Superslagerii m. j. Galesiooi Een open tentoonstelling doekje voor de van Dieneke Smink Gemeenteraadsvergadering P.V.C. Riolering „kaVe" UNION ANCRE Burgerlijke Stand Eerste Soester Be£rafenis-On<!erneming D00RSMF.REN klaar terwijl u wacht BEVEROL SMEERSTATION GARAGE BOSBOOM Van Weedestraat 7b - Soest - Tel. 5389 Bewoners gemeenteflats mogen geen was op balkon te drogen hangen Dronken automobilist ramde tegenligger, winkelpui en verkeersbord het jonge I horloge voor I jonge mensen I RINGEN0LDUS KRABBELS VA1N KNF.LÏS DINSDAG 10 NOVEMBER 1970 Jhcelse g trfel- KLOKJES OUWELIEP HORLOGER e Soester gemeenteraad is in openbare ergadering bijeen geroepen tegen don derdag 19 november a.s., des avonds hall acht, in de zaai van de brandweerkazer ne, ter behandeling van de navolgende agenda. 1. Vaststelling notulen van 26 augustus, 1 september en 24 september 1970. 2. Ingekomen stukken. a. Afschrift van het besluit d.d. 1 sep tember 1970 van de raad van de ge meente Hoogland, waarbij verzocht wordt zijn motie tot behoud van de zelf standigheid van de gemeente Hoogland te ondersteunen, alsmede de daarop be trekking hebbende brief van burgemees ter en wethouders, met het voorstel te besluiten overeenkomstig het daarin neergelegde advies. b. Brief d.d. 30 november 1970 van de Werkgroep Gemeentepolitiek D '66 inza ke gemeentelijk rapport commissie Stadspark, met voorstel te antwoorden conform advies burgemeester en wet houders. c. Brief d.d. 29 oktober 1970 van de heer L. Workum, Beckeringhstraat 60 te Soest, inzake het parkeren, laden en los sen op de openbare weg door T.B.S., met voorstel deze brief om advies in handen te stellen van burgemeester en wethouders. d. Controlerapporten van het Centraal Bureau voor Verificatie en Financiële Adzieven van de Vereniging voor Neder landse Gemeenten met voorstel deze voor kennisgeving aan te nemen. e. Brief d.d. IC oktober 1970 van de Stichting Federatieve Raad voor het Be- jaardenwerk Soest, met verslag en de resultaten van een onderzoek onder de bejaarden in Soest, met voor stel dit voor kennisgeving aan te nemen. f. Brief d.d. 25 augustus 1970 van de wijkraad Soestei-berg inzake klachten omtrent de zandafgravingen in en rond om Soesterberg, met voorstel als ant woord te refereren aan de brief van burgemeester en wethouders aan het college van gedeputeerde staten van HOUT- EN BOUWSTOFFENHANDEL Veldweg 4 - SOEST - Telefoon 4878 GEBOREN: Katherine Luanne, dochter van R. S. Drlver en E. ten Bruggecate, Verdiweg 047, Amersfoort. Claudia Maria Antoniana, dochter van A. T. Huurdeman en M. A. Beijer, Dorrestein- weg 37. Sabine Maria, dochter van W. C. T. van Isselt en T. G. J. Wester- veld, Valeriaanstraat 61. Marco An- tonius, zoon van J. W. Huigen en H. M. M. Rademaker, Zwaluwenweg 11. Stefanus Johannes Antonius Renerus zoon van J. G. D. Lambert en Ph. W. A. Rölkens, Sint Theresiastraat 5. Marcel Egbert Cornells, zoon van F. van der Veen en M- P. J. E. Merts, Plesman- straat 263, Soesterberg. Jeltje Simone Carolina, dochter van K. H. Nijenhuis en T. Henstra, Smitsweg 91. Marie- Louise dochter van A. J. R. Toonstra en M. L. Happ, Weegbreestraat 293. - Kirsten Louise, dochter van N. R. L. van den Berg en A. Engelberts, Dorrestein- weg 7. ONDERTROUWD: Petrus G. M. Teb- bens, Heuvelweg 8 en Hendrina Wolfsen, Veldweg 19. Wilhelmus Johannes Ja- cobus Pol, Vossenbrinkweg 59, Stad Del den en Jantje Steringa, Prof. Lorëntz- laan 135, Soesterberg. Willem Johan nes Gerrit Arends, Lingenskamp 42 La ren NH en Maria Wilhelmina Ida van den Breemer, Birkstraat 139. Alfons Sweep, Evert de Bruynstraat 80, Naar- den en Johanna Flora