WassezeUc r oppei milmö KEUKENS Telefoonnummer ziekenauto 5980 Noorderweg 23 SMITSWEG Klinkende overwinning van Olympia dames ïlaar terwijl u wacht BEVEROL S'MEERSTATION Het tweede team van de Soester Schaakclub zet zijn overwinningenreeks voort Sportschool ,.Pouw" vooraan in „steden'-wedstrijd mzet- Peter v. cl. Kant vooraan bij revanches Nederlands juniorenkampioenschap 1971 Hees-volleyballers terug op goede pad moeilijk eigen haar? een pruikje! Red Stars behaalt opnieuw een enorme overwinning Eiermarkt Uw was- en droogproblemen worden opgelost docr re M.h.c. „Soest" moest onderspit delven tegen Kampong-reserves Klaverjassen om de „Practicumbeker" Oliebollenaktie Don Boscogroep Volop spanning in de Soester sporthal tijdens de volleybalcompetitie. De beide topteams van Olympia moesten aantre den tegen de lijstaanvoerders. Bij de dames was dat het Haagse PVC en bij de heren het Amersfoortse VIOS. Een verwacht verlies bij de heren en een kpnkende overwinning bij de dames was het resultaat. Uitstekend aanvalsspel Het Haagse PVC, na het onverwachte verlies van de Olympia dames vorige •week in Utrecht alleen aan de leiding, was op volle oorlogssterkte naar de Soester Sporthal gekomen om hun kam pioenskandidatuur duidelijk te stellen. Olympia had zich terdege voorbereid op deze wedstrijd en verscheen uiterst ge concentreerd binnen de lijnen. De eerste acties waren nog wat nerveus maar eenmaal warmgedraaid nam Olym pia met goed volleybal al snel afstand van de Hagenaars. Hoewel de P.V.C.- aanvalsters beschikten over zeer geva rieerde smashes bleef de Soester ver dediging overeind en wist uit de verde diging snelle en verrassende aanvallen op te bouwen. Lieke Verhoeff maar ook Lenie de Bruin stegen tot grote hoogte, letterlijk en figuurlijk. Want hoewel de lengte van de Haagse aanvalsters niet gering was wist dit tweetal regelmatig de aan val al aan het net te onderscheppen. Met 15-8 werd de eerste set gewonnen en onstuimig begon Olympia aan de tweede set. Ondanks enkele mislukte aanvallen wist Olympia voortdurend de leiding in deze set te behouden. PVC ^ocht verbeten terug maar met supe rieur volleybal en snelle combinaties liepen de Olympianen uit naar 13-7. Even verslapte de concentratie en een foutserve bracht wat onzekerheid bij de „groentjes". PVC putte moed uit deze mislukte actie en begon furieus aan te dringen. En hoewel de Soester aanval wel goed draaide zagen de Hagenaars toch kans telkens een punt dichterbij te komen. De spanning bereikte een ongekend hoogtepunt toen de stand via 13-13, op liep tot. 16-16. Grote opwinding bij het talrijke publiek. PVC nam zelfs een voorsprong, maar een schitterende smash van Lia Hoytingh en een fantastische redding van Lieke Verhoeff brachten de stand op 18-17 voor Olympia. Maar weer kwam PVC terug en bracht de stand weer in evenwicht: 18-18. Na bij na veertig minuten volleybal in de tweede set 18-18. De spanning steeg tot een ongekend hoogtepunt en onder luide aanmoedigingen van het publiek wist Olympia deze set te winnen met 20-18. In de derde set was het Haagse vuur verminderd tot wat gloeiende as. Geen enkele aanvalster wist gevaar te schep pen aan het net. Daarentegen varieer de de Olympia aanval er lustig op los en fraaie korte