5°/o SPORTHAL BEUKENDAL SINT-korting Alleen lagere S.V.V.-teams kwamen tot volle winst Soester schaatsenrijders succesvol tijdens selectie-wedstrijden St. Nicolaas bezoekt Hees Wedstrijdprogramma S.0. Soest WEDSTRIJD-PROGRAMMA J22IEIK voon iiEx iimnx mi:i w oi QARAQE STAM Soester wielrenners kwamen in Hilversum goed voor de dag V.V.Z. speelt inhaalwedstrijd tegen Baarn B.D.C.-damesteam behaalt 12-4 overwinning Zondag inhaalprogramma voor S.E.C. Hees-junioren voetballen tegen hun leiders Alleen Shot III wint op al onze artikelen Basketbalvereniging „The Red Stars" Korfbalvereniging „De Meteoren" S.E.C. 2 moet tweede plaats verdedigen bij Cobu Boys Basketbaï-scholierentoernooi van The Red Stars op 28, 29 en 30 december Inschrijvingen van 88 teams overtreft de stoutste verwachtingen friese klokken fa. S p i j k e r VRIJDAG 4 DECEMBER 1970 Alleen de lagere teams van de Soester Volleybal Vereniging kwamen tot die volle winst. Van de weinige wedstrijden,, die gespeeld moesten worden, eindigde alleen die voor het eerste damesteam en het jeugd B team in een nederlaag. Vooral in de tweede klasse dames is de strijd nu op zijn hevigst. Geen van de hogere teams verspeelde de winst. Dit maakt de afscheiding tussen betere en minder goede teams alleen maar groter. Aanval schoot bR dames SVV 1 tekort. De dames SVV 1 konden het afgelopen zaterdag in Rotterdam net niet volbren gen om de vijfde en beslissende set te winnen. Hierdoor verloren ze de wed strijd strijd met 3-2. Hierdoor raakte SVV 1 de directe aansluiting op de op de eerste plaats staande Advendo kwijt. Eveneens is Jong Pendrecht nu een di recte belager van het eerste damesteam geworden. Evenals altijd moesten de Soester dames in de eerste set acclimatiseren en ver liezen hierdoor vaak een eerste set. Ook deze wedstrijd maakte hierop geen uit zondering. De dames speelden een zeer leuke partij, maar zagen toch geen kans om vlak achter Jong Pendrecht te blij ven. In de tweede set ging het echter al heel wat beter. De dames zagen kans om een voorsprong op te bouwen, die ze niet meer los lieten. In deze set was de aan val van de Soester dames nog een grote bedreiging voor Jong Pendrecht. SVV won deze tweede set met 10-15. In de derde set namen de Rotterdamse dames het initiatief weer over en zette voor elke SVV-aanval een zeer goed blok. Een belemmering voor beide par tijen was het te hoog hangende net aan beide buitenkanten. Hierdoor moesten de dames een sterkere afzet maken bij de smash, die de kwaliteit van deze smash vaak zodanig beïnvloedde, dat deze net uit ging. SVV kon in. deze derde set niet in het juiste ritme komen en verloor deze set met 15-4. In de vierde set was alles tegengesteld. De aanval van de Soester dames was niet meer te stuiten en de tegenstandster moest in deze set zijn meerdere erken nen in het SVV team. SVV won deze set met 5-15. In de vijfde en beslissende set was de aanval bij de Soester dames zoek. Er kwamen geen goede aanvallen meer, de dames konden geen goede smash meer geven. Tevens liet de verdediging wei eens een steekje vallen, zodat Jong Pen drecht deze set en tevens de wedstrijd kon winnen. De setwinst ging de Soester dames met 15-6 voorbij. Deze week heeft het eerste damesteam een week rust en kan zich gaan voor bereiden op de wedstrijd tegen UW united op 10 december