Miekafdeling van de S.O. „Soest" heeft nu toch een bestuur ZOMERVAKANTIE Warme maaltijden-voorziening Officiële Me?We!injjen U KUNT NIET ALLES WETEN Soester Parochies geven hun Missionarissen een Kerstgeschenk r. AUTORIJSCHOOL „ENGEL R.K. KERKDIENSTEN MEDISCHE DIENST PREDIKBEURTEN FRAk BOSMAN Kleuter- e Moedercursus Kerstcorert in Baarn Stichting Feeratieve Raad voor het Biaardemverk Sest' Duivensportvr. De Zwaluw Airtour/Nespanda CentouriiSunliner Zuid-Europa Stichting Christoftel Europa Express Groeneveld Hotelplan Marysol Railtour Relax Verru Zeetours B.B.I. Yugotours Arke FIT Cristal Silverjet Ketel Rijnvakantie Stichting Federatieve Raad voor 't Bejaardenwerk Soest FRANS BOSMAN Hinderwet Filmmiddag voor de jeugd FRANS BOSMAN Antoon v. d. Breeiner 2. Dick Brouwer 3. Wil van Dorresteijn 4. Koos Houdijk 5. Johau Naron 6. Frans van Lieshout 7. Gerard Smeele 8. Zr. Wantenaar 9. Niek Werkhoven Leg van uw Kerstdis wat opzij, de missionaris is dan blij FRANS BOSMAN UW SUCCES IS ONZE RECLAME FRANS BOSMAN FRANS BOSMAN i VRIJDAG 18 DECEMBER 1970 dan eindelijk een eind gekomen aa(j0 bestuurloze periode waarin de alek_afdeling yan de s Q „Soestvanajar 0pricj1ting verkeerde. Ondanks de ,djcap van een t.v._Voet- ba wedstrijd^ cr toch een redelUke belangstellint de nieuwe kantine aan de Bosstraat. Door de werl^j^j,. die tot gisteren de meeste wtaamkedcn ujtVOerde, is in de afgelo, tyd enorm veel werk verricht om deI# aIgemene Ieden- vergadering ralleen het hulshoudeiyk reglement, m Qok het kas_overzicht, financieel ver; ed> <c presenteren. De heer Snijaap dén van de werk.. groepleden, ^bereid gevonden de be langrijke verj^g te iejden Na zyn welkomstwooiwa;rin hij ondermeer uiteen zette ^3 jjjj moederziel al- ^bestuurstafel zat, vond ïr u Jv f ader van deze vergade ring het besten het 0prichtingsverslag ae revue te ik passereni zodat iedere aanwezige, zij^ jn |.ort bestek, op de hoogte kwam n betgeen er in de twee jaren yan hetestaan ls gebeurd. „Wij zijn verscnende mensen veel dank TELEVI.4 |,ou ten kas[, 59 cm 49S Dealer BU,un|;pf,iiipSi b O ,Soeslerbergltra20a - Soest' leloo. 3367 Door de 3 g^menlljke kruisvereni gingen zal een p.uter- en een moeder cursus worden ehouden. De kleuter cursus begint maandag 11 januari a..s, 's avonds im acht uur, en de moedercursus vnsdag 13 januari a.s., 's middags om tee uur; beiden in het wijkgebouw, Molstraat 11. Cursisten kunne zich opgeven bij Zr. van Vloten, tel3627j Zr. Kropf, tel. 2902 en Zr. de laan tel. 6906. Op vrijdag 18 ecember a.s. zal de Amersfoortse orgiist Jaap Zwart een Kerstconcert gen in 'de Herv. Pau- luskerk aan de kink" te Baarn. Het programma van lit concert, dat om acht uur aanvart, bestaan uit wer ken van Joh. Se Bach, Louis Claude d' Aquin, Willemiludde en Jan Swart. Van Joh. Seb. Ëh zal de magistrale Toccata in F «r worden gespeeld. Van de Franse componist Louis d' Aquin zullen enke variaties over een Frans kerstlied ti gehore worden ge- bracht. Jan Zwart is vejgenwoordigd in zijn geliefde Kerstsuit, Al met al een pgramma dat het be luisteren waard i Met voldoening den bovengenoemde organisaties mede, at de aan de stich ting Bejaardenwei geschonken op brengst van de juteumverloting van de Zwaluw, is omgezein een viertal tele visietoestellen, die i bruikleen zijn af gestaan aan een