u [Vijfentwintig jaar Circus Toni Boltini EEN UNIEK JUBILEUM IN NEDERLAND Deze zomer uitbundige viering tijdens jubileumtournee AUTORIJSCHOOL .ENGEL' IN WEREI DTOERNOOI IJSHOCKEY BETEKENT NEDERLAND NOG WEINIG Kledinginzameüng door Raad van Kerken voor „Mensen in Nood" Krabbels van Knelis MARCHAL - HAARMODE TON BON r. a. hofman IS UW SUCCES ONZE RECLAME Examencentrum voor vakopleiding schilders bedrijf aan de Birkstraat SPECIAALZAAK Lederwaren Tassen Parapluus verzekeringen beleggingen hypotheken financieringen Toepassing woonruimtewet Woningbouw VRIJDAG 19 MAART 1971 „Geen nieuws, goed nieuws", zegt men Wel eens, maar deze wijsheid geldt niet voor een man als Toni Boltini. Hij moet juist zorgen, dat er altijd nieuws is, op dat zijn bedrijf in de belangstelling van het publiek blijft staan. Vandaar ook, dat Toni Boltini het beslist niet onder stoelen of banken zal steken, dat hij dit jaar een jubileumtournee maakt. Vijfentwintig jaar bestaat zijn circus en in die kwart eeuw is zijn bedrijf uitge groeid van een klein „circusspulletje" tot een miljoenen onderneming. Dat is niet alleen te danken aan het feit, dat Toni Boltini altijd in het nieuws heeft gestaan, maar vooral, omdat de stichter zich door geen enkele tegenslag heeft laten ontmoedigen, dat hij steeds heeft gezorgd voor noviteiten, dat het „hoog geëerd publiek" steeds voldaan de tent heeft verlaten. Meer dan ooit zal dat laatste dit jaar het geval zijn, want voor de jubileum tournee van dit jaar heeft Toni Boltini niet alleen een geheel nieuwe circustent laten maken, maar hij heeft ook een programma samengesteld, dat uitsteekt boven alle vorige. Elke dag feest vieren „Je rijdt maar een weiland op en je viert feest", zo gemakkelijk denken le ken soms over het circusbestaan. Dat de werkelijkheid wel iets anders is bewijst wel dat in de afgelopen 25 jaar enige tientallen Nederlandse circussen de strijd om het bestaan hebben moeten staken en dat alleen Toni Biltini er bovenuit is gegroeid. Hij heeft woord gehouden, toen hij vijf entwintig jaar geleden op zijn trouwdag ja, het is een dubbel jubileum dit jaar zijn vrouw Dicky beloofde: „Ik zal voor jou het mooiste en grootste cir cus maken, dat Nederland ooit heeft gekend". Voorlopig leek het daar nog niet op, want het tweemastertentje, dat hij in 1946 van collega Don Carolane overnam, was wel aardig maar nog niet groots. Ook het programma verdiende het pre dikaat „aardig", maar meer toch ook niet. Wel waren er toen al dieren: acht ponies, enkele paarden en wat gedres seerde geiten. De eerste standplaats was Soesterberg. Aardige bijzonderheid, om dat Toni daar later zijn befaamde cir cusresidentie zou vestigen. Vier musici vormden het orkest, maar moesten ook danig meehelpen met de op- en afbouw. Erg lucratief was dat eerste jaar niet, maar de kosten kwamen er uit. In de winter verdiende Toni Bol tini er nog wat bij in de autohandel en ook hierin bleek, dat hij een gewiekst zakenman was. Zo gewiekst, dat hij de middelen verkreeg om reeds in 1948 met een viermaster tevoorschijn te komen. Zelf hard meewerken Van nature een ijverig man, werkte Toni zelf hard mee op alle fronten. Had hij vroeger op de paradetent, tijdens de ker missen in het bedrijf van zijn vader, al de nodige ervaring opgedaan, deze kwam hem nu goed van pas. Zo vormde hij met zijn vrouw een num mer kunstwielrijden en zelfs bezondig den ze zich aan het rijden van de hoge school. In het begin van de vijftiger jaren kwa men de eerste roofdieren, beren. Later nog waren er de eerste leeuwen, die Toni Boltini een enkele keer, met het zweet in de handen zelf voorbracht. Zijn zes broers en zusters hielpen al even ijverig mee in het familiebedrijf, maar het geheel droeg toch duidelijk het i'i STEENH0FF5TR.53 TEL 28« SOEST stempel van Tony en Dicky Boltini. De