QARAQE STAM AUTORIJSCHOOL „ENGEL" NIJH0F SMITSWEG 0R!HD6ELUKHEID VOOR HOBBYISIEN rarwes VOOR EEN RENAULT, NIEUW OF GEBRUIKT 6STA RENAULT UW SUCCES IS ONZE RECLAME Keukenkast, 98,50 Mahonie Kast, 92,50 Wandschroten, 0,85 p. mtr. Decowall, 13,-- p. m2 arelisch Grenen 0,90 p. mtr. Ovalet, 85,- Aanrecht, 74,- "Sanitair, Nandtegels baarn TELLER KEUKEN Initiatiefvoorstel V.V.D. - D '66 voor de oprichting commissie Soester gemeenschap Uw was- en droogproblemen worden opgelost door re Eerste Soester Begrafenis-Onderneming Krabbels van Knelis Politiebureau 444 4 Telef. Brandweer 3333 5ÜS Ralph Polak houdt Boussac-show V oorli ch tingsmiddag N.V.E.V. Autobanden-service Kakkert in Baarn LOODGIETERS- EN VERWARM1NGSBEDRIJF Gas-installaties, waterleiding, sanitair, lood- en zinkwerken BERNHARDHAL ING, CROESELA AN NIEUWERI|.OEKPLEIN 1- SOESTDIJK :Telefóon "oii55 Verkoop 2850 - Magazijn 6691 UW RENAULT DEALER iOESTDUK. In onze. shdwrooms kunt u rustig de diverse modellen bezichtigen en deskundig worden Voorgelicht. U bént van harte \yelkom N-O.C.-garantie - "Financiering Inruil M. LOS Van Lenneplaan 47 - Telefoon 6621 Wtf lessen in PEUGEOT 404 - OPEL KADETT - DAF - VAV. 1302 Gedipl. V.A.M.O.R. - M.L. - F.N.O.P. Snkele van onze speciale aanbiedingen loog 185 cm, breed 50 cm, iep 45 cm. Kunststof uit- oering, 4 legplanken met xe aluminium handgreep. ifgelakt, V» hang, Va leg, 100 cm breed, 2-deurs PARANA PINE lengte 245 - 275 305 cm, 6 cm werkende breedte (goed nageschuurd) Ie prachtige echte hout- aten voor wandbekleding, i olijf, essen, teak, eiken, noten enz. Afmeting 244x122 275 x 122 - 305 x 122 net die mooie knoesten) 5 cm werkende breedte, igte 210, 240, 270, 300 cm ZIT-DOUCHE BAK. ifmeting 60 x 110, met Tonde ovale bak. ROESTVRIJSTALEN 100 x 50, bak links of rechts g tijdelijk voor de prijs n 1970, zolang de voor raad strekt. Wastafels in kleur o.a. 60 cm., 49, Closetpotten in kleur 45,50 'it is allemaal le klas kristal porcelein vergelijk u zelf eens deze prijzen) kuipen in wit en kleur, leuren in voorraad roen - blauw - rose. de moderne kleuren zelf makkelijk met schillende lijmsoorten te bevestigen) 'Pt u eens vrijblijvend ar binnen. Vooral bij >ouwplannen is het >elangrijk u goed te oriënteren, op Alle prijzen zijn NCLUSIEF B.T.W. (ZELFBOUW) b van Lenneplaan 15, arn. Tel. 02154-3462 terdag tot 12.30 uur geopend VRIJDAG 23 JANUARI 1971 ;unt u nog uw keuken tot 1 maart voor dezelfde prijs krijgen als in 1970. Nog steeds uit voorraad (in krasvrij hardplastic uitvoering) PRIJZEN INCL. B.T.W. 75 cm lang, 3-deurs ƒ295,- *02 cm lang, 4-deurs 398,- ,22 cm lang, 4-deurs ƒ447,- Jitvoering met 2 laden, (bestekbak), luxe alumi nium handgreep. Inclusief lc klas Zweeds roestvrystaal blad. Dit is slechts een van de ieukens die wij verkopen. Nog drie andere complete series uit voorraad Nu vele andere maten mogelijk Ook in dubbele bak of krasvrij wafel-motief Keuze uit diverse kleu ren tegen slechts 10 °/o verhoging v Dit zijn blokkeukens. Door de goede amateur reeds makkelijk te plaatsen Afvoerleiding en syphons van dik- wandige P.V.C. Passen als mecano in elkaar. Loop onze showroom vrij binnen. Mels of Bertus geven u vrijblijvend advies, leeft u gebrek aan ruimte in uw keuken Waarom benut u niet de wanden EU KEN HANGKASTJES in vrijwel elke maat te leveren. Kunststof uitvoering. Makkelijk