vidal thuiszittende be jaarde gezinnen. Waar nodig wordende antennes aange bracht, terwijl het kjkgeld voor 1971 bij de aanbieding is inbgrepen. Gehoopt wordt, dat op deze manier in het leven van deze lejaardan wat fleur wcrdt gebracht er dat hun belang stelling voor het wreldgebeuren wordt bevorderd. WU bieden u eer grote keuze uit honderden reizei per vliegtuig, trein, schip, touringcar of eigen auto. Eveneen!vele speciale jongerenriizen 1 Voor Soest omgeving zijn wij de ag®t van 0'a* Voor al uw ïnlichtlogen en reserveringen verschuldigd, waarvan ik er toch wel enige wil noemen, want zonder gewel dige medewerking van deze dames en heren, zouden de prestaties van de jeugd nooit zo enerverend geweest zijn. Vooral de heren Majoor en Oude Reimer en de dames Klarenbeek en Wessel en niet in de laatste plaats de heer Koster, hebben er voor gezorgd dat Soest mee ging tel len in het district. Er zijn verschillende hoogtepunten in het toch nog prille be staan geweest, vier grote crossen werden met succes georganiseerd, de atletiek wedstrijden van de bedrijfssportcompeti- tie, de 5 mei kinderwedstrijden, alles ge organiseerd door deze kleine maar enthousiaste groep". Niet alleen de jeugd werd enthousiast gemaakt voor de moeder van alle spor ten, maar ook de trim-aktiviteiten wer den een groot succes, met vooral het ac cent op de donderdagmorgen, wanneer de dames de Soesterduinen beheersen. Het financieel verslag was indrukwek kend, wanneer men rekening houdt met de leeftijd van de vereniging en men beseft dat atletiek een „dure" sport is. Ondanks het minder plezierige feit dat verschillende leden hun contributie nog moesten voldoen, is er toch een batig saldo. Hierna kwam het belangrijkste punt van de agenda aan de orde, n.1. de goed keuring van de ontwerp-statuten en het huishoudelijk reglement. Vanuit de vergadering kwamen vele vragen en opmerkingen naar voren, met de positieve bedoeling het reglement zo perfect mogelijk te maken. Het feit dat er 'n verzorgings-begeleidings commissie werd benoemd, bewijst wel dat er spij kers met koppen werden geslagen. Eén van de ouders, de heer Wols sr., nam deze taak op zijn schouders. Het vaststellen van de contributie voor het komende jaar leverde geen enkel probleem op, daar deze niet verder werd opgetrokken dan 10,50 per maand voor de senioren. Na het goedkeuren van deze overigens belangrijke zaken werd overgegaan tot de verkiezing van het bestuur. Door de leden waren geen tegenkandidaten ge steld. De heren die zich kandidaat had den gesteld en reeds zitting hadden in de werkgroep, werden dan ook met grote meerderheid van stemmen gekozen. Het bestuur van de atletiek-afdeling van de S.O. „Soest" is nu samengesteld als volgt: de heer Klarenbeek, voorzitter; de heer Sijndelaar, de heer Wols, de heer Van Wijngaarden, de heer Woud stra en mejuffrouw Fokken. Ook de verkiezing van de leden voor de drie commissies, de kas-, technische- en verzorgings-begeleidings commissie, lever de geen enkele probleem op, daar ver schillende aanwezigen hun medewerking toezegden. Door het late uur werd de rondvraag drastisch ingekort, al werd over een van de vragen verplaatsing van de trai- ningstijd voor de jeugd naar de woens dagmiddag, met succes gediscussieerd. Ook de nieuwe naam van het vereni gingsorgaan de „Spetter" werd fel be kritiseerd. In zijn slotwoord dankte de nieuw geko zen voorzitter, de heer Klarenbeek, de heer Snijdelaar voor de wijze waarop hij de vergadering had geleid, en de aanwe zige leden van het hoofdbestuur en de afd. voetbal voor hun belangstelling. „Ik realiseer me bijzonder goed wat ik begonnen ben om voorzitter te worden van een atletiek-vereniging, maar ge steund door mijn terzake kundige be stuursleden en al de inwoners van Soest, die positief staan tegenover de geleide lichaamsbeweging voor hen zelf en voor hun kinderen door middel van onze ver eniging, zie ik de komende jaren de vereniging naar een goede plaats in het district opklimmen". Geen enkele wanklank, maar slechts op bouwende kritiek waren op deze verga dering te beluisteren. De heer Snijdelaar bedankte tot slot alle aanwezigen, en zegde toe dat dit met grote meerderheid gekozen bestuur alles in het werk zal stellen, om dat wat door een klein aantal enthousiastelingen is begonnen, op dezelfde wijze voort te zet ten en mogelijk verder uit te bouwen. A.N.V.R. Steenhoffstraat 9a, telefoon 6571 en *905- Het in de Tweede Kamer genomen be sluit dat nog door de Eerste Kamer moet worden bekrachtigd het BTW- tarief voor Horeca- en kant-en-klaar- maaltijden te verlagen tot 4%, maakt het mogelijk om met ingang van maan dag 4 januari 1971: a. de prijzen voor de maaltijden onveranderd te laten, der halve de reeds aangekondigde verhoging te herroepen; b. over te gaan tot een dagelijkse voorziening van warme maal tijden (uitgezonderd op zon- en feest dagen) tegen prijzen die slechts 0,25 per dag hoger liggen dan de 2-daag"së maal tijden; c. de gebruikers de keuze te laten om óf enkele porties voor één dag te bestellen óf dubbele porties voor twee dagen óf dubbele porties voor samenwo nenden voor één. dag.- Volautomatische WASAUTOMATEN ƒ548,— (5 kg) Telefoon 3367 De voordelen van de dagelijkse maal tijden zijn: le een kwalitatieve verbete ring omdat bewaren en opwarmen ach terwege kqn blijven; 2e werkbesparing omdat de handeling van het opwarmen kan vervallen; 3e veel meer variatie in het eten; niet langer, twee dagen achter elkaar hetzelfde menu; 4e nu ook op maan dagen een warmé maaltijd kan worden verkregen. Voor bejaarden zullen de prijzen vanaf 4 januari 1971 als volgt zijn": dubbele porties: ƒ2,-; ƒ3,-; ƒ4,-; ƒ5,-. enkele porties: ƒ1,25; ƒ1,75; ƒ2,25; 2,75. De prijzen zijn afhankelijk van de re ducties die men geniet op de premie voor de ziekenfondsverzekering voor be jaarden; de vaststelling geschiedt door de gemeentelijke sociale dienst. Voor alle prijsklassen zijn de maaltijden van volkomen gelijke samenstelling.'Ook de hoeveelheden zijn voor alle prijsklas sen gelijk. Diëetmaaltijden: (zoutloos - vetarm - voor suikerpatiën ten) zijn verkrijgbaar en wel tegen een verhoging van: 0,35 voor een dubbele porties ƒ0,25 voor de enkele porties. Voor zieke en gehandicapte niet bejaar den is op aanwijzing van de huisart of de wijkverpleëgster ook een - tijdelijk© - voorziening van warme maaltijden mo gelijk, bij afwezigheid van een huisge note die kan koken of van een gezins verzorgster. De prijzen, afhankelijk van het inkomen, zijn als volgt: dubbele porties: ƒ3,-; ƒ4,—; ƒ5,—; ƒ6,-. enkele porties: ƒ1,75; ƒ2,25; ƒ2,75; ƒ3,25. Burgemeester en wethouders van Soest