combinaties tussen Ma ria Antons en Alice Kamerbeek zorg den voor punten en applaus. Hoewel niet hard geslagen zorgden de „gedre ven smashes" van Joke Paans ook al voor de nodige punten. De te vroeg inlopende verdedigsters van PVC verkeken zich hierop keer op keer. Binnen 15 minuten haalde Olympia de setwinst met maar liefst 15-5 binnen. Een uitstekend herstel na de teleurstel- Geen langdurige wachttijd, daar er 2 smeerbruggen ten dienste staan. VAKKUNDIG PERSONEEL. Eerste klas smeermiddelen Birkstraat 105 - Soest - Telefoon 3256 De zware uitwedstrijd tegen het op de derde plaats staande team van de Utrechtse Studenten is geëindigd in een prachtige overwinning voor Soest II. Deze in prettige en sportieve sfeer ge speelde wedstrijd begon met een ver- liespartij voor de jeugdige H. Korvinus.. De eerste overwinning kwam van de ingevallen wedstrijdleider H. Gerth. Deze speelde na lange tijd weer eens mee en mocht dan ook de smaak van de overwinning weer proeven. Hierna volgden de heren P. K. v. Baaien en K. v. Zijtveld. Toen was het met de overwinningen gebeurd. De overige par tijen eindigden in remise, wat de verhou ding weergaf. De persoonlijke uitslagen waren als volgt: UTSTUD VSOEST II K. Duyverman - E. Balvers V«-Va J. Bergstra - J. v. d. Berg Va-1/» P. Goedings - F. Smith V2-V1 M. v. Bergen - B. v. Vliet Va-Va R. de Vries - K. v. Zijtveld 0-1 M. v. Voorst tot Voorst - P. K. v. Baaien 0-1 J. v. Harst - B. W. Haberland V2-V1 J. R. F. Buys - H. Roetman V2-V2 L. A. A. Konst - H. Gerth 0 - 1 J. H. Spelbrink - H. Korvinus 1 - 0 Er moeten nu nog 2 wedstrijden ge speeld worden waarvan de wedstrijd te gen Breukelen de zwaarste is. Breukelen is'mede met Soest II titelkandidaat.. A's. vrijdag speelt het eerste team een kompetitie wedstrijd tegen Laren I. Om ^zich aan de top te handhaven zal hier van gewonnen moeten worden. De stand in de 2e klasse S.G.S. is: 1. Soest I 4-8 2. H.S.G. III 4-8 3. Huizen I 4-5 4. B.S.G. V 5-5 5. Amersfoort V 4-3 6. Laren I 4-3 7. 's Graveland I 4-1 8. Utstud IV 4-0 lende ontmoeting tegen SOS. Door deze overwinning gaat Olympia nu alleen aan de leiding in de tweede divisie. De stand in deze klasse is: Olympia 15-24 PVC Den Haag 14-22 Spirit Amersfoort 14-20 Unitas Doorn 15-20 SOS/DPC Utrecht 15-16 O' 62 Hilversum 14-14 WA Amersfoort 14-14 GVC/AMVJ Hilversum 15-12 SAS '70 Uithoorn 15- 8 SSS Barneveld 14- 4 Rapid Den Haag 15- 0 Heren waren kansloos Het eerste herenteam moest aantreden tegen koploper Vios. De Aniersfoorters, die vorige week verrassend verloren van het Doornse Unitas, hadden zich voorgenomen geen risico te nemen te gen het laaggeplaatste Olympia en zij verschenen in hun sterkste opstelling in het veld. Dat ondervond Olympia direct al in de eerste set. De grotere routine en het uitstekende aanvalsspel waren voor de Soesters te machtige wapens. Een in hoog tempo spelend Vios over klaste Olympia met 15-6. In de tweede set kreeg de Olympia aan val iets meer ruimte en daardoor kon Olympia langer in het spoor van Vios blijven. Tot 8-8 en toen maakte Vios weer even een tussensprint en bracht ook deze set met 15-9 op zijn naam. Ook de derde set was geheel een Amers foortse aangelegenheid en de Soesters verloren met 15-6 en daarmee de wed strijd met 3-0. Het