ia. prijs Europa SMITSWEG 2t hEBvSETTEN illTO'S N.V. i tweede LIR SERVICE S.0. Soest-atleten actief in de bossen van „Pijnenburg" Voor uw vakantieplannen willen wij ons graag inspannen reisagenten Dames S.V.V. 1 wonnen met 3-2 van Argos 2 Fraaie prestatie van juniorschaatser Peter van de Kant Ondanks slechte 500 m. 10e in liet algemeen klassement Uw was- en droogproblemen re Olympia volleyballers overklassen tegenstanders Controle op naleving arbeidswet NU OOK: STALEN KANTOORMEUBILAIR ABC WORDT VOLLEDIG GEGARANDEERD 51 SOEST la Provence PARTIE -OURNEAU RANG IV FERKER(STER) MAKELAAR GEBODEN met NHUIS DINSDAG 19 JANUARI 1971 ischuur. Zaterdagmiddag werd in de bossen van „Pijnenburg" de laatste wedstrijd ge houden die de beslissing moest gaan brengen wie zich in de verschillende af delingen coss-kampioen 1971 mocht gaan noemen bij de pupillen. In de twee voorgaande wedstrijden waren verschillende kanshebbers naar voren gekomen, maar mede door het feit dat deze laatste van de drie wed strijden voor de competitie op een an- der, en ongetwijfeld zwaarder terrein werd gehouden, waren er nog verras singen mogelijk. Niet alleen was het Persoonlijke service en bovendien jarenlange ervaring Steenhoffstraat 9a, tel. 6571 - 4905 Dagelijks geopend van 9-5 uur; zaterdags van 9-12 uur. Het eerste damesteam behaalde ternau wernood een 3-2 overwinning op het Leidse Argos 2. Men kwam te laat in het goede ritme, waardoor men te laat een sterke invloed op het spel konden krijgen. De eerste twee sets waren voor de tegenstandster, die in deze sets zeker een beter spel liet zien. Deze sets wer den verloren met resp. 12-15 en 10-15. Jn de derde set ging het SVV 1 beter af. Ze kregen het spel in handen en liet de tegenstandster niet veel toe, waardoor deze niet veel punten kon scoren. De set werd gewonnen met 15-4. Ook in de vierde set waren de Soester dames beter en behaalden een ruime overwinning van 15-6. In de laatste set kwam Argos weer een beetje bij en volgde de Soester dames met enkele punten achterstand. Ze konden de Soes ter dames echter niet beletten ook deze set met 15-9 en daardoor de gehele wed strijd met 3-2 te winnen. Heren SVV 3 bleven WH de baas Het derde herenteam heeft WH met 2-1 verslagen. Het was voor beide partijen een moeilijke wedstrijd, doordat beiden ongeveer even sterk waren. Ze lieten elkaar zeer weinig toe, waardoor ze bei den vlak bij elkaar bleven in de punten- score. De eerste set werd door SW ge wonnen met 15-12. In de tweede set wonnen de heren van WH met 9-15. Vooral de laatste set was zeer spannend. Uiteindelijk won SVV deze set met 17-15. Het 3e damesteam heeft dit jaar het naar de tweede klasse gepromoveerde .WH met 3-0 verslagen. Het SW-team was sterker en hield het WH-team goed in bedwang. Alleen de laatste set gaf de SWers enkele moeilijkheden, die uit eindelijk toch werden overwonnen waar door SW deze set met 15-3 won. De eerste set eindigde in een 15-11 overwin ning voor de SW-ers.. In de tweede set bleven de VHH-ers ver achter de da mes van SW, die deze set met 15-7 won nen. Dames SVV 4 behaalden 3-0 overwinning op Devu 2 Het team uit de Lage Vuursche werd door de dames van S.V.V. met 3-0 ver slagen. Vooral in de eerste twee sets bleven de dames van DEVU ver achter bij die van SW. Beide sets werden zeer overtuigend en verdiend met 15-4 ge wonnen. De laatste set verliep niet zo vlot. De dames dachten deze set gemak kelijk te kunnen winnen, maar hierin vergisten ze zich en wisten zelfs met moeite stand te houden met 16-14. Heren SVV 4 verloren van BG SV Het vierde herenteam kreeg het deze week bijzonder moeilijk. Ze moesten uitkomen tegen het zeer hoog geklas seerde BG SV uit Baarn. Het senio renteam was niet tegen dit team opge wassen, dat veel sneller was dan de he ren van