Vorderhake, Ru benslaan 79. Sjers Bosch, Hoeflaan 3, Echteld en Brigitta de Jager, Veenbes straat 332. Johannes van Noorloos, Oude Barneveldseweg 19, Scherpenzeel en Aartje Adriana Johanna Majoor, Van 7 enneplaan 30. Evert van de Pol, T ageweg 48, Amersfoort en Cornelia TTendrika Wantenaar. Birkstraat 127. Petrus Cornelis Hilhorst, Nieuweweg 24 en Cornelia Johanna Kaats, Sint Jo- r^phstraat 1. Cornelis Marcus van den Oever, Mastwijkerdijk 14, Linschoten en Nieske Stomp, Generaal Spoorstraat 3, Soesterberg. Albertus Hop, Insinger- straat 27 en Elisabeth Catharina Tol boom, Nieuweweg 17. Evert Vis, Wa- genmakersteeg 3, Hilversum en Antonia Wilhelmina Elisabeth Barten, Saenre- öamplantsoen 49. GEHUWD: Evert Herman Wijnands, Paulus Potterstraat 5, Amersfoort en Wilhelmina Sophia van Nieuwenhuizen, Troelstrastraat 55. Theodorus van Gent, Dr. A. Kuijperlaan 29, Weesp en Nelly Wilhelmina Muts, Schaepman- straat 74. Herman Korblet, Dr. H. J. Pos tl aan 44, Hardrnberg en Marjan Har- mlna Stam. Koninginnelaan 21. Mare André Fahrni, Coffrane, Zwitserland en en Maaike Aukje Visser. Bartolottilaan 24a. Jacobus Theodorus Schoonder- beek, De Bik 13, Hoogland en Gerrig.ie Wesselina Vermont, Van de Veldpplan- soen 53. Gijsbert Schuurman. Vuurse Dreef 22, Maartensdijk en Maria Magda- lena Bos. Koningsweg 15. Gerrit de Winter, Van Lenneplaan 73 en Steven tje Kareisen, Insingerstraat 66. OVERLEDENElisabeth Ludmilla Lenek. 57 jaar, gehuwd met M. Hamstra. Mei- doornweg 40. Wilhelmina Catharina Annofta Prins, 8* jaar, weduwe van K. A. Gonlag. Beckeringhstraat 43. Anna de .Tong, 35 jaar, gehuwd met G. J. H. Hakkers. 25. Raam. Dir. H. W. VELLINGA Begrafenis - Crematie - Transport (Rouwkamer) Korte Brirtkweg 28 - Soestdijk Telefoon 2731. Utrecht d.d. 16 oktober 1970, afdeling I, nummer 9681. g. Brief d.d. 19 augustus 1970 van be woners van de Peter van den Breemer- weg inzake tot verbetering van genoem de weg met voorstel conform advies van burgemeester en wethouders te besluiten. h. Brief d.d. 29 oktober 1970 van het bestuur der stichting „Van der Hucht- scholen" waarbij mededeling wordt ge daan dat de brieven van 6 juli en 21 september 1970 inzake het schoolzwem men worden ingetrokken, met voorstel deze brief voor kennisgeving aan te ne men. 3. Voorstel tot het garanderen van rente en aflossing van een rekening-courant krediet tot 500,000,op te nemen door het Regionaal Werkplaatsschap Amers foort en Omgeving bij de N.V. Bank voor Nederlandsche Gemeenten te 's Gravenhage. 4. Voorstel aan de stichting „Maatschap pelijke Dienstverlening Soest" ingaande 1 januari 1971 een subsidie te verlenen in de kosten van gezinsverzorging c.a. 5. Voorstel aan de Stichting Federatieve Raad voor het Bejaardenwerk Soest sub sidie te verlenen in de kosten van aan stelling van een projectleider. 6. Voorstel tot het geven van een straat naam. 7. Voorstel tot het verstrekken van een hypothecair krediet aan een ambtenaar voor het kopen van een woning. 8. Voorstel tot het voteren van een kre diet voor het bouwrijpmaken van de sec ties 4 en 5 van het bestemmingsplan „Klaarwater". 9. Voorstel tot het voteren van een kre diet voor het treffen van voorzieningen in het bijgebouw van het politiebureau Soest. 10. Voorstel tot het verlenen van me dewerking als bedoeld in artikel 72 van de Lager-Onderwijswet 1920 aan het be stuur van de Stichting voor Katholiek Onderwijs te Soest voor het aanschaffen van meubilair en leer- en hulpmiddelen ten behoeve van enige scholen voor g.l.o., alhier. 11. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor het aanschaffen van meubilair en spel- en ontwikkelings materiaal ten behoeve van de openbare Prinses Marijke Kleuterschool, Nachte- gaalweg 8a, alhier. 12. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor het verbeteren van het voorplein van de openbare Prins Willem Alexanderschool aan de Beetz- laan, alhier. 13. Voorstel tot aankoop van grond, ge legen aan: a. de Laanstraat van W. v. d. Kraats. b. de Vondellaan van W. G. Hilhorst. c. de Nieuweweg van L. de Beer. d. het Kerkpad Z.Z. van P. J. Brouwer. e. de Lange Brikweg van P. A. Hilhorst. f. de Birkstraat hoek Vondellaan van J. R. van Grift. g. de Maatweg van mevrouw B. F. Len sing-Van Thienen en consorte. h. de Klaarwaterweg van mevrouw A, E. van Asch-Kok. i. de Nieuweweg van J. Bosboom. j. de Lange Brinkweg van J. J. van der Vegt. k. de Nieuweweg van B. N. de Jong. Met vaststelling van de desbetreffende begrotings wij zinging. 14. Voorstel tot ruiling van grond, ge legen aan en nabij de Laanstraat met B. A. de Bruin. 15. Voorstel tot aankoop van grond met opstallen, gelegen aan: a. de Beukenlaan van W. Sukel, b. de Kerkstraat van mevrouw A. W. Westhof-Sleekink, met vaststelling van de desbetreffende begrotingswijziging. 16. Voorstel tot het aangaan van een overeenkomst tot beëindiging van de pacht voor gronden, gelegen aan de Eemweg met: a. mevrouw A. M. Hagen v. d. Heiden, b. de heer G. Hilhorst. 17. Voorstel inzake de aanleg van een waterleiding ten behoeve van de per celen Peter van den Breemerweg 6, 21 en 23 op grond van de regeling betref fende bijdragen in de drinkwatervoor ziening van super-onrendabele percelen. 18. Voorstel tot benoeming van een lid van de schoonheidscommissie. 19. Voorstel tot wijziging van diverse begrotingen. 20. Voorstel tot het aangaan van kas geldleningen ir. het le kwartaal 1971. 21. Voorstel tot verkoop van grond, ge legen aan de Koningsweg aan de firma gebr. Mijnhardt c.v., gevestigd te Zeist. 22. Voorstel tot het benoemen van de leden van de commissie als bedoeld in artikel 8 van de Woonruimtewet 1947. 23. Voorstel tot het aangaan van een' overeenkomst inzake uitbetaling van rente in verband met een gesloten koop overeenkomst met: a. mevrouw A. W. Westhof-Sleekink, b. W. Sukel. 24. Voorstel tot voorlopige vaststelling van de uitgaven van het: a. openbaar middelbaar algemeen voort gezet onderwijs over 1969, b. openbaar lager onderwijs over 1969, c. openbaar kleuteronderwijs over 1969. 25. Voorstel tot het nemen van een besluit ten aanzien van het verzoek van de gemeente Nijkerk om toetreding tot het Samenwerkingsorgaan Eemland. 26. Voorstel tot wijziging van de „A.P.V. Soest". 27. Voorstel tot het vaststellen van een verordening op de heffing en invorde ring van een recht in verband met het verwijderen en vervoeren van voertuigen van derden. 28. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor het bouwen van een trouwzaal. 29. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor het wijzigen van de raadzaal tot wethouderskamers. 30. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor het repareren van de stoomketel van het openbaar slacht huis. Geen langdurige wachttijd, daar er 2 smeerbruggen ten dienste staan. VAKKUNDIG PERSONEEL. Eerste klas smeermiddelen Birkstraat 105 - Soest - Telefoon 3256 De bewoners van de gemeenteflats in het Soesterveen hebben een brief van burgemeester en wethouders ontvangen, waarin deze erop wijzen, dat het krach tens het huurreglement niet is toege staan om was op het balkon te drogen te hangen of beddegoed uit de ramen te hangen. Momenteel gaan vijf dagen van de week grote gedeelten van de flat schuil achter allerlei te drogen gehangen