schoon te houden. Soesterbergsestraat 30 hoek Eikenlaan. W« hebben vijf grote drogers beschikbaar en de afstand van de tot de Wasserette is 1300 METER Dir. H. W. VELLINGA Begrafenis - Crematie - Transport (Rouwkamer) Korte Brinkweg 28 - Soestdijk Telefoon 2731 wettè''. Noeng is^ de presies op zun kop slaot. Maar dat die nood noeng ok mot slaon op de voltrekking vaan huuwelukke, liekt ming eerluk gezeit wel un bietje ovurdreve. Vruugeur waas ut voltrekke vaan un huweluk nog un zaok waor nie allenug ut bruudspaor vol vaan waas, maor waor ok de femilie en belangstellenden min of meer stil vaan werde. Ut huweluk is waat daat angaot nie vuraanderd, maor as twee minse vaan vurschillend geslaacht mekaor heul aor- dug vingde, en graog daag en naacht bie mekaor wille weze, daan gaon zullie trouwe zongder veul fraanje. Ondaanks dat er teugeswoordug heul waat dinge in ut vlaak vaan de doe ut zelvur leige, komp er veur daat soort trouwerie vaok nog wel ut een of aor offiesjeel gedoe te paas. Aal zalle der wel jongeluu weze. die daor nie veul veur vuule, veur hullie hoef daat gedoe allemaol nie, de meeste minse zien der luu trouwdaag toch nog wel as un hoogtepunt in der leve en as dat nie zo of nie meer zo is, daan zit er iets nie heulemaol meer goed. In ellek huweluk zaal wel is waat beure en der benne zellufs aal vaan die diep in je ziel kiek dokturs, die der vaan ovurtuugd binne daat un fikse ruuzie tusse maan en vrouw heul goed ken weze om de ongderlinge baand te ver- stevugge. Ajje ut waat eenvoudugger wil zien, daan ister niks zo aordug as ut goed maoke an zoon bietje tramme- laant. Maor ik zou nie ingaon op ut huweluk mit zun beleving zoas daat hiet, maor de wieze waorop zqon hoogtepunt plaots vind. Ik hep aal is vaokur gezeit daat trouwe in Soest un heul karwei is. Nie daat de amptenaor der nie zun best veur doet, maor ut gemeentehuus deugt noeng eenmaol nie veur zoon plechtug- hied waor veul minse an te paas kom- me. De kere daat ik naor zoon bruudspaor hep staon kieke, hep ik wel ming haard vaast staon houwe, as die minse mit hullie femilie de traap ofkwaome om de otoos in te gaon. Der binne wel fietsers en bromfietsers die effe stoppe om die minse de kaans te geve verder te komnie daan de eerste huweluksdag, maor der binne der ok genog die nie op of om kieke en maor deur scheure. Ut haad netuurluk heul idejaol gewees aster an een ziekaant van ut gemeente huus un uutgang was gekomme, maor daat zaai wel te ingriepend gewees zijn. Maor ut zal in de oge vaan de minse die daor over motte beslisse, wel as un nood-sietuwaotsie bedoeld zijn, waant vlaak naost ut veul te kleine gemeen tehuus, an de kaant vaan ut staasjon Soestdiek, wordt noeng un noodgebouw geplaotst. Ik ken ut mis hebbe, maor aambteluk hiet zoon houten gebouw semiie-perre- menent, aal hep ut volluguns Kneliao niks" mit de^'krulle. vèan. de "kaappur te maoke. Ut zaal der vaan binné allemaol wel heul mooj uut komme te zien, en ik schaat dat ut wel iets eksklusief zal zijn trouwe in een houten keet, aal is daat woord messchien un bietje vurkeerd uutgedruk, maor ut blief un noodge bouw. Ak eerluk mot weze daan vind ik ut nit zoon bar goeje oplossing, aal is ut in» staappe in de otoos noeng netuurluk wel heulemaol vaan gevaor ontbloot. De ennugge die ut allemaol nie zo baf lollug zalle vingde binne de