Zeist I Donderdag 19 iliectie orgels en ken en perfectie. 03404 -19189 DERDE LUSTRUMJAAR OPENBAAR KUNSTBEZIT MACHTSBUNDELING IN HET NABIJE OOSTEN U KUNT NIET ALLES WETEN Mode-atelier „Soestdijk" neemt Amersfoorts confectiebedrijf over woningkrediet MEDISCHE DIENST PREDIKBEURTEN R.K. KERKDIENSTEN 1 (O'S SUST FÖSTER lODIEL HER -M'UALI» FRANS BOSMAN Twee Utrechters wegens reeks diefstallen aangehouden FRANS BOSMAN M.E.A.O.-leerlingcn gaan in april stage lopen FRANS BOSMAN GRATIS WIS0-ZEGELS ONTVANGT U BIJ: Mozartconcert in de Nicolaaskerk te Baarn FRANS BOSMAN gametuwtijdmee-ganaardenmb! Wegslepen en in bewaring houden van auto's gaat geld kosten FRANS BOSMAN Gemeente Soest adviseert tot toetreding van Nijkerk .Eemland" bij FRANS BOSMAN vrijdag 13 vnvrvnrn helaas met vertraging verlo- 2 is echter nu ook leverbaar. De an een electronisch orgel be- ze populaire orgelcursus juist >f. die aangepast is aan de mo- attingen van het bespelen van ronisch orgel. Hierdoor kan genieten van het eigen orgel- november van 16-22.30 uur oder aantrekkelijke Imerken an 8.15 tot 18.15 uur ntie Januari 1971 begint de vijftiende jaar gang Openbaar Kunstbezit. De initia tiefnemers van destijds - allereerst de beeldhouwer Joh. G. Wertheim, de ei genlijke „uitvinder" van Openbaar Kunstbezit - zullen wel nauwelijks hebben vermoed, dat hun idee zó aan zou slaan en goed zou zijn voor drie kroonjaren. Er zijn nu in totaal zo'n l'/s miloen re- produktiealbums in omloop. Zelden wor den ze van de hand gedaan door geluk kige bezitters en gebeurt dat al eens door verhuizen naar een kleinere wo ning b.v. - dan komen er op een ad vertentie honderden brieven van men sen, die zo graag ook de allereerste, i;u intussen uitverkochte, jaargangen wil len hebben. De populariteit van Openbaar Kunst- KOELKASTEN (zeer lage prijzen) Bosch, Zanussi, Indesit, Marijnen Telefoon 3367 In Utrecht zijn twee inwoners van die stad aangehouden wegens reeks diefstal len, onder meer gepleegd in Soest. Het tweetal, de 30-jarige kok P. W. J. en de 32-jarigc betonwerker C. R., heb ben zich ongeveer een maand geleden schuldig gemaakt aan een inbraak in een garage onder de flats op de Eng. Daarbij verdween een hoeveelheid tex tiel en levensmiddelen. Aan de hand van de bij die inbraak in de omgeving gesig naleerde auto's heeft men de daders uit eindelijk kunnen achterhalen. Zij bleken zich ook schuldig gemaakt te hebben aan inbraken in Zeist en 10 in Utrecht. Het was voornamelijk om ge bruiksvoorwerpen te doen. Sinds eeuwen wordt in het nabije oosten gedroomd van een herstel van het mach tige Arabische rijk, zoals zich dat eens uitstrekte van Spanje tot in India, toen het rijk van de Islam zowel in macht als cultuur zijns gelijke niet vond in de hele wereld. Die droom heeft ongetwij feld ook inspirerend gewerkt op Sadat van Egypte, Numeiri van Soedan en Khadaffi van Libië toen ze overeenkwa men een federatie van hun drie landen aan te gaan. Maar deze drie zijn zeker geen dromers: ze hebben praktische oogmerken. Zij gaan ervan uit dat de vijftig miljoen inwoners plus de Libische olierijkdom (alsmede de door dit land onlangs op grote schaal gekochte wapens) niet meer zijn dan het minimum dat nodig is om ook in de toekomst de grote factor te blijven in de Arabische wereld. De toestand Is nu zo dat bijvoorbeeld Egypte leeft van steungeld uit Saoe- di-Arabië en Russische hulp, een toe stand die een in de hele Arabische we reld geëerde persoonlijkheid