tweede herenteam heeft maar half kunnen profiteren van het verlies van plaatsgenoot SVV. In de wedstrijd tegen het Hilversumse GVC in de Expohal te Hilversum speelden de Olympiareserves zo ongeconcentreerd dat zij met een ge lijkspel genoegen moesten nemen. Overige: uitslagen Jongens: Olympia bSVV a 0-2 SVV bOlympia b 0-2 Meisjes: Olympia aSVV b 2-0 SVV aOlympia b 2-0 Heren: Olympia 7—WH 3 3-0 SVV 3—Olympia 4 1-2 SVV 2Olympia 3 2-2 AGAVS 2Olympia 6 3-0 Olympia 5Limvio 1-2 Volleybal deze week: De eerste teams zijn deze week vrij. Het tweede team moet aantreden tegen Spirit uit Amersfoort. Het programma ziet er als volgt uit: Meisjes: 18.30 uur Olympia bBG SV. LimvioOlympia a. Dames: 19.15 uur Olympia 2WH. Heren: 19.15 uur VoleemOlympia 7. 20.00 uur Olympia 2Spirit 2. Zaterdagmiddag vond in kasteel „Van Schaffelaar" te Barneveld, de „steden"- wedstrjjd (dorpen-ontmoeting doet het zo slecht) tussen jeugd-judoka's uit Har derwijk, Barneveld, Amersfoort en Soest plaats. Uit elke plaats nam een team van zes judoka's deel aan de wedstrijden, die door sportschool Van Helsdingen voortreffelijk werden georganiseerd, waarbij vooral de plaats in vroeger jaren, een toneel van duels op pistool en degen, nu het decor vormden voor één van de oudste verdedigingssporten. Een bijzonder sfeervolle omgeving. Al direct na de eerste partijen werd team deze middag het slechtste af en duidelijk dat de Soester ploeg, onder leiding van de heer Pouw, hoge ogen zou gaan gooien. Het was een pure re clame voor de judosport om de judo kaatjes in de leeftijd van 12 tot en met 14 jaar hun favoriete sport met een onblusbaar enthousiasme te zien beoefe nen. De leerlingen van de Amersfoortse sportschool Boersma brachten het er als Voor tijdelijke kantoorkrachten UTRECHT-Maliebaan 121 Tel. 030-17978 Zaterdagavond vond op. de Utrechtse kunstijsbaan de revanche-wedstrijd plaats voor de tien hoogst geplaatsten van het Nederlands juniorenkampioen schap a en b, dat eind januari in Eind hoven plaats vond. Door het ontbreken van de nationale top, sterk aanleunend tegen de senioren selectie, met Ard Schenk als opperheer- ser, werden de verhoudingen in Utrecht wat genormaliseerd. Het ontbreken van- Kleine, Olof, Valentijn en van Gelder, op toernee door Europa voor het rijden van verschillende internationale wed strijden, gaf de geselecteerde thuisblij vende junioren nu de gelegenheid om eikaars kracht in een redelijke strijd te meten. Terwijl in het overdekte gedeelte van. het ijsbaan-complex de sfeer volop aan wezig was bij de eerste Utrechtse ijs- show, woonde een handjevol dapperen de wedstrijden bij, die bij een sterke wind en op een in niet al te beste con ditie verkerend ijs, precies om zeven uur met de 500 meter begonnen. Peter v. d. Kant natuurlijk opnieuw ge- coached door Dick Vervloet, kwam aan de start met de gedachte nu voor eens en voor altijd af te rekenen met zijn eeuwige 45 sec., die een betere klasse ring bij klassementswedstrijden duide lijk in de weg staat. Maar ook nu, met een sterke wind tegen op de lange zijde, reikte Peter weer niet verder dan 45,4 sec. - Op de 5000 meter kwam Peter duidelijk beter uit de schaatsen, want met een tijd van 8 min. 35 rond, eindigde hij in het algemeenklassement nu op