in de Soester Sporthal. SVV 5 en SW 3 resp. op eerste en twee plaats in de 2e klasse. Het vijfde damesteam heeft haar eerste plaats in de tweede klasse weten te be houden door een 0-3 winst op DEVU 2. Gedurende de gehele wedstrijd was het vijfde damesteam superieur. Men liet de tegenstandster vaak heel ver achter zich en maakte een grote voorsprong. De eerste set wonnen de Soester dames met 7-15. De tweede set gaf eveneens een zeer ruime winst voor de SSV-sters. Zij wonnen deze set met 8-15. Ook in de derde set bleven de SVV-sters de DEVU- dames de baas. Ze speelden op een grootse wijze en wonnen deze set met 5-15. Het derde damesteam kon haar twee de plaats in de tweede klasse behouden door een 0-3 overwinning op Limvio 2. Alleen de tweede set leverde enkele moeilijkheden op, maar door zeer grote inzet won men ook deze set. De eerste set gaf een 10-15 overwinning voor de Soester dames te zien. De tweede set werd door het derde damesteam met een minimum verschil van 2 punten met 14-16 gewonnen. In de derde set zakte het Limvio team verder af. En het was niet moeilijk voor SVV om deze set met een zeer groot verschil te winnen. Het bracht een 3-15 overwinning voor de Soester dames. Dinsdagavond namen enkele leden van de Soester ijsvereniging „Peter's Baan" op de Jaap Edenbaan in Amsterdam deel aan selectie-wedstrijden voor het Neder lands kampioenschap junioren a en b. Peter van de Kant, tot nu toe de suc cesvolste Soester schaatser, komt dit jaar voor het eerst uit bij de a-junioren (17- en 18-jarigen) en heeft, door zijn opval lend goede rijden van de laatste weken, de eervolle uitnodiging gekregen om eveneens in Amsterdam uit te komen in wedstrijden tegen de reeds geselecteer den voor een plaats bij de eerste acht, die automatisch recht geeft op deelname aan de Nederlandse kampioenschappen. Naast Peter van de Kant, reden broer Wim van de Kant en Ton Lankreyer zich bij de junioren b in de belangstelling (15- en 16-jarigen), waardoor ook zij een uitnodiging kregen om via selectie-wed- strijden te proberen zich bij de beste 9 van west-Nederland te rijden, om daar mede eveneens aan het Nederlands kam pioenschap deel te mogen nemen. Ook dit seizoen worden de succesvolle Soester schaatsers begeleid en gecoached door de uit Amersfoort afkomstige Dick Vervloet. Tijdens de 500 en 1500 meter, die dinsdagavond onder ongunstige weersomstandigheden werden verreden, plaatsten zij zich direct tusen de geselec teerden. Ton Lankreyer zorgde al direct voor een goede prestatie door op de 1500 meter 0.1 sec. vóór rivaal Wim van de Kant te eindigen. De vooruitgang van de Soester rijders val in het begin van het'seizoen dui delijk waar te nemen, want terwijl zij nog maar enkele weken op de nieuwe kunstijsbaan M 'Utrecht' op het ijs staan» hebben zij alle drie hun persoonlijke re cords van verleden jaar al belangrijk verbeterd. Uitslagen: Peter van de Kant, 500 m. Uitslagen: Peter van de Kant, 500 m 45.3 sec. 1500 m 2.21.9 min. Ton Lank reyer, 500 m 48,4 sec., 1500 m 2.31.9 min. "Wim van de Kant, 500 ra 47.8 sec., 1500 m 2.32 min. Dames BG SV 2 SVV 4 0—3 Het vierde damesteam won in een gran dioze wedstrijd voor de tweede achter eenvolgende week. Dit keer moest het Baarnse BG «Sc SV het ontgelden. De eerste set heeft de grootste klap in deze richting gegeven. Door deze