M Stenofyp militië KEUKENS Helpt uw Rode Kruis HELPEN!! S.E.C. 1 verslaat Montfoort 13-1 Zaterdagvoetbal V.V.Z. behoudt kampioenskansen V.V.Z. 1 Rood Wit 1 1-0 V.V.H.-cIaines opnieuw naar winst Heren van de m.h.c. ..Soest" gelijk tegen Alkmaar Dames wonnen verdiend van Myra Olympia dames handhaven zich op eerste Schitterende overwinning van het tweede team der Soester schaakclub S.0. „Soest" behaalde een verdiende overwinning op VVZA 'tl i# EG SETTEN S.0. Soest-trainer Vos vertrekt Sportuitslagen Indoor-succes voor Nanda Heykamp Soester atleten in topvorm tijdens district-veldloopkampioenschap Marieke Schuiling en T. Calkoen kampioen in hun klasse DINSDAG 2 MAART 1971 Een zeer sterk spelend SEC stond reeds na een kwartier met 1-0 voor door een doelpunt van Stalenhoef uit een voorzet van Hoefman. Na dertig minuten kon Montfoort gelijk maken door een fout in de SEC-achterhoede: 1-1. In de laatste minuut voor de rust kwam SEC door een doelpunt van Hartman op 2-1. Na de rust een sterk aanvallend Mont foort, dat echter door de SEC-achter hoede in bedwang gehouden kon wor den. Bij een van de steeds gevaarlijke SEC-aanvallen kon Hartman tien minu- P. Hartman scoorde met een fraaie kop bal de tweede treffer voor S.E.C. ten voor het einde de stand op 3-1 brengen. Uitblinkers bij SEC waren de middenveldspeler Koelewijn en in de achterhoede Dorrestein. Woudenberg 2SEC 2 Twintig minuten voor het einde gestaakt. Twintig minuten voor het einde heeft de scheidsrechter deze wedstrijd ge staakt. Nadat voor de rust een gaaf SEC-doel- punt volkomen ten onrechte door de scheidsrechter werd afgekeurd, was bij de rust de stand 1-0 in het voordeel van Woudenberg. Twintig minuten voor het einde van de wedstrijd werd wederom een SEC-doel- punt afgekeurd, dat in eerste instantie door de scheidsrechter werd toegekend. De bal lag reeds op de middenstip, toen de scheidsrechter op zijn beslissing terugkwam op aanwijzing van de grens rechter van Woudenberg. Deze grens rechter maakte de scheidsrechter erop merkzaam, dat hij gevlagd had voor een overtreding van een Woudenberg speler, in het voordeel van SEC. De SEC-aanvoerder kon zich met deze scheidsrechterlijke beslissing niet ver-, enigingen, reden waarom de scheids rechter de wedstrijd staakte. Het SEC-bestuur overweegt deze zaak voor te leggen bij de commissie van Onderzoek in Utrecht. Posthoorn 2SEC 3 4-3 In een aanvankelijk gelijk opgaande wedstrijd nam SEC na vijf minuten door een vrije trap, ingekopt door IJsseldijk, de leiding 0-1. Na twintig minuten werd het door een afstandsschot van de Vink 0-2, waarna Posthoorn in de vijfentwin tigste minuut de stand op 1-2 bracht. Na vijfendertig minuten werd het zelfs 1-3 door een goal van de SEC-speler v. d. Berg, maar nog voor de rust wist Post hoorn de achterstand terug te brengen op 2-3. Na de rust kwam in de vijftiende mi nuut Posthoorn gelijk 3-3 en in de vijf en twintigste minuut wist de thuisclub zelfs de leiding te nemen 4-3* wat te vens de eindstand betekende. De leiding van deze doelpuntrijke wed strijd was overigens matig. In een voor de rust volkomen gelijk opgaande strijd, waarin aan beide zij den enkele kansen gemist werden, kwam men niet tot scoren. Rust 0-0. Na de rust zagen wij een sterk opdrin gend WZ, dat met zeer goed voetbal na een half uur de leiding nam. Een vloeiende, combinatie, tussen D. Geyten- beek en D, Wegerif werd door de laatste speler afgerond met een prachtig doel punt: 1-0. De goed sluitende WZ achterhoede voorkwam dat Rood Wit gelijk maakte, waardoor WZ de twee punten kon binnenhalen. De wedstrijd werd gespeeld onder de voortreffelijke