Kortingen tot 70°io - Singles vanaf 95 cent Knalkoopjes in alle soorten b-alaga «de ouden <S>naar» MING NETTE mederij EN BERG 1TERIJEN VOORZITTER KAMER VAN KOOPHANDEL REPLEIT OPNIEUW VERRETERING VAN DE EEM FALCON VENEMA ROUW VAN OVERDEKT INSTRUCTIERAD GAAT 1,4 MILJOEN KOSTEN FUGERS VERONICA'S TiPPARADE nspeciaalzaak irant N EL x PVREES ente 13,65 11,95 cept 11,05 12,95 5,65 4,95 3,95 Steenhof f straat 15 Soest Telefoon 2132 Vliegbasis Soesterberg krijgt aan Dolderseweg betere ingang «ÉtSERV<CEM nu voor de halve prijs. Patrimonium gaat veertig woningen bouwen Krediet voor parkeerhavens aan Moerbessenberg in Soesterberg Streven gericht op opening in november Repareert u zelf heeft alles voor uw FIETS Aankoop van kleine stukken grond wordt gedelegeerd WIJ HEBBEN HART VOOR UW VAKANTIE reisagenten Jeugdsociëteit „Colensoos" vraagt f 3000,van de gemeente Telef. Brandweer 3 33 3 Politiebureau 444 4 VRIJDAG 15 JANUARI 1971 int de nieuwe collectie YAGENS kunnen wij u •a, Van Delft en Mut- e veilige, opblaasbare voorraad, naast de vele wiegen, week-end bed ui z. ESTRAAT 14 54 - Tel. 5424 net de hand gemaakt LARNS STELLEN etc. HEIDS ARTIKELEN per 59 72 259 eze week 49 in 179 voor 149 59 99 69 voor 76 65 voor 179 55 t 198 voor 179 rrjE249 ;au) Uitverkoop grammofoonplaten De voorzitter van de Kamer van Koop handel en Fabrieken voor Amersfoort en omgeving, de heer G. van Nieuwe- huizen heeft dinsdagmiddag in zijn nieuwjaarsrede nogmaals gepleit voor een verbetering en een betere bevaar baarheid van de Eem. „In het verleden heb ik wel eens de vrees uitgesproken, dat de scheepvaart- belangen achtergesteld worden bij die van een verbetering van de wateraf voer en van de recreatie. Het stemt daarom tot voldoening, dat momenteel een rapport van de Provinciale Water staat bij G. S. in studie is, waarin wordt voorgesteld, de twee grootste bochten van de Eem af te snijden, Ben ik wel ingelicht, dan worden er in dit rapport twee mogelijkheden genoemd, te weten een afgraving van de bochten, zo, dat schepen tot maximaal 800 ton zonder moeite zullen kunnen passeren. De kos ten hiervan bedragen rond twee miljoen gulden. Ofwel, als tweede mogelijkheid, de bochten zodanig af te snijden, dat de rivier de Eem voor schepen tot 1000 ton bevaarbaar wordt gemaakt, hetgeen iets meer dan twee miljoen zal vergen. Het afgelopen jaar heeft wederom een versterking van de scheepvaartfunktie van de Eem te zien gegeven. Dit on danks haar «lechte bevaarbaarheid. Wanneer ik met de grootste nadruk steeds heb gepleit voor een verbetering van de bevaarbaarheid overtuigd van de belangrijke economische funktie, die de Eem voor dit gebied reeds vervult en nog te vervullen zal hebben dan voel ik mij hierin gesterkt door hetgeen in de onlangs verschenen nota van.het Ministerie van Verkeer en Waterstaat, „Toekomstprojectie 2000" met betrek king tot de toekomstige positie van de binnenvaart ia gesteld. Volgens de nota ligt het in de verwachting, dat de bin nenvaart een deel van het container vervoer tot zich zal weten te trekken, terwijl ook door de ontwikkeling van het stukgoederenverkeer met Lash- schepen het aandeel van dit vervoer van de binnenvaart zal worden vergroot", aldus de heer Van Nieuwenhuizen, die meende, dat de Eem bevaarbaar moet zijn voor schepen tot tenminste 800 ton. Regionale samenwerking De voorzitter van de Kamer van Koop handel sprak er zijn vreugde over uit, dat