SVV 4. Vooral de verdediging liet wel eens te wensen over. In de eerste set zagen de SW-heren geen kans een punt te scoren. Het werd 15-0. In de tweede set ging het al heter en ze wisten zelfs nog 5 punten te ma ken. Het werd in deze set 15-5. Ook in de laatste set was het krachtverschil te groot, de heren verloren deze set met 15-4. Dames SW 5 verliezen eerste plaats door 3-0 verlies op Olympia 2 Het vijfde damesteam kon ook afgelopen week niet in het juiste ritme komen. Het wilde niet erg vlotten. Ze moesten hier door de eerste plaats aan Olympia 2 af staan en hebben zelfs 3 punten achter stand opgelopen. In de eerste set ging het nog wel Beide teams lieten elkaar niet ver uitlopen. Deze set werd met 15-12 verloren. In de tweede set kwamen ze niet verder dan 15-4. In de derde set kregen ze weer iets van hun kracht terug, wat echter niet genoeg was om deze set te kunnen win nen. Ze verloren deze met 15-9. Jongens en Meisjesjeugd B verliezen Zowel het jongens als het meisjes B- team konden niet tot winst komen. Het jongensteam heeft nog geen enkele over winning weten te behalen. Nu moesten ze met 2-0 verlies tegen DEVU genoegen nemen. De setstanden waren 15-6 en 15-1. Het meisjesteam verloor met 1-2 van Olympia C. In de eerste set waren de SVV-sters beter en wisten deze set te winnen. In de tweede set ging het net andersom en wonnen de meisjes van Olympia. Ook de laatste set was niet voor SVV. Setstanden waren resp. 15-13, 10-15 en 10-15 voor SVV. Wedstrijdprogramma voor deze week Sporthal Soest a.s. donderdag: Dames: Olympia 2SVV 3. Heren: SVV 4—SVV 3. SW 5—WH 2. Jongens: SW A—Olympia A. Sporthal Amersfoort a.s. zaterdag: Dames: WilhelminaSVV 2. Heren: Spirit 2—SVV 1. Spirit 3—SVV 2. In Rotterdam wordt gespeeld de dames wedstrijd Concordia—SVV 1. parkoer zwaarder, glad door de over vloedig vallende regen, en smalle boch tige paden, het was ook aanmerkelijk langer. Toch bleek dat dit zwaardere parkoer voor de jeugdige atleetjes geen proble men meebracht. Hun conditie was in de meeste gevallen op een niveau, dat zij spelenderwijs over de moeilijkheden heen stapten. Met verbluffend gemak pasten zij zich aan de zwaardere om standigheden aan en zonder de anderen ook maar iets tekort te willen doen sprongen de prestaties van o.a. Marcel Klaarenbeek, Theo Calkoen, Koen Kok, Hanneke Uyland, Marieke Schuiling en Irina Majoor duidelijk in het oog. Wanneer deze jeugdige atleetjes met hetzelfde elan blijven trainen als zij tot nu toe deden, dan blijven er op de dis- tricts-kampioenschappen, die op 28 fe bruari in Soest worden georganiseerd, ongetwijfeld verschillende titels in Soest en is er een grote kans dat er zelfs na tionaal in de prijzen wordt gelopen. Direct na het eerste fluitsignaal werd duidelijk, dat er fel om de eerste plaat sen zou worden gevochten, zelfs een fikse regenbui kon het jeugdig vuur niet blussen. Bij de allerkleinste meisjes was het Eva van der Molen die direct de leiding nam. In een veel te hoog tempo vertrok zij voor de 1000 meter, over het voor deze kleintjes erg zware parkoer. Halverwege moest zij Floratine Calkoen laten passeren, die als eerste eindigde. Edith Klomp eindigde achter dit duo als 3e. Bij de meisjes '62 was het ook nu weer Hanneke Uyland die aan het langste eind trok, terwijl bij de '61 meisjes de sportieve vete tussen Marieke Schuiling en Irina Majoor, tot op dat moment met een gelijk aantaL punten, in het voor-1 deel van Marieke Schuiling eindigde. Gharal Bon eindigde achter beide kemp- I haantjes als 3e. Bij de meisjes pupillen-a liep Ingrid Wessel naar een onbedreigde le plaats, op de 2e plaats gevolgd door Nelleke Uyland. Bij de allerkleinsten jongens was het duidelijk dat slechts een blessure René Wessel van de overwinning af. kon hou den, hij deed wat