set met 14-16 te winnen hebben de dames hun zelfvertrouwen gevonden en konden hierdoor in de beide volgende sets een uiterste inzet geven, die door het Baarn se team niet was te stuiten. Vooral de tweede set was een depressie voor dit team, die in deze set met 7-15 verslagen werd. Ook al kwamen de Baarnse dames met een grotere inzet in de derde set, de SVV-aanval was niet meer tegen te houden. Deze derde set werd met 12-15 gewonnen. De kans is nu niet uitge sloten, dat het vierde damesteam zijn kracht van vorig jaar terug gaat vinden, ook al zullen ze enkele speelsters missen. Jeugd SVV a SVV b 2—0 Het jongensteam a heeft afgelopen week met 2-0 kunnen winnen van het SW b team. De wedstrijd is echter niet zonder moeite verlopen. Alleen de eerste set wonnen de jongens met gemak met 15-3. In de tweede set ging het echter niet zo gemakkelijk. De kracht, die de jongens van het a-team in de eerste set hadden, was in de tweede gedeeltelijk zoek. Zonder veel moeite kon men echter wel op een 14-8 voorsprong komen, maar toen kwam de opslag bij het b-team, die hier goed gebruik van maakte en het team werd tot 14-13 ingelopen door het b-team. Toen maakte het a-team er een eind aan en won deze set met 15-13. Zaterdag 5 december zal St. Nicolaas met zijn knecht de voetbalvereniging Hees bezoeken. Zijn aankomst zal zijn plm.. 10.30 uur. Alle Hees-pupillen worden verzocht om op tijd aanwezig te zijn, een broertje of zusje mogen ze meenemen. Ook de ouders zijn van harte welkom. Utrechtse Boys 1—S.O. Soest 1, aan- vang 14.30 uur. De samenstelling van het elftal wordt vrijdagavond bekend gemaakt. Candia 2—S.O. Soest 2, aanvang 14.30 uur. De samenstelling van dit elftal wordt ook vrijdagavond bekend gemaakt. S.O. Soest 3—Austerlitz 2, aanvang 12 uur. Opstelling. H. Butzelaar, H. Hagen, R. Kleinegris, W. Bakker, A. Hagen, R. Kleinegris, W. Bakker, A. Cooiman, T. Harkamp, F. Ros, Toon v. Fulpen, Th. Smink, A. A. v. Breukelen. Aangevuld met nader aan te wijzen spelers. 't Gooi 6—S.O. Soest 4, aanvang 12 uur. Opstelling: W. Kok, G.-Beijer, J. Beijer, H. Beijer, P. Visser, A. v. d. Linden, P. Hilhorst, W. Rademaker, H. Rebel, Eps- kamp, H. Sukel, F. v. Veen. K.V.V.A. 5—S.O. Soest 5, aanvang 12 uur. Opstelling: C. Wolfsen, R. Hoff, A. Bakker, C. Clarissen, A. Wagner, J. v. d. Meulen, H. Kroder, T. Bunnik, L. Wesse- lingh, J. v. d. Berg, W. v. d. Hengel, G. J. v. d. Linden, F. Visser. S.O. Soest 6—Scherpenzeel 3, aanvang 12 uur. Om praktische redenen wordt de sa menstelling van het elftal pas vlak voor tijd vrijgegeven. Quick 7—S.O. Soest 7, aanvang 12 uur. Opstelling. H. Butzelaar, Fr. v. d. Lugt, N. Hooft. J. v. d. Kant, J. v. Isselt, C. Rebel, H. v. d. Wardt, J. Smeeing, G. Dorrestein, P. Hilhorst, Kok, Hoek, A. v. de Bremer, M. Lenardussi. Amersfoortse Boys 6S.O. Soest 8, aan vang 12 uur. Opstelling: A. Pronk. J. Beijer, J. Brou wer, Fr. v. d. Bremer, A. v. d. Hoed, W. Logtenstein, J. Stalenhoef, Chr. Vonk, J, Beijer, J. N. Butzelaar, R. Voskuilen, L. v. Nuss en Th. v. Fulpen. Hoogland 5—S.O. Soest 9, aanvang 12 uur. Opstelling: G. Roest. S. Bakker. A. Beijer, N. Gros, P. Jak, C. Hilhorst, K. Hilhorst, G. v. Hengstum,. H. v. ji. .Lugt, A. v. Megen, J. de Ruigt, E. Westerveld, B. v. d. Lugt. S.O. Soest 10—Amsvorde 6, aanvang 14.30 uur. Opstelling: G. Schmidt. G. A. Fonken, F. Rupert, G. v. d. Hoed, 3. Pepplink- huizen, R. v. 