de minister van volkshuisvesting en ruimtelijke ordening Eemland heeft aangewezen als stimuleringsgebied voor de woningbouw. „Dat opent gunstige mogelijkheden ter bestrijding van de voor het leefklimaat in het algemeen en de werkgelegenheid in het bijzonder zo gevaarlijke vijand van het woningtekort van vooral betaalbare woningen. Toch meen ik anderzijds te moeten stellen, dat bij alle positieve ontwikkelingen, die in bestuurlijk opzicht in de regio gaande zijn, er bij het Samenwerkings orgaan nog te weinig sprake is van een alomvattende planning, waarin de vele facetten, welke met de ruimtelijke or dening in Eemland samenhangen, regio naal worden geïntegreerd. Ik noem: so ciaal-economisch onderzoek, verkeers kunde, regionale economie, juridische begeleiding, economische uitvoerbaar heid van de planning en de vormge ving. Ik heb nl. de indruk, dat de aan wezige deskundigheid te zeer versnip perd, c.q. haar kwaliteit onvoldoende gewogen wordt, omdat de genoemde as pecten er tezeer worden behandeld in een zekere onderschikking, als een soort toelevering aan de stedebouwkundige ontwerpen, in plaats van in een. neven schikking op kwaliteitsbasis", zo zei de heer Van Nieuwenhuizen. De voorzitter van de Kamer van Koop handel wees nogmaals op de mogelijk heden van een grotere woningproductie door regionale samenwerking. Ondanks enige vorderingen op dit gebied sprak hij toch van een zeker sceptisme, „wan neer ik ervaar, hoe weinig uiteindelijk het afgelopen jaar tot stand is gekomen, ondanks de door de kamer met het be drijfsleven ondernomen initiatieven om in samenwerking met de gemeentebestu ren te komen tot het bouwen op korte termijn van goedkope woningen ten dienste van de werkgelegenheid in dit gebied. De daartoe door de kamer opge richte „Stichting Huisvesting van "Werk nemers in Eemland" heeft zich tot he den met de principiële toezegging van een enkele gemeente om aan dergelijke bouwprojecten mede te werken, tevre den moeten stellen. Ik hoop, dat de hierdoor ontstane indruk, dat de initia tieven, die het bedrijfsleven zelf ont plooit om tot leniging van zijn woning nood te komen, niet die steun van de gemeentebesturen ontvangt, die zij naar mijn mening in het licht van de ongun stige woningsituatie verdienen, dit jaar zal worden weggenomen, nu nieuwe bouwmogelijkheden aan dit gebied toe vloeien", aldus de heer Van Nieuwen huizen. Hij wees er voorts op, dat in het Eem- landgebied een situatie is ontstaan, die het bedrijfsleven in steeds sterkere mate dwingt tot het inschakelen van buiten landse werknemers en van parttime arbeidskrachten, die beide kostenver- zwarend werken. AUTOBANDEN SERVICE G. Borgesiuslaan 19A, BAARN Tel. 02154-6687 SUPERSNELLE SERVICE OP MODERNSTE APPARATUUR. De vliegbasis Soesterberg krijgt een betere en veiliger ingang aan de Dol derseweg. Momenteel bestaat de Dol derseweg hier uit een éénbaansweg zonder in- en uitvoegstroken. Vooral van de aansluiting voor het kamp Nieuw-Amsterdam wordt intensief ge bruik gemaakt: circa 1600 voertuigen per dag, terwijl de Dolderseweg zelf momenteel per dag zo'n zesduizend voertuigen te verwerken krijgt. Om in deze situatie verbetering te brengen is door de provinciale waterstaat een plan ontworpen, dat voorziet in de aanleg van in- en uitvoegstroken, zowel bij de ingang van de vliegbasis als op nog enkele andere plaatsen (onder meer waar de Van Weerden Poelmanweg op de