men van hem ver wachtte en won overtuigend. Een knaapje met onmiskenbaar talent. Wan neer hij de training niet verwaarloost, is hij zeker is staat op de districts-kam- pioenschappen voor een verrassing te zorgen. De jongens '62 gingen moeilijk van start. Itse de Wit kwam in de grote groep ten val, maar liep de wedstrijd toch nog uit. De favoriet Koen Kok was zo ge spannen dat hij in plaats van het par koer te volgen, recht door 't bos in wil de lopen. Desondanks werd hij toch overtuigend le. De kleine Hans Tschur werd verdiend 2e. Pupillen-b leverde een fraaie overwin ning op voor Bart Ankoné, die Roy van Dijk (met een te laat ingezette sprint) achter zich liet. Het nummer van de middag, de pupil len-a, de sportieve strijd tussen Menno Lievers en Marcel Klaarenbeek, kwam niet helemaal uit de verf. Menno Lie vers had ditmaal geen antwoord op de snelle start van Marcel Klaarenbeek, die, gesteund doer Theo Calkoen, in hoog tempo doorging. Hoewel deze - jongens 1400 rnetér moesten afleggen, lukte het Menno Lievers zaterdag niet om het „gat" te dichten en moest hij genoegen nemen met een wat beneden zijn stand zijnde 3e plaats. Na dit jeugdig enthousiasme kwamen de junioren en senioren aan bod, die de eerste wedstrijd van een serie van drie gingen lopen om uit te maken wie zich club-veldloopkampioen 1971 mag gaan noemen. Was het aantal afschrijvingen bij de pupillen zeer gering, het slechte weer en het zwaardere parkoer had de junioren en senioren kennelijk angst aangejaagd, want verschillende atleten verschenen niet aan de start. Jammer was het dat Jan Paauw, wegens een in Leiden op gelopen blessure niet van de partij kon zijn. Bij de meisjes junioren leverde Kathin- ka Karsloot een fraaie prestatie door als d-klasser verschillende b- en c-klassers achter zich te laten. De dames-strijd werd gewonnen door mevrouw Woudstra, op de 2e plaats ge volgd door mevrouw Klaarenbeek. De 3e plaats was voor mevrouw Wessel. Bij de jongens junioren waren het voor al Harry Rey en Herman Vogel die de aandacht vroegen. Herman Vogel, uit komend in de d-klasse, eindigde fraai voor verschillende b- en c-klassers. De heren en de junioren-a „maakten" Ondanks de regen volledige inzet zelfs bij de allerkleinsten. de middag. De verwachtingen waren hoog gespannen, want verschillende at leten maakten er geen geheim van de de laatste maanden intensief getraind te hebben, en dat was vooral te merken bij Ton Duits, Ron van Duren en Anton Hofslot. Good-old Piet Majoor (39 jaar) liet nog geen twijfel over zijn meester schap bestaan, en finishte als eerste. Ron van Duuren passeerde op 't laatste rechte eind Ton Duits voor de tweede keer, en 'eindigde als 2e, direct gevolgd door Jan de Haard, die 4e werd. Bij de jongens-a was het Anton Hofslot dit zegevierde, op de 2e plaats gevolgd door Wim Reij. Ger Duits, voor de eerste maal uitkomend op een wedstrijd, werd 3e. Na afloop van de wedstrijden werden in de kantine aan de' Bosstraat de pupil len-prijzen uitgereikt. Omdat de aller jongsten nog niet aan wedstrijden van de KNAU mogen deelnemen had men twee extra prijzen voor de beste pres taties in die klasse beschikbaar gesteld. Drie atleetjes, Koen Kok, Hanneke Uy land en René Wessel kwamen voor deze twee prijzen in aanmerking, maar om dat René Wessel ook volgend jaar nog te jong is voor de officiële wedstrijden en dus dan ook weer alle gelegenheid heeft om die prijs in de wacht te slepen, na men. Hanneke Uyland en Koen Kok de bekers mee naar huis. De totaal-uitslag van de cross-compe titie 1971: Jongens '63-'64-'65: 1. René Wessel, 2. Ernst de Wit, 3. Mark Varenkamp, 4. Arjan Schuiling, 5. Frits Meincken. Jongens '62:1. Koen Kok, 2. Hans Tschur, 3. Jan A. Calkoen, 4. Arnoud Klaarenbeek, 5. Rolf Kouwen, 6. Itse de Wit, 7. Robin Varenkamp, 8.