brengen, overeenkomstig het bepaalde in artikel 9, lid 1, sub b, der Hinderwet ter algemene kennis, dat ter gemeente secretarie van Soest ter inzage is ge legd een verzoek met bijlagen van N.V. Chemische Industrie Randstad, Eiken laan 65 te Soest, om een nieuwe, de ge hele inrichting omvattende vergunning voor een chemische industrie, op het perceel Eikenlaan 65, kadastraal bekend gemeente Soest, sectie D, nrs. 3719 en 3714. Gedurende tien dagen na dagtekening van deze bekendmaking bestaat voor een ieder de gelegenheid schriftelijk be zwaren tegen het verlenen der vergun ning in te brengen bij het gemeentebe stuur. Bovendien zal op dinsdag 5 januari a.s., des voormiddags 11.00 uur, in het ge meentehuis een openbare zitting worden gehouden, alwaar mondeling bezwaren tegen de inwilliging van dit verzoek kunnen worden ingebracht. Een ieder kan ter gemeentesecretarie kennis nemen van de terzake ingekomen stukken. Soest, 18 december 1970. Verzoeken tot deelneming aan de maal tijdenvoorziening en verdere inlichtingen kunnen worden gericht aan en worden verstrekt door: Mevrouw A. Mulders-de Klerk, Kerk- pad N.Z. 54, tel. 3662. Mevrouw E. B. Jonker-Pott, Pr. Hen driklaan 11, tel. 3261, Soestdijk. Mevrouw A. A. v. d. Dussen-EUens, Julianalaan 69, tel. 2812, Soest Midden. Mevrouw A. Koópmans-Fokkema, Hei deweg 98, tel. 4600, Soest Zuid. De maaltijden worden bereid door de kok de heer P. A. Beijer, Nleuwerhoek- plein 7, Soestdijk, tel. 2964. Samenstelling van de menu's geschiedt in overleg met de diëtiste mevrouw A. Bruin-Ruigrok, Stadhouderslaan 128, tel. 4811, die voordurend de gehele gang van zaken controleert. Zaterdagmiddag organiseert SEC twee. jeugdfilmvoorstellingen. Voor de jeugd van acht tot twaalf jaar zullen van twee tot vier uur morgenmiddag verschillende spannende en amusante films worden vertoond. De jeugd van twaalf tot acht tien jaar komt van vier tot zes uur aan bod. Het programma zal uiteraard aan hun leeftijd zijn aangepast. Tevens heeft SEC voor de bezoekers nog enkele ver rassingen in pette. REPARATIE, aan alle merken radio en televisie Speciale service-werkplaats Tel. 3367 - Na 7 uur 6256 Gebruik voor het begieten van uw plant- geen koud water. De wortels kunnen dit water niet opnemen, zodat niet alleen de grond verzuurt, maar de plant tevens nog kan uitdrogen ook. Schakelarmbanden en andere gouden sieraden blijven langer mooi als u ze elke maand schoonmaakt met goed schuimend zeepsop. De kurk op een thermosfles veroorzaakt een muffe smaak aan de drank. Laat die kurk na gebruik van de fles er niet op zitten, maar zet hem in een bakje met helder water. A A y. Amallalaan 19-21 Telefoon 02154- 2323 Met goedvinden van Charitas wordt de kollekte in de r.k. kerken, van de nachtmissen en Eerste Kerstdagen, verdeeld onder de negen missio narissen van Soest. Wie zijn deze missionarissen, wat doen ze, en wat is hun werk Missionaris van het H. Hart, werkzaam op Pilar Philippijnen als zielzorger. Missionaris van Scheut, werkzaam in de negerwijken in Amerika. Pater van de Heilige Geest, werkzaam in Tanzania. Doel van deze missionering is, het volk in zijn ontwikkelingsgang bij te staan. Franciscaan, werkzaam aan de wisselmeren bij de dwergpapoea's, erg primitief. Missionaris van Cadier en Keer, ontwikkelingshulp Kameroen, West-Afrika. Franciscaan, werkzaam