als Nasser niet belette om onafhankelijk zijn weg te gaan. Maar een man van Nassers pos tuur is er niet meer en als het drietal leerlingen en volgelingen van Nasser nog iets van diens ideeën wil realiseren aan zal het iets anders moeten hebben waardoor in de Arabische wereld geluis terd wordt. Zeker heeft daarbij de gedachte meege speeld dat Nassers Arabisch socialisme ook buiten de drie landen uitgedragen moet worden, waarbij ongetwijfeld voor al gedacht wordt aan Saoedi-Arabië, niet alleen in nasseristische ogen een niet meer van deze tijd zijnd koninkrijk. De drie zullen koning Feisal ook niet de kans willen geven door hun zwakte bij voorbeeld in Egypte de revolutie weer terug te draaien, iets waarvoor de heer ser over het grote Arabische schiereiland veel zal voelen als het maar niet al te veel geld kost. Perspectieven De noodzaak voor een krachtige staat in de Arabische wereld is des te noodzake lijker doordat in het oosten Irak en Svrië alles behalve stabiel zijn. De Ba'aath-socialisten daar zijn weer volop in interne conflicten verwikkeld waarmee ze weinig meer bereiken dan hun al vrij machteloze staten verder uithollen. Het verbond van de drie is niet in de eerste plaats tegen Israël gericht. De militairen Khadaffi en Numeiri en de burger Sabat hebben genoeg realisme om in te zien dat een nieuwe oorlog voorhands weinig goeds kan brengen en wellicht nooit. Als ergens in de Arabi sche wereld mannen te vinden ziin die het bestaan van een staat Israël des noods wel kunnen accepteren dan zijn deze het. Het is ook het drietal dat zowel in macht als in strategie op den duur in staat is althans de verloren ge- Weden in de Sinai terug te veroveren. TV* erkenning heeft er mogeliik toe ge lold dat een man als Mosje Dayan. Jcraëls minister van defensie en tot dusver bekend als een „havik", opeens ervoor is dat Israë. doorgaat met de onderhandelingen via V.N.-bemiddelaar Jan-in-*. dit in een rede die verkeerd zou ziin bpgreoen volgens Davan, wat vormnedeh'ik alleen maar betekent dat bet Israëlische kabinet nog iets heeft aan te merken op ziin uitlating. Als Dayan. die juist stimuleerde niet te snreken zolang de illegaal aangevoerde raketten niet weer verdwenen waren van do Egvntische Suezkanaaloever. nu wel wü praten dan is dat omdat hij daarvoor nersoect.ieven Z'et. Militaire angst zal hij niet hebben, daarvoor heb ben de Ver. Staten wol weer genoeg ma terieel, aan zijn stijlkrachten geleverd. Dat epn man als Davan iets ziet in het ru'ouwe trio j«; voor deze wel een goed teken. TV/p kenner van de Arabische wpreld kont, do federatie dnideliik meer belang toe dan eerdere pogingen van Nasser om met Syri» biivoorbeeld een unie aan te jaan die snel ge.noeg uit elkaar viel. bezit is niet verbazingwekkend. Een kunstboek, dat je als het ware zelf verzamelt: de reprodukties en teksten worden in een aantal afleveringen per jaar bij de abbonnees thuisbezorgd en kunnen dan in een royale linnen be- waarband worden gestoken. Een kunstboek met toelichtingen, die voor iedereen te vatten zijn, die met een beetje aandacht wil lezen. En dan de onwaarschijnlijke lage prijs: door de grote oplage én doordat Open baar Kunstbezit werkt zonder winstdoel, kan een jaargang met 60 superieure kleurenreprodukties worden aangebo den voor nog niet eens 15 gulden. De nieuwe jaargang omvat weer een keur van oude en moderne werken: Egyptische kunst, Dürer, Rembrand, Frans Hals, Breitner, Vincent van