laatste, afkomstig uit een Zeister burgerfamilie, had zich al spoedig ge heel aangepast aan de typische circus sfeer en toonde zich een echte direc trice, die van alle markten thuis was. Met name hield zij een wakend oog op de uitbetalingen en op de kassawagen, Nyaarin zij een vertrouwde verschijning werd. Ook de dochters, Josette en Antoinette, waren echte circuskinderen, die uit eigen wil al spoedig meewerkten in het pro gramma. Josette ontwikkelde zich tot een begaafd antipodiste iemand, die allerlei voorwerpen razendsnel op de voeten kan laten rondtollen Antoi nette zocht het, als echte dierenliefheb- ster, meer bij de paarden. Ze brengt ook dit jaar weer de onvervalste hogeschool, een evergreen in het circusprogramma. De weg omhoog De weg omhoog van circus Toni Boltini was niet gemakkelijk, maar toch ook werd elk jaar de tent wat groter en het programma beter. Zo'n tien jaar geleden kon Toni Boltini zich al onder de circus- vorsten van Europa scharen, toen hij voor het eerst een enorme achtmasten- tent op het Haagse Malieveld plaatste en daar onder zijn premièrebezoekers tal van excellenties mocht verwelkomen. Bezeten door een vernieuwingsdrang liet Toni zich niet alleen leiden door overal in acht genomen circustradities, maar voegde hij hieraan nieuwe toe. Hij liet skelters door het circus rijden, liet beat- groepen en teeneridolen in de piste op treden, vond met veel technische vaar digheid uit, dat de opbouw van zijn cir cus hydraulisch sneller en gemakkelijker gaat dan met uitsluitend mankracht en hij verzon stunts Een artiest bengelde aan een trapeze onder een helicopter, minister Cals reed op een stier, een - Arabische oliesheik nodigde het hele circus uit en een 84- jarige krantenbezorger dronk een glaasje cognac in de leeuwenkooi. (De volgende dag schreven andere kranten, dat het een schande was om een 84-jarige man nog kranten te laten bezorgen). Voor een goed idee was Toni Boltini altijd „in". Ten bate van oude artiesten stelde hij zijn tent beschikbaar voor een Grand Gala des Aristes. Ongewild kreeg hij hierdoor wereldpubliciteit toen in Haarlem het zangeresje Ria Kuyken door beren werd aangevallen. Toni Bol tini stormde zelf de piste in om haar te redden. Kroon op z\jn werk Hoewel de levenstaak voor de thans 51- jarige en nog steeds overactieve circus- direkteur nog lang niet ten einde schijnt, is er voorlopig toch al één kroon op zijn werk gezet, toen hij, ter gelegenheid van een hulpverleningsactie, zijn circustent mocht opbouwen in de paleistuin van Soestdijk. Hier werd, in aanwezigheid van de koninklijke familie, een gala voorstelling gegeven. Voor Toni Boltini, die zijn bewondering voor het Oranjehuis en voor het gezag in het algemeen soms nadrukkelijk laat blijken, was dit een hoogtijdag. Al heeft Toni dan de grootste bewondering voor het gezag, toch leeft hij voortdurend in gevecht met overheidsbepalingen, die zijn bestaan als circusdirekteur bedreigen en die hij als onredelijk ervaart. Zijn klaagzangen over de vermakelijk- hedenbelasting „waarom voor bios copen wel afgeschaft en voor ons niet?" zijn bekend, worden als juist erkend, maar nog door weinig gemeenten met afschaffing gehonoreerd. Ook op het terrein van plaatsgelden, brandweervergoedingen, sociale lasten enz. voert Boltini een voortdurende strijd tegen de steeds hoger wordende lasten. Opera, toneel enz. worden gesub sidieerd, de aloude volkskunst van het circus niet, integendeel. Nog teveel in stanties pogen er een slaatje uit te slaan als het circus op bezoek komt. Uit andere bronnen wist Toni Boltini vaak enorme kapitalen te vergaren, waarmee hij zelf het Nederlandse circus subsidieerde, omdat hij vindt, dat dit eeuwenoude volksvermaak voor ons land niet verloren mag gaan. Elk jaar op nieuw heeft hij het gered om met ver nieuwd materiaal en een