Dolderseweg uitkomt), i Deze punten zullen zodra dat nodig 1- blijkt te zijn, van verkeerslichten wor- den voorzien. De ingang van het kamp Nieuw-Am- sterdam zal ongeveer tweehonderd me- ter in zuidelijke richting worden ver plaatst. Daar zal een goed geoutilleerd kruispunt kunnen worden aangelegd, met een rijbaansplitsing ter plaatse, voorzien van verhoogde verkeersgelei ders in de hoofdrijbaan en de nodige rijstroken voor het afslaande verkeer. De rechtstreekse aansluiting van de j Van Weerden Poelmanweg op de hoofd- rijbaan van de Dolderseweg zal gaan verdwijnen. Het verkeer, dat thans van deze aansluiting gebruik maakt, zal via de parallelweg naar 't genoemde kruis punt worden geleid. Deze maatregelen zullen voor een aantal aanwonenden een omweg betekenen, maar deze bezwaren wegen volgens gedeputeerde staten niet op tegen de aanmerkelijk grotere ver keersveiligheid, die op deze wijze zowel voor het doorgaande als ter plaatse in- en uitvoegende verkeer wordt bereikt. Langs de oostzijde van een deel van de Dolderseweg zal tevens een fietspad worden aangelegd om het oversteken van wielrijders zoveel mogelijk te voor komen. Met de uitvoering van dit plan zal naar schatting een bedrag van drie ton zijn gemoeid, waarvan een deel 17.000,voor rekening van het rijk zal komen in verband met de belangen van het militaire kamp bij een verbe tering van de toegang. De uitvoering van het plan zal waarschijnlijk nóg in de loop van dit jaar ter hand worden genomen. De bènódigde grond zal door defensie gratis ter bèschikking worden gesteld. regenkleding voor dames en heren, in tweed, camel, katoen enz. F. C. Kuyperstraat 28 De woningbouwvereniging Patrimonium gaat binnenkort veertig woningen bou wen aan de Krommeweg-Korteweg en de Talmalaan. Een kleiner aantal oude woningen zal eerst worden gesloopt. Voor het realiseren van de bouwplan nen is het noodzakelijk, het wegenbe loop nabij de Krommeweg-Korteweg te reconstrueren. Een dergelijke recon structie is bij de Talmalaan overigens niet noodzakelijk. Voorts moeten er voorzieningen worden getroffen ten aanzien van het aanslui ten van de nieuwe panden op het ge meentelijk rioolstelsel. Daarnaast zullen gelden moeten worden uitgetrokken voor straatverlichting, plantsoenaanleg en bekabeling. De diverse werkzaam heden gaan ongeveer anderhalve ton kosten. Door de woningbouwvereniging zal een bijdrage in deze kosten worden verleend van 32.000,Dat relatief gezien deze bijdrage ten opzichte van de kosten klein is, ligt in het feit, dat, in dien de situatie als gevolg van de bouwplannen niet zou veranderen, de gemeente toch voor de kosten van re constructie van de wegen zou komen te staan. Het afwentelen van deze kos ten op de woningbouwvereniging ach ten burgemeester en wethouders daarom niet juist, mede ook omdat het een extra belasting zou betekenen voor de toekomstige bewoners van de nieuwe woningen. De raad wordt dan ook voor gesteld, een krediet van 149.000,— be schikbaar te stellen voor het bouwrijp maken van de gronden. l*n krediet van ƒ390.000,— is nodig *oor het bouwrijp maken van gronden in Soesterberg, waar de woningbouw vereniging St. Joseph binnenkort met de bouw van 101 woningen gaat starten. Dit bouwplan is in feite een sanerings plan. Zestig oude panden zullen worden afgebroken en ter plaatse door nieuwe worden vervangen. De sanering zal es thetisch het aanzien van een gedeelte van de