bij de Monies „menseneters". Zeer lage ontwikkeling, ze zien er niets in een ander op te eten. Van beke ring is hier geen sprake, kontakt is alleen mogelijk met een vlieg tuig, wat hij dan zelf moet bekostigen. Missionaris in Recife-Pernambuco, Brasil, werkzaam in de buiten wijken waar de huizen nog op palen gebouwd zijn, vanwege de vele overstromingen. Beter bekend als „de konijnenbuurt". Werkzaam in Brazilië. Haar taak is een school op te zetten voor volwassenen, daar ze nog analfabeet zijn. Trappist, verliet met anderen de Achelse kluis. Is op het Deense eiland in de Oostzee. Ze bewonen een oude boerderij, het kippen hok is kapel. Hun klooster is een oase en toevlucht voor velen. MEUBELMAKER. Onlangs bestelde ik bij een meubelmaker uit naam van mijn zoon een tafeltje. Nu wil mijn zoon een ander, groter model maar pas in februari, omdat dit financieel beter uit komt. Na een halve dag bestelde ik het tafeltje af en gaf de meubelmaker ƒ10 voor telefoonkosten en een ritje van 10 minuten. De man neemt hier geen genoegen mee; wil beslist dat tafeltje leveren, terwijl hij toch in februari le veren kan. Kan ik hieraan iets doen Aantwpord: Het is te begrijpen dat de meubelmaker niets voelt voor zonder meer annuleren van de order met de vage toezegging dat in februari iets anders zal worden besteld. Het enige dat u kunt doen is overleg plegen met de meubelmaker of hij tegen vergoeding van gederfde winst en reeds gemaakte kosten de order wil annuleren en de volgende maal uw zoon zelf de opdracht laten afspreken. LANDBOUWTRACTOR. Hoe moet de verlichting zijn van een landbouwwagen achter een tractor overdag op de open bare weg? Moet deze voorzien zijn van richting en stoplicht? Antwoord: Aangezien ons uit uw vraag blijkt dat u onbekend bent met de brochure „Verkeersvoorschriften voor de landbouw", uitgegeven bij het Land bouwschap in Den Haag, Raamweg 25-28, tel. 070-656920, menen wij niet be ter te kunnen doen dan uw aandacht hierop te vestigen. U vindt er alles in wat u over dit onderwerp maar wilt weten. Het is verkrijgbaar tegen de prijs van 2,inclusief verzendkosten. Het bedrag kunt u overschrijven op giro nummer 645299 onder vermelding van de titel van de brochure. KLEURENTELEVISIE Dealer Blaupunkt. Philips. B O I Telefoon 3367 POLYESTER BOOT. Wat zijn de voor- en nadelen van de polyester roei en motorboot tegenover de houten of ijzeren van vroeger? Antwoord: De twee grote voordelen zijn, dat de levensduur vrijwel onbeperkt is en dat deze boten praktisch geen onder houd nodig hebben. De prijs is ongeveer hetzelfde, nl. ƒ400,a ƒ500, Als nadeel kan beschouwd worden, dat door het geringe (soortelijk) gewicht de polyester boot bewegelijker is, doordat zij minder diepgang heeft, maar dit be zwaar telt minder bij hogere snelheden. GEWICHTEN. Ik heb een stel koperen gewichten, onregelmatig met de hand in geslagen en met een ijkmerk. Uit welk jaar zijn ze en wat zijn ze waard: Antwoord: Voor inlichtingen over de in uw bezit zijnde antieke gewichten kunt u zich wenden tot het aangewezen adres voor deze zaken, nl. het Centraal La boratorium van de Dienst van het IJk wezen, A. Diepenbrockhof 2, Den Haag, tel. 070-687870. Maar dan dient u óf meer foto's op te zenden, waarop de merken M. LOS Van Lenneplaan 47 Télefoon 6621 PEUGEOT 404 - OPEL KADETT Gédipl. V.A.M.