gevaar ging opleveren voor de omgeving. Daarom hebben de beide eigenaren, de gebroeders J. C. en P. Swager het gebouw maar gesloopt, de fraaie oud-Hollandse voorgevel ten spijk I Voor de jeugd het gebouw tot haar doelwit maakte, was het volgens de eigenaren beslist nog geen bouwval en [zeker nog niet slooprijp. De jeugd bl'.':t echter het dak te hebben weggebroken I en ankers te hebben verwijderd. Overigens bleek heer J. C. Swager wel van oordeel, dat het gebouw waar in ondermeer de handweverij Edmond De Cneudt en later een kleine timmer fabriek gevestigd zijn geweest, niet in de omgeving paste. „Het had op den duur toch gesloopt moeten werden, maar 'lan op een andere manier dan vorige week is gebeurd" aldus de heer Swager. Het oude koetshuis, dateert uit de I vorige eeuw, maar geen plaatz kreeg op de monumentenlijst, is mei. de grond f.eh'k gemaakt 01 aa:,di" tgen van de ^emeente, omclat er vrij spel had, terwijl het gebouw ieder moment zou kunnen instorten. Eerst hebben bouw- en woningtoezicht I en de politie nog een onderzoek inge steld naar de toestand van het ge- bouw en het onmiddellijke gevaar. Mc.i j kwam tot de conclusie dat afbraak in het belang van de omgeving in feite geen dag meer mocht worden uitge steld, wat dan ooi. niet gebeurde. De heer H. J. van der Dussen, direc teur van gemeentewerken, zei, dat aan vankelijk wel plannen hebben bestaan voor de grond, waarop het koetshuis en het voormalige distributiekantoor op de hoek van de Korte Middelwijkstraat en het Kerkpad hebben bestaan. De plan nen bleken bij nader inzien toch niet uitvoerbaar. Er bestaan echter al weer nieuwe plannen. Het betreft een object, „dat door der den uitgevoerd zal worden, maar meer kan ik er nog niet over zeggen", aldus de heer Swager. „Je moet tegenwoordig erg voorzichtig zijn met belangen, want de instanties hebben zoveel rechten, daar zijn wij, particulieren, maar niets nutten bij", zo lichtte hij toe. willen aannemen, dat in deze kwestie door het bestuur volkomen te goeder trouw is gehandeld. Drs. H. M. Jonker (D '66) meende, dat het voor gemeentelijke autoriteiten toch geen geheim meer was, dat op bijeen komsten in de bibliotheek wel eens wat wordt geschonken. Hij vroeg zich af, wat er met de winst is gedaan, die bij het schenken van de drank is gemaakt. Wethouder de Haan liet wetep, dat daarvoor geen regelingen waren getrof fen en daardoor terecht zijn gekomen bij de concierge-beheerder ter dekking van diens risico. De heer Dijkstra, die donderdagavond tot voorzitter van het stichtingsbestuur is gekozen, als opvolger van de heer De Haan zei, dat hij 't beleid in deze van de heer De Haan volledig ondersteunde. Op de zgn. hobbelbaan, een afgesloten deel van het militaire oefenterrein bij het Zeister Spoor in Soesterberg is tij dens het crossen de 21-jarige C. J. A. J. V. uit Soesterberg met zijn rallywagen geslipt en over dc kop geslagen. Het on geluk gebeurde woensdagmiddag. Aangezien er op dat moment niemand in de omgeving was is de bestuurder zelf met een gebroken sleutelbeen naar dokter Hagendoorn gelopen, waar hy is behandeld. Later is hij overgebracht naar het zie kenhuis De Lichtenberg in Amersfoort en daar opgenomen. Zijn wagen werd totaal vernield. Zaterdagmorgen, 9 uur, heeft aan het slachthuis verkoop van vlees plaats aan alle houders van kaarten en voor alle numers. HOTEL - CAFé - RESTAURANT Soesterbergsestraat 122 - Soest Telefoon 02155 - 2706 Wij kregen de nieuwe ANWB-toeris- tenkaart van de provincie Utrecht bin nen. Een uitgave, die echt in een be hoefte voorziet, omdat men er behalve autowegen, de giets en voetpaden op vindt aangegeven, natuurbaden, zwem baden, natuurreservaten, kortmo alles watm