goed program ma weer op reis te gaan, maar elk jaar wordt het moeilijker. Uitbundig feestprogramma Het publiek zal van alle zorgen en moei lijkheden weinig merken, want the show must go on, de hooggeëerde bezoekers hebben betaald en ze zullen waar voor hun geld krijgen. Immers, de moeilijke strijd om het bestaan kon gestreden worden omdat Toni Boltini altijd het HH| 1 publiek op zijn hand heeft gehad. Nooit speelde men voor lege tenten, g - deel, vaak konden de drommen bezoe kers nauwelijks venverkt worden. „Moe ten we soms de mast in. werd er we Voor Sd"jalr' zal de plaatsruimte geen probleem zijn, want Tom Boltini komt al weer met een geheel nieuwe tent en een vergrote zitplaatsenaccommodatie. En ook met het opbouwen van de zit- tribunes is een begin gemaakt met hy- draulisatie. De nieuwe kassawagen is met recht een visitekaartje van het cir cus, de allereerste goede indruk van het geweldige amusementsbedrijf. Voor de bezoekers is het programma na tuurlijk hoofdzaak. Welnu, het jubileum programma is afwisselender dan ooit, met o.m. ijsberen uit de DDR, vliegende trapeze, springplank acrobatiek, Ikari- sche spelen, een leeuwengroep onder een Spaanse dompteur, een chimpanseenum mer en noem maar op. Het is een waarlijk uitbundig feestpro gramma in een feestelijke entourage, het jubilerend bedrijf waardig. Dit jaar in eigen land Dit unieke jubileum en de wijze waarop dit wordt gevierd, elke avond weer, moet wel inslaan bij het publiek. Daar om blijft Toni Boltini dit jaar in eigen land en zal hij ook per plaats meer voorstellingen geven dan voorheen. En het klaterend applaus zal een wel verdiende beloning zijn voor de man, die het van kermiskind tot circuskoning bracht. Samen met zijn echtgenote Dicky heeft hij een geheel eigen wereldje op gebouwd, waarin klatergoud, zand en zaagsel, een grote rol spelen, een we reldje van mensen uit alle landen, die ren uit alle werelddelen, een kleine Verenigde Naties. Het is te hopen, dat aparte wereldje nog lang voor ons land behouden zal blijven. Aan Toni Boltini zal het niet liggen 4 AW Amalialaan 19-21 Telefoon 02154 -2323 M. LOS Van Lenneplaan 47 Telefoon 8621 Wtf lessen in PEUGEOT 404 - OPEL KADETT - DAF - V.W. 1302 Gedipl. V.A.M.O.R. - M.L. - F.N.O.P. Vier weken achtereen wordt om het wereldkampioenschap ijshockey gestreden. Dat begon in de C-groep in ons land, gevolgd door de B-groep in Zwitserland en in het komende weekeinde komt het twee weken durende spectaculaire A-toernooi op gang, eveneens in Zwitserland. Daarin wordt om de wereldtitel gespeeld. De strijd om de hoogste eer zal, net als de beide voorgaande jaren wel gaan tussen Rusland, Tsjechoslowakije en Zweden. Vorig jaar werden de Russen in Stock holm wereldkampioen door een beter doelsaldo dan Tsjechoslowakije en Zwe den. Alle drie de landen hadden even wel wedstrijdpunten want: Zweden won twee keer van de Russen, die op hun beurt twee keer van de Tsjechoslowaken wonnen en deze wonnen weer beide wed strijden van de Zweden. Tegen de an dere teams wonnen deze drie grootmach ten alle wedstrijden. Amerikanen en Canadezen nog met amateurs Van de andere deelnemers zijn Amerika en west-Duitsland uit de B-groep ge promoveerd. Zij nemen de plaatsen in van oost-Duitsland en Polen, die zich nu in het B-toernooi proberen te kwalifi ceren om volgend jaar weer aan het grote evenement deel te nemen. Voorts treffen we in de hoofdgroep Canada en Finland aan. De tijd dat de Canadezen het in het ijshockey vrijwel alleen voor het zeggen hadden, ligt intussen ver achter ons. Nog steeds moeten de Amerikanen en Canadezen met amateurs deelnemen aan het wereldkampioenschap. Hun profes sionals worden nog niet toegelaten, hoe wel daartoe al veel pogingen zijn onder nomen. Russen favoriet Het is overigens de vraag of de Ameri kaanse of Canadese