Gogh, maar evengoed werk dat zó uit het ate lier van tijdgenoten is gekomen; hebben we aan dat laatste niet vooral behoefte - goede zakelijke oriëntatie over het kunstgebeuren van vandaag? Op je ei gen houtje vind je daarin nauwelijks de weg. En toch is het van belang, daar wèl een beetje in thuis te zijn, want je moet toch aannemen dat nu le vende kunstenaars vormen zoeken voor dingen die ons betreffen, al kijken we tegen hun werk nog zo onwennig aan. Ook de televisieprogramma's bieden oud en het allerniewste. Er komt een serie programma's over het museum van oudheden in Leiden, over de late middeleeuwen met, o.a. prachtige mi niaturen; maar evengoed over experi menten waarmee nu kunstenaars bezig zijn, bijvoorbeeld doordat ze met een computer werken, of niet meer verf, linnen, brons of steen als werkmateriaal gebruiken, maar de film- en televisie camera. Dat alles is terug te vinden in de nieuwe jaargang Openbaar Kunstbe zit, die half januari 1971 begint. Ook bij de verschillende televisieseries ont vangen de abonnees toelichtingen, die met kleurenprodukties zijn geïllustreerd, streerd. plezier hebt dan van 9 pakjes sigaret ten, zal wel een zaak blijven van ja-en- nee. Maar dat je langer plezier hebt van een hele jaargang prachtige repro dukties, is wel zeker. REPARATIE aan alle merken radio en televisie Speciale service-werkplaats Tel.^367 - Na-,7 uur 6256 Elke abonnee van Openbaar Kunstbezit krijgt een museumkaart, die hem toe gang geeft, gratis of met reductie, tot de vaste collecties van meer dan hon derd musea in Nederland en België; soms zelfs tot grote tentoonstellingen. Zo betaalden de bezoekers van de Go- ya-tentoonstelling, afgelopen zomer i:i het Mauritshuis maar 2,50 in plaats van 4,toegang, als ze hun paspoort van Openbaar Kunstbezit konden tonen. Verder bieden op gezette tijden kunst tijdschriften en musea de abonnees van Openbaar Kunstbezit aanzienlijke kor tingen op hun uitgaven; een „markt" van om en nabij de 100.000 mensen is belangrijk genoeg om iets op de prijs te laten vallen. Wanneer men al deze voordelen bij elkaar optelt, is een abon nement Openbaar Kunstbezit haast voor niets. En dat terwijl je er zoveel ge noegen aan beleeft, en er thuis van al les mee kunt doen. Tal van ouders, die graag willen, dat hun kinderen een beetje thuis raken in de wereld, maar die zich ..op het gebied van de kunst een beetje onwennig voe len, hebben terwille van hun kinderen de reproduktie-albums op de plank staan. Anderen hebben geen aanleiding, zo ver te denken - hun gaat het om louter kijkplezier; de kwaliteit van de reprodukties maakt dat ruimschoots mo gelijk. Weer anderen gebruiken Openbaar Kunstbezit dankbaar als een uitweg uit de radeloosheid van wat ze die-of-die nu weer met z'n verjaardag (of bij an dere feestelijke gelegenheid ook maar) moeten geven. Het is bijzonder eenvoudig, abonnee te worden, of een ander abonnee te ma ken: ƒ14,90 storten op postgiro 1665, Openbaar Kunstbezit, Amsterdam, met duidelijke vermelding van naam en adres is voldoende. Dat is nog minder dan wat 9 pakes si garetten kosten. Of je van je Openbaar Kunstbezit méér Onder auspiciën van de Kamer van Koophandel te Amersfoort vond maan dag jl. in „Kobus aan de Poort" te Amersfoort een bijeenkomst plaats ge wijd aan het middelbaar economisch en administratief onderwijs (m.e.a.o.). In aanwezigheid van een veertig-tal be langstellenden van bedrijfsleven, ge meentebesturen en overheidsdiensten uit de regio, gaf drs. A. G. Bos, directeur van de Christelijke M.E.A.O.