en in onze provincie zoekt en soms niet kan vinden. Laat deze kaart U behulpzaam zijn, schaal 1:100.000. Aan de achterzijde een register van plaatsnamen, streken, polders, landgoe deren en kastelen. Hoewel we nog niet graag aan de mid wintertijd denken, zullen we er ont toch op moeten voorbereiden. Hieruit vloeit voort, dat ook de kinderzegels en de UNICEF-kaarten weer aan bod komen. Deze laatste zult U, evenals verleden jaar, op ons kantoor kunnen uitzoeken en kopen. Er is veel keus in oude en moderne stijl. Het Muiderslot blijft ook in de winter een attraktie, maar huidt U er reke ning mee, dat men 's middags al om 15.00 uur sluit. Ook niet proberen 5 minuten vóór sluitingstijd nog binnen te glippen, want dat lukt niet. Haalt U even de folder met de mooie in terieur-foto's, waarin jaartallen en ge schiedenis ln klein bestek worden ver meld, U bent dan goed voorbereid. "Verder zijn de door ons uitgestippelde wanelingen, omgeving Soest-Zuid Soestduinen, ook weer in voorraad. Denkt U eraan, nieuwe inwoners van Soest, dat U voor het gebied, dat wij de Kroondomeinen noemen, een wan- welkaart moet bezitten! Een persoons- of gezinskaart kost maar ƒ1,— ƒ0,10 (Natuurfonds) en is het hele kalender jaar geldig. In de bossen van het land goed Pijnenburg mag U vrij wandelen, mits U zich aan de voorschriften houdt en die zijn algemeen bekend... „de schillen en de dozen", geen loslopende honden, geen schallende radio's... nou ja, puur natuur-genieten, dat moet het zijn! Heeft U al een kijkje genomen op de Milieu-beschermingstentoonstclling? Kan nog tot en met zaterdag, 24 oktober, Artishockgebouw aan de Steenhoff- straat. De moeite waardI Met deze woorden wimpelt onze chefkok alle moeilijkheden van zich af. Hij is in derdaad niet zo erg snel tevreden, en als het zijn overigens bijzonder gevoelige tong niet streelt, komt het beslist niet op uw bord. Wat dat betreft maakt het voor hem niets uit of hij nu bezig is met „plate-service" - smakelijk en niet duur of een uitgebreid diner. Probeert u het zelf maar eens. De Soester brandweer zal binnenkort onder de leden een enquête houden om daaruit te vernemen, hoe men de positie van de brandweer in de Soester gemeen schap ziet. Tevens hoopt men daarby een antwoord te krygen op de vraag, welke veranderingen en verbeteringen kunnen worden aangebracht. Momenteel is al een onderzoek gaande naar het funktioneren van de eigen structuur. Er bestaan plan nen om cursussen te gaan organiseren, die mede richting moeten geven aan het in de toekomst te voeren beleid. De voorzitter van de vereniging vrywillige brandweer, de heer R. E. H. Buss, inmiddels benoemd tot adjunct-hoofdbrandmeester, ze! dit dinsdagavond op de traditionele najaarsbijeenkomst van het korps. Bij ons bent U uit en toch thuis I Ruime parkeergelegenheid Op deze oktoberbijeenkomst werden te vens een aantal bevorderingen, benoe mingen, aanstellingen en jubilea bekend gemaakt door burgemeester Mr. S. P. Baron Bentinck. De burgemeester zei, verheugd te zijn over het feit, dat op nieuw een aantal jongeren was toege treden tot het brandweerkorps. „Het is niet zo gemakkelijk om bij de brand weer in Soest te komen. Men moet aan bepaalde eisen voldoen. Als men wordt toegelaten, gebeurt het zó voorzichtig, dat die toelating voor een half jaar geldt. Immers, de vrijheid moet blijven bestaan bestaan om „nee" te zeggen", aldus de burgemeester. Hij wees erop, dat steeds hogere eisen aan de brand weerlieden worden gesteld, daarom is het naar zijn mening ook van zo groot gewicht, dat men de opleidingen blijft volgen, waardoor men de kennis om trent de brandbestrij dingen uitbreidt of in ieder geval op peil houdt, want de hele bevolking