leiding van scheidsrechter Vedder uit Naarden. Woudenberg 16-27 WZ 16-23 Veense Boys 18-21 Cambia 15-15 UHVS 15-14 Hulshorst 15-13 Chefana 16-13 Hoevelaken 15-11 Baarn 16-11 Rood Wit 15-10 Eemnes 15-10 TORENSTRAAT 45 - TEE. 8009 Keukens In iedere prijsklasse Ook op zaterdag geopend. Na de verrassende overwinning van vo rige week op koploper Olympia 2 heeft het eerste damesteam van de volley balvereniging Hees afgelopen donderdag opnieuw met 2-1 kunnen zegevieren, nu over het Baarnse Limvio 2, dat even als WH een middenmootpositie op de ranglijst inneemt. Deze wedstrijd kenmerkte zich vooral door de technische overheersing van de VVH-ploeg, die daarentegen in een zeer nonchalante bui verkeerde, want nadat de eerste set met grote cijfers en zon der enige tegenstand in het voordeel van de Hees-dames was beslist, moest de tweede set verrassend aan Limvio wor den gelaten. Dit vond zijn oorzaak in het feit. dat. de VVH-ploeg door de ge ringe tegenstand duidelijk stoom af blies, wat weer tot gevolg had, dat Hees fout op fout ging stapelen, zeer tot genoegen van de dankbaar profite rende tegenpartij. Herstel kwam in de derde set, welke met. grote inzet en via talrijke zuivere kombinaties in een zeer verdiende zege kon worden omgezet.. Ook het eerste herenteam bleef win nen. hoewel de 2-1 zege op het zeer matige Olympia 5 slechts na zeer grote moeifp kon worden bewerktstelligd. De WH-ers zochten de gehele wedstrijd tevergeefs naar de goede vorm, doch doordat, de tegenstander ook niet be paald naar een tópniveau reikte, kon de Heesploeg, dankzij haar langere lengte aan het net. de wedstrijd toch nog met 2-1 zegevierdend afsluiten. Een wed strijd overigens, om maar heel snel te vergeten. Dat het zeer jeugdige tweede dames team tegen koploper Olympia 3 volko men kansloos een 3-0 nederlaag zou lij den. stond bij voorbaat al vast. want de Hees-reserves missen nog veel te veel wedst.rijdervaring om dergelijke tegen standers enigszins redelijk van repliek te kunnen dienen. WZ heeft nog een zeer goede kans op het kampioenschap, temeer daar Wou denberg nog twee moeilijke uitwedstrij den wachten. Dit zijn de wedstrijden tegen Hoevelaken en tegen het verjong de elftal van Rood Wit, dat tegen VVZ toch een verrassende prestatie leverde. Metzeer .veel,, spanning kan men de mogelijke sleutelwëdstrijd Woudenberg— VVZ tegemoet zién. WZ 3—Zwart Wit 2 0-1. Het is WZ 3 niet gelukt koploper Zwart Wit een puntje afhandig, te ma ken. In een ongeveer gelijk opgaande strijd, slaagde Zwart Wit er na 30 mi nuten in het enige doelpunt te scoren. Uit een fraai genomen vrije trap ver dween de bal onhoudbaar voor de WZ- keeper in de rechter bovenhoek. Door een betere spelverdeling kon Zwart-Wit het heft in handen houden en de wed strijd in haar voordeel beslissen. WZ blijft hierdoor op een gedeelde tweede plaats staan en heeft eigenlijk alleen nog een theoretische kans op een kam pioenschap. VVZ 5—VVOP 5 0-3. I Door van het op de laatste plaats staan- j de WOP té'verliezen, heeft WZ nu de rode lantaarn overgenomen. WOP won J overtuigend en -verdiend. Er zal bij WZ 5 wel het een en ander moeten gebeuren I wil men van deze plaats afkomen. SOVA 4—VVZ 7 2-0. Volgens de verwachting verloor VVZ van het veel hoger geplaatste SOVA. In een goede en sportieve wedstrijd is het VVZ niet gelukt te scoren en SOVA won verdiend. Na de winterstop en de zaalhockey- periode kwamen de teams van de m.h.c. „Soest" zondag voor de tweede veld- conipetitiehelft in actie. De dames tegen het Amsterdamse Myra, dat een plaats in de middenmoot bezette, de heren te gen Alkmaar, dat géén kans meer