bebouwde kom van Soesterberg ten goede komen. Voorts zal naar de mening van burgemeester en wethou ders het woongenot in de nieuwe wo ningen groter zijn dan in de oude pan den, terwijl verder het aantal woningen in Soesterberg met dit plan met 41 wordt uitgebreid. Alvorens het bouw plan gerealiseerd kan worden, zal het noodzakelijk zijn, het wegenbeloop ter plaatse te reconstrueren. Bovendien zul len voorzieningen moeten worden ge troffen voor rioolaansluitingen. Tenslotte zullen ook hier gelden moeten worden uitgetrokken voor straatverlichting, plantsoenaanleg en sanering van kabels en leidingen. De totale kosten van de diverse voor zieningen zullen naar schatting ƒ390.000 vergen. Uiteindelijk zullen de door de gemeente te dragen kosten veel gerin ger zijn, daar de woningbouwvereniging een bedrag van ƒ304.000,zelf voor haar rekening neemt. Dat de woning bouwvereniging niet alle kosten draagt, is ook hier gelegen in het feit, dat on geacht of deze woningen al dan niet zullen worden gerealiseerd, de gemeen te toch kosten dient te maken voor de reconstructie. Door het college wordt overigens nog getracht, een bijdrage van het rijk te krijgen. Burgemeester en wethouders van Soest hebben de raad om een krediet van 32.000,gevraagd voor het aanleggen van parkeerhavens aan de Moerbessen- berg te Soesterberg. In verband met de bouw van 101 wo ningen door de woningbouwvereniging St. Joseph zal de Van Maarenstraat in Soesterberg moeten verdwijnen als ver bindingsweg tussen de Kampweg en de Generaal Winkelmanstraat. Mede hier door zal de Moerbessenberg nog inten siever door het verkeer worden ge bruikt, dan tot op heden al het geval was. Bovendien is de Moesbessenberg een van de belangrijkste wegen naar het Dorpsplein, waaraan het Dorpshuis, de hulpsecretarie, de politiepost en het postkantoor zijn gelegen. Ter ondervanging van de geconstateerde verkeersproblemen is reeds aan de zuidzijde van de Moerbessenberg een parkeerverbod ingesteld. Door dit ver bod staat aan de noordzijde regelmatig een rij auto's, waardoor de verkeers- doorstroming toch weer wordt bemoei lijkt. De wijkraad Soesterberg heeft een en ander al onder de aandacht van de gemeenteraad gebracht. Daarbij is te vens om de nodige maatregelen ver zocht. Naar de mening van B. en W. kunnen de problemen worden opge lost door het aanleggen van een aantal parkeerhavens, waardoor de doorstro ming van het verkeer wordt bevorderd, terwijl tevens voor een deel de parkeer- moeilijkheden kunnen worden opge lost. Voor de aanleg van deze parkeergele genheid voor veertien tot zestien auto's zal een bedrag van ƒ32.000,gemoeid zijn. De bouw van een overdekt instructiebad zal, met inbegrip van de grondkosten, de aanleg van plantsoenen, parkeerterrein, rijwielstalling en overige kosten, rond 1,4 miljoen gaan kosten. Voor 1972 wordt een exploitatietekort verwacht van rond 108.000,—- dat gedekt zal moeten worden door een gemeentelijke subsidie. In de behoefte aan zwemge- legenheid in de openlucht wordt door het Soester Natuurbad aan de Van Weerden Poelmanweg, in ruime mate voldaan, zo stellen B. en W. in hun voorstel aan de raad. Het zwemmen in overdekte baden is in Soest echter nog niet mogelijk, maar wordt zowel uit een oogpunt van instructie als van recreatief zwemmen reeds geruime tijd als urgent beschouwd. Bij de planning daarvoor is de toe komstige ontwikkeling van Soest medebepalend geweest. Het