de eer volle 5e plaats, waarbij zeker niet ver geten mag worden dat Peter zijn race om half twaalf beëindigde. Ondanks deze werkelijke nachtrit was de rustige Soester kampioen zondag morgen om half acht weer aanwezig om zijn baantjes te rijden voor de inter- clubcompetitie, waarbij ook de andere Soester junioren en adspiranten in de baan kwamen. Met zijn 5 kilometer van zaterdagavond nog duidelijk in de benen kwam Peter van de Kant op de 500 meter nu niet verder dan 46.1 sec. maar op de 1500 m herstelde hij zich weer enigszins door 2 min. 24.2 sec. op de chronometers te brengen. Eddie Dijkhuizen ook a-junior reikte op de sprint niet verder dan 50.4 sec., maar knabbelde op de 1500 meter opnieuw enkele seconden van zijn persoonlijk re cord af en kwam in 2 min. 31.2 sec. over de streep. De beide b-junioren Wim van de Kant en Ton Lankrijer konden elkaar hiet volledig bestrijden. Ton Lankreijer kwam in de sprint tot 47 sec. rond, een afstand die Wim v. d. Kant door om standigheden onbenut moest laten. Maar op de 1500 meter laaide de strijd fel op. Wim finishte in 2 min. 27.1 sec, Op nieuw bleef Ton Lankreijer hem vóór, ditmaal met slechts 0.6 sec. Ook de adspiranten namen deel aan de wedstrijden. Gerd v. d. Heuvel gleed op de sprint in 50.4 sec. naar de finish, ter wijl hij de 1500 meter reed in 2 min. 37.9 sec. Erik Butzejaar volgde hem in het klassement met 51.1 sec. en 2 min. 39.9 sec. Harrie Jansen reed 53 sec. en 2 min. 51.3 sec. Jan Admiraal kwam nu op de sprint niet verder dan 53.8 sec.-en op de 1500 meter tot 2 min. 50.4 sec. niet. Weer niet beneden de 45 sec. eindigde op de vierde plaats. De Harderwijkse sportschool Iedema. klasseerde zich in de team-strijd als 3e, terwijl Barneveld met Sportschool Van Helsdingen beslag legde op de 2e plaats. Sportschool Pouw nam overtuigend de eerste prijs mee naar Soest. Bijzonder veel indruk maakte de kleine Robert van Barneveld 'door al zijn par tijen in winst om te zetten, waarbij vooral zijn „grondwerk" bewondering afdwong. Zijn tegenstandertjes onder- vondén allen zijn onontkombare houd grepen en verwurgingen. Op de foto van links naar rechts op de voorste rij: Jim Ruiter, Robert van Bar neveld en Bert de Bree, de achterste rij: Jack de Vries, Frank Schipper, Dick de Boer en Johan Ruiter die als reserve aanwezig was. Na de nogal negatieve resultaten van de afgelopen weken, is donderdagavond dankzij een keiharde training een dui delijke verbetering in de prestaties van de VVH-teams gekomen. In een levendige wedstrijd wtèt het eerste herenteam SVV 4 met de fraaie 3*0 cijfers te verslaan, waardoor de roodbaadjes zich nu weer op de vijfde plaats in de tweede klasse vestigden. Hoewel Hees-in deze wedstrijd een sterk technisch overzicht bezat, moest het zich toch tot het uiterste inspannen om de kwalitatief zeer matige, maar uiterst fanatieke oudere garde van 'SVV van zich af-te-houden.- In de eerste set konden de WH-ers, door de superieure aanval, nog wel moeiteloos met 15-8 zegevieren, doch na een zeer gunstige 11-3 voorsprong in de tweede set kwam de Heesploeg plot seling de man met de hamer tegen en kon SVV punt voor punt inlopen en zelfs zelfs met 14-13 een voorsprong nemen. Gelukkig wistéri de WH-ers ër via een wanhoopsoffensief toch nog in te slagen op het nippertje de set in de wacht te slepen. 