't Klooster, J. v. d. Hoed. Hans Kok, J. Bodewes, J. W. v. 't Kloos- I ter en H. v. Leeuwen. ZONDAG 6 DECEMBER 1970 Badminton Competitiewedstrijden Selby, 14.00 - 17.00 uur. O.a.Selby 1KBVA 5; Selby 2KB VA 6; Selby 3—Eist 6; Selby?=DVS (H.). DONDERDAG 10 DECEMBER 1970 Volleybal Competitiewedstrijden NeVoBo, 18.30 - 22.30 uur. O.a.18.30 uur Limvio—Olympia b (M SVV a—BG SV (J.). 19.15 uur Olympia 2Limvio 2 (D.); FoxboroAGAVS 2 (H.); BG SV—WH (H.). 20.00 uur SW—UW/United (D.); SW 1—Olympia '62 (H.); SVV 2—Huizen (D.). 21.30 uur FoxboroBG SV 2 (D.). NlEVWBRHOVtfPmW 'JVAl-^OESTDIJK^ - 'Telefoon p2J5jy^érki»op 2850' - Magazijn 6691 - ,UW REN/VI LT DEALER - In onze showrooms kunt u rustig de -diverse modéllen;/bezichtigen' en'1 'd^kttndig worden voorgelicht'- '7 - U bent-van harte: welkom N.Ó:C.-garantie - Financiering' - Inruil In de 3e wedstrijd, die door de „Ade laar" in Hilversum werd georganiseerd in het kader van de Midden-Nederland cross-competitie, kamen de Soester ren ners opnieuw goed voor de dag. Bij de amateurs was het ditmaal Cor Rutgers uit Naarden die de eerste plaats verdiend voor zich opeiste, daar mede de winnaar van de 2e rit, de Utrechter Verbeek, een banddikte ach ter zich latend. Soester renners plaatsten zich als volgt: 5. Kees Albert. 7. Kees Bokma. 8. Theo Zeedijk en 10e werd Jaap v. d. Broek, die met materiaalpech te kampen had en daarmee een betere klassering ver speelde. Bij de nieuwelingen een groot succes voor Tempo. Herman v. d. Hoef legde met grote voorsprong beslag op de le plaats, op de 2e plaats gevolgd door de Hilversummer J. Verkerk. Joop Schaafsma legde beslag op de 4e plaats. Gerrit Ruttenberg lijkt op het juiste moment in conditie te komen, want kwam hij vorige week nog juist wat tekort om de concurrentie achter zich te laten, ditmaal lukte het zijn sportie ve rivalen niet om hem van de zege af te hóuden. H. van Dijk en A. Emo van „De Volharding" uit Utrecht volg den hem in zijn spoor. Deze drie ve teranen komen in elk geval ook aan de start tijdens de Kerst-cross op 2e Kerstdag in Soestduinen, waarvoor ove rigens al verschillende nationaal en in ternationaal bekende renners hebben ingeschreven. Gertie Wildenboer uit Apeldoorn, mo menteel een van onze sterkste Neder landse crossers, winnaar van de cross in het Limburgse Sibbe, waar prof kampioen Huub Harings heer en mees ter is, maar ook verleden week zater dag in Rotterdam de overwinningskus in ontvangst mocht nemen, Dave Pos uit Kortenhoef, 3e in Rotterdam, jonge re broer van de bekende porf-renner Geurt Pos. Voor het echter zover is, komen de renners uit Midden-Nederland nóg aan de start voor de 4e wedstrijd van hun competitie op het parkoer in Soestdui nen aan de De Beaufortlaan. Zondagmorgen om 10 uur vertrekken de nieuwelingen om hun rondjes te draaien over smalle bospaadjes en mul le zandvlakten. Het eerste elftal van WZ speelt mor genmiddag een inhaalwedstrijd tegen Baarn, dat na een goede start de laatste weken wat in de verdrukking is geraakt. VVZ daarentegen bezet momenteel de derde plaats, met een verliespunt meer dan leider Woudenberg. De Soesters zul len deze positie ongetwijfeld willen handhaven en verbeteren, waarvoor min stens een overwinning nodig is. De wed strijd begint morgen om half