is nu eenmaal gebaat bij een goede en deskundige brandweer, zo hield de burgemeester de korpsleden voor. Tot het kader zei de burgemeester, dat het bij een brand altijd gaat om grote materiële, persoonlijke en lichamelijke belangen. „De verantwoordelijkheid hier bij is groot", zei hij en begon vervol gens aan het „verplichte nummer" van het bekendmaken der bevorderingen e.d. Dokter Buss werd bevorderd tot ad junct-hoofdbrandmeester, „maar u hebt die rang niet cadeau gekregen, want u bent heel laag op de ladder begonnen", aldus de burgemeester. Hoofdbrandwacht K. Keizer kreeg voor 12V2 jaar branweerdienst het bronzen kruis. Bij het uitreiken van deze onder scheiding zei de burgemeester, het van groot belang te achten, dat de brand weer geen duiventil is, waar sprake is van een voortdurend in- en uitvliegen. „Dan hangt de boel als los zand aan elkaar, terwijl het juist van het grootste belang is, dat men een eenheid vormt..". De commandant, de heer J. F. Groart kreeg voor dertig jaar brandweerdienst de verzilverde gesp met het cijfer derig opgespeld. „U kunt voor de Soester brandweer meer dan normale verdiens ten. Dat blijkt niet alleen uit dit ju bileum, maar ook uit het feit, dat u commandant bent, wiens lust en leven de brandweer is." De bugemeester herinnerde eraan, dat de brandbestrijding al sinds mensenheu genis een van de eerste taken van de gemeenschap is. Al in de middeleeuwen betroffen de belangrijkste voorschriften in hoofdzaak de brandbeveiliging. Dat is tot nu toe zo gebleven. Het vuur is een Otto van der Mieden kan zondag niet optreden. Daarvoor in de plaats komt het Haagse Marionettentheater van Leonora de Jong en Lucas Goudzwaard naar Soest. Beiden zijn opgeleid door het bekende poppenspelersechtpaar Don en Ly Vermeire. Leonora de Jong en Lucas Goudzwaard maken deel uit van de werkgroep Jonge Komedie, een groep die bestaat uit een aantal acteurs, musici en marionetten spelers en die zich toelegt op het spelen voor en met de jeugd. Het marionettenspel dat zondag 25 okto ber om 15.00 uur in het Artishockge bouw gespeeld zal worden, is getiteld „Aardige Aardman", en werd geschreven door Lucas Goudzwaard, die ook de poppen en decors gemaakt heeft. De muziek en liedjes zijn geschreven en ge speeld door Roelancï van der Meer, terwijl ook de andere leden van de groep hun medewerking verleenden op de band. Het spel is behalve voor kleuters ook bijzonder geschikt voor kinderen van 6 tot 12 jaar. vriend van de mens, maar ook een vij and, zo zei de burgervader. Als het zich als vijand aandient, is het een taak van de gemeenschap om het te bestrijden. Als die taak door een groep vrijwilligers op zich wordt genomen, wordt een be langrijke bijdrage in die gemeenschap geleverd, zo zei hij. De burgemeester toonde zich voldaan over de wijze, waarop de Soester brand weer die bijdrage levert. „Daar spreekt niet alleen burgerzin uit maar het ge beurt bovendien op kundige en verant woorde wijze. De Soester brandweer heeft in brede kring een goede naam. Dat is te danken aan u, van hoog tot laag. Omdat de brandweer doorgaans een ernstige zaak is, is deze ontspan ningsavond zeker op zijn plaats." Voorzitter Buss bood de heer Groart in verband met zijn jubileum een barbe cue-set aan en de heer Keizer een ver gulde kaarsenstandaard. De voorzitter op zijn beurt kreeg van de commandant een splinternieuw uniform met de on derscheidingstekens, behorende bij de rang van adjunct-hoofdbrandmeester. De heer Buss zei tenslotte, binnenkort nadere mededelingen te kunnen doen over de „doorlichting" van het korps. De verdere avond, die onder meer werd bijgewoond door de commandant en de Oberbrandmeister van de brandweer uit