16-14. WH was nu over haar moeilijke punt heen en gaf SVV in de laatste set nog weinig kans gevaarlijk te worden, zodat ook deze set in een Hees overwinning eindigde: 15-10. Gezien het vertoonde spel mag toch wel gekonstateerd worden, dat de WH-ers over hun dieptepunt van de laatste we- keh heen zijn en de weg naar herstel goed geplaveid ligt. Ook het tweede herenteam bevestigde de opgaande lijn van het WH-spel, want zij zegevierde met grote cijfers over het matige BG en SV 4, wat vooral zijn oorzaak vond in het zeer geconcen treerd spelen der WH-ers, die aan het net verboven hun tegenstanders uitsta ken. In alle drie sets bleven de Hees reserves de Baarnaars ver voor, wat de setstanden van 15-4, 15-3 .en... 15-4 nog eens duidelijk accentueren. Het derde herenteam werd volledig volgens verwachting verslagen met 3-0 door koploper Olympia 7, dat bestaat uit geroutineerde oude-garde spelers. Toch gaven de WH-ers hun tegenstan ders veel beter partij dan in de eerste wedstrijd tegen dezelfde formatie eerder in het seizoen. Niet zelden wisten de onervaren Hezenaren goede kombinaties op te bouwen en aardig wat puntjes bij een te garen, maar toch nog lang niet voldoende om Olympia 7 ernstig te be dreigen. Soesterbergsestraat44 U Soest telefoon 2045 TORENSTRAAT 45 - TEL. 8009 Keukens in iedere prijsklasse Ook op zaterdag geopend. Het eerste herenteam is er in geslaagd voor de tweede maal dit seizoen de barrière van 100 punten te breken. Het Utrechtse Taveno bleek geen partij te zijn. Het waren bovendien slechte verliezers, want toen de Utrechters be seften, dat zij tegen dit Red Stars geen eer konden behalen, probeerden zij op allerlei manieren Red Stars uit het spel te halen, hetgeen echter niet lukte. Met nog zes wedstrijden te spelen in deze competitie, waarbij de scores steeds hoger worden, is er geen enkel team meer dat een kampioenschap kan verhinderen. Bij de rust was de stand al 56-10 en 2 minuten voor het eindsignaal wist Ri- nus Valk het honderdste punt te sco ren. De eindstand werd tenslotte 106-50. Persoonlijke score Jos v. d. Brink 28 p., Sjoerd Lodema 22 pnt., Wim Bolwerk 22 pnt., Rinus Valk 18 pnt., Ton Hil- horst 8 pnt., Ben Roedelof 4 pnt. en Ruud Hornung 4 pnt. Red Stars 2—ABC '60 29-34 Het tweede herenteam moest voor de tweede keer dit seizoen zijn meerdere erkennen in het Amersfoortse ABC '60. Lange tijd zat er een ander resultaat in, doch het betere teamverband van ABC was tenslote doorslaggevend. Red Stars 3Midland 3 49-33. Het derde herenteam wist tegen de Utrechters zijn derde overwinning te behalen. Dit was vooral te danken aan de voortreffelijke inzet, want vanaf de eerste minuut speelde men man to man. Dit overdonderde Midland zó, dat de overwinning geen seconde in gevaar is geweest. Red Stars 2—Red Stars 3 55-22. Het tweede damesteam had in de streekderby geen enkele moeite met het derde team. De grotere routine en daar door de betere balbehandeling was hier doorslaggevend. Red Stars MARed Stars MB 50-12. Het meisjes B juniorenteam heeft de ongeslagen positie van het A-team niet in gevaar kunen brengen. Het B-team speelde echter een voortreffelijke wed strijd en wist lange tijd het A-team