drie. Voor VVZ komen uit: A. Smink, J. Bijlard, M. van Asch, M. v. d. Laan, G. v. d. Bovenkamp, W. Ruizendaal, A. v. d. Breemer, D. Wegerif, D. Geijtenbeek, J. Brouwer en J. v. d. Berg. Wisselspelers zijn H. van Arkel en J. Akkeman. Het tweede elftal, dat naar de vierde plaats is gezakt, krijgt morgenmiddag NSC 2 op bezoek. De Nijkerkers bezetten de zesde plaats met twee punten achter stand op VVZ, zodat er van een groot krachtsverschil vermoedelijk geen sprake zal zijn. De eerste wedstrijd werd overi gens met 2-0 door VVZ gewonnen, zodat ook nu wel op een zege mag worden ge rekend. VVZ wordt vertegenwoordigd door: R. den Breejen, G. v. d. Munt, J. Brouwer, H. G. v. d. Kraak, D. v. d. Bovenkamp, J. Ridderbos, A. Schaap, D. van _Arkél,'H. Brons en, K. Noordijk. Wisselspelers zijn H. Duit en W. Hospes. Ook deze wedstrijd begint om half drie. Het op de derde plaats staande VVZ 3 heeft morgen de onaangename taak om het zonder puntenverlies bovenaan staan de Zwart Wit 2 van het lijf te houden. Beide elftallen ontmoeten elkaar dit sei zoen voor het eerst. Mogelijk dat het voordeel van het eigen terrein WZ tot een goede prestatie inspireert. De thuis club komt met de volgende spelers uit: G. Smit, W. Hospes, L. Hilhorst, H. Pouw, H. Droge, D. de Boer, R. v. d. Veen, P. Floor, R. Duit, M. Kievits en J. van Doorn. Wisselspelers zijn F. Steenmeijer en IJ. Huisman. De wed strijd begint om half één. Het vierde elftal, dat momenteel op de derde plaats staat, gaat morgen in Baarn bij TOV 3 op bezoek, een ploeg, die in de onderste regionen verkeert. Ook deze beide ploegen staan dit seizoen voor het eerst tegenover elkaar. Gezien de posities op de ranglijst moet VVZ in staat worden geacht om met een over winning naar huis terug te komen. De wedstrijd in Baarn begint om half een. Voor VVZ kom in het veld: G. Smid, R. Herwaarden, J. v. d. Bovenkamp, H. Wegerif, A. Ruizendaal, B. Rademaker, M. van Ginkel, A. van Neerbos. B. v. d. Bosch, F. Hornsveld en J. A. Kampen. Wisselspelers zijn J. Brouwer en G. Ruizendaal. Het vijfde elftal tenslotte speelt thuis tegen Woudenberg 4 en zal heel wat moeite moeten doen om de bezoekers van een overwinning te houden. De thuisclub komt om half een met de vol gende spelers in het veld: A. C. Horn- stra, K. Blijleven, H. van Kooij, C. A. van Zetten, G. M. v. d. Grift, D. Duits, B. Klompenhouwer, G. Wijma, J. F. Sanders en G. Pothoven. Wisselspelers zijn C. Boeklagen en J. Hop. De voor het zesde elftal op het programma staan de uitwedstrijd tegen VVOO 5 is door de bond uitgesteld. Na vier nederlagen te hebben moeten incasseren, wist het eerste damesteam van B.D.C. zondag een enorm grote overwinning op het Utrechtse UHV te behalen. Ook het herenteam lukte het, na een rustpauze van twee weken, de tweede wed strijd van de competitie in een overwinning om te zetten. Met maar liefst 19-7 werd het Utrechtse Sport Vereent volledig verslagen. DAMES: BDC-UHV 12—4 DBC, dat gewoon een overwinning nodig had, deed het meer gelijk grondig. In de eerste minuut was het al direct raak. Til Smeeing plaatste met een schijnbeweging de keepster op het ver keerde been, en kon toen makkelijk scoren. Regelmatig werd vervolgens de score opgevoerd, waarbij BDC alle registers opengooide. Een enorme inzet, gecombi neerd aan een goede speltechniek deed BDC snel een