college is van oordeel, dat een ge meente met 70.000 inwoners de be schikking moet hebben over een groot overdekt zwembad met instructiebassin, alsmede een instructiebad elders in de gemeente. Ervaringen in andere ge meenten van deze grootte hebben tot de conclusie geleid, dat met één instructie gelegenheid niet voldaan kan worden aan de behoeften van met name het schoolzwemmen. Aangezien het bouwen van een groot overdekt bad in de huidige omstandig heden niet realiseerbaar is, hebben bur gemeester en wethouders, mede op ad vies van een door het college ingestelde werkgroep „overdekte zweminrichtin gen" gemeend, allereerst te moeten stre ven naar een instructiebad, echter van ruimere opzet dan normaal om daarmee tevens enigszins tegemoet te komen aan de verlangens van de zwemsport en het recreatief zwemmen. Het grote overdekte bad zal, naar de mening van het college, moeten worden opgenomen in een te bouwen recreatief centrum in of nabij het nieuwe stads centrum. Het instructiebad wordt ge bouwd in de wijk Soestdijk. De situe ring van beide baden is zodanig, dat de bewoners van Soestdijk, Soest-Zuid, Sóèst-Centrum en het Soesterveen te zijner tijd een overdekte zweminrichting hebben binnen een straal van ruim an derhalve kilometer. Voor Soesterberg wordt gedacht aan de bouw van een normaal instructiebad als deze wijk zijn afgeronde bebouwing heeft gekregen. Voor de bouw van een vergroot instruc tiebad in Soestdijk werd het college door de werkgroep overdekte zwemin richtingen een plan voor een overdekt zwembad van het aannemingsbedrijf Marcel Muyres te Sittard aanbevolen. KERKSTRAAT 3 - TELEFOON 2030 In het belang van een efficiënte en snelle werkwijze zal de raad worden voorgesteld, de aankoop en ruiling van kleine stukjes grond voor de reconstructie van wegen aan burgemeester en wet houders te delegeren. Op initiatief van dê raadscommissie grondbedrijf en uitbreidingsplan heeft het college zich laten informeren over de gang van zaken in een aantal ge meenten met betrekking tot de ver werving van onroerende goederen ten behoeve van wegvérbeteringen. Dit ini tiatief is voortgevloeid uit de gedachte, dat de procedure, die thans in Soest voor dergelijke grondverwervingen wordt gevolgd, in verhouding tot het (finan ciële) belang daarvan te veel tijd in beslag neemt. De commissie is met het college van oordeel, dat op dit gebied een deel van de aan de raad voorbehou den bevoegdheden kan worden overge dragen aan B. en W. Omdat het college belangrijk vaker ver gaderd dan de raad kunnen B. en W. over de aankoopmogelijkheden aanzien lijk sneller beslissen. Dit is niet alleen in het belang van de gemeente, maar bok van degenen, met wie de gemeente onderhandelt. De commissie acht het voldoende, dat de delegatie wordt beperkt tot het ko pen of ruilen van bebouwde en onbe bouwde stroken grond, gelegen in een in voorbereiding zijnd of vastgesteld be stemmingsplan, welke bovendien nodig moeten zijn voor de reconstructie van straten, wegen en pleinen/of de aanleg van parkeer- en groenstroken. De totale schadeloosstelling zal bij de aankoop niet meer dan ƒ25.000,mo gen bedragen. Deze limiet is mede van toepassing op grondruiltransacties ten aanzien van hetgeen wordt verkregen. Hierbij zal de waarde van de af te stane grondstrook te hoogste 15.000, mogen bedragen. Voorts ligt het in de bedoeling, bij transacties waarmee scha deloosstellingen