heeft op een eventueel kampioenschap. Wilde Soest echter aanspraak op de titel ble ven maken, dan moest er van Alkmaar gewonnen worden. Een bijna voltallig „Soest", met Guido Diehl en Bert Vriens, maar met een invaller voor captain W. van Hall, pakte de zaken direct na het eerste fluitsig naal energiek aan. Met snelle aanval len via de beide vleugels probeerde men de Alkmaar-verdediging op de knieën te krijgen. Maar zodra men de slag- cirkél binnenkwam was het met het overwicht van de .groen-witten gedaan. Toch was Soest, zeker in de eerste helft, de betere ploeg. De enkele keren dat Alkmaar tot bij het heiligdom van de goed keepende Ben Buys kon komen, vonden zij daar een goed sluitende verdediging, waarin Rob van Hall een bijzonder sterke wedstrijd speelde. „Soest" verzuimde ook maar één enkele van de vele kansen te benutten en met 0-0 brak de rust aan. In verband mét de bepaald niet ideale weersomstandigheden werd er na am per één minuut rust aan de tweede helft begonnen, die direct een fel aan vallend Alkmaar bracht. De groen-witte verdediging hield prachtig stand en op nieuw nam „Soest" het initiatief in handen. Met goede passes trok men de verdediging van Alkmaar uit elkaar, maar de Soester aanvallers, met als spits Oto Beyer, konden het vijandelij ke doel niet doorboren. Guido Diehl, Alexander Artz en Paul Hartig kregen fraaie kansen om de score te openen, maar het lukte hen niet om de volle winst in Soest te houden. 0-0. De dames, die met Lore Rasch-van der Sterren in hun midden duidelijk aan kracht hebben gewonnen, traden Myra ontspannen tegemoet en wisten hun te genstandsters dermate te imponeren, dat zij het spel vanaf het eerste moment volledig beheersten. Door goed aanvallend spel bracht men de Myra-verdediging regelmatig aan het wankelen, terwijl de eigen verdediging, met keepster Brigitte Wilten aan het hoofd, een koude, maar rustige middag had. Marion Kuipers wist voor „Soest" het eerste en enige doelpunt te scoren, zodat de Soester dames twee erg be langrijke punten aan hun magere totaal konden toevoegen. De wedstrijd tegen medetitelkandidaat Breukelen is in een overtuigende overwinning voor Soest 2 geëindigd. Wedstrijdleider H. Gerth bracht het sterkste tiental in de strijd en niet zon der succes. P. K. van Baaien bracht het eerste punt binnen, spoedig gevolgd door de jeugd speler H. Roetman. Pas na elven kwam er enige tekening in de strijd A. G. Hil- won en K. v. Zijtveld kwam tot re mise. E. Balvers moest voor het eerst in de kompitie zijn koning omleggen. J. v. d. Berg stond slecht maar door een foute zet van zijn tegenstander kon hij de overwinning veilig stellen. F. Smith had het zeer moeilijk. Deze jeudige spe ler doet het overigens voortreffelijk, maar moest toch opgeven. Omstreeks kwart voor twaalf werden de laatste drie partijen gearbiteerd. Dit, leverde een remise op voor B. v. Vliet, en over winningen voor B. W. Haberland en J. Timmer. De gedetailleerde uitslagen wa ren als volgt: E. BalversC. A. J. Samsom 0-1 J. v. d. BergJ. Kroon 1-0 F. SmithJac. Kroon 0-1 B. v. VlietP. H. J. Ransdorp V2-V2 K. v. Zijtveld- drs H. Snijder V2-V2 P. K. v. Baalen-.J. Noordenbos 1-0 J. TimmerJ. Frijlink 1-0 A. G. HilhorstW. Boele 1-0 B. W. HaberlandH. Tuininga 1 - 0 H. RoetmanW. Pars 1-0 7-3 Door deze uitslag heeft. Soest 2 de lei ding van de 4e klasse A stevig in han den. Wanneer nu van Gevato 1 wordt gewonnen betekend dit. automatische promotie naar de 3e klasse van de Stichts-Gooise Schaakbond. Ook deze week liet de rekening van Olympia weer 'VerKesl en winst zien. Stonden er vorige week nogal wat damesteams in ,de rode