beroepshockeyers de Russen, Tsjechen of Zweden van een wereldtitel zouden kunnen afhouden. Het Russische team heeft in een toernee vo rig jaar na het wereldkampioenschap in Canada de meeste wedstrijden tegen de sterkste prof-clubs gewonnen. De Raad van Kerken te Soest organiseert op zaterdag 27 maart a.s. een kledinginzameling ten behoeve van de Stichting „Mensen in Nood". Op deze Stichting wordt regelmatig een beroep gedaan door vluchte lingenorganisaties, rampencomités, maatschappelijk werkers en gevan genisdirecteuren, om hulp te verlenen in binnen- en buitenland, aan behoeftigen in eigen omgeving of aan de slachtoffers van natuurram pen, burgeroorlogen, enz. In het afgelopen jaar werden goederen verzonden o.a. naar Polen, Brazilië, Roemenië, Angola, Tanzania, Indonisië, Griekenland en Liba non, terwijl 2300 kg in Nederland zelf werd gedistribueerd. Ingezameld wordt goede gebruikte kleding, schoeisel, gordijnstoffen, babykleding, dekens, vilthoeden, brillen en goed geconserveerde levens middelen. In de Soester Courant van vrijdag 26 maart zult u een aantal inlever- adressen vinden waar u uw goederen kunt brengen. Tevens zult u een aantal telefoonnummers vermeld vinden waarheen u kunt bellen, in dien u niet in staat bent de spullen zelf te brengen. Ze worden dan bij u gehaald. De gehele actie moet op zaterdagmorgen gevoerd worden. Om 1 uur die zaterdagmiddag komt een grote vrachtauto alles halen. We hopen tussen 10 en 13 uur zóveel verzameld te hebben, dat de auto te klein blijkt. "Voorafgaande aan de inzameling zal op dinsdagavond 23 maart in het kerkgebouw van de N.P.B., Rembrandtlaan 20, door een van de vele zendelingen en missionarissen die aan het werk van „Mensen in Nood" meewerken, Pater Jan Heine, een uiteenzetting gegeven worden over dit werk, waarbij Pater Heine speciaal zal vertellen over zijn eigen werk: de kweek van de Tilapia-vis ter bevordering van eiwitrijk voed- .sel in Afrika. Deze avond begint om 8 uur. Wie op zaterdagmorgen 27 maart wil helpen met ophalen, melde dit svp. aan ds. W. Leerink, telefoon 5923. Op grond van het feit dat de Russen in de twee afgelopen jaren door een beter doelsaldo wereldkampioen werden voor de Tsjechen en Zweden worden zij ook deze keer weer favoriet geacht. Met veel belangstelling worden de pres taties van Finland tegemoet gezien, dat in de afgelopen jaren sterk naar voren is gekomen. Nederlandse tegenvaller De prestaties van het Nederlandse team in groep C van het toernooi om de we reldtitel zijn tegengevallen. Dat was de reden voor het bestuur van de Neder landse IJshockeybond om de Tsjechische coach Jiri Pleticha de laan uit te sturen. Zoiets is natuurlijk geen reclame voor een bond, die een goede coach nodig heeft om het spelpeil in ons land op te voeren. Nederland won slechts van België (18-0), dat alle wedstrijden met grote cijfers verloor en Denemarken (3-1). De neder lagen tegen Hongarije (3-4) en Enge land (4-7) waren inderdaad wat onge lukkig, maar die tegen Roemenië (2-10) dat het toernooi won, Frankrijk (2-9) (tweede) en Bulgarije (0-7) waren regel matig. Toenemende belangstelling De sterk toegenomen belangstelling voor het ijshockey bleek duidelijk uit de aan tallen toeschouwers bij de verschillende wedstrijden, die op de kunstijsbanen in Tilburg, Rotterdam, Utrecht en Heeren veen werden gespeeld. Ook kon een dui delijke verbetering in het spelpeil en de spelopvatting van de Nederlanders wor den geconstateerd. Maar wat doe je met een ploeg waar van enkele spelers overdag moeten wer ken en 's avonds belangrijke interland wedstrijden moeten spelen? Dat pro bleem heeft zich niet alleen tijdens het toernooi, maar ook bij- de voorbereiding voorgedaan. Als je dan tegenover ploe gen komt te staan die zich geheel op de wedstrijden kunnen instellen en zich er al maanden lang op