Ó.R. Wij lessen in DAF - V.W. 1302 - M.L. - F.N.O.P. duidelijk zichtbaar zijn, want bijv. alleen al de stand van de H kan van belang zijn voor de bepaling van het jaar van uitgifte óf u kunt een papiertje erover heer leggen en met zacht potlood de fi guren overnemen. Maar kunt ook, als u er belangstelling voor heeft een be zoek bréngen aan de Oudheidkamer en ze laten, zien, waarvoor u voordat een afspraak kunt maken met de beheerder, de. heer J. Both, via bovengenoemd adres oï'::felefoonnummer. BEITSEN. Graag had ik enige inlich tingen over het beitsen1 van '*éen houten vloer. Het betreft een ongeverfde hou ten vloer, waarop altijd'vasfé""vloerbe dekking heeft gelegen. Moet deze .vloer eerst afgeschuurd worden, zo' ja, waar mee en wat voor soort beits moet ge bruikt worden? Antwoord: Als de vloer ruw en lelijk ls, kunt u hem beter eerst afschuren. Dit doét u met schuurpapier, om een blok hout geklemd. Hierna goed schoonvegen en daarna behandelen mét speciale vloerenbeits, waar de lak al in zit. Mer ken mogen wij niet noemen, maar dit kunt u wel navragen in een goede verf handel. LIGUSTERHEG. Mijn ca. 40 jaar oude ligusterheg heeft er altijd goed bijge staan en werd 3 4 x per jaar bijge knipt. In het voorjaar zat er op sommige plaatsen veel wit aan de bovenkant van de wortels. Dit heb ik goed schoonge maakt. Nu wórdt het blad op sommige plaatsen paars tot donkerblauw toe en sterft dan af en de tak gaat dood. Wat te doen? Antwoord: Uw' ligusterhaag is aangetast door een of andere schimmel en we vrezen dat deze ziekte door zal gaan. Probeer de ziekte te stuiten door niet alléén die dode struiken te rooien en te verbranden, maar ook nog b.v. 2 struiken ter weerszijden. Graaf die be smette grond flink uit en doe er verse grond in. Plant er nieuwe liguster in. Wij raden u aan de overgebleven haag heel kort in te snoeien, b.v. tot op 30 cm hoogte en van de bereedte tot ongeveer 25 cm (in het voorjaar). Er zal dan weer nieuwe groei optreden en u kunt dan weer een nieuwe haag vormen. Geef ook eens een bemesting van b.v. korrelmest, die u in greppeltjes naast de haag strooit. Stalmest raden wij u niet aan, daar hierin misschien ook schimmelspo ren zitten. KOELKASTEN (zeer lage prijzen) ..Bosch, Zanussi; Indesit, Marijnen f Telefoon 3367 PAROCHIE SOEST, Kerkplein Zaterdagavond 19 uur avondmis. Zondag, H. Missen 8 en 11.30 uur. 9.30 uur Hoogmis. In de week H. Missen om 8.30 en 19.30 uur. PAROCHIE SOESTDIJK Burgemeester Grothestraat. Zaterdag, 19 uur, avondmis Zaterdag, om 9 uur Hoogmis en 11 uur H. Mis. 18 uur Avondmis. Dinsdag en donderdag H. Missen 8 en 19 uur, woensdags en vrijdags 8 uur. PAROCHIE SOEST-ZUID St. Willibrordusstraat Zaterdagavond 19 uur, avondmis. Zondag H. Missen 8 en 11.30 uur en 9.30 uur Hoogmis. In de week H. Missen op dinsdag en donderdag 8 en 9 uur. Zaterdagsmorgens géén H. Mis. Maandag, woensdag en vrijdag avond mis te 19.00 uur. ST. CAROLUSKERK, Soesterberg. Zaterdag, 19 uur, avondmis. Zondag, 9.30 uur Hoogmis. 