goed te volgen. Na een ruststand van 12-5 liet het A-team er echter geen gras over groeien en liep snel uit om zodoendè tóch een enigszins geflat teerde overwinning te behalen. UW b—Red Stars a 23-66. Het jongens adspirantenteam speelde weer een voortreffelijke wedstrijd tegen het Utrechtse UVV. In de Utrechtse Catharijnehal bewezen zij weer, dat zij vooral tactisch grote vorderingen maken. Een uniek verschijnsel in deze klasse is, dat de Soesters een uitgebrei de opbouw in de aanval hebben, alvo rens deze af te ronden. Red Stars mbEagles Ma 28-16. De meisjes adspiranten speelden een leuke wedstrijd tegen Eagles uit Utrecht. Vooral in technisch opzicht overheerste Red Stars, doch aan het schot moet nog wel iets gedokterd worden. Door deze overwinning behouden de meisjes goede kansen, om deze competitie met een kampioenschap te bekronen. Red Stars maOSG ma 2-0. Het a-team behaalde een weinig be vredigende overwinning van 2-0 op het Utrechtse OSG Dit resultaat werd be haald, omdat de Utrechtse meisjes niet kwamen opdagen. Red Stars cEagles a 45-24. Het adspirantenteam draait voortreffe lijk en had geen enkele moeite met Eagles. Na een zwakke competitiestart zijn zij maar liefst, zeven wedstrijden ongeslagen gebleven en zijn inmiddels opgerukt naar de tweede plaats op de ranglijst. Op de Amersfoortse eiermarkt werden aangevoerd 45.000 stuks in prijzen van ƒ11,50 tot ƒ12,25. Middenprijs ƒ12, Prijs per kg 1,90. SoectarbargMrtrutt 30 hoek Eikenlaan. WtJ htfeben vflt gr et# drogers beschikbaar en de afstand van de tot de Wasserette is 1300 MBTBK H Het eerste herenteam van de m.h.c. „Soest" kwam zondagmiddag op de Schrikslaan in het veld tegen de re serves van het Utrechtse Kampong. Niet alleen voor hst op peil houden en verhogen van de condidite, maar voor al om het competitie-ritme weer te pakken te krijgen. Met een invaller voor de herstellende Guido Diehl, maar met Bert Vriens, die bijna de gehele wedstrijd uitspeelde, was „Soest" een waardig tegenstander van het Utrechtse team, dat in doelman Eelco Wilkens, als plaatsvervanger van Ben Buys, een moeilijk te paseren goa lie vond. De Soester verdediging had grote moei te met de onstuimig aanvallende Utrech ters, die door een fraai benutte straf- push al snel op 1-0 kwamen. Het duur de toch nog tot vlak voor rust voordat Kampong, ditmaal uit een strafcorner op 2-0 kwam. Kampong geloofde het na de rust wel, maar dat was voor „Soest" reden ge noeg er een schepje bovenop te doen. Otto Beyer, die de richting naar het doel duidelijk gevonden schijnt te heb ben, bracht de stand op 2-1, waarna Paul den Hartogh de partijen op ge lijke voet bracht. Van beide zijden berustte men in een puntenverdeding, totdat Kampong vlak voor tijd met wat geluk opnieuw wist te scoren en de volle winst opstreek. Met nog vier competitiewedstrijden voor de boeg tegen Alkmaar, Gooische, Ring Pass en HBS, waarvan alleen Gooi sche een uitwedstrijd is, heeft „Soest" de kans op het kampioenschap volledig in eigen hand. A.s. zondag komen de groen-witten uit in een bekerwedstrijd. 