-school te Amersfoort, een duidelijk beeld van deze nieuwe vorm van onderwijs, welke is ingesteld bij de zg. Mammoetwet. Het m.e.a.o. beoogt afgestudeerde mavo leerlingen een voortgezette en op de praktijk gerichte opleiding te verschaf fen, ter voorbereiding op middenkader functies, op commercieel, economisch en administratief gebied. In het eerste leerjaar van de drie-jarige opleiding ontvangen alle leerlingen in grote lijnen hetzelfde onderwijs. Begin nende met het tweede leerjaar wordt rekening gehouden met de volgende dif ferentiaties: 1. de administratieve richting, met als kern-vakken bedrijfseconomie en be drijf sad m inistratie 2. de commerciële richting, waar het accent ligt op de commerciële economie en -calculatie alsmede de moderne talen; 3. de secretariële richting, met als hoofdvakken dc moderne talen en cor respondentie; 4. de bestuurlijke richting, welke in hoofdzaak opleidt voor functies bij over heidsdiensten 5. de vrije richting, welke voornamelijk geldt als opleiding voor het hoger eco nomisch en administratief onderwijs (h.e.a.o.). In het tweede leerjaar worden de leer lingen in de gelegenheid gesteld een stage van zes weken te vervullen in het bedrijfsleven c.q. bij overheidsinstellin gen. Over de opzet en uitwerking van dit stage-programma hield drs. L. H. Smit, adjunct-directeur van de Amers- foortse M.E.A.O., een korte inleiding. Het ligt in de bedoeling deze stage te doen plaatsvinden in de periode van 19 april tot en met 29 mei 1971. Uit de daarop volgende levendige dis cussie bleek, dat zowel bij bedijfsleven als bij overheid grote belangstelling be staat voor deze vorm van onderwijs. Tevens werd door de aanwezigen de principiële bereidheid uitgesproken om medewerking te verlenen aan het reali seren van het stageprogramma waarbij men de nadruk legde op het belang van de m.e.a.o. opleiding, die zich sterk richt op de eisen, welke de onderneming in deze tijd aan haar toekomstige mede werker. stelt. De bijeenkomst, die onder leiding stond van mr. F..C. A. Eenhorst, Secretaris der Kamer, mag bijzonder geslaagd worden genoemd. TELEVISIE, houten kast, 59 cm 498,—. Dealer BlaupUnkt, Philips, B O Soesterbergsestraat 20a - Soest Telefoon 3367 Weet u dat slapeloosheid soms tegen kan gaan door uw gezichtsspieren te ontspannen, vooral die van de mond en de kin iets naar beneden te laten hangen? Een slecht geveegde schoorsteen of soms nog een andere reden kan oor zaak zijn dat u in uw huis kolendamp vergiftiging krijgt. Bij de eerste ver schijnselen daarvan fluks de ramen open, op bed liggen en melk drinken. Melk is trouwens bij de meeste ver giftigingsverschijnselen een probaat middel. Wanneer bü het naaien de stof stroef onder de machine glijdt, wrijft u er eens met wit kleermakerskrijt over, dan gaat het ineens heerlijk soepel. Modes, Textiel, Foundations Fa. ADAMA Soesterbergsestraat 51, tel. 2400 Drogisterij, Optiek VERPOORT Burg. Grothestraat 30, tel. 2363 Loodgieters- en Installatiebedrijf VAN DIJK Soesterbergsestraat 19, tel. 2945 J. C. SPRUYT Maak Het Zelf Nieuweweg 60, tel. 2892 Electro-Technisch Bureau FRANS BOSMAN Soesterbergsestraat 20a, tel. 3367 Luxe en Huish. art. Speelgoed BAZAR TIP-TOP Soesterbergsestraat 22a, tel. 3278 Slagerij BAKKER Molenstraat 163, tel. 2585 EN BU NOG 85 ANDERE WISO-ZAKEN Het mode-atelier „Soestdijk" te Soest heeft het Amersfoortse confectiebedrijf „La Capitana" overgenomen. Alle vijf tig personeelsleden van liet Amersfoortse bedrijf zullen een gelijkwaardige funktie krijgen in Soest. Het Amersfoortse be drijf zal zijn poorten sluiten. De fusie tussen de beide confectiebedrijven is een gevolg van de zeer krappe arbeidsmarkt in de confectie-industrie en de grote concurrentie, met name van landen achter het ijzeren gordijn. Beide bedrij ven werkten al vele jaren met een sterk tekort aan personeel. In Soest bedroeg de personeelsbezetting slechts 50 in Amersfoort 60 tot 70 In 1963 telde het mode-atelier „Soestdijk" nog 110 personeelsleden. Thans zijn er nog ruim vijftig. Verschillende machines staan daardoor al jaren stil, maar komen na Op vrijdagavond, 20 november a.s., geeft het Groot Nicolaaskoor, o.l.v. Louis Mol, een concert in de Nicolaas kerk te Baarn. Uitgevoerd zal worden het meest gran- dic-: koorwerk van W. A. Mozart: Die Grosse Messe in C-Moll K.V. 427, dat vier-, vijf- en acht-delige koorwerken bevat alsmede een aantal bijzonder vir- tuose coloratuur-aria's voor sopraan, des tijds door Mozart voor de grote stern- omvang van zijn vrouw, Constandze Weber, (2Vs octaaf) geschreven. Thans zal deze zware opgaaf ten deel vallen aan Maria Boender, Mozart-so- praan; Maria v. d. Heijden, alt: Herman van Kerkhof, tenor; Floris Rommerts, bas en Martin Lorijn, orgel. Het ver strekt Baarn Kamerorkest zal voor de begeleiding zorgen. Als tweede deel staat op het program ma de „Vesperae de Dominica" K.V. 321, voor vierstemmig koor en solo kwartet, aangevuld met een grootse sopraanaria („Laudate Dominum"), die gezongen wordt door Maria Suchèl. Kaarten ad ƒ5,(jeugd 1,50) .zijn ver krijgbaar bij de Gouden Snaar en aan het V.V.V.-kantoor. de fusie weer in bedrijf. De vijftig per soneelsleden die men van La Capitana overneemt, zullen de personeelscapiciteit weer tot het normale niveau brengen. In beide bedrijven is deze week van directiewege een verklaring voorgelezen, waarin gesteld werd, dat de fusie geen gevaar oplevert voor de werkgelegen heid. Tevens werden in de verklaring de motieven uiteengezet, die tot de fusie hebben geleid. De heer L. Pama, direc teur van mode-atelier „Soestdijk" zei, dat in het confectiebedrijf momenteel een moordende concurrentie heerst. Door een reorganisatie zal naar zijn mening een sterke produktieeenheid kunnen ont staan, waarin de kosten laag kunnen worden gehouden en een doelmatig en efficiënte bedrijfsvoering weer mogelijk wordt. Hij sprak van een alerte bedrijfs voering door beide directies en wees er nog eens nadrukkelijk op, dat de werk gelegenheid door de fusie niet in gevaar zal komen. Het bedrijf in Amersfoort werkte het minst doelmatig en wordt dan ook geslo ten. Alle, meeste vrouwelijke personeels leden hebben het aanbod aanvaard om in Soest te gaan werken. Zij zullen da gelijks met een bus heen en weer wor den gereden. AANLEG en REPARATIE licht- en krachtinstallaties P.U.Ë.M.-INSTALLATEUR Tel. 3367 - Na 6 uur 3674 of 4111 Bij de NMB voel Ik me niet alleen op m'n gemak'als ik geld kom brengen, maar ook als ik geld kom vragen. Laatst bijvoorbeeld, een woningkrediet om thuis een moderne keuken te verzorgen. Kijk, bij zo'n gelegen heid merk je hoe prettig het is de NMB als bank te hebben. De mensen zijn er voor komend, nemen de tijd die nodig is om een en ander uit te leggen, vertellen precies het verschil tussen een persoonlijke lening en een woningkrediet. Een woningkrediet is er