minse dit veur de herinnering zorrug draogen, de minse. vaan de trouwripportaazje. Noeng as achturgrongd geen paas ge restaureerde traap veur un min of meef impossaant gebouw, maor waat houte waande en grote stukke glaas. Waas die veurziening noeng maor veur heul tiedeluk, maar ik schaat dat ut paas un end an komp as der un nieuw raodhuus zal zijn verreze. Nood breek wette, maor of die nood noeng zo groot waas daat de huwe- lukke veurtaon in daat noodgebouw motte worre voltrokke, betwieful ik. In ieder gevaal hebbe wullie der weer un noodbehuuzing bie en daat mos ok wel, waant der waaster net een ofge- broke, en ajje de naom hep vaan un plaots mit noodgebouwe, daan mojje der ok veur zoorege dajje die houd, daat bejje an je staand vurplicht. de Jong, rekent hij tot zijn „vrienden". Vijfentwintig jaar geleden begon het echtpaar Polak al liftend aan de im port van stoffen en ondanks de groei van hun zaak kopen ze nog steeds zelf in. Regelmatig bezoeken zij Europa's be langrijkste modecentra Frankrijk, Italië en Engeland. Door deze eigen import is het grootste gedeelte van de stoffen ex clusief en bezit men, evenals van Bous- sac, in deze omgeving het alleenver- kooprecht. „Goedkope stoffen verkoop je niet meer. De mensen die wat voordeligs willen hebben en onze week-aanbiedingen nog te prijzig vinden, gaan naar de markt en kopen daar wat wij niet meer ver kopen kunnen. De vraag gaat nu een maal uit naar stoffen in het midden genre en het exclusieve. Het succes van onze boetiek „Pour vous madame" spreekt voor zich zelf." Maar niet alleen voor de exclusieve stoffen heeft de heer Polak een speciale afdeling, ook de bruidsboetiek geniet bekendheid door bijna heel Nederland. De unieke collectie handgeweefde stof fen is ongeëvenaard. Naast de enorme collectie stoffen, en het wat bescheidener assortiment acces soires, beschikt de Firma Polak over een uitgebreide collectie patronen van o.a. Burda, Voque en Simplicity. Het wordt de komende maanden druk in Baarn, de hoogtepunten rijgen zich aan een. Terwijl mevrouw Polak, geassisteerd door een vijftal vaste verkoopsters, con stant in de weer is, voert „baas" Polak een telefoongesprek waarin een sterk commercieel ingestelde jongedame hem tracht te overtuigen van het grote nut van een „lantaarnplaatje" in de pauze van de verschillende bioscopen in om liggende plaatsen en natuurlijk Amster dam. Vijfentwintig jaar hebben hem niet veranderd; irij—blijft koop'man en daar blijven .zijn cliënten van profite ren. deze middag met de gebruikelijke atten tie, waren zeer op hun plaats. Op 18 februari a s. houdt de afd. „Eem- land" van de N.V.E.V. haar jaarverga dering en een lezing van de Ned. Spoor wegen in zaal Brandpunt, Baarn. VAKBEURS IRENEHAL INGANG CROESELAAN zaterdag 23 jan.: 9-17 uur, zondag 24 jan.: 10-17 uur, dinsdagavond 26 jan.: 18-22 uur, entree zaterdag en zondag f. 3,50 per persoon, incl. catalogus, entree dinsdagavond f 1,50 per persoon, excl. catalogus. Namens de fracties van D'66 en de VVD hebben mevr. T. R.Walma van der Mo len-De Vries en mevr. mr. E. Korthuis- Elion bij de raad een initiatiefvoorstel ingediend om te komen tot de oprichting van een commissie culturele zaken. Zij hebben daartoe een schrijven aan de raad met daarbij een concept-verorde ning gestuurd. Het begeleidende schrij ven luidt als volgt: „Nu