11.30 uur H. Mis. 1945 radio schoemaker televisie 1970 Vin Weedestraat 72 Telefoon 2792 Dorpsplein 10a - Telefoon 03463 1587 SOEST De artsendienst wordt waargenomen van zaterdagmorgen 12 uur tot maan dagmorgen 8 uur door P. J. H. M. Ru- pert, Ossendamweg 33E, tel. 2395 en J. H. H. Overbeek, Burg. Grothestraat 49, tel. 2333. SOESTERBERG Tijdens het weekeinde zal de artsen- dienst worden waargenomen door A. J. W. Hagedoorn, Oude Tempellaan 6, Soesterberg, tel. 1517. SOEST Tandartsen Zaterdag en zondag van 13.00 tot 13.30 O. J. Notterman, Julianalaan 47a, Soest, tel. 2974. Apotheek Zaterdag en zondag is geopend apotheek Soestdijk, zaterdag, 19 dec. tot 22-00 uur, zondag 20 december van 10.00 uur tot 18.00 uur. De nachtdienst heeft Apotheek „Soest-Zuid". De avonddienst wordt van 19 t/m 23 de cember tot 22.00 uur verzorgd door Apotheek „Soestdijk". De nachtdienst door Apotheek „Soest-Zuid". Oranje -Groene Kruis Zr. H. Sijtsma, Bosstraat 29, tel. 4610. Wit-Gele Kruis Zr. G. Sporenberg, Veenbesstraat 626, teL 8881. Groene Kruis Zr. van Putten, Veenbesstraat 578. Spoedgevallen vla de polite. Interpar. Charitatief Centrum Maatschappelijk werk en gezinszorg Mej. M. F. M. Elsenburg en mej. H. B. te Lintelo, maandag t.e.m. vrijdag, 9.30-10.30 uur, Molenstr. 11, tel. 4040. In Soesterberg: dinsdag 18.30-19.00 uur in De Hoeksteen. HERVORMDE KERKEN Oude Kerk, Kerkstraat Zondag 10 uur ds. P. Kloek H.A. 7 uur ds. D. H. Bosma. Emmakerk Regentesselaan 10 uur ds. D. H. Bosma. Heilig Avondmaal. Ichthuskerk, Alb. Cuyplaan. IQ en 5 uur ds. J. Smit. Gebouw Middelwjjk, Pieter de HooghL 10 uur ds. J. A. J. Vermaat, Baarn, Heilig Avondmaal. Zonnegloren, Soesterbergsestraat. 10 uur ds. A. J. Engels, Driebergen. Jeugdkerken: 10 uur; Emmakerk, Regentesselaan. 10 uur Eltheto, Drift je. Zondagsscholen 10 uur Middelwijk, P. de Hooghlaan. 10 uur De Savornin Lohmanschool, Driehoeksweg. 10 uur Da Costaschool, Pr. Bernhard» laan, interkerkelijk. 10 uur Gr. v. Prinstererschool. GEREFORMEERDE KERKEN Julianakerk. Julianalaan 10 en 5 uur ds. M. Wildschut. Wilhelminakerk Soesterbergsestraat lt 10 en 5 uur ds. G. Rank. GEREFORMEERDE KERK (vrijgemaakt) Kerkgebouw N.P.B., Rembrandtlaan 20. 8.30 uur ds. C. Bijl. 14.45 uur ds. R. K. Wilboldus. CHR. GEREFORMEERDE KERK Julianalaan. 10 uur Prof. van Genderen, Apeldoorn. H. A. 15.30 uur Prof. van Genderen. GEREF. GEMEENTE Dalweg hoek Beukenlaan. 10 en 5 uur Leesdienst. VER. v. VRIJZ. GODSDIENSTIGEN Afd. van de Ned. Protestantenbond Rembrandtlaan 20. Geen dienst Kerstfeest Kinderdienst 16.30 uur. BRAAMHAGE Geen dienst. WIJKGEBOUW Schoutenkampweg, hoek Buntweg. 10.15 uur Kinderdienst. ADVENTSGEMEENTE 10 uur Bijbelstudie 11 uur geen opgave. EVANGELIE-GEMEENTE „IN DE RUIMTE" Klein Engendaalweg 52. 16.00 uur gezinsdienst. SOESTERBERG GEREFORMEERDE KERK 10 en 17 uur ds. J. Koppie, Soest HERVORMDE KERK 10 uur ds. F. J. Th. van Boven. Heilig Avondmaal. 10 uur Jeugdkapel 12 uur Interk. Zondagsschool. 19 uur ds. F. J. Th. van Boven. Heilig Avondmaal. Johannes-Stichting. 9.45 uur ds. H. Roelofsen, Zeist. BAARN DOOPSGEZINDE GEMEENTE Eemnesserweg 63b. 10.30 uur ds. H. C. Valeton. GEREF. KERK „VRIJE KERKEN" Nassaulaan 12, Baarn. 10.30 uur ds. W. Borgdorff. 16.30 uur ds.W. Borgdorff. Volle Evangelie-gemeente „Baarn-Soest" Burgemeester Penstraat 4, Baarn. Elke zondagmorgen 10 uur. EVANGELISCH LUTH. GEMEENTE Kapelstraat 7, Baarn. 10.30 uur drs. G. Fafié. Kerstdienst voor jong en oud. AANLEG en REPARATIE licht- en krachtinstallatics P.U.E.M.-INSTALLATEUR Tel. 3367 - Na 6 uur 3674 of ?U1

Soester Courant | 1970 | | pagina 21