voorsprong nemen. Twee cirkeldoelpunten van Ria Tolboom, twee afstandsschoten van Cita Kuijer en Barry Peters, een braek-out van alweer Cita Kuyer en een achterwaarts schot van Nel Smeeing, zorgde ervoor dat BDC bij rust reeds een 7-0 voorsprong had. Na drie minuten in de tweede helft, kon UHV pas het eerste doelpunt op het scorebord laten noteren, uiteindelijk zou den zij er in totaal vier scoren. BDC deed hier niet voor onder. Twee doelpunten van Cita Kuyer, twee van Til Smeeing en één van Barry Peters, bepaalden de stand op 12-4, waarmee de dames de eerste twee punten binnen hebben. HEREN: BDC-Sport Vereent 2 19—7 BDC zag er tegenop, om, na twee weken te hebben stilgelegen, tegen het sterke Sport Vereent te moeten spelen. Wat op papier een zware tegenstander leek te zijn, was in werkelijkheid echter een „makkie". Sport Vereent 2, met vier spelers die vorig seizoen nog in de overgangsklasse speelden, kwam te veel snelheid tekort, om BDC ook maar even te belagen. Na twintig minuten speeltijd was het reeds bekeken. BDC had in die periode een hoge snelheid ontwikkeld, waarbij de break-out veelvuldig werd gehan teerd. Met rust was de stand 8-2. BDC liet in de tweede helft de teugels vieren, desondanks bleven zij ver in de meerderheid. Sport Vereent gelukte het nog wel een paar maal tegen te scoren, maar tegen het einde begon BDC een slotoffensief, dat uiteindelijk in 19-7 resulteerde. De doelpunten aan BDC-zijde werden gescoord door: Ries Smeeing 3. Piet Smeeing 7, Koos, van den Deijssel 6. Hans v. d. Beek 1, Ton van Asch 1 en André Semper 1. Ook voor SEC is voor komende zon dag een inhaalprogramma vastgesteld. Voor het eerste en tweede elftal be tekent dat een vrije dag. Het derde elftal speelt zondag om twaalf uur een uitwedstrijd tegen Amersfoortse Boys 2. SEC komt in dit duel met de volgende spelers in het veld: G. Schim mel, J. W. Abbel, P. Huizlnga, Potho ven, G. Kooy, L. van Breukelen, R. Coevorden S. Lenarduzzi, Adamus, H. Luschen en W. Dorrestein. Wisselspelers is P. Hamers veld. Het vierde elftal gaat zondag om twaalf uur bij plaatsgenoot Soesterberg 3 op bezoek. De Soesters zullen zeker met een zege naar huis kunnen komen. Zij komen in de volgende formatie uit: G. v. d. Vaart, B. Kanters, Hekman, Snellenburg, R. van 't Klooster, F. Broerse, G. Roest, J. v. d. Linden, W. Huyink, H. van Essen, L. Lam. Reserve is C. Wildenburg. Het bovenaan staande vijfde elftal krijgt zondag Hoogland 3 op bezoek. Voor de veteranen zal deze wedstrijd niet al te veel moeilijkheden opleveren, zodat men de leidende positie verder kan verstevigen. SEC komt met de volgende spelers uit: Bakker, J. Schalk wijk, Westerveld, Ruttenberg, Valero, L. van 't Klooster, J. Veldhuizen, H. Ha- selaar, B. Dekker en W. de Bruin. Wis selspelers zijn A. Hooger en G. Groe- nestein. j Het zesde elftal tenslotte speelt zon- dag een uitwedstrijd tegen het Amers- i foortse KV VA 5, waaraan het de han- den vol zal hebben. De opstelling van SEC is: T. Groenestein, Van Doorn, J. Wildenburg, M. Heijnen, W. Tolboom, iBitterling, Monnee, Legerstee, Van Klingeren, J. Brul en P. Kanters. Reserves zijn H. Brouwer, H. Belt en van Summeren. Voor de jeugd staan voor morgen de volgende wedstrijden op het pro gramma: Desto jun. ASEC A (2.30 uur). IJsselmeervogels jun. CSEC B (3.00 uur). SEC jun. C—KVVA