28 Februari start de competitie met de wedstrijd tegen Alkmaar. Enige jaren geleden schonk de heer E. J. Marée, van Instituut Practicum aan de Torenstraat te Soest, een grote beker aan de Soester Politie Sport Vereniging, met de bepaling, dat ieder jaar een klaverjaswedstrtfd zou worden georga niseerd, met deze „practicumbeker" als hoofdprijs. Vrijdagavond vond in da structiezaal van de brandweer de zo veelste wedstrijd plaats, waaraan acht teams van ieder twaalf personen deel namen. Dat waren, politie Baarn (winnaar in 1970), politie Hilversum, Kon. Mar. Dis trict Utrecht, K.P.S., Soester Brand weer, Gemeentewerken en S.P.S.V. X en II, verdeeld in twee poules. Poule I bestond uit Baarn, S.P.S.V. IX, Kon. Marechaussee en Brandweer. Poule II werd gevormd door Gemeente werken, Hilversum, K.P.S. en S.P.S.V. X. De avond werd geopend door de voor zitter van de S.P.S.V., de heer W. v. d. Brink, die verheugd was over de op komst van de verschillende korpsen. Hij vergeleek deze gezellige avonden met een spreuk uit een schrift van zijn zoon tje, dat luidde: „Een leven zonder fees ten, is als een lange reis zonder rust plaatsen". Dit is echter geen feestavond, maar toch wel een vriendschappelijke ontmoeting in een ontspannende sfeer, hetgeen ons allen wel toekomt in deze jachtende tijd. Hij wenste allen veel succes. Er werden drie rondes gespeeld voor de poules en één ronde om op het totaal van vier te komen voor de finale. Uitslag poule I 1. Baarn, 21.266 p. 2. Brandweer, 20.721 p. 3. Kon. Mar., 20.431 p. 4. S.P.S.V. II 19.806 punten. Uitslag poule II: 1. Hilversum, 21.606 p. 2. S.P.S.V. I, 19.463 p. 3. K.P.S., 19.046 p. 4 .Gemeentewerken, 19.779 punten. In de finale tussen Baarn en Hilversum, wonnen beiden drie partijen, maar doordat het puntenverschil in het voor deel van Baarn was, kwam Baarn voor dit jaar weer in het bezit van de fraaie Practicumbeker. De totaal uit slag van de korpsen is: 1 Baarn, 2, Hil versum, 3. Brandweer, 4. S.P.S.V. I, 5. K.P.S., 6. Kon. Marechaussee, 7. Ge meentewerken, 8. S.P.S.V. II. De individuele prijswinnaars kwamen in aanmerking voor totaal veertig prij zen. De twaalf hoofdprijzen vielen ten deel aan: 1. D. Stolk (Brandweer) 5532 p. 2. J. Nieuweweg K.P.S.) 5300 p. 3. J. Mommers (Baarn) 5280 p. 4. C. de Bruin (Brandweer) 5268 p. 5. A. van Küler, (H.sum) 5243 p. 6. O. Hansma (Baarn) 5241 p. 7. J. W. Mulder (Kon. Mar.) 5165 p. 8. J. M. van Dijk (Kon. Mar.) 5141 p. 9. B. Dunsbergen (Kon. Mar.) 5111 p. 10. J. Benjamin (Baarn) 5096 p. 11. Me vrouw Birkhof (H.sum) 5077 p. 12. A. Wijnsma (H.sum) 5017 punten. De troostprijs was voor J. W. Kaspers (S.P.S.V.), die slechts 3249 punten be haalde. De hoofdinspecteur van politie, de heer H. G. Scholtmeijer, in zijn functie van ere-voorzitter van de S.P.S.V., reikte uit en hoopte volgend jaar weer op flinke deelname. Ook dit jaar wordt weer ter gelegen heid van carnaval door de Don Bosco verkennersgroep een oliebollenaktie ge houden. Vóóraf komen de jongens met intekenlijsten rond, waarop uw bestel ling genoteerd wordt. De aflevering vindt plaats op 23 februari. Prijs per zakje van vijf stuks is 1,20. Het geld dat zij hiermede hopen te verdienen, wordt gebruikt om nieuw materiaal te kopen. Jongens die met intekenlijsten willen rondgaan, kunnen kontakt opnemen met hopman B. Schalkx, Korte Kerkstraat 5, tel. 2961 of met. mej| H. v. d. Linden, Koninginnelaan 50, tel. 6433.

Soester Courant | 1971 | | pagina 5