lakens, kledingsstukken en ander was- :d. Een fraai gezicht is het niet en om die reden willen B. en W. er ook een eind aan maken. Zij hebben de be woners van de gemeenteflats in het veen de volgende brief gestuurd: „Als bewoner van een gemeentelijke flatwoning zal het u wellicht bekend zijn dat het verboder. is, wasgoed, kle ding, kledingstukken of beddegoed bui ten de ramen of op het balkon te drogen te hangen of uit te kloppen. Dit staat vermeld in artikel 7, lid j van het huur reglement woningbedrijf gemeente Soest en is door ons hierin opgenomen tenein de het uiterlijk van de woonbuurten een fraaier aanzicht te geven. Helaas hebben wij moeten constateren, dat diverse ma len deze bepailng niet in acht wordt ge nomen, zodat niet alleen in strijd wordt gehandeld met het bovengenoemde arti kel, maar tevens overlast wordt ver oorzaakt ten aanzien van de medebewo ners. Deze huidige toestand kunnen wij niet langer laten voortduren en wij wijzen u er dan ok nogmaals met na druk op genoemde bepaling. Wij merken op, dat bij voortdurende overtreding van dit verbod wij genoodzaakt zijn tot an dere maatregelen over te gaan. Voor zover het bovenstaande op u van toepas sing is, geven wij u in overweging zich in het vervolg stipt te houden aan de bepalingen van het huurreglement te houden, waardoor u tevens er aan mee zult werken, dat de leefbaarheid in uw omgeving wordt bevorderd", aldus B. en W. Dat is weliswaar ambtelijke, maar toch ook klare taal, waarvan de bewo ners wel een beetje geschrokken zijn. Zij vragen zich af, waar zij een grote was dan wel te drogen moeten hangen en hoe het beddegoed gelucht moet wor den. In totaal 238 mensen hebben zich met een gezamenlijk schrijven tot het college gewend teneinde een wijziging in het huurreglement te krijgen. De brief, die zij tot het college hebben ge richt, luidt: „U hebt ons gewezen op artikel 7, lid j van het huurreglement. Ofschoon dit formeel natuurlijk juist is, zouden wij u toch willen verzoeken, de uitvoering hiervan aan te passen aan de praktijk. Het is in feite onmogelijk om een was van enige omvang binnen te drogen te hangen. Het luchten van beddegoed moet buiten geschieden. Het is duidelijk, dat het uitgesloten is, lakens in de flat op te hangen. De huisvrouw kan haar werk niet behoorlijk doen bij strikte toepas sing van bovengenoemde bepaling. Wij hebben er begrip voor, dat de wens is opgekomen, aan de huidige toestand een einde te maken. Daarom zouden wij uw willen voorstellen, het huurreglement zodanig te wijzigen, dat het drogen van wasgoed op het balkon binnen de ballu- strade wordt toegestaan met uitzonde ring van de weekends. Gaarne verzoe ken wij u, dit in overweging te nemen". Aldus de door 238 gemeentelijke flatbe woners ondertekende brief aan B. en W. REMBRANDTLAAN 18 - TEL 02155-4785 Een dronken automobilist uit Amers foort is in de nacht van zaterdag op zondag ter hoogte van garage Van Kooy op de rijksweg in botsing gekomen met een tegenligger, een winkelpui en een ANWB-bord. Het ongeluk gebeurde, toen de man, de 33-jarige autohandelaar H. S. uit Amersfoort, bij de verkeers lichten een andere auto met grote snel heid ging inhalen. S. kwam eerst in botsing met een tege moet komende auto, bestuurd door de 21-jarige inkoopassistente mej. I. van E. uit Soest, reed vervolgens tegen de win kelpui van garage Van der Lee, ontwor telde een ANWB-bord en kwam 33 me ter verder op het fietspad tot stilstand Auto en rijbewijs van de man zijn in beslag genomen. De man zelf ls naar Amersfoort gebracht. herenhorloges vanaf f. 37.50 j afgebeeld model f 45.