hebben kunnen voorbereiden, dan is het oneerlijk tegen over de coach en -de spelers om' de schuld op de coach af te schuiven. Een man die zich, ónder de gegeven omstan digheden heeft ingezet om ervan te ma ken wat erin zat. Juist het feit, dat Pleticha tijdens het toernooi de laan uit werd gestuurd, toont hoe weinig begrip de N.IJ.B. heeft van en voor topsport. Hier was overleg na het toernooi met Pleticha nodig geweest. Door haar houding zal het de N.IJ.B. heel moeilijk vallen een nieuwe goede coach te vinden. Het is nu maar te ho pen, dat de weg omhoog van het Ne derlandse ijshockey door het emotionele besluit van de ijshockeybond niet wordt belemmerd. Voor onze topspelers zal internationaal contact daartoe in ruime mate nodig zijn. Want Nederland staat nog praktisch onderaan de internationale ijshockey- ladder. Ajje ut ming vraog dan mok zeige dak an bar veul dinge ken merreke daat de weruld toch wel an ut vuraandere is. Nie daat ie ant be- tur worde is, waant daat vaalt door geen mins te bekieke of bepaole, maor der gebeure dinge, die un paor jaor gele je nog nie mogeluk waore en noeng haost as vaanzellufsprekend worde uuttevoerd. Neem noeng allenug is effe de naorig- hied in daat darrup Staaphorst. Ovur de heule weruld binne die minse bekend en ik ken ming best voorstelle daat der heul waat minse binne, die Staaphorstur boere en boerinne en jonges en deerntjes in klederdraacht op de foto hebbe staon. Maor daat is ok aal vurleje tied, waant Staaphorstur minse staon nie graog te kiek op de kaast in laande waor zullie nog nooit vaan hebbe gehoord, en daor- om ister un bepaoling gekomme die ut kieke vaan die fraoi uuttedoste laand- genote voorkomp. Maor noeng binne die minse weer op un aore menier in ut niews gekomme en daat is nie vaan daat beste niews, waant ajje de voorkaante vaan alle kraante weet te haole, omdatter in je darrup kingders binne dooddegaon an un ziekte die in ongs heule laand nog maor zelde voorkomp, omdatter voorzorrege genome binne, maor die bie die luu alle kaans kreeg om om zich heen te griepe, omdaat die minse der vaan ovurtuugd waore daat hullie ovurtuuging ut inente vur- bood. Daat Tin mins un ovurtuuging hep is hum nie kwaoluk te neme, maor as daat der daan een is, die as ut waore spot mit der gezondhied vaan de mins, daan ister toch wel waat an de haand daat nie heulegaor juust is. Kiek, un mins ken der daan wel vaan ovurtuugd weze daat hie heulegaor juust haandelt, hie mot toch ok wel zo veul harsuns in zun kop hebben om te beseffe datter in de riddenaatsie nie zo veul wieshied schuult. Allus in ongs bar goed geregulde laandje ister op gericht daat zuk soort naorug- hied wordt voorkomme en laote wullie effe eerluk weze, wullie binne daat an mekaor vurplicht. Je ken ut eigeluk ut beste vergelieke mit iemaand die vur- kouwe is en as tie arruguns binne komp, luudruchtug gaot staon te hoeste, proeste en kuche zongder zun zaakdoek of effe zun haand voor zun wafful te houwe. Die vriejer ken der staot op maoke, daat doordaat geblaaf in de vrieje ruumte, wel weer un paor minse ut haosje zalle weze. En zo gaot daat maor door. Maor in Staaphorst waas ut wel effe ar- ruger. Doordaat de kingders vaan die ovurtuugelinge nie ingeënt waore, ister noeng un heul darrup in naorughied. Gelukkig binne der noeng wel die eiere voor hullie geld hebbe gekoze, en toch maor gauw un klontje mit „redding" hebbe geslikt. Maor daat is nie omdaat zullie noeng un soepele toepassing vaan de overtuuging voorstaon, maor omdaat zullie der ok nie zo bar veul vurtrouwe meer in hebbe, daat allus vaanzelluf wel op zun pootjes terech zal komme. De eerlukhied vaan daat toegeve an de middele die de mederne mins tot zun beschikking hep om om zun eige te be- scherreme teuge daat soort ziektes, is deze week wel effe twiefelachtug ge- worde, waant