van meer dan 15.000, zijn gemoeid, te binden aan een rapport van deskundigen. Om er zeker van te zijn, dat de raad van de toekomstige gang van zaken op de hoogte wordt gehouden, zullen alle op deze wijze te sluiten transacties en te nemen besluiten periodiek ter ken nis van de raad worden gebracht, na dat zij door gedeputeerde staten zijn goedgekeurd. B. en W. hebben zich met deze aanbe veling verenigd. Het plan voorziet in de bouw van een bad met een L-vormig bassis met een diep/halfdiep gedeelte van 25 bij 8 me ter met een diepteverloop van 110 tot 200 cm en een daaraan verbonden i deelte van acht bij negen meter met een daaraan verbonden gedeelte van acht bij negen meter met een diepteverloop van 110-45 cm. Op deze wijze is een instructiebassin beschikbaar van acht bij zeventien me ter. Het gebouw omvat voorts twee rui me, gezamenlijke kleedruimten, alsmede twee maal tien wisselcabines, twee kleedcabines voor invaliden, douche ruimten, personeelsvertrekken, techni sche ruimten, een ruime hal met kassa en een afzonderlijk gelegen toeschou wersruimte. Als plaats van vestiging voor het bad hebben B. en W. de raad voorgesteld, het terrein, gelegen tussen de Waldeck Pyrmontlaan en de te zijner tijd door te trekken Vrijheidsweg. Deze plaats moet volgens B. en W. als zeer gunstig wor den beschouwd omdat daardoor geheel Soestdijk en het merendeel van Soest- Centrum en het Soesterveen binnen een straal van anderhalve kilometer vanaf het bad zijn gelegen. Na de bouw van te zijner tijd een groot overdekt bad nabij het stadcentrum, waardoor mét uitzondering van Soes terberg voor vrijwel de gehele bevol king een overdekte zweminrichting ter beschikking is binnen een afstand van IV2 km, kan het bad aan de Waldeck Pyrmontlaan worden beschouwd als een uitstekende wijkvoorziening voor Soest dijk. Uit recente onderzoekingen is ge bleken, dat het invloedsbereik van een overdekte zweminrichting niet groter meer is dan VI2 tot 2Vi km. Over dit plan is het advies gevraagd aan de Vereniging van Nederlandse Ge meenten, de Stichting Utrechtse Pro vinciale Raad voor Lichamelijke Opvoe ding en Sport, de inspecteur van de volksgezondheid en de inspecteur van de lichamelijke oefening in de inspec tie Amersfoort. De bouw van het bad zal ruim een mil joen gulden gaan kosten, architectenho noraria è.d. inbegrepen. Voor de aanleg van eên parkeerterrein, een plantsoen en een rijwielstalling is 75.000,— ge raamd, voor gröndaankoóp 11.560,en aan overige kosten 191.19Ó, In deze kosten is door burgemeester en wethouders een subsidie gevraagd, zo wel bij de minister van cultuur, recrea tie en maatschappelijk werk als bij de provincie Utrecht. In het laatste geval is sprake van een bedrag van 75.000, terwijl een eventuele subsidie van het departement van C.R.M. afhankelijk zal zijn van de totstandkoming van een rijksregeling vóór overdekte zwemin richtingen. Richtdatum voor de ingebruikneming van het bad is 1 november 1971. In verband hiermee is al 'n exploitatieopzet voor de laatste twee maanden van dit jaar gemaakt. Over november en de cember wordt een tekort verwacht van 14.000.te vereffenen door een ge meentelijke bijdrage. De exploitatie voor 1972 zal sluitend zijn met een bijdrage van 108.000,van gemeentewege. In de exploitatieopzet is rekening gehou den met een subsidie van de provincie. Niet echter met een rijkssubsidie. De raad wordt voorgesteld, de bouw