- IUWELIER - OPTICIEN Van Weedestraat 12 Soestdijk Telefoon 02155-6372 Official UNION-dealer J In Galerie César te Baarn exposeert Dieneke Smink uit Soest elf wandkle den. In de aantrekkelijke expositie ruimte aan de Laanstraat maken de tal rijke toeschouwers kennis met prachtige textielvormen en contrasterende kleu ren. „Drogende Zeilen", waar de kunstena res zelf 't meest op gesteld is, is een collage van broddellappen. Het museum stuk „Indiaanse Schort", een typisch vrouwelijk muurbloempje, is van exo tische makelij. Dieneke Smink deinst er niet voor terug ook kopermateriaal in haar werkstukken te gebruiken uit de gereedschapskist van haar echtge noot pianoscharnieren (in „Van donker naar licht"), olielamponderdelen en ca- membertdoosjes. Zoals in „Spinrag" waar de kaasdoosjes de harten vormen van paarszwarte webben. Heel anders maar erg orgineel is het heldere „Open Doek", een feestelijke voorhangsel voor een komedie. Wie Dieneke Smink bezig ziet in haar „blikk'n pannechie" aan de Weideck Pyrmontlaan krijgt ook sterk de indruk een blijspel bij te wonen van kluwen, lappen, naalden en draden. Haar vijf kinderen Jeroen, Vincent, Roosje, Mar griet en Olivier doen dan net zo hard mee."" Kat en hond er om heen. drukker het is, hoe fijner het gaat", zegt ze. „Vrouw in frusterend zwartwit" was een uitdaging om slechts met twee kleu ren te werken. Het stemmingskleed „Bloedgroep" ontstond na een' periode waarin ze thuis allemaal ziek lagen. Het galerie-echtpaar Zandanel hing twee kleden voor 't raam„Herfstimpressie" met kralen franje en het transparante „Drieluik". Beide zijn al verkocht en daar is ze erg trots op. Dieneke Smink (35) haalde destijds de acte handenarbeid, daarna volgde een periode met poppen en collages. Toen ging ze schilderen op het instituut voor beeldende expressie in Amersfoort bij Gerard Grassère en volgde ze de les sen wandkledenmaken. Nu gaat ze handweven bij Mar ja Spiering op één, van de cursussen van Artishock, waar van ze ook lid is. Ze kwam met de Soester Kunstenaars vereniging in aanraking door de ten toonstelling „Kunst der Naieven". Daar hing o.m. haar kleed „Spiegel" dat nu ook in Baarn te zien is. Het is haar mooiste produkt. Een handspiegel gevat SAjje ut ming vraog dan mok zeige dak blie bin dak nie de maan bin die ovur de cente vaan de ge- mente gaot. Ik hep ut altied aal meuije- luk genog om mit ming eige cente uut te komme. laot staon ak de zorrug zouw hebbe ovur cente vaan aore minse. As alle jaor weer, waas ik ok noeng weer bar beniewd hoe oft mit de begro ting vaan ongs eige darrup uut zouw valle. Kiek, tekorte zalle der altied wel blieve. maor ut is toch altied weer bar interes- saant om te leze waor de meeste cente bie motte, en op waat voor menier het ene gaat mit ut aore gestop gaot worde. Waat ming ut meeste opviel waas daat de sport bie ongs heul waat cente kost, zellufs zoveul, dat ze dur heul waat cen te, zeg maor lievur knaoke, an tekort komme. Neem noeng is effe de sporthaal, daor mot un heul bietje geld bie. en minse as jie en ik snaape nie hoe of daat moge- luk is. Kiek, ik hep vreuger al is gezeit, daat as die haa. nie geschik gemaokt word voor aore zaoke as allenug maor sport, daan ister un tied int jaor, dattie nie gebruukt wordt. Noeng zal der geen mins vaan de sport- haal-baoze weze, die ming geliek zalle geve, maor somurs, en ok nog wel int vreuge naojaoh, ent laote voorjaor, staot de haal door de weeks en int weekend zo af en toe nog wellis leeg. As noeng die daoge de haal voor aore zaoke dienst kon doen, daan kwaamder vaanzelluf waat meer geld int laotje en waas ut gaat waat gestop mot worde, laang nie zo groot. Noeng wilk nie