cijfers, deze week waren fiet" de eerste drie- heren teams die een weinig te kort kwamen. Bljjft het herstel van het tweede da mesteam en de fraaie overwinning van Dames 1. OVERTUIGENDE OVERWINNING Het eerste damesteam, gestoken in de fraaie trainingspakken van Frans Bos man, had deze week als tegenstander het altijd tot verrassingen in staat zijn de 0'62 uit Hilversum. De wedstrijd, die in de Expohal werd gespeeld, behoorde niet tot de aller beste maar de Soester dames maakten wel duidelijk dat hun eerste plaats geen toevallige is, maar dat deze is verkregen door goed en intelligent volleybal te spelen. In de eerste set ging de strijd tot 6-6 gelijk op. 0'62 verrichtte een aantal zeer fraaie reddingen maar was niet in staat uit eigen verdediging ook tot ge vaarlijke aanvallen te komen. De Olym- pianen echter varieerden er lustig op los en goede acties aan het net zorgden voor een tussenstand van 12-6. Enkele goed geplaatste ballen brachten de Hil- versumse meisjes op 12-10, maar toen was het gebeurd met de „koopvrouwen". Een daverende smash van Carla Hil horst, een plaatsbal van Lieke Verhoeff en een stopfout van 0'62 bracht de eer ste setwinst bij Olympia. In de tweede set verhoogde de Soester ploeg het tem po een weinig en zie de fraaie reddin gen van de 0'62-verdediging bleven uit en met groot gemak won Olympia deze set in acht minuten tijd met 15-5. Inmiddels had de coach van Olympia Joke Paans gewisseld voor de pas bij het team behorende Marijke Vermeulen en haar debuut in de Soester ploeg was ruim voldoende, vooral verdedigend stond ze haar „mannetje". In de derde set wiselde Olympia nóg een speelster en mocht Truus Tournéé de plaats innemen van Alice Kamer beek. Het betekende geen verzwakking en wat 0'62 ook probeerde, meer dan 7 punten wisten zij ook in deze set niet te behalen. Zo zegevierde het eerste damesteam van Olympia met 3-0. De grootste concurrent van de Soester dames, het Haagse PVC, maakte ook geen fout en won met 3-0 van het Amersfoortse Spirit. Door deze uitslagen blijft het eerste damesteam van Olympia nog aan de kop van de ranglijst met twee punt' voorsprong op het Haagse PVC, maar één wedstrijd meer gespeeld. Het tweede damesteam liet zich dit maal niet verrassen en won met 3-0 van SVV 4. Verlies voor de heren. Het eerste herenteam moest voor zijn wedstrijd naar Culemborg. Tegenstan der was hier Shot. In een aantrekkelij ke, maar niet bepaald door goed vol leybal uitblinkend duel verloren de „Van Kooy-brothers" met 3-1. In de eerste set hadden de Soester heren nogal wat last van de spiegel gladde vloer. Snelle acties waren uit gesloten en er vielen ook regelmatig grote gaten in de verdediging. Met 15-7 won Shot. Ook de tweede set leverde geen winst op voor de Soestenaren. Ditmaal echter liep de score op tot 15-12. In de derde set, verreweg de meest aantrekkelijke, ging het ineens veel beter met de Olympia-aanval. De Shot.-verdediging had geen antwoord op de fraaie acties en verloor verdiend meh 15-5. Olympia had zichfraai her steld maar ook de conditie danig aan gesproken. De vierde set toonde dat duidelijk aari. Geen flitsèride aanval meer aan het net, geen sluitend blok en Shot profiteerde daarvan gretig. Met 15-7 wonen zij de set. Olympia was met 3-1 verslagen. Het tweede herenteam moest naar Ermelo om daar tegen de candidaat voor de eerste plaats in de promotie klasse aan te treden. In een wedstrijd, die uren te laat begon, h§eft Olympia 2 met 3-0 een fikse nederlaag moeten incasseren. Geen moment hebben de „groentjes" huntegenstanders serieus kunnen be dreigen. Door deze nederlaag kunnen de Olympia-reserves