het Duitse Kevelaar, werd in een meer recreatieve sfeer doorgebracht. Jan Gorissen, Piet Smit en zangeres Tine le Cler zorgden voor het muzikale gedeelte, Henk van Wijk zorgde voor de humor. Tevens werden nog films en dia's ver toond van het bezoek, dat de Soester brandweer aan Kevelaar heeft gebracht. De brandkranenrit om de naar de vorig jaar overleden heer Jelle Luyben ge noemde wisselbeker, bleek te zijn ge wonnen door de heer C. T. de Bruin met 667 punten. De beker werd uitge reikt door mevr. Luyben. De heer Groart reikte de overige prijzen uit. Benoemingen: Tot adspirant-brandwacht in opleiding voor de tijd van een half jaar werden benoemd de heren J. Hilhorst, W. K. J. Immerzeel en I. J. S. Stolk. Tot adspirant-brandwacht: E. G. Kerk hof, T. P. Zwalve. Tot brandwacht eerste klas: Th. \V. Greeve, N. A. Prior, N, A. Prior, H. N. P. van Rensen, T. Ruiter, H. Schut en J. Stalink. Tot hoofdbrandwacht: C. T. de Bruin, B. Fabriek, J. D. Fritz, J. F. Kole en C. A. de Raadt. Tot brandmeester: H. J. Zeg waard. De aanleg van een speelveld by een nog te bouwen gymnastieklokaal aan de Smitsweg bleek tydens de raadsverga dering enige „scherpe" kanten te heb ben. De scherpe kanten betroffen de gedoomde heesters die men van plan was, om het veld te plaatsen. Mevr. Oranje (VVD) vond dat nogal be zwaarlijk, aangezien de jeugd zich ge makkelijk zou kunnen verwonden wan neer men een in de struiken gerolde bal zou moeten weghalen. Zij vond de heesters al een hele verbetering ten op zichte van de muren en hekken, waar mee men vroeger een speelterrein ge woon was, af te zetten, maar gaf toch wel de voorkeur aan doornvrije heesters. De heer Hoekstra (Prot. Chr.) verzocht het college, een duidelijke scheiding tussen speelterrein en gymnastieklokaal tot stand te brengen, „omdat de jeugd nog wel eens op onderzoek wil uitgaan". Mevr. Walma-van der Molen (D '66) was ook van mening, dat van gedoomde heesters zou moeten worden afgezien. Zij vroeg tevens, een experiment te nemen met een of meer fruitbomen op de' speelplaatsen, want het blijkt een enorm genoegen voor de jeugd, om fruit te kunnen pikken", VAN WEEDESTRAAT 80-82 SOESTDIJK Ajje ut ming vraog dan mok zei ge daat de weruld der toch wel steeds misdao- dugger uut komp te zien. Nog maor un paor jaor geleje waore der ok wel minse die mekaor naort leve stinge, maor zoas noeng, aale daag staon der wel un paor minse in de kraant die door geweld ornt leve zijn gekomme, ist toch nog nooijt ge- wees. Ut waas de leste jaore al heul gewoon dajje voor un paor cente neergeslaoge wier aster iemaand waas die doch dajje wel un paor cente in un ouwe sok baad zitte. Daor is weer effe un bietje rust in gekomme, maor noeng binne wulHe al zoveer, daat ajje tevaallug mit iemaand nie zo best op ken schiete, dajje daan maor un mes of un aor moordwaape koop en in koele bloede die „vijand" uut de weg ruump. De wet op de echscheidinge is aal un bietje makkelukker geworde, maor «k gloof daat ut voor heul veul minse alle- gaor nog maor un heule hoop naorug hied is om vaan mekaor of te komnie as zullie daat wille. En omdaat ut op de tillevisie en in dc kraant heulegaor wordt voorrekeuwd, hoe of je op een geweldaodugge menier un mins kwiet ken raoke, is daat voor sommugge minse juust de anneweze menier. Noeng zalle der wel minse weze die zeige daat da gezwaam is, omdaattut nog nooijt beweze is, maor ik bin zo vrie om an te neme daat as bepaolde minse tot in de kleinste kleinughiedjes uutteduud kriege hbe of un bepaolde misdaodugge haandeling is uuttevoerd, daat zullie graog op die zellefde menier zalle ovurneme as zullie in de gelege- hied komme. Maor die naorughied hebbe wullie nie allenug in ongs