ovurstappe naor ut ne- tuurbaad, zongder dak effe hep neerge schreven wak bedoel mit aore dinge daan sport. Der gebeurt haos niks in Soest voor de daanslustugge jongeluu. Noeng magge der minse weze die ut nie eens binne mit de menier waorop der gedaanst wordt, maor daat hoef nog geen reje te weze om die jongeluu nie an un gelegenhied te hellepe, zodaat zul- lie der eige lekkur kenne uute. Voor ming liek de sporthaal daorvoor de anneweze plek. Maor der is nog veul meer. Ast regent int opeluchtejaotur, en wanneer doettut da nie, waorom zal die uutvoering daan nie in de sporthaal ge- geve worde? En zo binne der nog wel meer dinge. Maor nie allenug de sporthaal zit bar meujeluk. Ok int netuurbaad zittut mit de cente nie goed. Der komp alle jaor un grotur tekort, en waat doeje daan, je gooit heul gewoon de terieve un stuk- kie omhoog. Nie meteen met vieftug cen te, maor tien of vieftien cent maol zo veul tienduuzende bezeukers telt ok wel effe an. Ik hepter netuurluk nie zo bar veul kiek op as alle minse die daogeluks mit ut besture van daat soort dinge te maoke hebbe, maor ik gloof wel datter ok voort netuurbaad nog wel mogelukheje binne om de tekorte un bietje draoge- luk te maoke, aal zouwt allenug maor weze ut anbringe vaan ruklaome-borde laangs de kaante. Daat geld netuurluk ok voor de sporthaal-muure en galerieje. Maor daor zaal wel un reje voor weze daat da nie gebeurt. Nog nie zo bar laang geleje krege de honkbaallurs an de Bosstraot un bar mooi bord vaan un heule bekende fris- draanke febriek uut ongs eige darrup, en daorop kongde die honkbaallurs ant pebliek laote zien hoe of de staand was. Noeng sting der op daat bord netuurluk un bietje ruklaome, maor de ruklaome moster of. Voor de baoze vaan die fe briek was de lol daormeej netuurluk ok weg. Maor de oplossing is aal gevongde, en die staot netuurluk voor ieder jaor aal vaast: de vurhoging vaan de toegaangs- pries. Ik bin beniewd hoe duur ut zwemme int instruksiebaad gaot worde, daat zaal netuurluk wel un bietje in de buurt vaan die vaant netuurbad motte komme. Vaan een ding bink heulemaol ovurtuug, zolaang dur nie gewarruk word an aore oplossinge, blief de ge- bruuker vaan sporthaal en netuurbaad de duupe. Ik zouw de bedrieve uut ut darrup der maor un bietje biehaole, un mins weet nooit waort goed voor ls. Un bar grote autoimporteur bie ongs in de buurt gaaf de plaots waor hie zun bedrief naortoe vurplaostste ok zo maor un zwembaad kedoo. Der zalle mes- schien minse weze die der teuge binne. maor ik zouwder niks van zeige. in een zwartgelakt fietswiel, geïnspl- „op iemand die erg ijdel is". Ge zegd moet worden dat dit wandkleed niet beantwoordt aan wat we in 't alge meen verstaan onder naïeve kunst. Dat is wel het geval met het werk van kunstcollega Anna Rommers-de Bree uit Soest, die op 't ogenblik bezig is een expositie voor te bereiden in Su riname. Daartoe is ze uitgenodigd op de al eerder genoemde tentoonstelling „Kunst der Naieven" in het Artishock- gebouw. Het elfde wandkleed van Dieneke Smink tenslotte, dat tot 20 november in Galerie César te bezichtigen is, is „Koninginne dag", een oranje feesttooi. „Ik moet al tijd erg lang nadenken over een onder werp, zoek dan de lappen bij elkaar die ik nodig heb en dan zet ik zondags de zaak op." Deze mooie tentoonstelling zou eigenlijk uitermate geschikt zijn voor het kunst zaaltje van de bibliotheek aan de Al- bert Cuyplaan hier in Soest. Het kunst zaaltje, waarvoor een Soester kunste naar destijds, toen er nog Bprake was van exposeren in deze ruimte, de schat tige naam bedacht van ,,'t Cuypje".

Soester Courant | 1970 | | pagina 5