vanuit de burgerij gesprekken op gang komen over de oprichting van een Soester gemeenschap, waarin de Soester culturele belangen in ruime zin gebun deld en bevorderd zullen worden, menen wij, dat het ogenbik daar is om een cul turele commissie in het leven te roepen. Deze commissie zou de plaatselijke ini tiatieven kunnen bevorderen door als gesprekspartner en stimulator op te tre den. De artikelen 61 en 63 van de gemeente wet maken het mogelijk een commissie te vormen voor het behartigen van cul turele belangen, waarin ook niet-raads- leden zitting hebben. Gebruikmaking van deze mogelijkheid zal de deskundig heid van de commissie ten goede komen. Daar de meninigsvorming over deze ma terie in onze gemeente pas in een be ginstadium is, komt het ons raadzaam voor met een commissie van eenvoudige opzet te starten teneinde het gesprek te stimuleren en te begeleiden en niet in de laatste plaats tot een eigen positieve bijdrage te komen. Wij stellen ons voor, dat na een aanloopperiode waarin meer inzicht in de plaatselijke behoeften zal zijn verkregen, de commissie zal kunnen worden uitgebouwd tot een culturele raad, welke behalve adviserende ook een uitvoerende taak zal kunnen krijgen". Aldus de begeleidende brief bij de con- cept-verodening Culturele Commissie van de VVD en D'63. In artikel 1 van de èntwerp-verordening komen het doel van de commissie en de middelen, om dat doel te bereiken, ter sprake. De culturele commissie zal tot taak moeten hebben, het culturele leven in de gemeente Soest te bevorderen. Zij wordt gehoord over voorstellen aan de gemeenteraad, die op deze materie be trekking hebben. De commissie zou deze taken kunnen verrichten door: a) het bevorderen van overleg in sa menwerking tussen organisaties, instel lingen, en personen, die in Soest werk zaam zijn, alsmede door het behartigen van hun daarvoor in aanmerking komen de belangen; b) het verstrekken van adviezen des gevraagd of uit eigen beweging aan burgemeester en wethouders over alle zaken, die het gemeentelijk beleid op cultureel terrein betreffen, daaronder begrepen alle posten van de gemeente lijke begroting, die betrekking hebben op het werkgebied van de culturele com missie; c) het verstrekken van adviezen des gevraagd of eigen beweging aan orga nisaties, instellingen en personen, die op cultureel terrein in Soest werkzaam zijn; d) het onderhouden van contacten met organen, organisaties, instellingen en personen, die buiten de gemeente op cultureel terrein werkzaam zijn. Volgens de concept-verordening zal de commissie moeten bestaan uit vijf leden, onder wie twee gemeenteraadsleden. De overige- leden zouden moeten worden benoemd op grond van hun belangstel ling voor de cultuur of hun deskundig heid op enig onderdeel daarvan. De le den moeten door de gemeenteraad wor- en benoemd op voorstel van burgemees ter en wethouders. De leden van de commissie worden volgens het ontwerp voor vier jaar gekozen en zijn eenmaal herkiesbaar. De betreffende wethouder (van culturele zaken) treedt op als voor zitter van de commissie. Een ambtenaar ter gemeentesecretarie zou moeten op treden als secretaris. Hij dient te worden belast met de dagelijkse werkzaamheden, die uit de taak van de culturele commis sie voortvloeien. Overigens zal de secre taris geen lid van de commissie mogen zijn. Wel heeft hij een