- Edwin Abbring, 9. Job Michon, 10. Frank Peter van de Weij, 11. Luc Ankoné, 12. René Mellema, 13. Ronald Woudstra, 14. Berend" Wylens. Jongens '61: 1. Roy van Dijk, 2. Jeroen Kok, 3. Bart Ankoné. Jongens '59-'60: 1. Marcel Klaarenbeek, 2. Menno Lievers, 3. Theo Calkoen, 4. Jos Beyen, 5 en 6 Joost Kok en Bennie van 't Klooster mét een gelijk aantal punten. 7. Tonnie Reij, 8. Arjan Ruiter, 9. Frits Slingerland. Meisjes '63-'64: 1. Floratine Calkoen, 2. Eva van der Molen, 3. Edith Klomp, 4. Karin. Lugt, 5. Josinta Kouwen, 6. An- net Michon. Meisjes '62: 1. Hanneke Uyland, 2. San dra Wessel, 3. Charlotte Lugt. Meisjes '61: 1. Marieke Schuiling, 2. Iri na Majoor, 3. Charal Bon, 4. Lia Wolf- sen, 5. Wieke Overduin. Meisjes '60: 1. Ingrid Wessel, 2. Nelleke Uyland, 3. Alette Jak, 4. Riarine Werk hoven. Tijdens de nationale schaatskampioen- schappen voor junioren a en b op de kunstijsbaan, in Eindhoven is duidelijk naar voren gekomen dat ons land na de toch aanzienlijk breder geworden „top" op internationaal niveau, ook een bijzon der indrukwekkende ploeg junior-rijders bezit, die zich steeds meer in de rich ting van de nationale top rijdt Zoals wij in onze voorbeschouwing, met behulp van Peter van de Kant al schre ven, was Piet Kleine inderdaad een groot kampioen, waarbij Van Gelder, Va- lentijn, en Olof maar heel weinig ach- Soesterbergsestraat 30 hoek Eikenlaan. Wy hebben vijf grote drogers beschikbaar en de afstand van de tot de Wasserette is 1300 METER Piet Majoor, 39 jaar, opnieuw de snelste. terop raakten. Maar vlak achter deze junior-elite, die o.a, uitkwamen op de Nederlandse senioren-kampioenschappen, staat een grote rij le jaars a-junioren, waaronder onze plaatsgenoot Peter van de Kant, die ondanks een slechte 500 meter, zich in- het algemeen klassement als 10e wist te plaatsen. Té gespannen kwam de jeugdige Soester aan de start. De gedachte dat een „alles of niets-rit" het grote risico van een val inhield, deden hem te krampachtig rij den. .Zijn tijd van 46.5 sec. deed hem dan ook ver achterin het klassement op die afstand belanden. Slechts een heel sterk gereden 3000 meter, de tweede afstand op zaterdag, kon voor hem het kam pioenschap compleet houden, want wan neer hij niet tot de twaalf snelsten be hoorde, kon hij na de 1500 meter op de vroege zondagmorgen, zijn spullen gaan inpakken, want de 5000 meter die zon dagmiddag verreden werd, was alleen weggelegd voor de twaalf snelsten op de 300Ö meter. Met een geweldige begeleiding van Dick Vervloet, die hem op een zeer scherp schema liet vertrekken, lukte het Peter om op die afstand zijn persoonlijk record met maar liefst zes seconden te verbe teren, en met de voortreffelijke tijd van 4 min. 54 sec. legde Peter beslag op de He plaats in het 3000 meter-klassement. In het totaalklassement na de eerste dag kwam hij niet verder dan een 14e plaats, waaraan zijn slechtse 500 meter schuldig was. Dick Vervloet benutte de zaterdagavond om de kansen van Peter te bestuderen en met de wetenschap dat een 10e plaats in het algemeen klassement haalbaar was, werden de schema's voor 1500 en 5000 meter opgesteld. Volledig geconcentreerd kwam Peter voor de 1500 meter aan de start, zijn eerste ronde ging maar liefst in 35 sec., een zelfde tijd als van de latere kam pioen Piet Kleine en een duidelijke aan wijzing dat er voor Peter nog grote mo gelijkheden zijn. Zijn directe tegenstander, tot dan voor hem prijkend in het algemeen klasse ment, werd met een verschil van 2.5 sec. verslagen en gepasseerd. Zijn tijd van 2 min. 20.2 sec. betekende opnieuw een verbetering van zijn persoonlijk re cord. Op dat moment bezette Peter met gering verschil de 10e plaats in het al gemeen klassement. Om deze klassering te behouden moest een zeer snelle 5000 meter gereden