b.v. voor alle verbeteringen in en aan het huis. Zoals een moderne keuken of een bad kamer of centrale verwarming. Voor meubels, stoffering etc. dient een persoonlijke lening. Het bedrag dat ik nodig had was 4000,-. Wilde ik dat terugbetalen in 3 jaar dan was de aflossing per maand 132..85. Zou ik er 5 jaar over willen doen dan 88.97 per maand. Enfin, je kunt veel kanten op bij de NMB. Ook als het om woningkrediet gaat. nederlandsche middenstandsbank de bank waar óók u zich thuis voeltl Het verwijderen van voertuigen en het in bewaring nemen door de politie gaat in het vervolg geld kosten. B. en W. hebben de raad een verordering ter goedkeuring voorgelegd, waarin een en ander wordt geregeld. Door de steeds groter wordende ver keersintensiteit en de daarmee verband houdende toename van het aantal aan rijdingen is voor de politie materiaal aangeschaft om beschadigde voertuigen, die de openbare weg bolkkeren, te ver wijderen en eventueel voor nader on derzoek naar het bureau over te bren gen. Deze van gemeentewege verleende dien sten zullen nu vergoed moeten worden. Al eerder is deze zaak ter sprake ge weest, maar de raad maakte toen (in 1968) bezwaren tegen de redactie van de verordening. Thans, twee jaar later, heeft men een nieuwe verordening ge maakt, die erop neerkomt, dat men in het vervolg 40,moet gaan betalen voor het wegslepen van een auto. Te vens zal een apart tarief in rekening worden gebracht voor elke dag, dat het Weggesleepte voertuig op gemeenteter rein staat. Hiervoor zal men ƒ2,50 ver schuldigd zijn. Ter wille van de eenvoud zal geen apart tarief worden ingevoerd voor het verslepen van autowrakken tijdens de avond en nacht. KLEURENTELEVISIE I Dealer Blaupunkt. Philips. B O I Telefoon 3367 SOEST De artsendienst wordt waargenomen van zaterdagmorgen 12 uur tol maan dagmorgen 8 uur door H. van Dorssen, Korte Bergstraat 3, tel. 2119 en P. J. H. M. Rupert jr., Ossendamweg 33e, tel. 2395. SOEKTERBERG Tijdens het weekeinae zal de artsen- dienst worden waargenomen door A. J. W. Hagedoorn, Oude Tempellaan 6, tel. 1517. SOEST I andarlsrn Zaterdcg en zondag van 13.00 tot 13.30 uur J. N. A. Prior, Steenhoffstraat $9. Apotheek Zaterdag en zondag is f oend Apotheek „Soest-Zuid". Avonddienst t.e.m. 20 no vember Apotheek „Soest-Zuid". Nacht dienst na 10 uur Apotheek „Soestdijfc-'. Apotheek „Soestdijk" is zaterdag en zon dag gesloten. Oranje-Groene Kruis Zr. C. E. Kropff, Middelwijkstraat 36, tel. 2902. Wit-Gole-Kruis Zr. M. van Loon, v. Marnixlaan 26, Amersfoort, tel. 03490-17172. Groene Kruis Zr. van Putten, Veenbesstraat 578, b.g.g. briefje in de brievenbus. Alleen bij spoedgevallen tel. 4444. Interpar. Charitatief Centrum Maatschappelijk werk en gezinszorg Mej. M. F. M. Elsenburg en mej. H. B. te Lintelo, maandag t.e.m. vrijdag, 9.30-10.30 uur, Molenstr. 11, tel. 4040. fn Soesterberg: dinsdag 18.30-19.00 uur in De Hoeksteen. 99*- Burgemeester en wethouders van Soest hebben geen bezwaar tegen toetreding van de gemeente Nijkerk tot het samen werkingsorgaan Eemland en stellen de raad voor, een besluit van die strekking te nemen. Een dergelijk besluit is nodig omdat een gemeente alleen kan toetre den, indien geen van de bij Eemland aangesloten gemeenteraden daartegen bezwaar heeft. De georiënteerdheid van Nijkerk op Amersfoort hebben bij de overwegingen een belangrijke rol gespeeld. Bovendien rekent de provincie Gelderland de ge meente Nijkerk bij diverse regionale in delingen al