adviserende stem. Volgens de concept-verordening zou de commissie in het openbaar moeten ver gaderen. Men is verantwoording schul dig aan burgemeester en wethouders. Het verslag van de activiteiten moet te vens aan de raad worden overgelegd. Volgens mevr. mr. E. Korthuis-Elion heeft het hier en daar in de gemeente wat bevreemding gewekt, dat bij het ontwerpen van deze verordening geen overleg is gepleegd met mr. Lensen, die destijds de statuten voor een Soester gemeenschap heeft gemaakt. Mevr. Korthuis stelt echter, dat het niet zozeer de bedoeling is geweest om met een al ternatief plan te komen als wel aan ge meentezijde een gesprekspartner te creë ren. „Tot nu toe zijn de culturele aange legenheden steeds door de onderwijscom missie behandeld, waarin vooral men sen zitten met deskundigheid op onder wijsgebied. De cultuur speelde tot voor kort nog niet zo'n belangrijke rol. Maar nu gaat men een gesprekspartner bij de gemeente toch wel missen. Er is bijna niemand bij de gemeente aanspreekbaar en dat blijkt toch wel sterk onbevredigend te werken. Het is alleen maar onze bedoeling geweest om een gesprek jjiet de gemeente op deze wijze op gang te brengen, al zou het misschien wel verstandiger geweest zijn om even overleg te plegen met de heer Lensen", aldus mevr. Korthuis. Dit ge sprek heeft inmiddels echter wel plaats gevonden. Het is de 47-jarige Ralph Polak weer gelukt om, als enige in Europa, de Boussac-show '71 in eigen huis te mo gen organiseren. Woensdag 10 februari a.s., 's middags om half drie en 's avonds om 8 uur, zullen zeven internationale top-mannequins dé mode van Frankrijk in Baarn tonen. „Boussac is meer dan een merk", zegt de heer Polak. „Boussac is bepalend voor de gehele Franse mode. De groot ste Franse couturiers werken voor Boussac, Pierre Cardin, Guy Laroche, Jacques Heim, en ga maar door, zij ont werpen niet alleen de mode, maar ma ken ook een groot gedeelte van de stof- ontwerpen". De kaarten voor de beide shows, die vanaf heden aan de zaak in de Baarnse Laanstraat kunnen worden afgehaald, vliegen de deur uit en over enkele da gen zal er geen kaart meer te krijgen zijn. Ook bij Boussac voelen ze het bijzon dere aan deze show in het kleine Ne derland in het nog veel kleinere Baarn. Onder de aanwezigen zullen zich tijdens de beide shows enige van Frankrijks bekendste couturiers bevinden, als een eerbetoon aan de kleine Amsterdamse (maar Baarnaar in hart en nieren) „stof- fenkoopman". Direct na de show bestaat de firma Po lak vijfentwintig jaar en enkele dagen na dat zilveren zakenjubileum viert men de zilveren bruiloft van het echt paar Polak, dat zijn grootste bekend heid" kreeg in het pand aan de Laan straat, waar men nu al weer negen jaar werkt en woont, maar waar men ook wel met trots terug kijkt naar de eerste zestien jaar in het kleine pand aan de Nieuw Baarnstraat. „Mijn cliënten komen niet alleen uit Baarn, het gehele Gooi weet de weg naar de Laanstraat te vinden". Of het nu komt door zijn fervente Ajax-sym- patie, of door zijn afkomst, dagelijks vindt men in zijn zaak Amsterdammers. „Boussac is er voor de mode en Ajax voor het échter voetbal". Na zijn vrouw, zoon en zijn zaak komt Ajax. Verschil lende éérste elftal-spelers van de hoofd stedelijke -rood-witten zijn kind in huis. l)$am: ook een grote groep artiesten, XV^aVonder Willeke