worden, de derde 5 kilo meter die Peter dit seizoen zou rijden. Op een „veilig" schema van Dick Ver vloet vertrok Peter om de chronometers te laten stoppen op 8 min. 25.7 sec., wat eveneens een verbetering van zijn per soonlijk record betekende met maar liefst 10 èec. Zijn belager in het algemeen klassement, Daan Gompen, moest 5 sec. goed maken om Peter van zijn 10e plaats te kunnen afhouden. Hij verloor er echter 2, en Peter van de Kant werd tiende in de rij van Nederlandse schaats-junioren. De door vele Olympia-volleyballers met vrees tegemoet geziene wedstrijden zjjn voor bijna alle teams zeer goed afgelo pen. Vooral de overwinning van de twee damesteams en het meisjesteam bezorg den de Olympianen de meeste opwin ding, hoewel de prestatie van Olympia 1 (heren) er ook niet om liegt: 3-0 tegen Spirit uit Amersfoort. De dames Het eerste damesteam stond voor de niet eenvoudige opgave het Amersfoortse Spirit aan te pakken. De dames hadden zich kennelijk zeer goed voorbereid op deze strijd want zij verschenen „geladen" in het veld. Tijdens het inslaan wees niets op een overwinning van de Olym pianen. Maar direct na het eerste fluit signaal van de goed leidende scheids rechter pakten de Olympia-dames de zaken furieus aan en met een aantal zeer fraaie combinaties zaaiden zij grote paniek in de Spirit-gelederen. Flitsende aanvalscombinaties via diver se plaatsen aan het net werden met groot gemak uitgevoerd. Spirit trachtte het tempo te vertragen maar het mocht hen niet baten. Evenmin hadden de plaatsballen enig effect, Olympia stond de Amersfoortse dames wel een aantal pun ten toe maar had het spel geheel in han den. Deze set en de daarop volgende was van zeer grote klasse. De korte combina ties tussen Lenie de Bruin en Lieke Ver hoef waren niet te stoppen en de lang geslagen ballen in het achterveld van Joke Paans zorgden voor ontreddering in de Spirit-defensie. Een ieder verwachte dan ook een 3-0 overwinning maar de concentratie in de derde set was er niet meer en door een wijziging in het Spiritteam werd de aan val nu vaker onderbroken dan in de eerste twee sets. Olympia aarzelde en daarvan profiteerden de Spiritdames gretig. Met 15-12 wonnen zij de derde set. Ook in de vierde set speelde Olympia beduidend minder dan in de eerste twee sets. De fantasierijke aanvallen bleven uit en daarentegen ging Spirit beter spe len. Zij wonnen dan ook de vierde set en er moest een vijfde en beslissende set worden gespeeld. Olympia startte fel en scoorde een aan tal fraaie punten. Bij de stand 4-1 vluchtte Spirit in een time-out en met succes. Twee uitstekende blokkades en een plaatsbal brachten de stand weer in evenwicht. Olympia bleek over aanzien lijk meer uithoudingsvermogen te be schikken en won dan ook deze set vrij maar toch een beetje benauwde over- gemakkelijk met 15-10. Een verdiende maar toch een beetje benauwde over- winning. Olympia staat nu nog twee punten achter op het Haagse PVC. Het tweede damesteam dat als te genstander had SA^V 5. Hoewel de SW- dames vorige week tegen clubgenoten SW 3 een leuke partij speelden kwamen zij er tegen Olympia 2 niet aan te pa». Met 3-0 wonnen de Olympia reserves deze wedstrijd en gaan daardoor met drie punten voorsprong alleen op kop. Ook voor een verrassing zorgde het jongste meisjesteam van Olympia. De „c-tjes" wonnen verdiend van SVV-b met 2-1. Een bijzonder leuke wedstrijd. De heren De opgaande lijn in het spel van het eerste herenteam van Olympia die zich enkele wedstrijden geleden inzette !s ook in de wedstrijd tegen het Amers foortse Spirit verder doorgetrokken. Olympia won deze strijd verdiend met 3-0 en met bij vlagen zeer goed spel. De aanval draaide zeer goed. Daar aan dankt Olympia dan ook grotendeels de toch vrij snelle overwinning, want de