E (3.00 uur). SEC jun. E—KVVA F (3.00 uur). SEC pup. 1—Laren 1 (2.30 uur). Hilver sum pup. 2—SEC 2 (11.00 uur). De adspiranten b en c spelen om twee uur een onderlinge wedstrijd evenals om één uur de pupillen 2b en 3b. Op zaterdag 2 januari a.s. zal er een voetbalwedstrijd gespeeld worden tus sen de Hees Junioren-A en Jeugdlei ders. De inzet zal zijn de „Heesjeugd con tra leiders trophee". Het licht in de bedoeling dit evenement jaarlijks te herhalen. De junioren-A zijn: Alitena, v. Asselt, Brons, v. Ess, v. d. Veer, Mooy, Steen- delaar, v. d. Veen, v. d. Broek, Van Essen, Hop en Zeypveld. Het leiders-elftal bestaat uit: De Bree, Hop, v. Leek, Pronk, Van Steendelaar Sr., Laseur, Van Essen, Achterveld, Jansen, De Kruijff Hagman en De Boer. De leiding is in handen van de heer B. van Ess. Grensrechters zijn de heren G. Kok en G. Groenestein. Het eerste tëam van Shot kon vorige week weer niet tot winst komen. Ditmaal werd met 6-4 van Victoria 2 verloren. Van Doorn herstelde zich goed na de laatste weken zwak gespeeld te hebben. Hij won nu alle drie partijen. Daatselaar kon ditmaal maar een partij winnen, terwijl Rademaker er niet een won. Ook het dubbel ging verloren. Het tweede team verloor maar net met 6-4 van koploper T.O.V.O. 4. Duits was hier de grote man en won 3 partijen. R. Visser wist er één op zijn naam te brengen en W. Visser verloor alles. Hier ging ook het dubbel verloren. Het derde team was de enige die tot winst kwam. Dit team versloeg Sukses 7 met 8-2. Van Nielen won alle drie par tijen. Floor en Kievits wonnen ieder twee partijen. Hier werd het dubbel wel ge wonnen. Deze week zijn er geen wedstrijden vastgesteld door de bond in verband met het Sint Nicolaasfeest. SQE5TERBERGSESTRRRT 3 TEL.0 2155 - 2749 FILKONINGINNELRRN 32 TEL« 0 2155-2650 SOEST Komende zaterdag ligt het gehele Utrechtse basketbal stil. Op de dag van de verjaardag van Sinterklaas leek het de competitieleider verstandig maar geen basketbal te laten spelen en te recht. Alleen komende zondag zullen nog enkele Red Stars-teams in het veld verschijnen. Zaterdag is er in de Soes ter Sporthal „Beukendal" dus in het geheel geen basketbal. Van The Red Stars komen zondagavond in Catharijne (Utrecht) in het veld het tweede herenteam, dat dan om 20.50 uur de strijd zal aanbinden met het Utrechtse UW 3, dat onlangs van het eerste Soester herenteam zo'n pak slaag kreeg. Wij verwachten daarom dat de Soester reserves in staat moeten wor den geacht dit UW te overmeesteren, al zullen de UW-ers zich graag re vancheren, al Is dat dan op het tweede team van The Red Stars. Hiervóór spelen om 19.40 uur de dames b van Red Stars tegen het eerste team van Cangeroes. Dit zal voor het derde damesteam peen eenvoudige opgave worden om de eerste keus van Cange roes klein te krijgen. Tegelijkertijd speelt het b-adspiranten jongensteam tegen het a-team van Eag- les. Een zich zeer fel verzettend Red Stars heeft beslist mogelijkheden tegen dit Utrechtse team. Het zal er in ieder geval bijzonder spannend aan toe gaan- Wedstrijd op 10 december in Expohal, Hilversum. HuizenMeteoren. Aanvang 19.45 uur. Opstelling: dames A. v. Dijk, G. v. d. Biezen, M. Haarmans en M. Hollander en de heren N. Bitterling, F. v. d. Kuil, R. Lagemaat, A. Haarmans en H. Friebel. Het tweede elftal van SEC (het eerste la in