laand, maor ok in de aore werulddele staot de boel op zun kop. De ontvoeringe staon daorbie wel veuraon, gevollug door de kaopinge vaan vliegtuuge. Kiek, ut liek netuurluk bar veer vaan ongs bed en niks mit ongze spaorpot te maoke te hebbe, maor dat liek maor zo. Ik heb ok aaltiecl gezeit dak voor geen pries in zoon vliegevaal zouw staappe, maor ik schaat daat as puntje bie paoltje zouw komme, dak toch wel zouw bezwieke voor de sen- saatsie. Maor daan mokter nie andenke daat wullie ongderweg worde gekaup, waant daan ister geen haor op ming kop die der nog an zouw denke. Die kaopurs en die ontvoerdurs zouwk eigeluk ut liefste wille vergelieke mit ontevreje kingders, aal binne zullie daan netuurluk wel un heul stukkie gevaor- lukker. „Ak ming zin nie krieg, daan speelk nie meer mee", liek bar veul op „Ajje ongze minse nie los laot, daan blaoze we jullie grote speulgoed op". Die ontvoerdurs maoke ut nog arger, „Ajje ongs geen cente geef, en ongze minze nie los laot, daan maoke wullie de maan, die wullie meenaome, dood". Maor das geen spelletje meer, waant dit misdaoduggers doent ok. Wullie int weste denke nog wellis daat die luu in die werulddele nog un bietje ongderontwikkuld binne, maor zo laang- zaomerhaand zalle die minse der wel vaan ovurtuug raoke daat die tied noeng beslis nie meer bestaot. Der wordt ne tuurluk vaan allus geprobeerd om an die naorughied un end te maoke, maor daat vaalt heul nie mee. En jie ken wel an de gaang blieve om iemaand, die zo iets uuthaolt, zun zin maor te blieve ge ve, maor daan mojje der wel op rekene daat ut end zeuk is. In de heule weruld zitte der noeng minse te denke hoe ofter an die ellende un end gemaok ken worde, en alle minse diet der nie mee eens binne, kieke mit vuraachting neer op die luu die die misdaode uutvoerde. Kiek, die minse diet uutvoere binne stom genog omt te doen, en zullie hebbe messchien in der leve nog nooit wat aors gedaon, maor ik bin der zeker vaan datter aachtur die minse nog wel aore minse staon die aal dit naorughied uut- denke en daat zalle wel heul belaagrieke minse weze, waorvaan ik blie bin dak zu nie tot ming vrinde en kenisse hoef te rekenen. Klokken - Prisma horloge Gouden- en zilrèren sieraden Verlovingsringen Uurwerkreparaties HORLOGERIE „Qolitico" KONINGINNELAAN 21 - SOEST- TELEF, 02155-8319 Tevens verzocht zij het college, bij nieuwbouw zoveel mogelijk rekening ie houden met bestaande bomen en die ook, waar mogelijk, te sparen. Wethou der mevr. Walter meende, dat toch de voorkeur moet blijven bestaan voor ge doomde heesters om een al (e gemak kelijk heen en weer lopen tussen het struikgewas door te voorkomen. Zij meende, dat de jeugd een in de struiken gerolde bal evengoed wel te pakken zal krijgen. Het gebruik van de gymnastiekzaal zal naar haar mening zó intensief zijn, dat er altijd wel mensen in de buurt zijn. die alleen door hun aanwezigheid al voorkomen, dat de jeugd wat al te vrij postig op verkenning uit gaat. In het plan Klaarwater heeft men een inventarisatie van het aanwezige groen gemaakt met het oogmerk na te gaan. wat bij nieuwbouw evenlueel gespaard kan worden. Mevr. Walter was met mevr. Walma-van der Molen van oor deel, dat een paar volwassen bomen een nieuwe wijk al meteen relief kunnen geven. Aan het experiment met de fruitbomen werd verder voorbij ge gaan. Op 1 november a.s. zal het 25 jaar ge leden zijn dat de heer P. de Bos, ad junct-directeur en de heer A. Verstoep, directie-secretaris, bij de dienst van Gemeentewerken in dienst traden. Donderdagmiddag 29 oktober, te 4.30 uur. zal dit jubileum feestelijk herdacht worden in een bijeenkomst in de *aal van de Brandweerkazerne.

Soester Courant | 1970 | | pagina 7