Alberti en Jasperina Mevrouw A. Luten-ten Heuvel van de Philips Nederland n.v. heeft de leden van de Ned. Vrouwen Electriciteits Ver eniging een prettige eq leerzame middag bezorgd. Nadat de presidente van de afd. „Eem- land" het grote aantal dames verwel komd had, kreeg de demonstratrice van deze middag het woord. Deze dame had ook namens Philips Nederland een wel komstwoord en begon de lezing met voorop te stellen, dat de huisvrouw kri tisch moet zijn op alle huishoudelijke apparaten en daaraan hoge eisen moet stellen. Alle electrische apparatuur moet beveiligd zijn, zo mogelijk met Kema- keur (2 vierkantjes in elkaar op het apparaat). Niet alle Philips artikelen zijn met Ke- makeur; veel voorwerpen en onderdelen worden gemaakt in de fabrieken in het noorden en in het buitenland. Philips is een internationaal concern en staat vol komen achter haar te leveren toestellen. Zouden echter alle toestellen gekeurd worden met Kemakeur, dan zou dit de prijzen aanmerkelijk verhogen. In ons land is Kemakeur nog niet verplicht, uitgezonderd voor badkamerkachels. De handelaren, die Philips merken voeren, kunnen altijd terecht bij Philips met eventuele klachten. Spreekster waar schuwde terecht tegen kopen op beurzen etc.; garantie wordt niet verleend en er is zelden verhaal op te halen. Philips streeft ook naar goede vormge ving van alle apparaten; betaalbaar, goed te onderhouden, zodat het plezierig werken is. Men zorge wel voor genoeg stopcontacten; in de keuken geaard. Te lange snoeren zijn niet veilig.. Koopt men bij een goede firma dan wordt men goed geinformeerd; niet denken aan grootmoeders lijd, maar zich volkomen instellen op het apparaat. Altijd goed de gebruiksaanwijzingen lezen zodat het voorwerp doelmatig functionneert. Ver volgens demonstreerde mevrouw Luten achtereenvolgens een koffiezettoestel en een citruspers en liet de vele apparaten de revue passeren. Al deze artikelen waren beschikbaar ge steld door Radio de Jong te Soest. Een spontaan applaus van de aanwe zigen en een hartelijk dankwoord van de presidente aan de spreekster van Slechts zes maanden heeft de 41-jarige heer J. F. Hakkert zijn autobanden-ser vice in de bedrijfsruimten omgebouwde garages aan de Weteringstraat in Baarn kunnen verlenen, want al direct na de start van het jonge bedrijf werd duide lijk, dat de beschikbare ruimte te gering zou zijn om de stormachtige ontwikke ling te kunnen opvangen. In een vrijgekomen pand aan de Goeman Borgesiuslaan, aan de westelijke zijde van Baarn, (precies tegenover het in aanbouw zijnde overdekte zwembad en de daar eveneens geplande sporthal) waarin tot voor kort een expeditiebedrijf was gevestigd, werd de ruimte gevon den, die in eerste instantie ruim vol doende leek voor het snelgroeiende be drijf. „Autobanden-service in de ruimste zin van het woord", dat is het devies van de heer Hakkert die zijn service verleent vanuit een jarenlange ervaring, die zijn start vond in 1952 in Apeldoorn. Vlak daarna „emigreerde" hij naar Duitsland om daar bij de allergrootste fabrieke.n de fabricage van.de autoband van nabij mee te maken. Na deze voornamelijk praktische zijde van. de banden, deed het comerciële zijn intrede in de vorm van zijn aanstelling als inkoper bij het Ame rikaanse bezettingsleger in West-Duits- land. Na deze keiharde leerschool kwam de heer Hakkert