verband met een voor morgen vast gesteld inhaalprogramma vrij) moet mor genmiddag in Amersfoort zijn tweede plaats op de ranglijst verdedigen tegen Cobu Boys 2. Beide clubs hebben elkaar dit seizoen nog niet ontmoet. Overigens moeten er voor de bezoekers zeker winstmogelijkheden zijn, al bezetten da Amersfoorters ook een vrij hoge plaats op de ranglijst. De wedstrijd begint om half drie. Voor SEC komen uit De Beer, Posthuma, Baptist, De Vries, Van Drie, Remmerden, Voskuilen, Nijhuis, Tersteeg, v. d. Brakel, Luitelaar en Koelewijn. Het derde elftal, dat het deze compe titie zeer bescheiden doet, speelt morgen een uitwedstrijd tegen het onderaan staande Posthoorn 2 in Amersfoort. Ook deze clubs staan voor het eerst tegen over elkaar. SEC zal zeker moeten win nen om zich voorlopig uit de degradatie- zorgen te kunnen werken. De aanvang is om half drie. SEC wordt vertegenwoor digd door Gouw, Niewaal, Meidam, Hot- tinga, Leegwater, Elderman, Drost, v. d. Berg, Breberton, Vink en Duist. SEC 4 zal morgen wel een paar pun ten aan zijn ook niet indrukkende totaal kunnen toevoegen. Men krijgt namelijk het met één punt onderaan staande OSO 3 op bezoek. Ook deze wedstrijd begint om half drie. De volgende spelers komen voor de thuisclub op de grasmat: Bakker, v. d. Schagt, Hop, Cairo, De Graaf, Piepenbroek, Staal, Hodde, De Boer, Verweij, Kok en Van Loon. Het vijfde staat tenslotte voor een moeilijke opgave om CJW 5 op eigen terrein met succes te bestrijden. Deze wedstrijd in Amersfoort begint om half één. Voor SEC kom in het veld Wesie, Roels, J. Kraaij, W. Kraaij, Jarvis, Han- nessen, Vincent, Zeil, De Bruin, Van Boeijen, Dorrestein, v. d. Broek en Zo mer. Nog maar een paar weken en dan zal het driedaagse scholierentoernooi van de Soester basketbalvereniging The Red Stars van start gaan. Het aantal in schrijvingen van de teams overtreft alle verwachtingen, die men dit jaar had gekoesterd. Voor de vierde achtereenvolgende maal zullen net na de Kerst alle ogen in Soest gericht zijn op de Soester sporthal, waar drie dagen lang honderden jongens en meisjes van scholen uit Soest. Amers foort, Hilversum, Bunschoten, Baarn en Utrecht elkaar zullen bestrijden om de ereplaatsen. Vanuit Soest was het aantal inschrijvin gen in totaal 43 teams, waarvan de RK Mavo met 23 teams het leeuwendeel voor zijn rekening neemt. Van buiten Soest komen in totaal 45 teams. De grootste moeilijkheid voor de organi satoren is het om alle teams zoveel mo gelijk wedstrijden te laten spelen in drie dagen tijd en dan nog tijdig klaar te komen. Er wordt momenteel nog met de gedach te gespeeld om een der Soester gymnas tiekzalen er bij te betrekken, om zo doende iets meer armslag te krijgen in de overbezette Soester sporthal. Was vorig jaar het aantal inschrijvingen reeds vrij hoog, namelijk 53, het aantal van 88 had toch niemand verwacht. Hieruit mag het bestuur van The Red Stars in ieder geval opmaken dat dit toernooi nog steeds meer aan populari teit wint en voor de toekomst rekening moet worden gehouden met een nog gro tere uitbreiding. Aan het slot van deze drie dagen bas ketbalvertier zal de basketbalvereniging een grote slotavond houden. Waar deze zal plaatsvinden is momenteel nog niet bekend. juwelier - horloger opticien Soesterbergsestr.26 Tel2982

Soester Courant | 1970 | | pagina 11