noeng bliek daat der minse binne die zongder daat de stief- koppuge mede-darrupsbewonurs ut wis te, hullie kingders toch maor bie voor- baot hadde laote behaandele en noeng binne hullie as ut waore de grote boos- doenurs. De minse die der eige daogeluks bezug houwe mit de gezondhiedstoestaand vaan ongze heule bevolking, zalle de zaok noeng wel weer ongder kontrolle hebbe, aal zaal ut reezuultaot vaan hullie arre- beid wel effe op zich laote waachte. PRUIKENBOETIEK BEETZLAAN 74 (hoek Schrikslaan) - SOESTDIJK TELEFOON 3990 Op het gemeentehuis in Soest ligt ter inzage de tekening van een te bouwen kantoor- annex examencentrum van de Stichting Landelijke Vakopleiding Schil dersbedrijf in Den Haag. De benodigde grond, gelegen tussen de hoek van de Vosseveldlaan en de ingang van de kliniek „Vossenveld", is reeds aangekocht. Tot zover is men met de plannen gevor derd. Of er uiteindelijk ook gebouwd gaat worden hangt af van het beschik baar komen van de benodigde gelden. De bouwkosten zijn voor dit complex zó hoog, dat de schildersorganisatie zelf niet bij machte is het bedrag op korte termijn op tafel te leggen. Men onder handelt met overheidsinstantiesom steun voor het plan, dat dringend verwezen lijking behoeft. Tot nu toe is men voor het afnemen van examens aangewezen op hulp van an deren. Deze hulp is niet altijd op het gewenste moment te verkrijgen, vandaar dit plan. Men wil graag onafhankelijk zijn, en ook de administratieruimten hierbij onderbrengen. Als de bouw van dit centrum financieel niet rond te krijgen is, zal men vermoe delijk overgaan tot het geleidelijk aan bouwen van kleinere centra over het hele land verspreid. Liever echter reali seert men het plan aan de Birkstraat. Het wachten is dan ook voorlopig op het standpunt en de financieële bijdrage van de overheid. Men hoopt spoedig te weten waar men aan toe is en welk plan uit gevoerd moet worden. Ut is netuurlijk un raamp daat an die naorighied kingders moste starreve, maor messchien worde die luu, die nie zo greig op de foto staon, noeng eindeluk vurstaandug. Das nie allenug voor hullie eige vaan belaang, maor voor alle minse Idie in ongs laand en ok daorbuute leve. Ik gloof daat daat vurbod vaan fotoos maoke noeng meer waorde hep gekrege j as ooit te vore, waant ik zouw ming ok I bar schaome om as „andenke" in ut ne- gaotieve arruguns op de weruld te staon of te haange. Zoon andenke krieg noeng wel un heule raore biesmaok. Daor hep zellufs un buutestaonder bar gauw zun buuk vaan vol. STEENHOFFSTRAAT 15A, TELEFOON 2761. Voor al uw Heideweg 44 - Soest - 02155-2173 De in het Samenwerkingsorgaan Eem- land samenwerkende gemeenten willen uniforme toepassing van de woonruimte- wet. De economische gebondenheid aan de regio zal voor een belangrijke catego rie woningen als voorwaarde worden ge steld. Men wil dan ook meer eenheid brengen in de inschrijving van woningzoekenden in de diverse gemeenten. Het aantal wo ningzoekenden kan hierdoor met vrij grote nauwekurigheid worden vastge steld. Er zijn nu woningzoekenden die in meer dan één gemeente gelijktijdig staan ingeschreven, er zijn ook woningzoeken den die nog steeds staan ingeschreven, alhoewel zij inmiddels al een woning hebben gevonden enz. Dit geeft een vertekend beeld van de totale woningbehoeften in de regio en bemoeilijkt een goede woningbouwpro- grammering. De minister van Volkshuisvesting en ruimtelijke ordening heeft aan het te- kortgebied Eemland rijkssteun toegezegd voor de bouw van in totaal 653 woning wetwoningen en 63 corporatiewoningen in 1971. Daarmede is aan de wens van de gemeentebesturen voor een belangrijk deel tegemoet gekomen. De minister toonde zich bovendien be reid om voor afzonderlijke bouwprojek- ten na te gaan of een betere subsidiëring mogelijk is.

Soester Courant | 1971 | | pagina 11