terug naar ons land en werkte voor verschillende bedrijven, waarvan de laatste zich voornamelijk be zig hield met de apparatuur benodigd voor de autobanden-industrie. Halverwe ge 1970 vestigde de heer Hakkert zich in Baarn om daar zijn ideaal, een eigen au tobanden-servicebedrijf, ten uitvoer te brengen. „Nog maar al te vaak denken de auto mobilisten dat het omleggen van een autoband kinderwerk is, maar een niet goed gemonteerde band, ja zelfs een niet regelmatig in de gaten gehouden band, gaat duizenden kilometers minder lang mee dan waar voor hij wordt verkocht. Met deze woorden geeft de heer Hakkert al aan dat hij „service" niet alleen als iets prettigs voor de cliënt ziet, maar vooral als iets onmisbaars. „Autorijden is duur, en zal nog duur der worden. De automobilist wordt steeds meer prijsbewust en daar wilde ik aan tegemoet komen". Door zijn snelle omzet en grote voorraad (ruim vierdui zend van alle merken en in vele maten, waardoor scherpe inkoop mogelijk is) is de prijs werkelijk concurrerend. Niet alleen de prijzen zijn interessant, ook de „service" kent zijn weerga niet.1 Een hypermoderne installatie staat de heer Hakkert ten dienste, die het moge lijk maakt een binnenrijdende cliënt in vijftien minuten rondom op nieuwe ban den te laten wegrijden. Met zijn Italiaans balanceer-apparaat heeft de heer Hakkert de mogelijkheid om zelfs de, kleinste onnauwkeurigheid te kunnen corrigeren. Geheel nieuw is het apparaat dat de „hoogteslag", het niet volledig rond zijn van de band, ver helpt en daarmede bijdraagt aan de zo gewenste langere levensduur - van -de band. v „Er bestaan over de autoband verschil lende theorieën waar niemand de her komst van kan achterhalen. Waarom monteert men in hemelsnaam radiaal- banden onder een auto die nauweijks tienduizend kilometer per jaar rijden, de gemiddelde Nederlanse automobiist komt niet verder dan vijftienduizend. Iedere oneffenheid op de weg gaat als een sid dering door de auto. Ik adviseer de men sen die zo weinig rijden liever een dia gonaalband". „Tegenover de langere levensduur van de „in" zijnde radiaalband, staat bij de diagonaalband een beduidend meer aan comfort en een prijsvoordeel van 15 tot 20 De prijsbewuste automobilist heeft bij Hakkert echter nog meer moge lijkheden. Door velen wordt de cover band geminacht. Bij de coverband is een nieuw loopvlak in de plaats gekomen voor de „remould" van een oud maar gced karkas. Een volledig nieuwe bui tenzijde van hiel tot hiel, inclusief loop- vlak is dan aangebracht. „Een vierde deel van alle Nederlandse auto's rijdt op remoulds, die in niets onder doen voor een nieuwe band". Terwijl wij rondkeken in het moderne bedrijf rijdt een cliënt zijn wagen de hefbrug op, om een paar M- en S- ban den te laten monteren, met spikes van wege de wintersport. Wij constateerden dat. naast de autobanden ook nog een klein assortiment accu's en accessoires tot de inventaries behoort, er werkelijk een enorme bandenvoorraad aanwezig was. En terwijl we nauwelijks de tijd hadden gekregen voor een kopje koffie uit de automaat, werd de laaste velg ge monteerd en reed de op slecht weer be dachte cliënt zijn wagen de garage uit op weg naar sneeuw en zon. Wij wen sten hem een even voorspoedige reis en Autobanden-service Hakkert veel succes in Baarn. I

Soester Courant | 1971 | | pagina 7