en exploitatie van het bad te laten verzor gen door de Stichting Natuurbad. De stichting zal naar alle waarschijnlijk heid zelf voor de financiële middelen kunnen zorgen. Om die reden ook kan met gegronde redenen worden aangeno men, dat het bad nog in de loop van dit jaar gereed zal komen. Het bestuur van de stichting moet nog wel gemach tigd worden een geldlening aan te gaan. Persoonlijke service en bovendien jarenlange ervaring A.N.V.R. Steenhoffstraat 9a, tel. 6571 - 4905 Dagelijks geopend van 9-5 uur; zaterdags van 9-12 uur. ERViC AUTOBANDEN SERVICE G. Borgesiuslaan 19A, BAARN Tel. 02154-6687 UITGEBREIDE SORTERING. VRAAGT PRIJSOPGAVE! Het bestuur van de Jeugdsociëteit „Co lensoos" heeft zich met een schrijven tot het gemeentebestuur gewend. Men heeft burgemeester en wethouders en de raad om een subsidie van 3000, gevraagd teneinde de activiteiten wat te kunen uitbreiden en de geleende ap paratuur, waarvan men thans gebruik moet maken, te kunnen vervangen door eigen materiaal. Daarbij gaat het met name om een geluidsinstallatie, want de activiteiten van de soos beperken zich voorlopig en door de omstandgheden wellicht ook gedwongen tot het draai en van plaatjes en dansen. Ofschoon de leden van de sociëteit, zo'n vijfentwintig in getal, allen af komstig zijn uit Colenso, bevindt de sociëteit zich momenteel op de zolder van „De Wigwam" aan de Korte Brink- weg, een vroegere speelruimte van een verkennersgroep. Aanvankelijk wilde men het uiteraard wel dichter bij huis zoeken, maar in Colenso vond men niets geschikters dan een garage en dat heeft de politie maar afgeraden, mede in verband met de ervaringen, die men elders in de gemeente op vergelijkbare wijze heeft opgedaan. De sociëteit draagt ook een besloten karakter en is alleen toegankelijk voor jongeren uit Colenso en introducees. De politie beschikt over een ledenlijst, maar dat is volgens brigadier L. J. Meyer alleen om repressieve redenen, voor het geval zich toch eens moeilijk heden mochten voordoen. De sociëteit wordt gemiddeld door zo'n twintig leden bezocht. Er wordt geen sterke of andere alcoholhoudende drank geschonken. De sociëteit is tijdens het weekend geopend, te weten op vrij dagavond, zaterdagmiddag en -avond en zondagmiddag. Bestuurslid Ben Ekeler (19)) zei, dat de sociëteit nog eens de beschikking hoopt te krijgen over een wat ruimere en meer mogelijkheden biedende huisves ting. IN SAMENWERKING MET „DE GOUDEN SNAAR" 1 (-) 2 (16) 3 (8) 4 (10) 5 (3) 6 (-) V 7) 8 (14) 9 (11) 10 (19) 11 (17) 12 13 (-) 14 (-) 15 9) 16 (13) 17 (12) 18 (18) 19 20 (-) ROSE GARDEN Lynn Anderson - CBS/Artone MR. BOJANGLES Nitti Gritti Dirt Band Bovema AHA DAT IS MARIE Wama's - CNR FOOL ON THE HILL Shirley Bassey - Bovema IN DE HEMEL Leo den Hop - Polydor ROZEN DIE BLOEIEN Corrie en de Rekels - Dureco BLACK MAGIC WOMAN Santana - CBS/Artone REVIVAL Alleman Brothers - Polydor LITTLE MORE LINE Labi Siffre - Polydor DE OUDE PIANO Willeke Alberti - Phonogram MAGGIE Red Bone - CBS/Artone ELISA Tony Bass - Polydor THE GREAT MAN IS DYING Frans Hoeke - Negram LAAT DE KINDERTJES Liselore Gerritsen - Phonogram (Chiel Montagne) DOES ANYBODY REALLY Chicago - CBS/Artone I THINK I LOVE YOU Partridge Family TELL ME Patricia SATIN RED Dave Mason MEISJES VAN 13 Paul van Vliet - Bovema Bovema Phonogram (Stan Haag) HOUSE OF THE KING Focur - Bovema (Will Luikinga) 4 1

Soester Courant | 1971 | | pagina 9