netverdediging was 't slechts verzorg de onderdeel. Door deze overwinning is Olympia weer een beetje onder de men sen maar nog niet direct uit de zorgen. De 'Olympia-reserves die voor hun wedstrijd naar Dronten moesten, kwa men met lege handen terug. Met 3-0 stuurde ASVD de Soesters weer het don ker in. Enigszins teleurstellend is het te moeten constateren dat, waar wc aan de ene kant blij zijn over de samenvoeging van de diverse afdelingen, we aan de andere kant moeten constateren dat het niveau van de scheidsrechters in de plaatsen buiten Soest en Amersfoort la ger is en dat de interpretatie van de he ren arbiters elders nogal afwijkt van de hier gevolgde gedragsregel. Het lijkt ons te ver gaan om daarop de nederlaag van Olympia 2 af te schuiven maar dat dit mede een rol heeft gespeeld is builen kijf. Inmiddels heeft SVV uit Soest zich nu alleen aan de kop genesteld, indirect ge volgd door ASVS, OMS en Olympia 2. Dat het vierde team van Olympia zou winnen van het zesde behoeft geen betoog, maar dat het vijfde team van de .groentjes" kans zou zien met 2-1 te winnen van Foxboro is een nogal grote verrassing. Trouwens wat dacht u van de 2-0 overwinning van Olympia c op het leidende Olympia a bij de jongens? Met 15-11 en 15-13 won Olympia c in een spannende en vooral van de zijde van „c" goed gespeelde wedstrijd. Donderdag en zaterdag weer volop spanning in Soest en Amersfoort. Want op de dag dat Ard Schenk zijn Europese titel verdedigd, moeten de beide topteams van Olympia in Amersfoort aantreden om respectievelijk de kop te behouden en de staart te ontlopen. Het programma ziet er als volgt uit Donderdag 21 jan. Sporthal Soest. Meisjes: 18.30 uur, Olympia a—BG SV. Olym pia cLimvio. Jongens: 18.30 uur Olympia c—Olympia b. Olym pia aSW a. Dames: 19.15 uur, Olympia 4AGAVS. 20.45 uur, Olympia 2—SW 3. Heren: 19.15 uur Olympia 7—BG SV 3. 20.00 uur, Olympia 2— Keizer Otto. 20.45 uur, AGAVS 2Olympia 5. Zaterdag 23 jan. Sporthal Amersfoort: Dames: 15.30 uur WA 1—Olympia 1. Heren: 17.00 uur WA 1—-Olympia 1. 18.30 uur, Vios 3Olympia 3. In samenwerking met de arbeidsinspefl* tie heeft de afdeling bijzondere wette» van de Soester politie een controle op de arbeidswet gehouden bij tien bedrij ven in Soest. Tweemaal werd proces verbaal opgemaakt wegens overwerk zonder toestemming en tweemaal werd een waarschuwing gegeven wegens wer ken beneden achttien jaar. HORLOGES JUWELIER HORLOGER VV SOESTDUK REMBRANDTLAAN 18 TEL 02155-4785 Naast onze grote sortering BOEKEN, TIJDSCHRIFTEN EN KANTOORBEHOEFTEN ABC stalen kantoormeubilair wordt gefabriceerd in Europa's grootste fabriek ABC wordt dankzij de strakke tijdloze vormgeving en de warme kleu rencombinaties in elk kantoor toegepast. De doordachte constructie biedt de gebruiker een aantal aanwijsbare voordelen. Bureau's zijn voorzien van een speciaal voor ABC ontworpen kunststof. Vlekvrij, stofafstotend, mat, warm, sigaretten-proof. ABC kantoormeubilair wordt uit voorraad geleverd. Kom eens kijken, bet kost u niets kantoorboekhandel (Direkt naast postkantoor) de sterke uitbreiding zoeken wij op korte aren oon en werkelijk uit- ïgen. rek en wintervakantie, éfonisch te melden alefoon 02153-3905. ERKOOP UNIE N.V. kende huishoudelijke 'erkoop ct met haar afnemers k of méér beschikbaar bt en een RUIME itoorervaring bezit, mt U dan eens langs belt U ons op onder (02155) 6 2 6 7 om jblijvend te worden ;elicht over de vele gelijkheden, die er )r U zijn. e Goederen van Makelaars Baarn 02154-5003 nbesstraat 402 - Soest ekkelijk salaris, goede 20 vakantiedagen per station en reiskosten- •V., Baarn. el 22). elfbewoning, spoedig o-ije vestiging magazijnruimte. ensuite, toilet, keu- Ier. Boven: totaal 5 itje. 2 flinke zolders, rinkel, kantoor, depot

Soester Courant | 1971 | | pagina 3