tot de regio Amersfoort. Aansluiting van de gemeente Nijkerk bij het samenwerkingsorgaan biedt ook voor de bestuurlijke opbouw van dit orgaan voordelen: de regio telt thans 133.000 inwoners, waarvan Amersfoort met 77.000 inwoners 60 °/'o uitmaakt. De in grootte op Amersfoort volgende gemeen te is Soest met 35.500 inwoners, waar na geen gemeenten met meer dan 10.000 inwoners. Wanneer Nijkerk met 18.000 inwoners toetreedt, is volgens B. en W. meer sprake van een evenwichtige ver deling, terwijl dan tevens het „gat" tus sen Soest en de kleine gemeenten wordt opgevuld. HERVORMDE KERKEN Oude Kerk, Kerkstraat. Zondag 10 uur ds. P. Kloek. Emmakerk. Renemesselaan. 10 uur ds. D. H. Bosma. 7 uur ds. E. M. Top, Vriezenveen. ïehthuskerk. Alb. Cuvplaan. 10 en 5 uur ds. J. Smit. Gebouw M'ddelwük. Pieter de Hooghl. 10 uur ds E. M. Top, Vriezenveen. Zonnegloren, Soesterbergsestraat 10 uur Mevr. ds. Meijer, Amersfoort, Jeugdkerken: 10 uur: Emmakerk, Regentesselaan. 10 uur: Eltheto, Driftje. Zondagsscholen 10 uur: Middelwijk, P. de Hooghlaan 10 uur: De Savornin Lohmanschool, Driehoeksweg. 10 uur: Da Costaschool, Pr. Bernhard- laan, Interkerkelijk. 10 uur: Gr. v. Prinstererschool. GEREFORMEERDE KERKEN Julianakerk, Julianalaan 10 en 5 uur ds G. Rang. Wilhe'minakerk SnesterbergsestTaai 18 10 en 5 uur ds. D. H. Borgers. GEREFORMEERDE KERK (vrijgemaakt) Kerkgebouw NPB. Rembrandtlaan 20. 8.30 uur ds. C. Bijl. 14.45 uur dienst des Woords. CHR. GEREFORMEERDE KERK Julianalaan. 10 en 19 uur ds. Geleinse, Hilversum. GEREF. GEMEENTE Dalweg hoek Beukenlaan 10 en 5 uur leesdienst VER. v. VRIJZ. GODSDIENSTIGE* Afd. van de Ned. Protestantenboni Rembrandtlaan 20 10.15 uur ds. D. Oosten (N.H.). voortim» ger N.P.B. Utrecht. BRAAMHAGE Geen dienst. WIJKGEBOUW Schoutenkampweg, hoek Buntwef. 10.15 uur Kinderdienst. ADVENTSGF.MEENTE 10 uur Bijbelstudie. 11 uur geen opgave. EVANGELIE-GEMEENTE ,JN DE RUIMTE" Klein Engendaalweg 52. 15.45 uur H. H. ter Welle. SOESTERBERG GEREFORMEERDE KERK 10 en 17 uur ds. J. Thomas, Amersfoort. HERVORMDE KERK 10 uur ds. F. J. Th. van Boven. 10 uur jeugdkapel. 12 uur Interk. Zondagschool. 19 uur ds. F. J. Th van Boven. Jo h an nes - Stich tin g. 9.45 uur ds. J. J. Moll, Huis ter Heidt. BAARN DOOPSGEZINDE GEMEENTE Eemnessenveg 63B. 10.30 uur ds. O. T. Hijlkema. GEREF. KERK „VRIJE KERKEN" Nassaulaan 12, Baarn. 10.30 en 16.30 uur ds. W. Borgdorff. Volle Evangelie-gemeente „Baarn-Soeit" Burgemeester Penstraat 4, Baarn. Elke zondagmorgen 10 uur. EVANGELISCH LUTH. GEMEENTE Kapelstraat 7, Baarn 10.30 uur dr. S. H. J. Spanjaard, Doorn spijk. PAROCHIE SOEST, Kerkplein Zaterdagavond. 19 uur, avondmis. Zondag, H. Missen 8 en 11.30 uur. .9.30 uur Hoogmis. In de week H. Missen om 8.30 en 19.30 uur. PAROCHIE SOESTDIJK Burgemeester Grothestraat Zaterdag, 19 uur, avondmis. Zondag, om 9 uur Hoogmis en 11 uur H. Mis. 18 uur Avondmis. Dinsdag en donderdag H. Missen 8 en 19 uur, woensdags en vrijdags 8 uur. PAROCHIE SOEST-ZUID St. WilHbrordusstraat Zaterdagavond 19 uur, avondmis. Zondag H. Missen 8 en 11.30 uur en 9.30 uur Hoogmis, In de week H. Missen op dinsdag en donderdag 8 en 9 uur. Zaterdagsmorgens géén H. Mis. Maandag, woensdag en vrijdag avond mis te 19.00 uur. ST. CAROLUSKERK. Soesterberg. Zaterdag 14 november, 19 uur. avondmis. Zondag 15 november. 9.30 uur, hoogmis (herenkoor) 11.30 uur (met zang). Volautomatische WASAUTOMATEN ƒ548,— (5 kg) Telefoon "5367 l

Soester Courant | 1970 | | pagina 7