hun titelkansen wel afschrijven, maar daarom niet ge treurd. Volleybal is en blijft een fraai spel. Ook was er verlies voor het derde herenteam, maar zeer eervol. Dit zeer jeugdige team, dat in een vrij zware klasse uitkomt, moest het opnemen te gen koploper BG SV uit Baarn. Dit team, dat onbedreigd aan de leiding gaat in de eerste klasse, had toch nog vrij veel moeite met de furieus verdedi gende Olympiaantjes. Jammer was het dat het team te weinig „harde aanval" had, daardoor kon de verdediging van BG SV zich gemakkelijk staande houden. 3-0 werd de uitslag, maar het was een zeer behoorlijk duel. Deze week Donderdag staan er weer een aantal spannende wedstrijden op het program ma. Olympia 1 dames en Olympia 2 dames moeten hun leidsterspositie trach ten te handhaven tegen resp. AMVJ/GVC en Foxboro, terwijl het eerste heren team het niet onverslaanbare Huizen op bezoek krijgt. Het volledige programma ziet er als volgt uit Donderdag 4 maart, sporthal Beukendal: Jongens: 18.30 uur, BG SV-Olympia b. Devu-Olympia a. Dames20.00 uur, Olympia 1-AMVJI GVC 1. 20.45 uur, Olympia 2-Foxboro. Heren19.45 uur, Olympia 7-SW 5. 20.00 uur, Olympia 1-Huizen 1. 20.00 u., Olympia 2-VVA 2. Zaterdag 6 maart, SDorthal Amersfoort: Heren19.30 uur, Spirit 3-Olympia 3. Soest 1 heeft zondag j.1. een zeer ver dienstelijke prestatie geleverd door WZA in eigen huis met 1-0 te verslaan. Lang heeft men moeten wachten op het verdiende doelpunt.. Pas een kwartier voor het einde van de wedstrijd kon P. Dorrestein scoren. De Soester achterhoede ving de WZA- aanvallen goed op en het SOS-doel kwam dan ook nauwelijks in gevaar. Met deze twee wel verdiende punten bezet Soest nu een mooie vijfde plaats op de ranglijst. Guido Diehl was in de eerste helft heel dicht bjj een doelpunt, maar dc Alk maar-goalie ^ist zjjn schot onschade lijk te maken. H0RL0GE5 juwelier hqrloger VA SOESTDUK REMBRANDTLAAN 18 - TEL 02155-4785 De heer Vos, sinds 1969 trainer van de S.O. „Soest" gaat de blauwwitten aan het eind van het lopende seizoen verla ten. Door deze beslissing is het bestuur direct op zoek gegaan naar een waar dige opvolger, die men deze week ge vonden leek te hebben in de bekende voetbaltrainer Zwartkruis. Na enkele besprekingen wist men tot overeenstemming te komen, waarbij vooral de mogelijkheden bij de S.O. „Soest" voor de heer Zwartkruis door slaggevend leken te zijn. Het was voor het bestuur van de S.O. „Soest" dan ook een grote teleurstelling toen de heer Zwartkruis deze week tot zijn spijt moest mededelen, dat hij, na overleg met zijn echtgenote, besloten had om een bijzonder actieve periode in het vaderlandse voetbal de teugels wat te laten vieren, en het wat rustiger aan te gaan doen. Bij de S.O. „Soest" is men nu weer op nieuw begonnen met het zoeken naar een nieuwe trainer. Voor tijdelijke kaotoorkrachten UTRECHT-Maliebaan 121 Tel. 030-17978 ZATERDAGVOETBAL VVZ 1Rood Wit 1 1-0 WZ 3—Zwart Wit 2 0-1 VVZ 5—WOP 5 0-3 SOVA 4—WZ 7 2-0 Hees 2—GWV 4 5-1 Hees 4SEC 5 6-1 SEC 1—Montfoort 1 3-1 Woudenberg 2SEC 2 gestaakt Posthoorn 2SEC 3 4-3 Junioren IJsselmeervogels CWZ A 1-0 Adspiranten WZ a—Hees a 5-0 De Glind a—VVZ b 2-0 WZ d—Roda d 3-3 Pupillen APWC 1—WZ 11-0 Hoogland 2—WZ 2 3-1 WZ lbAmsvorde lb 2-0 ZONDAGVOETBAL Zebra's 1—SEC 1 1-4 Zeist 2—SEC 2 1-2 APWC 5—SEC 5 1-2 KWA 4SEC 6 2-1 HOCKEY Dames Soest 1Myra 11-0 Maarn 2Soest 2 0-1 Gooise 8Soest 3 1-3 Heren Soest 1Alkmaar 1 0-0 Soest 2—Kampong 6 3-2 Gooise 8—Soest 3 1-13 Soest 6Kameleon 6 2-2 Tijdens de zaterdag door de Amster damse atletiekvereniging A.V. '23 in het RAI-gebouw gehouden indoor-atletiek- wedstrijden, werd de S.O. „Soest"-verte- genwoordigd door Nanda Heykamp, die op de 600 meter een nieuw persoonlijk indoor-record vestigde met 1 min. 53.6 sec., waarmede ze zich bijzonder eervol als derde wist te klasseren. AUTOBANDEN - SERVICE G. Borgesiuslaan 19A, BAARN Tel. 02154-6687 SUPERSNELLE SERVICE OP MODERNSTE APPARATUUR. Onder ideale weersomstandigheden werden zondag op het schitterende landgoeJ „Pijnenburg", dat daartoe belangeloos ter beschikking van de atletiek-sectie vul de S.O. „Soest" was gesteld, de districts-veldloop kampioenschappen 1971 gehou den. Aan de start verschenen alle favorieten uit het district van de afdelinge* Utrecht en Gooi- en Eemland. De Soester atleten boekten op deze wedstrijd weer vele successen, wat uiteinde lijk een eervolle tweede plaats in het verenigings-klassment opleverde. Twe# eerste, vier tweede en drie derde plaatsen vormden de Soester oogst van deze kampioenschappen. De precies op tijd in topvorm lopende Theo Calkoen legde bij de jongens-pu pillen a het complete veld zijn wil op en finishte met royale voorsprong als eer ste. Het was jammer dat Marcel Klaa- renbeek door ziekte niet kon starten om het succes met bijvoorbeeld een tweede plaats nog sprekender te ma ken. De tweede kampioen Marieke Schuiling Herman de Jong, een waardig kampioen bij de pupillen-meisjes a, liet ook geen twijfel over haar mogelijkheden bestaan. Na een taktisch gelopen wedstrijd loste zij haar tegenstandsters met een felle sprint, die haar met een voorsprong van ruim twintig meter als eerste deed eindigen. Irina Majoor in andere wed strijden een gevaarlijke concurrente, kwam ditmaal net iets tekort. Koen Kok, die ondanks een knie-bles sure toch nog als licht favoriet van start ging, kreeg te veel last van die blessure en, had geen antwoord op de G.A.C.-er P. Keers, die de wedstrijd in zijn voordeel besliste. Bij de jongens d waren het Herman Vogel en Menno Lieverse die de Soester eer hooghielden. Met een tweede en der de plaats kwamen zij jn het sterke veld bijzonder sterk voor de dag. Johan v. d. Grift werd bij de jongens a verrassend tweede. Bij de meisjes c was het de sterk lopen de Nanda Heykamp, die met een gewel dige eindsprint voor Soest opnieuw een tweede plaats binnenhaalde. De klassering van de Soester atleten: Jongens pup. a: 2. K. Kok. 10. J. Cal koen, 13. Itse de Wit. 14. R. van Kou wen, 17. J. Michon, 18. A. Klaarenbeek, 20. J. Kok. Jongens pup. b: 1. Th. Calkoen, 4. Joost Kok, 11. T. Rey, 17. R. Wigget.jes, 18. A. Ruiter, 19. R. Boekhoff. Meisjes pup. b: 2. Hanneke Uyland, 6. Sandra Wessel, 8. Charlotte Lugt. Meisjes pup. a: 1. Marieke Schuiling, 5. Irina Majoor, 10. P. Wiggetjes. 12. C. Bon, 13. N. Bos, 18. C. Jansen, 19. M. de Laive. Jongens d: 2. H. Vogel, 3. M. Lievers, 21. J. Ruiter, 24. J. Beyen. Jongens c: 3. F. Boekhoff, 7. J. Ruiter. Jongens b: 7. H. Rey, 13. A. Heykamp, 17. M. Snijdelaar. Jongens a: 2. J. v. d. Grift, 4. W. Rey. Meisjes d: 5. I. Wesel, 10. N. Nyland, 12. I. Uyland, 14. N. Heeremans. 22. A. Jak. 23. R. Werkhoven, 24. A. van Tricht. Meisjes b: 7. Tosca Snijdelaar, 8. A. Bron. 9. G. van Laar. Meisjes c: 2. Nanda Heykamp, 8. Irine Woudstra. Bij de heren senioren ging de strijd ge heel volgens de verwachting, alle dis- tricts-favorieten waren aanwezig. Her man de Jong van Phoenix uit Utrecht werd onbedreigd le. De Soester atleten weerden zich in het sterke veld voor treffelijk. P. Majoor hoefde met zijn 13e plaats maar heel weinig toe te ge ven. Jan Paauw. sinds kort weer in training werd 17e. 22. Ton Duits. 23. Ron van Duuren, 24. B. Egdom en 79 J. de Haardt. I

Soester Courant | 1971 | | pagina 7